وکیل مهاجرتی در اردبیل

وکیل مهاجرتی در اردبیل

تعداد متقاضیان مهاجرت از ایران به ویژه برای کشور های پرطرفدار از جمله کانادا و استرالیا هر روز به طرز چشمگیری در حال افزایش است. افزایش تعداد متقاضیان، فضای مهاجرتی را رقابتی نموده و امکان دستیابی به فرصت های خوب مهاجرتی در کشورهای پیشرفته را دشوار کرده است. در این میان آن دسته از افراد که نسبت به شرایط و قوانین مهاجرت، دانش و اطلاعات دقیق دارند از شانس بیشتری برای اخذ ویزا برخوردار هستند. بدون شک نمی توان از طریق جست و جو در صفحات اینترنتی و صحبت با کسانی که به شکل های مختلف مهاجرت کرده اند، نسبت به زیر و بم قوانین مهاجرتی در یک مقصد خاص آگاهی یافت. استفاده از خدمات موسسات مهاجرتی و بهره گیری از تخصص وکیل مهاجرت معتبر می تواند برگ برنده متقاضیان در این مسیر پیچیده باشد.

وکیل مهاجرتی در اردبیل

اگرچه قوانین مهاجرت پیچیده است اما جای نگرانی نیست! وکلا و مشاوران حرفه ای و با تجربه ما در موسسه مهاجرتی تراست گرد هم آمده اند تا خدماتی کم نظیر در عرصه مهاجرت را ارائه دهند و همراه مطمئن شما در این مسیر باشند.

درباره مهاجرت به خارج از کشور بخوانید.

فواید استفاده از وکیل مهاجرتی در اردبیل

بسیاری از افراد بر این باور هستند که می توانند تمام مراحل مهاجرت خود را به تنهایی انجام دهند و پرداخت هزینه به وکیل مهاجرتی یک اشتباه است. در صورتی که تجربه ثابت کرده است که صرفه جویی در هزینه وکیل مهاجرتی در بسیاری از موارد می تواند منجر به صرف هزینه های سنگین دیگری شود که راه برگشتی نیز ندارد. از دست دادن هر یک از ددلاین ها، نقص در اسناد و مدارک ارسالی و عدم انجام به موقع نقل و انتقالات مالی می تواند روند مهاجرت شما را با مشکلات جدی رو به رو سازد. بهره مندی از خدمات یک وکیل مهاجرتی معتبر که نسبت به قوانین مهاجرتی کشور مقصد شما آگاهی کامل دارد می تواند امن ترین و آسان ترین مسیر برای مهاجرت باشد که بخش زیادی از مسئولیت ها و استرس ها را از دوش شما بر می دارد. برخی از فواید داشتن وکیل مهاجرتی عبارتند از:

 • انتخاب روش مهاجرتی مطمئن
 • آگاهی از آخرین قوانین مهاجرتی کشور مقصد
 • از دست ندادن بازه های زمانی حساس
 • پیگیری اسناد و مدارک ارسالی و کسب اطمینان از صحیح و کامل بودن آن ها
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • آگاهی از شرایط مصاحبه

دریافت ویزای کشور های پرطرفدار همچون کانادا و استرالیا و سایر کشور های مهاجر پذیر پروسه ای منظم و دقیق دارد که تمام مراحل آن باید به دقت و در بازه زمانی معین انجام شود. در صورتی که نسبت به قوانین آگاهی کامل داشته باشید، در سفارتخانه و یا کنسولگری ها با مشکلی رو به رو نمی شوید. حضور و همراهی یک وکیل حرفه ای و با تجربه که سابقه اخذ ویزا در چندین پرونده مهاجرتی را داشته است، شما را یاری می نماید تا پروسه مهاجرتی خود را بدون نگرانی و در کوتاه ترین زمان ممکن طی نمایید.

فواید استفاده از وکیل مهاجرتی در اردبیل

موسسه مهاجرتی معتبر در اردبیل

با افزایش تعداد متقاضیان برای مهاجرت، تعداد موسسات کلاهبردار که با اقدامات غیر قانونی و فرصت طلبی، آینده افراد را به خطر می اندازند و ضرر و زیان های غیر قابل جبرانی را متوجه آن ها می سازند، نیز در حال افزایش است. اگر در ابتدای مسیر مهاجرتی خود هستید و به دنبال یک موسسه مهاجرتی مطمئن و قابل اعتماد در اردبیل می گردید، موسسه مهاجرتی تراست با تیمی حرفه ای از مشاوران و وکلای مهاجرتی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. شما عزیزان در اردبیل، می توانید از خدمات آنلاین و تلفنی مشاوران و وکلای مهاجرتی موسسه تراست به راحتی برخوردار شوید. در صورت برقراری تماس با مشاوران تیم تراست، شرایط اولیه شما برای مهاجرت به طور رایگان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

هم اکنون می توانید با ما در تراست تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت موسسه، شرایط خود برای مهاجرت را ارزیابی نمایید. متخصصان ما در مجموعه تراست در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه را از طریق ایمیل برای شما ارسال می نمایند.

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی معتبر در اردبیل

داشتن یک وکیل حرفه ای و با سابقه که پرونده های متعددی را با روش های مختلف مهاجرتی با موفقیت به پایان رسانده باشد، از جمله مواردی است که می تواند برگ برنده شما در مسیر پر رقابت مهاجرتی امروز به ویژه برای کشور های پیشرفته و تراز اولی همچون کانادا و استرالیا باشد. وکیل مهاجرتی خوب در اردبیل کسی است که بتواند شرایط متقاضی را تجزیه و تحلیل نماید و استراتژی های منحصر به فرد و ابتکاری متناسب با شرایط و نیاز های خاص هر پرونده را ارائه دهد، به گونه ای که متقاضی بیشترین شانس را برای اخذ پذیرش از کشور مقصد داشته باشد. در ادامه به برخی از ویژگی های یک وکیل مهاجرتی قابل اعتماد اشاره می کنیم.

 • باید دارای مجوز معتبر برای انجام امور حقوقی و بین المللی باشد.
 • باید نسبت به قوانین سفارت خانه ها، اخذ ویزا و امور حقوقی کشور مقصد آگاهی کامل داشته باشد.
 • باید در حفظ اطلاعات شخصی موکل خود امین باشد.
 • باید در ارائه اطلاعات مربوط به قوانین و هزینه ها و ارزیابی شرایط با موکل خود صادق باشد.
 • باید دارای روحیه خستگی ناپذیر در پیگیری پرونده های مهاجرتی باشد.
 • باید توانایی حل خلاقانه و ابتکاری مسائل موجود در پرونده های مهاجرتی را داشته باشد.

وکلای حرفه ای ما در موسسه مهاجرتی تراست تاکنون بیش از هزار پرونده مهاجرتی را در شرایط مختلف با موفقیت به پایان رسانده اند. در صورتی که به دنبال وکیل مهاجرتی معتبر و قابل اعتماد در اردبیل هستید می توانید هم اکنون با مشاوران تراست به صورت آنلاین یا تلفنی ارتباط برقرار نموده و از خدمات وکلای مجرب آن ها بهره مند شوید.

وجه تمایز وکلای مهاجرتی تراست با وکلای سایر موسسات

وکلای حرفه ای ما در تیم تراست تا کنون سابقه به نتیجه رساندن بیش از هزار پرونده مهاجرتی را دارند که بسیاری از آن ها دارای شرایط پیچیده بودند و یا در ابتدا شانس به ظاهر کمی برای موقفیت داشتند، اما توانستند به راحتی پذیرش خود را اخذ نمایند.

اعضای تیم تراست آشنایی و آگاهی کامل نسبت به قوانین مهاجرتی و داخلی کشور های مهاجرپذیر از جمله کانادا را دارند که یکی از برترین مقاصد مهاجرتی در جهان است.

دریافت ویزا فرآیندی زمانبر و دارای جزئیات است که اشتباه در ارسال و بارگذاری هر یک از مدارک آن در مراحل مختلف می تواند زحمات و هزینه های شما را هدر دهد. از این رو وکلای دقیق و منضبط موسسه مهاجرتی تراست، پرونده و مدارک شما را با دقت هرچه بیشتر جهت دریافت ویزا پیگیری می نمایند.

وکلای تیم تراست در تمام مراحل مصاحبه همراه شما هستند و با توجه به تجربه و اگاهی که دارند شما را گام به گام برای داشتن مصاحبه ای عالی آماده می سازند.

وکلای تیم تراست در تمام مراحل مهاجرت، امین موکل خود هستند و با رعایت موازین اخلاقی از اطلاعات و مدارک آن ها محافظت می نمایند.

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی معتبر در اردبیل

مشاوره رایگان در موسسه مهاجرتی معتبر در اردبیل

انتخاب شیوه مهاجرت، مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا و برخورداری از سایر امکانات در کشور مقصد باید متناسب با شرایط و برخورداری های فرد متقاضی باشد. عدم آگاهی کامل از مطابقت شرایط خود با مقصد و برنامه مهاجرتی انتخابی می تواند تمام آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد. تراست، موسسه مهاجرتی است که امکان بهره مندی از مشاوره رایگان جهت ارزیابی شرایط شما برای مهاجرت را فراهم نموده است. همین حالا با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان تراست را تکمیل نمایید. متخصصان حرفه ای ما پس از ارزیابی شرایط شما، نتیجه را به صورت ایمیل برایتان ارسال می نمایند.

روش های مهاجرتی مختلفی وجود دارند که هر یک دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشند. وکلای با تجربه تیم تراست شما را با انواع این روش ها و جزئیات آن ها آشنا می کنند. روش های مهاجرتی متداول عبارتند از:

 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

ما در موسسه مهاجرتی تراست در تلاش هستیم تا ابتدا شنونده شرایط و خواسته های شما در مسیر مهاجرت باشیم سپس با کنار هم قرار دادن قطعات این پازل پیچیده از طریق مشاوران حرفه ای خود، بهترین و سریع ترین شیوه مهاجرتی را به شما پیشنهاد دهیم.

همچنین درباره مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری بخوانید.

وکیل مهاجرتی بین المللی در اردبیل

طبیعتا یک وکیل مهاجرتی نمی تواند به تنهایی از تمام قوانین و شرایط خاص هر کشور برای مهاجرت آگاهی داشته باشد. بنابراین وجود ارتباطات بین المللی میان وکیل مهاجرتی و سایر وکلای بین المللی و سازمان مهاجرتی کشور های مهاجر پذیر امری ضروری و لازم است. قرار گرفتن دفتر اصلی موسسه مهاجرتی تراست در شهر ونکوور، یکی از پیشرفته ترین و چندفرهنگی ترین شهر های جهان، امکان ارتباط گسترده بین المللی وکلای این مجموعه با سایر دفاتر وکلای مهاجرتی در سطح جهانی را امکان پذیر نموده است.

هزینه وکیل مهاجرتی معتبر در اردبیل

دقت داشته باشید که علاوه بر تعرفه مشخص شده از سوی کانون وکلا برای پرونده های مهاجرتی، هزینه برخورداری از خدمات یک وکیل خوب در موسسه مهاجرتی به عوامل مختلفی از جمله شرایط پرونده، بازه زمانی مهاجرت، شیوه مهاجرت و کشور مقصد بستگی دارد. با توجه به هزینه های سنگینی که مهاجرت برای هر فرد به همراه دارد، امکان استفاده از یک وکیل حرفه ای و مجرب با هزینه ای مقرون به صرفه، از جمله مزایای یک موسسه مهاجرتی خوب می باشد.

برخلاف بسیاری از موسسات مهاجرتی که هیچ نرخ مشخصی برای خدمات خود ندارند و هزینه های غیر معقولی را دریافت می نمایند، موسسه مهاجرتی تراست در تمام مراحل به طور شفاف هزینه ها را به موکلین خود توضیح می دهد و با دریافت هزینه های معقول و مقرون به صرفه، خدماتی حرفه ای را ارائه می دهد. هم اکنون با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید!

هزینه وکیل مهاجرتی معتبر در اردبیل

خدمات بهترین موسسه مهاجرتی در اردبیل

فرآیند مهاجرت، پروسه ای پیچیده است که تمام مراحل آن به صورت زنجیروار به یکدیگر متصل هستند و ایجاد مشکل در هر یک از مراحل می تواند موفقیت در سایر مراحل را نیز تحت الشعاع قرار دهد. موسسه مهاجرتی تراست در اردبیل، خدمات خود را در دو بخش مشاوره ای و وکالت ارائه می دهد که این خدمات تمام مراحل مهاجرتی شما را از ابتدا تا انتها تحت پوشش خود قرار می دهند. عمده خدمات ارائه شده توسط تیم وکلای مهاجرتی تراست به شرح زیر می باشند:

 • باز کردن پرونده مهاجرتی در مراجع قانونی و تکمیل فرم های اولیه
 • تکمیل فرم های مربوط به ویزا
 • تنظیم قرارداد های کاری و مالی
 • نقل و انتقالات مالی
 • پرداخت های بین المللی در فرآیند ثبت درخواست و دریافت ویزا
 • کسب اطمینان از کیفیت و کمیت مدارک و مستندات ارسالی
 • رسیدگی به اقدامات قضایی و اعتراضات
 • پیگیری ریجکت شدن پرونده متقاضی
 • اقدامات مالی و اداری ثبت شرکت

 با تراست بهترین وکیل مهاجرتی را در اختیار بگیرید

موسسه مهاجرتی تراست با ارائه عالی ترین خدمات مشاوره ‌ای و برخورداری از وکلای حرفه ای و مجرب در زمینه مهاجرت، بهترین گزینه برای متقاضیان مهاجرت در ایران است که خدمات خود را با هزینه ای مقرون به صرفه ارائه می نماید. هموطنان عزیز ما در اردبیل، در صورتی که تصمیم جدی برای مهاجرت دارید اما به دلیل پیچیدگی ها و ابهامات موجود در مسیر مهاجرت دچار تردید و سردرگمی هستید، می توانید پروسه مهاجرت خود را از طریق تماس با مشاوران حرفه ای و با تجربه تیم تراست در اردبیل آغاز نمایید و سایر مراحل را به وکلای متخصص ما بسپارید. موسسه مهاجرتی تراست در تمام مراحل، از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهد بود. با تراست مهاجرتی ایمن و آسان را تجربه کنید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات