وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا

وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا

اگر به یک وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا نیاز دارید تا در زمینه مسائل گوناگون مهاجرت به کانادا نظیر رسیدگی به موارد عدم پذیرش یا اخراج از کانادا ، اخذ انواع ویزای موقت و تمدید آن‌ها ، تبدیل ویزای موقت کانادا به ویزای دائم ، ارائه مجوزهای کاری و تحصیلی در کانادا ، مجوز تجارت فرامرزی ، اسپانسرشیپ خانواده و همسر ، تمدید ویزای توریستی و ویزای پزشکی و … شما را راهنمایی کند، سازمان مهاجرتی تراست بهترین گزینه برای شما خواهد بود. دفتر مرکزی تراست در ونکوور کانادا مستقر است. بااین‌حال اگر امکان حضور در ونکوور را ندارید می‌توانید از طریق راه‌های تماس گوناگون همچون ایمیل، چت آنلاین و تلفن با وکلای مجرب ما در ارتباط باشید. به یاد داشته باشید باخدمات مهاجرتی ما در سازمان مهاجرتی تراست ، رویای شهروندی کانادا به‌راحتی قابل‌دستیابی است. پس فرصت را از دست ندهید و همین الان با ما تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت در بریتیش کلمبیا

با استخدام یک وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا می‌توانید اطمینان حاصل کنید که  از خطاها و اشتباهات مهلکی که ممکن است در برنامه‌ی مهاجرتی شما رخ دهد و درنتیجه شما را از رویاها و اهدافتان یعنی مهاجرت قانونی به کانادا دور نماید جلوگیری می‌نمایید. چراکه یک وکیل مهاجرتی خوب با سال‌ها تجربه و آموزش ، مشاوره و راهنمایی‌های ارزشمند و مناسبی را به شما ارائه می‌دهد و مطمئناً پرونده مهاجرتی شما را به نتیجه مطلوب می‌رساند.

استخدام بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا

به‌طورکلی مهاجرت یک حوزه قانونی همواره در حال تغییر است. وکلای مهاجرتی ما سعی دارند همیشه اطلاعات خود را با آخرین تحولات ایجادشده در زمینه قوانین مهاجرت به کانادا به‌روز کنند. چراکه هرکدام از مشتریان ما در سازمان مهاجرتی تراست وکلا را از طریق یک مسئله و پرونده مهاجرتی به‌خصوص با قوانین و مراحل پیچیده مهاجرت به کانادا درگیر می‌کنند که برای رسیدگی به هرکدام از این پرونده‌ها قطعاً به دانش و مهارت خاصی نیاز است. بنابراین اگر می‌خواهید پرونده مهاجرتی شما به نتیجه مطلوب برسد قطعاً باید وکیل شما از مهارت و تجربه بالایی در زمینه مشکل مهاجرتی شما برخوردار باشد.

استخدام بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا برای کمک به مشتریان خود ، در درک اسناد و مراحل قانونی موردنیاز جهت اخذ ویزای کانادا یا تمدید آن ، همکاری می‌کند. یک وکیل خوب همچنین در تهیه و تکمیل اسناد مهاجرتی موردنیاز به مشتری کمک می‌کند و او را از نحوه تأثیر قانون مهاجرت بر کار و زندگی‌اش با خبر می‌سازد.

وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا چه کاری انجام می دهد؟

بریتیش کلمبیا غربی‌ترین استان کانادا است که توسط خط ساحلی اقیانوس آرام و رشته‌کوه‌ها تعریف‌شده است و محل استقرار سومین شهر بزرگ کانادا یعنی ونکوور است. جالب است بدانید اقتصاد این استان بسیار متنوع بوده و متکی به بخش منابع طبیعی قوی ، با تمرکز بر جنگلداری و معدن است. فرهنگ بریتیش کلمبیا ترکیبی منحصربه‌فرد از فرهنگ کشورهای اروپایی ، آسیایی و آمریکا است و هشت منطقه آن هر یک ویژگی‌های پویا و متنوعی را ارائه می‌دهند. این ویژگی‌ها منجر شده تا خیلی از افراد در سراسر جهان آرزوی اخذ اقامت کانادا و شروع یک زندگی مهیج و باکیفیت در بریتیش کلمبیا را داشته باشند.

وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا

وکلای مهاجرتی ما در تراست دلایل اخراج یا عدم اجازه ورود شما به بریتیش کلمبیا را شناسایی می‌کنند و شما را در مورد چگونگی واجد شرایط شدن و در صورت لزوم  شناسایی راهکارهای غلبه بر این چالش‌ها راهنمایی می‌کنند. آن‌ها در انواع پرونده‌های مهاجرتی و همین‌طور رسیدگی به دادخواست‌ها و تجدیدنظرها به مشتریان ایرانی خود کمک می‌کنند و در خصوص راهکارهای حفظ وضعیت حقوقی و تمدید ویزای کانادا مشاوره می‌دهند.

وکلای مجرب ما همچنین به مشتریان کمک می‌کنند تا مراحل موردنیاز برای اخذ اقامت عزیزانشان با ویزای اسپانسرشیپ خانواده را که توسط افسر مهاجرت موردبررسی و کنترل قرار می‌گیرد به‌خوبی سپری کنند. به‌طورکلی یک وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا می‌تواند در مورد روند اخذ اقامت دائم ، اجازه کار ، اجازه تحصیل و پیوند خانواده به مشتریان خود مشاوره دهد. وکلای باتجربه مهاجرتی حتی در امور مهاجرتی دیگری همچون پناهندگی و اخذ شهروندی کانادا ، عملکرد خوبی داشته‌اند.

چگونه یک وکیل مهاجرت خوب در بریتیش کلمبیا انتخاب کنیم؟

اگر شما نیز علاقه‌مند به زندگی و کار در بریتیش کلمبیا هستید ، قبل از هر اقدامی باید یک وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا  پیدا کنید که از سابقه درخشانی در زمینه پرونده‌های مهاجرت ایرانیان به این استان برخوردار باشد.

وکیل مهاجرت خوب در بریتیش کلمبیا

هنگام جستجو در اینترنت برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا  نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • شما باید به دنبال یک دفتر حقوقی باتجربه و با دانش کافی باشید که به روند پرونده اقامت شما تسلط کافی داشته باشد.
 • حتماً بیوگرافی ، تحصیلات و سوابق کاری وکلا را بررسی کنید و ببینید وکیل موردنظر شما در پرونده‌های مشابه پرونده شما چه عملکردی داشته است.
 • به نحوه پرداخت هزینه‌های وکیل مهاجرت خود توجه کنید. آیا وکیل می‌تواند قبل از شروع برآوردی از هزینه پرونده شما ارائه دهد؟
 • آیا دفتر وکالت در منطقه‌ای واقع‌شده است که به‌راحتی برای شما قابل‌دسترسی باشد؟ و یا از راه‌های ارتباطی متنوع برخوردار است؟
 • آیا وکیل مهاجرتی شما می‌تواند به پرونده‌های مهاجرتی خاص رسیدگی کند؟ مثلاً گاهی اوقات مشتریان دچار محکومیت‌های کیفری، مشکلات پزشکی ، مسائل امنیتی و سایر موضوعات حساس می‌شوند که می‌تواند مقبولیت آن‌ها را برای اقامت در کانادا و در شهر بریتیش کلمبیا به‌عنوان یک مهاجر دائم به تأخیر انداخته و یا حتی از آن جلوگیری کند. در چنین شرایط حساس و خاصی قطعاً به خدمات یک وکیل آموزش‌دیده و واجد شرایط نیاز خواهید داشت که بتواند به‌خوبی به پرونده مهاجرتی شما رسیدگی کند.
 • بسیاری از مشتریان نگران پایان فرصت تمدید ویزای خود هستند و برای پیگیری برنامه مهاجرتی خود زمان زیادی ندارند. بنابراین به دنبال وکیلی هستند که به آن‌ها تعهد لازم زمانی را جهت رسیدگی و تمرکز بر روی پرونده بدهد.

تفاوت‌های مشاور و وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا

وکلای مهاجرتی برای تبدیل شدن به وکیل باید در دانشکده حقوق تحصیل‌کرده و مدرک سه‌ساله خود را بگذرانند. آن‌ها برای ثبت‌نام قانونی و گذراندن دوره کارآموزی در یک شرکت حقوقی باید در آزمون وکالت قبول شوند. همچنین ، بیشتر برنامه‌های حقوقی به مدرک کارشناسی نیاز دارند ، این بدان معنی است که وکلا به‌طورکلی چندین سال تحصیلات تکمیلی دارند.

برعکس ، مشاوران مهاجرت وکیل نیستند. آن‌ها در دانشکده حقوق تحصیل‌نکرده‌اند و برای ثبت‌نام فقط به یک برنامه صدور گواهینامه یک‌ساله نیاز دارند. همچنین مشاوران مهاجرت برای اخذ گواهینامه لازم نیست مدرک کارشناسی داشته باشند. درنتیجه ، بسیاری از مشاوران مهاجرت از پیچیدگی‌های واقعی قوانین مهاجرت بریتیش کلمبیا آگاهی ندارند. به‌این‌ترتیب اگر می‌خواهید از روند رسیدگی به پرونده مهاجرتی خود مطمئن باشید قطعاً به خدمات یک وکیل مجرب و مسلط به قوانین نیاز خواهید داشت. به شما اطمینان می‌دهیم که وکلای ما در دفتر حقوقی مهاجرتی تراست از دانش و مهارت لازم برای کمک به شما برخوردار هستند.

روند رسیدگی به پرونده مهاجرت توسط وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا چگونه است؟

همان‌طور که می‌دانید مهاجرت شامل مراحل و موضوعات زیادی است. وکلای مهاجرت در هرکدام از این مراحل به مشتریان خود کمک می‌کنند. به‌هرحال ، مهاجرت چیزی فراتر از پر کردن یک فرم است. این یک تصمیم مهم برای زندگی است و نیاز به بررسی کامل دارد. در ادامه به روند کلی رسیدگی به پرونده‌های مهاجرت توسط یک وکیل مجرب اشاره می‌کنیم:

روند رسیدگی به پرونده مهاجرت توسط وکیل مهاجرت
 • ارزیابی نیازهای مهاجرتی شما برای اقامت در کانادا

وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا ابتدا با طرح سؤالاتی از شما و همین‌طور بررسی نیازهای مهاجرتی شما ، بهترین دسته مهاجرت به کانادا را برای شما انتخاب می‌کند.

 • اجرای طرح نظارت بر روند کار

پس از ارسال درخواست شما ، آن‌ها روند کار را پیگیری می‌کنند. خدمات آن‌ها در این مرحله شامل پیگیری پرونده شما در آژانس‌های دولتی ، ایجاد گزارش‌های اضافی و همین‌طور به‌روزرسانی فرم‌ها و آماده‌سازی شما برای مصاحبه (در صورت نیاز) و … می‌شود.

 • کمک پس از تصمیم‌گیری قانونی در مورد پرونده

به‌محض تصمیم‌گیری درباره درخواست ویزای شما ، وکیل مهاجرت بریتیش کلمبیا در سازمان مهاجرتی تراست در هر مسئله‌ای که پس از ورود شما به کانادا به وجود می‌آید ، به شما کمک می‌کند. آن‌ها شبکه‌ای از متخصصان باتجربه دارند که می‌توانند به شما در مراحل گوناگون مهاجرت کمک کنند. همچنین اگر درخواست شما موفقیت‌آمیز نباشد و یا درخواست تمدید و تبدیل ویزای شما رد شود وکلای ما به‌خوبی دلایل رد را ارزیابی می‌کنند و گزینه‌های دیگری از جمله درخواست تجدیدنظر و روش‌های دیگر را ارائه می‌دهند.

به‌این‌ترتیب در طی مراحل گوناگون ، وکلای مهاجرتی ما در بریتیش کلمبیا با شما همکاری می‌کنند تا اسناد و اطلاعات موردنیاز را برای ارائه درخواست ویزا و مجوز کار ، تحصیل وزندگی در کانادا در بهترین حالت ممکن جمع‌آوری کنید. گاهی اوقات این به معنای جمع‌آوری منابع ، به دست آوردن صورت‌های مالی و داشتن نسخه‌هایی است که برای صحت در دفتر اسناد رسمی محضور شده‌اند. بنابراین هر آنچه نیاز باشد ، آن‌ها با شما همکاری می‌کنند تا درخواست شما را به‌خوبی تکمیل و آماده کنند.

بررسی برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا

هر یک از استان‌های کانادا برنامه نامزدهای استانی خود را با گزینه‌های مختلفی جهت مهاجرت به کانادا برای افرادی که قصد مهاجرت و اقامت در یک استان خاص در کانادا را دارند ، توسعه داده‌اند. برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا (BCPNP) روند درخواست اقامت دائم برای کارگران ماهر و یا باتجربه ، بازرگانان باتجربه و اعضای خانواده آن‌ها را که می‌خواهند در استان بریتیش کلمبیا مستقر شوند تسریع می‌کند. اگر شرایط اولیه زیر را داشته باشید ، برخلاف برخی دیگر از گزینه‌های مهاجرت به کانادا ، برنامه نامزد استانی بریتیش کلمبیا ممکن است برای شما سریع‌ترین و آسان‌ترین راه جهت دریافت اقامت دائم در کانادا باشد. این برنامه به دو جریان مشاغل استراتژیک و مهاجرت تجاری تقسیم می‌شود:

برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا

آشنایی الزامات برنامه (BCPNP):

 • متقاضی باید قصد اقامت در بریتیش کلمبیا را داشته باشد.
 • متقاضی باید توانایی استقرار اقتصادی در بریتیش کلمبیا را داشته باشد.
 • اگر متقاضی قبلاً در کانادا باشد ، باید وضعیت مهاجرت قانونی را در طول مراحل حفظ کند.
 • اگر فرد متقاضی خارج از کانادا باشد ، ورود او به کانادا منعی ندارد و باید در کشوری که در حال حاضر در آن اقامت دارد دارای وضعیت قانونی باشد.
 • متقاضی نباید ادعای پناهندگی فعال داشته باشد.

علاوه بر این الزامات اساسی ، شما باید یا در مشاغل استراتژیک یا در گروه مهاجرت تجاری واجد شرایط باشید و تمام الزامات رده مورد درخواست خود را برآورده کنید. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص (BCPNP) و بررسی وضعیت خود با وکلای مجرب ما در دفتر حقوقی مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

به‌طورکلی (BCPNP)  به 2 دسته تقسیم می‌شود:

 1. جریان مشاغل استراتژیک

متقاضیان نامزدی تحت این گروه از برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا یا باید یک پیشنهاد شغلی با طول نامشخص از کارفرمای BC داشته باشند یا دوره کارشناسی ارشد یا دکترا را در یک موسسه فوق متوسطه BC در علوم طبیعی ، کاربردی یا بهداشت به پایان رسانده باشند. بنابراین اگر در یکی از دسته‌ها قرار بگیرید ، می‌توانید برای برنامه کاندیداهای استانی بریتیش کلمبیا تحت جریان مشاغل استراتژیک اقدام کنید:

 • یک کارگر ماهر ؛
 • یک فارغ‌التحصیل بین‌المللی که اخیراً از یک موسسه واجد شرایط ، تحصیلات تکمیلی کانادا را در رشته علوم طبیعی ، کاربردی یا بهداشت (بدون پیشنهاد کار) گذرانده باشد ؛

2. جریان مهاجرت تجاری

 جریان مهاجرت تجاری برای آن دسته از کارآفرینان باتجربه بازرگانی است که قصد دارند در استان بریتیش کلمبیا در یک تجارت واجد شرایط سرمایه‌گذاری کنند و آن را مدیریت کنند. برای درخواست برنامه نامزد استانی بریتیش کلمبیا تحت جریان مهاجرت تجاری ، باید شرایط اولیه زیر را داشته باشید:

 • توانایی استقرار موفق در بریتیش کلمبیا
 • توانایی توسعه و مدیریت فعال تجاری که منافع اقتصادی قابل توجهی را برای استان BC فراهم کند.

علاوه بر الزامات اساسی فوق ، متقاضیان باید در یکی از 3 دسته جریان مهاجران تجاری قرار بگیرند تا در این برنامه واجد شرایط برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا شوند. اگر شرایط یکی از دسته‌های زیر را داشته باشید ممکن است واجد شرایط درخواست در این جریان باشید:

رده مهارت های تجاری – متقاضیان باید حداقل ارزش خالص 800000 دلار CAD داشته باشند و حداقل 400000 دلار CAD سرمایه‌گذاری کنند.

گروه کسب‌وکار منطقه‌ای – متقاضیان باید حداقل ارزش خالص 400،000 دلار CAD داشته باشند و حداقل 200،000 $ CAD سرمایه‌گذاری کنند. (این گروه محدود به مشاغل خارج از ونکوور و مناطق شهری است.)

گروه پروژه‌های استراتژیک – این دسته به شرکت‌های خارجی مجوز می‌دهد تا کسب‌وکار ایجاد کنند و به این شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا پنج کارمند اصلی را که ممکن است متقاضی اقامت دائم کانادا باشند، با خود بیاورند. این شرکت‌ها باید حداقل 500000 دلار CAD سرمایه‌گذاری کنند و حداقل برای 3 کارگر خارجی که معرفی می‌کنند شغل ایجاد کنند.

واجد شرایط شدن در (BCPNP) به کمک وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا

به خاطر داشته باشید که بسیاری از الزامات اضافی نیز وجود دارد که شما باید علاوه بر الزامات اساسی برای هر گروه ، آن‌ها را هم  داشته باشید. هدف جریان مهاجرت تجاری ارتقا رشد اقتصادی از طریق ایجاد و حفظ شغل در کانادا برای اقامت دائم و شهروندان کانادا است. بنابراین ، قبل از اینکه در این برنامه پذیرفته شوید ، باید نشان دهید که بخشی از این رشد اقتصادی خواهید بود.

بر اساس گفته وکلای مجرب ما در تراست ؛ متقاضیان برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا باید نشان دهند که سرمایه‌ای برای کانادا خواهند بود و به‌طور فعال و مستمر به رشد اقتصاد و ایجاد شغل برای کانادایی‌ها کمک می‌کنند. بنابراین شما باید ثابت کنید که به‌هیچ‌وجه تهدید یا بار اضافی بر دوش شهروندان فعلی و ساکنان دائمی کانادا نیستید.

شایان‌ذکر است برآورده کردن کلیه شرایط شرح داده‌شده در بالا ، تأیید شما در برنامه را تضمین نمی‌کند. بنابراین ازآنجاکه هر شرایط متفاوت است ، قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام گزینه مهاجرت برای شما و خانواده شما بهترین است ، مهم است که نیازها و مسئولیت‌های فردی خود را به‌صورت مورد به مورد ارزیابی کنید.

 شما می‌توانید برای بررسی و ارزیابی موقعیت خود در برنامه (BCPNP) با یک وکیل مهاجرت ایرانی در بریتیش کلمبیا مشورت نمایید. وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان در این خصوص و دیگر موارد مهاجرت به کانادا هستند.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات