وکیل مهاجرت در اتاوا

وکیل مهاجرت در اتاوا

سیستم مهاجرت کانادا تا حدودی پیچیده است. به‌طوری‌که حتی یک قانون جزئی می‌تواند آینده شما یا خانواده شما را در کشور کانادا در معرض خطر قرار دهد. بنابراین درصورتی‌که در اتاوا حضور دارید و پرونده مهاجرتی شما به بن‌بست خورده است یا با خطر اخراج از کانادا مواجه شده‌اید، حتماً به مشاوره با یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا نیاز خواهید داشت.

باتجربه وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست در زمینه انواع برنامه‌های مهاجرتی به کانادا، از سال‌ها تخصص حقوقی بهره‌مند خواهید شد. فعالیت ما به‌عنوان یک دفتر حقوقی مهاجرت به کانادا هم در ایران و هم در کانادا کاملاً مجاز است. ما خود را موظف به محافظت از حریم خصوصی شما می‌دانیم و طبق بالاترین استانداردهای صلاحیت، حرفه‌ای بودن و اخلاق عمل می‌کنیم.

وکلای سازمان مهاجرتی تراست در مورد قانون مهاجرت به کانادا تخصص کافی دارند و می‌توانند در هر مسئله حقوقی در مورد مهاجرت و اخذ اقامت کانادا به شما کمک کنند. خواه شما فردی باشید که به دنبال یک شغل وزندگی جدید در کانادا هستید و یا می‌خواهید برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت کنید، ما متعهد هستیم که با استفاده از راه‌حل‌های قانونی، پرونده مهاجرتی شما را به سرانجام برسانیم. اگر به یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا، ونکوور، تورنتو و یا شهرهای دیگر کانادا نیاز دارید، با سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید. دفتر اصلی ما در شهر ونکوور واقع‌شده است. بااین‌حال شما می‌توانید از طریق چت، ایمیل و شماره تلفن درج‌شده در سایت تراست با ما در ارتباط باشید.

آیا قصد دارید به اتاوا مهاجرت کنید؟

آیا قصد دارید به اتاوا مهاجرت کنید؟

شاید اکنون بیش از هر زمان دیگری، کانادا مقصد اصلی مهاجرت باشد. اتاوا یکی دیگر از شهرهای قدرتمند کشور کانادا است که با فرصت‌های فراوان مهاجرتی در جهان مشهور است. دولت کانادا برای گسترش اقتصاد و تأمین نیروی بازارهای جدید به مشاغل زیادی توجه کرده است. اگر دوست دارید شما هم از این فرصت بی‌نظیر بهره‌مند گردید کافی است با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید. وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست برای انجام امور اخذ اقامت دائم و موقت و همین‌طور تمدید و تبدیل انواع ویزای اقامت در این کشور کاملاً آموزش‌دیده و ماهر هستند. آن‌ها به شما برای ارزیابی پرونده مهاجرت جهت اخذ اقامت موقت و دائم کانادا کمک می‌کنند.

آیا به دنبال یک وکیل مهاجرت ایرانی در اوتاوا هستید؟ دفتر حقوقی مهاجرتی تراست مجموعه‌ای کامل از خدمات مهاجرت به کانادا را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همین الا با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک می‌کنیم تا در اسرع وقت، چه به‌صورت موقت و چه به‌صورت دائمی، ورود قانونی به کانادا را به دست آورید. با خدمات ما اسکان خود را در کانادا آسان کنید.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا

در هرکجای کانادا که باشید، بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا با خدمات منحصربه‌فرد خود می‌تواند، شرایط مهاجرت یا اقامت خانواده شما در کانادا را فراهم کند.خوشبختانه سازمان مهاجرتی تراست شبکه گسترده‌ای از وکلا را در بیشتر شهرهای کانادا در اختیار دارد که مستقیماً با این شرکت در ارتباط هستند؛ بنابراین شما و یا خانواده‌تان هرکجای کانادا که باشید، سازمان مهاجرتی تراست می‌تواند پیوندی به متخصصان مهاجرت در کانادا جهت خدمات‌رسانی به شما ترتیب دهد.

شما به‌عنوان یک مهاجر ایرانی اگر قصد مهاجرت به اوتاوا را دارید، پس حتماً به یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا نیاز خواهید داشت که از زیروبم قوانین و برنامه‌های مهاجرت به کانادا اطلاع داشته باشد. وکلای مهاجرتی ما با موفقیت در هزاران درخواست ویزای کانادا می‌توانند در امر مهاجرت به شما نیز کمک کنند.

وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست با رویکرد عملی و توجه به جزئیات هر پرونده مهاجرتی، یک نماینده قوی و شایسته برای مشتریان خود خواهند بود. دلایل مهاجرت شما هرچه باشد، یا هر مسئله‌ای که ممکن است در هنگام ورود به کانادا با آن روبرو شوید، ما متعهد هستیم که به شما کمک کنیم تا به بهترین نتیجه دست یابید.

بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا

خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا

خدماتی که تیم ما در سازمان مهاجرتی تراست به مشتریان خود ارائه می‌دهند، شامل امور حقوقی مربوط به مهاجرت در کلیه برنامه‌های فدرال و استانی کشور کانادا است. ما از همان ابتدا، حرفه‌ای‌ترین سرویس‌ها را برای مطابقت با نیازهای خاص مشتریان خود ارزیابی و ارائه می‌دهیم. ما به مشتریان خود در زمینه انتخاب برنامه‌های مناسب جهت مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت این کشور مشاوره‌های لازم را ارائه می‌دهیم. همچنین اگر در اثبات صلاحیت خود به افسر مهاجرت به مشکل برخورده‌اید می‌توانید با ما تماس بگیرید. مهم‌ترین خدمات یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا شاملتشکیل پرونده مهاجرت و نظارت بر روند درخواست مربوطه از طریق اداره مهاجرت جهت اخذ اقامت موقت یا دائم و همین‌طور اخذ شهروندی کانادا (IRCC) برای مشتریان است.

خدمات سازمان مهاجرتی تراست در شهر اتاوا شامل برنامه‌های مهاجرتی زیر می‌باشد:

 • برنامه نامزدهای استانی انتاریو (PNP)
 • برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP)
 • برنامه تجارت و سرمایه‌گذاری (FSTP)
 • برنامه کلاس تجربه کانادایی (CECP)
 • برنامه‌های حمایت مالی خانواده (اسپانسرشیپ خانوادگی)
 • برنامه‌های بازدیدکننده، مطالعه و اجازه کار
 • رسیدگی به درخواست‌های پناهندگان
 • اخذ انواع کارت‌های اقامت دائم
 • برنامه‌های شهروندی کانادا
 • ارزیابی رایگان صلاحیت شما برای مهاجرت به کانادا و …

همچنین خدمات دادرسی ما در سازمان مهاجرتی تراست عبارت‌اند از:

 • بررسی قضایی و درخواست تجدیدنظر در مورد درخواست‌های رد شده مهاجرت به کانادا
 • فرجام خواهی تعهد اقامت
 • جلسات دادرسی برای اخراج و ماندن در کانادا
 • جلسات دادرسی بخش مهاجرت در مورد موارد غیرقابل‌قبول بودن پرونده مهاجرتی و …

بنابراین اگر در زمینه امور مهاجرت به کانادا به کمک وکلای ما نیاز دارید، لطفاً همین امروز با ما تماس بگیرید.


مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا

یکی از مهم‌ترین مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاواجلوگیری از هر گونه اشتباه هنگام انتخاب برنامه مهاجرتی مناسب، تهیه اسناد و پر کردن فرم‌های درخواست ویزا است؛ زیرا اشتباه در هرکدام از موارد مذکور می‌تواند شما را از اهدافتان یعنی اخذ اقامت کانادا و زندگی در شهر رویایی اتاوا دور نماید.

کانادا به مهارت‌های شما نیاز دارد. شکی نیست که نیروی کار ماهر کانادا باید با متقاضیان از سراسر جهان افزایش یابد؛ بنابراین اگر در زمینه خاصی تخصص دارید اجازه دهید وکلای ماهر ما در تراست در زمینه مهارت و درخواست ویزای شما در کانادا و در شهر اتاوا به شما کمک کنند. همچنین اگر یک تاجر ایرانی موفق هستید باید بدانید کانادا منتظر توانایی، بینش و انرژی شما برای ایجاد یک تجارت پر رونق در هر بخش از اقتصاد این کشور است. شما می‌توانید با اتکا به تیم متخصصان ما در تراست با اطمینان خاطر فعالیت تجاری خود را به کانادا و شهر اتاوا نیز گسترش دهید و از این طریق برای خود و اعضای خانواده اقامت دریافت کنید.

اگر می‌خواهید در زمینه انواع فرصت‌های شغلی، سرمایه‌گذاری، تحصیلات و سایر جنبه‌های خاص مهاجرت به کانادا اطلاعات بیشتری کسب نمایید حتماً با وکلای مجرب ما در سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا

چرا به خدمات وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا نیاز دارید؟

به‌طورکلی مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که می‌توانید برای خود و خانواده بگیرید. همان‌طور که بارها گفته شد کانادا فرصت‌های هیجان‌انگیز زیادی را برای کار، تحصیل و زندگی به مهاجران در سراسر دنیا ارائه داده است؛ اما بااین‌حال استفاده از سیستم مهاجرت آن دشوار است و این اغلب منجر به ناامیدی افرادی می‌شود که می‌خواهند در این کشور زندگی و یا کار کنند. استخدام یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا که از تجربه، دانش و تخصص کافی در این زمینه برخوردار باشد می‌تواند به شما در گرفتن مجوزها یا ویزاهای موردنیاز برای اقامت در این کشور کمک کند. به‌این‌ترتیب اگر می‌خواهید زمان پردازش پرونده مهاجرتی شما به‌شدت کاهش یابد حتماً با یک وکیل مهاجرت ایرانی در اتاوا ملاقات کنید.

یک وکیل باتجربه در زمینه مهاجرت به کانادا می‌داند که ماهیت سیاست‌های مهاجرتی کانادا ممکن است همواره با تغییراتی همراه شود؛ بنابراین تمام تلاش خود را می‌کند تا از جدیدترین قوانین مهاجرت به کانادا آگاه باشد تا از این طریق بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

برای اخذ اقامت کانادا تا آخرین لحظه همراه شما هستیم

وکلای مجرب ما در سازمان مهاجرتی تراست با تمرکز بر روی قانون مهاجرت کانادا، توانسته‌اند تاکنون خدمات جامعی را به مشتریان خود ارائه دهند. ما از مهارت و تجربه کافی در زمینه اخذ انواع ویزای موقت و دائم کانادا یا تبدیل و تمدید ویزاها و همین‌طور راهنمایی در روند درخواست شهروندی کانادا یا درخواست تجدیدنظر برخوردار هستیم. اگر در زمینه اخذ ویزای کار و یا تحصیل در شهر اتاوا به مشکل برخورده‌اید همین الان با ما تماس بگیرید. ما نگرانی‌های شما را برطرف خواهیم کرد و در اسرع وقت به سؤالات شما پاسخ خواهیم داد. درست است که دفتر اصلی ما در اتاوا واقع نشده است، اما نگران نباشید! تنها با یک تماس به‌سرعت خواهید دید که ما می‌توانیم به هرکسی در دنیا کمک کنیم تا به کانادا مهاجرت کند.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات