هالووین در کانادا

هالووین در کانادا

جشن هالووین در کانادا در تاریخ 31 اکتبر برگزار می‌شود. این جشن فقط یک شب در سال جشن گرفته می‌شود. طبق باورهای قدیمی سلتیک، در این شب ارواح و مردگان می‌توانند به دنیای افراد زنده بروند. زمانی که مرز بین زنده‌ها و مردگان در باریک‌ترین حد خود است.

این ارواح می‌توانند به زندگان آسیب برسانند و یا آن‌ها را به دنیای مردگان ببرند. برای جلوگیری از این اتفاق، اگر مردم در 31 اکتبر از خانه‌های خود خارج شوند و مانند لباس ارواح بپوشند، این امر ارواح را گیج خواهد کرد.

آداب و رسوم هالووین، مانند پوشیدن لباس مبدل برای دفع ارواح و دادن غذا برای دلجویی از روح‌های بدخواه، توسط مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در اواسط تا اواخر دهه 1800 به کانادا آورده شد. اولین نمونه ثبت‌شده لباس مبدل در هالووین در آمریکای شمالی در ونکوور، بریتیش کلمبیا، در سال 1898 بود.

در دهه 1990 و تا سال 2014 تخمین زده شد که جشن هالووین یک صنعت 1 میلیارد دلاری در کانادا است، و این دومین تعطیلات تجاری موفق بعد از کریسمس است.

همچنین بخوانید: جشن‌ های کانادا

ریشه و تاریخچه هالووین در کانادا

ریشه جشن هالووین را می‌توان در حدود 400 سال قبل از میلاد مسیح، زمانی که جشنواره Samhain در ایرلند آغاز شد، جستجو کرد. هدف دقیق آن مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد اقوام سلت پایان برداشت محصول و آغاز زمستان طولانی را با برگزاری یک جشنواره موسوم به سائووِن (Samhain) جشن می‌گرفتند، که این جشن بزرگداشتی به مناسبت پایان تابستان و آغاز زمستان در اول نوامبر سال جدید در تقویم سلتیک باشد.

اعتقاد بر این بود که هنگام گذار از یک سال‌به‌سال دیگر، ارواح می‌توانند به دنیای زنده‌ها وارد شوند. در قرن‌های بعد، خانواده‌ها فضایی را در سفره شام برای روح خویشاوندان مرده خود که ممکن است مایل به پیوستن به آن‌ها باشند، خالی می‌گذارند.

هم‌زمان با مهاجرت میلیون‌ها ایرلندی به آمریکای شمالی در دهه 1800، این سنت قدیمی که ما اکنون آن را به‌عنوان هالووین می‌شناسیم، دنبال شد و در کانادا و ایالات‌متحده محبوبیت بیشتری یافت.

بیشتر بخوانید: تاریخچه کشور کانادا

آداب و رسوم جشن هالووین در کانادا

برخی از افراد در تزئین خانه و حیاط خود تلاش زیادی می‌کنند تا شبیه خانه ارواح به نظر برسد و دیگران را نیز برای جشن گرفتن دعوت می‌کنند. این مهمانی‌ها شامل نمادهای هالووین مانند فانوس کدو تنبل، تار عنکبوت، مینیاتور اسکلت و غیره است.

برخی از افراد مهمانی‌های لباس فانتزی برای بزرگسالان یا کودکان ترتیب می‌دهند، و در آن بچه‌ها و بزرگسالان ماسک‌ها و لباس‌های ترسناک می‌پوشند. فعالیت‌های محبوب در این مهمانی‌ها شامل تماشای فیلم ترسناک و تلاش برای ترساندن مهمانان دیگر است.

یکی از سنت‌های موردعلاقه کودکان که در جشن هالووین انجام می‌شود، بازی  “هدیه بده وگرنه شیطنت می‌کنم”  است. بسیاری از کودکان برای این بازی ( Trick or treat ) به بیرون می‌روند. آن‌ها مانند ارواح، جادوگران، اسکلت‌ها یا شخصیت‌های دیگر لباس می‌پوشند و از خانه‌های محله خود بازدید می‌کنند. آن‌ها زنگ در خانه‌ها را به صدا در می‌آورند و وقتی کسی جواب می‌دهد، می‌گویند  “هدیه بده وگرنه شیطنت می‌کنم” . صاحب‌خانه‌ها هم که به همین دلیل خوراکی‌هایی مثل آب‌نبات و شکلات تهیه‌کرده‌اند را در سبد کودکان قرار می‌دهند.

این سنت برگرفته از واقعه “روز تمام مقدسین” است که در طی آن فقرا به در خانه‌های ثروتمندان می‌رفتند و از آن‌ها غذا می‌خواستند و اگر کسی به آن‌ها کمک نمی‌کرد، ارواح بدجنس به سراغش می‌رفتند و خانه‌اش را خراب می‌کردند.

آداب بازی هدیه بده وگرنه شیطنت میکنم در کانادا

اگر قصد جمع‌آوری شکلات از در خانه‌ها در کانادا را دارید یا قصد هدیه دادن شکلات به کودکان را دارید، در زیر به مواردی اشاره می‌کنیم که بهتر است برای جمع‌آوری شکلات بدانید:

 • سعی کنید به محله‌هایی بروید که دیگران هم در آن برای جمع‌آوری شکلات می‌روند. اگر افراد زیادی را در محله‌ای برای حقه یا هدیه ببینید، این بدان معناست که در محله‌ای هستید که در آن به هالووین علاقمندند؛ و همین‌طور شانس بیشتری در جمع‌آوری شکلات خواهید داشت.
 • خانه‌هایی که تزئینات هالووینی دارند را انتخاب کنید، زیرا تمام کانادایی‌ها هالووین را جشن نمی‌گیرند، انتخاب خانه‌های تزئین شده نشان‌دهنده این است که افراد داخل خانه از دادن شکلات و جشن گرفتن هالووین خوشحال می‌شوند.
 • سعی کنید مزاحم وقت شام مردم نشوید. خیلی از مردم از اینکه هنگام شام زنگ خانه‌شان را بزنید آزرده می‌شوند.خیلی هم دیروقت برای این کار به بیرون نروید.
 • توجه داشته باشید که هالووین معمولاً در طی هفته انجام می‌شود و بسیاری از مردم به خواب خود احتیاج دارند. پس هرچه زودتر در طی عصر برای جمع‌آوری شکلات بروید بهتر است.
 • حتماً لباس مخصوص هالووین بپوشید. در غیر این صورت این‌طور به نظر خواهد آمد که از غریبه‌ها درخواست شکلات می‌کنید.
 • شکلات خود را بررسی کنید. والدین کودکان خردسال یا خودتان قبل از خوردن شکلات آن را بررسی کنید. این می‌تواند باعث جلوگیری از واکنش‌های آلرژیک شود.

اگر قصد دارید به کودکان شکلات هدیه دهید:

 • از شکلات‌هایی که بسته‌های جداگانه دارند انتخاب کنید. شکلات‌های بسته‌بندی‌شده بهداشتی تر هستند، مخصوصاً زمانی که دستان کوچک زیادی در سطل‌های آب‌نبات آن‌ها را جابه‌جا می‌کنند.
 • کمی بیرون خانه خود را تزئین کنید. 
 • مراقب آلرژی‌ها باشید. بهتر از شکلات‌هایی که پایه آجیل و گلوتن دارند جلوگیری کنید. بچه‌ها اغلب قبل از خوردن آجیل بسته‌بندی آن را نمی‌خوانند.

بیشتر بخوانید: فرهنگ مردم کانادا

تاریخچه کنده کاری کدو تنبل در جشن هالووین در کانادا

کدو تنبلی که کنده‌کاری‌شده و به شکل فانوس درآمده است، ریشه‌ای هزارساله دارد و یکی دیگر از سنت‌های سلتیک است که از ایرلند می‌آید. باور بر این است که این کار مربوط به داستان یک ایرلندی به نام Stingy Jack است که عادت داشت سربه‌سر هرکسی که می‌شناخت ازجمله خود شیطان بگذارد.

جک با شیطان توافقی کرد که اگر او روحش را هنگام مرگ نجات دهد، او با شیطان سازش خواهد کرد و دیگر سر به سرش نخواهد گذاشت. بااین‌حال، وقتی او درگذشت، شیطان این کار را نکرد و به او اجازه ورود به بهشت داده نشد. او همچنین از دروازه‌های جهنم دور شد. شیطان یک کدوی توخالی به او داد که شعله‌ای درون آن قرار داشت تا تاریکی در آن تا ابد ادامه داشته باشد.

تاریخچه سیب به دندان گرفتن در جشن هالووین در کانادا

یکی از سنت‌هایی که بعد از تصرف سرزمین سلتیک به دست رومی‌ها ( ۴۳ سال پس از میلاد مسیح) وارد جشن‌های قوم سلتیک شد، مراسم سنتی مربوط به گرامی داشتن پومونا (Pomona) الهه میوه و درخت در اعتقادات رومیان بود. نماد الهه پومونا که یک سیب است امروزه در جشن‌های هالووین در کانادا دیده می‌شود که به‌جامانده از همان سنت به دهان گرفتن سیب در دوران رومی‌ها است.

خوراکی های مخصوص هالووین در کانادا

انواع خاصی از خوراکی ها در جشن هالووین وجود دارد. این خوراکی‌ها شامل آب‌نبات در بسته‌های تزئین شده با نمادهای هالووین، ذرت بوداده و پای کدو تنبل یا نان و همچنین آبجوی هالووین، که در برخی از فروشگاه‌ها نیز موجود است.

خوراکی های مورد علاقه کانادایی ها در جشن هالووین

 • انواع شکلات

در بین انواع شکلات‌ها، شکلات موردعلاقه هالووین در کانادا کیت کت، ویفر شکلاتی بسیار خوشمزه، با نسبت ایده آل شکلات به بیسکویت، در جایگاه نخست قرار گرفت.

 • نوشیدنی قوطی پاپ

این نوشیدنی، جایزه بسیار محبوب هالووین برای کودکانی است که بازی ( Trick or treat ) می‌کنند.

 • چیپس

نظرات مختلفی از بچه‌ها در مورد چیپس وجود دارد. برخی احساس می‌کنند که چیپس فضای زیادی را در کیف‌هایشان اشغال می‌کند ولی بیشتر کودکان آن را دوست دارند.

بیشتر بخوانید: غذا در کانادا

آیا 31 اکتبر در کانادا تعطیلی رسمی است

آیا 31 اکتبر در کانادا تعطیلی رسمی است؟

31 اکتبر تعطیل عمومی و رسمی نیست. مدارس، سازمان‌ها، مشاغل، فروشگاه‌ها و دفاتر پست به‌طورمعمول باز هستند. بعضی از سازمان‌ها ممکن است مهمانی‌های هالووین ترتیب دهند. اما این موارد معمولاً امور عادی را مختل نمی‌کنند. خدمات حمل‌ونقل عمومی طبق جدول زمانی منظم خود اجرا می‌شوند. اگر مردم در اواخر بعدازظهر یا عصر در محله خود در حال رانندگی هستند، توجه به کودکان خصوصاً کودکانی که لباس‌های تیره دارند و ممکن است با شرایط ترافیکی آشنا نباشند، بسیار مهم است.

حقایق جالب درباره هالووین در کانادا

 • 31 اکتبر در کانادا بسیار محبوب است.

طبق آمار، بعد از کریسمس، هالووین بزرگ‌ترین جشن در کانادا است که بیشترین مقدار دلار در آن خرج می‌شود. بسیاری از کانادایی‌ها اظهار داشتند که به‌طور ویژه برای این روز پس‌انداز می‌کنند. و جالب است بدانید که بیشترین هزینه‌ای که در این روز پرداخت می‌کنند برای خریدن آب‌نبات است!

 • عنکبوت ها مهم هستند!

در کانادا، اگر به‌صورت اتفاقی در هالووین یک عنکبوت ببینید، این بدان معناست که عزیزی که از دنیا رفته است، مراقب شما است.

 • هالووین در کانادا جشنی پرهزینه است.

طبق نظرسنجی اسکوشیابانک، هر کانادایی به‌طور متوسط 70 دلار برای هالووین هزینه می‌کند. 15 درصد از کانادایی‌ها برای این رویداد از قبل پس‌انداز می‌کنند. در اکتبر 2011، کانادایی‌ها بیش از 350 میلیون دلار برای خریدن آب‌نبات و شکلات هزینه کردند!

 • در انتاریو شما همیشه هم شیرینی نمی گیرید!

برای تشویق داشتن سبک زندگی سالم، شهر کرن وال در انتاریو کارت‌های شنا و اسکیت با تخفیف را برای ساکنان به فروش می‌رساند تا افراد در ازای بازی ( Trick or treat ) به‌جای آب‌نبات، این کارت‌ها را بدهند.

 • هالووین در ونکوور رنگی و پر سر و صدا است.

هالووین تنها زمانی از سال است که شهروندان ونکوور می‌توانند آتش‌بازی را در حیاط خانه خود انجام دهند. برای همین شب هالووین در ونکوور بسیار رنگارنگ و پر هیاهو است.

 • در کبک تورهای تمی (Themed tours) برگزار می شود.

در سراسر کبک، شهروندان می‌توانند در تورهای شبح وار و بازدید از گورستان‌ها و خانه‌های ارواح شرکت کنند.

 • بزرگترین رژه هالووین در کانادا در شهر تورنتو است.

تورنتو بزرگترین رژه خیابانی کشور را در تاریخ 31 اکتبر برگزار می‌کند. این رژه محبوب مخصوص افراد شجاع است زیرا مردم در این رژه لباس‌های فوق‌العاده ترسناک می‌پوشند.

 • دیدن خواب همسر آینده، یکی از افسانه های قدیم در این روز است!

در اسکاتلند طی دهه 1900 این فرهنگ عامیانه جاافتاده بود که اگر زنی در شب هالووین قبل از خواب معجونی از گردو، جوز هندی و فندق بخورد، خواب شوهر آینده‌اش را می‌بیند.

همچنین بخوانید: حقایق جالب در مورد کانادا

کمک مالی به یونیسف در جشن هالووین در کانادا

بودجه یونیسف از طرف بودجه سازمان ملل تأمین نمی‌شود. در عوض، برای تأمین هزینه‌های کار خود برای کودکان در سراسر جهان، به کمک‌های داوطلبانه متکی است. کانادا برای کمک به یونیسف اولین کمپین  Trick or Treat  را در سال 1955 ترتیب داد که افراد در روز هالووین (31 اکتبر)، توسط جعبه‌های نارنجی‌رنگ برای یونیسف سکه جمع می‌کردند. از سال 2006، سیستم آنلاین برای جمع‌آوری کمک‌های مالی جایگزین جعبه‌های نارنجی شد.

 یونیسف کانادا وجوه خود را اساساً از طریق کمک‌های مالی، فروش کارت و هدایا، مشارکت با شرکت‌ها، و رویدادهای ویژه جمع‌آوری می‌کند. به‌طور متوسط، کانادایی‌ها هر هالووین 3 میلیون دلار کمک مالی به یونیسف می‌کنند.

هفت مکان تسخیرشده و ترسناک برای جشن گرفتن هالووین در کانادا

جشن گرفتن در هالووین همیشه به این معنی نیست که لباس ترسناک بپوشید و بازی ( Trick or treat ) را انجام دهید. می‌توانید در این روز به برخی از مکان‌های تاریخی سفر کنید و با داستان‌های مربوط به ارواح در آن مناطق آشنا شوید. برای جشن هالووین تعطیلات بعدی خود می‌توانید در مورد این هتل‌های تسخیرشده برنامه‌ریزی کنید.

 • هتل Fairmont Banff Springs (بانف، آلبرتا)

بیشترین داستان‌های ترسناک درباره ارواح از اتفاقات هتل Fairmont Banff Springs گفته‌شده است، با قصه‌هایی از قتل در اتاقی که دیگر برای عموم مردم باز نیست. اقامت در این هتل بدون گشت‌وگذار در اطراف آن زیاد هم ترسناک نیست. اگر به دنبال کمی ترس بیشتر هستید، به سمت شمال و به Fairmont Jasper Park Lodge بروید و داستان خانه‌داری را که یکی از اتاق‌ها را تسخیر کرده بود، بشنوید.

 • هتل Fort Garry (وینیپگ ، مانیتوبا)

هتل Fort Garry در وینیپگ، مانیتوبا در سال 1903 توسط راه‌آهن Grand Trunk ساخته‌شده بود و در طی قرون گذشته، تعداد زیادی از مهمانان مشهور ازجمله ملکه الیزابت، پادشاه جورج ششم، لورنس اولیویه، لویی آرمسترانگ، لیبراس و بسیاری دیگر در این هتل اقامت داشته‌اند. اما این میهمانان ویژه در اتاق 202 نمی‌مانند!

در این اتاق زنی تسخیرشده خود را با حلق‌آویز کردن از در کمد کشته بود. مشاهدات از یک عکس، شبح زنی که روپوش خود را در بالای تختخواب خود معلق کرده است و خونی که از دیوارها چکه می‌کند را نشان می‌دهد.

 • هاستل زندان اتاوا (اتاوا ، انتاریو)

این زندان در سال 1862 در مجاورت دادگاه ساخته شد و توسط یک تونل به هم متصل شد. وقتی زندان در سال 1972 بسته شد، به یک هاستل تبدیل شد که به گفته برخی، این زندان تسخیرشده است. بیشتر سازه این زندان ازجمله دیوارهای سنگی و درهای آهنی دست‌نخورده باقی‌مانده است و میهمانان حتی می‌توانند در سلول‌های انفرادی بخوابند. 

 • قطار ارواح در Montérégie (سنت کنستانت ، کبک)

در روز هالووین، موزه راه‌آهن سنت کنستانت، به یک ایستگاه قطار تسخیرشده و پر از اسکلت، خفاش، عنکبوت و ارواح تبدیل می‌شود. این‌یک تجربه سرگرم‌کننده برای کل خانواده در کبک است. اگر به دنبال کشف وضعیت این راه‌آهن تسخیرشده هستید، به قطار P’tit du Nord بروید. می‌توانید مسیر 200 کیلومتری ساخته‌شده روی یک خط راه‌آهن قدیمی را که در اواخر دهه 1980 بسته شد، طی کنید.

 • هتل Algonquin Resort (خیابان سنت اندروز در کنار دریا، نیوبرانزویک)

باور بر این است که یکی از مکان‌های تسخیرشده در نیوبرانزویک، هتل Algonquin Resort، است. این مجموعه در خیابان سنت اندروز در کنار دریا که 233 اتاق دارد و چند روح در آنجا حضور دارند، واقع‌شده است. یکی از مشهورترین‌های آن، روح عروس غمگینی است که در اتاق 473 اقامت داشت و بعداً (نه در هتل) به خاطر دل‌شکستگی درگذشت. اما روح او بازگشت و از همان زمان در اطراف هتل است.

 • خانه Windermere (مسکوکا، انتاریو)

امروزه خانه Windermere بهترین هتل و استراحتگاه مسکوکا است که مشرف‌به دریاچه روسو در انتاریو است. اما گفته می‌شود که روح مالک اول و اصلی هتل، توماس آیتکن، در این هتل حضور دارد و گاهی در می‌زند و وسایل را در هتل جابجا می‌کند.

 • پیچ و خم های مزرعه ذرت تسخیرشده (Abbotsford، بریتیش کلمبیا)

یکی از وحشتناک‌ترین پیچ‌وخم‌های کانادا دقیقاً نزدیک Abbotsford، بریتیش کلمبیا است. نیازی به گفتن نیست که این مزرعه ذرت تسخیرشده چقدر وحشتناک است. این مسیر پیچ‌وخم مزرعه ذرت پر از دلقک‌های مرده، صحنه‌های خشونت و قتل‌عام و اره‌برقی واقعی است.

اقدامات امنیتی لازم برای روز هالووین در کانادا

 1. Pumpkin Patrol: این سرویس با حمایت مالی با صدها وانت به رنگ نارنجی به‌عنوان یک پناهگاه امن برای کودکانی که ترسیده‌اند، در خیابان‌های محله گشت می‌زنند و از کسانی که آسیب‌دیده باشند محافظت می‌کنند.
 2. از بزرگسالان بزرگتر اجتناب کنید: كودكان كوچكتر و همراه والدینشان معمولاً در ساعات اولیه شب بیرون می‌روند. اما بچه‌های بزرگتر و نوجوانان تا نزدیک ساعت 9 شب بیرون می‌مانند. بعضی از نوجوانان تمایل دارند كه کودکان کوچکتر را بترسانند.
 3. محله‌های نزدیک مدارس را انتخاب کنید: این محله‌ها در بیشتر موارد فضای مطمئن‌تری برای بسیاری از بچه‌ها هستند و خانواده‌های زیادی در آنجا حضور دارند.
 4. همه آب‌نبات‌هایتان را بررسی کنید و هر چیز مشکوک یا بازشده را بیرون بریزید: وقتی به خانه رسیدید، تمام هدایای خود مانند آب‌نبات، خوراکی‌ها، اسباب‌بازی‌ها و غیره را روی یک میز یا کف زمین بریزید و هر مورد را بررسی کنید. هر خوراکی که باز است، یا به هر دلیلی مشکوک به نظر می‌رسد، بیرون بریزید.
 5. بازی  ( Trick or treat ) را به صورت گروهی انجام دهید: اگر والدین یا بزرگسالان شما را همراهی نمی‌کنند، مطمئن شوید که به‌صورت گروهی این بازی را انجام می‌دهید. همیشه در تعداد بیشتر، امنیت نیز بیشتر می‌شود.
راهنمای تازه واردان استان آنتاریو
راهنمای تازه واردان استان آنتاریو
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین آنتاریو
 • شروع زندگی در آنتاریو
راهنمای تازه واردان استان آلبرتا
راهنمای تازه واردان استان آلبرتا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین آلبرتا
 • شروع زندگی در آلبرتا

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

خدمات موسسه مهاجرتی تراست

مهاجرت تحصیلی به کانادا
مهاجرت کاری به کانادا
مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا

سوالات متداول

جشن هالووین در کانادا در چه تاریخی برگزار می‌شود؟

این جشن در کانادا در تاریخ 31 اکتبر برگزار می‌شود.

مردم کانادا چگونه جشن هالووین را برگزار می‌کنند؟

امروزه جشن هالووین در کانادا با تزئینات، لباس‌های مخصوص ترسناک و البته بازی ( Trick or treat ) همراه است. سنت کدو تنبل و سیب گاز زدن نیز همچنان ادامه دارد.

آیا روز هالووین در کانادا تعطیل رسمی است؟

31 اکتبر (روز هالووین) تعطیل عمومی و رسمی نیست. مدارس، سازمان‌ها، مشاغل، فروشگاه‌ها و دفاتر پست به‌طورمعمول باز هستند. بعضی از سازمان‌ها ممکن است مهمانی‌های هالووین ترتیب دهند. اما این موارد معمولاً امور عادی را مختل نمی‌کنند. خدمات حمل‌ونقل عمومی طبق جدول زمانی منظم خود اجرا می‌شوند.

شکلات موردعلاقه کانادایی‌ها برای هالووین چیست؟

کیت کت شکلات موردعلاقه کانادایی‌ها برای جشن هالووین است.

چه زمانی هالووین در کانادا محبوب شد؟

هالووین از ابتدای دهه 1990 به‌طور خیلی زیادی در بین بزرگسالان محبوب شد و در حال حاضر، دومین تعطیلات تجاری موفق بعد از کریسمس است.

بزرگترین رژه هالووین در کدام شهر کانادا برگزار می‌شود؟

تورنتو بزرگترین رژه خیابانی کشور را در تاریخ 31 اکتبر برگزار می‌کند.

کمک مالی به یونیسف در جشن هالووین در کانادا چگونه است؟

کانادا برای کمک به یونیسف اولین کمپین  Trick or Treat  را در سال 1955 ترتیب داد که افراد در روز هالووین (31 اکتبر)، توسط جعبه‌های نارنجی‌رنگ برای یونیسف سکه جمع می‌کردند. از سال 2006، سیستم آنلاین برای جمع‌آوری کمک‌های مالی جایگزین جعبه‌های نارنجی شد. به‌طور متوسط، کانادایی‌ها هر هالووین 3 میلیون دلار کمک مالی به یونیسف می‌کنند.

چرا در کانادا هالووین را جشن می‌گیرند؟

در اواسط دهه ۱۸۰۰، مهاجران سلتیک گسترده‌ای از ایرلند و اسکاتلند به کانادا هجوم آوردند. در همین زمان بود که جشن هالووین به کانادا معرفی شد. اولین نمونه مستند در کانادا از کودکانی که در هالووین لباس‌های فانتزی می‌پوشیدند مربوط به سال ۱۸۹۸ در ونکوور است.

بهترین مکان در کانادا برای حس کردن فضای هالووین کجاست؟

اگر علاقمند به تجربه همه جوانب هالووین هستید، گفته می‌شود که بهتر است ۳۱ اکتبر در تورنتو باشید. رویدادهای بزرگ و محبوب و ترسناکی مثل هالووین، راه‌پیمایی‌های لباس هالووین، و وقایع مختلف دیگر که با آن‌ها به پیشواز هالووین می‌روند، تورنتو را بهترین جا برای حضور در ۳۱ ام اکتبر می‌کند. بااین‌وجود، ونکوور هم جایگاه کمتری نسبت به تورنتو ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.