وکیل مهاجرت در آلبرتا

وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا

یک وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا می‌تواند در زمینه انواع برنامه‌ها و نیازهای مهاجرتی به آلبرتا به شما کمک کند.با توجه به اینکه مسائل مربوط به مهاجرت در آلبرتا نسبت به استان‌های دیگر کانادا متفاوت است، بنابراین برای اقامت در این استان حتماً به راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا که از دانش و تجربه کافی در زمینه انواع مهاجرت به آلبرتا برخوردار باشد نیاز خواهید داشت.وکلای مجرب ما در سازمان مهاجرتی تراست به‌طور خاص بر روی برنامه‌های مهاجرتی آلبرتا فعالیت داشته‌اند. ما پاسخگوی تمام سؤالات و نیازهای شما برای اخذ اقامت و زندگی در آلبرتا خواهیم بود. اگر در ونکوور هستید ما علاقه‌مند هستیم به‌صورت حضوری با شما ملاقات کنیم. در غیر این صورت نیز راه‌های تماس با دفتر حقوقی مهاجرتی تراست زیاد است. همین‌الان با ما تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت در آلبرتا

تیم حقوقی مهاجرتی ما از تجربه استثنایی در رفع نیازهای مهاجرتی ایرانیان در کانادا برخوردار است. وکلای مهاجرتی ما در آلبرتا قبل از هر چیز به خدمات‌رسانی درست به مشتریان خود اعتقاد دارند. ما تماس‌ها و ایمیل‌های شما را به‌موقع پاسخ خواهیم داد ، برای درک نیازهای خاص شما با صبر و حوصله همراهتان خواهیم بود و در نهایت تجربه مهاجرتی شما را به یک تجربه‌ی شیرین تبدیل خواهیم کرد. وکلای مجرب ما در آلبرتا می‌توانند در سراسر این استان به شما کمک کنند. خوشبختانه سیستم منحصربه‌فرد ما امکان خدمات‌رسانی سریع ، مؤثر و دوستانه را در سراسر شهرهای کانادا فراهم کرده است.

وکیل مهاجرت ایرانی آلبرتا

آیا می‌خواهید در آلبرتا زندگی کنید؟

آلبرتا یکی از غربی‌ترین استان‌های کانادا است که اغلب به‌عنوان “استان انرژی” کانادا شناخته می‌شود و بیش از 4 میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند. این استان به‌سرعت در حال رشد است. بیشتر جمعیت آن را  دو شهر بزرگ آلبرتا یعنی ادمونتون ، که به‌عنوان مرکز استان است و همین‌طور کلگری تشکیل داده‌اند. آلبرتا در صنعت نفت و گاز رهبر جهانی است ، اما درعین‌حال میزبان اقتصاد صنعتی و خدماتی پر جنب‌وجوش و سریع است. به لطف فرصت‌های ارائه‌شده توسط این رشد اقتصادی ، آلبرتا به یکی از مقصدهای برتر برای مهاجرت به کانادا تبدیل‌شده است. مسلماً آلبرتا یکی از موفق‌ترین استان‌های کانادا است و به دلیل کیفیت بالای زندگی در سطح جهان شناخته‌شده است.

در سال‌های اخیر تعداد مهاجرانی که توانسته‌اند مجوز کار و همین‌طور اقامت دائم این استان را دریافت کنند ، بسیار افزایش‌یافته است. از طرف دیگر نرخ بیکاری نیز در این استان همچنان در حال کاهش است. بررسی‌های بین‌المللی به‌طور مداوم کلگری و ادمونتون را در میان شهرهای برتر جهان برای کار قرار می‌دهند. علاوه بر در دسترس بودن شغل در این استان ، مردم به لطف استاندارد بالای زندگی در آلبرتا از کار لذت می‌برند. اگر شما هم به فکر پیشرفت بیشتر در کار و زندگی خود هستید بد نیست که برای مهاجرت به استان آلبرتا با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید.

زندگی در آلبرتا

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا

اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا هستید ما به شما خدمات سازمان مهاجرتی تراست را پیشنهاد می‌کنیم. وکلای این سازمان در ارائه مسائل مربوط به قانون مهاجرت در آلبرتا و سراسر کانادا فعال هستند. ما سابقه درخشانی در همکاری با مشاغل و افراد برای دستیابی به اهداف مهاجرتی مختلف داریم. وکلای مهاجرتی ما به افراد کمک می‌کنند تا بهترین راه را برای دریافت اقامت دائم کانادا برای خود یا اعضای خانواده تعیین نمایند. ما در تهیه برنامه مهاجرتی شما و پردازش مداوم آن کمک می‌کنیم. ما همچنین به افراد در مورد وضعیت درخواست ویزای آن‌ها توصیه‌های لازم را ارائه می‌کنیم و در صورت بروز هرگونه مشکل ، گزینه‌ها یا راه‌های دیگری را نیز در اختیار داریم.

بنابراین ، وکلای ما می‌توانند به افراد کمک کنند تا تصمیم بگیرند کدام دسته از اقامت کانادا مناسب شرایط آن‌ها است و شرایطی را که باید برای دریافت ویزای موقت کانادا رعایت کنند دقیقاً چیست. برخی از مهم‌ترین خدمات ما در گروه وکلای مهاجرتی تراست عبارت‌اند از:

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا
 • درخواست‌های اقامت دائم کانادا
 • برنامه‌های ورود سریع یا اکسپرس انتری
 • کمک به برنامه‌های الکترونیکی برای اقامت دائم (e-APR)
 • حمایت از اعضای کلاس خانواده (اسپانسرشیپ خانوادگی کانادا)
 • برنامه‌های اجازه کار و تحصیل در کانادا
 • برنامه‌های پناهندگی کانادا
 • ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) برای استخدام کارگران موقت خارجی
 • فرجام‌خواهی در بخش تجدیدنظر در امور مهاجرت هیئت مهاجرت و پناهندگان (“IRB”)
 • برنامه‌های نامزدی استانی آلبرتا
 • پیگیری درخواست‌های مربوط به امور مهاجرت به دادگاه فدرال کانادا (برنامه‌های بررسی قضایی)
 • مسائل مربوط به تابعیت کانادا و …

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا

تیم وکلای تراست با همه‌ی روش‌های خدمات حقوقی مربوط به مهاجرت ایرانیان در کانادا آشنایی کامل دارد. به‌عنوان مثال ، ما در موارد زیر می‌توانیم به شما کمک کنیم:

برنامه مهاجرتی کارگران ماهر در آلبرتا

آلبرتا یکی از  مناطقی است که سالانه کارگران ماهر زیادی را جذب خود می‌کند. ازاین‌رو وکلای ما مرتباً در این خصوص به پرونده‌های مهاجرتی هم‌وطنان عزیزمان رسیدگی می‌کنند.  این برنامه مهاجرتی معمولاً شامل افرادی می‌شود که از مهارت‌های مهم برای مشاغل در کانادا برخوردار هستند. درباره چگونگی اخذ این ویزا می‌توانید با یک وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا مشورت کنید.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا

برنامه مهاجرتی کارگران موقت در آلبرتا

آلبرتا با صدور ویزای موقت برای کارگران فرصت‌های بسیار خوبی را جهت مهاجرت ایرانیان به کانادا فراهم کرده است. صنایع زیادی وجود دارند که در آلبرتا  به نیروی کار نیاز دارند. ما می‌توانیم در ارزیابی پرونده مهاجرتی شما برای اخذ این ویزا کمک کنیم. همین الان با ما تماس بگیرید.

تمدید مجوز کار در آلبرتا

بسیار مهم است که مطمئن شوید مجوزهای کار خود را در کانادا بار اول به‌درستی تمدید می‌کنید. چرا که از دست دادن حتی یک جنبه از روند تمدید می‌تواند به معنی از دست دادن توانایی کار در کانادا باشد. این بدان معناست که شما باید مراحل درخواست را از نو شروع کنید. اگر فکر می‌کنید در حال از دست دادن فرصت خود برای طی کردن روند تمدید ویزای کار در کانادا هستید ، برای رسیدگی به پرونده مهاجرتی خود بلافاصله با وکلای ما در تراست تماس بگیرید تا در مورد گزینه‌های موجود برای تمدید مجوز کار در کانادا اطلاعات لازم را به شما ارائه دهیم. اجازه دهید وکلای مهاجرتی ما در آلبرتا به شما کمک کنند.

برنامه اقامت دائم در آلبرتا

به‌طورکلی اقامت دائم در کانادا یا هر کشور دیگری یک برنامه فدرال با شرایط خاص است که نیاز به دانش حقوقی و آشنایی کامل با قوانین پیچیده مهاجرتی در هر کشور دارد. این قوانین اگرچه مختص آلبرتا نیست ، اما تیم ما در سازمان مهاجرتی تراست می‌توانند به شما کمک کنند تا اقامت دائم در آلبرتا را داشته باشید و یا هرگونه وضعیت دیگر اقامت دائم خود در کانادا را حفظ کنید.

برنامه‌های شهروندی آلبرتا

بیشتر افرادی که به کانادا نقل‌مکان می‌کنند ، خواهان داشتن وضعیت اقامت قانونی دائمی در اینجا با تمام مزایای یک شهروند معمولی کانادا هستند. در واقع هنگامی‌که به‌عنوان یک شهروند کانادایی شناخته شوید دیگر نباید نگران اخراج ، تمدید گذرنامه‌ها یا تجدید وضعیت و موارد دیگر باشید. به‌محض واجد شرایط شدن برای دریافت تابعیت کانادا ، وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا یا هر شهر دیگر کانادا می‌تواندروند درخواست شهروندی کانادا را برای شما سریع و آسان کند. اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم تا تابعیت کشور شگفت‌انگیز کانادا را کسب نمایید ، با دفتر ما در ونکوور تماس بگیرید.

برنامه‌های شهروندی آلبرتا


مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در آلبرتا برای ایرانیان


اگر فکر می‌کنید مهارت ، صلاحیت و تجربه کاری شما در استان آلبرتا تقاضا دارد ، می‌توانید با دفتر حقوقی مهاجرتی ما در تراست تماس بگیرید تا وکلای ما برای اخذ ویزای کار شما در آلبرتا اقدام نمایند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاغل موردنیاز در آلبرتا و روند اخذ ویزای تحصیلی در دانشگاه‌های آلبرتا می‌توانید با مشاوران ما گفتگو کنید.

ما در همه گروه‌های مهاجرت به کانادا تخصص داریم. تیم وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست می‌تواند یک برنامه مهاجرتی مناسب را برای شما پیدا کند و کل روند مهاجرت را از طرف شما مدیریت نماید.

چرا باید با یک وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا صحبت کنیم؟

فراموش نکنید صحبت با یک وکیل مهاجرت ایرانی در آلبرتا به‌عنوان بخشی از روند موفقیت‌آمیز مهاجرت شما به کانادا به شمار می‌رود. حتماً به این مسئله توجه داشته باشید که همه مشاوران مهاجرت به کانادا وکیل نیستند. وکلای مهاجرت باید دانش و مهارت تخصصی در رابطه با انواع قوانین مهاجرت به کانادا را داشته باشند و توسط جامعه حقوقی نیز صلاحیت ، تخصص و رفتار اخلاقی آن‌ها تائید شده باشد. بنابراین اگر به دنبال یک وکیل حرفه‌ای برای مهاجرت به کانادا هستید پیشنهاد می‌کنیم اول سوابق و دانش وکلای مهاجرتی را بررسی کنید. برای ارتباط با ما علاوه بر مشاوره حضوری در دفتر تراست در ونکوور می‌توانید از طریق آدرس ایمیل، شماره تلفن و چت آنلاین اقدام نمایید.

اگر مطمئن نیستید برای اخذ ویزای دائم کانادا و زندگی در استان زیبای آلبرتا باید چه مراحلی را بگذرانید همین‌الان با ما تماس بگیرید. وکلای ما در سازمانی مهاجرتی تراست به شما کمک خواهند کرد تا فرآیند درخواست ویزای دائم کانادا و همین‌طور هرگونه درخواست تمدید یا تبدیل ویزای کانادا را به‌خوبی طی کنید تا درنهایت منجر به نتیجه موردنظر شما گردد.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات