موسسه اعزام دانشجو در اراک

موسسه اعزام دانشجو در اراک

اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی دانشجویی اغلب می‌تواند گیج‌کننده و دشوار باشد. یک وکیل متخصص اعزام دانشجو می‌تواند شما را در این راه کمک کند. گرفتن یک وکیل مهاجرتی با تجربه که در مورد مدارک ویزای تحصیلی و مراحل آن اطلاعات کافی داشته باشد می‌تواند این پروسه را حتی لذت‌بخش کند. به‌علاوه اگر مشکلی در هر یک از مراحل اخذ ویزای دانشجویی پیش بیاید، وکیل مهاجرتی شما می‌تواند به نمایندگی شما به همه کارها رسیدگی کند.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: IRCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور در اراک

احتمالاً شما هم در شهر اراک زندگی می‌کنید و ادامه تحصیل در خارج از کشور، رویایی است که می‌خواهید برایش برنامه‌ریزی کنید. انتخاب یک موسسه اعزام دانشجو، کاری است که هر متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور به فکر آن می‌افتد. درست است که بسیاری از دانشجویان با تحقیق زیاد از مراحل ادامه تحصیل در خارج از کشور آشنا هستند اما این مراحل، به آن سادگی که به نظر می‌رسد نیست. آماده‌سازی مدارک و نحوه مکاتبه با سفارت و دانشگاه کشور مقصد، جزئیات قانونی بسیاری دارد. به‌علاوه اگر مشغول برنامه‌ریزی برای مهاجرت تحصیلی باشید، احتمالاً بسیار درگیر هستید. زمان یک متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور اصولاً محدود است؛ بنابراین بهتر است به فکر پیدا کردن بهترین موسسه اعزام دانشجو در اراک باشید.

داشتن یک وکیل یا موسسه اعزام دانشجوی معتبر به شما کمک می‌کند

 • در وقت خود صرفه‌جویی کنید.
 • در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
 • از تجربیات دیگران استفاده کنید.
 • از نتیجه خود مطمئن باشید.
 • در صورت اشکال در مدارک و یا مراحل، آرامش خود را حفظ کنید.
 • همراهی، داشته باشید که سوالات خود را بپرسید.
 • از بهترین انتخاب‌ها و گزینه‌های خود مطلع شوید.

اگر به دنبال بهترین موسسه اعزام دانشجو هستید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. ما به شما آموزش می‌دهیم که چگونه در اراک موسسه اعزام دانشجوی مناسب خود را پیدا کنید.

موسسه اعزام دانشجوی معتبر در اراک

ملاک‌های انتخاب یک موسسه اعزام دانشجو چیست؟ شما حتماً در شهر اراک به دنبال یک موسسه قابل‌اطمینان بوده‌اید. حجم تبلیغات و شعارها ممکن است متقاضیان ویزای دانشجویی را سردرگم کند. به‌علاوه بسیاری از ما داستان مؤسسات اعزام دانشجو را شنیده‌ایم که اقدام به سوءاستفاده از اعتماد افراد کرده‌اند.

 چگونه تشخیص دهیم یک موسسه یا وکیل اعزام دانشجو در اراک قابل‌اطمینان است؟

 • اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید
 • اگر در شهر اراک زندگی می‌کنید
 • اگر به دنبال یک موسسه اعزام دانشجو در اراک هستید

لازم است موارد زیر را رعایت کنید:

1. حتماً با یک وکیل مشورت کنید

بسیاری از موسسات اعزام دانشجو دارای یک وکیل معتبر نیستند. بیش از هر چیزی اطمینان حاصل کنید که موسسه دارای یک وکیل باتجربه است. هرچقدر وکیل اعزام دانشجوی شما سابقه بهتری داشته باشد، بیشتر می‌توانید از ادامه تحصیل در خارج از کشور مطمئن شوید.

موسسه اعزام دانشجوی تراست، به همین دلیل تیمی از خبره‌ترین وکلا را جهت کمک به شما در امر گرفتن ویزای تحصیلی به کانادا گرد هم آورده است. شروین مدنی یکی از وکلای باتجربه و حرفه‌ای در اعزام دانشجو به کانادا است. ایشان در سال 2007 به‌عنوان آفیسر اداره مهاجرت ایالت کبک برگزیده شد و از سال 2016 به‌عنوان استاد دانشگاه و عضو هیئت‌علمی، با دانشگاه اشتون همکاری می‌کند. موسسه اعزام دانشجوی تراست در اراک می‌تواند با بهره گرفتن از بهترین وکلای مهاجرت، مسیر شما را برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا هموار کند.

درصورتی‌که قصد ادامه تحصیل به کشورهایی به‌جز کانادا را دارید، حتماً از سابقه وکیل اعزام دانشجوی خود مطمئن شوید.

2. سابقه موسسه اعزام دانشجو در اراک را بررسی کنید

اگر در شهر اراک، یک موسسه اعزام دانشجو پیدا کردید که تصمیم گرفتید با آن همکاری کنید حتماً در مورد سابقه آن تحقیق کنید. بهتر است با مؤسساتی کار کنید که قبلاً موفق به دریافت ویزای تحصیلی افرادی با شرایط مشابه شما شده‌اند. از تجربیات سایر افرادی که با این موسسه‌های اعزام دانشجو همکاری کرده‌اند استفاده کنید. هرچقدر افراد واقعی بیشتری از موسسه اعزام دانشجوی موردنظر ابراز رضایت کنند، بیشتر می‌توانید به این موسسات اعتماد کنید.

ما در موسسه اعزام دانشجوی تراست تاکنون 6000 پرونده را با موفقیت به انجام رسانده‌ایم. وکلای موسسه اعزام دانشجوی تراست در همه شهرهای ایران ازجمله اراک، برای کمک به شما در زمینه ادامه تحصیل آماده هستند. موسسه اعزام دانشجوی تراست نماینده رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌هاست برای همین می‌توانید از سهولت مکاتبات آموزشی خود مطمئن باشید. اگر کشور کانادا برای مهاجرت یکی از گزینه‌های شماست و به دنبال یک موسسه مهاجرتی باسابقه در اراک هستید، می‌توانید با کارشناسان تراست تماس بگیرید.

3. شبکه‌های اجتماعی موسسه اعزام دانشجو را دنبال کنید

یک موسسه اعزام دانشجو مطمئن در اراک یا شهرهای دیگر، قبل از هر چیز یک شبکه اجتماعی قوی دارد. مؤسسات مهاجرتی فعال در اینترنت، می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند زیرا سابقه آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی مشخص می‌شود. شبکه‌های اجتماعی می‌توانند شما را با افرادی که با این مؤسسات اعزام دانشجو همکاری کرده‌اند، متصل کند.

اگر در اراک به دنبال یک موسسه اعزام دانشجو هستید و تردید دارید، ابتدا در شبکه‌های اجتماعی به دنبال آن‌ها بگردید. اطلاعات آن‌ها و نوع پاسخ‌گویی آن‌ها را بررسی کنید. موسسه‌های اعزام دانشجوی معتبر، عموماً به‌سرعت و با مسئولیت‌پذیری پاسخگوی شما هستند. به‌علاوه شماره‌های تلفن، ایمیل و آدرس مؤسسات بر روی صفحه اجتماعی آن‌ها مشخص است. حتی اگر در اراک باشید می‌توانید با مؤسساتی که در خارج از کشور یا شهرهای دیگر فعال هستند هم در ارتباط باشید.

موسسه اعزام دانشجوی تراست بر روی سایت خود و اینستاگرام می‌تواند مطالب مفیدی در مورد ادامه تحصیل در کانادا در اختیار شما قرار دهد. این موسسه با چهار دفتر فعال در کانادا (ریچموند، ونکوور) و ایران (تهران، کاشان) شما را برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا همراهی کند. بر روی اینستاگرام موسسه تراست، می‌توانید معرفی دانشگاه‌ های کانادا را ببینید. همچنین می‌توانید اطلاعات مفیدی در مورد مراحل ادامه تحصیل و زندگی در کانادا کسب کنید. مصاحبه با دانشجویان کانادا هم که توسط تیم تراست انجام می‌شود، می‌تواند به شما کمک کند. وب‌سایت موسسه اعزام دانشجوی تراست یکی از مراجع قابل‌اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرتی است که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

4. از افرادی که در خارج ادامه تحصیل می‌دهند سؤال کنید

این روزها اینترنت افراد را به هم نزدیک کرده است. شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین و اینستاگرام، ایرانی‌هایی را پیدا کنید که در کشورهای مختلف تحصیل‌کرده‌اند. همچنین می‌توانید از تجربیات آن‌ها در انتخاب موسسه اعزام دانشجو کمک بگیرید.

موکلین بسیاری به موسسه اعزام دانشجوی تراست اعتماد کرده‌اند؛ زیرا این موسسه با پاسخگویی و تعهد موفق شده هزاران پرونده ویزای دانشجویی را به نتیجه برساند. مشاوران و وکلای موسسه اعزام دانشجوی تراست همواره در دسترس هستند و از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف، در سریع‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار می‌کنند. به همین جهت مورد اعتماد موکلین خود قرارگرفته‌اند.

شما می‌توانید در رادیو تراست و برنامه‌های مصاحبه با دانشجویان خارج از کشور در اینستاگرام موسسه اعزام دانشجوی تراست، به تجربیات افرادی که روزی مانند شما تصمیم به مهاجرت تحصیلی گرفته‌اند، گوش دهید.

5. به وکلایی که به شما پیشنهادهای غیرقانونی می‌دهند اعتماد نکنید

موسسه‌های اعزام دانشجویی که به شما پیشنهاد می‌کنند برای دریافت ویزا، کارهای غیرقانونی مانند جعل سند و غیره انجام دهید غیرقابل‌اعتماد هستند. این مؤسسات ممکن است به شما پیشنهاد کنند که از مؤسسات غیر معتبر آموزشی در کشور خارجی، نامه پذیرش بگیرید یا از نامه تمکن مالی جعلی استفاده کنید. این مؤسسات همان‌طور که برای حل پرونده شما کارهای خلاف قانون انجام می‌دهند، ممکن است به‌صورت غیرقانونی از اعتماد شما هم سوءاستفاده کنند. پس اگر در اراک تصمیم گرفتید با یک موسسه اعزام دانشجو همکاری کنید، قانونی بودن تمام مراحل را مدنظر داشته باشید. یک وکیل مهاجرتی معتبر قبل از هر چیز همه کارها را به‌صورت قانونی انجام می‌دهد.

وکیل ارشد موسسه اعزام دانشجوی تراست، در رشته مشاوره مهاجرت تحصیل‌کرده و دارای کد فعالیت در انجمن ICCR است. ما در طراحی و برنامه‌ریزی پلن شما برای دریافت ویزای تحصیلی و ادامه تحصیل در کشور کانادا، از ابزارهای قانونی استفاده می‌کنیم. نمایندگی رسمی و قانونی بسیاری از مؤسسات آموزشی در کانادا نیز مهر تائیدی بر تعهد ما به قانون است.

 در تیم تراست، پرونده شما به دست وکیلی سپرده می‌شود که در موارد مشابه شرایط شما متخصص است. تجربه وکلا ارتباط مستقیمی با انتخاب آن‌ها برای پرونده تحصیلی شما دارد. این موسسه در استان بریتیش کلمبیا و اداره مهاجرت کانادا ثبت‌شده است.

6. به وعده‌هایی که واقعی به نظر نمی‌رسند توجه نکنید

ممکن است برخی مؤسسات اعزام دانشجو به شما وعده‌های شیرین و خیالی بدهند. به‌طور مثال ممکن است موسسه‌ای پیدا کنید که تصور کنید بهترین موسسه اعزام دانشجو در اراک است. مشاور این موسسه به شما می‌گوید که بدون مدرک تحصیلی کارشناسی می‌توانید در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل شوید. ممکن است مشاوران موسسه‌ای ادعا کنند که می‌توانند شما که چهل سال دارید و ده سال در حوزه صنعت مشغول به کار بوده‌اید را با ویزای دانشجویی برای تحصیل در رشته پزشکی اعزام کنند. این وعده‌ها شیرین است، اما احتمالاً موسسه‌ای که انتخاب کرده‌اید معتبر نیست. پس ابتدا وعده‌هایی که موسسه به شما می‌دهد را بررسی کنید و دقت کنید که تعهدات موسسه، منطقی باشد.

موسسه اعزام دانشجوی تراست با هزاران پرونده موفق، موارد زیادی را تجربه کرده است. این موسسه با بررسی سابقه و علایق شما، مسیری منطقی و واقعی برای شما ترسیم می‌کند. موسسه تراست به تعهدات خود در برنامه‌ای که برای شما ریخته است وفادار است.

7. هدف خود را مشخص کنید

قبل از انتخاب مناسب‌ترین موسسه مهاجرتی در اراک باید هدف خود را مشخص کنید؟ می‌خواهید برای ادامه تحصیل در کدام کشور اقدام کنید؟ ادامه تحصیل در کانادا مناسب شماست یا رشته شما در استرالیا امکان رشد بیشتری دارد؟ کدام دانشگاه خارجی برای ادامه تحصیل مناسب شماست؟

در بین ایرانیان چند کشور محبوب‌ترین مقصدهای مهاجرت تحصیلی هستند. این کشورها عبارتند از:

 • کانادا
 • استرالیا
 • امریکا
 • آلمان
 • اتریش
 • فرانسه

شما با توجه به سابقه تحصیلی، معدل، تحقیقات، مقطع تحصیلی و شرایط کشور مقصد باید کشور و رشته خود را مشخص کنید. موسسه اعزام دانشجوی مناسب شما، موسسه‌ای است که به‌صورت تخصصی بر روی یک یا چند مقصد کار کند. انتخاب‌های خود را محدود کنید تا موسسه مناسبی پیدا کنید.

موسسه اعزام دانشجوی تراست به‌صورت تخصصی در مورد ادامه تحصیل در کانادا و ویزای دانشجویی کانادا فعالیت می‌کند. درصورتی‌که به کشور کانادا برای ادامه تحصیل علاقمند هستید و به دنبال یک موسسه اعزام دانشجوی باتجربه در اراک می‌گردید، تراست می‌تواند شما را راهنمایی کند. کانادا یکی از محبوب‌ترین مقصدهای مهاجرت تحصیلی است. هرساله هزاران دانشجو برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف به کانادا سفر می‌کنند. موسسه تراست تاکنون با بسیاری از دانشجویان ایرانی همراه بوده و موفق شده که آن‌ها را برای ادامه تحصیل در کانادا یاری کند.

دولت کشور کانادا هرساله بودجه زیادی به ادامه تحصیل اختصاص می‌دهد که این باعث شده کانادا کشور افراد متخصص و تحصیل‌کرده باشد. اگر روحیه آکادمیک دارید و به تحصیل علاقمند هستید کانادا مقصد مناسبی برای شماست.

شما می‌ توانید در کشور کانادا ادامه تحصیل بدهید اگر این مدارک را دارید

 • مدرک لیسانس یا بالاتر با حداقل معدل 14
 • پاسپورت معتبر
 • پذیرش دانشگاه
 • پرداخت هزینه تحصیل یا ارائه گواهی کمک‌هزینه تحصیلی
 • رزومه
 • انگیزه نامه
 • توصیه‌نامه (برای مقطع فوق‌لیسانس و بالاتر)
 • مدرک زبان (بعضی از دانشگاه‌های کانادایی از دانشجویان ایرانی درخواست مدرک زبان ندارند یا به‌صورت مشروط بدون مدرک زبان پذیرش می‌کنند.)

درصورتی‌که می‌خواهید برای دریافت این مدارک اقدام کنید و نیاز به یک برنامه‌ریزی دقیق برای ادامه تحصیل در کانادا هستید می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه تراست تماس بگیرید. فرایند مهاجرت تحصیلی نیاز به کارهای جزئی فراوانی دارد و مراحل آن پیچیده است. بهتر است امور خود را برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا به یک موسسه اعزام دانشجوی معتبر بسپارید. تراست می‌تواند موسسه‌ای لایق اعتماد شما باشد.

8. به خدماتی که موسسه ارائه می‌دهد توجه کنید

شما از موسسه اعزام دانشجوی خود در اراک انتظار چه نوع خدماتی دارید؟ برخی از مؤسسات تنها امور مربوط به ویزای تحصیلی را انجام می‌دهند. برخی موسسات برای شما برنامه‌ریزی می‌کنند و از روز اولی که تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور گرفتید در کنار شما هستند. برخی موسسات به شما دوره و دانشگاه هم پیشنهاد می‌دهند. موسسه اعزام دانشجو را با توجه به خدمات موردنیاز خود انتخاب کنید.

موسسه اعزام دانشجوی تراست در اراک در کنار شماست تا در تمام مراحل ادامه تحصیل در کانادا در کنار شما باشد. این موسسه به‌عنوان نماینده برخی موسسات آموزشی و کالج‌ها فعالیت می‌کند. به همین دلیل موسسه تراست دارای جدیدترین اطلاعات و اخبار آموزشی است. همچنین اطلاعات دقیقی در مورد موسسات آموزشی کانادا دارد. مکاتبات آموزشی شما در موسسه تراست به‌راحتی انجام می‌شود بنابراین اگر نیاز به موسسه اعزام دانشجویی دارید که در تمام مراحل ازجمله جمع‌آوری مدارک تا پیدا کردن دانشگاه مناسب در کنار شما باشد، می‌توانید به موسسه تراست اعتماد کنید.

بعد از پیدا کردن بهترین موسسه اعزام دانشجو در اراک و شروع همکاری با موسسه، احتمالاً کشور مقصد خود را انتخاب کرده‌اید. اگر دریکی از رشته‌های زیر تحصیل‌کرده‌اید یا قصد ادامه تحصیل‌دارید، کشور کانادا می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

افرادی که در کشور کانادا تحصیل می‌کنند مشاغل خوب و پردرآمدی در این کشور پیدا می‌کنند. دانشگاه‌های کشور کانادا هرساله در گزارش‌های مختلف به‌عنوان برترین دانشگاه‌های جهان انتخاب می‌شوند. مشاغل و رشته‌های علوم پزشکی مثل دامپزشکی، داروسازی و همه تخصص‌های پزشکی مشاغل بسیار پردرآمد در کانادا هستند. اگر اهل تکنولوژی هستید و در رشته علوم کامپیوتر یا طراحی وب‌سایت تحصیل‌کرده‌اید هم کانادا می‌تواند مقصد خوبی برای ادامه تحصیل شما باشد. کشور کانادا به رشته‌های علوم انسانی مثل حقوق و روزنامه‌نگاری نیز بسیار توجه می‌کند. همان‌طور که در این لیست می‌بینید، بیشتر رشته‌های تحصیلی پرطرفدار در ایران در کانادا هم پرطرفدار است.

درصورتی‌که به ادامه تحصیل در کانادا علاقمند هستید، نیازی نیست که در شرایط کرونا به دنبال پیدا کردن یک موسسه اعزام دانشجوی معتبر در اراک باشید. ما از طریق مشاوره اینترنتی و تلفنی، با قابلیت پاسخ‌دهی سریع و مسئولانه، در تمام شهرهای ایران کنار شما هستیم. همچنین شما می‌توانید برای برخوردار شدن از خدمات ما در شعبه تهران و کاشان به دفتر موسسه اعزام دانشجوی تراست مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

درباره موسسه اعزام دانشجوی تراست

موسسه تراست یک تیم مهاجرتی با تخصص در اعزام دانشجو به خارج از کشور است. این موسسه می‌تواند تمام خدمات ادامه تحصیل در خارج از کشور را به شما ارائه دهد. این موسسه به‌عنوان یک شرکت معتبر در کانادا آغاز به کارکرده و در اداره مهاجرت کانادا و شرکت‌های استان بریتیش کلمبیا ثبت‌شده و دارای شماره ثبت است. دفاتر ایران واقع در شهر تهران و کاشان برای آسان شدن ارتباط ما و شما راه‌اندازی شده است. البته به این دلیل که در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم، دنیا به هم نزدیک‌تر شده برای همین می‌توانیم در هرزمانی، با شما در ارتباط باشیم. انتخاب‌های دیگر شما فقط به موسسه‌های اعزام دانشجوی اراک محدود نیست بلکه می‌توانید با یک موسسه اعزام دانشجوی با تجربه و خبره مانند تراست کارکنید.

تیم تراست دارای مجرب‌ترین وکلای متخصص در اعزام دانشجو است. این وکلا هر یک در رشته‌ها و موارد خاصی دارای تجربه علمی و تخصصی هستند. شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست، خود در کشور آلمان و کانادا تحصیل‌کرده است. او چندین سال به‌عنوان آفیسر اداره مهاجرت استان کبک فعالیت کرده و در زمینه‌های مختلف مانند ویزای توریستی، مجوز تحصیلی و برنامه‌های پناهندگان تجربیات ارزنده‌ای کسب کرده است. شروین مدنی با اجرای صحیح و فعالیت درخشان خود در این سمت، توانایی قانونی و اطلاعات دقیق خود را اثبات کرده است. همچنین شروین مدنی به‌عنوان استاد دانشگاه و عضو هیئت‌علمی کالج اشتون فعالیت می‌کند. او در زمینه مهاجرت دارای تحصیلات و مجوز فعالیت است.

ما در تیم تراست به دنبال ارتقاء سطح دانش شما پیش از اقدام برای ادامه تحصیل در کانادا هستیم. به همین دلیل سعی کرده‌ایم با فعالیت مستمر در فضای مجازی، اطلاعات به‌روزی و معتبری در امر ادامه تحصیل در کانادا در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم. ما اطلاعات خود را در اختیار شما می‌گذاریم تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. همچنین در پلتفرم اینستاگرام با هزاران مخاطب فعال، سعی در نزدیک کردن شما به افرادی که موفق به ادامه تحصیل و زندگی در کانادا شده‌اند داشته‌ایم.

تجربه و تخصص مهم‌ترین ویژگی موسسه اعزام دانشجوی تراست است. ما اعتقادداریم تنها تخصص و تجربه است که می‌تواند شما را به آرزوی تحصیل در کانادا و زندگی در این کشور برساند؛ زیرا اعتماد زمانی حاصل می‌شود که شما پرونده‌های موفق ما را ببینید. یکی از مهم‌ترین دلایل گرد هم آمدن وکلای متخصص در تیم تراست، دغدغه آن‌ها برای راهنمایی و کمک به افرادی است که به ادامه تحصیل علاقمند هستند. ما می‌خواهیم شما نیز از بهترین امکانات و برنامه تحصیلی و کاری بهره‌مند شوید؛ بنابراین حتی اگر سود مالی خودمان از بین برود، شما را با واقعی‌ترین انتخاب‌هایی که دارید مواجه می‌کنیم.

یکی از افتخارات ما بالا بودن تعداد پرونده‌های موفقمان در این موسسه است. تسلط ما بر امور و رویه‌های آموزشی و همچنین تبحر وکلای موسسه تراست باعث شده درصد قبولی مراجعان ما بسیار بالا باشد. ممکن است یک یا چند راه با توجه به قوانین مهاجرتی کشور کانادا وجود داشته باشد. موسسه تراست با اطلاع دقیق از همه مقررات جدید، شما را برای انتخاب بهترین روش همراهی می‌کند.

ما در تیم تراست با توجه به تعهد به صداقت و قانون پرونده‌هایی را پذیرش می‌کنیم که احتمال قبولی در آن‌ها بالاست؛ بنابراین اگر با شما همکاری کردیم، می‌توانید تا حد زیادی به نتیجه خود امیدوار باشید. با موسسه تراست، اولین چیزی که برای ما اهمیت دارد منفعت و آسایش شماست. پرونده‌های مهاجرتی شما با دقت دنبال می‌شود و هر مرحله‌ای با دقت تمام بررسی می‌شود. اگر در روند اقدام برای ادامه تحصیل در خارج از کشور، پرونده شما با مشکلی مواجه شود، تیم تراست مشکل را در زمان کوتاهی رفع می‌کند. با انتخاب تراست، مراحل گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا و ویزای دانشجویی کانادا، کاری سخت و طاقت‌فرسا نخواهد بود.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه رایگان

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات