وکیل مهاجرت در شهریار

وکیل مهاجرت در شهریار

کار وکیل مهاجرت چیست؟ آیا برای انجام پروسۀ مهاجرت به خارج از کشور، به وکیل مهاجرت نیاز دارید؟ این ها سوالات به جایی هستند که هر کسی حق دارد قبل از گرفتن وکیل مهاجرت پاسخشان را بداند. در این مقاله سعی می کنیم به این سوالات پاسخ دهیم و بهترین موسسه مهاجرت به خارج از کشور، یعنی تراست را به شما معرفی می کنیم.

وکیل مهاجرت در شهریار

اگر به دنبال وکیل مهاجرت در شهریار هستید، تراست بهترین گزینه پیش روی شماست. تراست برای راحتی شما متقاضیان گرامی فکر همه چیز را کرده و به راحتی می توانید با یک تماس تلفنی یا به صورت آنلاین پروسۀ مهاجرت خود را شروع کنید.

همچنین درباره موسسه مهاجرت به کانادا و مشاوره اپلای بخوانید.

موسسه مهاجرت در شهریار

نکته ای که در خصوص مهاجرت بسیار اهمیت دارد، تشکیل درست پرونده و پر کردن فرم ها به درستی و به طور کامل و دقیق است. تعداد فرم هایی که باید پر کنید زیاد بوده و معمولاً پیچیده هستند. برای پرهیز از اشتباه، باید از کارشناس خبرۀ این کار کمک بگیرید؛ در غیر این صورت حتی ممکن است پرونده تان برای همیشه به بن بست برسد. در اینجا نیاز به کمک وکیل مهاجرت با تجربه حس می شود و شروع به جستجوی موسسات مهاجرتی می کنید. ما موسسه مهاجرتی تراست را به شما توصیه می کنیم.

تراست بهترین موسسه مهاجرتی با یک دفتر مرکزی در شهر ونکوور کشور کانادا و یک دفتر در تهران است. اگر محل زندگی یا کارتان در شهریار واقع شده و به دنبال موسسه مهاجرت در شهریار هستید تا راحت تر بتوانید کارهای مهاجرت خود را پیگیری کنید، تراست گزینه مناسبی برای شماست.

تراست به شما این امکان را می دهد که از هر کجای ایران و شهر تهران تنها با یک تماس تلفنی یا به صورت آنلاین (از طریق گرفتن وقت مشاوره) با وکلای مهاجرتی آن ارتباط برقرار کرده و فرایند مهاجرت خود را آغاز کنید. پس اگر در جستجوی وکیل مهاجرت در شهریار هستید، کافی است با وکلای مهاجرت ما در موسسه تراست تماس بگیرید و با مشاوره رایگان، اولین قدم خود را در راه مهاجرت بردارید.

هدف ما در تراست کمک به متقاضیان مهاجرت است تا بتوانند پروندۀ مهاجرت خود را با موفقیت به سرانجام برسانند. تراست مفتخر است که توانسته در محیط رقابتی و پر چالش موسسات مهاجرتی موفقیت‌های بزرگی به دست آورد و از دیگر موسسات مهاجرتی پیشی بگیرد؛ راز موفقیت وکلای مهاجرت ما در موسسه تراست ارائه راه حل های دینامیک و مؤثر برای حل مسائل مختلف مهاجرتی بوده است.

درباره اینکه چگونه مهاجرت کنیم ، مهاجرت به کانادا و دلایل مهاجرت از ایران بخوانید.

بهترین وکیل مهاجرت در شهریار

هر سفری، طولانی یا کوتاه، با گام اول شروع می شود. اما برای برداشتن گام اول باید ابتدا جهت و مسیر را بپرسید. در زمینه مهاجرت نیز قبل از هر چیز باید مسیر را بپرسید و چه چیزی می تواند جای وکیل مهاجرت خوب را بگیرد؟ کسی که مسیر درست را می شناسد و می تواند از گام اول تا انتها به کمک شما بشتابد؟

وکیل مهاجرت خوب توصیه های استراتژیک به شما می کند و مانع از این می شود که در پرونده تان خطا و اشتباه کنید. او با انتخاب مسیرهای مهاجرتِ مناسبِ وضعیت شما، نمی گذارد خطا و اشتباه یا انتخاب غلطی مانع رسیدن شما به هدف شود.

وکیل مهاجرت خوب وکیلی است که از لحاظ حرفه ای قابل اعتماد باشد، یعنی پرونده های موفقی را به انجام رسانده باشد. به خاطر تجربه ای که دارد، بر قوانین مهاجرت اشراف دارد و می داند چگونه راهی برای موفقیت پرونده شما پیدا کند.

وکیل مهاجرت خوب می تواند در هر شرایطی که باشید، چه خطر دیپورت داشته باشید یا موقعیت حساس و اضطراری دیگر بر سر راه مهاجرت تان باشد، انتخابی پیش رویتان قرار دهد که تضمین کننده موفقیت پرونده مهاجرت شما باشد.

وکیل مهاجرت خوب در وقت شما صرفه جویی کرده و از استرس شما می کاهد. بهترین وکیل مهاجرت، وکیلی است که با سخت کوشی، تخصص و صداقت خود در راستای موفقیت پرونده مهاجرت شما گام بر می دارد. پس سعی کنید از همان ابتدا به درستی تصمیم گیری کنید.

وکلای مهاجرت تراست از هر لحاظ بهترین شرایط ممکن را دارند؛ تحصیلات، تجربه و مهارت آن ها در زمینه کاری شان است و با جان و دل داشته های خود را صرف پرونده شما می کنند؛ با انتخاب موسسه مهاجرتی تراست، مطمئن باشید که پرونده تان را به بهترین وکلای ممکن سپرده اید و به بهترین نتیجه ممکن خواهید رسید.

وکلای مهاجرت تراست تفاوتی عمده با دیگران دارند و این تفاوت، اشراف کامل آن ها به موضوعات قانونی مهاجرت و باید و نبایدهای آن است. آن ها دانش و تجربه خود را در نتیجه سال ها تلاش بی وقفه در به ثمر رساند پرونده های مهاجرتی کسب کرده اند. برای اینکه از سرنوشت پرونده خود مطمئن باشید، کافی است نگاهی به سابقه وکلای تراست و بیش از شش هزار پرونده مهاجرتی که تا کنون به سرانجام رسانده اند، بیندازید. وکلای تراست بر این باور هستند که برای بهترین بودن باید نتیجه محور، صادق و پیگیر باشند.

همچنین بخوانید

راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی

بهترین کشور برای تحصیل

خدمات وکیل مهاجرتی در شهریار

وکیل مهاجرتی در شهریار خدمات متعددی ارائه می کند؛ مهم ترین بخش خدمات مهاجرتی وکیل مهاجرت در شهریار، مشاوره رایگان و جامع است. درست است، وکلای مهاجرتی تراست برای مشاوره هزینه نمی گیرند و می توانید بدون پرداخت هزینه، از وکلای مهاجرتی ما مشاوره بگیرید.

هدف ما در تراست ساده کردن فرایند مهاجرت تا حد امکان است چون می خواهیم از استرس مشتریان عزیز خود بکاهیم. چیزی که ما را از بسیاری متمایز می کند این است که در تراست پول اولویت اصلی ما نیست، بلکه اولویت ما موفقیت پرونده مهاجرت شماست.

موسسه مهاجرتی تراست، یکی از روش های زیر را برای مهاجرت به شما پیشنهاد می دهد:

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ
 • مهاجرت از طریق ازدواج

وکلای مهاجرتی تراست، با توجه به شرایط شما گزینه مناسبی را به شما پیشنهاد خواهند داد.

درباره مهاجرت به کانادا از طریق کار ، سرمایه گذاری در کانادا و ویزای اسپانسرشیپ کانادا، در صورت نیاز و با مراجعه به هر لینک اطلاعات کسب کنید.

خدمات وکیل مهاجرتی در شهریار

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در شهریار

داشتن وکیل مهاجرت همیشه و در همه پرونده ها الزامی نیست، اما مسئله مهم این است که با کمک وکیل مهاجرت در وقت خود صرفه جویی می کنید و زودتر به نتیجه می رسید. با وجود وکیل مهاجرت یاس و نومیدی از موفقیت پرونده تان نیز کاهش پیدا می کند. اگر کارهای مهاجرت خود را خودتان به تنهایی انجام دهید، ممکن است اشتباهات جبران ناپذیری مرتکب شوید. در ادامه سه مزیت داشتن وکیل مهاجرت را بیان می کنیم:

1. استفاده از دانش و تخصص وکیل مهاجرت

مهاجرت در برگیرندۀ فرایندها و روال های قانونی بسیار پیچیده ای است. اگر از این فرایندها و قوانین آگاهی ندارید، بهترین راه این است که، مانند هر کار دیگری، به سراغ حرفه ای ها و متخصصان امر، یعنی وکلای مهاجرت بروید. در غیر این صورت ممکن است درخواست تان رد شده و مشکلات بزرگ تری برایتان پیش بیاید.

2. تمام مراحل کارتان به موقع پیش می رود

وکیل مهاجرت وظیفه دارد که اطمینان حاصل کند مدارک کامل، درست و به موقع ارائه شوند. وقتی خودتان بدون کمک وکیل برای مهاجرت اقدام می کنید، این احتمال وجود دارد که برخی شرایط مهم را جا بیندازید. کمترین ضرر این مسئله این است که پروسه پرونده مهاجرت شما با تاخیر مواجه می شود. اما وکیل مهاجرت حرفه ای تمام این کارها را به عهده می گیرد و کمترین مزیت آن این است که تمام این استرس ها از دوش شما بر داشته می شود.

3. شانس موفقیت پرونده تان بالا می رود

با گرفتن وکیل مهاجرت، شانس موفقیت پرونده مهاجرت شما افزایش می یابد. وکیل مهاجرت احتمالات مختلف هر پرونده را مد نظر قرار می دهد و هر آنچه ممکن است برای پرونده شما خوب یا بد باشد شناسایی می کند. در نتیجه پرونده ای که برای شما تشکیل می دهد، شانس موفقیت بالاتری دارد.

نکته مهم دیگر در خصوص وکلای ما در موسسه مهاجرت تراست این است که دانش و اطلاعات خود را به روز رسانی می کنند و از جدیدترین تغییرات و شرایط مهاجرت با خبر می شوند. در نتیجه اگر شرایط خاصی پیش بیاید، مثل پاندمی ویروس کرونا، با قوانین جدید مهاجرت کشورهای مختلف آشنا می شوند. به عنوان مثال، به شرایط جدید مهاجرت به کانادا در زمان پاندمی کرونا در این لینک توجه کنید.

وکلای تراست با کسب آگاهی از تغییرات و شرایط جدید، می توانند راهکارهای مناسب مهاجرت به هر کشوری را به شما ارائه دهند.

همچنین درباره مهاجرت به کانادا در کرونا ، آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا بیشتر بدانید.

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

یکی از نگرانی های شما عزیزان، که برای ما نیز قابل درک است، نگرانی در خصوص امنیت مدارکی است که به ما می سپارید. همانطور که قبلاً گفته شد، وکلای مهاجرت تراست پایبند اصول اخلاقی هستند و صداقت را سر لوحه کار خود قرار می دهند. پس با تراست مطمئن باشید که جای مدارکتان امن است و از آن ها سوء استفاده نخواهد شد.

نگرانی دیگری که معمولاً افراد دارند این است که آیا وقت و هزینه ای که می گذارند به هدر نمی رود. با تراست، می توانید مطمئن باشید که پول خود را در راه درست خرج می کنید چون وکلایی پیگیر و با وجدان کاری بالا به پرونده شما رسیدگی می کنند.

درباره هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا و هزینه زندگی در کانادا بخوانید.

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

گرفتن وکیل مهاجرت هزینه دارد و به معنای اضافه کردن خرجی بر خرج های دیگر است. اما این کار مزایای متعدد و قابل توجهی دارد؛ به همین دلیل بسیاری از متقاضیان مهاجرت این روش را انتخاب کرده و این هزینه را می پردازند. البته بدیهی است که فقط در صورتی حاضر به پرداخت این هزینه خواهید بود که مطمئن باشید وکیلی قابل اعتماد کار مهاجرت شما را به عهده می گیرد. یک وکیل مهاجرت قابل اعتماد باید:

 • از کشور مورد نظر شناخت کافی داشته باشد
 • روش های مهاجرتی کشور مورد نظر را بشناسد و بهترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد دهد
 • سابقه کاری خوب و پرونده های موفق متعددی داشته باشد
 • در بخش های مختلف مهاجرت تجربه داشته باشد تا بتواند مشکلات احتمالی هر پرونده را پیش بینی کند. همچنین تجربه حل مشکلات احتمالی را داشته باشد

بیشتر بدانید

زندگی در خارج از کشور

تحصیل در خارج از کشور

کار در خارج از کشور

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در شهریار

تیم تراست برای رفاه حال و صرفه جویی در هزینه های مراجعان و مشترین خود، شرایط مهاجرت افراد را به رایگان بررسی می کند. برای مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در شهریار، کافی است با مراجعه به سایت، فرم ارزیابی رایگان را پر کنید. نتیجه مشاوره از طریق ایمیل به آگاهی شما خواهد رسید.

مشاوره رایگان وکیل مهاجرت در شهریار

شماره وکیل مهاجرت در شهریار

همین حالا می توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق  فرم ارزیابی رایگان اقدام کنید. اگر قصد دارید از خدمات مشاوره آنلاین بهره ببرید، به بخش رزرو وقت مشاوره بروید و نوبت بگیرید. وکلای ما در موسسه تراست به بهترین شکل ممکن به صورت آنلاین به شما مشاوره خواهند داد.

شماره تماس های وکیل مهاجرت در شهریار

 • دفتر تهران: 02166065913
 • دفتر ونکوور کانادا: 16047733475 (برای تماس با دفتر ونکوور، از اپلیکیشن واتس اپ استفاده کنید.)

سوالات متداول

چرا توصیه می شود که وکیل مهاجرت بگیرم؟

گرفتن وکیل مهاجرت به کسانی توصیه می شود که نمی دانند واجد شرایط مهاجرت هستند یا خیر. همچنین اگر از شرایط مهاجرت مطمئن نیستید و نمی دانید بهترین راه مهاجرت برای شما چیست، باید وکیل مهاجرت بگیرید. وکیل مهاجرت تجربه و تخصص بالایی دارد، از دلایل رد شدن درخواست مهاجرت افراد آگاه است و از این رو می تواند پیش بینی کند پرونده شما مشکل بالقوه ای دارد یا خیر. اگر وکیل شما تشخیص دهد پرونده تان مشکل پیدا خواهد کرد، می تواند راه حل های ممکن را نیز به شما نشان داده و مدارک لازم را از پیش در پرونده مهاجرت شما بگنجاند.

برای پیدا کردن وکیل مهاجرت مناسب به چه نکاتی باید توجه کنم؟

وکیل مهاجرت خوب مشخصات چندی دارد، از جمله می توان به این ویژگی اشاره کرد که با جزئیات و قوانین روش های مختلف مهاجرت آشنایی کامل دارد و قادر است مشکلات احتمالی پرونده مهاجرتی شما را پیش بینی کرده و راه حل مقتضی آن را پیشنهاد دهد. یک راه مطمئن برای انتخاب وکیل مهاجرت خوب، جستجوی سوابق و تجربه کاری اوست. اگر آمار پرونده های مهاجرتی موفق وکیل مورد نظرتان قابل توجه باشد، می توانید مطمئن باشید که پرونده شما نیز با موفقیت به سرانجام می رسد. نکته حائز اهمیت دیگری که باید مد نظر قرار دهید این است که به دنبال وکلا و موسسات مهاجرتی خوش نام باشید.

خدمات وکلای مهاجرت کدامند؟

وکلای مهاجرت می توانند برای درخواست ویزا، کارت اقامت، گرفتن شهروندی و ملیت، دیپورت و کاریابی به شما مشاوره دهند. با کمک وکلای مهاجرت کار آزموده و با تجربه، پرونده مهاجرت تان ساده تر شده و استرس و نگرانی کمتری خواهید داشت.

آیا وکیل مهاجرت پرونده مهاجرت را تسریع می کند؟

خیر، وکیل مهاجرت نمی تواند کاری برای تسریع پرونده مهاجرت انجام دهد. اما چون پرونده مهاجرت را به درستی تشکیل می دهد، اطلاعات مقتضی را ارائه می کند و مشکلات احتمالی را پیش بینی می کند، از طولانی شدن بی دلیل پروسه پیشگری می کند. وکیل مهاجرت به خاطر دانش و تجربه ای که دارد، می تواند بهترین استراتژی را برای پرونده شما انتخاب یا بهترین گزینه های مهاجرتی را به شما پیشنهاد کند.

آیا بهتر است که برای مهاجرت وکیل بگیرم؟

با توجه به اینکه وکلای مهاجرت با پروسه مهاجرت و پیچیدگی های آن آشنایی کامل دارند و معمولاً قبل از شما چندین پرونده را به نتیجه رسانده اند، گرفتن وکیل مهاجرت روشی مطمئن تر برای موفقیت پرونده شماست.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات