موسسه مهاجرتی در بیرجند

موسسه مهاجرتی در بیرجند

همانطور که احتمالا می دانید، برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا روش های بسیاری وجود دارد. دانستن تمام این روش ها کار بسیار سختی خواهد بود از این رو همواره وجود یک موسسه مهاجرتی معتبر با تیمی کارکشته حس می شود. در این مقاله به بررسی بهترین روش های اخذ اقامت دائم کانادا خواهیم پرداخت.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

درباره موسسه مهاجرتی تراست

موسسه مهاجرتی تراست در کشور کانادا مستقر است و به عنوان یکی از معتبرترین موسسات حقوقی مهاجرت در کانادا و سراسر ایران شناخته می شود. موسسه مهاجرتی تراست در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است. علاقه مندان می توانند برای اخذ مشاوره از دفتر مهاجرتی در بیرجند ابتدا با مراجعه به سایت موسسه مهاجرتی تراست، فرم ارزیابی را تکمیل کنند. کارشناسان و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست پس از بررسی فرم ارزیابی، در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. برای اخذ مشاوره و استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی دیگر مانند واتساپ، ایمیل و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

قدم اول را محکم بردارید!

اولین قدم مهاجرت، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است. مشاورین تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد.

بهترین روش های اخذ اقامت دائم کانادا توسط موسسه مهاجرتی در بیرجند

برای اخذ اقامت کانادا روش های بسیار زیادی وجود دارد. بهترین روش های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا عبارت‌اند از: سیستم اکسپرس اینتری، برنامه کارگر ماهر فدرال، برنامه کارگر ماهر کبک، برنامه نامزدی استانی، برنامه حمایت مالی خانواده و کلاس تجربه کانادایی. هر یک از این برنامه های مهاجرتی گروه خاصی از مهاجران را پوشش می دهند. شما اول باید شرایط خود را بسنجید و متناسب با شرایط خود از طریق یکی از این روش ها برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. در ادامه به بررسی هر یک از روش های مهاجرت به کانادا می پردازیم.

بیشتر بخوانید: ویزای اسپانسرشیپ کانادا، اسپانسرشیپ کانادا، اسپانسرشیپ والدین کانادا

سیستم اکسپرس اینتری

سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) قطعاً یکی از سریع‌ترین و کارآمدترین روش های مهاجرت به کانادا است. سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری فرصت هایی را برای مهاجرت و زندگی در کانادا به عنوان کارگر ماهر در اختیار مهاجران قرار می دهد. برنامه اکسپرس اینتری کانادا برای ارزیابی متقاضیان به یک سیستم مبتنی بر امتیاز متکی است. هدف اصلی این سیستم شناسایی متقاضیانی است که پس از مهاجرت به کانادا بیشترین شانس موفقیت را در بازار کار کانادا دارند. براساس این سیستم، اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا مهاجران را بر اساس مهارت ها یا مدارک تحصیلی مربوطه از طریق برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال ارزیابی و انتخاب می کند.

برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال

 • برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP)
 • برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP)
 • کلاس تجربه کانادایی (CEC)
برنامه های مهاجرت
اقتصادی فدرال کانادا
برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP)کارگران و متخصصان ماهر می توانند از طریق این برنامه، اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.
برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP)تجار و بازرگانان باتجربه می توانند به همراه اعضای خانواده از طریق برنامه تجارت ماهر فدرال، اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.
کلاس تجربه کانادایی (CEC)افرادی که حداقل به مدت یک سال دارای سابقه کاری تمام وقت در کانادا می باشند، می توانند از طریق این برنامه اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

داوطلبان جوان با سطح تحصیلات بالاتر، مسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی یا هر دو و یا کسانی که دارای تجربه کار کانادایی هستند، می توانند امتیاز بسیار خوبی را در سیستم اکسپرس اینتری کسب نمایند و از این طریق اقامت دائم کانادا را اخد کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و نحوه ثبت نام در سیستم اکسپرس اینتری به این لینک مراجعه کنید و یا از خدمات مشاوره ای موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند استفاده نمایید.

برنامه کارگر ماهر فدرال

برنامه کارگر ماهر فدرال

برنامه کارگر ماهر فدرال پیشروترین و محبوب ترین برنامه مهاجرت به کانادا است. کارگران ماهر فدرال، اتباع خارجی با تجربه در مشاغل خاص هستند. کارگران ماهر بر اساس تعدادی از عوامل ارزیابی می شوند که احتمال موفقیت آن ها در جامعه کانادا را پیش بینی می کند. امروزه برنامه کارگر ماهر فدرال یا نیروی متخصص فدرال (FSWP) از طریق سیستم اکسپرس اینتری مدیریت می شود. کانادا قصد دارد از طریق برنامه کارگر ماهر فدرال هر سال به طور متوسط ​​از 110،000 مهاجر استقبال کند. یکی از مزایای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کارگر ماهر فدرال این است که پروسه اخذ اقامت دائم کانادا از طریق این برنامه تنها 6 ماه به طول می انجامد.

اگر یک متقاضی در هر یک از گروه طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) زیر کار کرده باشد، یک کارگر ماهر خوانده می شود:

مشاغل مدیریتی (نوع مهارت 0): مانند مدیران رستوران ها، مدیران معدن و…
مشاغل حرفه ای (سطح مهارت A): مانند دکترها، دندانپزشکان، معماران و…
مشاغل فنی و مشاغل ماهر (سطح مهارت B): مانند سرآشپز، لوله کش، برقکار و…

برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه نیروی کاگر ماهر فدرال، متقاضیان باید در سیستم اکسپرس اینتری امتیاز مناسبی را کسب نمایند. برخی از عوامل تعیین کننده در کسب امتیاز بالا عبارت‌اند از: سن، تحصیلات، میزان تسلط به زبان انگلیسی، سابقه کار. متقاضیان باید حداقل 67 امتیاز از 100 امتیاز برنامه را کسب کنند. برخی از فاکتور های مهم برای کسب امتیاز مناسب در برنامه کاگر ماهر فدرال در جدول زیر درج شده است.

فاکتورهاحداکثر امتیاز
قابل دریافت
تحصیلات25
مهارت زبان انگلیسی یا فرانسوی28
سابقه کار15
سن12
داشتن دعوتنامه شغلی10
قابلیت سازگاری با محیط جدید10

نکته مهم: از 1 ژانویه سال 2015 متقاضیان باید برای شرکت در برنامه کارگر ماهر فدرال درخواست خود را از طریق سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) ارسال کنند.

برای اینکه بتوانید در برنامه کارگر ماهر فدرال شرکت کنید باید:

● از طرف یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی داشته باشید. یا
● واجد شرایط کار در کانادا باشید. یا
● پس از ورود به کانادا بتوانید ثابت کنید که پول کافی برای تأمین هزینه های خود و افراد تحت تکفل خود دارید و حداقل 1 سال تجربه کار تمام وقت (یا 2 سال تجربه کار نیمه وقت) داشته باشید.
● به زبان انگلیسی یا فرانسوی تسلط کافی داشته باشید.
● گواهینامه تحصیلی (certificate) مدرک دیپلم و یا مدرک تحصیلی دانشگاهی داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه کارگر ماهر فدرال یا نیروی متخصص فدرال می توانید به این لینک مراجعه کنید و یا از طریق مسیرهای ارتباطی مختلف با مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند در ارتباط باشید.

برنامه کارگر ماهر کبک

برنامه کارگر ماهر کبک (QSW) یک برنامه مبتنی بر امتیاز است که جدا از برنامه های دولت کانادا برای کارگران ماهری که قصد دارند در استان کبک ساکن شوند، در دسترس است. برنامه کارگر ماهر کبک (QSWP) که توسط دولت کبک و دولت فدرال کانادا تهیه شده است، اتباع خارجی آموزش دیده را قادر می سازد تا به عنوان کارگران ماهر به استان کبک مهاجرت کنند. این برنامه برای کارگران ماهری که قصد کار و اقامت در استان کبک را دارند، طراحی شده است. کبک تنها استان کانادا است که از یک سیستم مهاجرت منحصر به فرد پیروی می کند. برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه کارگر ماهر کبک، داوطلبان نیازی به پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای کانادایی ندارند. کارگران ماهری که از طریق این برنامه اقامت دائم کانادا را کسب می کنند می توانند در صورت واجد شرایط بودن اعضای خانواده خود را نیز به کبک بیاورند. استان کبک تنها استان کانادا است که زبان رسمی آن، زبان فرانسوی می باشد. بنابراین در سیستم امتیازدهی داوطلبانی که به زبان فرانسوی تسلط دارند، نسبت به سایر رقبا امتیاز بیشتری کسب خواهند کرد. سیستم امتیازدهی برنامه کارگر ماهر کبک، داوطلبان را بر اساس عواملی همچون سن، تحصیلات، مدرک زبان معتبر (زبان انگلیسی یا فرانسوی)، سابقه کار و… ارزیابی می کند.

داوطلبانی که بیشترین امتیاز را کسب می کنند، می توانند از طریق این برنامه اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه و شرایط شرکت در برنامه کارگر ماهر کبک (QSWP) به این لینک مراجعه کنید. همچنین می توانید برای اخذ مشاوره از طریق مسیرهای مختلف ارتباطی با موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند تماس بگیرید.

برنامه نامزدی استانی

یکی از راحت ترین و سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا شرکت در برنامه نامزدی استانی است. رشد اقتصادی هر یک از استان های کانادا به داشتن افراد کافی و ماهر برای تأمین نیازهای بازار کار آن استان یا منطقه بستگی دارد. برنامه های مهاجرت استانی کانادا یا برنامه نامزدی استانی کانادا (PNP) به هر یک از استان های کانادا این امکان را می دهد تا متناسب با نیاز بازار کار خود از سراسر جهان نیروی کار ماهر جذب کنند. در واقع PNP برنامه ای است که به دولت های استانی اجازه می دهد مهاجران را بر اساس نیازهای اقتصادی خاص آن منطقه یا استان انتخاب کنند. افرادی که تحت برنامه نامزد استانی به کانادا مهاجرت می کنند، مهارت، تحصیلات و تجربه کاری لازم برای کمک به پیشرفت و رشد اقتصادی کانادا را دارند. هر استان یا سرزمین برای پذیرش مهاجر شرایط و معیارهای خاص خود را دارد. برخی از عوامل موثر در انتخاب و گزینش داوطلبان برای برنامه نامزدی استانی در جدول زیر نمایش داده شده است.

عوامل گزینشحداکثر امتیاز
قابل دریافت
مهارت زبان (تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی یا هر دو)28
تحصیلات25
سابقه کار15
سن12
پیشنهاد کاری معتبر (از طرف کارفرمای کانادایی)10
توانایی سازگاری با محیط جدید10

برای شرکت در برنامه مهاجرتی استانی (PNP)، متقاضیان ابتدا باید درخواست خود را به استان مورد علاقه خود ارسال کنند. سپس در صورت پذیرش داوطلبان می توانند درخواست خود برای اخذ اقامت دائم کانادا را به اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) ارائه دهند. هنگام ارائه درخواست به IRCC، دولت فدرال کانادا مواردی مانند آزمایشات پزشکی، سوءپیشینه کیفری و ثبات مالی داوطلب را در تصمیم گیری نهایی بررسی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه نامزدی استانی کانادا (PNP) می توانید به این لینک مراجعه کنید و یا از خدمات موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند استفاده کنید. مشاوران متخصص و باتجربه موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند می توانند اطلاعات لازم درباره مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نامزدی استانی را در اختیار شما بگذارند.

برنامه حمایت مالی خانواده

کانادا به شهروندان و ساکنان دائمی خود اجازه می دهد تا بستگان و خویشاوندان درجه یک خود را از طریق برنامه حمایت مالی خانواده به کانادا بیاورند. خویشاوندان درجه یک عبارت‌اند از : همسر یا شریک زندگی، فرزندان وابسته (فرزندان زیر 22 سال)، والدین، پدربزرگ و مادربزرگ. علاوه بر این، شهروندان کانادا و افرادی که مقیم دائم کانادا می باشند می توانند تحت شرایط خاصی خواهر یا برادر، خواهرزاده یا برادرزاده یا نوه یتیم را حمایت مالی كنند، اما فقط در صورتی كه این بستگان ازدواج نکرده باشند یا زیر 18 سال سن داشته باشند. برای اینکه شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی کانادا واجد شرایط حمایت مالی از اقوام خود باشند باید دارای شرایط و ویژگی های خاصی باشند.

ویژگی های حامی مالی

● حداقل 18 سال داشته باشد.
● در کانادا ساکن باشد.
● ثابت کند که در صورت لزوم قادر به حمایت مالی از اعضای خانواده خود و افراد وابسته است.
● زندانی نباشد و مرتکب جرم خاصی نشده باشد.
● ورشکسته نشده باشد.
● با دولت کانادا یا کبک، و همچنین خویشاوند حمایت شده، توافقنامه ای را امضا کند. در این توافقنامه حامی مالی موافقت می کند که برای مدت زمان مشخصی از بستگان خود حمایت کند. بستگان تحت حمایت نیز باید برای تأمین هزینه های خود تلاش کنند.

هر سال تعداد بسیار زیادی از مهاجران از طریق برنامه حمایت مالی از خانواده اقامت دائم کانادا را اخذ می کنند. در جدول زیر تعداد افرادی که در سال های مختلف توانستند از طریق این برنامه موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شوند، نمایش داده شده است.

سالتعداد مهاجران برنامه
حمایت مالی از خانواده
2020195800
2021203050
2022212050

کانادا می خواهد کمک کند تا خانواده ها دور هم جمع شوند. به همین دلیل برنامه های حمایت مالی خانواده توسط اداره مهاجرت کانادا در اولویت قرار می گیرند. پردازش درخواست های حمایت مالی خانواده ممکن است بین 12 تا 24 ماه طول بکشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه حمایت مالی از خانواده می توانید به این لینک مراجعه کنید. در صورتیکه نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید می توانید با مشاوران و کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند در ارتباط باشید.

کلاس تجربه کانادایی

کلاس تجربه کانادایی

افرادی که برای مدتی در کشور کانادا مشغول به کار بوده اند و دارای سابقه و تجربه کاری در کانادا می باشند می توانند از طریق کلاس تجربه کانادایی (The Canadian Experience Class) اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. کلاس تجربه کانادایی (CEC) یک برنامه مهاجرتی است که به افرادی که به طور تمام وقت حداقل یک سال در کانادا کار کرده اند اجازه می دهد به طور دائم مهاجرت کنند. کلاس تجربه کانادایی بخشی از سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری کانادا است.

برای شرکت در برنامه کلاس تجربه کانادایی متقاضی باید:

● در سه سال گذشته حداقل 12 ماه تجربه کار تمام وقت یا 24 ماه تجربه کار نیمه وقت داشته باشد.
● با داشتن مجوز کاری معتبر، سابقه کاری خود را کسب کرده باشد.
● در یکی از شغل هایی که جزو گروه طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) می باشد، سابقه کاری داشته باشد.
● به زبان انگلیسی یا فرانسوی مسلط باشد و در یکی از آزمون های زبان معتبر شرکت کند. برای زبان انگلیسی، متقاضی می تواند در آزمون های آیلتس یا CELPIP شرکت کند. برای زبان فرانسه نیز متقاضی می تواند در آزمون های TEF و TCF شرکت کند.

برای ثبت نام در برنامه کلاس تجربه کانادایی ابتدا باید در وب سایت IRCC و در سیستم اکسپرس اینتری یک پروفایل بسازید. سپس از شما خواسته می شود برخی از اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید، برخی از این اطلاعات مانند سابقه کار را خودتان اعلام می کنید و برخی دیگر از این اطلاعات (مانند اثبات مهارت زبان) را باید همراه با مستندات ارائه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس تجربه کانادایی می توانید به این لینک مراجعه کنید و یا از طریق مسیرهای ارتباطی مختلف با موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند تماس بگیرید.

برنامه مهاجرتی آتلانتیک (AIPP)

برنامه مهاجرتی آتلانتیک (AIPP) برای اولین بار در سال 2017 توسط دولت فدرال و استان های اقیانوس اطلس، یعنی استان های نوا اسکوشیا، نیوبرانزویک، جزیره پرنس ادوارد (PEI) و نیوفاندلند و لابرادور راه اندازی شد. برنامه آزمایشی مهاجرت اتلانتیک (AIPP) راهی برای اخذ اقامت دائم برای کارگران خارجی ماهر و فارغ التحصیلان بین المللی است که می خواهند در یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا کار و زندگی کنند.

برای شرکت در برنامه مهاجرتی آتلانتیک یک تبعه خارجی باید:

● دارای مدرک تحصیلی معتبر باشد.
● به زبان انگلیسی یا فرانسوی مسلط باشد.
● اثبات کند که در یکی از شغل هایی که جزو گروه طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) است، سابقه کار دارد.
● از طرف یک کارفرمای معتبر پیشنهاد کاری داشته باشد.
● هنگام ورود به کانادا به اندازه کافی پول یا سرمایه برای حمایت از زندگی خود و خانواده خود داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه مهاجرتی آتلانتیک (AIPP) به این لینک مراجعه کنید. مشاوران و کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند به روز ترین و بهترین خدمات مهاجرتی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

دانشجویان بین المللی که در یکی از دانشگاه های معتبر کانادا تحصیل می کنند تا 90 روز پس از فارغ التحصیلی فرصت دارند برای اخذ مجوز PGWP اقدام نمایند. PGWP یک مجوز کار پس از تحصیل در کانادا است. PGWP نوعی ویزای کار موقت برای دانشجویان بین المللی می باشد. مدت اعتبار مجوز کار PGWP بین 8 ماه تا 3 سال است. مجوز کار PGWP معمولا متناسب با مدت زمان تحصیل دانشجو در کانادا صادر می شود. افرادی که این مجوز را اخذ کنند می توانند در کانادا مشغول به کار شوند. این افراد همچنین می توانند در آینده برای اخذ اقامت دائم کانادا نیز اقدام کنند. مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) یک برنامه عالی برای آن دسته از دانشجویان بین المللی است که مایلند پس از فارغ التحصیلی تجربه کار کانادایی به دست آورند. همچنین دولت کانادا سعی دارد از طریق این مجوز وضعیت اقامت موقت دانشجویان خارجی را به اقامت دائم تغییر دهد.

از طرفی دانشجویان بین المللی که در کانادا تحصیل می کنند اکثرا شرایط لازم برای شرکت در برنامه های مهاجرتی کانادا را دارند. بسیاری از دانشجویان بین المللی که از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شده اند به زبان انگلیسی تسلط دارند، مدرک دانشگاهی معتبر دارند و اکثر آن ها در کانادا سابقه کار دارند. بنابراین فارغ التحصیلان بین المللی می توانند در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام کنند و یا در برنامه های مهاجرتی کانادا مانند برنامه نامزدی استانی، برنامه کارگر ماهر فدرال، برنامه کارگر ماهر کبک، کلاس تجربه کانادایی و … شرکت کنند و از این طریق اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرت تحصیلی در بیرجند

کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی در جهان می باشد. بسیاری از دانشجویان بین المللی در سراسر جهان تمایل دارند از دانشگاه های کانادا پذیرش و یا بورسیه تحصیلی اخذ نمایند. به طور کلی دانشگاه های کانادا تراز علمی بسیار بالایی دارند. بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان در کانادا واقع شده اند. رقابت برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا بسیار بالاست و به همین دلیل تنها افراد معدودی موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور می شوند. . برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی داوطلبان باید از سابقه تحصیلی بسیار خوبی برخوردار باشند. داشتن ریز نمرات خوب و معدل بالا در در مقاطع دیپلم و پیش دانشگاهی بسیار مهم می باشد. تنها داوطلبانی که سابقه تحصیلی درخشانی دارند می توانند موفق به اخذ بورسیه از دانشگاه های کانادا شوند.

شرایط اخذ پذیرش هر یک از دانشگاه های کانادا با یکدیگر متفاوت است. در واقع شرایط اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی به عوامل مختلفی مانند رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل بستگی دارد. برای مثال اخذ پذیرش در رشته هایی مانند پزشکی، دندانپزشکی و برخی از رشته های مهندسی داوطلبان باید معدل نسبتا بالایی داشته باشند. برای اخذ پذیرش یا بورسیه تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی داوطلبان باید ریزنمرات و معدل بالایی در مقاطع دانشگاهی داشته باشند. داشتن توصیه نامه اساتید و مقالات علمی پژوهشی مانند مقالات ISI نیز شانس داوطلبان را برای اخذ بورسیه تحصیلی چند برابر می کند. دانشجویانی که در آزمون GRE شرکت کرده اند و نمره خوبی را نیز در آزمون کسب کرده اند شانس بیشتری برای اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری خواهند داشت. داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل با نمره قابل قبول نیز یکی از فاکتورهای مهم برای اخذ بورسیه در تمام مقاطع تحصیلی می باشد. امکان اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی برای داوطلبانی که دارای مدرک زبان آیلتس یا تافل هستند بسیار بیشتر است.

شرایط اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی با توجه به رشته و مقطع تحصیلی می تواند بسیار متفاوت باشد. پروسه اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کانادا می تواند بسیار مبهم و پیچیده باشد. وکلای حقوقی و مشاوران موسسه مهاجرت تحصیلی تراست در بیرجند به تمامی شرایط و قوانین اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کانادا مسلط هستند. موسسه مهاجرت تحصیلی تراست در بیرجند خدماتی از قبیل اخذ پذیرش تحصیلی، اخذ بورسیه تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی، اخذ مجوز تحصیل و … را به متقاضیان ارائه می دهد. اگر تمایل دارید از یکی از دانشگاه های معتبر کانادا پذیرش یا بورسیه تحصیلی بگیرید می توانید از خدمات موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند استفاده کنید.

موسسه مهاجرت کاری در بیرجند

موسسه مهاجرت کاری در بیرجند

بسیاری از افراد تمایل دارند از طریق کار به کانادا مهاجرت کنند. مهاجرت کاری به کانادا از دو روش اصلی امکان پذیر است. یکی از این روش ها اخذ مجوز کار موقت است. روش دیگر نیز ثبت نام در سیستم اکسپرس اینتری و شرکت کردن در برنامه های مهاجرتی کانادایی مانند برنامه کارگر ماهر فدرال، برنامه کارگر ماهر کبک، برنامه نامزدی استانی و… است. اخذ مجوز کاری و یا شرکت در هر یک از برنامه های مهاجرتی کانادا شرایط خاص خود را دارد. موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند در ابتدا رزومه و سوابق تحصیلی و کاری شما را بررسی می کند و سپس بهترین روش برای مهاجرت کاری به کانادا را به شما پیشنهاد می دهد. برای کسب اطلاعات در مورد سایر مسیرهای مهاجرت به کانادا از طریق کار، به وب سایت اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) مراجعه کنید و یا از خدمات موسسه مهاجرت کاری در بیرجند استفاده کنید.

چرا کانادا

چرا کانادا یکی از محبوب ترین کشورهای جهان برای مهاجرت است؟ کانادا یک کشور مهاجرپذیر است. این کشور به دلیل زیبایی های طبیعی، شهرهای شلوغ ، فضای چند فرهنگی، امنیت اجتماعی و فرصت های شغلی متنوع همواره مورد توجه مهاجران قرار گرفته است. در کانادا برای یک نیروی جوان تحصیلکرده و ماهر فرصت های شغلی بسیار خوبی وجود دارد. کانادا با کمبود نیروی کار ماهر روبرو است و به همین دلیل از ورود مهاجران تحصیلکرده و ماهر استقبال می کند. کانادا یک کشور انگلیسی زبان است و نسبت به سایر کشور های انگلیسی زبان اخذ اقامت دائم کشور کانادا بسیار آسان تر می باشد.

دولت کانادا برنامه های مهاجرتی متنوع و زیادی را در اختیار اتباع خارجی قرار داده است تا این افراد بتوانند از طریق یکی از این برنامه های مهاجرتی اقامت دائم کانادا را کسب کنند و ساکن دائمی کانادا شوند. کانادا بیش از هر کشور صنعتی دیگر برای سیستم آموزشی کشور خود هزینه می کند و تحصیلکرده ترین کشور جهان لقب گرفته است. سیستم آموزش عمومی کانادا به عنوان یکی از بهترین سیستم های آموزشی در جهان شناخته می شود. تمامی این ها کانادا را به یکی از محبوب ترین کشورهای جهان برای کار، تحصیل و زندگی تبدیل می کند. اگر قصد دارید برای کار، تحصیل و یا زندگی به کانادا مهاجرت کنید، می توانید از خدمات بی نظیر موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند استفاده کنید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

آیا موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند، یک موسسه مهاجرتی معتبر است؟

بله، موسسه مهاجرتی تراست یکی از معتبرترین موسسات مهاجرتی در ایران و جهان است. موسسه مهاجرتی تراست در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

آیا بهتر است برای مهاجرت به کانادا از یک موسسه مهاجرتی کمک بگیرم؟

بله، پروسه مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا یک پروسه پیچیده و زمان بر است. اکثر افراد با شرایط و قوانین مهاجرت به کانادا آشنا نیستند و ممکن است به دلیل عدم آشنایی با قوانین مهاجرتی کانادا با موانع و مشکلات زیادی رو به رو شوند. تیم مجرب موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند در کنار شماست. وکلای مهاجرتی با تجربه و مشاوران متخصص موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند بهترین و با کیفیت ترین خدمات مهاجرتی را به شما ارائه می دهند.

قوانین مهاجرت کانادا در حال تغییر است. چگونه می توانم از آخرین تغییرات قوانین مهاجرت کانادا باخبر شوم؟

وکلای مهاجرتی تراست در بیرجند به تمامی قوانین مهاجرتی کانادا تسلط دارند و از آخرین اخبار مربوط به تغییرات قوانین مهاجرتی کانادا مطلع هستند. موسسه مهاجرتی تراست به روز ترین اطلاعات مربوط به قوانین مهاجرتی کانادا را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

آیا می توانم همزمان برای اقامت دائم و اقامت موقت (اجازه کار / اجازه تحصیل / ویزای اقامت موقت) اقدام کنم؟

بله، طبق قوانین مهاجرتی کانادا، شما می توانید به طور همزمان برای اخذ اقامت دائم و اقامت موقت کانادا اقدام کنید.

چگونه می توان با مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در ارتباط باشم؟

برای ارتباط با مشاوران موسسه کافیست به سایت موسسه مهاجرتی تراست مراجعه نمایید و فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید. مشاوران و کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی دیگر مانند واتساپ، اینستاگرام و ایمیل نیز با موسسه مهاجرتی تراست در ارتباط باشید.

مهم ترین خدمات موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند چیست؟

موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند انواع خدمات مهاجرتی از قبیل مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و خدمات مربوط به اخذ ویزای کانادا را ارائه می دهد. برخی از خدمات شرکت مهاجرتی تراست عبارت‌اند از: ارزیابی شرایط متقاضیان، باز کردن پرونده مهاجرتی متقاضی در مراجع قانونی، بررسی وضعیت پرونده متقاضی در وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا (IRCC)، تکمیل فرم های ویزا و بسیاری از خدمات ارزنده دیگر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.