موسسه مهاجرتی در بوشهر

موسسه مهاجرتی در بوشهر

اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، قطعا می دانید که کسب دانش در زمینه مهاجرت حرف اول را می زند. از این رو مراجعه به یک موسسه مهاجرتی و ارتباط با وکیل مهاجرت که به تمامی قوانین مهاجرت مسلط باشد، اولین و بهترین راهی‌ست که به ذهن هرکسی می رسد. در این مقاله به انواع روش های مهاجرت به کانادا اشاره خواهیم کرد و در کنار آن بهترین موسسه مهاجرت به کانادا را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

درباره موسسه مهاجرتی تراست

موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر به عنوان یک موسسه مهاجرتی با تجربه در حوزه مهاجرت به کانادا شناخته می شود. موسسه مهاجرتی تراست یک شرکت کانادایی است که در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است. برای اخذ مشاوره از موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر می توانید از طریق مسیرهای مختلف با ما در ارتباط باشید. برای ارتباط با مشاوران موسسه کافیست به سایت موسسه مهاجرتی تراست مراجعه نمایید و فرم ارزیابی را تکمیل کنید. مشاوران و کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر پس از بررسی فرم ارزیابی با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی دیگر مانند واتس اپ، اینستاگرام و ایمیل نیز با موسسه مهاجرتی تراست در ارتباط باشید.

خدمات موسسه مهاجرتی در بوشهر

همه افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند از طریق موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر به خدمات معتبر و باکیفیتی دسترسی داشته باشند. وکلای حقوقی و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر با تمام قوانین مهاجرتی کانادا آشنا هستند و بهترین خدمات مهاجرتی را در اختیار شما قرار می دهند.

برخی از خدمات موسسه مهاجرتی تراست

 • اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های معتبر کانادا
 • اخذ ویزای تحصیلی کانادا
 • اخذ مجوز تحصیلی کانادا
 • اخذ ویزای کاری کانادا
 • اخذ اقامت موقت و دائم کانادا
 • ارائه مشاوره های قابل اطمینان و باکیفیت به مراجعه کنندگان
 • رسیدگی به پرونده های مهاجرتی

موسسه مهاجرت تحصیلی در بوشهر

آیا تمایل دارید در کانادا تحصیل کنید؟ مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر به تمام سوالات مهم شما، از جمله هزینه تحصیل در کانادا، دوره های موجود در دانشگاه های مختلف کانادا و اینکه چگونه می توانید از طریق مجوز تحصیل در کانادا اقامت دائم این کشور را کسب نمایید، پاسخ خواهند داد. تنها کافیست با مراجعه به سایت موسسه مهاجرتی تراست فرم ارزیابی را تکمیل کنید. مشاوران ما در موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر پس از بررسی فرم ارزیابی، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرافت و اطلاعات موردنیاز درباره مهاجرت تحصیلی به کانادا را در اختیار شما قرار خواهند داد.

قدم اول را محکم بردارید!

اولین قدم مهاجرت، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است. مشاورین تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد.

کار کردن در کانادا در هنگام تحصیل

آیا می خواهید در حالیکه در کانادا تحصیل می کنید کار کنید؟ آیا همسری دارید که دوست داشته باشد در مدت حضور شما در کانادا کار کند؟ هر دوی شما می توانید در حالی که در کانادا تحصیل می کنید کار کنید. کار در کانادا می تواند به شما در برقراری ارتباطات تجاری و کسب تجربه عملی برای آینده کمک کند. حتی می تواند به شما کمک کند پس از فارغ التحصیلی برای همیشه به کانادا مهاجرت کنید و اقامت کانادا را اخذ نمایید.

روش های زیادی برای کار در کانادا در طول دوران تحصیل وجود دارد:

 • کار در دانشگاه

 • کارهای خارج از دانشگاه

 • کار در برنامه های کوآپ (CO-OP) کانادا

 • کارآموزی

دستمزد یا حقوق کار در کانادا به مهارت های مورد نیاز حرفه شما و کارفرما بستگی دارد. حداقل دستمزد کار بسته به استان متفاوت است. می توانید با مراجعه به این لینک درباره حداقل دستمزد کار در سراسر استان های کانادا اطلاعات لازم را کسب کنید.

کار کردن در کانادا پس از فارغ التحصیلی

کار کردن در کانادا پس از فارغ التحصیلی

بسیاری از دانشجویان بین المللی که از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل می شوند، تمایل دارند در کانادا بمانند، کار کنند و سپس اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. برای اینکه بتوانید پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا در این کشور کار کنید، سه روش کلی وجود دارد:

 • مجوز کار پس از فارغ التحصیلی
 • اکسپرس اینتری
 • برنامه نامزدی استانی

درباره برنامه های مهاجرت استانی کانادا مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا بیشتر بدانید.

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی

مجوز کار پس از فارغ التحصیلی به آن دسته از دانشجویانی که حداقل به مدت 8 ماه در یکی از دانشگاه های کانادا تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده باشند اجازه می دهد تجربه کاری ارزشمندی را در کانادا به دست آورند. مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) به فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا اجازه می دهد تا در کانادا کار و زندگی کنند. آن دسته از دانشجویان بین المللی که در یکی از دانشگاه های کانادا تحصیل می کنند تا 90 روز پس از فارغ التحصیلی فرصت دارند برای اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی اقدام کنند. مدت اعتبار مجوز کار پس از فارغ التحصیلی بین 8 ماه تا 3 سال می باشد و مدت اعتبار این مجوز به مدت زمان تحصیل دانشجو در دانشگاه های کانادا بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

تجربه کاری کانادایی که از طریق مجوز کار پس از فارغ التحصیلی به دست می آورید می تواند به شما کمک کند که از طریق سیستم اکسپری اینتری (Express Entry) صلاحیت لازم برای اخذ اقامت دائم کانادا را کسب نمایید. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کار و زندگی در کانادا پس از فارغ التحصیلی به این لینک مراجعه کنید و یا با مشاوران موسسه مهاجرتی در بوشهر تماس بگیرید.

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری (Express Entry) اولین قدم برای بیشتر افرادی است که مایلند به عنوان یک کارگر ماهر به طور دائم به کانادا مهاجرت کنند و اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. پس از تحصیل و کار در کانادا، می توانید یک پروفایل آنلاین را تکمیل کنید تا ببینید آیا شما تحصیلات، مهارت ها، سابقه کار و دیگر شرایط لازم برای شرکت در سیستم اکسپرس اینتری را دارید یا خیر. دولت فدرال کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری به نامزدهایی که شرایط خوبی دارند اقامت دائم کانادا را اعطا می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) می توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین مشاوران و کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر می توانند اطلاعات لازم درباره سیستم اکسپرس اینتری را در اختیار شما قرار دهند.

برنامه نامزدی استانی

تقریباً تمام استان ها و سرزمین های کانادا می توانند از طریق برنامه نامزدی استانی یا برنامه مهاجرتی استانی (PNP) افرادی را برای مهاجرت به کانادا معرفی کنند. شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی که از کالج یا دانشگاه کانادا فارغ التحصیل شده اید، می توانید با شرکت در برنامه نامزدی استانی در استان یا سرزمینی که دوست دارید زندگی کنید و مشغول به کار شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه نامزدی استانی به این لینک مراجعه کنید.

اخذ اقامت دائم کانادا پس از فارغ التحصیلی

به عنوان یک دانشجوی بین المللی که برای مدتی در کانادا تحصیل کرده اید، ممکن است تصمیم بگیرید که مجوز تحصیل خود را تمدید کنید و یا شاید بعد از فارغ التحصیلی تصمیم داشته باشید در کانادا زندگی و کار کنید. کشور کانادا از تصمیم دانشجویان بین المللی برای کسب اقامت دائم کانادا پس از فارغ التحصیلی استقبال می کند. دانشجویان بین المللی می توانند پس از فارغ التحصیلی از طریق تمدید مجوز تحصیل، تمدید ویزای اقامت موقت، برنامه های نامزد استانی، سیستم اکسپرس اینتری و … اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اخذ اقامت دائم کانادا پس از فارغ التحصیلی می توانید به این لینک مراجعه کنید و یا با مشاوران ما در موسسه مهاجرت تحصیلی در بوشهر در ارتباط باشید.

موسسه مهاجرت کاری در بوشهر

موسسه مهاجرت کاری در بوشهر

این امکان برای اتباع خارجی وجود دارد که ابتدا با اجازه کار موقت به کانادا آمده و پس از مدتی برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. برای دستیابی به این هدف چهار راه اصلی وجود دارد. در زیر چهار برنامه مهاجرتی کانادا را می بینید که کارگران خارجی موقت می توانند از طریق آن ها برای دریافت اقامت دائم کانادا درخواست خود را ارائه دهند:

 1. برنامه کارگر ماهر فدرال

  اگر با یک کارفرمای کانادایی در زمینه اجازه کار موقت کار می کنید و کارفرما پیشنهادی برای اشتغال دائمی به شما داده است، ممکن است واجد شرایط درخواست اقامت دائم خود در قالب برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP) باشید. به چنین پیشنهادی دعوتنامه شغلی برای مهاجرت نیز گفته می شود. کارگر موقت باید شرایط لازم را که تحت برنامه کارگر ماهر خارجی مورد نیاز است، برآورده کند. امتیازات براساس عواملی مانند تحصیلات متقاضی، سن، مهارت های زبانی و پیشنهاد شغل اعطا می شود. این روند ممکن است 12-18 ماه به طول بینجامد. این برنامه مناسب کارگران خارجی ماهر و با تجربه ای است که می خواهند به طور دائم به کانادا مهاجرت کنند. از سال 2015 ، برنامه های کارگر ماهر فدرال (FSW) تحت سیستم انتخاب اکسپرس اینتری (Express Entry) مدیریت می شوند. متقاضیان این برنامه لازم نیست حتما در کشور کانادا تجربه کاری داشته باشند و یا مدرک تحصیلی خود را از یکی از دانشگاه های کانادا کسب کرده باشند. بنابراین این برنامه برای کسانی که خارج از کانادا زندگی می کنند گزینه بسیار خوبی است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه کارگر ماهر فدرال به این لینک مراجعه کنید.

 2. کلاس تجربه کانادایی

  برنامه کلاس تجربه کانادایی(CEC) یک برنامه مهاجرتی است که به افرادی که حداقل یک سال در کانادا کار کرده اند اجازه می دهد به طور دائم به کانادا مهاجرت کنند و اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. کلاس تجربه کانادایی برنامه ای محبوب برای آن دسته از کارگران موقت است که نتوانسته اند در برنامه کارگر ماهر فدرال امتیازات مورد نیاز را کسب کنند. متقاضیان برای شرکت در برنامه کلاس تجربه کانادایی (CEC) باید حداقل 2 سال سابقه کار در کانادا داشته باشند یا تحصیلات خود را در کانادا به پایان رسانده و 1 سال سابقه کار داشته باشند. در برخی موارد افرادی که حتی تنها یک سال سابقه کار در کانادا را داشته باشند نیز می توانند از طریق این برنامه برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. تجربه کاری شما باید در طبقه بندی شغلی ملی کانادا (NOC) که عبارت‌اند از مهارت نوع 0 (مشاغل مدیریتی) یا مهارت سطح A (مشاغل حرفه ای) یا مهارت سطح B (مشاغل فنی و نیروی کار ماهر) باشد.
   برنامه کلاس تجربه کانادایی(CEC) برای داوطلبانی که تجربه کاری کانادایی دارند و به دنبال مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا هستند ایده آل است. روند رسیدگی به درخواست اقامت دائم از طریق کلاس تجربه کانادایی حدو سه الی چهار ماه به طول می انجامد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه کلاس تجربه کانادایی به این لینک مراجعه نمایید و یا با کارشناسان و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر در ارتباط باشید.

 3. برنامه نامزدی استانی

  تقریباً هر استان برنامه نامزدی استانی خاص خود را دارد که به استان ها اجازه می دهد اتباع خارجی را برای درخواست اقامت دائم کانادا معرفی کنند. متقاضیانی که تحت برنامه نامزدی استانی یا برنامه مهاجرتی استانی (PNP) درخواست می دهند باید در استانی که متقاضی آن هستند اقامت داشته باشند. جریان ها و گزینه های مختلف موجود در هر استان می تواند بسیار متفاوت باشد. روند رسیدگی به درخواست های اقامت دائم از طریق برنامه نامزد استانی می تواند 12 تا 18 ماه طول به طول بینجامد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه نامزدی استانی یا برنامه مهاجرت استانی به این لینک مراجعه کنید و یا با مشاوران ما در موسسه مهاجرت کاری تراست در بوشهر تماس بگیرید.

 4. کلاس تجربه کبک

  کارگران موقت می توانند از طریق کلاس تجربه کبک برای اقامت دائم خود اقدام کنند. کلاس تجربه کبک (QEC)  بسیار شبیه کلاس تجربه کانادایی (CEQ) است با این تفاوت که کارگران موقت باید برای شرکت در کلاس تجربه کبک (QEC) به زبان فرانسه تسلط کافی داشته باشند. متقاضیان کلاس تجربه کبک باید حداقل 1 سال در کبک در یک موقعیت شغلی به طور تخصصی کار کرده باشند (از طریق مجوز کار موقت) و باید در سطح متوسط ​​به زبان فرانسه صحبت کنند. از طرف استان كبك، به متقاضيان موفق، گواهي انتخاب كبك اعطا مي شود. این گواهی به آن ها اجازه مي دهد براي اخذ اقامت دائم خود اقدام كنند. مهاجرت به کبک از طریق کلاس تجربه کبک (QEC) یک فرآیند دو مرحله ای است. ابتدا متقاضیان باید واجد شرایط درخواست گواهی انتخاب کبک (Certificat de sélection du Québec یا CSQ) باشند. این سند بیانگر این است که متقاضی برای اسکان دائمی توسط دولت کبک تأیید شده است. سپس با گواهی CSQ، متقاضی می تواند تقاضای خود را برای اخذ اقامت دائم كانادا به دولت فدرال ارائه دهد. این مرحله فقط برای بررسی مشکلات بالقوه پزشکی و امنیتی است. روند تبدیل کارگر موقت به کارگر مقیم دائم کانادا از طریق کلاس تجربه کبک (QEC) ممکن است 1 سال یا کمتر طول بکشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس تجربه کانادایی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

خدمات اخذ ویزای کانادا موسسه مهاجرتی در بوشهر

شهروندان کشورهایی که توافقنامه مجوز سفر الکترونیکی (eTA) با کانادا ندارند، برای ورود به کشور کانادا نیاز به ویزای کانادایی دارند. در حقیقت شهروندان بیش از 148 کشور جهان برای بازدید، تحصیل، کار یا مهاجرت به کانادا به ویزا نیاز دارند. ویزای کانادا انواع مختلفی دارد. برخی از مهم ترین ویزاهای کانادا عبارت‌اند از:

 • ویزای تحصیلی یا ویزای دانشجویی
 • ویزای کاری
 • ویزای توریستی کانادا
 • ویزای اقامت موقت کانادا
 • ویزای اقامت دائم کانادا

شرایط اخذ هر یک از ویزاهای کانادا با یکدیگر متفاوت است. روند اخذ ویزای کانادا بسیار پیچیده و چالش برانگیز است زیرا شامل مراحل زیادی می باشد. با این حال همیشه به یاد داشته باشید که کانادا کشوری مهاجر پذیر است و به نیروی انسانی زیادی نیاز دارد، بنابراین اگر مسیر درستی را برای مهاجرت پیدا کنید می توانید با موفقیت ویزای کانادا را دریافت کنید. اما قبل از آن باید مطمئن شوید که مسیر مهاجرتی درستی را متناسب با اهداف و شرایط شخصی خود انتخاب کرده اید.  به طور کلی روش های زیادی برای اخذ ویزای کانادا و اقامت دائم وجود دارد و ممکن است انتخاب یک مسیر درست مهاجرتی برای شما بسیار سخت باشد. تیم خبره کارشناسان و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر شما را در انتخاب یک مسیر مهاجرتی درست و مناسب راهنمایی می کند و به شما کمک می کنند تا با موفقیت ویزای کانادا را اخذ نمایید. درخواست ویزای شما توسط دولت کانادا بررسی می شود. موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر برای اطمینان از پر کردن و ارسال صحیح درخواست ویزا، خدمات ویژه ای را به متقاضیان ارائه می دهد.

مهاجرت به کانادا از طریق موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر

مهاجرت به کانادا از طریق موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر

امروزه افراد بسیار زیادی آرزو دارند به کانادا مهاجرت کنند. همانطور که گفتیم، موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر رویای مهاجرت به کانادا را برای شما تبدیل به رویایی دست یافتنی می کند. مهاجرت به کانادا می تواند بسیار ساده تر از آنچه که تصور می کنید باشد، به خصوص اگر فردی تحصیل کرده ای باشید و یا مهارت خاصی داشته باشید. اما چرا؟ چرا مهاجرت به کانادا یک رویای بزرگ است. به ما اجازه دهید به این سوال شما پاسخ دهیم.

کانادا نه تنها از نظر اقتصادی بلکه از نظر زیبایی طبیعی و فرصت های رشد فردی نیز یک کشور غنی و بسیار پیشرفته محسوب می شود. کانادا همچنین آزادی مذهب را برای تمام افراد به ارمغان می آورد و کشور مناسبی برای کسانی است که به دنبال فرصت های شغلی بیشتر و بهتر، زندگی شادتر و افزایش ثروت خود هستند. علاوه بر این، کانادا یکی از امن ترین کشور های دنیا برای زندگی، تحصیل و کار است و دارای امنیت اجتماعی بسیار بالایی است.

کانادا همچنین امکانات پزشکی و آموزشی استثنایی را به افرادی که در کانادا زندگی می کنند ارائه می دهد. کانادا همچنین به افرادی که موفق به اخد اقامت موقت و یا دائم کانادا شده اند اجازه زندگی و کار در هر نقطه از کشور را می دهد. موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر بهترین و باکیفیت ترین خدمات مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می دهد. تیم موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا در کنار شما خواهد بود. همین حالا مراحل مهاجرت خود به کانادا را با کمک موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر شروع کنید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

شرایط خود را بسنجید!

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشاوران ما برای راهنمایی شما آماده هستند!

سوالات متداول

چگونه می توانم به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کنم؟

موسسه مهاجرتی تراست در کشور کانادا و استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است. موسسه مهاجرتی تراست یکی از معتبرترین موسسه های مهاجرتی در ایران و جهان می باشد.

مهم ترین خدمات موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر چیست؟

موسسه  مهاجرتی تراست در بوشهر انواع خدمات مهاجرتی از قبیل اخذ ویزای تحصیلی، اخذ ویزای کاری، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا، اخذ اقامت موقت و دائم کانادا و کلیه خدمات مربوط به مهاجرت تحصیلی و کاری را ارائه می دهد. برخی از خدمات شرکت مهاجرتی تراست عبارت‌اند از: رسیدگی به پرونده های مهاجرتی، ارائه مشاوره های قابل اطمینان و دقیق به متقاضیان، ارزیابی شرایط متقاضیان، بررسی وضعیت پرونده متقاضی در وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا (IRCC) و بسیاری از خدمات ارزشمند دیگر.

آیا وکلای مهاجرتی موسسه تراست در بوشهر می توانند باعث افزایش سرعت روند بررسی پرونده های مهاجرتی شوند؟

بله، کوچکترین خطایی در پرونده مهاجرتی متقاضی می تواند منجر به تعویق انداختن پروسه اخذ ویزا و اقامت شود. یکی از رایج ترین دلایلی که ممکن است پروسه اخذ ویزا یا اقامت شما با مشکل رو به رو شود این است که شما به عنوان یک فرد عادی با قوانین مهاجرتی کانادا آشنایی ندارید و یا فرم ها و مدارک خود را به درستی تکمیل و ارسال نکرده اید. وکلای مهاجرتی و کارشناسان موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر به دلیل تسلط کامل به تمامی قوانین مهاجرتی کانادا، می توانند از به تعویق انداخته شدن امور مهاجرتی متقاضیان جلوگیری کنند.

چگونه می توانم برای مهاجرت به کانادا از خدمات موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر استفاده کنم؟

مشاوران وکارشناسان موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر همواره آماده ارائه خدمات مهاجرتی به متقاضیان محترم می باشند. پس از پر کردن فرم ارزیابی در سایت موسسه مهاجرتی تراست، مشاوران ما با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما می گذارند. متقضاضیان محترم همچنین می توانند از طریق واتساپ با شماره 12502012020 تماس بگیرند.

آیا می توانم از طریق موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر همزمان برای اقامت دائم و اقامت موقت (اجازه کار / اجازه تحصیل / ویزای اقامت موقت) اقدام کنم؟

بله. می توانید همزمان برای اقامت دائم و موقت اقدام کنید.

در صورت اخذ اقامت دائم کانادا چه امتیازاتی به دست می آورم؟

افراد مقیم کانادا و شهروندان ساکن کانادا از حقوق و امتیازات یکسانی برخوردار هستند (به عنوان مثال مراقبت های بهداشتی رایگان، آموزش ابتدایی و متوسطه رایگان و غیره) تنها سه استثنا وجود دارد، افرادی که اقامت دائم کانادا را دارند:
● نمی توانند رأی دهند.
● نمی توانند گذرنامه کانادایی داشته باشند.
● دولت کانادا می تواند آن ها را به دلیل محکومیت های جنایی خاص، اخراج کند.

آیا بهتر است برای مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی کمک بگیرم؟

بله، روش های بسیار زیاد و متنوعی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. علاقه مندانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند با تمام این روش های مهاجرتی آشنا نیستند و به قوانین مهاجرتی کانادا آگاهی ندارند. بنابراین لازم است متقاضیان از یک موسسه مهاجرتی معتبر مانند موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر مشاوره اخد کنند. موسسه مهاجرتی تراست در بوشهر بهترین مسیر مهاجرت به کانادا را در اختیار شما قرار می دهد.

چگونه می توانم شهروند کانادا شوم؟

افرادی که اقامت دائم کانادا را اخذ کرده اند، پس از اقامت 1095 روزه در كانادا در مدت 5 سال متوالی واجد شرایط اخذ تابعیت (شهروندی کانادا) می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.