مشاوره مهاجرت تحصیلی در اهواز

موسسه اعزام دانشجو در اهواز

شما احتمالاً به این دلیل اینجا هستید که در اهواز زندگی می‌کنید و به دنبال مشاور مهاجرت تحصیلی در این شهر می‌گردید. ممکن است ادامه تحصیل در یک کشور خارجی، برنامه‌ای باشد که در ذهن خود دارید. عوامل زیادی باعث شده است که مهاجرت تحصیلی، یکی از پرطرفدارترین روش‌های ادامه تحصیل در بین جوانان ایرانی باشد. باوجوداین که گرفتن ویزای دانشجویی به لحاظ اقتصادی از ویزای کاری یا سرمایه‌گذاری به‌صرفه‌تر است؛ اما اقدام برای تحصیل در یک کشور خارجی و آغاز یک زندگی در محیطی کاملاً جدید کاری نیست که بدون نیاز به مشورت و همراهی ممکن باشد. ممکن است در مسیر تصمیم‌گیری، آماده کردن مدارک، پیدا کردن دانشگاه خارجی و همین‌طور مراحل دریافت ویزای تحصیلی کشورهای خارجی، موانع و سوالات زیادی برای شما پیش بیاید.

بهتر است سوالات و رفع مشکلات ادامه تحصیل خود را در اهواز به یک مشاور مهاجرت تحصیلی بسپارید.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

لینک های مفید

بهترین مشاور مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور در اهواز

موسسه تراست یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات اعزام دانشجو در اهواز و سایر شهرهای ایران است. تجربه و تخصصی که در یک موسسه نیاز دارید را در تراست پیدا می‌کنید. این موسسه در تمام مراحل اقدام به ادامه تحصیل، در کنار شماست و وقت مشاورین مجرب خود را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بررسی موسسه‌ های اعزام دانشجو در اهواز

در اهواز و سایر شهرهای ایران، موسسات اعزام دانشجوی زیادی وجود دارند که شما را برای گام گذاشتن در مسیر ادامه تحصیل همراهی می‌کنند. برخی از این موسسه‌های اعزام دانشجو، صرفاً با دانشگاه‌های اروپایی همکاری می‌کنند. بعضی از آن‌ها به‌صورت تخصصی بر روی یک یا چند کشور خاص پرونده می‌پذیرند. به‌طور مثال، موسسه تراست به‌صورت تخصصی با دانشگاه‌ های کانادا و دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند همکاری می‌کند.

موسسه تراست با چندین دانشگاه و کالج کانادایی به‌عنوان نماینده آن‌ها همکاری می‌کند. به‌علاوه، وکیل ارشد موسسه تراست یکی از اعضای هیئت‌علمی و استاد کالج اشتون است. تمرکز این موسسه بر خدمت‌رسانی به دانشجویانی است که می‌خواهند زندگی، کار و تحصیل در کشور کانادا را تجربه کنند.

کانادا، یکی از کشورهایی است که مورد استقبال دانشجویان سراسر جهان قرار‌گرفته و از آموزش در آن از کیفیت بالایی برخوردار است. موسسه‌های تخصصی اعزام دانشجو در اهواز حتماً کانادا را به‌عنوان یکی از مقصدهای مناسب به شما معرفی می‌کنند.

آیا در مورد کشور کانادا اطلاعات کافی دارید؟ آیا ادامه تحصیل در کانادا جزء انتخاب‌های شما بوده؟

در ادامه این مطلب قصد داریم به شما توضیح دهیم که چرا کشور کانادا برای ادامه تحصیل مقصد مناسبی است، پس این مطلب را دنبال کنید اگر:

 • به دنبال بهترین مشاور مهاجرت تحصیلی در اهواز هستید.
 • به دنبال ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید.
 • به تحصیل در کشور کانادا علاقه‌مند هستید.
 • یک مشاور مهاجرت تحصیلی قابل‌اعتماد و باسابقه می‌خواهید.

پیشنهاد موسسه‌ های اعزام دانشجو به کانادا در اهواز

پیشنهاد موسسه تراست به شما که از شهر اهواز به دنبال گرفتن ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید، این است که کشور کانادا را به‌عنوان یک گزینه جدی در نظر بگیرید. کانادا در گزارش‌های جهانی به‌عنوان بهترین کشور جهان برای زندگی شناخته‌شده است. آموزش در کانادا شهرتی جهانی دارد. دانشجوهای خارجی، تجربیات خوبی از تحصیل در دانشگاه‌های کانادایی کسب کرده‌اند.

 چرا در کانادا درس بخوانیم؟ چه مزایایی برای دانشجوی ایرانی در کانادا وجود دارد؟

1. در کنار بهترین‌ها ادامه تحصیل می‌دهید

کانادا به‌صورت جهانی برای کیفیت بالای آموزش شناخته‌شده است. اساتید دانشگاه‌های کانادا خودشان از تحصیلات بسیار خوبی برخوردارند. ده دانشگاه از 250 دانشگاه برتر کل جهان، در کانادا قرار دارد. شاید شما هم شانس این را داشته باشید که در این شرایط تحصیل کنید. شما با تحصیل در کانادا می‌توانید از به‌روزترین امکانات تحصیلی برخوردار باشید و یک فضای آکادمیک واقعی را تجربه کنید. تحصیل شما در کشور کانادا از ارزش اجتماعی بالایی برخوردار است زیرا بعد از پایان تحصیلتان، شما قطعاً یک فرد متخصص هستید.

مدارک صادر‌شده از دانشگاه‌های کانادا بین‌المللی است و در همه‌جای دنیا معتبر است. سیستم آموزشی قوی کانادا که توسط سازمان ملل برنامه‌ریزی‌شده، آن را به یکی از بهترین کشورهای جهان برای ادامه تحصیل‌ تبدیل کرده است.

تیم موسسه مهاجرتی تراست وکلا و مشاورینی دارد که در زمینه ادامه تحصیل در کانادا و اعزام دانشجو خبره هستند. این تیم می‌تواند برنامه‌ریزی مناسبی با توجه به پیش‌زمینه و توانایی‌های شما ارائه دهند و شما را برای ادامه تحصیل در کانادا حمایت نمایند.

کدام دانشگاه مناسب شماست؟ چگونه با دانشگاه مکاتبه آموزشی داشته باشید؟

این سوالات را می‌توانید از کارشناسان ما در موسسه تراست بپرسید تا شما را به‌خوبی راهنمایی کنند.

2. کانادا با آغوش باز پذیرای شماست

همه‌ساله حدود 200.000 دانشجوی بین‌المللی وارد کانادا می‌شوند. حتماً این را شنیده‌اید که مردم کانادا مهربان و دوستانه هستند. وقتی به کانادا می‌روید، کشوری را می‌بینید که تفاوت فرهنگی جزء فرهنگ آن است. این یعنی کانادایی‌ها به فرهنگ‌های مختلف احترام می‌گذارند. نژادپرستی در این کشور معنا ندارد و هرکسی می‌تواند به ملیت خود افتخار کند. ادامه تحصیل در کانادا می‌تواند به شما که در شهر اهواز زندگی می‌کنید، کمک کند با فرهنگ‌های دیگر در این کشور آشنا شوید. کانادا یکی از امن‌ترین کشورها برای دانشجوهای بین‌المللی است.

کانادا از همه کشورهای جهان مهاجر می‌پذیرد و به همین خاطر، فضای فرهنگی زیبایی دارد. در دانشگاه‌ها دانشجویان با ملیت‌های مختلف، نمایشگاه‌های فرهنگی مختص خودشان را برگزار می‌کنند. فستیوال‌های فرهنگی کانادا معروف هستند. به‌عنوان یک دانشجوی خارجی در کانادا، احتمالاً اصلاً احساس تنهایی و غربت نمی‌کنید.

3. انتخاب‌های زیادی دارید

تعداد زیاد دانشگاه‌ها و رشته‌های خارجی در کشور کانادا، باعث شده که بتوانید در هر رشته‌ای که علاقه داشته باشید، تحصیل کنید. همه رشته‌های هنر، زبان‌های خارجی، تاریخ، مدیریت، مهندسی، حقوق، علوم سیاسی و علوم پزشکی در دانشگاه‌های کانادا تدریس می‌شود. این دانشگاه‌ها هرساله پذیرای هزاران دانشجوی خارجی علاقمند هستند. درصورتی‌که در اهواز زندگی می‌کنید و به دنبال یک مشاور مهاجرت تحصیلی هستید که بتواند رشته‌های دانشجو پذیر در کانادا را به شما معرفی کند، این مطلب را دنبال کنید.

آیا رشته‌های دانشگاهی کانادایی را می‌شناسید؟ قصد ادامه تحصیل در کدام رشته را دارید؟

در سال‌های اخیر، طبق پژوهش‌های انجام‌شده چند رشته به‌عنوان رشته‌هایی که بالاترین میزان متقاضی و دانشگاه را دارند، انتخاب‌شده‌اند:

4. کیفیت زندگی در کانادا بالاترین رتبه را دارد

اگر به دنبال یک زندگی با کیفیت هستید، موسسه تراست، کشور کانادا را به شما پیشنهاد می‌کند. در این کشور دانشجوهای خارجی هم مثل شهروندان کانادا از زندگی باکیفیتی برخوردار هستند. کانادا کشوری خوب برای زندگی، کار و ادامه تحصیل است. 4 شهر از 100 شهر برتر دانشجویی در جهان، در کانادا قرار دارد. مدرک دانشگاهی باعث می‌شود افراد در تخصص خود شغل‌های پردرآمدی پیدا کنند و سطح زندگی خود را ارتقاء بدهند. در ده سال گذشته، کانادا 1.6 میلیون شغل جدید برای دانشجویانی که در این کشور تحصیل‌کرده‌اند ایجاد کرده است.

کانادا یکی از معدود کشورهایی است که به دانشجوهایی که در آن فارغ‌التحصیل می‌شوند، فرصت شغلی می‌دهد. بعد از پایان تحصیل در کانادا، شما می‌توانید تا سه سال در این کشور کارکنید. این مدت، قابل تمدید است.

اگر به زندگی در کشور کانادا علاقمند هستید، بهتر است سری به شبکه‌های اجتماعی موسسه تراست بزنید. شما در اهواز می‌توانید از طریق اینستاگرام با ما در ارتباط باشید و اطلاعات کافی برای زندگی در کانادا را بخوانید. تیم تراست با صداقت کامل، آموخته‌های خود را تا حد ممکن در شبکه‌های اجتماعی خود با شما به اشتراک می‌گذارد. هدف موسسه تراست، ایجاد یک تجربه دلپذیر و کم کردن از استرس‌های شما برای ادامه تحصیل در یک محیط تازه است.

5. در یک کشور دو زبانه زندگی کنید

کانادا یک کشور دوزبانه است. شما در هنگام تحصیل در کانادا، می‌توانید زبان انگلیسی یا فرانسوی یاد بگیرید. دانشگاه‌های کانادا به زبان انگلیسی و فرانسوی تدریس می‌کنند. یکی از دلایل دوزبانه بودن کانادا، وجود ایالت کبک است. زبان رسمی این ایالت فرانسوی است و بیشترین جمعیت فرانسوی کانادا در آن زندگی می‌کنند.

سایر ایالت‌های کانادا، انگلیسی‌زبان هستند. موسسه تراست در استان بریتیش کلمبیا کانادا که یک استان انگلیسی‌زبان است ثبت‌شده است. این موسسه در ونکوور و ریچموند دفتر دارد و همچنین دفاتر تهران و کاشان هم در ایران تأسیس‌شده‌اند؛ اما تأکید ما بر کوتاه کردن فاصله در عصر ارتباطات است. ما تصمیم داریم از هرکجای ایران که هستید، به‌خصوص اگر در اهواز زندگی می‌کنید، بتوانید به یک موسسه معتبر و قابل‌اعتماد دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید از تجربیات سایر موکلان موسسه تراست استفاده کنید و انتخابی هوشمند داشته باشید.

شروین مدنی، وکیل ارشد مهاجرتی موسسه تراست، در سال 2007 به‌عنوان آفیسر اداره مهاجرت کبک کانادا مشغول به کار شد. به همین دلیل اگر به تحصیل به زبان فرانسوی در کبک علاقمند هستید، می‌توانید با موسسه تراست گفت‌وگو کنید.

6. هزینه زندگی و تحصیل در کانادا مناسب است

کانادا به‌عنوان کشوری شناخته می‌شود که پایین‌ترین نرخ شهریه دانشگاه را دارد. بودجه شما هرچقدر که باشد، احتمالاً یک دانشگاه در کانادا پیدا می‌کنید. سرمایه‌گذاری روی تحصیل در کانادا بسیار منطقی است زیرا شغلی که شما با یک مدرک تحصیلی کانادایی پیدا می‌کنید، بسیار پردرآمد خواهد بود. در بین کشورهای انگلیسی‌زبان، کانادا یکی از کمترین مبلغ‌های شهریه را از دانشجویان دریافت می‌کند.

در مقطع کالج و لیسانس، با توجه به رشته‌ای که انتخاب می‌کنید، شهریه متغیر است. به‌طور متوسط هزینه مقطع کالج و لیسانس در کانادا سالانه 15.000 دلار کاناداست.

به‌علاوه گرفتن کمک‌هزینه تحصیلی برای دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری متداول است. بورسیه پژوهشی و ورزشی در کانادا وجود دارد. در این کشور مؤسسات خصوصی، نهادهای آموزشی و دانشگاه‌ها به دانشجویان کمک‌هزینه تحصیلی می‌دهند.

 • چطور در کانادا فاند بگیریم؟
 • ممکن است در اهواز به دنبال یک مشاور مهاجرت تحصیلی باشید که فاندهای کانادایی را به شما معرفی کند.
 • کمک‌هزینه تحصیلی کانادا را چه موسسه‌هایی پرداخت می‌کنند؟
 • آیا شما شرایط دریافت کمک‌هزینه تحصیلی (فاند) را دارید؟

فاندهای کارشناسی ارشد و دکتری در کانادا

موسسه تراست، یکی از منابع معتبر اخبار و اطلاعات دانشجویی است. در سال قبل، برای دوره کارشناسی ارشد و دکتری، 19 بورسیه تحصیلی مختلف برای تحصیل در کشور کانادا در نظر گرفته‌شده بود ممکن است شما که در اهواز زندگی می‌کنید تصور کنید گرفتن فاند پیچیده است. ممکن است سابقه تحصیلی خوبی داشته باشید و کمک‌هزینه تحصیلی را حق خود بدانید.

کشور کانادا ارزش زیادی برای آموزش و تحصیلات قائل است. نظام آموزشی این کشور توسط سازمان ملل متحد برنامه‌ریزی‌شده و به همین دلیل، از کیفیت بالایی برخوردار است. افراد متخصص مشغول به کار در کانادا، اغلب در میان دانشجویانی که در کانادا تحصیل‌کرده‌اند انتخاب می‌شوند. به همین دلیل، این نظام آموزشی برای دانشجویان خارجی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند، کمک‌هزینه تحصیلی در نظر می‌گیرد. فلسفه فاند این است که هیچ دانشجوی ممتازی نباید به خاطر کمبود منابع مالی، از پژوهش و تحصیل بازبماند.

چه فاندهایی در دانشگاه‌های کانادایی وجود دارد؟

مشاور مهاجرت تحصیلی شما، هنگام ترسیم یک برنامه دقیق برای شما، می‌بایست در مورد گزینه‌های فاند هم برای شما توضیح بدهد. شما که در اهواز زندگی می‌کنید و به دنبال کمک‌هزینه تحصیلی هستید، باید اول فاند موردنظر خود را پیدا کنید. سازمان‌های مختلفی به دانشجویان کانادایی و خارجی، بورسیه یا فاند اختصاص می‌دهند. موسسه تراست می‌تواند پاسخگوی سؤالات شما در مورد گرفتن فاند باشد.

برای گرفتن فاند شما باید یک درخواست به موسسه مربوطه بدهید. تنظیم این پروپوزال، پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های مخصوص خودش را دارد. بهتر است بدون مشورت این کار را انجام ندهید. میزان رقابت برای گرفتن فاند بالاست و به همین دلیل، دانشجویان سعی می‌کنند بهترین پروپوزال‌های ممکن را تهیه کنند. بهتر است برای این کار با یک مشاور مهاجرت تحصیلی تماس بگیرید.

موسسه تراست به دلیل بهره‌‌مندی از شبکه‌های مختلف اجتماعی و همچنین ظرفیت‌های بالای اینترنتی، در اهواز و تمام شهرهای ایران در کنار شماست. موسسه تراست در کوتاه‌ترین زمان پرسش‌های شما در مورد فاند دانشگاه‌های کانادایی را پاسخ می‌دهد.

در این مقاله ما 5 بورسیه (فاند) معروف دانشگاه‌های کانادایی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • بورسیه Vanier Canada Graduate

این کمک‌هزینه تحصیلی به دانشجویان دکتری تعلق می‌گیرد که در دوره دکتری یک دانشگاه کانادایی مشغول به تحصیل باشند. این دانشجویان باید توسط دانشگاه‌های محل تحصیلشان معرفی شوند. هرساله حدود 200 دانشجو در کانادا این فاند را دریافت می‌کنند. پس اولین قدم برای دریافت این فاند، گرفتن پذیرش از یک دانشگاه کانادایی در مقطع دکتری است.

آیا می‌دانید چطور باید از یک دانشگاه کانادایی پذیرش بگیرید؟ آیا با دانشگاه‌های کانادا آشنا هستید؟

موسسه تراست به‌صورت تخصصی بر روی اعزام دانشجو به کانادا فعالیت می‌کند. شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی ما با دانشگاه‌ها و ایالت‌های مختلف کانادا آشنا شوید. همچنین می‌توانید پرونده ادامه تحصیل خود در کشور کانادا را به ما بسپارید. ما در موسسه تراست می‌توانیم با بررسی شرایط شما، برنامه‌ای عملی به شما ارائه دهیم که راهنمای شما در این راه باشد. به‌علاوه، بهترین گزینه‌ها با توجه به منافع و شرایط شما بررسی می‌شود. شما می‌توانید از خدمات وکلای ما نیز استفاده کنید. وکلای تراست با توجه به تخصص و سابقه خوب خود در پرونده‌های مشابه شما انتخاب می‌شوند.

 • فاند بین‌ المللی دانشگاه واترلو برای کارشناسی ارشد و دکتری

مبلغ این فاند حدود 2000 دلار برای دوره کارشناسی ارشد و 4000 دلار برای دکتری به‌صورت هر ترم است. دانشجو شخصاً برای دریافت این فاند اقدام می‌کند. دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه واترلو می‌توانند این فاند را بگیرند.

 • فاند تحصیلات تکمیلی اونتاریو

مبلغ این فاند سالانه 15000 دلار است. دانشجویان بین‌المللی دانشگاه اونتاریو که ویزای دانشجویی معتبر دارند می‌توانند این فاند را دریافت کنند.

 • فاند Ontario Trillium

این فاند برای جذب بیشترین دانشجویان دکتری به دانشگاه اونتاریو داده می‌شود. دریافت‌کنندگان این فاند باید از دانشجویان بین‌المللی باشند که قصد ادامه تحصیل در دوره دکتری تمام‌وقت را در دانشگاه انتاریو دارند. این فاند سالانه 40.000 دلار است و برای یک دوره سه‌ساله قابل تمدید است. هرسال 6 نفر می‌توانند این فاند را دریافت کنند.

 • فاند تحصیلات تکمیلی دانشگاه کلگری

دانشجویان می‌توانند بعد از درخواست پذیرش در مقطع دکتری در دانشگاه کلگری، برای دریافت این فاند درخواست بدهند. این فاند برای رشته‌ها و در زمینه‌های مختلفی در نظر گرفته‌شده است. مبلغ این فاند بین 1000 تا 40.000 دلار متغیر است.

همچنین بخوانید: کمک هزینه دانشجویی در کانادا و بورسیه تحصیلی کانادا

مشاور مهاجرت تحصیلی در اهواز و دریافت فاند

اگر به گرفتن فاند در یکی از دانشگاه‌های کانادا علاقمند هستید و در اهواز زندگی می‌کنید، قبل از هر چیز باید به سابقه تحصیلی و پژوهشی خود فکر کنید.

آیا شما شرایط لازم برای دریافت فاند تحصیلی کانادا را دارید؟

مشاور مهاجرت تحصیلی شما باید در مورد شرایط دریافت فاند برای شما توضیح بدهد. موسسه تراست در این مطلب بعضی از شرایط لازم برای دریافت فاند را برای شما توضیح می‌دهد.

 • سابقه تحصیلی و پژوهشی درخشان

شما باید به نهادهایی که کمک‌هزینه تحصیلی پرداخت می‌کنند اثبات کنید که از یک پیش‌زمینه آکادمیک مناسب برخوردار هستید. فاند اصولاً به دانشجوهایی تعلق می‌گیرد که تنها بر روی تحصیل خود تمرکز کنند. ازآنجاکه رقابت برای گرفتن فاند در بین دانشجوها زیاد است، دانشجوهایی در اولویت هستند که نمرات بالا، مقاله‌های مهم و افتخارات پژوهشی کسب کرده باشند. هدف موسسه‌هایی که کمک‌هزینه تحصیلی پرداخت می‌کنند، حمایت دانشجوهایی است که از ظرفیت تحصیلی بالایی برخوردارند.

اگر در اهواز زندگی می‌کنید و به دنبال تحصیل در کانادا هستید، لازم است همین امروز به فکر ارتقاء سابقه پژوهشی خود باشید. سعی کنید به یکی از بهترین دانشجوهایی تبدیل شوید که خودتان می‌شناسید. بیشتر مواقع، یک دانشگاه باید شما را برای دریافت فاند تایید کند. پس سعی کنید از همان ابتدا، نشان دهید که دانشجویی قوی هستید.

معیارهای یک دانشجوی ممتاز را از موسسه تراست بپرسید.

 • پتانسیل پژوهش

شما باید ثابت کنید که می‌توانید چیز جدیدی به علم اضافه کنید. پژوهش شما باید مفید باشد و شما توانایی انجام آن را داشته باشید. این پژوهش نباید بی‌اهمیت و یا بی‌تأثیر باشد. یکی از اهداف این موسسه‌ها شناسایی استعدادهای علمی است بنابراین افرادی که بتوانند استعداد خود را ثابت کنند در اولویت هستند. در پروپوزالی که برای دریافت فاند ارائه می‌دهید، باید در مورد ویژگی‌های شخصی خودتان، توانایی‌ها، دغدغه‌ها و تجربیات خود بنویسید. این کار باعث می‌شود که موسسه شناخت بهتری نسبت به شما و توانایی‌هایتان پیدا کند.

چه کسانی پتانسیل پژوهش دارند؟

ازآنجاکه موسسه تراست به دنبال تضمین منافع شماست، ما تصمیم گرفته‌ایم فضایی برای گفت‌و‌گوی شما با افرادی که موفق به دریافت فرصت تحصیل در کانادا و فاند شده‌اند ایجاد کنیم. شما می‌توانید در صفحه اینستاگرام موسسه تراست، سلسله مصاحبه‌های ما با دانشجویان ایرانی در کانادا را دنبال کنید. هدف ما ارتقاء دانش شماست. در اینستاگرام موسسه تراست می‌توانید مطالب مفیدی در مورد دانشگاه‌های کانادا و هزینه‌های تحصیل در این کشور پیدا کنید.

 • توانایی رهبری و کار گروهی

یکی از ویژگی‌های موردنظر برای دادن کمک‌هزینه تحصیلی، حمایت از افرادی است که توانایی رهبری علمی را در آینده دارند. سابقه شما حتماً بررسی می‌شود و هرگونه سابقه رهبری و کار گروهی در نظر گرفته می‌شود.

 آیا هنگامی‌که در اهواز یا سایر شهرهای ایران زندگی می‌کردید به کار گروهی علاقمند بوده‌اید؟

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد فاندهای دانشجویی و شرایط دقیق‌تر دریافت آن کسب کنید، با کارشناسان ما در موسسه تراست تماس بگیرید.

خدمات مشاور مهاجرت تحصیلی تراست در اهواز

تراست به معنای اطمینان و اعتماد است. ما این نام را انتخاب کرده‌ایم زیرا هزاران پرونده موفق و اعتبار موسسه ما، باعث ایجاد این اطمینان در شما می‌شود.

 یکی از سختی‌ها در اهواز برای اعزام دانشجو، پیدا کردن موسسه‌ای است که تجربه و تخصص کافی را داشته باشد و شما بتوانید به آن اعتماد کنید. تراست با صداقت در کنار شماست و هدف اول آن، تحقق رویای دانشجوهای ایرانی است که می‌خواهند در کشور کانادا ادامه تحصیل بدهند. ما به شما بهترین و به‌صرفه‌ترین برنامه را برای ادامه تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی کانادا می‌دهیم، حتی اگر به ضرر خودمان باشد.

ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم. برای همین در سریع‌ترین زمان ممکن امور تحصیلی شما را پیگیری می‌کنیم. ما تضمین می‌کنیم که در کوتاه‌ترین زمان شما را به هدف تحصیل در کانادا برسانیم. موسسه تراست به‌عنوان نماینده کلیدی چندین مرکز آموزشی در کانادا انتخاب‌شده است و به همین دلیل می‌تواند راهنمای شما در مکاتبات آموزشی باشد. یکی از افتخارات ما، رضایت هزاران ایرانی است که توانسته‌ایم پرونده‌های آن‌ها را با موفقیت به انجام برسانیم.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

چطور در اهواز یک مشاور مهاجرت تحصیلی خوب پیدا کنیم؟

شما می توانید تمام امور خود را با اکثر موسسات اعزام دانشجو در کشور انجام دهید و نیازی نیست که حتما موسسه ای داخل شهر خود پیدا کنید. این کار می تواند گزینه های انتخاب شما را محدود کند. با جستجو در اینترنت می توانید این کار را انجام دهید اما حتما قبل از واگذاری اقدامات خود به این موسسات از نحوه کار و میزان موفق بودن این مجموعه در پرونده های مهاجرتی اطمینان حاصل کنید. ما به شما موسسه مهاجرتی تراست را پیشنهاد می کنیم.

بهترین مشاور مهاجرت تحصیلی در اهواز کجاست؟

بهترین مشاور مهاجرت تحصیلی به طور کلی موسسه‌ای است که دارای تجربه و تخصص بالایی باشد و موسسه با وکلای متخصص کار کند. همچنین یک موسسه خوب باید منافع مشتری را در اولویت قرار دهد و با کیفیت ترین خدمات را به آن ها ارائه دهد. مؤسسه تراست با برترین و با تجربه ترین وکلای متخصص مهاجرت به کانادا همکاری می کند و بیش از 6000 پرونده موفق مهاجرت دارد. شماره‌های ثبت این موسسه قابل بررسی هستند. همچنین وکیل ارشد موسسه تراست، شروین مدنی در رشته وکالت مهاجرت تحصیل کرده و دارای مجوز وکالت در این زمینه است.

بهترین کشور برای ادامه تحصیل کجاست؟

برای چندین دهه، کانادا پذیرای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان بوده است. این کشور با کیفیت بالای آموزش، امنیت بالا، کیفیت بالای زندگی، آینده ای امیدوارکننده و هزینه مقرون به صرفه تحصیل و زندگی به یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور شده است.
موسسه تراست تمامی امور مهاجرتی به این کشور را به صورت تخصصی برای مشتریان خود در اهواز و دیگر شهرهای سراسر ایران انجام می دهد.

چگونه می توان از طریق مشاور مهاجرت تحصیلی در اهواز برای تحصیل در کانادا فاند دریافت کرد؟

از شرایط لازم برای دریافت فاند که در موسست تراست برای شما توضیح داده می شوند عبارتند از:
سابقه تحصیلی و پژوهشی درخشان
پتانسیل پژوهش
توانایی رهبری و کار گروهی

بهترین وکیل برای انجام امور اعزام دانشجو چه کسی است؟

بی تردید بهترین وکیل مهاجرت، فردی است که در این زمینه تخصص داشته باشد، فردی پیگیر و مسئولیت پذیر باشد، اطلاعات کافی و به روز در این زمینه داشته باشد و مهم تر از همه، بتواند برنامه ای دقیق و واقع بینانه را برای موکل خود ترسیم کند.
موسسه تراست، با مجرب ترین متخصصین و مشاورین در زمینه انجام امور مهاجرت و اعزام دانشجو همکاری می کند و به شما اطمینان می دهد که پرونده شما در صورت قبول شدن توسط وکلای ما، به مطلوب ترین نتیجه ممکن خواهد رسید.

موسسه تراست چه خدماتی را ارائه می دهد؟

یکی از سختی‌ ها در پیدا کردن مشاور مهاجرت تحصیلی در اهواز، پیدا کردن موسسه‌ای است که تجربه و تخصص کافی را داشته باشد و شما بتوانید به آن اعتماد کنید. تراست با صداقت در کنار شماست و هدف اول آن، تحقق رویای دانشجوهای ایرانی است که می‌ خواهند در کشور کانادا ادامه تحصیل بدهند. ما به شما بهترین و به‌ صرفه‌ترین برنامه را برای ادامه تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی کانادا می ‌دهیم. امور مهاجرتی شما در سریع ‌ترین زمان ممکن پیگیری خواهد شد و در کوتاه ‌ترین زمان شما را به هدف تحصیل در کانادا می رسانیم.

در کدام شهرها می‌توانید از خدمات موسسه تراست استفاده کنید؟

موسسه تراست بر روی ارتباط با مشتریان تاکید زیادی دارد و برای این که افراد به مکان خاصی محدود نشوند، به همه شهرهای ایران از جمله اهواز، کردستان، قم، اصفهان، تهران و… سرویس‌دهی می‌کند. ما به صورت تلفنی و از طریق واتس‌اپ و اینستاگرام آماده هستیم به تمام سوالات شما در مورد تحصیل در کانادا پاسخ ‌دهیم. شما می‌توانید در هر نقطه از ایران از خدمات مشاوره ما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.