موسسه اعزام دانشجو در بندرعباس

موسسه اعزام دانشجو در بندرعباس

دلیل اینکه اکنون در حال مطالعه‌ی این صفحه هستید احتمالاً این است که ساکن بندرعباس بوده و قصد مهاجرت دارید. مهاجرت راه‌های مختلفی دارد ازجمله دریافت ویزای تحصیلی، ویزای کاری، سرمایه‌گذاری و غیره. در بین این راه‌ها شاید دریافت ویزای تحصیلی از دیگر روش‌ها کم‌هزینه‌تر بوده و قابل دریافت در سنین پایین‌تر هم است.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: IRCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

بررسی موسسه ی اعزام دانشجو به کانادا

در سراسر کشور مؤسسات و گروه‌های مختلفی هستند که در زمینه‌ی مهاجرت فعالیت می‌کنند؛ اما بسیاری از آن‌ها تجربه‌ی کافی و وکلای خبره‌ای در اختیار ندارند. به همین دلیل ممکن است دچار خلل در پروسه‌ی دریافت ویزای شما شوند. موسسه مهاجرتی تراست با در اختیار داشتن وکلای خبره و کار بلد توانایی این را دارد تا بهترین موقعیت تحصیلی بنا به شرایط شما را برایتان فراهم کند. در هرکجای ایران که باشید می‌توانید با موسسه‌ی اعزام دانشجوی ما در تماس باشید.

تحصیل در کانادا

دلایل زیادی وجود دارد که هرساله که بیش از 400.000 دانشجوی بین‌المللی برای ادامه‌ی تحصیل از کشورهای ژاپن، کره جنوبی، نپال، ایران و غیره به کانادا مهاجرت می‌کنند. در اینجا قصد داریم تا دلایل اصلی و مهمی که دانشجویان در بندرعباس باید برای مهاجرت به کانادا در نظر داشته باشند را مطرح کنیم:

 1. 1.مدارک تحصیلی کانادایی در سراسر جهان معتبر است.

کشور کانادا از استانداردهای علمی بالایی برخوردار است. این اطمینان وجود دارد که شما آموزش با کیفیتی را تجربه خواهید کرد. این مقدمه‌ای می‌شود که درهای زیادی برای پیشرفت شغلی و موفقیت در آینده بر رویتان باز شود. گواهینامه و یا هر مدرک تحصیلی صادرشده از کانادا در سراسر جهان بسیار معتبر بوده و اغلب معادل برنامه‌های تحصیلی ایالات‌متحده و کشورهای مشترک‌المنافع شمرده می‌شود.

2. تحصیل در کانادا مقرون‌به‌صرفه است.

سطح زندگی و تحصیل در کانادا از کیفیت بالایی برخوردار است. بهتر از همه اینکه هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی در کانادا کمتر از بسیاری از کشورها مانند آمریکا، استرالیا و انگلستان است. به همین دلیل تحصیل در کانادا برای دانشجویان بندرعباسی که مایل به تحصیل در مقطع کالج یا دانشگاه هستند، انتخاب مطلوبی به شمار می‌رود.

3. کانادا به‌عنوان یک جامعه‌ی چند فرهنگی شناخته می‌شود.

به دلیل حضور دانشجویان بین‌المللی که از سراسر جهان با فرهنگ‌های مختلف در کانادا مشغول به تحصیل هستند، دانشجویان بندرعباسی هم می‌توانند احساس کنند که در فرهنگ آشنایی زندگی می‌کنند. فرهنگ و جامعه‌ی کانادایی بیشترین انتخاب را برای فعالیت‌های فرهنگی فراهم می‌کند.

4. کانادا فضای امنی برای زندگی و تحصیل فراهم می‌کند.

این کشور همچنان در بالاترین رتبه‌بندی در نظرسنجی‌های مربوط به سازمان ملل متحد قرار دارد. بر اساس نظرسنجی‌های سالانه‌ی نشریه‌ی اکونومیست، سه شهر ونکوور، کلگری و تورنتو در لیست بهترین شهرهای قابل سکونت در جهان هستند. به‌عنوان یک مقیم کانادا و درحالی‌که مشغول به تحصیل هستید می‌توانید از حقوق، آزادی و امتیازات یکسانی برخوردار شوید که از همه‌ی کانادایی‌ها محافظت می‌کند. این مساله به‌عنوان شاخصی است که این کشور را به جامعه‌ای پایدار و امن تبدیل کرده است.

5. در کانادا فرصت تحصیل به زبان اول و دوم جهان را دارید.

کانادا یک کشور دوزبانه است که زبان رسمی آن انگلیسی و فرانسوی است. در این کشور موقعیت‌های آموزشی به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی برای بهبود مهارت و توانایی شما به‌عنوان یک دانشجو از بندرعباس فراهم است. برای بسیاری از افراد که در مسیر کسب اقامت دائم کانادا هستند هم نیاز به یادگیری یکی از این دو زبان وجود دارد و می‌توانند به‌راحتی با ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی مسلط شوند.

6. کالج‌های کانادایی به شما سبک زندگی هیجان‌انگیز دانشجویی را ارائه می‌دهد.

سبک زندگی دانشجویی برای بسیاری از دانشجویان بین‌المللی اهمیت دارد، اگر شما به‌عنوان یک دانشجوی بندرعباسی این نگرانی را دارید باید اطمینان دهم که کانادا ناامیدتان نخواهد کرد. کمپس های سراسر این کشور از جدیدترین فناوری‌های روز برخوردار هستند و تجربه‌ای غنی از یادگیری تعاملی به‌صورت آنلاین را امکان‌پذیر می‌کنند. امکانات دانشگاه‌ها اغلب شامل امکانات ورزشی، سالن‌های کنسرت، نشریات دانشجویی و مشاغل پاره‌وقت دانشگاهی هستند. کالج‌ها و دانشگاه‌ های کانادا به‌طورمعمول ترکیبی از سبک زندگی آکادمیک و اوقات فراغت برای دانشجویان بین‌المللی است.

7. مؤسسات آموزشی کانادایی نوآور هستند و فرصت‌های تحقیقاتی فراوانی را ارائه می‌دهند.

بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا رهبری تحقیقات بزرگ در سراسر جهان را به عهده‌دارند. این‌یکی از ویژگی‌های بارز تجربه‌ی تحصیل در دانشگاه برای دانشجویان است. نکته‌ی حائز اهمیت برای دانشجویانی که از بندرعباس قصد ادامه‌ی تحصیل در کانادا را دارند این است که شما می‌توانید بخش مهمی از چشم‌انداز پیشرفت در کانادا باشید. در این کشور اغلب دولت و صنعت باهم همکاری می‌کنند تا از هزاران پروژه تحقیقاتی در علوم پزشکی، فناوری رایانه، ارتباطات، علوم کشاورزی و غیره پشتیبانی کنند.

8. دولت کانادا سیاست‌هایی را برای اقامت دائم پس از یک دوره تحصیل در این کشور ارائه می‌دهد.

خط‌مشی دولت فعلی، شامل مجموعه‌ای از دانشجویان بین‌المللی با روابط قوی با کانادا است. تحت برنامه‌های مختلف مهاجرتی دانشجویان واجد شرایط این امکان را دارند تا برای اقامت دائم درخواست دهند. این برنامه‌های مهاجرتی هم استانی و هم فدرال هستند.

موسسه مهاجرتی در بندرعباس

بعد از بررسی هشت دلیل مهم برای مهاجرت به کانادا و اطمینان از درستی این تصمیم وقت آن است که شما به‌عنوان دانشجوی اعزامی از بندرعباس اطلاعات درست و صحیحی را درباره‌ی مراحل اپلای خود به دست آورید. موسسه‌ی مهاجرتی تراست در بندرعباس با همراه داشتن وکلای برجسته و با تجربه در این حوزه این امکان را به دانشجویان بندرعباسی می‌دهد تا با دقت مسیر مهاجرت را طی کنند. اگر مسیر تحصیلی شما به‌درستی طی شود قطعاً آینده‌ی شغلی و زندگی روشنی را در کشور کانادا خواهید داشت. تفاوتی ندارد که در کدام شهر زندگی می‌کنید زیرا موسسه مهاجرتی تراست آماده است تا در این مسیر همراه شما بوده و بهترین مشاوره‌ها و خدمات را در اختیارتان قرار دهد.

برای فردی در بندرعباس که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارد راه‌هایی به‌غیراز تحصیل هم وجود دارد، اعم از مهاجرت کاری، ویزای سرمایه‌ گذاری کانادا و یا ویزای استارتاپ کانادا؛ اما انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مسیر برای شما بر اساس سابقه‌ی شغلی یا تحصیلیان خواهد بود. موسسه مهاجرتی تراست در بندرعباس به شما کمک می‌کند تا سریع‌ترین و بهترین راه را انتخاب کنید. البته که تجربه‌ی موفق تراست و وکلای ارشد آن مهم‌ترین نکته است که راه موفقیت شما را هموار خواهد کرد.

مهاجرت به کانادا با ویزای کار از بندرعباس

اجازه کار در کانادا یا ویزای کار کانادا برای افراد واجد شرایط داخل کشور ایران نیز، مخصوصاً شهر بندرعباس، صادر می‌شود تا برای مدت‌زمان مشخصی در کشور کانادا امکان کار کردن و بعدازآن ادامه زندگی داشته باشند. شما دوستان مقیم بندرعباس، فقط پس از گرفتن پیشنهاد کار یا با داشتن قرارداد کاری از یک کارفرمای کانادایی قادر به گرفتن ویزای کاری هستید. کارفرمای شما باید از ESDC (اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا) و LMIA (ارزیابی مؤثر بازار کار) مجوزی اخذ کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد کارگران ماهر خارجی را برای مشاغلی که توسط شهروندان یا ساکنان دائمی کانادا تکمیل ظرفیت نمی‌شود، استخدام کنند.

کانادا به‌عنوان یکی از اقتصادهای برجسته جهان، مقصدی عالی برای افرادی است که قصد کار در خارج از کشور را دارند. علاقه‌مندان جهت بررسی شرایط اعزام دانشجو از بندرعباس می‌توانند با کارشناسان مجموعه مهاجرتی تراست در ارتباط باشند. ویزای کاری کانادا مخصوص تجار، کارگران دائمی، کارگران موقت، دانشجویان است به این صورت اجازه کار در کانادا را به شما می‌دهد. به‌طورمعمول، متقاضیان برای درخواست ویزای کار باید پیشنهاد کاری در دست داشته باشند. موسسه تراست می‌تواند با استفاده از روش‌های مختلف، چه به‌صورت حضوری در تهران و یا به‌صورت غیرحضوری در بندرعباس، به شما دریافتن شغل و درخواست ویزای کار کانادا کمک کند.

هرساله به بیش از 300.000 نفر اجازه کار در کانادا داده می‌شود. این ‌یک فرصت بزرگ برای شما عزیزان ساکن شهر بندرعباس است اگر که به دنبال ایجاد زندگی بهتر هستید. با استفاده از ویزای کار کانادا می‌توانید:

 • در کانادا زیر نظر کارفرمایی که در درخواست اجازه کار شما را قبول کرده است کارکنید.
 • توانایی درخواست ویزای همراه را برای افراد تحت تکفل خود را خواهید داشت.
 • درامد دلاری کسب کنید.
 • در سراسر کانادا سفر کنید.
 • بعداً می‌توانید برای ویزای دائم کانادا اقدام کنید.

اجازه ی کار در حین تحصیل برای دانشجویی از بندرعباس

برای اینکه اجازه‌ی کار در حین تحصیل را داشته باشید باید مقررات برنامه‌ی درسی خود را به‌دقت بررسی کنید. برخی از دانشجویان اجازه‌ی کار در داخل یا خارج دانشگاه را دارند؛ اما دقت داشته باشید که درهرصورت تا قبل از شروع تحصیلتان اجازه‌ی کار کردن را ندارید.

همچنین بخوانید: کار دانشجویی در کانادا

اجازه ی کار داخل یا خارج دانشگاه

به‌عنوان کسی که با ویزای تحصیلی کانادا مهاجرت کرده است ممکن است اجازه‌ی کار کردن در داخل یا خارج دانشگاه را داشته باشید. قبل از اینکه مشغول به کار شوید حتماً شرایط را بررسی کنید.

اجازه ی کار بعد از اتمام تحصیل

شما می‌توانید بعد از اتمام تحصیلتان درخواست ویزای کاری بدهید. این ویزا که به‌اختصار PGWP گفته می‌شود به شما اجازه می‌دهد پس از پایان تحصیل به دنبال کار بگردید و بعد از اشتغال ویزای خود را تغییر دهید.

موسسه مهاجرتی تراست چطور می‌ تواند به شما کمک کند

مؤسسه تراست دارای تیم حقوقی و وکلای خبره‌ای است که تمام تلاششان را برای سهولت مسیر مهاجرت شما عزیزان از بندرعباس به کانادا می‌کنند و تا زمانی که به هدفتان، یعنی رسیدن به سرزمین آرزوهایتان، ارتباطشان را با شما قطع نمی‌کنند. ما به تعهدات خود در برابر شما دوستان در شهر بندرعباس پایبندیم و اعتماد شما را پاس می‌داریم. ما در تیم تراست، به‌عنوان یک موسسه اعزام دانشجو در بندرعباس، تلاش می‌کنیم صادقانه با به ‌‌اشتراک‌‌گذاری آموخته‌ها و تجارب خودمان، تصویری روشن از مسیر مهاجرت برای شما ایجاد کنیم و نتیجه‌ای مطلوب را برایتان رقم بزنیم.

مشاوران و وکلای موسسه اعزام دانشجوی تراست در شهر بندرعباس از اولین تماس کنار شما هستند و با بررسی مشکلات و رفع ابهامات و ترس‌های شما در پروسه مهاجرت، مسیر امن و به‌دوراز هرگونه استرسی را برای شما عزیزان بندرعباسی به ارمغان می‌آورد. موسسه مهاجرتی تراست در کشور کانادا مستقر است و به‌عنوان یکی از معتبرترین مؤسسات حقوقی مهاجرت در کانادا و سراسر ایران شناخته می‌شود.

برای ارتباط با کارشناسان موسسه تراست و گرفتن راهنمایی از تیم وکلای ما، کافیست با شماره دفاتر ما در کانادا یا تهران تماس حاصل کنید یا از طریق اپلیکیشن های ارتباطی نظیر واتساپ و اینستاگرام با ما در تماس باشید. حتی می‌توانید فرم ارزیابی که به‌صورت تخصصی برای تعیین شرایط شما طراحی‌شده است را پر نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

دریافت فاند و موسسه اعزام دانشجو در بندر عباس

اگر علاقمند به دریافت فاند و بورسیه‌ تحصیلی کانادا را دارید و همچنین ساکن بندر عباس هستید باید به فکر مقالات و پژوهش‌های خود باشید.

دفتر اعزام دانشجویی که انتخاب می‌کنید باید به شما به‌طور کامل توضیح دهد که شرایط دریافت فاند به چه صورت است. ما در اینجا اشاره‌ای به این شرایط می‌کنیم:

 • سابقه‌ی مقاله و پژوهش

در ابتدا باید بگویم که رقابت برای دریافت بورسیه و فاند تحصیلی بسیار زیاد است. دانشجویان از سراسر دنیا به دنبال این کمک‌هزینه تحصیلی هستند. گاهی این فاندها کامل بوده و علاوه بر هزینه‌های تحصیل، مخارج زندگی شما را نیز پوشش می‌دهد.

بورس‌های تحصیلی عمدتاً از طرف مؤسسات علمی برای تحقیقات داده می‌شود. اگر شما به‌عنوان دانشجویی از بندرعباس بتوانید اثبات کنید که توانایی تمرکز کامل روی درس و انجام تحقیقات علمی را دارید، این موسسات به شما کمک می‌کنند.

یکی از راه‌های دریافت کمک‌هزینه تحصیلی، داشتن مقالات معتبر در نشریات و کنفرانس‌های بین‌المللی است. این بهترین راهی است که ثابت می‌کند شما دانشجوی نمونه‌ای هستید.

 • توانایی کشف ابعاد علمی

یکی دیگر از راه‌هایی که به شما درگرفتن بورسیه‌ی تحصیلی کمک می‌کند، این راه است. اگر شما در رشته‌ای تحصیل می‌کنید که هنوز بخش‌های کشف نشده‌ای دارد و شما توانایی آن را دارید که ابعاد جدیدی را به روی علم بازکنید حتماً مستحق دریافت بورسیه‌ی تحصیلی هستید.

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری درباره‌ی فاندهای تحصیلی به دست آورید می‌توانید با کارشناسان ما در موسسه اعزام دانشجوی تراست تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: فاند تحصیلی کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه رایگان

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

زمانی که برای تمدید ویزای تحصیلی درخواست داده‌ایم، اجازه‌ی خروج از کانادا را داریم؟

بله. تا زمانی که ویزای توریستی شما معتبر است این اجازه را دارید.

من قصد تغییر رشته یا دانشگاه خود را دارم. آیا نیازی به تغییر در ویزای تحصیلی من است؟

در صورت تغییر در رشته یا دانشگاه نیازی به تغییر ویزای تحصیلی نیست.

آیا می‌توان از خدمات موسسه مهاجرتی تراست در شهر بندرعباس استفاده کرد؟

بله شما در هر شهر ایران که حضورداشته باشید می‌توانید از خدمات و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست استفاده کنید.

شرایط اقامت پس از اتمام تحصیل چگونه است؟

بعد از اتمام تحصیل شما می‌توانید اقدام به دریافت ویزای موقت کاری نمایید. این ویزا به شما اجازه‌ی اقامت سه‌ساله را خواهد داد. درصورتی‌که مجموعاً پنج سال در کانادا زندگی کرده باشید می‌توانید برای اقامت دائم درخواست کنید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات