موسسه اعزام دانشجو در بوشهر

موسسه اعزام دانشجو در بوشهر

پروسه‌ی دریافت ویزاهای مهاجرتی اندکی گیج‌کننده هستند. دلیل آن هم وجود قوانین بسیاری است که با توجه به شرایط هر فرد می‌تواند پیچیده‌تر شود. همراهی یک موسسه‌ی مهاجرتی خوب می‌تواند در این مسیر بسیار کمک‌کننده باشد. دفتر اعزام دانشجوی تراست در مسیر مهاجرت شما به کانادا همراهتان است.

در این مقاله سعی داریم بگوییم که:

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: IRCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

موسسه‌ ی اعزام دانشجو از بوشهر به کانادا

سطح زندگی و تحصیل در کانادا از کیفیت بالایی برخوردار است. بهتر از همه اینکه هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی در کانادا کمتر از بسیاری از کشورها مانند آمریکا، استرالیا و انگلستان است. به همین دلیل تحصیل در کانادا برای دانشجویان بوشهری که مایل به تحصیل در کالج یا دانشگاه هستند، انتخاب مطلوبی به شمار می‌رود.

همچنین به دلیل حضور دانشجویان بین‌المللی که از سراسر جهان با فرهنگ‌های مختلف در کانادا مشغول به تحصیل هستند، دانشجویان بوشهری هم می‌توانند احساس کنند که در خانه‌ی خود هستند. فرهنگ و جامعه‌ی کانادایی بیشترین انتخاب را برای فعالیت‌های فرهنگی فراهم می‌کند.

کانادا یک کشور دو زبانه است که زبان رسمی آن انگلیسی و فرانسوی است. در این کشور موقعیت‌های آموزشی به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی برای بهبود مهارت و توانایی شما به‌عنوان یک دانشجو از بوشهر فراهم است. برای بسیاری از افراد که در مسیر کسب اقامت دائم کانادا هستند هم نیاز به یادگیری یکی از این دو زبان وجود دارد و می‌توانند به‌راحتی با ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی مسلط شوند.

بسیاری از دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا رهبری تحقیقات بزرگ در سراسر جهان را به عهده‌دارند. این یکی از ویژگی‌های بارز تجربه‌ی تحصیل در دانشگاه برای دانشجویان است. نکته‌ی حائز اهمیت برای دانشجویانی که از بوشهر قصد ادامه‌ی تحصیل در کانادا را دارند این است که شما می‌توانید بخش مهمی از چشم‌انداز پیشرفت در کانادا باشید. در این کشور اغلب دولت و صنعت باهم همکاری می‌کنند تا از هزاران پروژه تحقیقاتی در علوم پزشکی، فناوری رایانه، ارتباطات، علوم کشاورزی و غیره پشتیبانی کنند.

راه های مهاجرت از بوشهر به کانادا

اگر شما قصد دارید که از شهر بوشهر به کانادا مهاجرت کنید روش‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید در این لینک اطلاعات بیشتری درباره‌ی انواع ویزای کانادا ملاحظه کنید. اخذ ویزا به‌طورکلی به دودسته‌ی موقت و دائم وجود دارند. ویزای تحصیلی کانادا یکی از چندین نوع ویزای موقتی است که امکان اعزام دانشجو از بوشهر به کانادا را فراهم می‌کند. از مزایای اخذ این ویزا امکان تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های کانادا به همراه کار پاره‌وقت تا 20 ساعت در هفته است. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید گروه مشاورین تراست به شما کمک می‌کنند تا مجوز تحصیل در این کشور را با توجه به شرایطتان به دست بیاورید. تحصیل در این کشور امکان رشد هر روزه را برای شما فراهم می‌کند. موسسه مهاجرتی تراست می‌تواند از گرفتن اجازه‌ی تحصیل تا اقامت دائم در کنار شما باشد.

چطور از شهر بوشهر مهاجرت کنیم

اگر شما هم به‌عنوان یک شهروند قصد مهاجرت به کانادا را دارید می‌توانید با کمترین زحمت با دفتر مهاجرتی تراست تماس بگیرید؛ زیرا توجه داشته باشید که انتخاب صحیح و درست یک دفتر مهاجرتی در بوشهر به شما این امکان را می‌دهد تا در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. مشاوران تراست به دلیل تجربه‌ی طولانی در این زمینه به شما بهترین راه را نشان می‌دهند و همواره در این مسیر همراه شما هستند.

درباره موسسه اعزام دانشجوی تراست

موسسه تراست که دفاتر اصلی آن در شهر ونکوور و ریچموند در کانادا قرار دارد، به‌طور تخصصی بر روی مهاجرت فعالیت می‌کند. مهاجرت فعالیتی قانونی است درنتیجه موسسه‌ی مهاجرتی تراست بهترین وکلای مهاجرت را گرد هم آورده تا امر اعزام دانشجو به کانادا بدون دردسر انجام شود.

دفاتر این گروه در ایران در شهرهای تهران و کاشان مشغول به اعزام دانشجو به کانادا هستند. وکلای باتجربه‌ی تراست هریک در رشته‌های تخصصی خود دارای تجربه‌ی علمی هستند. موسسه مهاجرتی تراست توسط مشاورین قانونی کانادا و اعضای انجمن ICCRC اداره می‌شود. شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست، در کشورهای آلمان و کانادا تحصیل‌کرده است. او سال‌ها به‌عنوان افسر اداره‌ی مهاجرت استان کبک فعالیت کرده و در زمینه‌های مختلف مانند ویزای توریستی کانادا، تحصیلی و غیره تجربیات بسیاری دارد.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

دفتر اعزام دانشجو از بوشهر

شما با استفاده از موسسه‌ی مهاجرتی تراست می‌توانید جدیدترین و به‌روزترین اطلاعات در زمینه‌ی اقامت دائمی را کسب کنید. همچنین از طریق شبکه‌های اجتماعی ما نیز با مشاوران در تماس باشید. امر مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که در هرکجای ایران که باشید از ارومیه تا بوشهر می‌توانید با یک تماس تلفنی با مشاوران ما از خدمات بهره‌مند شوید. موسسان تراست برای زمان شما ارزش زیادی قائل هستند و به‌جای اتلاف وقت و هزینه‌ی شما در پی یافتن سریع‌ترین و بهترین راه‌ها برای اعزام دانشجو از بوشهر هستند.

لیست مدارک ضروری برای اعزام دانشجو از بوشهر

در صورت نبود اطلاعات کافی اخذ ویزای تحصیلی برایتان امری دشوار خواهد بود. قبل از هر اقدامی باید دانشگاه موردنظرتان را انتخاب کرده و لیست مدارک لازم را تهیه کنید. مدارک مشخص‌شده در لیست زیر اجباری هستند و همه‌ی متقاضیان باید آن‌ها را تهیه کنند. توجه داشته باشید که مقامات درخواست‌های ارسالی بدون این مدارک را ناقص دانسته و رد می‌کنند. یک دفتر مهاجرتی در بوشهر می‌تواند به شما در جمع‌آوری و ارسال این مدارک کمک کند؛ زیرا اگر به‌درستی صورت نپذیرد وقت و هزینه‌ی شما اتلاف شده است. ما برایتان لیستی از مدارک ضروری را برایتان فراهم آورده‌ایم:

 • گذرنامه معتبر
 • پرداخت ادمیشن فی یا هزینه بررسی مدارک
 • مدرک زبان
 • ریزنمرات مقاطع قبلی
 • رزومه برای مقطع کارشناسی ارشد یا بالاتر
 • مقالات علمی معتبر برای مقاطع کارشناسی ارشد یا بالاتر

متقاضیان بسته به شرایط شخصی خود باید این مدارک را تهیه کنند. دفتر مهاجرتی تراست به دلیل داشتن تجربه‌ی کافی در تهیه و ارسال این مدارک به شما کمک می‌کند.

از صفر تا صد اعزام دانشجو از بوشهر به کانادا

 21 دانشگاه از لیست 500 دانشگاه برتر دنیا در کانادا قرار دارند. در سال 2018 بیش از 5 هزار نفر با ویزای تحصیلی در این کشور زندگی می‌کردند. به‌عنوان یک دانشجوی بوشهری اگر برنامه‌ی تحصیل در خارج از کشور را دارید مراحل زیر را به‌دقت مطالعه کنید.

قدم اول: شرایط موردنیاز را فراهم کنید.

موفقیت در پروسه‌ی اپلای مستلزم درک درست از نیازهای کالج و دانشگاه مقصد است. شما به‌عنوان دانشجو باید قوانین و مقررات مربوط به روند درخواست ویزای تحصیلی به کانادا را به‌خوبی مطالعه کنید. در نظر داشته باشید که فقط اجازه‌ی تحصیل در موسسات و دانشگاه‌های مورد تأیید را دارید. برای یافتن بهترین موسسه می‌توانید از خدمات مشاوره‌ی موسسه‌ی تراست استفاده کنید.

در شرایط ایده آل، باید حداقل از یک سال قبل برای اجازه‌ی تحصیل در کانادا برنامه‌ریزی کنید. موارد خواسته‌شده که در میان مؤسسات مختلف به‌صورت عمومی موردنیاز است شامل مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی و تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های تحصیل و هزینه زندگی در کانادا است. البته ممکن است الزامات مختلف در بین دانشگاه‌ها و استان‌ها متفاوت باشد پس لازم است که از مشاوری باتجربه در این زمینه راهنمایی بگیرید.

قدم دوم: مقطع تحصیلی و دانشگاه را انتخاب کنید.

هنگامی‌که برای ادامه‌ی تحصیل در کانادا اقدام می‌کنید باید یک مقطع تحصیلی مشخصی را به پایان رسانده باشید به‌عنوان‌مثال کارشناسی. سیستم آکادمیک کانادا به‌گونه‌ای است که امکان تغییر رشته در زمان تحصیل را فراهم می‌کند اما بهتر است از قبل، رشته‌ای را انتخاب کنید که واقعاً به دنبال آن هستید.

قدم سوم: شرکت در آزمون زبان

برای پذیرش موفقیت‌آمیز از کانادا، هر دانشجوی بین‌المللی باید مهارت‌های زبان انگلیسی یا فرانسوی خود را توسط یکی از آزمون‌های معتبر بسنجد. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان برای سنجش سطح زبان انگلیسی است.

برای زبان فرانسه می‌توانید در آزمون‌های DELF, Dalf‌ یا TEF شرکت کنید.

قدم چهارم: درخواست برای دانشگاه

اکنون وقت آن رسیده که از روی لیست موردنظرتان با دانشگاه‌های موردنظر مکاتبه کنید. موسسه مهاجرتی تراست می‌تواند مکاتبات لازم با دانشگاه‌های مقصد را برای شما انجام دهد و بدین‌صورت شانس پذیرش شما را افزایش دهد. برای درخواست به دانشگاه باید مبلغی را نیز پرداخت کنید که این مبلغ بین 100 تا 250 دلار متغیر است.

بعدازاینکه موسسه‌ی تراست درخواست‌های شما را انجام داد وقت آن رسیده است که منتظر بمانید تا پس از مدت معین نامه‌ی قبولی دانشگاه را دریافت کنید.

قدم پنجم: درخواست ویزای تحصیلی

اکنون‌که از دانشگاه مدنظرتان پذیرش گرفته‌اید زمان آن فرارسیده است که برای ویزای تحصیلی به کانادا اقدام کنید. برای درخواست ویزای تحصیلی از بوشهر باید به یکی از کشورهای اطراف مانند ترکیه سفر کنید. هنگام درخواست باید نامه‌ی پذیرش دانشگاه هم همراهتان باشد. گذرنامه و نامه‌ی تمکن مالی از ضروریات است.

قدم ششم: تعیین زمان سفر

پس از پروسه‌ی درخواست ویزا و انجام مصاحبه، افسر مهاجرت درباره‌ی ویزای شما تصمیم‌گیری می‌کند. در صورت قبولی باید برنامه‌ی ریزی سفر خود به کانادا را شروع کنید.

توجه داشته باشید که ویزای شما یک تاریخ شروع و پایان دارد و باید در این بازه‌ی زمانی خود را به کشور کانادا برسانید.

مزایای موسسه مهاجرتی تراست

موسسه‌ی مهاجرتی تراست به‌عنوان یکی از معتبرترین مؤسسات مهاجرت به کانادا رمز موفقیت خود را در ارزش‌های خود می‌بیند. ارزش‌هایی که ما در تراست داریم:

 • متعهد به مشتری

ما به تعهدات خود به مشتری وفاداریم و اعتماد آن‌ها مهم‌ترین دارایی ما است. ما در تیم تراست تلاش می‌کنیم که صادقانه با اشتراک‌گذاری تجارب خود تصویری روشن از مهاجرت برای مشتریان فراهم کنیم.

 • مسئولیت‌پذیری

اعتبار موسسه‌ی مهاجرتی تراست بر اساس مسئولیت‌پذیری در قبال مشتریانش به وجود آمده است. ما در تراست در تلاشیم تا محیطی بر پایه صداقت و اعتماد پدیدآوریم که در آن هرکسی مسئولیت‌های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 • تجربه و تخصص

مجموعه‌ی تراست متشکل از وکلای با تجربه در امور مهاجرت است. ازآنجایی‌که در امر مهاجرت، تجربه و تخصص حرف اول را می‌زند ما با تکیه بر مشاورین و وکلای باتجربه‌ی خود به دنبال برترین خدمات به شما هستیم.

مزایای استفاده از مشاور با تجربه در زمینه ی اعزام دانشجو از بوشهر

 • همراهی در مسیر اپلای
 • صرفه‌جویی در وقت
 • استفاده از تجربه‌ی دیگران
 • با اطمینان طی کردن مراحل دشوار
 • اطلاع از بهترین گزینه‌های مناسب شما
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

همچنین بخوانید: مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا

اجازه ی کار در حین تحصیل برای دانشجویی از بوشهر

برای اینکه اجازه‌ی کار در حین تحصیل را داشته باشید باید مقررات برنامه‌ی درسی خود را به‌دقت بررسی کنید. برخی از دانشجویان اجازه‌ی کار در داخل یا خارج دانشگاه را دارند؛ اما دقت داشته باشید که درهرصورت تا قبل از شروع تحصیلتان اجازه‌ی کار کردن را ندارید.

همچنین بخوانید: کار دانشجویی در کانادا

اجازه ی کار داخل یا خارج دانشگاه

به‌عنوان کسی که با ویزای تحصیلی به کانادا مهاجرت کرده است ممکن است اجازه‌ی کار کردن در داخل یا خارج دانشگاه را داشته باشید. قبل از اینکه مشغول به کار شوید حتماً شرایط را بررسی کنید.

اجازه ی کار بعد از اتمام تحصیل

شما می‌توانید بعد از اتمام تحصیلتان درخواست ویزای کاری بدهید. این ویزا که به‌اختصار PGWP گفته می‌شود به شما اجازه می‌دهد پس از پایان تحصیل به دنبال کار بگردید و بعد از اشتغال ویزای خود را تغییر دهید.

مهاجرت به کانادا با ویزای کار از بوشهر

اجازه کار در کانادا یا ویزای کار کانادا برای افراد واجد شرایط داخل کشور ایران نیز، مخصوصاً شهر بوشهر، صادر می‌شود تا برای مدت‌زمان مشخصی در کشور کانادا امکان کار کردن و بعدازآن ادامه زندگی داشته باشند. شما دوستان مقیم بوشهر، فقط پس از گرفتن پیشنهاد کار یا با داشتن قرارداد کاری از یک کارفرمای کانادایی قادر به گرفتن ویزای کاری هستید. کارفرمای شما باید از ESDC (اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا) و LMIA (ارزیابی مؤثر بازار کار) مجوز اخذ کند که به آن‌ها اجازه می‌دهد کارگران ماهر خارجی را برای مشاغلی که توسط شهروندان یا ساکنان دائمی کانادا تکمیل ظرفیت نمی‌شود، استخدام شوید.

کانادا به‌عنوان یکی از اقتصادهای برجسته جهان، مقصدی عالی برای افرادی است که قصد کار در خارج از کشور را دارند. علاقه‌مندان جهت بررسی شرایط اعزام دانشجو از ایلام می‌توانند با کارشناسان مجموعه مهاجرتی تراست در ارتباط باشند. ویزای کاری کانادا مخصوص تجار، کارگران دائمی، کارگران موقت، دانشجویان است به این صورت اجازه کار در کانادا را به شما می‌دهد. به‌طورمعمول، متقاضیان برای درخواست ویزای کار باید پیشنهاد کاری در دست داشته باشند. موسسه تراست می‌تواند با استفاده از روش‌های مختلف، چه به‌صورت حضوری در تهران و یا به‌صورت غیرحضوری در بوشهر، به شما در یافتن شغل و درخواست ویزای کار کانادا کمک کند.

هرساله به بیش از 300000 نفر اجازه کار در کانادا داده می‌شود. این‌یک فرصت بزرگ برای شما عزیزان ساکن شهر بوشهر است اگر که به دنبال ایجاد زندگی بهتر هستید. با استفاده از ویزای کار کانادا می‌توانید:

 • در کانادا زیر نظر کارفرمایی که در درخواست اجازه کار شما را قبول کرده است کارکنید.
 • توانایی درخواست ویزای همراه را برای افراد تحت تکفل خود را خواهید داشت.
 • درامد دلاری کسب کنید.
 • در سراسر کانادا سفر کنید.
 • بعداً می‌توانید برای ویزای دائم کانادا اقدام کنید.

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه رایگان

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

آیا دریافت ویزای اقامت در کانادا سخت است؟

این کار جزئیات فراوانی دارد بنابراین توصیه به شما این است که حتماً از مشاوران و وکلای باتجربه‌ی یک موسسه‌ی مهاجرتی در این مسیر استفاده کنید.

زمانی که برای تمدید ویزای تحصیلی درخواست داده‌ایم، اجازه‌ی خروج از کانادا را داریم؟

بله. تا زمانی که ویزای توریستی شما معتبر است این اجازه را دارید.

آیا برای تحصیل در کانادا نیاز به مجوز خاصی است؟

بله بیشتر دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در کانادا نیاز به مجوز دارند. این مجوز که از سوی سفارت صادر می‌شود بعد از پذیرش دانشگاه داده می‌شود.

شرایط پذیرش در دانشگاه‌های کانادا چیست؟

هر دانشگاه در کانادا سیاست‌های خاص خود را در زمینه‌ی پذیرش دارد. برای شرایط پذیرش برنامه موردنظر خود باید از قوانین آن دانشگاه مطلع باشید. مشاوران تراست به شما در آگاهی از این قوانین و آمادگی برای آن‌ها کمک خواهند کرد.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات