وکیل مهاجرت در منیتوبا

وکیل مهاجرت ایرانی در مینتوبا

وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا

منیتوبا به دلیل اقتصاد قوی و رو به رشد و همین‌طور نیازهای خود به جذب نیرو در این استان، به یکی از مقاصد محبوب مهاجرت به کانادا تبدیل‌شده است. به همین خاطر خیلی‌ها به دنبال یک برنامه مهاجرتی مناسب برای درخواست جهت اخذ مجوز اقامت در این استان هستند. پر کردن فرم‌های اخذ اقامت در منیتوبا ممکن است در نگاه اول ساده به نظر برسد، اما این در حالی است که اگر ملاحظات پیچیده قانونی مهاجرت به کانادا را ندانید احتمال شکست پرونده مهاجرتی شما زیاد است؛ بنابراین توصیه می‌کنیم برای پیگیری هرگونه پرونده مهاجرت به کانادا و اقامت در منیتوبا حتماً با یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا مشورت کنید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

وکلای مجرب ما در سازمان مهاجرتی تراست با طیف وسیعی از برنامه‌ها و چالش‌های مهاجرت به سراسر کانادا از جمله منیتوبا آشنایی کامل دارند و می‌توانند به تازه‌واردان اطلاعات لازم در مورد هر آنچه برای مهاجرت به منیتوبا و دریافت ویزای منیتوبا لازم است ارائه دهند. همین الان با دفتر ما در ونکوور تماس بگیرید.

منیتوبا یکی از قوی‌ترین و متنوع‌ترین اقتصاد کانادا را دارد که دارای کمترین هزینه زندگی و فرصت‌های فراوان برای مشاغل با کیفیت، تحصیلات یا شروع کار است. منیتوبا همچنین به دلیل کیفیت بالای سیستم بهداشت عمومی و امکان تحصیل رایگان برای دانش آموزان شناخته‌شده است. منیتوبا مکانی است که مردم بافرهنگ‌های مختلف باهم در هماهنگی زندگی می‌کنند. در سراسر استان بیش از 200 زبان صحبت می‌شود. این ویژگی‌ها منجر شده تا افراد زیادی آرزوی مهاجرت به کانادا و زندگی در این استان زیبا را داشته باشند. در منیتوبا می‌توانید به اهداف شخصی و شغلی خود برسید. اگر شما هم قصد دارید به همراه خانواده در منیتوبا اقامت دائم داشته باشید، توصیه می‌شود از خدمات یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا بهره‌مند گردید.

چرا به وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا نیاز دارید؟

قطعاً استخدام وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا امری اجباری نیست؛ اما تجربه نشان می‌دهد افرادی که از خدمات یک وکیل با تجربه در امر مهاجرت استفاده نمی‌کنند اکثراً مرتکب خطاهای جبران‌ناپذیر و پرهزینه می‌شوند که حتی ممکن است ویزای اقامت آن‌ها را باطل کند؛ بنابراین اگر قصد دارید از این اشتباهات در پرونده مهاجرتی خود اجتناب کنید حتماً با یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا مشورت نمایید. داشتن یک وكیل با سال‌ها دانش و تخصص می‌تواند نتیجه سریع‌تر و مطلوب‌تری برای شما به همراه داشته باشد؛ زیرا وکلای مجرب معمولاً دربردارنده استدلال قانع‌کننده برای پرونده‌ها بوده و از هرگونه خطا یا اطلاعات حذف‌شده جلوگیری می‌کنند.

خوشبختانه وکلای مهاجرتی منیتوبا در سازمان مهاجرتی تراست توانسته‌اند تاکنون به ایرانیان زیادی که متقاضی مهاجرت به کانادا بوده‌اند در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا، تمدید ویزای موقت توریستی، تحصیلی و کاری و همین‌طور تبدیل ویزا و دیگر موارد مربوطه کمک نمایند. برخی از خدمات رایج وکلای مهاجرتی ما در تراست شامل برنامه‌های اقامت دائم کانادا، برنامه‌های اقامت موقت کانادا، برنامه‌های شهروندی کانادا، مهاجرت پناهندگان به کانادا، اسپانسرشیپ خانوادگی و … است.

وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی به منیتوبا

انتخاب یک وکیل خوب برای مهاجرت به منیتوبا تصمیمی است که باید از همان ابتدا درست گرفته شود. چراکه در پرونده‌های مهاجرتی، اغلب فرصت کافی برای جبران خطا وجود ندارد و باید از همان ابتدا صحیح‌ترین تصمیمات را برای موفقیت هر چه بیشتر در اخذ ویزا و اقامت کانادا اخذ نمود. برای یافتن بهترین وکیل مهاجرت ایرانی به منیتوبا می‌توانید از افرادی که به آن‌ها اعتماد دارید پرس‌وجو کنید و یا در اینترنت به دنبال سوابق و مدارک موسسه‌های مهاجرتی مشهور در کانادا باشید. همچنین توصیه می‌شود قبل از انتخاب حتماً از چند نفر مشاوره بگیرید تا بتوانید در نهایت یک فرد شایسته و با تجربه را برای امر وکالت مهاجرتی خود انتخاب کنید.

وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست به‌صورت کاملاً حرفه‌ای در زمینه انواع برنامه‌های مهاجرتی به کانادا و همین‌طور برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا فعالیت دارند. تیم ما از استانداردهای مناسب آموزش و مهارت برخوردار هستند و هرگونه درخواست ویزا یا دادخواست و تجدیدنظر را به‌خوبی تنظیم می‌کنند. ما با طیف گسترده‌ای از ابزارها و روش‌های منحصربه‌فرد مهاجرت به کانادا، به تازه‌واردان و افرادی که به دنبال اقامت دائم کانادا هستند کمک می‌کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد روند مهاجرت به مانیتوبا و آنچه برای دریافت ویزای مانیتوبا نیاز است، کسب نمایند.

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا

وکلای متخصص ما در موسسه حقوقی مهاجرتی تراست، طیف وسیعی از خدمات حقوقی مهاجرتی را به افراد و مشاغل در کانادا ارائه می‌دهند. ما برای مدیریت اهداف، مسائل و انتظارات مشتریان از اقامت در کانادا از نزدیک یا از طریق راه‌های ارتباطی مختلف نظیر تلفن، ایمیل و چت با آن‌ها در تماس هستیم. ما هرگز مشتریان خود را در مسائل مختلف مهاجرت گمراه نکرده‌ایم و به آن‌ها اطلاعات غلطی نداده‌ایم. قوانین مهاجرتی کانادا دائماً در حال تغییر است و ما تلاش می‌کنیم تا همچنان با جدیدترین قوانین به‌روز باشیم و پیش برویم. برای یافتن پاسخ تمام سؤالات مهاجرتی خود اولین قدم تماس با دفتر ما و تعیین وقت مشاوره است.

ما به‌عنوان یک شرکت حقوقی مهاجرتی مستقر در ونکوور، به انواع درخواست‌های مهاجرت برای اقامت موقت و دائم کانادا کمک می‌کنیم. برخی از خدمات ما عبارت‌اند از:

 • انواع برنامه‌های مهاجرتی برای کارگران ماهر (Skilled Worker)
 • انواع برنامه‌های مهاجرتی برای تجار و سرمایه‌گذاران در منیتوبا
 • انواع برنامه‌های اقامت دائم و شهروندی کانادا
 • اخذ یا تمدید اقامت موقت از طریق ویزای کاری، تحصیلی و توریستی کانادا
 • انواع تبدیل ویزا در کانادا: تبدیل ویزای توریستی به کاری، تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی و تبدیل ویزای تحصیلی به کاری
 • رسیدگی به پرونده‌های اخراج از کانادا
 • برنامه‌های اسپانسرشیپ خانوادگی و حمایت مالی از همسر
 • انواع برنامه‌های نامزدهای استانی منیتوبا (MPNP)
 • برنامه‌های Express Entry

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا


درحالی‌که معمولاً تصور می‌شود فقط افرادی که در حال اخراج از کانادا هستند، به خدمات وکلای مهاجرتی نیاز پیدا می‌کنند، اما باید گفت این فقط یکی از مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا و دیگر شهرهای کانادا است. وکلای مهاجرتی ما در دفتر حقوقی مهاجرتی تراست در کلیه جنبه‌های مهاجرت به کانادا ازجمله کمک به افراد برای دریافت ویزای موقت کانادا یا تمدید آن، کمک به دریافت گرین کارت، تسهیل ازدواج یک شهروند با یک غیر شهروند و کمک به افرادی که مایل به شهروند شدن در این کشور هستند، به هم‌وطنان عزیزمان خدمات‌رسانی می‌کنند.

درصورتی‌که شما یا شخصی که می‌شناسید در شرایطی قرار گیرد که نیاز به خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا داشته باشد، می‌توانید با وکلای موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. با استفاده از تجربه و دانش یک وکیل مناسب در منیتوبا که بر کلیه قوانین مهاجرت به کانادا تسلط دارد و حتی از جزئیات پرونده مهاجرتی شما نیز چشم‌پوشی نمی‌کند، می‌توانید با خیالی آسوده‌تر برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

این در صورتی است که بدون کمک یک متخصص آموزش‌دیده نه‌تنها باید هزینه و زمان بیشتری صرف کنید، بلکه ممکن است سهل‌انگاری شما در تهیه و تکمیل اسناد و اطلاعات لازم منجر به عواقب قانونی همچون اخراج شما از کانادا گردد.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

اعتماد به یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا

پر کردن فرم‌های مربوط به اخذ یا تمدید اقامت معمولاً به مدارک زیادی احتیاج دارد که گاهی اوقات پیچیده می‌شوند. هرساله هزاران درخواست مهاجرت به کانادا به دلیل مستندات ناقص یا برآورده نشدن شرایط توسط دولت کانادا رد می‌شوند. قطعاً هیچ‌کس دوست ندارد با رد شدن درخواست ویزا روبرو شود و به همین دلیل است که بیشتر افراد برای رسیدگی به پرونده خود به یک وکیل مجرب مهاجرت مراجعه می‌کنند؛ اما چگونه می‌توان به یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا اعتماد کرد؟

اگر قصد اقامت دائم در کانادا را دارید، مشورت با یک متخصص قانونی مهاجرت به کانادا برای ارائه مؤثر درخواست شما به دولت این کشور ضروری است. وکلای حرفه‌ای و باتجربه در سازمان مهاجرتی تراست قطعاً می‌توانند شما را به اهدافتان در مهاجرت به کانادا برسانند. آن‌ها تجربه این نوع از کاغذبازی‌ها را دارند و می‌دانند کدام خطاها توسط افسران مهاجرت نادیده گرفته نمی‌شود و کدام‌یک معمولاً چندان ضرورتی ندارد؛ بنابراین با اعتماد به دانش و تجربه یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا بدون داشتن هیچ‌گونه استرس و نگرانی ویزای خود را تمدید یا تبدیل کنید.

ویژگی ­‌های یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا

وقتی نوبت به درخواست ویزای مهاجرت به کانادا می‌رسد، معمولاً باید همه گزینه‌های موجود را بررسی کنید تا بتوانید بهترین گزینه ممکن برای اخذ اقامت دائم این کشور را انتخاب کنید.

متأسفانه، بسیاری از افراد منابع و دانش لازم برای جستجوی گزینه‌هایی که بیشتر با وضعیت و شرایط آن‌ها متناسب هستند را ندارند. به‌عنوان مثال دانشجو یا کارگر ماهری که مایل به اخذ ویزای کاری در کشور کانادا و در شهر منیتوبا است، ممکن است به دلیل منابع ناکافی نتواند شغلی را پیدا کند که مناسب او باشد.

یکی از ویژگی‌های مهم یک وکیل مهاجرت ایرانی در منیتوبا این است که می‌تواند به‌صورت تخصصی در پرونده مهاجرتی شما ورود کند و با نگاهی عمیق‌تر به درخواست شما بهترین گزینه‌های مهاجرتی ممکن را برای شما باز نماید. متخصصان ما در موسسه حقوقی مهاجرتی تراست بر اساس تخصص خود بهترین مشاوره را به شما ارائه می‌دهند. با سپردن پرونده خود به آن‌ها، می‌توانید مطمئن باشید که آینده خوبی در انتظار شما است. هم‌اکنون می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلفی که این دفتر برای راحتی بیشتر مشتریان خود در نظر گرفته است با ما در تماس باشید.

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.