وکیل مهاجرت در ونکوور

وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

اگر از وضعیت اداری پرونده مهاجرتی خود در ونکوور ناامید شده‌اید ، پیش از اتمام فرصتتان به شما توصیه می‌کنیم تا حتماً با یک وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور که دارای تجربه و سابقه درخشان است مشورت کنید. یک وکیل مهاجرتی خوب در ونکوور به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی مجوز کار یا تحصیل بگیرید و اقامت خود را در کانادا تمدید کنید.

 تیم متخصص ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی کانادایی تراست از تمام تغییرات ایجادشده در قوانین و شرایط مهاجرتی کانادا و هر آنچه خارج از محدوده دانش شما است باخبر است. بنابراین قطعاً خدمات این شرکت بینش جدیدی را برای شما در نظر خواهد گرفت تا گزینه‌هایی را که ممکن است هرگز فکرش را نکرده باشید ، در نظر بگیرید و با خیال راحت آینده زندگی خود را در کانادا تضمین کنید.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است ، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

گاهی اوقات روند مهاجرت می‌تواند به‌قدری پیچیده و گیج‌کننده باشد که بدون کمک یک وکیل مهاجرتی مجرب تقریباً غیرممکن گردد. هدف نهایی شما هر چه باشد ما اینجاییم تا در هر برنامه مهاجرتی که می‌خواهید برای آن درخواست دهید شمارا یاری کنیم.

موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور بهترین ، ماهرترین و آموزش‌دیده‌ترین مشاوران مهاجرتی و همین‌طور بهترین منابع را از سراسر جهان استخدام کرده است تا اطمینان حاصل شود که شما بهترین خدمات ممکن را دریافت می‌کنید. تیم مشاوران مهاجرتی ما تاکنون صدها متقاضی و شخص را در زمینه درخواست‌های مهاجرتی به ونکوور یاری کرده‌اند.

خواه در کانادا باشید یا به دنبال بهترین راه برای ورود دائم به کانادا باشید. تیم ما می تواند تمام اطلاعات و ابزار لازم برای شروع را در اختیار شما قرار دهد. در صورت داشتن سؤال یا نیاز به کمک در هر مرحله از درخواست ویزای دائم و موقت کانادا ، وکلای مجرب ما در ونکوور از طریق راه‌های ارتباطی تلفنی ، ایمیل ، چت آنلاین و ملاقات حضوری در دسترس شما خواهند بود.

خدمات وکیل مهاجرت در ونکوور

مهاجرت یک حوزه قانون پویا و همیشه در حال تغییر است. به همین خاطر وکلای مهاجرت در سراسر جهان همواره تلاش می‌کنند تا در جریان آخرین تحولات و تغییرات قوانین مهاجرتی قرار بگیرند. چراکه مشتریان آن‌ها هرکدام ممکن است درگیر بخشی از قوانین و چالش‌های مهاجرتی باشند. به‌این‌ترتیب وکلا باید با تسلط کامل بر قوانین پیچیده و مراحل لازم برای رسیدگی به یک موضوع مربوط به قانون مهاجرت تجاری یا شخصی به آن‌ها کمک کنند. در همین راستا وکلای مجرب ما در گروه مهاجرتی تراست در ونکوور با آگاهی کامل از تمامی قوانین و شرایط مهاجرتی کانادا ، خدمات زیر را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهند:

 • کلیه خدمات مربوط به تمدید ویزا و پرمیت
 • تغییر ویزای توریستی به دانشجویی با اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی از کالج یا دانشگاه‌های ونکوور
 • تسهیل پذیرش و‌ دریافت ویزای دانش‌آموزی برای فرزندان شما
 • درخواست ویزیتور رکورد برای والدین همراه
 • کمک برای اخذ ویزای های کارآفرینی، سرمایه‌گذاری و خرید با هدف اخذ اقامت دائم کانادا
 • کمک به اخذ ویزاهای کاری با اقدام جهت LMIA (برای افرادی که جاب آفر دارند)
 • شناسایی دلایل عدم اجازه تمدید ویزای شما در کانادا و ارائه گزینه‌های پیش رو برای غلبه بر این چالش و …
شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

چرا باید به دنبال وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور باشید

مجله اکونومیست بارها ونکوور را به‌عنوان یکی از پنج شهر برتر زندگی در جهان انتخاب کرده است. از 40،000 تا 50،000 نفر که سالانه به بریتیش کلمبیا مهاجرت می‌کنند ، حدود 80٪ در منطقه ونکوور بزرگ مستقر می‌شوند. ونکوور به دلیل برنامه‌های ابتکاری خود درزمینه پایداری ، دسترسی و فراگیر شدن مشهور است. شما به‌عنوان یک مهاجر ایرانی برای داشتن یک آینده درخشان و تضمین‌شده در ونکوور قطعاً به راهنمایی‌های وکیل مهاجرت در ونکوور نیاز خواهید داشت.

همچنین اگر جزو آن دسته از هم‌وطنانی هستید که در حال حاضر با ویزای توریستی یا دانشجویی در ونکوور یا سایر شهرهای کانادا اقامت موقت دارید، اما می‌خواهید برای اخذ اقامت دائم کانادا و یا تمدید ویزای خود وزندگی در شهر زیبای ونکوور اقدام کنید، برای پیمودن درست این مسیر قطعاً به مشاوره‌های بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور نیاز خواهید داشت.

موسسه مهاجرتی تراست در مورد کلیه نیازهای مهاجرتی در ونکوور ، بریتیش کلمبیا و مناطق اطراف آن به ایرانیان و دیگر اتباع خارجی بهترین مشاوره‌ها را ارائه می‌دهد. این موسسه توسط تیمی از مشاوران مهاجرتی مجرب و باصلاحیت اداره می‌شود. درصورتی‌که می‌خواهید برای مهاجرت دائمی ، کار یا تحصیل به ونکوور بیایید ، باید از مدارک و شرایط لازم برای اخذ اقامت مطلع باشید. به همین منظور می‌توانید با وکلای باتجربه ما در گروه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

معرفی بهترین وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور

دفتر مهاجرتی تراست در ونکوور با داشتن تیمی از وکلا و مشاوران آموزش دیده برای انجام اقدامات لازم جهت انواع مهاجرت و اقامت ایرانیان در کانادا با سال‌ها تجربه در انواع پرونده‌های مهاجرت کانادا باافتخار ادامه پیگیری پرونده‌های مهاجرتی شما عزیزان را بر عهده می‌گیرد. شرایط خاص شما هرچه باشد ، مطمئن باشید که وکلای ما از دانش لازم برای به دست آوردن نتیجه موردنظر شما برخوردار هستند. موسسه تراست خدمات متنوعی ازجمله گزینه‌های مهاجرت موقت و دائمی را ارائه می‌دهد. خواه قصد کار ، تحصیل یا صرفاً ملاقات با عزیزان خود در ونکوور را داشته باشید. وکلای ما ترکیبی از مهارت‌ها ، آموزش و منابع مناسب را برای دریافت مجوزهای موردنظر شما در اختیاردارند.

موسسه مهاجرتی تراست در ونکوور می‌تواند در هر یک از گزینه‌های مهاجرتی زیر به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از گزینه‌های مهاجرت موجود پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را مطالعه نمایید:

اخذ ویزا یا تمدید مجوز اقامت موقت در ونکوور کانادا

در صورت تمایل به سفر به کانادا و اقامت در ونکوور ، وکلای ما می‌توانند درگرفتن یا تمدید ویزای اقامت موقت به شما کمک کنند. این‌که آیا شما قصد دیدار از خانواده یا دوستان خود در شهر ونکوور را دارید و یا می‌خواهید برای مقاصد پزشکی ، توریستی و یا گشت‌وگذار در این کشور ، اقامت موقت دریافت کنید. مشاوران ما می‌توانند به شما کمک کنند تا ویزای مناسبی را برای مدت‌زمانی که لازم دارید دریافت کنید و یا ویزای موقت فعلی خود را تمدید نمایید. همچنین اگر به‌طور ناخواسته مدارک و ویزای اقامت موقت خود را در شهر ونکوور گم‌کرده‌اید، بدون هیچ‌گونه نگرانی با ما تماس بگیرید.

اخذ ویزای دانشجویی در ونکوور کانادا

دانشجویان بین‌المللی که رویای تحصیل در شهر ونکوور کانادا در دانشگاه‌های معتبری مثل دانشگاه سایمون فریزر، دانشگاه پلی تکنیک کوآنتلن، دانشگاه بریتیش کلمبیا و … را دارند می‌توانند با کمک وکلای ما در موسسه حقوقی مهاجرتی تراست ، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. مشاوران مهاجرتی ما می‌توانند در گرفتن ویزای تحصیلی برای آمدن به ونکوور کانادا و ادامه تحصیل در این شهر به شما کمک کنند. علاوه بر این ، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا مجوز کار دریافت کنید و در کنار تحصیل در ونکوور کار کنید. بنابراین اگر از قبل مجوز تحصیل در اینجا را دارید و می‌خواهید در دانشگاه یا خارج از دانشگاه کار کنید ، با ما تماس بگیرید تا گزینه‌های خود را برای کار و تحصیل در کانادا مورد بحث قرار دهیم.

وکلای ما در تراست همچنین می‌توانند به دانشجویانی که در آستانه پایان تحصیل هستند کمک کنند تا مجوز کار در کانادا را پس از فارغ‌التحصیلی دریافت کنند و از این طریق ویزای موقت خود را تمدید نمایند و سپس آن را به ویزای دائم تبدیل کنند. بنابراین چه در حال حاضر دانشجو باشید و چه قصد تحصیل داشته باشید ، دفتر مهاجرتی ما برای کمک به شما آمادگی دارد.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

اخذ ویزای کار در ونکوور

علاوه بر اجازه کار برای دانشجویان ، ما می‌توانیم به ایرانیان کمک کنیم تا از راه‌های دیگر اجازه کار بگیرند. گزینه‌های زیادی برای کارگران خارجی وجود دارد که به‌طور موقت با اجازه کار به کانادا می‌آیند. ما همچنین در تمدید مجوز کار به ایرانیان مقیم شهر ونکوور کانادا کمک می‌کنیم. اگر در حال حاضر پیشنهاد شغلی دائمی در کانادا دارید ، ما می‌توانیم تحت یکی از برنامه‌های مهاجرتی دولت کانادا ، به شما کمک کنیم برای اقامت دائم (PR) درخواست دهید.

لینک های مفید مهاجرت کاری

گزینه های دیگر برای اخذ ویزا یا تمدید اقامت موقت در ونکوور

وکلای مجرب ما در ونکوور کانادا هر نوع درخواست مهاجرت موقت و دائمی و همین‌طور ویزای بازدیدکننده ، ویزای دانشجویی، ویزای کاری ، Super Visa (سوپر ویزای پدربزرگ و مادربزرگ‌ها) و … را انجام می‌دهند. آن‌ها سخت تلاش خواهند کرد تا درخواست ویزای موقت شما را به بهترین شکل ممکن آماده کنند تا حتماً موفق به اخذ ویزا شوید.

همچنین ازآنجایی‌که ما معتقد هستیم اگر کشور زیبای کانادا و به‌ویژه شهر ونکوور را ببینید ، دیگر نمی‌خواهید آنجا را ترک کنید. بنابراین به شما کمک خواهیم کرد تا اقامت خود را تمدید کنید یا حتی ویزای موقت خود را به ویزای دائمی تغییر دهید. همین‌الان با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای تمدید کارت PR آماده و تکمیل کنید.

درخواست های اقامت دائم (PR) در ونکوور

بیشتر افرادی که به کانادا می‌آیند به‌خصوص ایرانیان خواهان اقامت دائم آن هستند. اگر شما یکی از افرادی هستید که می‌خواهید به‌طور دائم در کانادا و در شهر ونکوور بمانید ، گزینه‌های زیادی برای انتخاب شما وجود دارد. وکلای ما به تمام قوانین مهاجرتی مسلط هستند و به شما کمک می‌کنند تا بهترین گزینه را برای اخذ اقامت دائم (PR) انتخاب کنید. ما می‌توانیم از طریق هر یک از گزینه‌های مهاجرتی زیر به ایرانیانی که به دنبال گرفتن اقامت دائم در کانادا هستند کمک کنیم

 • برنامه مهاجرتی برای کارگران ماهر (Skilled Worker )
 • برنامه مهاجرتی برای سرمایه‌گذاران
 • برنامه مهاجرت تجاری
 • برنامه‌های اسپانسرشیپ خانوادگی و ….

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های مهاجرت به ونکوور با وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور  تماس بگیرید. خواه در حال کار ، تحصیل یا بازدید از کانادا باشید و یا به دنبال بهترین راه ممکن برای ورود دائمی به کانادا باشید ، مشاوران مهاجرتی ما همواره در دسترس هستند تا به سؤالات شما پاسخ دهند و وضعیت شما را ارزیابی کنند.

وکلای ما جزئیات هر یک از این برنامه‌های مهاجرتی را برای شما مرور کرده و به شما کمک می‌کنند تا تصمیم بگیرید کدام‌یک بهتر با شرایط و مدارک شما مطابقت دارد. ما می‌توانیم به شما در انتخاب برنامه مناسب کمک کرده و سپس مراحل دریافت وضعیت اقامت دائم را به شما ارائه دهیم.

اقامت دائم در ونکوور از طریق حمایت مالی

خوشبختانه وکلای مجرب ما در تراست در مورد برنامه‌های مهاجرتی از طریق حمایت مالی از تخصص کافی برخوردار هستند. هم‌وطنان عزیزمان در هر کجای این کره خاکی که واجد شرایط حمایت مالی از اعضای خانواده خود در کانادا باشند می‌توانند با خدمات ما به کانادا بیایند و به خانواده خود ملحق شوند. همچنین اگر شما صلاحیت حمایت مالی کافی را از عزیزان خود داشته باشید ، می‌توانید به کمک ما خانواده (همسر، فرزندان ، پدر و مادر) خود را به کانادا بیاورید و از طریق برنامه حمایت مالی به آن‌ها کمک کنید تا در ونکوور به کار و تحصیل مشغول شوند. استخدام یک وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور به شما کمک می‌کند تا بدون اتلاف وقت و هزینه ، درخواست خود را برای دریافت مجوز مهاجرت اعضای خانواده تکمیل کنید.

بنابراین اگر شما در حال حاضر یک شهروند کانادایی هستید و می‌خواهید از یکی از اعضای خانواده خود مانند همسر، پدر یا مادر یا فرزند خود حمایت مالی کنید و آن‌ها را به کانادا بیاورید ، مشاوران ما در ونکوور می‌توانند در این روند به شما کمک کنند.

آشنایی با برنامه های نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا

یکی از برنامه‌های مهاجرتی موجود در ونکوور ، برنامه نامزد استانی بریتیش کلمبیا (BC – PNP) است. برنامه نامزد استانی یک گزینه مهاجرتی است که در هر یک از استان‌های کانادا موجود است. هر استان مجموعه‌ای متفاوت از الزامات و دسته‌بندی‌ها را دارد که تحت آن ممکن است شرایط درخواست شما متفاوت باشد. با توجه به اینکه در استان BC واقع‌شده‌ایم ، تیم ما در اداره مهاجرت ونکوور تجربه زیادی در کمک به متقاضیان با BC-PNP دارد.

اگر کارگر یا تاجر علاقه‌مند به اقامت در ونکوور هستید، برنامه نامزدهای استانی BC ممکن است بهترین گزینه مهاجرت برای شما باشد. در این برنامه مهاجرت دو راهکار برای متقاضیان وجود دارد. دسته اول مربوط به کارگران ماهر و دسته دوم مربوط به تجار و یا سرمایه‌گذاران می‌شود.  وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور می‌تواند صلاحیت شما را ارزیابی کرده و به شما بگوید که می‌توانید در کدام گروه واجد شرایط شوید.اگر می‌خواهید درباره برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا بیشتر بدانید و اطلاعات بیشتری در مورد جریان‌ها و دسته‌های مختلف این برنامه کسب کنید ، با وکلای ما در ونکوور تماس بگیرید. با کمک یک وکیل مهاجرت ایرانی در ونکوور می‌توانید آنچه را که برای درخواست این برنامه نیاز دارید ، دریابید.

یک مشاور مهاجرت در تمام مراحل لازم برای هر PNP در کنار شما خواهد بود. BC PNP می‌تواند سریع‌ترین مسیر برای اقامت دائم برای متقاضیان واجد شرایط باشد. بنابراین اگر کارگر یا سرمایه‌گذار علاقه‌مند به استان ما هستید ، امروز با دفتر مهاجرت ونکوور تماس بگیرید.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

اگر در حال حاضر در ونکوور کانادا حضور دارید ولی کارت اقامت شما به‌زودی منقضی می‌شود یا کارت PR خود را گم‌کرده‌اید و یا حتی می‌خواهید در مورد پرونده مهاجرتی خود به مشاوره خاصی بپردازید ، یک تماس تلفنی یا دریافت مشاوره آنلاین از تیم مهاجرت تراست در کانادا می‌تواند کم‌هزینه‌ترین روش برای دریافت پاسخ دقیق به تمام سؤالات مهاجرتی شما باشد.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید