موسسه مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرت به کانادا

یکی از نیازهای امروز بهره‌گیری از خدمات مهاجرتی برای افرادی است که متقاضی خروج از کشور یا مهاجرت هستند. مهاجرت ذاتاً با برخورد و تقابل فرهنگ‌ها، عقاید، آداب‌ورسوم و قوانین اتفاق می‌افتد. بنابراین، موضوع مهاجرت به‌تنهایی دربرگیرنده پیچیدگی‌ها و چالش‌های جدیدی برای فرد تصمیم‌گیرنده به مهاجرت است.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

در ابتدای این مقاله خدمات مهاجرتی را به‌عنوان یک نیاز روز مطرح کردیم. علاوه بر پیچیدگی و دشواری مهاجرت، زمان موردنیاز برای مهاجرت از یک کشور به کشور دیگر نیز بسیار حائز اهمیت است. یعنی فرد متقاضی باید بتواند در زمان مناسب و به بهترین شکل درخواست خود را ارسال کند تا بتواند مطلوب‌ترین نتیجه که همان پذیرش برای ورود به کشور دیگر و دریافت ویزا (در انواع مختلف آن) جهت اقامت موقت، اقامت دائم و درنهایت شهروندی کشور هدف است را به دست آورد.

بااین‌وجود یک سؤال بسیار مهم در اینجا مطرح می‌شود. آیا می‌توانید مسائل مربوط به این دوره‌ی بسیار حیاتی از زندگی خود را به هر فردی و هر موسسه‌ای واگذار کنید؟ قطعاً پاسخ به‌روشنی خیر خواهد بود. درست است که توصیه ما همواره کمک گرفتن در امور مهاجرتی است اما این کمک باید از سوی موسسه و افرادی که متخصص در حوزه مهاجرتی مخصوصاً برای کشور موردنظر شما هستند، انجام گیرد. چراکه ممکن است افراد و مؤسسات سودجویی باشند که به‌راحتی ادعای انجام مشاوره در همه روش‌های مهاجرتی و آن هم برای همه کشورهای دنیا را ارائه دهند! به نظر شما چنین ادعایی به سهولت ممکن خواهد بود؟ اگر هم‌چنین باشد قطعاً از کیفیت مطلوبی برخوردار نخواهد بود چه آنکه یک کشور، به‌عنوان‌مثال کانادا، چنان پیچیدگی‌ها و قوانین مختلفی دارد که ممکن است بعضاً به شکل ماهانه دست‌خوش تغییراتی شوند. بنابراین، برای ارائه به‌روزترین و بهترین خدمات مشاورتی برای مهاجرت، و نیز جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی که گاهی غیرقابل‌جبران نیز هستند، باید به شکل تخصصی از یک موسسه مهاجرتی کمک بگیرید.

موسسه مهاجرت به کانادا، تراست، با داشتن وکلای باتجربه، زبده و متخصص در امور مهاجرت به کشور کانادا، به شکل اختصاصی شما را در تمامی روش‌های مهاجرت به کانادا یاری کرده و بهترین خدمات موسسه مهاجرت به کانادا را برای شما تدارک دیده‌اند. وکلای ما در تراست روزانه تمامی قوانین و تغییرات احتمالی در قوانین مهاجرت به کانادا را دنبال می‌کنند و با داشتن تجربه‌ای درخشان در ارائه خدمات مربوط به روش‌های مهاجرت به کانادا،  بهترین افراد برای کمک به شما در این زمینه هستند.  

ضرورت استفاده از خدمات موسسه مهاجرت به کانادا

ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که باوجود فرم‌ها و راهنماهایی که دولت کانادا برای درخواست مهاجرت ارائه داده است، چرا باید از خدمات یک موسسه مهاجرت به کانادا استفاده کنیم؟ و موسسه تراست چگونه به شما در زمینه مهاجرتی کمک خواهد کرد؟ باید خدمت شما عرض کنیم که به علت پیچیدگی و تنوعی که در برنامه‌های مهاجرتی معرفی‌شده از سوی دولت کانادا وجود دارد، برخی از ابزارهایی که برای خود ارزیابی معرفی می‌شوند، در همه موارد توانایی ارزیابی دقیق از شرایط متقاضی را ندارند و همواره قابل‌اطمینان نخواهند بود. بنابراین، تصویر کاملی از شرایط شما به‌وسیله‌ی برخی از این امکانات ارائه نخواهد شد.

ضرورت استفاده از خدمات موسسه مهاجرت به کانادا

به‌علاوه، تفسیر اشتباه از قوانین مهاجرتی کانادا منجر به بروز خطاهای رایجی می‌شوند که درنتیجه‌ این خطاها، تأخیرهایی غیرضروری که می‌توان از آن‌ها جلوگیری کرد، در روند مهاجرت به کانادا رخ می‌دهند. در ادامه برخی از مواردی را که یک متخصص حرفه‌ای و باتجربه در مجموعه تراست به‌عنوان موسسه مهاجرت به کانادا می‌تواند به شما یاری رساند را بیان می‌کنیم:

 • ارزیابی حرفه‌ای از احتمال موفقیت شما.
 • فراهم نمودن گزینه‌های شخصی‌سازی‌شده و راه‌حل‌های متناسب با شرایط شما.
 • به‌منظور کسب بیشترین امتیاز در برنامه‌های مهاجرتی کانادا شما را در فراهم کردن مدارک موردنیاز راهنمایی می‌کند.
 • شما را در نوشتن نامه‌های احتمالی که گاهی برای توضیح برخی از شرایط خود لازم است تا به دولت کانادا ارائه دهید یاری می‌رساند.
 • به‌منظور به حداکثر رساندن شانس موفقیت شما، گاهی لازم است مدارک خاصی را علاوه بر مدارک عمومی خواسته‌شده ارسال کنید. وکلای مجرب در مجموعه تراست در فراهم کردن این مدارک که گویای شرایط خاص شما هستند شما را یاری می‌کنند.

درنهایت، مزیت دیگر استفاده از خدمات یک موسسه مهاجرت به کانادا مانند تراست این است که، درحالی‌که تیم تراست بر روی فرآیند درخواست مهاجرت شما به کانادا کار می‌کند، شما بر روی مهارت‌های زبانی و تجربه کاری خودکار خواهید کرد تا برای مهاجرت به کانادا کاملاً آمادگی لازم را داشته باشید.

بهترین موسسه مهاجرت به کانادا

همان‌طور که در بخش قبلی تا حدودی به ویژگی‌های یک موسسه خوب مهاجرت به کانادا اشاره کردیم، قصد داریم تا در این بخش بیشتر به این موضوع بپردازیم. در پاسخ به این پرسش که بهترین موسسه مهاجرت به کانادا چه ویژگی‌هایی دارد، فاکتورها و عوامل مختلفی نقش دارند که یک موسسه را در این زمینه نسبت به مؤسسات دیگر برجسته، کارآمد و در جلب رضایتِ متقاضی مهاجرت به کانادا موفق‌تر معرفی ‌می‌کنند. در ادامه به این عوامل اشاره خواهیم کرد.

 • تخصصی بودن خدمات موسسه مهاجرت به کانادا. در حقیقت اولین فاکتور در تعیین یک موسسه خوب مهاجرت به کانادا این است که موسسه موردنظر از وکلایی که به شکل اختصاصی به بررسی امور مهاجرت به کانادا می‌پردازند استفاده کند. از قدیم نیز همه‌ی ما شنیده‌ایم که باید کار را به کاردان سپرد. این فاکتور یعنی “انجام خدمات مهاجرت به شکل انحصاری برای کشور کانادا” را به‌راحتی می‌توانید در هنگام مراجعه به موسسه مهاجرت به کانادا دریابید. اگر وکیلی که برای امور مهاجرت به کانادا به شما مشاوره می‌دهد درباره کشورهای مختلف به‌راحتی اظهارنظر کند، و از تخصص در امور مهاجرت به کشورهای مختلف علاوه بر کانادا سخن به میان آورد، توصیه می‌کنیم تا در کیفیت خدمات ارائه‌شده از سوی آن موسسه کمی بیشتر تأمل کنید. بهترین موسسه مهاجرت به کانادا موسسه‌ای است که به شکل تخصصی به امور مهاجرت به کشور کانادا می‌پردازد.
 • بهره‌گیری از وکلای باتجربه در زمینه مهاجرت به کانادا. علاوه بر تخصص وکیل مهاجرتی، تجربه فاکتور بسیار تعیین‌کننده در کیفیت خدمات ارائه‌شده از سوی یک موسسه مهاجرت به کانادا است. اگر موسسه‌ای که کار مهاجرت خود را به او می‌سپارید قبلاً در حوزه امور مهاجرت به کانادا برای تعداد زیادی از اشخاص به شیوه‌های مختلف توانسته است پرونده‌های مهاجرت به کانادای موفقی را داشته باشد، خصوصاً در مورد روش مهاجرتی و افرادی مشابه با شرایط شما، این موسسه یک موسسه خوب مهاجرت به کانادا است. موسسه مهاجرت به کانادا، تراست، با داشتن سال‌ها تجربه در امور مهاجرت به کانادا، توانسته است رزومه درخشانی از خود در زمینه مهاجرت به کانادا برجا بگذارد.
 • اعتبار موسسه مهاجرت به کانادا. در گام اول، یک موسسه مهاجرت به کانادا در صورتی دارای معیارهایی برای ایجاد اعتماد در متقاضی مهاجرت به کانادا است که از آدرس مشخصی برخوردار باشد. باید قبول کنیم که اعتماد کردن به موسسه‌ای که نشانی آن در طی زمان بارها تغییر می‌کند و یا از یک وب‌سایت رسمی برای معرفی خدمات خود استفاده نمی‌کند تا حدودی سخت است. فرض کنید با جستجوی نام موسسه در گوگل برای موسسه مهاجرت به کانادا صرفاً یک نشانی وبلاگ از موسسه وجود داشته باشد. آیا موسسه‌ای که سال‌ها است در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت دارد و رزومه درخشانی نیز در این حوزه دارد، تمایلی برای نشان دادن رزومه کاری خود به بازدیدکنندگان به شکلی شایسته، و بیان خدمات موسسه خود به‌صورت آنلاین آن هم برای ارائه نمودن خدمات مهاجرت به کشور جهان اولی مانند کانادا را ندارد؟! درحالی‌که شما با مراجعه به نشانی اینترنتی تیم تراست، نه‌تنها از تمامی خدمات مهاجرت به کانادا باخبر شده و اخبار روز را در زمینه مهاجرت به کانادا دریافت می‌کنید، بلکه به‌راحتی نشانی موسسه و تخصصی بودن حوزه کاری موسسه مهاجرت به کانادا قابل‌مشاهده است.
 • گارانتی کردن دریافت ویزا. در پاسخ به این پرسش که آیا موسسه مهاجرت به کانادا باید دریافت ویزای شما را به کشور کانادا ضمانت کند؟ باید پاسخ دهیم که یک موسسه معتبر مهاجرت به کانادا به‌طورقطع ویزای شما را ضمانت نخواهد کرد. اگر موسسه مهاجرت به کانادا پاسخ مثبت قطعی دهد، این همان جایی است که شما باید نگران باشید!
بهترین موسسه مهاجرت به کانادا

شاید تعجب کنید و در ذهن شما این مسئله که موسسه مهاجرت به کانادا باید در همان ابتدا دریافت ویزای شما را ضمانت کند را یک نکته مثبت تلقی کنید. اما باید صادقانه به شما بگوییم که تنها افسران مربوط به امور شهروندی، پناهندگی و مهاجرت کانادا (IRCC) هستند که می‌توانند تصمیم بگیرند آیا باید برای فردی ویزا صادر کنند یا خیر. بنابراین، نمایندگان قانونی امور مهاجرت به کانادا در یک موسسه مهاجرت به کانادا، نمی‌توانند درخواست شما را ضمانت کنند. این درحالی‌که است که افراد غیرمتخصص به شما وعده‌های پوچ داده و همه شرایط را به‌گونه‌ای مشکوک برای شما بسیار مثبت جلوه می‌دهند. این همان چیزی است که سایت رسمی دولت کانادا نیز به‌طور شفاف نسبت به آن هشدار داده است. اما آن چیزی که نگرانی شما را برطرف خواهد کرد این است که وکلای باتجربه تیم تراست می‌کوشند تا با بهره‌گیری از تخصص و تجربه خود، بر روی جزئی‌ترین اطلاعات شما تمرکز کرده و شانس موفقیت شما را به حداکثر برسانند.

 • داشتن دفتر نمایندگی در کشور موردنظر. یکی از فاکتورهایی که در تعیین بهترین موسسه مهاجرت به کانادا تأثیرگذار است و تفاوت عمده‌ای را با بسیاری از مؤسسات مهاجرتی به کانادا در ایران ایجاد خواهد کرد، داشتن دفتر نمایندگی در کشور کانادا است. مجموعه تراست دارای دفتر نمایندگی در کشور کانادا و در شهر ونکوور است. این موضوع بسیار حائز اهمیت است. دلیل آن هم این است که هنگامی‌که شخص متقاضی موفق به دریافت ویزا و ورود به خاک کشور کانادا شود، احساس تنهایی نکرده و وکلای مجموعه تراست، امکان مشاوره بعد از فرآیند پذیرش در مهاجرت به کانادا را در صورت لزوم به شکل حضوری در اختیار متقاضی قرار خواهند داد.

در حقیقت شما پس از ورود به کانادا با بسیاری از مسائل جدید مواجه خواهید شد که از آن جمله می‌توان به انجام امور بانکی مانند افتتاح یک حساب بانکی و امور مربوط به خرید یا اجاره یک‌خانه اشاره کرد. وکلای تراست می‌توانند شما را تا برطرف شدن آخرین دغدغه خود در خاک کانادا به بهترین شکل یاری نمایند.

 • عضویت در شورای ICCRC کانادا. از نظر کشور کانادا تنها کسانی مجاز به ارائه خدمات و مشاوره مهاجرتی در کانادا هستند که عضو رسمی سازمان نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا یا ICCRC باشند. وکیل مهاجرتی که در موسسه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کند نیز باید عضو این شورا باشد تا از نظر دولت کانادا بتواند به شکل قانونی نمایندگی شخص متقاضی را برای مشاوره در امور مهاجرتی برعهده بگیرد. سایت رسمی دولت کانادا به‌وضوح در مورد سوءاستفاده‌های بسیار زیادی که هرساله از متقاضیان مهاجرت به کانادا و در سرتاسر دنیا در این رابطه می‌شود، هشدار داده است. شما می‌توانید برای روشن شدن این موضوع، مدرک عضویت و شماره عضویت وکیل امور مهاجرتی خود را که در امور مهاجرت به کانادا به شما مشاوره می‌دهد، از او درخواست کنید.

همچنین، فهرست کانون وکلا در هر ایالت که به‌وسیله‌ی سایت رسمی دولت کانادا اعلام‌شده است نیز می‌تواند بهترین معیار در انتخاب یک موسسه مهاجرت به کانادا باشد. توجه داشته باشید که برای اطلاع از این‌که آیا شخصی عضو یکی از کانون وکلای اعلام‌شده به‌وسیله دولت کانادا است یا خیر، می‌توانید مستقیماً با آن‌ها مکاتبه کنید. در زیر فهرست برخی از کانون وکلا در کشور کانادا به تفکیک هر ایالت آورده شده است:

 • کانون وکلای بریتیش کلمبیا
 • کانون وکلای آلبرتا
 • کانون وکلای ساسکاچوان
 • کانون وکلای منیتوبا
 • کانون وکلای انتاریو

برای مشاهده فهرست کامل کانون وکلا کانادا در هر ایالت به این لینک مراجعه کنید.

اگرچه ممکن است فهرستی از سوی برخی از سایت‌ها به‌عنوان بهترین مؤسسات مهاجرت به کانادا اعلام شود و شما از دیدگاه این سایت‌ها رتبه‌بندی این مؤسسات را مشاهده کنید، اما این شما هستید که با درنظر گرفتن تمامی فاکتورهای اعلام‌شده که برخی از مهم‌ترین آن‌ها نیز در بالا ذکرشده است، تصمیمی آگاهانه در زمینه انتخاب بهترین موسسه مهاجرت به کانادا برای انجام کلیه امور مهاجرتی خود خواهید داشت، تا این مرحله بسیار مهم از زندگی خود را بدون نگرانی سپری کنید. تراست به‌عنوان یک موسسه پیشرو در ارائه تمامی خدمات مهاجرت به کانادا، افتخار دارد تا به‌صورت تخصصی تمامی مشاوره‌های لازم را برای شما فراهم کند.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مراحل دریافت خدمات از موسسه مهاجرت به کانادا

اولین قدم برای دریافت خدمات از یک موسسه مهاجرت به کانادا مانند تراست تعیین نمودن میزان صلاحیت اولیه شخص متقاضی برای مهاجرت به کانادا است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت تراست فرم ارزیابی رایگان را که شامل سؤالاتی مانند نام، نام خانوادگی، میزان تحصیلات، مهارت‌های زبانی و میانگین نمره زبان در هر مهارت، تجربه کاری و .. است را پر نمایید. پر نمودن این فرم بین 5 الی 10 دقیقه زمان لازم دارد و به‌سرعت انجام خواهد شد.

مراحل دریافت خدمات از موسسه مهاجرت به کانادا

در گام بعدی تیم تراست اقدام به مطالعه فرم ارزیابی شما خواهد کرد. لازم به ذکر است که اطلاعات ارسالی شما به‌طور کامل نزد موسسه تراست باقی‌مانده و تنها در جهت کمک به شما برای ارائه راهنمایی‌های لازم جهت مهاجرت به کانادا است که در صورت لزوم مورداستفاده قرار خواهد گرفت. در گام بعدی، با شما برای دریافت مشاوره در اولین فرصت تماس گرفته خواهد شد. اگر برای یکی از برنامه‌های مهاجرت به کانادا دارای صلاحیت شناخته شوید، مشاوره اولیه این فرصت را برای وکلای متخصص و باتجربه در تیم تراست فراهم خواهد کرد که با دریافت اطلاعات شما به‌صورت دقیق، گام‌های لازم را که باید برای دریافت پذیرش برداشته شوند، برنامه‌ریزی کرده و یک راهبرد مشخص را که با توجه به شرایط خاص شما تنظیم خواهد شد مشخص می‌کنند. همچنین، اگر در زمان ارائه درخواست شما، از نظر وکلای حرفه‌ای تراست، فردی دارای صلاحیت برای ثبت‌نام در یکی از برنامه‌های مهاجرت به کانادا شناخته نشوید، درباره نحوه درخواست شما و امکان داشتن آن در آینده نزدیک مشاوره لازم نیز انجام خواهد شد.

در مشاوره اولیه چه انتظاراتی از موسسه مهاجرت به کانادا داشته باشیم؟

در ابتدا ذکر این نکته بسیار اهمیت دارد که هر فردی که برای مهاجرت به کانادا اقدام می‌کند دارای مشخصات، تجربیات و سوابقی است که فقط خاص خود او است. بنابراین، بررسی وضعیت هر فرد از نظر دارا بودن شرایط مهاجرت به کانادا باید به‌وسیله یک مشاور مهاجرت قانونی و باتجربه انجام شود. همه اطلاعات دریافتی شما پیش از انجام مشاوره اولیه به‌وسیله کارشناسان مجموعه تراست با دقت مطالعه و بررسی خواهند شد. هنگامی‌که شما برای انجام مشاوره اولیه دعوت شوید، کوشش وکلای موسسه مهاجرت به کانادا در جهت شناخت هر چه بیشتر شما و دریافت اطلاعاتی است که در تعیین هر چه‌بهتر یک راهبرد مهاجرتی به کانادا بسیار کمک‌کننده خواهند بود.

موسسه مهاجرتی به کانادا

به‌علاوه، در جلسه مشاوره به‌تمامی سؤالات شخص متقاضی و دغدغه‌های او به دقیق‌ترین شکل پاسخ داده خواهد شد تا نگرانی‌ها و مسائل مبهمی که در ذهن درخواست‌کننده احتمالاً شکل‌گرفته است به‌خوبی برطرف شوند. در جلسه مشاوره اولیه بر اساس مشخصات و اطلاعاتی که عنوان کرده‌اید، به شما در مورد ریسک‌ها و فرصت‌های احتمالی در مهاجرت به کانادا مشاوره لازم ارائه خواهد شد.

دفاتر مهاجرت به کانادا

همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم سایت‌های مختلف فهرست متفاوتی را از دفاتر مهاجرت به کانادا ارائه ‌می‌دهند که مجدداً توصیه می‌کنیم با توجه به معیار‌های ذکرشده در این مقاله نسبت به مراجعه به یک دفتر مهاجرت به کانادا اقدام کنید. اما چرا باید به دفاتر مهاجرت به کانادا مراجعه کنیم؟ ساده‌ترین دلیل برای مراجعه به دفاتر مهاجرت به کانادا مانند تراست این است که موسسه مهاجرت به کانادا از تمامی قوانین مهاجرت به کانادا آگاهی دارد. این موضوع به شما در اتخاذ تصمیمات آگاهانه بسیار کمک می‌کند.

ذکر این نکته نیز ضروری است که افراد مشغول به کار در دفاتر مهاجرت به کانادا که از طرف شما نماینده قانونی برای انجام کارهای مهاجرتی شما هستند، به شکل رسمی مشاور امور مهاجرت به کانادا بوده و عموماً یکی از اعضای کنسول ICCRC کانادا محسوب می‌شوند که از سوی دولت کانادا به‌عنوان نماینده قانونی در امور مهاجرتی شناخته شده‌اند.

دفاتر مهاجرت به کانادا

دفتر مشاوره مهاجرت به کانادا

یکی از معتبرترین مؤسسات مهاجرت به کانادا، موسسه مهاجرتی تراست است که در زمینه‌های مختلف مانند سرمایه‌گذاری، ادامه تحصیل و پذیرش در دانشگاه و اخذ ویزا خدمات مهاجرتی را ارائه می‌دهد. در حال حاضر آدرس دفتر مشاوره مهاجرت به کانادای تیم تراست در ونکوور کانادا قرار دارد.شما می‌توانید با تکمیل نمودن فرم ارزیابی رایگان که در سایت موسسه مهاجرتی تراست آورده شده است، اطلاعات دقیق خواسته‌شده را وارد کنید تا در اولین فرصت کارشناسان مجموعه تراست جهت ارائه مشاوره و راهنمایی با شما تماس گیرند.

مؤسسات مجاز مهاجرت به کانادا

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان دریافت یک موسسه مهاجرت به کانادا از اعتبار لازم برخوردار است یا خیر، رسمی اعلام شدنِ فعالیت‌های موسسه از سوی مراجع مربوطه است. یک موسسه مهاجرتی معتبر از جمله موسسه مهاجرت به کانادا که به شکل تخصصی در زمینه مهاجرت به کشور کانادا در ایران فعالیت می‌کند، در فهرست مؤسسات مجاز مهاجرت به کانادا که از سوی وزارت علوم و وزارت کار هر ساله و یا به شکل ماهانه اعلام می‌شود، قرار دارد. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌صورت مرتب و ماهانه آدرس کاریابی‌های خارجی مستقر در ایران را به تفکیک هر استان اعلام می‌کند. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز به‌صورت منظم و ماهانه فهرست مؤسسات مجاز اعزام دانشجو را اعلام می‌کند. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که در حال حاضر دفتر مهاجرت به کانادا متعلق به موسسه تراست در خارج از ایران و در کشور کانادا قرار دارد.

شرکت مهاجرت به کانادا

در حال حاضر کشور کانادا انتظار دارد تا درخواست‌های شهروندی ارائه‌شده به دولت این کشور تا 40 درصد در سال 2024 افزایش یابد. این بدان معنا است که انتظارات از سطح مهارت زبانی ارائه‌شده به‌وسیله متقاضی مهاجرت به کانادا افزایش‌یافته، میزان هزینه پرداختی برای درخواست مهاجرت به کانادا نیز بیشتر شده و سایر شرایط برای مهاجرت به کانادا دشوارتر خواهد شد. بنابراین، برای افزایش شانس پذیرش خود از بین تعداد بسیار زیاد متقاضی مهاجرت به کانادا، همین‌الان با موسسه تراست تماس بگیرید. موسسه مهاجرت به کانادا، تراست، به شما کمک می‌کند تا تصمیمی آگاهانه درباره انتخاب مناسب‌ترین گزینه از بین انواع شرایط پیشنهادی، که وکلای تیم تراست متناسب با شرایط خاص شما ارائه خواهند کرد را داشته باشید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.