موسسه اعزام دانشجو در بجنورد

موسسه اعزام دانشجو در بجنورد

اگر اکنون در حال تحصیل در دبیرستان یا دانشگاه در شهر بجنورد باشید ممکن است که رویای مهاجرت به یک کشور پیشرفته و با امکانات را در سر بپرورانید. برای شما بهترین گزینه برای مهاجرت درخواست ویزای تحصیلی است.اما کدام کشور برای مهاجرت بهتر است؟

تحقیقات و آمارها نشان می‌دهد که هرساله بیش از چهار هزار نفر از سراسر دنیا به‌قصد ادامه‌ی تحصیل پا به کانادا می‌گذارند. این کشور با دارا بودن منابع و سهولت در دسترسی به آن‌ها شرایط مناسبی را برای دانشجویان بین‌المللی به‌خصوص دانشجویان بجنوردی فراهم آورده است.

زندگی در کشوری پیشرفته که با تلاش، امکان رسیدن به تمام رویاها و خواسته‌ها در آن میسر است، رویای هر جوانی است. ما در این مقاله شما را راهنمایی می‌کنیم تا بتوانید بهترین موسسه‌ی اعزام دانشجو در بجنورد را پیدا کنید.

اگر:

همراه ما باشید.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: IRCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

چرا دانشجویان از شهر بجنورد مهاجرت میکنند

از دست دادن منابع انسانی می‌تواند آسیب بسیار جدی در بخش‌های مختلفی ازجمله بهداشت، امنیت، فناوری‌های مدرن و آموزش وارد کند. اما چه چیزی باعث می‌شود افراد تحصیل‌کرده، مهاجرت را به‌عنوان یکی از اهداف خود انتخاب کنند؟ چرا دانشجویان از شهر بجنورد علاقه زیادی به مهاجرت به کشورهایی مثل کانادا دارند؟ چه انگیزه‌هایی در پس‌زمینه سفر این افراد به کشورهای توسعه‌یافته نهفته است؟

با توجه به مطالعه مقطعی که در سال 2016 در بین دانشجویان ایرانی انجام‌شده، از عمده دلایل و عوامل تأثیرگذار در تمایل آن‌ها به مهاجرت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستیابی به زندگی بهتر
 • عدم تبعیض بین‌رشته‌ای
 • تجربه زندگی و تحصیل در خارج از کشور

منابع انسانی برای توسعه کشور مهم است و کمبود سرمایه انسانی، روند رشد و توسعه را به‌ویژه در کشورهای درحال‌توسعه به تأخیر می‌اندازد. یکی از خطرات احتمالی در کشورهای درحال‌توسعه مهاجرت منابع انسانی ماهر است که به‌عنوان فرار مغزها شناخته می‌شود. این موضوع در شهرهای مختلف، ازجمله شهرهای استان بجنورد به چشم می‌آید. ازنظر محاسبات اقتصادی انجام‌شده توسط کشورهای صنعتی، جذب یک فرد تحصیل‌کرده با مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا از یک کشور درحال‌توسعه برای کشور مقصد یک‌میلیون دلار ارزیابی می‌شود. پروفسور لوفترز و همکاران در سال 2013 مطالعه‌ای انجام دادند. آن‌ها دریافتند مهم‌ترین دلیل انتخاب مهاجرت به کانادا مسائل اقتصادی و سیاسی و مسائل خانوادگی است.

اگر شما هم دلایل بالا را به‌عنوان یکی از عوامل مهم برای انتخاب محل زندگی میدانید و به دنبال یک راهنما در بجنورد برای ادامه مسیر یا موسسه اعزام دانشجو در بجنورد هستید، می‌توانیم این نوید را به شما بدهیم که موسسه مهاجرتی تراست با سال‌ها تجربه در اعزام دانشجو از بجنورد به کانادا می‌تواند بهترین انتخاب شما در این موضوع باشد.

راه های مهاجرت از بجنورد به کانادا

اگر شما قصد دارید که از شهر بجنورد به کانادا مهاجرت کنید روش‌های مختلفی وجود دارد. اخذ ویزا به‌طورکلی به دودسته‌ی موقت و دائم انجام می‌شود. ویزای تحصیلی کانادا یکی از انواع ویزای موقتی است که امکان اعزام دانشجو از بجنورد به کانادا را فراهم می‌کند. از مزایای اخذ این ویزا امکان تحصیل دریکی از بهترین دانشگاه‌ های کانادا به همراه کار پاره‌وقت تا 20 ساعت در هفته است. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید گروه مشاورین تراست به شما کمک می‌کنند تا مجوز تحصیل در این کشور را با توجه به شرایطتان به دست بیاورید. تحصیل در این کشور امکان رشد هرروزه را برای شما فراهم می‌کند. موسسه مهاجرتی تراست می‌تواند از گرفتن اجازه‌ی تحصیل تا اقامت دائم در کنار شما باشد.

سبک زندگی کانادایی پس از اعزام دانشجو

کانادا کشوری زیبا برای زندگی، تحصیل یا کار است. این کشور با بیش از سه هزار مهاجر در سال 2019 به مقصد مهاجرت تبدیل‌شده است. سیاست‌های آشکار دولت، فرهنگ عالی، موقعیت کار و تحصیل و فراوانی منابع، کانادا را به مقصدی برای مهاجران تبدیل کرده است. دانشجویان بجنوردی پس از مهاجرت این امکان را دارند تا با کار و تلاش به سهولت به امکانات عالی دست پیداکرده و پس از چندین سال امکان خرید انواع مستغلات را داشته باشند.

مهاجرت از بجنورد به کانادا

شما که قصد مهاجرت از بجنورد را دارید قطعاً به دنبال کیفیت بالای زندگی، تحصیل و کار هستید. در میان کشورهای پیشرفته، کانادا در رتبه‌ی اول قرار دارد. شما با کمک موسسه مهاجرتی تراست می‌توانید برنامه‌ای عالی برای مهاجرت خود به یکی از امن‌ترین کشورهای جهان را داشته باشید. جدا از این امکانات، شهروندان کانادایی از تحصیل رایگان دولتی، بیمه‌ی درمانی و بهداشتی و فرصت‌های عالی شغلی برخوردار هستند. برای مهاجرت به کانادا، شما نیاز به کسب نمره‌ی بالایی در آیلتس دارید. مشاورین موسسه مهاجرتی تراست به شما کمک می‌کنند تا مسیر یادگیری زبان خود را پیداکرده و موفق به کسب نمره‌ی بالایی برای مهاجرت تحصیلی شوید.

مدرک زبان برای اعزام دانشجو از بجنورد

دانشجویان بجنوردی که قصد ادامه‌ی تحصیل در کانادا را دارند، لازم است تا مهارت‌های زبانی خود را با شرکت دریکی از آزمون‌های مورد تأیید اداره‌ مهاجرت کانادا ثابت کنند. برای ویزای تحصیلی کانادا، شما به‌عنوان دانشجو باید حداقل نمره‌ی 5.5 در هر یک از چهار مهارت زبانی به دست آورید. کسب حداقل نمره‌ی کلی 6 و بالاتر برای برنامه‌های تحصیلی در مقطع لیسانس لازم است. اما دیگر دوره‌های تحصیلات تکمیلی به حداقل نمره‌ی 6 در هر یک از چهار مهارت Speaking, Listening, Reading  و Writing  نیاز دارد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به بالا شما باید حداقل نمره‌ی کلی 6.5 را کسب کنید. اما شرایط برای دانشجویان بجنوردی که قصد ادامه تحصیل در رشته‌های مهندسی را دارند اندکی متفاوت است. حداقل نمره‌ی لازم 7 است.

همچنین بخوانید: نمره آیلتس برای تحصیل در کانادا

دفتر اعزام دانشجو از بجنورد به کانادا

قوانین مهاجرت بسیار زیاد هستند و موسسه مهاجرتی تراست در بجنورد اطلاعات لازم برای آگاهی از این قوانین را در اختیارتان قرار می‌دهد. برای مثال اخذ ویزای تحصیلی مراحل مختلفی دارد و مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا هم باید در کمال دقت و درستی تهیه شود. در مسیر مهاجرت، شما رقبای بسیاری دارید و اگر مشاوره‌ی صحیحی نگرفته باشید ممکن است فرصت را از دست بدهید. ازآنجایی‌که قوانین مهاجرتی هرساله تغییر می‌کنند و اخیراً به دلیل شیوع کرونا دچار تغییرات دیگری نیز شده‌اند شما با تماس با دفتر اعزام دانشجو در بجنورد می‌توانید از آخرین تغییرات مطلع شوید.

خدمات موسسه اعزام دانشجوی تراست

تیم مهاجرتی ما بهترین روش‌ها را برایتان فراهم می‌کنند. این موسسه از وکلا و مشاورین باتجربه‌ای بهره می‌برد که همواره در مسیر دشوار مهاجرت تحصیلی همراه شما بوده و این مسیر را هموار می‌کنند. همان‌طور که گفته شد دفتر اصلی این موسسه‌ی مهاجرتی در کانادا قرار دارد اما برای سهولت در دسترسی هم‌وطنان عزیز دفتر تهران نیز راه‌اندازی شده است. درصورتی‌که به دنبال موسسه‌ی اعزام دانشجو در بجنورد می‌گردید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دفتر ما تماس بگیرید تا از مشاوران برتر ما راهنمایی بگیرید.

به دلیل بین‌المللی بودن موسسه مهاجرتی تراست شما به امکانات زیادی دسترسی دارید. به‌علاوه از تجربه‌ای که طی سال‌ها به‌دست‌آمده به‌راحتی استفاده می‌کنید. مشاوران تراست در تمام‌مسیر مهاجرت همراه شما هستند و رضایت آن‌ها درگرو موفقیت و رضایت شما است.

مزایای استفاده از مشاور با تجربه در زمینه ی اعزام دانشجو از بجنورد

 • همراهی در مسیر اپلای
 • صرفه‌جویی در وقت
 • استفاده از تجربه‌ی دیگران
 • با اطمینان طی کردن مراحل دشوار
 • اطلاع از بهترین گزینه‌های مناسب شما
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

روش اکسپرس اینتری کانادا برای مردم بجنورد چگونه کار میکند

اکسپرس اینتری کانادا یکی از پرطرفدارترین روش‌های مهاجرت در ایران و مخصوصاً در شهر بجنورد است. این سرویس سریع و کارآمد این امکان را به علاقه‌مندان می‌دهد تا با قرارگرفته در یک سیستم مبتنی بر امتیاز، شانس خود را برای مهاجرت امتحان کنند. این سیستم با بررسی مدارک و توانمندی‌های افراد، میزان موفقیت هر فرد را بعد از ورود به کانادا و برای کار در این کشور مشخص می‌کند. درنهایت اداره مهاجرت کانادا، متقاضیان واجد شرایطی که از شهرهای ایران، مانند بجنورد، در این برنامه شرکت کرده‌اند را با توجه به برنامه‌های مهاجرت اقتصادی فدرال انتخاب می‌کنند. شما همراهان گرامی در شهر بجنورد نیز با توجه به این سیستم و امتیازی که توانسته‌اید کسب کنید، پیش‌بینی خوبی از وضعیت خود در این سنجش خواهید داشت. می‌توانید این تست را در صفحه اصلی سایت موسسه مهاجرتی تراست انجام دهید.

مراحل اصلی انجام پروسه اکسپرس اینتری برای اعزام دانشجو از بجنورد

1. ببینید آیا واجد شرایط هستید؟

برای فهمیدن اینکه می‌توانید جزئی از این برنامه باشید یا نه دو راه وجود دارد:

2. اسناد و مدارک خود را آماده کنید.

برای اینکه به مقامات نشان دهید دارای صلاحیت برای استفاده از این برنامه هستید، باید اسنادی مثل نتایج آزمون زبان را آماده کنید. دریافت و آماده کردن برخی مدارک زمان‌بر است. پس بهتر است هرچه سریع‌تر اقدام کنید.

3. مشخصات خود را ارسال کنید.

پروفایل Express Entry شما جایی است که اطلاعات خود را ثبت می‌کنید. اگر واجد شرایط باشید، شما را در گروه کاندیداهای قبول‌شده قرار می‌دهند. با استفاده از یک سیستم مبتنی بر امتیاز، در Express Entry رتبه‌بندی می‌شوید. امتیاز شما بر اساس اطلاعات موجود در پروفایل شما است.

4. دعوت‌نامه دریافت می‌کنید و برای اقامت دائم اقدام خواهید کرد.

برای داوطلبانی که بیشترین امتیاز را دارند، دعوت‌نامه ارسال می‌شود. اگر برای شما دعوت‌نامه آمد، 90 روز فرصت دارید تا درخواست خود را برای اقامت دائم ارائه دهید. ما کامل‌ترین رزومه‌هایی را که دارای تمام اسناد موردنیاز هستند را در 6 ماه یا کمتر از آن بررسی خواهیم کرد.

موسسه مهاجرتی تراست چطور میتواند به شما کمک کند

مؤسسه تراست دارای تیم حقوقی و وکلای خبره‌ای است که تمام تلاششان را برای سهولت مسیر مهاجرت شما عزیزان از بجنورد به کانادا می‌کنند و تا زمانی که به هدفتان، یعنی رسیدن به سرزمین آرزوهایتان می‌رسید، ارتباطشان را با شما قطع نمی‌کنند. ما به تعهدات خود در برابر شما دوستان در شهر بجنورد پایبندیم و اعتماد شما را پاس می‌داریم. ما در تیم تراست، به‌عنوان یک موسسه اعزام دانشجو در بجنورد، تلاش می‌کنیم صادقانه با به ‌‌اشتراک‌‌گذاری آموخته‌ها و تجارب خودمان، تصویری روشن از مسیر مهاجرت برای شما ایجاد کنیم و نتیجه‌ای مطلوب را برایتان رقم بزنیم.

مشاوران و وکلای موسسه اعزام دانشجوی تراست در شهر بجنورد از اولین تماس کنار شما هستند و با بررسی مشکلات و رفع ابهامات و ترس‌های شما در پروسه مهاجرت، مسیر امن و به‌دوراز هرگونه استرسی را برای شما عزیزان بجنوردی به ارمغان می‌آورند. موسسه مهاجرتی تراست در کشور کانادا مستقر است و به‌عنوان یکی از معتبرترین مؤسسات حقوقی مهاجرت در کانادا و سراسر ایران شناخته می‌شود.

برای ارتباط با کارشناسان موسسه تراست و گرفتن راهنمایی از تیم وکلای ما، کافی است با شماره دفاتر ما در کانادا یا تهران تماس حاصل کنید یا از طریق اپلیکیشن‌های ارتباطی نظیر واتساپ و اینستاگرام با ما در تماس باشید. حتی می‌توانید فرم ارزیابی که به‌صورت تخصصی برای تعیین شرایط شما طراحی‌شده است را پرنمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه رایگان

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

شرایط پذیرش در دانشگاه های کانادا چیست؟

هر دانشگاه در کانادا سیاست‌های خاص خود را در زمینه‌ی پذیرش دارد. برای شرایط پذیرش برنامه موردنظر خود باید از قوانین آن دانشگاه مطلع باشید. مشاوران تراست به شما در آگاهی از این قوانین و آمادگی برای آن‌ها کمک خواهند کرد.

آیا برای مهاجرت تحصیلی نیاز به سپرده مالی است؟

بله، زمانی که قصد دارید از سفارت درخواست ویزا کنید باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد توانایی پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی در کانادا را دارید.

آیا برای تحصیل در کانادا نیاز به مجوز خاصی است؟

بله، بیشتر دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در کانادا نیاز به مجوز دارند. این مجوز که از سوی سفارت صادر می‌شود بعد از پذیرش دانشگاه داده می‌شود.

بهترین سن برای مهاجرت و اخذ ویزا چیست؟

بهترین زمان برای دریافت ویزای کاری دهه‌ی بیست زندگی شما است. برای دیگر روش‌ها مانند ویزای تحصیلی باید شرایط دانشگاه‌ها را بررسی کنید. به‌عنوان‌مثال برای تحصیل در مقطع دکترا غالباً شرط سنی مطرح نیست.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات