موسسه اعزام دانشجو در بیرجند

موسسه اعزام دانشجو در بیرجند

اگر شما به دنبال موسسه اعزام دانشجو در بیرجند هستید به این معنا است که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارید. کشور کانادا به دلیل قوانین گسترده‌ای که در زمینه‌های مهاجرتی دارد مقصد بسیاری از افراد از سراسر دنیا است. دراین‌بین مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین راه‌هایی است که به‌عنوان دانش‌آموز و یا دانشجو می‌توانید اقدام کنید.

شما در این مقاله مطلع خواهید شد که برترین مؤسسات اعزام دانشجو کدام‌اند. همچنین لیست کامل مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی و گام‌های اپلای کردن را یاد می‌گیرید.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: IRCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی در بیرجند

برای فردی در بیرجند که قصد مهاجرت به کانادا را دارد راه‌هایی به‌غیراز تحصیل هم وجود دارد، اعم از مهاجرت کاری، ویزای سرمایه‌گذاری کانادا و یا ویزای استارتاپ کانادا؛ اما انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مسیر برای شما بر اساس سابقه‌ی شغلی یا تحصیلیان خواهد بود. موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند به شما کمک می‌کند تا سریع‌ترین و بهترین راه را انتخاب کنید. البته که تجربه‌ی موفق تراست و وکلای ارشد آن مهم‌ترین نکته است که راه موفقیت شما را هموار خواهد کرد.

بعد از اطمینان از درستی تصمیم مهاجرت به کانادا وقت آن است که شما به‌عنوان دانشجوی اعزامی از بیرجند اطلاعات درست و صحیحی را درباره‌ی مراحل اپلای خود به دست آورید. موسسه‌ی مهاجرتی تراست در بیرجند با همراه داشتن وکلای برجسته و با تجربه در این حوزه این امکان را به دانشجویان بیرجندی می‌دهد تا با دقت مسیر مهاجرت را طی کنند. اگر مسیر تحصیلی شما به‌درستی طی شود قطعاً آینده‌ی شغلی و زندگی روشنی را در کشور کانادا خواهید داشت. تفاوتی ندارد که در کدام شهر زندگی می‌کنید زیرا موسسه مهاجرتی تراست آماده است تا در این مسیر همراه شما بوده و بهترین مشاوره‌ها و خدمات را در اختیارتان قرار دهد.

لیست مدارک ضروری برای اعزام دانشجو از بیرجند

در صورت نبود اطلاعات کافی اخذ ویزای تحصیلی برایتان امری دشوار خواهد بود. قبل از هر اقدامی باید دانشگاه موردنظرتان را انتخاب کرده و لیست مدارک لازم را تهیه کنید. مدارک مشخص‌شده در لیست زیر اجباری هستند و همه‌ی متقاضیان باید آن‌ها را تهیه کنند. توجه داشته باشید که مقامات، درخواست‌های ارسالی بدون این مدارک را ناقص دانسته و رد می‌کنند. یک دفتر مهاجرتی در بیرجند می‌تواند به شما در جمع‌آوری و ارسال این مدارک کمک کند؛ زیرا اگر به‌درستی صورت نپذیرد وقت و هزینه‌ی شما اتلاف شده است. ما برایتان لیستی از مدارک ضروری را برایتان فراهم آورده‌ایم:

 • گذرنامه معتبر
 • پرداخت ادمیشن فی یا هزینه بررسی مدارک
 • مدرک زبان
 • ریزنمرات مقاطع قبلی
 • رزومه برای مقطع کارشناسی ارشد یا بالاتر
 • مقالات علمی معتبر برای مقاطع کارشناسی ارشد یا بالاتر

متقاضیان بسته به شرایط شخصی خود باید این مدارک را تهیه کنند. دفتر مهاجرتی تراست به دلیل داشتن تجربه‌ی کافی در تهیه و ارسال این مدارک به شما کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

مدرک زبان برای اعزام دانشجو از بیرجند

دانشجویان بیرجندی که قصد ادامه‌ی تحصیل در کانادا را دارند لازم است تا مهارت‌های زبانی خود را با شرکت در یکی از آزمون‌های مورد تأیید اداره‌ مهاجرت کانادا ثابت کنند. برای ویزای تحصیلی کانادا، شما به‌عنوان دانشجو باید حداقل نمره‌ی 5.5 در هر یک از چهار مهارت زبانی به دست آورید. کسب حداقل نمره‌ی کلی 6 و بالاتر برای برنامه‌های تحصیلی در مقطع لیسانس لازم است؛ اما دیگر دوره‌های تحصیلات تکمیلی به حداقل نمره‌ی 6 در هر یک از چهار مهارت Speaking, Listening, Reading و Writing نیاز دارد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به بالا شما باید حداقل نمره‌ی کلی 6.5 را کسب کنید؛ اما شرایط برای دانشجویان بیرجندی که قصد ادامه تحصیل در رشته‌های مهندسی را دارند اندکی متفاوت است. حداقل نمره‌ی لازم 7 است.

قوانین مهاجرت بسیار زیاد هستند و موسسه مهاجرتی تراست در بیرجند اطلاعات لازم برای آگاهی از این قوانین را در اختیارتان قرار می‌دهد. برای مثال اخذ ویزای تحصیلی مراحل مختلفی دارد و مدارک موردنیاز هم باید در کمال دقت و درستی تهیه شود. در مسیر مهاجرت شما رقبای بسیاری دارید و اگر مشاوره‌ی صحیحی نگرفته باشید ممکن است فرصت را از دست بدهید. ازآنجایی‌که قوانین مهاجرتی هرساله تغییر می‌کنند و اخیراً به دلیل شیوع کرونا دچار تغییرات دیگری نیز شده‌اند شما با تماس با دفتر اعزام دانشجو در بیرجند می‌توانید از آخرین تغییرات مطلع شوید.

خدمات موسسه اعزام دانشجو تراست

تیم مهاجرتی ما بهترین روش‌ها را برایتان فراهم می‌کنند. این موسسه از وکلا و مشاورین باتجربه‌ای بهره می‌برد که همواره در مسیر دشوار مهاجرت تحصیلی همراه شما بوده و این مسیر را هموار می‌کنند. همان‌طور که گفته شد دفتر اصلی این موسسه‌ی مهاجرتی در کانادا قرار دارد اما برای سهولت در دسترسی هم‌وطنان عزیز دفتر تهران نیز راه‌اندازی شده است. درصورتی‌که به دنبال موسسه‌ی اعزام دانشجو در بیرجند می‌گردید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دفتر ما تماس بگیرید تا از مشاوران برتر ما راهنمایی بگیرید.

به دلیل بین‌المللی بودن موسسه مهاجرتی تراست شما به امکانات زیادی دسترسی دارید. به‌علاوه از تجربه‌ای که طی سال‌ها به‌دست‌آمده به‌راحتی استفاده می‌کنید. مشاوران تراست در تمام ‌مسیر مهاجرت همراه شما هستند و رضایت آن‌ها در گرو موفقیت و رضایت شما است.

بهترین موسسه اعزام دانشجو به کانادا در بیرجند

زمانی که قصد دارید تا پا در مسیر مهاجرت بگذارید باید دقت داشته باشید که در این مسیر افراد بی‌تجربه‌ای هستند که با راهنمایی‌های اشتباهشان فقط زمان و وقت شما را می‌گیرند. پس انتخاب یک موسسه‌ی درست و کار بلد انتخابی حیاتی محسوب می‌شود. بهترین موسسه اعزام دانشجو از بیرجند باید خصوصیاتی ازجمله مهارت و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. هم‌چنین وکلا و مشاورانی که کوتاه و سریع‌ترین مسیر را به شما نشان دهند تا هرچه سریع‌تر به مقصد خود یعنی مهاجرت تحصیلی برسید. یکی دیگر از نشانه‌های یک موسسه مهاجرتی خوب در دسترس بودن آن است؛ زیرا پروسه‌ی مهاجرت زمان‌بر بوده و نیاز به جلسات مشاوره‌ی زیادی است. در هرکجای ایران که باشید امکان برقراری ارتباط با موسسه‌ی مهاجرتی تراست برایتان فراهم است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

از صفر تا صد اعزام دانشجو از بیرجند به کانادا

 21 دانشگاه از لیست 500 دانشگاه برتر دنیا در کانادا قرار دارند. در سال 2018 بیش از 5 هزار نفر با ویزای تحصیلی در این کشور زندگی می‌کردند. به‌عنوان یک دانشجوی بیرجندی اگر برنامه‌ی تحصیل در خارج از کشور را دارید مراحل زیر را به‌دقت مطالعه کنید.

قدم اول: شرایط موردنیاز را فراهم کنید.

موفقیت در پروسه‌ی اپلای مستلزم درک درست از نیازهای کالج و دانشگاه مقصد است. شما به‌عنوان دانشجو باید قوانین و مقررات مربوط به روند درخواست ویزای تحصیلی به کانادا را به‌خوبی مطالعه کنید. در نظر داشته باشید که فقط اجازه‌ی تحصیل در مؤسسات و دانشگاه‌های مورد تائید را دارید. برای یافتن بهترین موسسه می‌توانید از خدمات مشاوره‌ی موسسه‌ی تراست استفاده کنید.

در شرایط ایده آل، باید حداقل از یک سال قبل برای اجازه‌ی تحصیل در کانادا برنامه‌ریزی کنید. موارد خواسته‌شده که در میان مؤسسات مختلف به‌صورت عمومی موردنیاز است شامل مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی و تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور است. البته ممکن است الزامات مختلف در بین دانشگاه‌ها و استان‌ها متفاوت باشد پس لازم است که از مشاوری باتجربه در این زمینه راهنمایی بگیرید.

قدم دوم: مقطع تحصیلی و دانشگاه را انتخاب کنید.

هنگامی‌که برای ادامه‌ی تحصیل در کانادا اقدام می‌کنید باید یک مقطع تحصیلی مشخصی را به پایان رسانده باشید به‌عنوان‌مثال کارشناسی. سیستم آکادمیک کانادا به‌گونه‌ای است که امکان تغییر رشته در زمان تحصیل را فراهم می‌کند اما بهتر است از قبل رشته‌ای را انتخاب کنید که واقعاً به دنبال آن هستید.

قدم سوم: شرکت در آزمون زبان

برای پذیرش موفقیت‌آمیز از کانادا، هر دانشجوی بین‌المللی باید مهارت‌های زبان انگلیسی یا فرانسوی خود را توسط یکی از آزمون‌های معتبر بسنجد. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان برای سنجش سطح زبان انگلیسی است.

برای زبان فرانسه می‌توانید در آزمون‌های DELF, Dalf‌ یا TEF شرکت کنید.

قدم چهارم: درخواست برای دانشگاه

اکنون وقت آن رسیده که از روی لیست موردنظرتان با دانشگاه‌های موردنظر مکاتبه کنید. موسسه مهاجرتی تراست می‌تواند مکاتبات لازم با دانشگاه‌های مقصد را برای شما انجام دهد و بدین‌صورت شانس پذیرش شما را افزایش دهد. برای درخواست به دانشگاه باید مبلغی را نیز پرداخت کنید که این مبلغ بین 100 تا 250 دلار متغیر است.

بعدازاینکه موسسه‌ی تراست درخواست‌های شما را انجام داد وقت آن رسیده است که منتظر بمانید تا پس از مدت معین نامه‌ی قبولی دانشگاه را دریافت کنید.

قدم پنجم: درخواست ویزای تحصیلی

اکنون‌که از دانشگاه مدنظرتان پذیرش گرفته‌اید زمان آن فرارسیده است که برای ویزای تحصیلی به کانادا اقدام کنید. برای درخواست ویزای تحصیلی از بیرجند باید به یکی از کشورهای اطراف مانند ترکیه سفر کنید. هنگام درخواست باید نامه‌ی پذیرش دانشگاه هم همراهتان باشد. گذرنامه و نامه‌ی تمکن مالی از ضروریات است.

قدم ششم: تعیین زمان سفر

پس از پروسه‌ی درخواست ویزا و انجام مصاحبه، افسر مهاجرت درباره‌ی ویزای شما تصمیم‌گیری می‌کند. در صورت قبولی باید برنامه‌ی ریزی سفر خود به کانادا را شروع کنید.

توجه داشته باشید که ویزای شما یک تاریخ شروع و پایان دارد و باید در این بازه‌ی زمانی خود را به کشور کانادا برسانید.

بیشتر بخوانید: مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا

اجازه ی کار در حین تحصیل برای دانشجویی از بیرجند

برای اینکه اجازه‌ی کار در حین تحصیل را داشته باشید باید مقررات برنامه‌ی درسی خود را به دقت بررسی کنید. برخی از دانشجویان اجازه‌ی کار در داخل یا خارج دانشگاه را دارند؛ اما دقت داشته باشید که درهرصورت تا قبل از شروع تحصیلتان اجازه‌ی کار کردن را ندارید.

 • اجازه‌ی کار داخل یا خارج دانشگاه
 • اجازه‌ی کار بعد از اتمام تحصیل

همچنین بخوانید: کار دانشجویی در کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرتی تراست چطور میتواند به شما کمک کند

مؤسسه تراست دارای تیم حقوقی و وکلای خبره‌ای است که تمام تلاششان را برای سهولت مسیر مهاجرت شما عزیزان از بیرجند به کانادا می‌کنند و تا زمانی که به هدفتان، یعنی رسیدن به سرزمین آرزوهایتان، ارتباطشان را با شما قطع نمی‌کنند. ما به تعهدات خود در برابر شما دوستان در شهر بیرجند پایبندیم و اعتماد شما را پاس می‌داریم. ما در تیم تراست، به‌عنوان یک موسسه اعزام دانشجو در بیرجند، تلاش می‌کنیم صادقانه با به ‌‌اشتراک‌‌گذاری آموخته‌ها و تجارب خودمان، تصویری روشن از مسیر مهاجرت برای شما ایجاد کنیم و نتیجه‌ای مطلوب را برایتان رقم بزنیم.

مشاوران و وکلای موسسه اعزام دانشجوی تراست در شهر بیرجند از اولین تماس کنار شما هستند و با بررسی مشکلات و رفع ابهامات و ترس‌های شما در پروسه مهاجرت، مسیر امن و به‌دور از هرگونه استرسی را برای شما عزیزان بیرجندی به ارمغان می‌آورد. موسسه مهاجرتی تراست در کشور کانادا مستقر است و به‌عنوان یکی از معتبرترین مؤسسات حقوقی مهاجرت در کانادا و سراسر ایران شناخته می‌شود.

برای ارتباط با کارشناسان موسسه تراست و گرفتن راهنمایی از تیم وکلای ما، کافیست با شماره دفاتر ما در کانادا یا تهران تماس حاصل کنید یا از طریق اپلیکیشن‌های ارتباطی نظیر واتساپ و اینستاگرام با ما در تماس باشید. حتی می‌توانید فرم ارزیابی که به‌صورت تخصصی برای تعیین شرایط شما طراحی‌شده است را پر نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

روش اکسپرس اینتری کانادا برای مردم بیرجند چگونه کار میکند

اکسپرس اینتری کانادا یکی از پرطرفدارترین روش‌های مهاجرت در ایران و مخصوصاً در شهر بیرجند است. این سرویس سریع و کارآمد این امکان را به علاقه‌مندان می‌دهد تا با قرار گرفتن در یک سیستم مبتنی بر امتیاز، شانس خود را برای مهاجرت امتحان کنند. این سیستم با بررسی مدارک و توانمندی‌های افراد، میزان موفقیت هر فرد را بعد از ورود به کانادا و برای کار در این کشور مشخص می‌کند. در نهایت اداره مهاجرت کانادا، متقاضیان واجد شرایطی که از شهرهای ایران، مانند بیرجند، در این برنامه شرکت کرده‌اند را با توجه به برنامه‌های مهاجرت اقتصادی فدرال انتخاب می‌کنند. همراهان گرامی در شهر بیرجند نیز با توجه به این سیستم و امتیازی که توانسته‌اید کسب کنید، پیش‌بینی خوبی از وضعیت خود در این سنجش خواهید داشت. می‌توانید این تست را در صفحه اصلی سایت موسسه مهاجرتی تراست انجام دهید.

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه رایگان

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

روش های مهاجرت کدام هستند؟

شما می‌توانید با توجه به مدارک و سوابق خود از یکی از روش‌های تحصیلی، شغلی، ازدواج، سرمایه‌گذاری یا کارآفرینی استارتاپ استفاده کنید.

بهترین کشورها برای زندگی کدام است؟

می‌توان بر اساس شرایط و علائق شما یکی از کشورهای پیشرفته را انتخاب کرد. بااین‌حال، به ترتیب کانادا، استرالیا و آلمان شرایط مناسب‌تری دارند.

آیا برای تحصیل در کانادا نیاز به مجوز خاصی است؟

بله بیشتر دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در کانادا نیاز به مجوز دارند. این مجوز که از سوی سفارت صادر می‌شود بعد از پذیرش دانشگاه داده می‌شود.

چه زمانی باید برای ویزا درخواست دهم؟

به‌محض دریافت پذیرش از دانشگاه باید اقدام به درخواست ویزا بدهید.

آیا می‌توان از خدمات موسسه مهاجرتی تراست در شهر بیرجند استفاده کرد؟

بله شما در هر شهر ایران که حضورداشته باشید می‌توانید از خدمات و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست استفاده کنید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات