وکیل مهاجرت در همدان

وکیل مهاجرت در همدان

بهترین وکیل مهاجرت در همدان

“آیا داشتن وکیل مهاجرت الزامی است؟”

این سوال از جمله سوالات پر تکرار مهاجران است که در ادامه به پاسخ آن می پردازیم.

اگرچه داشتن وکیل مهاجرت الزامی نیست و افرادی را می توان در بین مهاجران پیدا کرد که بدون هیچ کمکی مهاجرت کرده اند، اما نمی توان از مزایای داشتن وکیل مهاجرت چشم پوشی کرد. وكیل مهاجرت می تواند اسناد قانونی را به عنوان نماینده شما تنظیم كند و حتی می تواند در مصاحبه های مربوط به مهاجرت به عنوان همراه و راهنمای شما حاضر شود.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

همدانی های عزیز! اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به مهاجرت به خارج از کشور فکر می کنید و یا به دنبال مهاجرت قانونی هستید، بدون شک این متن برای شما مفید خواهد بود. برای اینکه بتوانید بدون دغدغه این فرایند پر استرس را پشت سر بگذارید با ما در موسسه ی مهاجرتی تراست همراه باشید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

وکلای مهاجرتی مجموعه ی ما به دنبال آنند تا با برقراری ارتباط با مهاجران، با طیف گسترده ای از مسائل و مشکلات و چالش های پیش رو از جمله اخذ ویزا، گرین کارت (برای متقاضیانی که قصد اقامت دائم در ایالات متحده آمریکا را دارند)، گرفتن تابعیت و سایر موانع مهاجرتی مقابله کنند.

تیم مهاجرتی تراست با کسب سال ها تجربه توانسته تا پرونده های مهاجرتی موفق بسیاری را پشت سر بگذارد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در این موسسه ی مهاجرتی تماس حاصل کرده و یا فرم ارزیابی ما را تکمیل نمایید. ما به شما اطمینان می دهیم که خاطره ای خوش را در طی فرایند مهاجرتی تان برای شما رقم بزنیم.

همچنین درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان ، بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

موسسه مهاجرتی در همدان

مهاجرت فرایندی بسیار پیچیده است که ممکن است در صورت عدم آگاهی از قوانین، فرایند مهاجرتی شما منحل شود و یا دست کم به تاخیر بیوفتد. بنابراین در این مورد مراجعه به راهنما و مشاوری که بتواند شما را در این مسیر درست قرار دهد، از اهمیت زیادی برخوردار است. شاید این جمله به گوش شما هم خورده باشد که همه ی مسائل مهاجرت نیاز به گرفتن مشاوره از وکیل مهاجرت ندارد! به عنوان مثال شخصی را در نظر بگیرید که قصد دارد تعطیلات خود را در خارج از کشور بگذارند و پس از گذشت چند روز به کشور خود بازگردد. در این موارد فرد نیازی به وکیل مهاجرت ندارد. اما اگر بخواهد برای همیشه و یا حداقل مدتی طولانی بنابر دلایلی مثل تحصیل، کار و… به کشوری دیگر سفر کند، اینجاست که اهمیت وکیل مهاجرت هویدا خواهد شد.

بنابراین چنانچه به دنبال یک موسسه ی مهاجرتی معتبر و یا یک وکیل مهاجرتی خبره هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با موسسه ی مهاجرتی تراست همراه شوید و از خدمات و مزایای ما در این مجموعه بهره ببرید. این موسسه با شعار “تراست، پشتیبان شما برای ساخت آینده ای بهتر” کار خود را آغاز کرده و با ارائه ی برنامه های مهاجرتی جذاب از طرق مختلف راه را برای علاقه مندان و متقاضیان مهاجرت گشوده است تا آن ها بتوانند بدون دغدغه این فرایند را پشت سر بگذارند و خاطره ای خوش و به یاد ماندنی برای آنان رقم بخورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب بهترین وکیل مهاجرت و بهترین موسسه مهاجرت به خارج از کشور با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا وضعیت شما به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. همچنین می توانید در صورت تمایل فرم ارزیابی را تکمیل کرده تا توسط وکلای ما مورد بررسی قرار گیرد و پس از آن نتیجه از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده شود.

در صورت نیاز، درباره موسسه مهاجرت به کانادا ، وکیل ویزای استارتاپ کانادا و وکیل مهاجرت پزشکان بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت در همدان

بهترین وکیل مهاجرت در همدان

بدون شک بهترین وکیل مهاجرت، وکیلی است که در لحظات اضطراری همراه شما باشد و نگذارد که فرصت های پیش رو از بین بروند. هر مهاجر در پاره ای از مواقع به وکیل مهاجرت نیاز پیدا می کند که این موقعیت ها ممکن است به شرح زیر باشند:

 • زمانی که محکوم به جرم شده اید و یا مرتکب جرمی شده اید و می خواهید پیش از دیپورت شدن شواهدی را  برای دفاع از خود ارائه کنید.
 • زمانی که درخواست مهاجرت به کشور دیگری را دارید اما تعداد و شکل و شمایل فرم ها و اسنادی که باید تهیه کنید بسیار گیج کننده و وقت گیر به نظر می رسند و نمی توانید به تنهایی از پس آن ها برآیید.
 • زمانی که شما متقاضی اخذ ویزای سرمایه گذاری هستید و می خواهید از این طریق مهاجرت کنید؛ چرا که پای سرمایه ی شما در میان است!
 • زمانی که شما از شرایط مزایای مهاجرت مثل دریافت گرین کارت در ایالات متحده ی آمریکا بی اطلاع هستید.
 • زمانی که برای داشتن سایر مزایای مهاجرت مثل گرفتن تابعیت خاک از کشور مقصد نیاز به ارائه ی شواهد بیشتری است.
 • زمانی که به کمک اضطراری احتیاج دارید به عنوان مثال وقتی که در شرف دیپورت شدن هستید.
 • زمانی که از کشور مقصد دیپورت شده اید و مجددا درخواست بازگشت به همان کشور را دارید.

موارد ذکر شده فقط برخی از دلایلی هستند که حضور وکیل مهاجرت در آن ها بسیار ضروری به نظر می رسد. اگر در مسیر مهاجرت قرار بگیرید، اهمیت وکیل مهاجرت بیشتر برای شما مشخص خواهد شد. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که پیش از شروع این مسیر پر پیچ و خم در اولین فرصت راهنمای راه خود را پیدا کنید. وکلای با تجربه ی ما در تیم تراست تا آخر این مسیر با شما خواهند بود. فقط کافی است که با آن ها تماس بگیرید و این مسیر پر فراز و نشیب را به همراه آنان آغاز کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وظایف وکیل مهاجرت به این سایت مراجعه فرمایید.

درباره زندگی در خارج از کشور ، تحصیل در خارج از کشور و کار در خارج از کشور بدانید.

ویژگی های وکیل خوب در همدان برای مهاجرت

برای داشتن یک وکیل مهاجرت خوب نباید ریسک کنید! چرا که هر گونه خطا و اشتباه در رونده مهاجرت تان باعث از بین رفتن فرصت های پیش رو می شود. ما در موسسه ی مهاجرتی تراست همراه شما هستیم تا چند نکته را در مورد پیدا کردن یک وکیل خوب به شما بیاموزیم. این ویژگی ها عبارت اند از:

 • داشتن سابقه و تجربه از پرونده های مهاجرتی

برای پیدا کردن یک وکیل مهاجرتی لازم است تا در ابتدا سوابق وی را مورد بررسی قرار دهید که آیا وکیل منتخب شما پرونده ی مشابهی پیش تر داشته است یا خیر؟

 • در دسترس بودن (چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری و از طریق تماس تلفنی و ارتباطات آنلاین)

اگرچه وکیل مهاجرت نمی تواند وقت خود را به طور کامل در اختیار شما و پرونده تان قرار دهد، اما این انتظار منطقی است که ظرف مدت کوتاهی (دو تا سه روز) به سوالات شما پاسخ دهد،  نیازهای مهاجرتی شما را برطرف کند و هنگامی که در یک وضعیت اضطراری قرار می گیرید بتواند به سرعت به وضعیت شما رسیدگی کند.

 • منطقی بودن

بهترین وکیل مهاجرت کسی است بتواند در شرایط مختلف وگوناگون با گرفتن درست ترین و منطقی ترین تصمیم در بهترین زمان ممکن مسیر پرونده را به سمت و سوی درستی تغییر دهد و برای در جریان گذاشتن شما در روند پرونده دلایل منطقی داشته باشد.

 • مبتکر و خلاق بودن

وجود موانع و چالش های مهاجرتی انکار ناپذیر است؛ بنابراین در این راه به وکیل مهاجرتی نیازمندیم تا با ارائه ی راهکار های مبتکرانه این مشکلات را پشت سر گذاشته و به مسیر خود ادامه دهد تا پرونده به سر انجام برسد.

 • مهارت های ارتباطی عالی و توانایی سخنوری

برقراری ارتباط متقابل وکیل و موکل از اهمیت زیادی برخوردار است. برقراری ارتباط خوب سبب می شود تا شخص مهاجر شرایط خود  و موانع سر راهش را همانطور که هست در اختیار وکیل قرار دهد و وکیل مهاجرت طی مذاکراتی موکل خود را در جریان پرونده بگذارد.

 • مشاوره ی تخصصی در اولین جلسه

بسیاری از وکلای مهاجرت برای اولین بار مشاوره تخصصی ارائه نمی دهند. این جلسه هم برای وکیل و هم برای موکل سودمند خواهد بود. زیرا در این جلسه وکیل می تواند به طور کلی پرونده ی مهاجرت را ارزیابی کند و موکل نیز می تواند از صداقت، توانمندی و اهداف وی مطلع شود. در این مرحله موکل می تواند تصمیم بگیرد که آیا پرونده ی مهاجرت خود را به این وکیل بسپارد یا خیر.

اگر قصدتان مهاجرت به کانادا است، درباره اقامت کانادا و آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بخوانید.

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت در همدان

استفاده از وکیل مهاجرت مزایای بسیاری دارد که برخی از آن ها عبارت اند از:

 • از وکیل مهاجرت می توان به عنوان یک منبع مهم اطلاعات و یا یک مشاور کاربلد استفاده کرد.
 • وکیل مهاجرت می تواند از طرف شما با دولت کشور مقصد و وکلای بین المللی تعامل داشته باشد.
 • وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند از اشتباهات رایجی که باعث تأخیر طولانی در پرونده ی مهاجرتی شما و یا رد دادخواست تان به طور کامل می شود جلوگیری کند.
 • وکیل مهاجرت در پر کردن فرم های مهاجرت و همچنین کاغذبازی های مهاجرتی همراه شما خواهد بود.
 • وکیل مهاجرت گزینه ها و موانع پیش رو را به شما نشان می دهد تا بتوانید بهتر و سریع تر تصمیم بگیرید.
 • وکیل مهاجرت از جدیدترین قوانین مهاجرت آگاه است و می تواند شرایط شما را با چنین قوانین به روزی تطبیق دهد.

درباره ویزای کانادا ، اداره مهاجرت کانادا و ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بخوانید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

سابقه کار وکلای مهاجرتی موسسه تراست در همدان

حتی وقتی فکر می کنید که می توانید درخواست مهاجرت خود را ثبت نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که آژانس های مهاجرتی، دانش و مشاوره ی زیادی در مورد کلیه مراحل قانونی مربوط به مهاجرت به خارج از کشور را در اختیار شما قرار می دهند. سیاست ها و قوانین مهاجرت به طور مداوم در حال تغییر است. بنابراین این مسئله حائز اهمیت خواهد بود که به روزترین اطلاعات ممکن را از کسانی دریافت کنید که با تمامی محدودیت ها و مزایا آشنا بوده و شرایط را درک می کنند. داشتن سابقه ی کاری برای یک وکیل مهاجرت یکی از مهم ترین عوامل است و می تواند تاثیر به سزایی در به جریان انداختن پرونده ی شما داشته باشد. وکلای مهاجرتی تراست با داشتن سابقه ی بسیار در زمینه ی مهاجرت و همچنین پشت سر گذاشتن پرونده های موفق مهاجرتی می توانند در زمینه های خاص به شما مشاوره دهند که این زمینه ها عبارت اند از:

 • رصد کردن پیشرفت برنامه ی مهاجرتی
 • برقراری ارتباط با دولت و انجام مکاتبات اداری در صورت نیاز
 • توصیه و مشاوره درمورد صلاحیت تان برای گرفتن ویزا
 • کسب اطمینان از صحت مدارک مربوطه
 • تهیه و گذراندن روند درخواست ویزا

موسسه مهاجرتی تراست با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی مهاجرت و همچنین گرد آوردن وکلای با تجربه، آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرایند مهاجرت با مشاوران ما وقت مشاوره رزرو کنید و یا فرم ارزیابی آنلاین ما را تکمیل نمایید.

وکیل مهاجرت در همدان و مشاوره آنلاین

وکیل مهاجرت در همدان و مشاوره آنلاین

واقعیت این است که فرایند مهاجرت، فرایندی استرس زا است و برای کاهش این استرس می توان از یک وکیل مهاجرت راهنمایی و کمک گرفت. گرفتن وکیل مهاجرت این گونه نیست که وکیل هر اقدامی را که مایل است بدون توجه به موکل انجام دهد، بلکه به این صورت است که وکیل با در جریان قرار دادن موکل در تمام زمینه ها، پرونده ی مهاجرت را به اجرا در آورد. این مسئله طبیعی است که موکل در ظرف این مدت سوالاتی داشته باشد، بنابراین لازم است تا بتواند با وکیل خود ارتباط برقرار کرده و به او دسترسی داشته باشید. موسسه ی مهاجرتی تراست برای صرفه جویی در هزینه و زمان مهاجران این امکان را برایشان فراهم آورده تا بتوانند از خدمات آنلاین با همان کیفیت خدمات حضوری بهره مند شوند. در حالی که دفتر اصلی موسسه ی مهاجرتی تراست در شهر ونکوور کشور کانادا قرار گرفته و دفتر نمایندگی این موسسه نیز در تهران واقع شده است، اما وکلا و مشاوران مهاجرتی این موسسه آماده ی خدمت رسانی به تمام مشتریان به خصوص همدانی های عزیز هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسسه ی مهاجرتی تراست می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ی تخصصی ما بهره مند شوید.

همچنین درباره هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا و هزینه زندگی در کانادا بخوانید.

اعتماد به وکلای مهاجرتی تراست

گاهی ممکن است موقعیتی پیش بیاید که عدم شناخت شما و یا نداشت شناخت کافی از وکیل مهاجرت سبب بی اعتمادی تان نسبت به وی شود. بنابراین لازم است پیش از شروع روند مهاجرت از این مسئله اطمینان حاصل کنید. در ابتدا می توانید با مطرح کردن چند پرسش از وکیل خود تا حدی با سوابق وی آشنا شوید. این سوالات می توانند به صورت زیر باشند:

 • چند سال است که در این حوزه (وکیل مهاجرت) فعالیت دارید؟
 • چند پرونده ی مهاجرتی را تاکنون بررسی کرده اید؟ و چند مورد از آن ها موفق بوده اند؟
 • هزینه های مهاجرت چقدر است؟
 • هزینه ی روند اداری و حقوقی مهاجرت چقدر است؟
 • چقدر طول می کشد تا فرایند مهاجرت کامل شود؟
 • مراحل بعدی چیست؟

دقت داشته باشید که اگرچه طرح کردن چنین سوالاتی راه گشاست اما بهتر است برای کسب اطمینان بیشتر از موکلان قبلی نیز در مورد وکلای مهاجرتی و روند مهاجرتی شان سوال شود.

همچنین بخوانید: کانال تلگرام اپلای کانادا ، کانال تلگرام تحصیل در کانادا ، کانال تلگرام کار در کانادا ، کانال تلگرام مهاجرت به کانادا

مشاوره وکیل مهاجرت در همدان

امروزه با توجه به رونق بازار مهاجرت، موسسه های مهاجرتی بسیاری در اختیار شما قرار گرفته اند تا بتوانند شما را در مسیر صحیح قرار دهند. اما پیش از پیوستن به این موسسات لازم است تا به طور کامل از آن ها اطمینان پیدا کرده و سپس مراحل مهاجرت خود را طی کنید. موسسه ی مهاجرتی تراست با ترتیب دادن یک جلسه مشاوره ی تخصصی در شروع راه فرصتی را در اختیار شما قرار می دهد تا با مشاوران و وکلای ما ارتباط برقرار کرده و از توانایی آن ها و اهداف شان مطلع شوید و همچنین پرونده ی مهاجرتی شما مورد بررسی قرار گیرد.

وکیل مهاجرت در همدان و ارتباط با وکلای بین المللی

از آن جایی که قوانین پیچیده ی مهاجرت روز به روز در حال تغییر است، شاید وکیل مهاجرت هم نتواند به تنهایی از پس از این مسائل برآید. بنابراین برای این مشکل چاره ای جز ارتباط وکیل مهاجرت با وکلای بین المللی نیست. وکلای بین المللی به دلیل آشنایی با قوانین کشور های مختلف به خصوص قوانین موجود در زمینه ی مهاجرت می توانند این اطلاعات به روز را در اختیار دیگر وکلا قرار دهند. موسسه ی مهاجرتی تراست توانسته است با کسب سال ها تجربه، ارتباطی را بین وکلای با تجربه ی کشورمان و همچنین وکلای بین المللی ایجاد کند و پرونده ی مهاجران را به بهترین شکل ممکن به جریان در آورد.

هزینه وکیل مهاجرتی در همدان

ممکن است که در ابتدای فرایند مهاجرت، استخدام یک وکیل مهاجرتی صرفا به معنای افزودن هزینه های حقوقی به پرونده مهاجرتی شما به نظر برسد، اما با جان گرفتن این پرونده ی مهاجرتی و به جریان در آمدن آن متوجه خواهید شد که این مقدار پرداختی برای اجتناب از اشتباه در این مسیر است و باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. در صورت نبود وکیل مهاجرت ممکن است مسائل ناگواری از جمله رد ویزا و یا موضوعاتی مثل دیپورت شدن برایتان اتفاق بیوفتد و سبب شود تا شما پس از سپری کردن یک مسیر طولانی دوباره به اول راه بازگردید! آن وقت است که متوجه دوباره کاری ها و صرف هزینه ها و زمان به طور کاملا بیهوده خواهید شد.

 پس بهتر است پیش از آغاز این مسیر غیرقابل پیش بینی راهنمای سفری برای خود اختیار کنید تا نقشه ی راه را در اختیارتان قرار دهد و در صورت بروز هر گونه چالش و مشکل همراه شما باشد. موسسه ی مهاجرتی تراست به شما اطمینان می دهد که با صرف هزینه ای کاملا مقرون به صرفه در کمترین زمان ممکن شما را به هدف دلخواه تان برساند. فقط کافی است که به ما اعتماد کرده و پرونده ی مهاجرتی خود را به دست وکلای با تجربه ی ما بسپارید تا تجربه ای ناب از مهاجرت را به شما هدیه دهیم.

درباره طولانی شدن جواب ویزای کانادا ، بک ‌گراند چک ویزای کانادا و رفع ریجکتی ویزای کانادا بدانید.

آیا انتخاب موسسه مهاجرتی تراست تصمیم درستی است؟

اگر از مهاجران پرسیده باشید و یا خود در طی این پروسه قرار گرفته باشید، به درک عمیقی از پیچیدگی های مهاجرت و قوانین آن دست یافته اید. از نظر ما، بر عهده گرفتن چنین وظیفه ی پر هزینه و پر استرسی به تنهایی و بدون گرفتن کمک از وکلای مهاجرت و یا یک موسسه ی مهاجرتی، به نفع شما و خانواده تان نیست. گفتنی است، مهاجرت فرایندی بسیار حساس است و آینده شما به طور قابل توجهی به این مسئله بستگی دارد، پس بهتر است ریسک نکنید! موسسه مهاجرتی تراست به شما اطمینان می دهد که بر اساس وضعیت تان رویای شما را تحقق بخشد و تمامی اطلاعات شما را تا آخرین گام مهاجرت محرمانه نزد خود نگه دارد.

وکیل مهاجرت در همدان برای دریافت اقامت دائم کشورهای خارجی

برای دریافت اقامت دائم در کشورهای خارجی روش های مختلفی از جمله ازدواج، کار و استخدام، سرمایه گذاری و… وجود دارد که برای هر کدام لازم است تا مراحلی طی شود. برای جلوگیری از گیج شدن در این فرایند بهتر است که از یک وکیل مهاجرت کمک گرفته شود.

برای دریافت اقامت دائم در کشورهای خارجی پیش از درخواست اقامت، انجام دو مرحله از طرف شخص شما یا وکیل مهاجرت لازم است که این دو مرحله به شرح زیر اند:

 • لازم است تا درخواست خود را برای سکونت در استان یا شهر مورد نظر خود ثبت کنید.
 • پس از اینکه درخواست شما برای سکونت در استان یا شهر مورد نظرتان ثبت شد، درخواست اقامت دائم خود را بر اساس قوانین مهاجرت کشور مورد نظر انجام دهید.
وکیل مهاجرت در همدان برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

وکیل مهاجرت در همدان برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت دائم از طریق سرمایه گذاری برای متقاضی و خانواده اش بی شک تصمیم جدی و بزرگی است. اگرچه کسب اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری اغلب به معنای شروع یک زندگی جدید در یک کشور جدید است و مزایای خود را دارد اما کاری بسیار پر ریسک خواهد بود! چرا که پای سرمایه شما و خانواده تان در میان است. حضور وکیل مهاجرت در این زمینه بسیار حیاتی است و در غیر این صورت ممکن است عواقب ناگواری برای شما داشته باشد. طی کردن روند حقوقی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری شاید یکی از پیچیده ترین و پر دردسرترین پرونده های مهاجرتی باشد. چرا که سرمایه گذار علاوه بر طی کردن روند مهاجرت، می بایست با امور مالی، امور مالیاتی، تجارت، کسب و کار، نظام کار آفرینی، استراتژی های حفظ دارایی و سایر موارد مرتبط در این زمینه در کشور مورد نظر آشنا باشد. اگر شما هم جزو سرمایه گذارانی هستید که قصد مهاجرت به کشور دیگری را از این راه دارید، می توانید برای مشورت در مورد تصمیم خود با مشاوران ما تماس حاصل کرده و سوالات خود و موانع پیش رو را برای آنان شرح دهید تا شما را راهنمایی کنند.

همچنین درباره سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای سرمایه گذاری کانادا و مالیات در کانادا بخوانید.

وکیل مهاجرت در همدان برای مهاجرت از طریق تحصیل

اگر به انواع مهاجرت توجه کنید شاید مهاجرت از طریق تحصیل یکی از رایج ترین روش های مهاجرتی باشد که به گوش شما خورده است. مهاجرت از این راه مخصوص دانش آموزان، دانشجویان، محققان و پژوهشگرانی است که به نحوی قصد تحصیل و کسب علم و دانش در محیط جدیدی را دارند. وکیل مهاجرت در این راستا به شما کمک می کند تا با در نظر گرفتن سوابق تحصیلی و اولویت های شخصی تان، رشته و دانشگاه مورد نظر را انتخاب کنید، مدارک مورد نیاز را به نحو صحیح فراهم آورده تا بتوانید ویزای تحصیلی خود را دریافت کنید. از دیگر فعالیت های وکیل مهاجرت می توان به معرفی بورسیه ها، کمک هزینه ها و وام های تحصیلی، انتخاب اقامتگاه ها و خوابگاه های دانشجویی و همچنین برآورد هزینه های شهری و دانشجویی اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت تحصیلی می توانید با رزرو وقت قبلی با مشاوران ما تماس بگیرید.

درباره بورسیه‌ تحصیلی خارج از کشور ، پذیرش تحصیلی کانادا و پذیرش کاندیشنال بخوانید.

وکیل مهاجرت در همدان برای مهاجرت از طریق ازدواج

از دیگر روش های مهاجرت به کشورهای خارجی، مهاجرت از طریق ازدواج است. آغاز روند مهاجرت از طریق ازدواج درست زمانی رخ می دهد که ازدواج به طور رسمی ثبت شود و یکی از زوجین اقامت دائم در کشور مورد نظر را داشته باشد. اگرچه این شرایط ساده به نظر می رسد، اما مراحل و فرایندی دارد که در صورت بی توجهی به آن، نداشتن آگاهی و همچین نبود وکیل مهاجرت بسیار طولانی و هزینه بَر خواهد شد. متقاضیانی که از این طریق اقدام به مهاجرت می کنند لازم است تا در پی آن، ازدواج خود را به اثبات برسانند. مثلا آن ها می توانند با باز کردن حساب پس انداز مشترک با همسر خود، فرزند آوری و زندگی در کنار یکدیگر در یک خانه ی مشترک، حقیقی بودن این ازدواج را ثابت کنند. در صورتی که بخواهید از طریق ازدواج صوری وارد کشور مورد نظر خود شوید، بدون شک موانع بسیاری پیش روی شما خواهد بود و در صورت آشکار شدن این مسئله از طرف دولت آن کشور دیپورت خواهید شد.

شاید این سوال برایتان پیش آید که چناچه از این طریق مهاجرت کرده و تابعیت کشور مورد نظر را بگیرید، آیا پس از طلاق این حق از شما سلب خواهد شد؟

پاسخ: چنانچه از طریق ازدواج مهاجرت کرده باشید و از همین طریق حق تابعیت خود را دریافت کرده اید و پس از مدتی طلاق بگیرید، حق تابعیت و اقامت دائم از شما سلب نخواهد شد. دقت داشته باشید که پس از دریافت تابعیت از کشور مقصد، فقط در موارد نادر مثل ارتکاب جرم و یا کلاهبرداری، این حق از شما گرفته می شود.

وکیل مهاجرت در همدان برای مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار یکی دیگر از رایج ترین روش های مهاجرتی است که بیشتر متقاضیان آن جوان تر ها هستند. جوانانی که احتمالا پس از گرفتن مدرک تحصیلی خود، با وجود داشتن مهارت و تخصص، شغل مورد نظر و درخور خود را پیدا نکرده و فکر مهاجرت و ترک وطن به سرشان زده است! بسیاری از کشورهای خارجی به خصوص کشور هایی مثل کانادا، استرالیا و آلمان، به دلیل بالا رفتن میانگین سنی نیروهای کار، به دنبال نیروهای متخصص، حرفه ای با مهارت بالا و کاربلدی هستند تا بتوانند برای رقم زدن آینده ی روشن کشور خود روی آن ها حساب کنند. وکیل مهاجرت در این راه بین شما و کارفرمایان و کارآفرینان خارجی به مثابه ی پیوندی است که با انجام مکاتبات اداری این نوع مهاجرت را برای شما رقم خواهد زد.

درباره ویزای کار کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق کار و مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان بخوانید.

وکیل مهاجرت در همدان برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

وکیل مهاجرت در همدان برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ یا حامی مالی نیز یکی دیگر از روش های مهاجرتی است که بیشتر برای اعضای خانواده مورد استفاده قرار می گیرد. از این طریق، شخصی که اقامت دائم کشوری را دارد و از اعضای خانواده ی خود دور است می تواند با اعلام آمادگی، حمایت مالی خود را از شخص مورد نظر اعلام کند. لازم به ذکر است که در این نوع مهاجرت، حامی مالی شما باید به سن قانونی (18 سال) رسیده باشد. در بسیاری از کشور ها مثل کشور کانادا که به بنیاد خانواده اهمیت زیادی داده می شود، مهاجرت از این نوع از رایج ترین راه های مهاجرت است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از این طریق می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین درباره اسپانسرشیپ کانادا ، ویزای اسپانسرشیپ کانادا و ویزای کانادا برای خواهر یا برادر بخوانید.

شماره وکیل مهاجرت در همدان

هم وطنان همدانی! در صورتی که قصد مهاجرت از طریق هر کدام از راه های بالا را دارید، اما نمی دانید که دقیقا باید از کجا شروع کنید، اصلا نگران نباشید! موسسه ی مهاجرتی تراست، پشتیبان شما برای ساخت آینده ای بهتر است. شما می توانید در صورت تمایل فرم ارزیابی ما را پر کرده و یا برای تماس با ما وقت مشاوره رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد موسسه مهاجرتی تراست و همچنین خدمات مشتریان به صفحه ی رسمی ما به آدرس trustimm.com مراجعه فرمایید.

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

شماره وکیل مهاجرت در همدان چند است؟

اگرچه تیم مهاجرتی تراست دفتر مجزایی برای هم وطنان همدانی در این شهر ندارد، اما متقاضیان می توانند فرم ارزیابی ما را پر کرده و یا با مشاوران ما در تیم تراست تماس حاصل فرمایند تا شرایط آنان مورد بررسی قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه مهاجرتی به صفحه ی رسمی تراست به آدرس trustimm.com مراجعه فرمایید.

برای انتخاب یک وکیل مهاجرت خوب باید به چه نکاتی توجه کرد؟

معتمد بودن وکیل
در نظر گرفتن سوابق و پرونده های موفق پیشین در زمینه ی مهاجرت
در نظر گرفتن هزینه
در دسترس بودن وکیل مهاجرت هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین

برای دریافت اقامت دائم از  کشور های خارجی چه کنیم؟

لازم است تا درخواست خود را برای سکونت در استان یا شهر مورد نظر خود در کشور مقصد ثبت کنید.
پس از اینکه درخواست شما برای سکونت در استان یا شهر مورد نظرتان ثبت شد، درخواست اقامت دائم خود را بر اساس قوانین مهاجرت کشور مورد نظر انجام دهید.

آیا می شود بدون گرفتن وکیل هم فرایند مهاجرت را پیمود؟

برای گذراندن فرایند مهاجرت لازم نیست لزوما با یک وکیل مهاجرت یا موسسه ی مهاجرتی در ارتباط باشید. اما باید توجه داشته باشید که درصورت نداشتن وکیل، این پروسه می تواند بسیار پیچیده، زمان بر  و پر هزینه شود و شما را نا امید و سردرگم کند.

آیا گرفتن وکیل مهاجرت به هزینه ی زیادی نیاز دارد؟

هزینه های شما در این راستا بر اساس خدمات مورد نیازتان متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، استخدام وکیل برای کمک به تشکیل دادخواست مهاجرت برای یک خانواده بسیار کم هزینه تر از استخدام وکیل برای دفاع از شما در پرونده اخراج (دیپورت شدن) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.