وکیل مهاجرتی در ایلام

وکیل مهاجرتی در ایلام

از زمانی که مهاجرت به کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی تبدیل به دغدغه اصلی بسیاری از ایرانیان شده است، موضوع داشتن و نداشتن وکیل مهاجرت و استفاده از خدمات موسسات مهاجرتی، از جمله موضوعاتی است که همواره مورد بحث می باشد. گروهی از افراد بر این باور هستند که خودشان می توانند به تنهایی با پرس و جو از دیگران و جستجو در اینترنت، مسیر اپلای و مهاجرت را طی نمایند و پرداخت هزینه برای استفاده از خدمات وکیل مهاجرتی را یک خرج اضافه می دانند. گروهی دیگر اما معتقدند که بهره مندی از خدمات و راهنمایی های یک وکیل مهاجرتی حرفه ای و با تجربه نه تنها هزینه اضافی نیست، بلکه باعث صرفه جویی در بسیاری از هزینه های جانبی دیگر نیز می گردد و مسیر مهاجرت را برای آن ها آسان و سریع می سازد. بر همین اساس در این مقاله در تلاش هستیم تا فواید داشتن یک وکیل خوب مهاجرتی در پروسه اپلای و مهاجرت را یادآوری کنیم و یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در ایلام را معرفی نماییم.

درباره اینکه چگونه اپلای کنیم بخوانید.

ضرورت داشتن یک وکیل مهاجرتی با تجربه در ایلام

تجربه نشان داده است که در اکثر موارد افراد به دلیل عدم آگاهی درست و دقیق از قوانین، شانس موفقیت در پروسه مهاجرت خود را از دست می دهند. چرا که در فرآیند مهاجرت، هر متقاضی با توجه به شرایط، نیاز ها و کمبود های خود دارای ویژگی های خاصی می باشد که با فرد دیگر متفاوت است؛ بنابراین شیوه پیگیری پرونده مهاجرتی او نیز باید متفاوت باشد. داشتن وکیل مهاجرتی به لحاظ قانونی اجباری نیست اما نداشتن آن می تواند به ضرر شما تمام شود. اگر شما هم جزء آن دسته از افراد در ایلام هستید که تصمیم به مهاجرت دارید اما هنوز اقدامی برای انتخاب یک وکیل مهاجرتی نکرده اید، آگاهی یافتن از مزیت های برخورداری از خدمات یک وکیل مهاجرتی برای مهاجرت به خارج از کشور می تواند تعیین کننده تصمیم شما باشد. برخی از اصلی ترین فواید داشتن یک وکیل مهاجرتی با تجربه عبارت است از:

 • انتخاب روش مهاجرتی مطمئن
 • آگاهی از آخرین قوانین مهاجرتی کشور مقصد
 • از دست ندادن بازه های زمانی حساس و ددلاین ها
 • پیگیری اسناد و مدارک ارسالی و کسب اطمینان از صحیح و کامل بودن آن ها
 • پیگیری فرآیند اخذ ویزا از سفارت
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • امکان نقل و انتقالات مالی مطمئن
 • آگاهی از شرایط مصاحبه
 • پیگیری اقدامات قضایی در کشور مقصد در صورت لزوم

یک وکیل مهاجرتی خوب چه ویژگی هایی دارد

برای تمام شما دوستان عزیزی که در فرآیند مهاجرت هستید و تصمیم به داشتن یک وکیل مهاجرتی گرفته اید، حتما این سوال ایجاد شده است که یک وکیل مهاجرتی خوب و قابل اعتماد باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آیا هر وکیلی می تواند کارهای مهاجرتی انجام دهد؟ آیا پرداخت هزینه های سنگین به وکلای مهاجرتی کار عاقلانه ای است؟ یک وکیل مهاجرتی حرفه ای و قابل اعتماد باید دارای تجربه چندین پرونده موفق مهاجرتی در شیوه های مختلف مهاجرت باشد. وکیل مهاجرتی خوب کسی است که بتواند شرایط متقاضی را تجزیه و تحلیل نماید و استراتژی های منحصر به فرد و ابتکاری متناسب با شرایط و نیاز های خاص هر پرونده را ارائه دهد به گونه ای که متقاضی بیشترین شانس را برای اخذ پذیرش از کشور مقصد داشته باشد. در اینجا به چند ویژگی یک وکیل مهاجرتی خوب و قابل اعتماد اشاره می کنیم:

 • جزئی نگر باشد.
 • مهارت های ارتباطی قوی داشته باشد.
 • اطلاعات به روز در زمینه اخذ ویزا، فرآیند مهاجرت و آخرین قوانین مصوب و اجرایی آن داشته باشد.
 • توانایی حل خلاقانه و ابتکاری مسائل موجود در پرونده های مهاجرتی را داشته باشد.
 • با پشتکار و پیگیر باشد.
 • در ارائه اطلاعات به متقاضی مهاجرت در مورد شیوه مهاجرتی و مسائل مربوط به آن صادق و شفاف باشد.
 • امین اطلاعات شخصی موکلین خود باشد.
 • با سایر وکلای بین المللی در کشور های مقصد ارتباط کاری داشته باشد.

موسسه مهاجرتی معتبر در ایلام

هر یک از روش های مهاجرت، دارای مراحل متعددی است که به قوانین کشور مقصد بستگی دارد و بسیاری از آن ها برای کشور های مختلف، متفاوت می باشد. یک موسسه مهاجرتی معتبر در ایلام باید متشکل از مشاوران و وکلای مهاجرتی حرفه ای و قابل اعتمادی باشد که تجربه موفقیت در چندین پرونده مهاجرتی با روش های مختلف را داشته باشند. در ادامه برای آشنایی با روش های رایج مهاجرت، با تراست همراه باشید.

وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق کار

در صورتی که قصد مهاجرت از طریق دریافت ویزای کاری را دارید، باید بدانید که قوانین مربوط به مهاجرت با ویزای کاری نه تنها در کشورهای مختلف، بلکه در برخی موارد در ایالت های مختلف یک کشور نیز با یکدیگر متفاوت است. وکیل مهاجرتی با سابقه در ایلام که به این قوانین آگاهی کامل داشته باشد می تواند برگ برنده شما برای مهاجرت از طریق ویزای کاری باشد.

وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های مهاجرتی است که تعداد زیادی از ایرانیان برای دریافت ویزای کشور های خارجی و نهایتا دریافت اقامت دائم از آن استفاده می کنند. عدم آگاهی دقیق از مسیرهای قانونی سرمایه گذاری در هر کشور خارجی و امکان گرفتار شدن در دام موسسات کلاهبردار، می تواند آینده فرد سرمایه گذار را نابود سازد. داشتن وکیل مهاجرتی باسابقه که از قوانین سرمایه گذاری کشور مقصد آگاه باشد به شما کمک می کند تا یک سرمایه گذاری ایمن و مطمئن را تجربه نمایید.

درباره ویزای سرمایه گذاری بخوانید.

وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق دریافت ویزای تحصیلی در ایلام از جمله پرطرفدار ترین روش های مهاجرتی می باشد که نیازمند طی شدن مراحل و ارائه مدارکی است که با توجه به دانشگاه مقصد متفاوت می باشد. یک وکیل مهاجرتی مجرب در ایلام می تواند به طور دقیق شما را از تمام مراحل و اسناد و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی آگاه سازد و مکاتبات لازم را در بازه های زمانی تعیین شده از سوی شما انجام دهد.

درباره بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی بخوانید.

وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق ازدواج

اگر تصمیم دارید که از طریق ازدواج مسیر مهاجرت خود را طی نموده و تابعیت دولت متبوع همسر خود را دریافت نمایید؛ لازم است که به قوانین و محدودیت های کشور مقصد در این زمینه تسلط کافی داشته باشید. اقدام از طریق یک وکیل مهاجرتی معتبر در ایلام که پرونده های این چنینی داشته است می تواند راهنمای خوب شما در این مسیر باشد.

وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

در بسیاری از موارد، متقاضیان تمایل دارند که به همراه خانواده خود در کشور مقصد اقامت داشته باشند. در این حالت باید از طرح اسپانسرشیپ استفاده کنند که بر اساس آن یک نفر به عنوان متقاضی اصلی و اسپانسر در سفارت شناخته می شود و همسر، فرزند، پدر، مادر و سایر اشخاص مورد نظر خود را به عنوان همراه معرفی می نماید. این روش مهاجرت نیازمند پشت سر گذاشتن مراحلی است که در طی آن کارمند سفارت باید اطمینان یابد که شما در طول مدت زندگی در کشور مقصد، اشخاص همراه را از لحاظ مالی سرپرستی می نمایید. در روش مهاجرتی از طریق اسپانسرشیپ نیز مانند سایر روش‌ ها، قوانینی از سوی کشور ها وضع شده است که اکثر متقاضیان از آن بی اطلاع هستند و برخورداری از راهنمایی های یک وکیل مهاجرتی مجرب می تواند ضامن موفقیت آن ها باشد.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ بخوانید.

وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

 بهترین موسسه مهاجرتی در ایلام

هموطنان عزیزی که تصمیم به مهاجرت دارند و به دنبال یک موسسه مهاجرتی معتبر با وکلای مجرب در ایلام هستند، می توانند جهت برخورداری از راهنمایی های مشاوران و استفاده از خدمات حقوقی وکلای مهاجرتی، با تیم موسسه مهاجرتی تراست ارتباط برقرار نمایند. مشاوران و وکلای فعال در دفتر اصلی موسسه تراست در شهر ونکوور کانادا و دفتر نمایندگی آن در شهر تهران، همه روزه پاسخگوی متقاضیان می باشند. شما عزیزان می توانید از خدمات آنلاین و تلفنی مشاوران و وکلای مهاجرتی موسسه تراست به راحتی برخوردار شوید.

هم اکنون می توانید با ما در تراست تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت موسسه مهاجرتی تراست، ما را از شرایط خود آگاه کنید. بدون شک راهنمایی های مشاوران حرفه ای ما، مسیر پیش روی شما برای مهاجرت را روشن و شفاف می سازند.

خدمات وکلای موسسه مهاجرتی تراست

موسسه مهاجرتی تراست با ارائه عالی ترین خدمات مشاوره‌ای و برخورداری از وکلای حرفه ای و مجرب در زمینه مهاجرت، بهترین گزینه برای متقاضیان مهاجرت در ایران است که خدمات خود را با هزینه ای مقرون به صرفه ارائه می نماید. عمده خدمات ارائه شده توسط تیم وکلای مهاجرتی تراست به شرح زیر می باشد:

 • باز کردن پرونده مهاجرتی در مراجع قانونی و تکمیل فرم های اولیه
 • تکمیل فرم های مربوط به ویزا
 • تنظیم قرارداد های کاری و مالی
 • نقل و انتقالات مالی
 • پرداخت های بین المللی در فرآیند ثبت درخواست و دریافت ویزا
 • کسب اطمینان از کیفیت و کمیت مدارک و مستندات ارسالی
 • رسیدگی به اقدامات قضایی و اعتراضات
 • پیگیری ریجکت شدن پرونده متقاضی
 • اقدامات مالی و اداری ثبت شرکت

چه چیزی وکلای موسسه مهاجرتی تراست را از سایر وکلای مهاجرتی متمایز می سازد؟

 • وکلای حرفه ای ما در تیم تراست تا کنون سابقه به نتیجه رساندن بیش از هزار پرونده مهاجرتی را دارند که بسیاری از آن ها دارای شرایط پیچیده بودند و یا در ابتدا شانس به ظاهر کمی برای موفقیت داشتند اما توانستند به راحتی پذیرش خود را اخذ نمایند.
 • اعضای تیم تراست آشنایی و آگاهی کامل نسبت به قوانین مهاجرتی و داخلی کشور های مهاجر پذیر از جمله کانادا را دارند که یکی از برترین مقاصد مهاجرتی در جهان است.
 • دریافت ویزا فرآیندی زمانبر و دارای جزئیات است که اشتباه در ارسال و بارگذاری هر یک از مدارک آن در مراحل مختلف می تواند زحمات و هزینه های شما را هدر دهد. از این رو وکلای دقیق و منضبط موسسه مهاجرتی تراست، پرونده و مدارک شما را با دقت هر چه بیشتر جهت دریافت ویزا پیگیری می نمایند.
 • وکلای تیم تراست در تمام مراحل مصاحبه همراه شما هستند و با توجه به تجربه و آگاهی که دارند شما را گام به گام برای داشتن مصاحبه ای عالی آماده می سازند.

درباره راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان بخوانید.

خدمات وکلای موسسه مهاجرتی تراست

مشاوره رایگان در بهترین موسسه مهاجرتی در ایلام

عدم آگاهی کامل از مطابقت شرایط خود با مقصد و برنامه مهاجرتی انتخابی می تواند تمام آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین نخستین گام برای شروع فرآیند اپلای و مهاجرت، ارزیابی شرایط شما و انتخاب مقصد و روش مهاجرتی متناسب با آن است. موسسه مهاجرتی تراست در ایلام ، این امکان را فراهم نموده است تا متقاضیان بتوانند به طور رایگان شرایط خود را برای مهاجرت ارزیابی نمایند. شما می توانید از طریق تماس تلفنی به طور مستقیم با مشاوران حرفه ی تراست ارتباط برقرار نمایید و یا با تکمیل فرم آنلاین ارزیابی در سایت موسسه، از راهنمایی های مشاوران ما برخوردار شوید. پاسخ ارزیابی شرایط شما در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق ایمیل ارسال می گردد.

هزینه وکیل مهاجرتی معتبر در ایلام

می توان گفت که هزینه استفاده از خدمات وکیل و موسسات مهاجرتی، قیمت ثابت و از پیش تعیین شده ای ندارد. این هزینه تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله کشور مقصد، روش مهاجرتی، نوع خدمات ارائه شده از سوی وکیل و بازه زمانی اقدام و پیگیری می باشد. همچنین سابقه و میزان تخصص وکیل مهاجرتی نیز در این امر موثر است. به علاوه در صورتی که پرونده مهاجرتی شما نیاز به اقامه دعوی در کشور مقصد داشته باشد باید حق الوکاله جداگانه به وکیل پرداخت نمایید.

موسسه مهاجرتی تراست در تلاش است تا بتواند شرایط مالی و پرداخت هزینه ها را به گونه ای رقم بزند که تمام متقاضیان مهاجرت بتوانند با پرداخت هزینه ای معقول و مقرون به صرفه از خدمات وکلای مهاجرتی این موسسه معتبر استفاده نمایند.

پرونده مهاجرتی خود را به وکلای با تجربه و حرفه ای تراست بسپارید تا مهاجرتی ایمن و سریع را تجربه کنید. هم اکنون با مشاوران تراست تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات