رزرو وقت مشاوره

بارگذاری...

پرسش های متداول

چرا وقتی گزینه کار در کانادا را انتخاب می کنم، فقط مشاوره با دفتر کانادا را می توان انتخاب کرد؟
مشاوره های کاری و بیزینسی مجموعه ما به دلیل تخصصی بودن و پیچیدگی تنها توسط مشاوران ما در آفیس کانادا انجام می شوند. به طور کلی این نوع مشاوره نیاز به شناخت دقیق و توانایی تحلیل دقیق مارکت در کانادا دارد، که تجربه ما طی سالیان نشان داده این مهم تنها طی رایزنی با مشاورانی که در کانادا زندگی می کنند و سابقه فعالیت اقتصادی در کانادا را دارند امکان پذیر است. مشاوران ما در دفتر کانادا سالها در امور مربوط به راه اندازی و مدیریت کسب و کار تجربه داشته اند، و می توانند به درستی آینده شغلی و زندگی شما در کانادا ترسیم کنند.
مجموعه شما با مشاور رسمی مهاجرت کار می کند؟
بله، مشاور ارشد و مالک موسسه مهاجرتی تراست، آقای شروین مدنی هستند که بیش از 10 سال به عنوان مشاور رسمی مهاجرت به کانادا فعالیت داشتند و 5 سال هم به عنوان آفیسر اداره مهاجرت کانادا کار کردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه مهاجرتی تراست، می توانید به صفحه درباره ما مراجعه کنید.
امکان دارد، هزینه کمتری برای مشاوره با دفتر کانادا بپردازم؟
خیر، به دلیل تخصصی بودن مشاوره و ارزیابی شرایط پرونده شما توسط مشاوران ما در کانادا چنین امکانی وجود ندارد. اما در صورت عقد قرارداد با موسسه مهاجرتی تراست این هزینه از مبلغ قرارداد شما کاسته می شود.
می توانم پس از تماس با دفتر موسسه با مشاور صحبت کنم؟
ما در مجموعه مشاوره رایگان نداریم. برای صحبت با مشاوران ما در ایران یا کانادا باید از قبل وقت مشاوره رزرو کنید. این کار را می توانید از طریق سایت، یا تماس با اپراتور ما انجام بدهید.
می توانم در مورد مهاجرت به آمریکا یا اروپا با کارشناسان شما صحبت کنم؟
خیر، ما به طور تخصصی در زمینه کشور کانادا فعالیت میکنیم و اطلاعاتی در زمینه مهاجرت به اروپا و امریکا ارائه نمی دهیم.
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.