وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

اگر از وضعیت اداری پرونده مهاجرتی خود در ونکوور ناامید شده‌اید ، پیش از اتمام فرصتتان به شما توصیه می‌کنیم تا حتماً با یک وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور که دارای تجربه و سابقه درخشان است مشورت کنید. یک وکیل مهاجرتی خوب در ونکوور به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی مجوز کار یا تحصیل بگیرید و اقامت خود را در کانادا تمدید کنید.

 تیم متخصص ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی کانادایی تراست از تمام تغییرات ایجادشده در قوانین و شرایط مهاجرتی کانادا و هر آنچه خارج از محدوده دانش شما است باخبر است. بنابراین قطعاً خدمات این شرکت بینش جدیدی را برای شما در نظر خواهد گرفت تا گزینه‌هایی را که ممکن است هرگز فکرش را نکرده باشید ، در نظر بگیرید و با خیال راحت آینده زندگی خود را در کانادا تضمین کنید.

اگر در حال حاضر در ونکوور کانادا حضور دارید ولی کارت اقامت شما به‌زودی منقضی می‌شود یا کارت PR خود را گم‌کرده‌اید و یا حتی می‌خواهید در مورد پرونده مهاجرتی خود به مشاوره خاصی بپردازید ، یک تماس تلفنی یا دریافت مشاوره آنلاین از تیم مهاجرت تراست در کانادا می‌تواند کم‌هزینه‌ترین روش برای دریافت پاسخ دقیق به تمام سؤالات مهاجرتی شما باشد.

آیا به دنبال وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور هستید؟ آیا می‌خواهید آینده زندگی و کار خود ، همسر و فرزندانتان را در کانادا تضمین کنید؟ همین‌الان با ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی کانادایی تراست تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

چرا باید به دنبال وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور باشید؟

مجله اکونومیست بارها ونکوور را به‌عنوان یکی از پنج شهر برتر زندگی در جهان انتخاب کرده است. از 40،000 تا 50،000 نفر که سالانه به بریتیش کلمبیا مهاجرت می‌کنند ، حدود 80٪ در منطقه ونکوور بزرگ مستقر می‌شوند. ونکوور به دلیل برنامه‌های ابتکاری خود درزمینه پایداری ، دسترسی و فراگیر شدن مشهور است. شما به‌عنوان یک مهاجر ایرانی برای داشتن یک آینده درخشان و تضمین‌شده در ونکوور قطعاً به راهنمایی‌های وکیل مهاجرت در ونکوور نیاز خواهید داشت.

همچنین اگر جزو آن دسته از هم‌وطنانی هستید که در حال حاضر با ویزای توریستی یا دانشجویی در ونکوور یا سایر شهرهای کانادا اقامت موقت دارید، اما می‌خواهید برای اخذ اقامت دائم کانادا و یا تمدید ویزای خود وزندگی در شهر زیبای ونکوور اقدام کنید، برای پیمودن درست این مسیر قطعاً به مشاوره‌های بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور نیاز خواهید داشت.

موسسه مهاجرتی تراست در مورد کلیه نیازهای مهاجرتی در ونکوور ، بریتیش کلمبیا و مناطق اطراف آن به ایرانیان و دیگر اتباع خارجی بهترین مشاوره‌ها را ارائه می‌دهد. این موسسه توسط تیمی از مشاوران مهاجرتی مجرب و باصلاحیت اداره می‌شود. درصورتی‌که می‌خواهید برای مهاجرت دائمی ، کار یا تحصیل به ونکوور بیایید ، باید از مدارک و شرایط لازم برای اخذ اقامت مطلع باشید. به همین منظور می‌توانید با وکلای باتجربه ما در گروه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

چرا باید به دنبال وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور باشید؟

خدمات وکیل مهاجرت در ونکوور

مهاجرت یک حوزه قانون پویا و همیشه در حال تغییر است. به همین خاطر وکلای مهاجرت در سراسر جهان همواره تلاش می‌کنند تا در جریان آخرین تحولات و تغییرات قوانین مهاجرتی قرار بگیرند. چراکه مشتریان آن‌ها هرکدام ممکن است درگیر بخشی از قوانین و چالش‌های مهاجرتی باشند. به‌این‌ترتیب وکلا باید با تسلط کامل بر قوانین پیچیده و مراحل لازم برای رسیدگی به یک موضوع مربوط به قانون مهاجرت تجاری یا شخصی به آن‌ها کمک کنند. در همین راستا وکلای مجرب ما در گروه مهاجرتی تراست در ونکوور با آگاهی کامل از تمامی قوانین و شرایط مهاجرتی کانادا ، خدمات زیر را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهند:

 • کلیه خدمات مربوط به تمدید ویزا و پرمیت
 • تغییر ویزای توریستی به دانشجویی با اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی از کالج یا دانشگاه‌های ونکوور
 • تسهیل پذیرش و‌ دریافت ویزای دانش‌آموزی برای فرزندان شما
 • درخواست ویزیتور رکورد برای والدین همراه
 • کمک برای اخذ ویزای های کارآفرینی، سرمایه‌گذاری و خرید با هدف اخذ اقامت دائم کانادا
 • کمک به اخذ ویزاهای کاری با اقدام جهت LMIA (برای افرادی که جاب آفر دارند)
 • شناسایی دلایل عدم اجازه تمدید ویزای شما در کانادا و ارائه گزینه‌های پیش رو برای غلبه بر این چالش و …

معرفی بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

دفتر مهاجرتی تراست در ونکوور با داشتن تیمی از وکلا و مشاوران آموزش دیده برای انجام اقدامات لازم جهت انواع مهاجرت و اقامت ایرانیان در کانادا با سال‌ها تجربه در انواع پرونده‌های مهاجرت کانادا باافتخار ادامه پیگیری پرونده‌های مهاجرتی شما عزیزان را بر عهده می‌گیرد. شرایط خاص شما هرچه باشد ، مطمئن باشید که وکلای ما از دانش لازم برای به دست آوردن نتیجه موردنظر شما برخوردار هستند. موسسه تراست خدمات متنوعی ازجمله گزینه‌های مهاجرت موقت و دائمی را ارائه می‌دهد. خواه قصد کار ، تحصیل یا صرفاً ملاقات با عزیزان خود در ونکوور را داشته باشید. وکلای ما ترکیبی از مهارت‌ها ، آموزش و منابع مناسب را برای دریافت مجوزهای موردنظر شما در اختیاردارند.

معرفی بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور می‌تواند در هر یک از گزینه‌های مهاجرتی زیر به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از گزینه‌های مهاجرت موجود پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را مطالعه نمایید:

اخذ ویزا یا تمدید مجوز اقامت موقت در ونکوور کانادا

در صورت تمایل به سفر به کانادا و اقامت در ونکوور ، وکلای ما می‌توانند درگرفتن یا تمدید ویزای اقامت موقت به شما کمک کنند. این‌که آیا شما قصد دیدار از خانواده یا دوستان خود در شهر ونکوور را دارید و یا می‌خواهید برای مقاصد پزشکی ، توریستی و یا گشت‌وگذار در این کشور ، اقامت موقت دریافت کنید. مشاوران ما می‌توانند به شما کمک کنند تا ویزای مناسبی را برای مدت‌زمانی که لازم دارید دریافت کنید و یا ویزای موقت فعلی خود را تمدید نمایید. همچنین اگر به‌طور ناخواسته مدارک و ویزای اقامت موقت خود را در شهر ونکوور گم‌کرده‌اید، بدون هیچ‌گونه نگرانی با ما تماس بگیرید.

اخذ ویزای دانشجویی در ونکوور کانادا

دانشجویان بین‌المللی که رویای تحصیل در شهر ونکوور کانادا در دانشگاه‌های معتبری مثل دانشگاه سایمون فریزر، دانشگاه پلی تکنیک کوآنتلن، دانشگاه بریتیش کلمبیا و … را دارند می‌توانند با کمک وکلای ما در موسسه حقوقی مهاجرتی تراست ، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. مشاوران مهاجرتی ما می‌توانند در گرفتن ویزای تحصیلی برای آمدن به ونکوور کانادا و ادامه تحصیل در این شهر به شما کمک کنند. علاوه بر این ، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا مجوز کار دریافت کنید و در کنار تحصیل در ونکوور کار کنید. بنابراین اگر از قبل مجوز تحصیل در اینجا را دارید و می‌خواهید در دانشگاه یا خارج از دانشگاه کار کنید ، با ما تماس بگیرید تا گزینه‌های خود را برای کار و تحصیل در کانادا مورد بحث قرار دهیم.

اخذ ویزای دانشجویی در ونکوور کانادا

وکلای ما در تراست همچنین می‌توانند به دانشجویانی که در آستانه پایان تحصیل هستند کمک کنند تا مجوز کار در کانادا را پس از فارغ‌التحصیلی دریافت کنند و از این طریق ویزای موقت خود را تمدید نمایند و سپس آن را به ویزای دائم تبدیل کنند. بنابراین چه در حال حاضر دانشجو باشید و چه قصد تحصیل داشته باشید ، دفتر مهاجرتی ما برای کمک به شما آمادگی دارد.

اخذ ویزای کار در ونکوور

علاوه بر اجازه کار برای دانشجویان ، ما می‌توانیم به ایرانیان کمک کنیم تا از راه‌های دیگر اجازه کار بگیرند. گزینه‌های زیادی برای کارگران خارجی وجود دارد که به‌طور موقت با اجازه کار به کانادا می‌آیند. ما همچنین در تمدید مجوز کار به ایرانیان مقیم شهر ونکوور کانادا کمک می‌کنیم. اگر در حال حاضر پیشنهاد شغلی دائمی در کانادا دارید ، ما می‌توانیم تحت یکی از برنامه‌های مهاجرتی دولت کانادا ، به شما کمک کنیم برای اقامت دائم (PR) درخواست دهید.

گزینه های دیگر برای اخذ ویزا یا تمدید اقامت موقت در ونکوور

وکلای مجرب ما در ونکوور کانادا هر نوع درخواست مهاجرت موقت و دائمی و همین‌طور ویزای بازدیدکننده ، ویزای دانشجویی، ویزای کاری ، Super Visa (سوپر ویزای پدربزرگ و مادربزرگ‌ها) و … را انجام می‌دهند. آن‌ها سخت تلاش خواهند کرد تا درخواست ویزای موقت شما را به بهترین شکل ممکن آماده کنند تا حتماً موفق به اخذ ویزا شوید.

همچنین ازآنجایی‌که ما معتقد هستیم اگر کشور زیبای کانادا و به‌ویژه شهر ونکوور را ببینید ، دیگر نمی‌خواهید آنجا را ترک کنید. بنابراین به شما کمک خواهیم کرد تا اقامت خود را تمدید کنید یا حتی ویزای موقت خود را به ویزای دائمی تغییر دهید. همین‌الان با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای تمدید کارت PR آماده و تکمیل کنید.

درخواست های اقامت دائم (PR) در ونکوور

بیشتر افرادی که به کانادا می‌آیند به‌خصوص ایرانیان خواهان اقامت دائم آن هستند. اگر شما یکی از افرادی هستید که می‌خواهید به‌طور دائم در کانادا و در شهر ونکوور بمانید ، گزینه‌های زیادی برای انتخاب شما وجود دارد. وکلای ما به تمام قوانین مهاجرتی مسلط هستند و به شما کمک می‌کنند تا بهترین گزینه را برای اخذ اقامت دائم (PR) انتخاب کنید. ما می‌توانیم از طریق هر یک از گزینه‌های مهاجرتی زیر به ایرانیانی که به دنبال گرفتن اقامت دائم در کانادا هستند کمک کنیم

درخواست های اقامت دائم (PR) در ونکوور
 • برنامه مهاجرتی برای کارگران ماهر (Skilled Worker )
 • برنامه مهاجرتی برای سرمایه‌گذاران
 • برنامه مهاجرت تجاری
 • برنامه‌های اسپانسرشیپ خانوادگی و ….

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های مهاجرت به ونکوور با وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور  تماس بگیرید. خواه در حال کار ، تحصیل یا بازدید از کانادا باشید و یا به دنبال بهترین راه ممکن برای ورود دائمی به کانادا باشید ، مشاوران مهاجرتی ما همواره در دسترس هستند تا به سؤالات شما پاسخ دهند و وضعیت شما را ارزیابی کنند.

وکلای ما جزئیات هر یک از این برنامه‌های مهاجرتی را برای شما مرور کرده و به شما کمک می‌کنند تا تصمیم بگیرید کدام‌یک بهتر با شرایط و مدارک شما مطابقت دارد. ما می‌توانیم به شما در انتخاب برنامه مناسب کمک کرده و سپس مراحل دریافت وضعیت اقامت دائم را به شما ارائه دهیم.

اقامت دائم در ونکوور از طریق حمایت مالی

خوشبختانه وکلای مجرب ما در تراست در مورد برنامه‌های مهاجرتی از طریق حمایت مالی از تخصص کافی برخوردار هستند. هم‌وطنان عزیزمان در هر کجای این کره خاکی که واجد شرایط حمایت مالی از اعضای خانواده خود در کانادا باشند می‌توانند با خدمات ما به کانادا بیایند و به خانواده خود ملحق شوند. همچنین اگر شما صلاحیت حمایت مالی کافی را از عزیزان خود داشته باشید ، می‌توانید به کمک ما خانواده (همسر، فرزندان ، پدر و مادر) خود را به کانادا بیاورید و از طریق برنامه حمایت مالی به آن‌ها کمک کنید تا در ونکوور به کار و تحصیل مشغول شوند. استخدام یک وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور به شما کمک می‌کند تا بدون اتلاف وقت و هزینه ، درخواست خود را برای دریافت مجوز مهاجرت اعضای خانواده تکمیل کنید.

بنابراین اگر شما در حال حاضر یک شهروند کانادایی هستید و می‌خواهید از یکی از اعضای خانواده خود مانند همسر، پدر یا مادر یا فرزند خود حمایت مالی کنید و آن‌ها را به کانادا بیاورید ، مشاوران ما در ونکوور می‌توانند در این روند به شما کمک کنند.

آشنایی با برنامه های نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا

یکی از برنامه‌های مهاجرتی موجود در ونکوور ، برنامه نامزد استانی بریتیش کلمبیا (BC – PNP) است. برنامه نامزد استانی یک گزینه مهاجرتی است که در هر یک از استان‌های کانادا موجود است. هر استان مجموعه‌ای متفاوت از الزامات و دسته‌بندی‌ها را دارد که تحت آن ممکن است شرایط درخواست شما متفاوت باشد. با توجه به اینکه در استان BC واقع‌شده‌ایم ، تیم ما در اداره مهاجرت ونکوور تجربه زیادی در کمک به متقاضیان با BC-PNP دارد.

برنامه های نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا

اگر کارگر یا تاجر علاقه‌مند به اقامت در ونکوور هستید، برنامه نامزدهای استانی BC ممکن است بهترین گزینه مهاجرت برای شما باشد. در این برنامه مهاجرت دو راهکار برای متقاضیان وجود دارد. دسته اول مربوط به کارگران ماهر و دسته دوم مربوط به تجار و یا سرمایه‌گذاران می‌شود.  وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور می‌تواند صلاحیت شما را ارزیابی کرده و به شما بگوید که می‌توانید در کدام گروه واجد شرایط شوید.اگر می‌خواهید درباره برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا بیشتر بدانید و اطلاعات بیشتری در مورد جریان‌ها و دسته‌های مختلف این برنامه کسب کنید ، با وکلای ما در ونکوور تماس بگیرید. با کمک یک وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور می‌توانید آنچه را که برای درخواست این برنامه نیاز دارید ، دریابید.

یک مشاور مهاجرت در تمام مراحل لازم برای هر PNP در کنار شما خواهد بود. BC PNP می‌تواند سریع‌ترین مسیر برای اقامت دائم برای متقاضیان واجد شرایط باشد. بنابراین اگر کارگر یا سرمایه‌گذار علاقه‌مند به استان ما هستید ، امروز با دفتر مهاجرت ونکوور تماس بگیرید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

گاهی اوقات روند مهاجرت می‌تواند به‌قدری پیچیده و گیج‌کننده باشد که بدون کمک یک وکیل مهاجرتی مجرب تقریباً غیرممکن گردد. هدف نهایی شما هر چه باشد ما اینجاییم تا در هر برنامه مهاجرتی که می‌خواهید برای آن درخواست دهید شمارا یاری کنیم.

موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور بهترین ، ماهرترین و آموزش‌دیده‌ترین مشاوران مهاجرتی و همین‌طور بهترین منابع را از سراسر جهان استخدام کرده است تا اطمینان حاصل شود که شما بهترین خدمات ممکن را دریافت می‌کنید. تیم مشاوران مهاجرتی ما تاکنون صدها متقاضی و شخص را در زمینه درخواست‌های مهاجرتی به ونکوور یاری کرده‌اند.

خواه در کانادا باشید یا به دنبال بهترین راه برای ورود دائم به کانادا باشید. تیم ما می تواند تمام اطلاعات و ابزار لازم برای شروع را در اختیار شما قرار دهد. در صورت داشتن سؤال یا نیاز به کمک در هر مرحله از درخواست ویزای دائم و موقت کانادا ، وکلای مجرب ما در ونکوور از طریق راه‌های ارتباطی تلفنی ، ایمیل ، چت آنلاین و ملاقات حضوری در دسترس شما خواهند بود.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات