موسسه اعزام دانشجو در ایلام

موسسه اعزام دانشجو در ایلام

به شما بابت اینکه برای ادامه زندگی شخصیتان برنامه دارید و قصد دارید به هدف بزرگی مثل مهاجرت کردن دست پیدا کنید تبریک میگویم. اینکه بخواهید از شهر قشنگی مثل ایلام نقل‌مکان کرده و به یک شهر پیشرفته در دنیا بروید، اول‌ازهمه نیاز به‌قصد و نیت جدی داشته و پشتکار فراوان می‌طلبد. بعدازآن تحقیق حرف اول را می‌زند. اینکه متوجه شوید بهترین موسسه اعزام دانشجو در ایلام کجا قرار دارد؟ چه نفرات و دانشجوهای دیگری از ایلام به کشورهای بزرگ دنیا مهاجرت کردند و از کجا کمک گرفتند؟ چه مدارکی برای شروع کار مهاجرت از شهر ایلام کافی است و موارد مهم دیگری که قصد داریم همه را در این مقاله به شما توضیح دهیم.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: IRCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی در ایلام

بعد از تحقیق و بررسی مزایای تصمیم برای مهاجرت به کانادا و اطمینان از درستی آن، وقت آن است که شما به‌عنوان دانشجوی اعزامی از ایلام اطلاعات درست و صحیحی را درباره‌ی مراحل اپلای خود به دست آورید. موسسه‌ی مهاجرتی تراست در ایلام با همراه داشتن وکلای برجسته و با تجربه در این حوزه این امکان را به دانشجویان ایلامی می‌دهد تا با دقت مسیر مهاجرت را طی کنند. اگر مسیر تحصیلی شما به‌درستی طی شود قطعاً آینده‌ی شغلی و زندگی روشنی را در کشور کانادا خواهید داشت. تفاوتی ندارد که در کدام شهر زندگی می‌کنید زیرا موسسه مهاجرتی تراست آماده است تا در این مسیر همراه شما بوده و بهترین مشاوره‌ها و خدمات را در اختیارتان قرار دهد.

برای فردی در ایلام که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارد راه‌هایی به‌غیراز تحصیل هم وجود دارد، اعم از مهاجرت کاری، ویزای سرمایه‌ گذاری کانادا و یا ویزای استارتاپ کانادا؛ اما انتخاب بهترین و مناسب‌ترین مسیر برای شما بر اساس سابقه‌ی شغلی یا تحصیلیان خواهد بود. موسسه مهاجرتی تراست در ایلام به شما کمک می‌کند تا سریع‌ترین و بهترین راه را انتخاب کنید. البته که تجربه‌ی موفق تراست و وکلای ارشد آن مهم‌ترین نکته است که راه موفقیت شما را هموار خواهد کرد.

روش اکسپرس اینتری کانادا برای مردم ایلام چگونه کار میکند

اکسپرس اینتری کانادا یکی از پرطرفدارترین روش‌های مهاجرت در ایران و مخصوصاً در شهر ایلام است. این سرویس سریع و کارآمد این امکان را به علاقه‌مندان می‌دهد تا با قرار گرفتن در یک سیستم مبتنی بر امتیاز، شانس خود را برای مهاجرت امتحان کنند. این سیستم با بررسی مدارک و توانمندی‌های افراد، میزان موفقیت هر فرد را بعد از ورود به کانادا و برای کار در این کشور مشخص می‌کند. در نهایت اداره مهاجرت کانادا، متقاضیان واجد شرایطی که از شهرهای ایران، مانند ایلام، در این برنامه شرکت کرده‌اند را با توجه به برنامه‌های مهاجرت اقتصادی فدرال انتخاب می‌کنند. همراهان گرامی در شهر ایلام نیز با توجه به این سیستم و امتیازی که توانسته‌اید کسب کنید، پیش‌بینی خوبی از وضعیت خود در این سنجش خواهید داشت. می‌توانید این تست را در صفحه اصلی سایت موسسه مهاجرتی تراست انجام دهید.

مراحل اصلی انجام پروسه اکسپرس اینتری برای اعزام دانشجو از ایلام

1.ببینید آیا واجد شرایط هستید؟

برای اینکه بدانید جزئی از این برنامه هستید یا نه دو راه وجود دارد:

2. اسناد و مدارک خود را آماده کنید.

برای اینکه به مقامات نشان دهید دارای صلاحیت برای استفاده از این برنامه هستید، باید اسنادی مثل نتایج آزمون زبان را آماده کنید. دریافت و آماده کردن برخی مدارک زمان‌بر است. پس بهتر است هرچه سریع‌تر اقدام کنید.

3. مشخصات خود را ارسال کنید.

پروفایل Express Entry شما جایی است که اطلاعات خود را ثبت می‌کنید. اگر واجد شرایط باشید، شما را در گروه کاندیداهای قبول‌شده قرار می‌دهند. با استفاده از یک سیستم مبتنی بر امتیاز، در Express Entry رتبه‌بندی می‌شوید. امتیاز شما بر اساس اطلاعات موجود در پروفایل شما است.

4. دعوت‌نامه دریافت می‌کنید و برای اقامت دائم اقدام خواهید کرد.

برای داوطلبانی که بیشترین امتیاز را دارند، دعوت‌نامه ارسال می‌شود. اگر برای شما دعوت‌نامه آمد، 90 روز فرصت دارید تا درخواست خود را برای اقامت دائم ارائه دهید. ما کامل‌ترین رزومه‌هایی را که دارای تمام اسناد موردنیاز هستند را در 6 ماه یا کمتر از آن بررسی خواهیم کرد.

چرا دانشجویان از شهر ایلام مهاجرت میکنند

از دست دادن منابع انسانی می‌تواند آسیب بسیار جدی در بخش‌های مختلفی ازجمله بهداشت، امنیت، فناوری‌های مدرن و آموزش به ارمغان بیاورد؛ اما چه چیزی باعث افراد تحصیل‌کرده مهاجرت را به‌عنوان یکی از اهداف خود انتخاب کنند؟ چرا دانشجویان از شهر ایلام علاقه زیادی به مهاجرت به کشورهایی مثل کانادا دارند؟ چه انگیزه‌هایی در پس‌زمینه سفر این افراد به کشورهای توسعه‌یافته نهفته است؟

با توجه به مطالعه مقطعی که در سال 2016 در بین دانشجویان ایرانی انجام‌شده، از عمده دلایل و عوامل تأثیرگذار در تمایل آن‌ها به مهاجرت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستیابی به زندگی بهتر
 • تبعیض بین‌رشته‌ای
 • تجربه زندگی و تحصیل در خارج از کشور

منابع انسانی برای توسعه کشور مهم است و کمبود سرمایه انسانی، روند رشد و توسعه را به‌ویژه در کشورهای درحال‌توسعه به تأخیر می‌اندازد. یکی از خطرات احتمالی در کشورهای درحال‌توسعه مهاجرت منابع انسانی ماهر است که به‌عنوان فرار مغزها شناخته می‌شود. این موضوع در شهرهای مختلف، ازجمله شهرهای استان ایلام به چشم می‌آید. ازنظر محاسبات اقتصادی انجام‌شده توسط کشورهای صنعتی، جذب یک فرد تحصیل‌کرده با مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا از یک کشور درحال‌توسعه برای کشور مقصد یک‌میلیون دلار ارزیابی می‌شود. پروفسور لوفترز و همکاران در سال 2013 مطالعه‌ای انجام دادند که آن‌ها دریافتند مهم‌ترین دلیل انتخاب مهاجرت به کانادا مسائل اقتصادی و سیاسی و مسائل خانوادگی است.

اگر شما هم دلایل بالا را به‌عنوان یکی از عوامل مهم برای انتخاب محل زندگی میدانید و به دنبال یک راهنما در ایلام برای ادامه مسیر یا موسسه اعزام دانشجو به کانادا در ایلام هستید، می‌توانیم این نوید را به شما بدهیم که موسسه مهاجرتی تراست با سال‌ها تجربه در اعزام دانشجو از ایلام به کانادا می‌تواند بهترین انتخاب شما در این موضوع باشد.

همچنین بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری در استان های کانادا

بهترین موسسه اعزام دانشجو به کانادا در ایلام

زمانی که قصد دارید تا پا در مسیر مهاجرت بگذارید باید دقت داشته باشید که در این مسیر افراد بی‌تجربه‌ای هستند که با راهنمایی‌های اشتباهشان فقط زمان و وقت شما را می‌گیرند. پس انتخاب یک موسسه‌ی درست و کار بلد انتخابی حیاتی محسوب می‌شود. بهترین موسسه اعزام دانشجو از ایلام باید خصوصیاتی داشته باشد ازجمله مهارت و تجربه کافی در این زمینه. هم‌چنین وکلا و مشاورانی که کوتاه و سریع‌ترین مسیر را به شما نشان دهند تا هرچه سریع‌تر به مقصد خود یعنی مهاجرت تحصیلی برسید. یکی دیگر از نشانه‌های یک موسسه مهاجرتی خوب در دسترس بودن آن است؛ زیرا پروسه‌ی مهاجرت زمان‌بر بوده و نیاز به جلسات مشاوره‌ی زیادی است. در هرکجای ایران که باشید امکان برقراری ارتباط با موسسه‌ی مهاجرتی تراست برایتان فراهم است. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

مهاجرت به کانادا با ویزای کار از ایلام

اجازه کار در کانادا یا ویزای کاری برای افراد واجد شرایط داخل کشور ایران نیز، مخصوصاً شهر ایلام، صادر می‌شود تا برای مدت‌زمان مشخصی در کشور کانادا امکان کار کردن و بعدازآن ادامه زندگی داشته باشند. شما دوستان مقیم ایلام، فقط پس از گرفتن پیشنهاد کار یا با داشتن قرارداد کاری از یک کارفرمای کانادایی قادر به گرفتن ویزای کار کانادا هستید. کارفرمای شما باید از ESDC (اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا) و LMIA (ارزیابی مؤثر بازار کار) مجوز اخذ کند که به آن‌ها اجازه می‌دهد کارگران ماهر خارجی را برای مشاغلی که توسط شهروندان یا ساکنان دائمی کانادا تکمیل ظرفیت نمی‌شود، استخدام شوید.

کانادا به‌عنوان یکی از اقتصادهای برجسته جهان، مقصدی عالی برای افرادی است که قصد کار در خارج از کشور را دارند. علاقه‌مندان جهت بررسی شرایط اعزام دانشجو از ایلام می‌توانند با کارشناسان مجموعه مهاجرتی تراست در ارتباط باشند. ویزای کاری کانادا مخصوص تجار، کارگران دائمی، کارگران موقت، دانشجویان است به این صورت اجازه کار در کانادا را به شما می‌دهد. به‌طورمعمول، متقاضیان برای درخواست ویزای کار باید پیشنهاد کاری در دست داشته باشند. موسسه تراست می‌تواند با استفاده از روش‌های مختلف، چه به‌صورت حضوری در تهران و یا به‌صورت غیرحضوری در ایلام، به شما در یافتن شغل و درخواست ویزای کار کانادا کمک کند.

هرساله به بیش از 300000 نفر اجازه کار در کانادا داده می‌شود. این ‌یک فرصت بزرگ برای شما عزیزان ساکن شهر ایلام است اگر که به دنبال ایجاد زندگی بهتر هستید. با استفاده از ویزای کار کانادا می‌توانید:

 • در کانادا زیر نظر کارفرمایی که در درخواست اجازه کار شما را قبول کرده است کارکنید.
 • توانایی درخواست ویزای همراه کانادا را برای افراد تحت تکفل خود را خواهید داشت.
 • درامد دلاری کسب کنید.
 • در سراسر کانادا سفر کنید.
 • بعداً می‌توانید برای ویزای دائم کانادا اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق کار

مزایای استفاده از مشاور با تجربه در زمینه ی اعزام دانشجو از ایلام

 • همراهی در مسیر اپلای
 • صرفه‌جویی در وقت
 • استفاده از تجربه‌ی دیگران
 • با اطمینان طی کردن مراحل دشوار
 • اطلاع از بهترین گزینه‌های مناسب شما
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

از صفر تا صد اعزام دانشجو از ایلام به کانادا

 21 دانشگاه از لیست 500 دانشگاه برتر دنیا در کانادا قرار دارند. در سال 2018 بیش از 5 هزار نفر با ویزای تحصیلی در این کشور زندگی می‌کردند. به‌عنوان یک دانشجوی ایلامی اگر برنامه‌ی تحصیل در خارج از کشور را دارید مراحل زیر را به‌دقت مطالعه کنید.

قدم اول: شرایط موردنیاز را فراهم کنید.

موفقیت در پروسه‌ی اپلای مستلزم درک درست از نیازهای کالج و دانشگاه مقصد است. شما به‌عنوان دانشجو باید قوانین و مقررات مربوط به روند درخواست ویزای تحصیلی کانادا را به‌خوبی مطالعه کنید. در نظر داشته باشید که فقط اجازه‌ی تحصیل در مؤسسات و دانشگاه‌های مورد تایید را دارید. برای یافتن بهترین موسسه می‌توانید از خدمات مشاوره‌ی موسسه‌ی تراست استفاده کنید.

در شرایط ایده آل، باید حداقل از یکسال قبل برای اجازه‌ی تحصیل در کانادا برنامه‌ریزی کنید. موارد خواسته‌شده که در میان مؤسسات مختلف به‌صورت عمومی موردنیاز است شامل مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی و تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور است. البته ممکن است الزامات مختلف در بین دانشگاه‌ها و استان‌ها متفاوت باشد پس لازم است که از مشاوری باتجربه در این زمینه راهنمایی بگیرید.

قدم دوم: مقطع تحصیلی و دانشگاه را انتخاب کنید.

هنگامی‌که برای ادامه‌ی تحصیل در کانادا اقدام می‌کنید باید یک مقطع تحصیلی مشخصی را به پایان رسانده باشید به‌عنوان‌مثال کارشناسی. سیستم آکادمیک کانادا به‌گونه‌ای است که امکان تغییر رشته در زمان تحصیل را فراهم می‌کند اما بهتر است از قبل رشته‌ای را انتخاب کنید که واقعاً به دنبال آن هستید.

قدم سوم: شرکت در آزمون زبان

برای پذیرش موفقیت‌آمیز از کانادا، هر دانشجوی بین‌المللی باید مهارت‌های زبان انگلیسی یا فرانسوی خود را توسط یکی از آزمون‌های معتبر بسنجد. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان برای سنجش سطح زبان انگلیسی است.

برای زبان فرانسه می‌توانید در آزمون‌های DELF, Dalf‌ یا TEF شرکت کنید.

قدم چهارم: درخواست برای دانشگاه

اکنون وقت آن رسیده که از روی لیست موردنظرتان با دانشگاه‌های موردنظر مکاتبه کنید. موسسه مهاجرتی تراست می‌تواند مکاتبات لازم با دانشگاه‌های مقصد را برای شما انجام دهد و بدین‌صورت شانس پذیرش شما را افزایش دهد. برای درخواست به دانشگاه باید مبلغی را نیز پرداخت کنید که این مبلغ بین 100 تا 250 دلار متغیر است.

بعدازاینکه موسسه‌ی تراست درخواست‌های شما را انجام داد وقت آن رسیده است که منتظر بمانید تا پس از مدت معین نامه‌ی قبولی دانشگاه را دریافت کنید.

قدم پنجم: درخواست ویزای تحصیلی

اکنون‌که از دانشگاه مدنظرتان پذیرش گرفته‌اید زمان آن فرا رسیده است که برای ویزای تحصیلی به کانادا اقدام کنید. برای درخواست ویزای تحصیلی از ایلام باید به یکی از کشورهای اطراف مانند ترکیه سفر کنید. هنگام درخواست باید نامه‌ی پذیرش دانشگاه هم همراهتان باشد. گذرنامه و نامه‌ی تمکن مالی از ضروریات است.

قدم ششم: تعیین زمان سفر

پس از پروسه‌ی درخواست ویزا و انجام مصاحبه، افسر مهاجرت درباره‌ی ویزای شما تصمیم‌گیری می‌کند. در صورت قبولی باید برنامه‌ی ریزی سفر خود به کانادا را شروع کنید.

توجه داشته باشید که ویزای شما یک تاریخ شروع و پایان دارد و باید در این بازه‌ی زمانی خود را به کشور کانادا برسانید.

بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای ویزای تحصیلی کانادا

مزایای موسسه مهاجرتی تراست

موسسه‌ی مهاجرتی تراست به‌عنوان یکی از معتبرترین مؤسسات مهاجرت به کانادا رمز موفقیت خود را در ارزش‌های خود می‌بیند. ارزش‌هایی که ما در تراست داریم:

 • متعهد به مشتری

ما به تعهدات خود به مشتری وفاداریم و اعتماد آن‌ها مهم‌ترین دارایی ما است. ما در تیم تراست تلاش می‌کنیم که صادقانه با اشتراک‌گذاری تجارب خود تصویری روشن از مهاجرت برای مشتریان فراهم کنیم.

 • مسئولیت‌پذیری

اعتبار موسسه‌ی مهاجرتی تراست بر اساس مسئولیت‌پذیری در قبال مشتریانش به وجود آمده است. ما در تراست در تلاشیم تا محیطی بر پایه صداقت و اعتماد پدیدآوریم که در آن هرکسی مسئولیت‌های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 • تجربه و تخصص

مجموعه‌ی تراست متشکل از وکلای با تجربه در امور مهاجرت است. ازآنجایی‌که در امر مهاجرت، تجربه و تخصص حرف اول را می‌زند ما با تکیه بر مشاورین و وکلای باتجربه‌ی خود به دنبال برترین خدمات به شما هستیم.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه رایگان

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

شرایط پذیرش در دانشگاه‌ های کانادا چیست؟

هریک از دانشگاه های کانادا سیاست‌های خاص خود را در زمینه‌ی پذیرش دارد. برای شرایط پذیرش برنامه موردنظر خود باید از قوانین آن دانشگاه مطلع باشید. مشاوران تراست به شما در آگاهی از این قوانین و آمادگی برای آن‌ها کمک خواهند کرد.

آیا برای مهاجرت تحصیلی نیاز به سپرده مالی است؟

بله زمانی که قصد دارید از سفارت درخواست ویزا کنید باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد توانایی پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی در کانادا را دارید.

به‌عنوان یک دانشجوی بین‌المللی، آیا اجازه دارم در طول تحصیل به کشورم یا کشورهای دیگر سفر کنم؟

برای ساکنین ایلام و به‌طورکلی هم‌وطنان ایرانی که ساکن ایران هستند این امکان وجود دارد؛ اما توجه داشته باشید که ویزای تحصیلی شما مجوزی برای سفر به دیگر کشورها نیست. برای سفر به کشورهای دیگر باید درخواست ویزای توریستی بدهید.

آیا می‌توان از خدمات موسسه مهاجرتی تراست در شهر ایلام استفاده کرد؟

بله شما در هر شهر ایران که حضورداشته باشید می‌توانید از خدمات و مشاوران موسسه مهاجرتی تراست استفاده کنید.

شرایط اقامت پس از اتمام تحصیل چگونه است؟

بعد از اتمام تحصیل شما می‌توانید اقدام به دریافت ویزای موقت کاری نمایید. این ویزا به شما اجازه‌ی اقامت سه‌ساله را خواهد داد. درصورتی‌که مجموعاً پنج سال در کانادا زندگی کرده باشید می‌توانید برای اقامت دائم درخواست کنید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات