موسسه اعزام دانشجو در ارومیه

موسسه اعزام دانشجو در ارومیه

شما در ارومیه به دنبال یک موسسه اعزام دانشجو هستید. این به آن معناست که قصد دارید در خارج از کشور تحصیل کنید. ممکن است سیستم کنکوردهی را دوست نداشته باشید. ممکن است آینده بهتری برای ادامه تحصیل خود در یک کشور خارجی دیده باشید. این امکان نیز وجود دارد که بخواهید در یک کشور کاملاً جدید شروع به تحصیل کنید که هنوز در دانشگاه‌های ایران تدریس نمی‌شود. به‌هرحال، این تصمیم سرنوشت‌سازی است.

 • آیا تصمیم گرفته‌اید که در کدام کشور تحصیل کنید؟
 • آیا می‌دانید برای ادامه تحصیل در خارج از کشور به چه مدارکی نیاز دارید؟

موسسه اعزام دانشجوی شما که در ارومیه پیدا می‌کنید، در وهله اول باید برای شما توضیح بدهد که چه مراحلی پیش روی شماست. مهم‌ترین مرحله قبل از گرفتن ویزای تحصیلی هر دانشگاهی، مرحله گرفتن پذیرش از دانشگاه است.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: IRCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

بهترین موسسه اعزام دانشجو در ارومیه

اگر در ارومیه به دنبال بهترین موسسه اعزام دانشجو هستید، باید موسسه‌ای را پیدا کنید که به قوانین تمام دانشگاه‌ها و شهرهای کشور مقصد مسلط باشد. گرفتن پذیرش مهم‌ترین مرحله کار موسسه اعزام دانشجو است؛ زیرا بدون داشتن نامه پذیرش از یک دانشگاه معتبر، کشور مقصد به شما اجازه نمی‌دهد که برای ادامه تحصیل در آنجا، اقدام کنید. ادامه تحصیل در یک کشور دیگر بدون قبول شدن در دانشگاه، معنایی ندارد.

موسسه اعزام دانشجوی تراست کشور کانادا را برای ادامه تحصیل به شما پیشنهاد می‌کند. کشور کانادا بهترین کشور جهان برای زندگی است و در ده سال اخیر، همواره نامش بین بهترین کشورهای جهان بوده است. این کشور بهترین دانشگاه‌های جهان را در خود دارد. 20 دانشگاه از کل 100 دانشگاه برتر جهان در کانادا قرار دارد. سطح کیفیت تحصیل در کانادا بسیار بالاست. به‌احتمال‌زیاد پس از تحصیل در کانادا، در رشته خود متخصص خواهید بود.

موسسه اعزام دانشجو به کانادا در ارومیه

تصور می‌کنیم که شما تصمیم گرفته‌اید در یک دانشگاه کانادایی تحصیل کنید. باید بدانید که چه مراحلی پیش رو دارید. داشتن همراهی مثل موسسه اعزام دانشجوی تراست به شما کمک می‌کند که این مراحل را پشت سر بگذارید. هرچند داشتن اطلاعات کافی در مورد مراحل گرفتن پذیرش دانشگاه کانادایی بسیار لازم است.

چگونه در دانشگاه‌ های کانادا پذیرفته شویم؟

در ادامه مطلب با ما همراه باشید اگر:

 • در ارومیه زندگی می‌کنید.
 • به دنبال موسسه اعزام دانشجو در ارومیه هستید.
 • اگر به تحصیل در کانادا علاقه‌مندید.
 • اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا کسب کنید.

مراحل گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ های کانادا

دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید

موسسه اعزام دانشجوی شما در ارومیه باید اطلاعات کاملی در مورد دانشگاه‌های کانادا در اختیار شما بگذارد. ما سعی کرده‌ایم در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت تراست اطلاعات مهمی در مورد نحوه انتخاب دانشگاه در کانادا در اختیار شما قرار دهیم.

در وهله اول، دقت کنید که دانشگاه در کدام شهر کانادا واقع‌شده است. شما که در ارومیه سکونت دارید احتمالاً مشکل چندانی با آب‌وهوای ایالت‌های سردسیر کانادا نخواهید داشت. ولی ممکن است بخواهید در یک آب‌وهوای معتدل‌تر زندگی کنید. امکان دارد زندگی در شهرهای خلوت‌تر را ترجیح بدهید. برخی هم طرفدار شهرهای شلوغ هستند.

برای همین باید اول شهر را در نظر بگیرید و بر اساس شرایط زندگی خود در آن شهر دانشگاه خود را انتخاب کنید؟

در مورد انتخاب دانشگاه چه مواردی را باید در نظر داشته باشیم؟

 • شهریه دانشگاه

بهتر است دانشگاهی را انتخاب کنید که توانایی پرداخت شهریه آن را داشته باشید. شهریه دانشگاه تنها هزینه شما نیست بلکه هزینه مسکن و زندگی را هم باید در نظر بگیرید. برای همین دادن همه سرمایه خود برای شهریه دانشگاه راه‌حل منطقی نیست.

 • کمک‌هزینه‌های تحصیلی

برای ما که در ایران زندگی می‌کنیم، پرداخت شهریه با هزینه دلاری کار سختی به نظر می‌رسد. ممکن است بعضی از شما بر روی فاند دانشگاه‌های کانادا حساب کرده باشید. در انتخاب دانشگاه دقت کنید که این موسسه تحصیلی چه فاندهایی به دانشجوهای خود می‌دهد. بعضی از دانشگاه‌ها اصلاً به دانشجوهای خارجی فاند اختصاص نمی‌دهند. مبلغ فاند برخی از دانشگاه‌ها بیش‌تر از سایر دانشگاه است. بهتر است این موارد را نیز بررسی کنید.

 • اساتید

در مورد رشته‌ای که انتخاب کرده‌اید تحقیق کنید. بسیاری از اساتید دانشگاه‌های کانادا، محققین برجسته رشته شما هستند. کار کردن و انجام دادن پژوهش در کنار چهره‌های برجسته به شما کمک می‌کند که در رشته خود تخصص بیشتری پیدا کنید. برای پیدا کردن شغل‌های پردرآمد پس از پایان تحصیلتان، داشتن سابقه کار با یک استاد مطرح می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

ببینید استاد موردعلاقه شما در کدام دانشگاه تدریس می‌کند. گاهی ارتباط با یک استاد که با شما زمینه‌های مشترک زیادی دارد می‌تواند برای دریافت فاند یا ادامه تحصیل در مقاطع بعدی به شما کمک نماید.

شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه اعزام دانشجوی تراست، استاد و عضو هیئت‌علمی کالج اشتون کاناداست. او با سابقه سال‌ها تدریس و وکالت در زمینه ادامه تحصیل در کانادا، کنار ما و شماست. به‌علاوه موسسه تراست به‌عنوان نماینده چندین دانشگاه و موسسه آموزشی کانادایی فعالیت می‌کند. این امر می‌تواند به شما تضمین بدهد که بهترین دانشگاه و اساتید برای شما در نظر گرفته می‌شود.

 • سطح علمی دانشگاه و خودتان

کانادا دارای برترین دانشگاه‌های جهان است. دانشگاه‌ ‌های ونکوور و دانشگاه مونترال، بسیار مشهور هستند. دانشگاه بریتیش کلمبیا یکی از محبوب‌ترین مقاصد دانشجویان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در کانادا است. سطح علمی این دانشگاه‌ها بالاست. هرچه سطح علمی دانشگاهتان بیشتر باشد، اعتبار مدرکتان هم بیشتر می‌شود. به‌علاوه شانس بیشتری برای پیدا کردن یک شغل بهتر دارید.

اما سطح علمی خود شما نیز مهم است. باید در مورد سابقه تحصیلی شما ارزیابی شود. شما باید ببینید افرادی با رشته، دانشگاه و معدل مشابه شما موفق شده‌اند در کدام دانشگاه‌ها تحصیل کنند.

موسسه اعزام دانشجوی تراست به شما که در ارومیه یا سایر شهرهای ایران تحصیل‌کرده‌اید، پیشنهاد می‌کند برای بررسی وضعیت خودتان در ادامه تحصیل در کانادا، با مشاوران ما تماس بگیرید.

در زمان مناسب اقدام به اپلای کنید

در پروسه گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا، زمان بسیار تعیین‌کننده است. پیش از هر چیزی، پروسه گرفتن پذیرش را یک سال قبل از شروع ترم تحصیلی موردنظرتان شروع کنید. به‌این‌ترتیب فرصت زیادی برای آماده‌سازی مدارک خواهید داشت. درصورتی‌که پاسخ ویزای شما با تعلل انجام شود، دیگر استرس لحظات آخر را نخواهید داشت. بلکه می‌توانید با آرامش خاطر مسیر گرفتن پذیرش تحصیلی را طی کنید.

تقویم تحصیلی دانشگاه‌های کانادا باهم متفاوت است. ولی عموماً سه ترم در دانشگاه‌های کانادایی برگزار می‌شود:

 • ترم پاییز

این ترم از اواخر آگوست شروع می‌شود و تا پایان دسامبر یا آغاز ژانویه ادامه دارد.

 • ترم زمستان

این ترم در ماه ژانویه آغازشده و تا آوریل ادامه دارد.

 • ترم تابستان

این ترم از آخر آوریل یا اوایل می شروع می‌شود و تا پایان جولای ادامه دارد.

دانشگاه‌هایی که دو ترمه هستند، تنها ترم پاییز و زمستان در آن‌ها برگزار می‌شود.

هر دانشگاه برای دوره‌های لیسانس، کارشناسی ارشد و دکتری خود زمانی را بر روی تقویم آموزشی معین می‌کند. شما می‌توانید در این بازه زمانی اقدام به ثبت درخواست پذیرش تحصیلی خود کنید. توجه داشته باشید که در این بازه زمانی بهتر است همه مدارک شما از قبل آماده‌شده باشد.

موسسه اعزام دانشجوی تراست با اطلاع کامل از شرایط و زمان‌بندی تحصیلی تمام دانشگاه‌های کانادا آماده است که شما را در سریع‌ترین زمان ممکن به رویای تحصیل در کانادا برساند.

از رشته تحصیلی مورد نظر خود مطمئن شوید

خوشبختانه تعداد دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی در کشور کانادا به‌قدری زیاد است که شما آزادانه و طبق سابقه خود می‌توانید انتخاب‌های مختلفی داشته باشید. ابتدا رشته‌های موردنظر خود را در دانشگاه‌ها جست‌وجو کنید.

رشته‌هایی که در کشور کانادا محبوب دانشجویان خارجی هستند عبارتند از:

 • رشته‌های علوم پزشکی

رشته‌هایی مانند پزشکی، دندان‌پزشکی، داروسازی، پرستاری و سایر رشته‌های زیرمجموعه پزشکی کیفیت آموزشی خوبی در کانادا دارند.

 • رشته‌های مهندسی

رشته‌های مهندسی مانند مهندسی نرم‌افزار، مهندسی کامپیوتر، مهندسی راه‌ها، مهندسی شهرسازی، معماری و… در کانادا بسیار محبوب هستند.

 • رشته‌های علوم اجتماعی

اگر قصد ادامه تحصیل در رشته‌های حقوق، علوم سیاسی، روابط بین‌الملل، جامعه‌شناسی و… را دارید، دانشگاه‌های کانادا گزینه‌های مناسبی برای شما هستند.

 • هنر

کانادا در آموزش هنر، یکی از مراکز بزرگ جهان محسوب می‌شود. امکانات زیادی در این کشور در اختیار هنرمندان قرار می‌گیرد. هنرمندان از فرصت‌های شغلی بسیار خوبی در کشور کانادا برخوردار هستند. اگر به رشته‌های طراحی گرافیک، نقاشی، سینما و… علاقه‌مند هستید می‌توانید به تحصیل در کانادا فکر کنید.

موسسه اعزام دانشجوی تراست، با اطلاعات به‌روز و تخصصی خود در زمینه فعالیت‌ها و پذیرش‌های دانشگاه‌های کانادا در کنار شماست. ما می‌توانیم رشته موردعلاقه شما را در بهترین دانشگاه‌های کانادا برای شما پیدا کنیم.

مدارک خود را آماده کنید

حتماً از موسسات اعزام دانشجو در ارومیه شنیده‌اید که تعداد مدارک موردنیاز شما در پروسه گرفتن پذیرش تحصیلی زیاد است. شما احتمالاً برای آماده‌سازی این مدارک به یک وکیل یا موسسه مورد اعتماد نیاز دارید.

اما چه مدارکی برای دانشگاه‌های کانادایی موردنیاز است؟

هر دانشگاه قوانین مربوط به خود را در زمینه مدارک دارد. ممکن است یکی از دانشگاه‌های کانادا مدارک بیشتری از شما بخواهد؛ اما به‌طورکلی مدارکی که برای گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا نیاز دارید عبارتند از:

 • مدرک تحصیلی قبلی

در هر مقطعی که باشید و بخواهید برای ادامه تحصیل در کانادا اقدام کنید، به مدارک قبلی خود نیاز دارید. طبق قوانین کانادا شما می‌توانید از مقطع دبیرستان به مراکز آموزشی کانادایی درخواست پذیرش بدهید.

آیا مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی یک دانشگاه کانادایی هستید؟

پس به دیپلم خود نیاز دارید.

اگر می‌خواهید در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا تحصیل کنید، به مدرک لیسانس خود نیاز دارید. ممکن است برخی دانشگاه‌های کانادایی مدرک دیپلم شما را هم تقاضا کنند. اگر در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری تحصیل‌کرده‌اید و مجدداً قصد ادامه تحصیل در همان رشته را دارید، می‌بایست بازهم مدرک قبلی خود را ارائه دهید.

 • معدل کافی برای درخواست پذیرش

معدل درج‌شده در مدرک قبلی شما و نمرات شما در گواهی ریزنمرات، بسیار اهمیت دارد. اهمیت نمرات شما در این است که فضای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های کانادا، بسیار رقابتی است. هرچه معدل شما بالاتر باشد، شانس شما برای درس خواندن در یک دانشگاه با رتبه بالا هم بیشتر است.

هرچند قانونی وجود ندارد که به شما بگوید لازم است بهترین دانشجوی دانشگاه خود باشید. اگر معدل شما بالاتر از 14 است، می‌توانید با مشاوران ما در موسسه اعزام دانشجوی تراست تماس بگیرید. ما به شما اطلاع می‌دهیم که با شرایط شما امکان گرفتن پذیرش از کدام دانشگاه‌ها وجود دارد.

 • گذرنامه معتبر

مدرکی که هویت شما را به آفیسرهای مهاجرت کانادا ثابت می‌کند گذرنامه شماست. این گذرنامه باید معتبر داشته باشد؛ یعنی تا تاریخ انقضاء آن بیش از 6 ماه زمان داشته باشید. اجازه ورود شما به کانادا طبق یک اجازه ورود موقت در پاسپورتتان ثبت می‌شود؛ بنابراین باید با همان پاسپورتی که برای گرفتن پذیرش اقدام می‌کنید، وارد خاک کانادا بشوید.

دقت کنید که عکس روی پاسپورت شما جدید باشد و تفاوت زیادی با ظاهر کنونی شما نداشته باشد. اگر پاسپورت شما مهلت کمی دارد یا از عکس آن راضی نیستید، پیش از آماده کردن سایر مدارک اقدام به تمدید پاسپورت خود کنید.

 • مدرک زبان

برخی از دانشگاه‌های کانادا نیازی به مدرک زبان انگلیسی از سوی دانشجویان ایرانی ندارند. هرچند داشتن این مدارک برای دانشگاه‌های معتبر مهم است و شانس دریافت پذیرش شما را افزایش می‌دهد. دانشگاه‌های کانادا به زبان انگلیسی و فرانسوی تدریس می‌شوند. به همین دلیل شما باید مدرک زبانی را دریافت کنید که زبان‌اصلی دانشگاه شما محسوب می‌شود.

دانشگاه‌های کانادایی، برای زبان انگلیسی مدارک IELTS, TOEFL, C1 ADVANCED و PTE را می‌پذیرند. مقررات مربوط به نمره برای هر دانشگاه، رشته و مقطع متفاوت است. به‌طور مثال، برای مقطع لیسانس در بیشتر دانشگاه‌های کانادایی به نمره 6 یا بالاتر آیلتس، برای مقطع کارشناسی ارشد نمره 7 و بالاتر آیلتس و برای دکتری نیازمند نمره 7.5 و بالاتر آیلتس هستید.

دانشگاه‌های کانادایی برای زبان فرانسوی، مدارکی مانند DELF, DALF, TEF و TCF را می‌پذیرند. اگر در هریک از این امتحانات نمره C1 را دریافت کنید در تمامی مقاطع دانشگاه‌های فرانسوی‌زبان می‌توانید تحصیل کنید. ولی برای مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی، نمره B2 هم عموماً پذیرفته می‌شود.

بهتر است قبل از دادن درخواست پذیرش به دانشگاه یا تا پایان مهلتی که دانشگاه برای پذیرش مقرر می‌کند، امتحان زبان خود را بدهید. اکثر امتحانات زبان حدود 7 تا 20 روز برای دادن پاسخ به شما زمان می‌برند.

 • انگیزه‌نامه

انگیزه نامه که بیشتر مورداستفاده دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری است، نامه‌ای است که شما در آن دلایل خود برای ادامه تحصیل در کانادا را شرح می‌دهید. در قسمت اول این نامه، شما باید خود و سابقه تحصیلی و پژوهشی خودتان را معرفی کنید. سپس انگیزه‌های خود برای انتخاب کانادا و آن دانشگاه و رشته به‌خصوص را بیان کنید.

نوشتن انگیزه نامه یکی از کارهای بسیار تخصصی است. به دلیل بالا بودن رقابت، دانشجویان سعی می‌کنند انگیزه نامه خود را به بهترین نحو ممکن بنویسند. نکات نگارشی و علمی زیادی در نوشتن انگیزه نامه وجود دارد. بهتر است برای نوشتن انگیزه نامه با موسسه اعزام دانشجوی تراست در ارتباط باشید.

موسسه تراست به‌عنوان نماینده چندین دانشگاه و مرکز آموزشی در کانادا می‌تواند مکاتبات آموزشی شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

 • توصیه‌نامه

توصیه‌نامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که متقاضی تحصیل در کانادا هستند لازم است. شما باید از سه نفر از اساتید خود یا افرادی که دارای سابقه پژوهشی و علمی بسیار برجسته هستند یک توصیه‌نامه دریافت کنید. در توصیه‌نامه ذکر می‌شود که چرا شما شایسته فرصت تحصیل در کشور کانادا هستید. با توصیه‌نامه افراد برجسته در رشته موردنظر شما گواهی می‌کنند که شما دانشجو و پژوهشگر قابلی هستید.

مدارک خود را ترجمه کنید

قطعاً وقتی به یک دانشگاه انگلیسی یا فرانسوی‌زبان درخواست پذیرش می‌دهید، مدارک شما باید برای آن‌ها قابل‌درک باشد؛ بنابراین لازم است که این مدارک ترجمه شوند. ترجمه عادی مدارک پذیرفته نمی‌شود. شما باید مدارک خود را در دارالترجمه‌های رسمی ترجمه نمایید. دارالترجمه‌ها پس از دریافت استعلام‌های لازم از مدارک شما، مدارک را ترجمه کرده و سپس با مهر مترجم رسمی در اختیار شما قرار می‌دهند. این مهر گواهی اعتبار مدارک شماست.

تحویل دادن ترجمه توسط دارالترجمه رسمی با توجه به حجم مدارک و زبان موردنظر شما، ممکن است بین 7 تا 20 روز طول بکشد.

درخواست خود را در دانشگاه مورد نظر ثبت کنید

وقتی ما در مورد دانشگاه موردنظر در کانادا صحبت می‌کنیم، به این معنی نیست که شما مجبور هستید تنها از یک دانشگاه پذیرش بگیرید. شما می‌توانید مدارک خود را به دانشگاه‌های مختلفی بفرستید و پس از قبول شدن، بررسی کنید که کدام دانشگاه را ترجیح می‌دهید.

همه دانشگاه‌های کانادایی در حال حاضر پروسه درخواست پذیرش را به صورتی اینترنتی و بر روی سایت خود انجام می‌دهند. بیشتر این دانشگاه‌ها مدارک شما را نیز به‌صورت الکترونیکی دریافت می‌کنند. مدارک فیزیکی را در صورت پذیرفته شدن و حضور در کانادا می‌توانید به دانشگاه تحویل بدهید. در صورت نیاز می‌توانید مدارک فیزیکی خود را از طریق شرکت‌های پستی بین‌المللی به دانشگاه موردنظر برسانید.

دقت کنید که برخی دانشگاه‌ها ممکن است یک هزینه جزئی برای درخواست پذیرش از شما دریافت کند. شما باید این وجه را به دلار کانادا به‌حساب دانشگاه واریز کنید.

درصورتی‌که موسسه اعزام دانشجوی تراست را در ارومیه انتخاب کنید، تمام امور مربوط به ترجمه و دادن درخواست پذیرش و امور مالی آن توسط دانشگاه انجام می‌شود. فرم پذیرش که پر کردن آن دارای جزئیات فراوان است نیز توسط موسسه نوشته می‌شود. در این مسیر شما تنها نیستید.

منتظر بمانید

بعد از دادن درخواست پذیرش، ممکن است از بین 20 روز تا 3 ماه، نتیجه درخواست شما بررسی شود. درصورتی‌که درخواست پذیرش شما مورد موفقیت دانشگاه کانادایی قرار بگیرد، برای شما نامه پذیرش می‌فرستد. شما با در دست داشتن این مدارک و سایر مدارک لازم برای ویزای دانشجویی کانادا، می‌توانید به سفارت کانادا مراجعه کنید.

همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های کانادا برای شما که در ارومیه زندگی می‌کنید، تازه اول مسیر است. پس از مرحله پیچیده دریافت پذیرش، شما وارد مرحله دریافت ویزا می‌شوید. دریافت ویزای تحصیلی کانادا خود روندی طولانی دارد.

درصورتی‌که به یک همراه نیاز دارید که در همه جریان‌های مربوط به ادامه تحصیل شما در کانادا، حضورداشته و پاسخ‌گو باشد، می‌توانید با مشاوران ما در موسسه تراست تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: مدارک مورد نیاز برای اپلای کانادا و مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در کانادا

خدمات موسسه اعزام دانشجوی تراست

ما در موسسه تراست، همراه دانشجویانی می‌شویم که به دنبال یک آینده تحصیلی بهتر هستند. همه تصمیم‌ها بر اساس منافع شما گرفته می‌شوند، حتی اگر به ضرر ما باشند. ما در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های خود سعی کرده‌ایم آموخته‌هایمان را به‌رایگان در اختیار شما قرار دهیم. موسسه تراست یکی از مراجع معتبر اخبار و اطلاعات ادامه تحصیل در کانادا است. هدف ما این است که سطح اطلاعات شما را نیز ارتقاء دهیم.

ما می‌توانیم پس از بررسی شرایط شما، برنامه‌ای کاملاً عملی و واقع‌گرا برای شما ترسیم کنیم. در این برنامه شما حضور فعال خواهید داشت و همه‌چیز با انتخاب‌های خودتان پیش خواهد رفت. ما در تمامی گام‌هایی که به‌سوی ادامه تحصیل در کانادا برمی‌دارید، در کنار شما هستیم. با پاسخگویی سریع موسسه اعزام دانشجوی تراست، ادامه تحصیل در کانادا، برای شما تجربه ارزنده‌ای خواهد بود.

با بررسی سابقه بیش از 6000 پرونده موفق در تراست، شما را دعوت می‌کنیم که یکی از هزاران دانشجویی باشید که از ارومیه به‌واسطه موسسه تراست در کانادا مشغول به تحصیل می‌شوند.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه رایگان

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

چگونه موسسه اعزام دانشجو در ارومیه پیدا کنیم؟

کافی است در اینترنت جست‌وجو کنید. اگر نمی‌توانید در ارومیه به یک موسسه اعزام دانشجو اعتماد کنید، می‌توانید از طریق اینترنت، تلفن و دفاتر تهران و کاشان، ونکوور و ریچموند با موسسه اعزام دانشجوی تراست در ارتباط باشید. ما در تراست با هزاران پرونده موفق، سعی داریم بهترین موقعیت‌های تحصیلی را برای شما فراهم کنیم. ما در تمامی شهرهای ایران از جمله ارومیه در دسترس شما هستیم.

بهترین موسسه اعزام دانشجو در ارومیه کجاست؟

بهترین موسسه اعزام دانشجو به کانادا و سایر کشورهای خارجی، می‌بایست به طور قانونی ثبت شده باشد. بهتر است سابقه موسسه مورد نظر خودتان را بررسی کنید و تنها با موسساتی همکاری کنید که بیشترین آمار موفقیت را دارند. ما در موسسه اعزام دانشجوی تراست بیشترین میزان موفقیت را داشته‌ایم. ملاک ما موفقیت دانشجویانی است که تلاش می‌کنند.

چگونه در مقطع لیسانس در کانادا تحصیل کنیم؟

بیشترین تعداد فرصت‌های تحصیلی در مقطع لیسانس، متعلق به دانشجویان کانادایی است. اما چند دانشگاه و موسسه وجود دارند که به دانشجویان خارجی هم فرصت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را می‌دهند. شما برای ثبت نام در مقطع لیسانس، به مدرک دیپلم خود و چند مدرک دیگر احتیاج دارید.

مدارک لازم برای گرفتن پذیرش تحصیلی چیست؟

شما برای گرفتن پذیرش تحصیلی به مدرک دیپلم و یا بالاتر، مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه نیاز دارید. جمع‌آوری این مدارک کار دشواری است. بهتر است این کار را به موسسه اعزام دانشجوی تراست بسپارید. وکلای ما با توجه به تخصص خود برای شما انتخاب می‌شوند و پروسه آماده سازی مدارک را آسان می‌کنند.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات