سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

کشور کانادا یکی بهترین بستر های برای سرمایه گذاری در جهان است. کانادا دهمین اقتصاد بزرگ دنیا، با سهمی بیش از 2.4 درصد از کل تبادلات جهانی است. این در حالی است که تنها کمتر از نیم درصد از کل جمعیت دنیا، کمتر از 40 میلیون نفر در این کشور پهناور زندگی می کنند و این به این معناست که وضعیت اقتصادی در تناسب با جمعیت بسیار فوق العاده است و آینده ی اقتصادی بسیار درخشانی برای کانادا پیش بینی می شود. اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارید، این انتخاب به شما تبریک می گوییم و شما را به شناخت راههای سرمایه گذاری، و همچنین استفاده مسیر های مهاجرتی اقتصادی کانادا دعوت می کنیم. ممکن است در این مسیر به چالش بر خورید، اما نگران نباشید. مشاورین و وکلای مهاجرتی تراست در انتخاب و انجام فرایند مهاجرتی سرمایه گذاری کانادا، همراهانی امین و قابل اطمینان خواهند بود.

رزرو وقت مشاوره

سرمایه گذاری در کانادا و مسیر های مهاجرتی کانادا

مهم ترینهای
مهاجرت به کانادا

اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند.

دریافت خدمات
از مشاورین رسمی عضو
کانون مشاورین مهاجرتی کانادا
ICCRC

9سال فعالیت
2500پرونده توریستی
1500پرونده دانشجویی
2000کار و سرمایه گذاری
بیش از 6000 پرونده موفق

اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارید، این انتخاب به شما تبریک می گوییم و شما را به شناخت راههای سرمایه گذاری، و همچنین استفاده مسیر های مهاجرتی اقتصادی کانادا دعوت می کنیم. ممکن است در این مسیر به چالش بر خورید، اما نگران نباشید. مشاورین و تیم حقوقی تراست مستندات مالی و طرح کسب و کار شما را با دقت هر چه تمام تنظیم کرده و فرایند مهاجرت اقتصادی را به راحتی هر چه تمام انجام خواهند داد.

ابزارهای کاربردی

در این بخش از سایت تراست ابزارهای هوشمندی را طراحی کرده ایم که به کمک آن می توانید شرایط خود را برای هرکدام از مسیرهای مهاجرتی بسنجید و در صورت کسب امتیاز مناسب اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نمایید.

مطالب اختصاصی

آخرین اخبار مهاجرتی را در لحظه دریافت کنید.

شهرهای کانادا

کانادا شهر ها و ایالت های مختلف با شرایط زندگی متفاوتی دارد و بهتر است شما قبل از مهاجرت به کانادا در مورد این مناطق اطلاعات کافی کسب کنید تا بهترین شهر را برای زندگی انتخاب کنید. در این بخش از سایت تراست اطلاعات جامعی از شهرهای مختلف کانادا را برایتان فراهم آورده ایم.

همه شهرها
تورنتو
ونکوور
مونترال
اتاوا
هلیفکس
ویکتوریا

قصد همکاری به عنوان نماینده موسسه مهاجرتی تراست را دارید؟

اخبار مهاجرت

بازار کار مشاغل در کانادا

کانادا کشوری آزاد، پویا و مملو از فرصت‌های شغلی است. بازارهای کاری کانادا بسیار گسترده هستند و تقریباً تمامی صنایع روز دنیا در این کشور فعال اند. کشور کانادا از نظر شاخص‌های کیفیت زندگی، ثبات سیاسی و بازار کار در رده‌ی بهترین کشورها در جهان قرار دارد. برای ورود به بازارهای کاری کشور کانادا باید شناخت کافی از شرایط استخدام هر رشته و فرصت های شغلی موجود کسب کرد. در این بخش از سایت تراست اطلاعات جامعی از بازار کار مشاغل مختلف در کانادا برایتان فراهم آورده ایم.

همه مشاغل
پرستاری در کانادا
مهندسی عمران در کانادا
حسابداری در کانادا
مهندس مکانیک در کانادا