مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج

موسسه اعزام دانشجو در یاسوج

اغلب شهروندان یاسوج و یا شهرهای دیگر کشور که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا دارند، دچار سردرگمی می‌شوند. این سردرگمی‌ها به دلیل عدم شناخت کافی از فرایند مهاجرت تحصیلی و عدم برخورداری از راهنمایی و مشاوره‌ی افراد متخصص در این حوزه ناشی شده است. به همین علت، متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا در یاسوج و همین‌طور شهرهای دیگر به دنبال شناخت بهترین و معتبرترین موسسه‌ی مشاوره مهاجرت تحصیلی هستند.

در بین تمام موسسه‌های مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج، تیم تراست آمادگی کامل برای ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات ممکن با قیمت مقرون‌به‌صرفه به متقاضیان دارد. شما در صورت همکاری با موسسه تراست از یاسوج، ضمن کسب مشاوره در مورد فرایند مهاجرت، همراهی برخی از با تجربه ترین و حرفه‌ای‌ترین وکلا و مشاورانی که در حوزه‌ی مهاجرت تحصیلی به کانادا فعالیت می‌کنند را نیز به دست خواهید آورد.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

آگاهی از آخرین تحولات در قوانین و مقررات مهاجرت تحصیلی به کانادا، یکی از فاکتورهایی است که اعتبار یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج و یا شهرهای دیگر ایران را ثابت می‌کند. چراکه در این صورت، متقاضیان اطمینان پیدا خواهند کرد که مشاور و یا وکیل پرونده‌ی آن‌ها از اطلاعات به‌روز برخوردار است و می‌تواند تازه‌ترین چالش‌هایی که اخیراً در مسیر مهاجرت تحصیلی به وجود آمده را با اطمینان خاطر از سد راه بردارد.

وکیل ارشد و مشاوران تراست با حضور در کانادا به‌خوبی از شرایط زندگی در این کشور آگاه هستند. آن‌ها به‌واسطه‌ی حضور در محیط و آشنایی با شرایط مهاجرت به کانادا می‌توانند واقع‌بینانه‌ترین و منصفانه‌ترین تصویر از زندگی در این کشور را به متقاضیان ارائه دهند. در غیر این صورت، تصویر غیرواقعی از زندگی در کانادا برای متقاضیان به وجود خواهد آمد که باعث سرخوردگی و ناامیدی آن‌ها خواهد شد. امری که وکلای تراست در جلوگیری از آن تلاش بسیار زیادی می‌کنند.

بیشتر بخوانید: اعزام دانشجو به کانادا و تحصیل در کانادا

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

لینک های مفید

موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور در یاسوج

تمامی متقاضیانی که قصد مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور دارند، می‌دانند که در آستانه‌ی وارد شدن به یک مسیر دشوار و پرپیچ‌وخم هستند که چالش‌های زیادی در آن وجود دارد. برای غلبه بر این چالش‌ها و پشت سر گذاشتن آن‌ها، تقریباً راهی به‌غیراز تحقیق و مشورت با متخصصین این امر وجود ندارد. در بحث مهاجرت تحصیلی از یاسوج، متخصصین این کار، موسسه‌های مشاوره مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور در این شهر محسوب می‌شوند که نام تراست در بین تمامی آن‌ها می‌درخشد.

افرادی که از یاسوج با موسسه تراست همکاری کنند، از خدمات یک وکیل یا مشاور مهاجرت تحصیلی برخوردار خواهند شد که ضمن برخورداری از تجربیات بالا، از بالاترین تحصیلات مرتبط با این رشته نیز برخوردار است. این موضوع برای تمامی وکلا و مشاورانی که با تیم تراست همکاری می‌کنند، صدق می‌کند.

 این افراد، متعهد به ارائه‌ی بهترین توصیه‌ها و پیشنهادهای ممکن در بهترین زمان برای کمک به آغاز یک مرحله‌ی تازه در زندگی متقاضیان می‌باشند. تجربیات و مهارت‌های بالای مشاوران مجموعه‌ی تراست، باعث شکل‌گیری یک استراتژی و نقشه‌ی راه دقیق و با جزئیات کامل خواهد شد که با رعایت اصول آن و پیشبرد کارها طبق دستورالعمل‌های تعیین‌شده، افراد را به تحقق رویایشان نزدیک‌تر خواهد کرد.

ما به همراه تمام مشاوران حرفه‌ای خود در موسسه تراست تلاش می‌کنیم تا به شما و تمامی متقاضیان دیگر برای مهاجرت تحصیلی به کانادا کمک کنیم. ما برای انجام این کار از روش‌های به خصوصی استفاده می‌کنیم که بر اساس شرایط خود متقاضی برای کیس منحصربه‌فرد آن طراحی‌شده تا به مرحله‌ی اجرایی شدن برسد. بدین معنی که استراتژی‌های به‌کاررفته در پرونده‌های مختلف، با یکدیگر متفاوت هستند.

موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی موردنظر شما به خارج از کشور در یاسوج که قصد دارید برای پرونده‌ی خود از خدمات آن استفاده کنید، باید همیشه در دسترس باشد و امکان تماس و مشاوره با وکیل یا مشاور پرونده را برای شما فراهم کند. این موضوع، یکی از اصول اولیه در مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان است که از اهمیت بسیار زیادی هم برخوردار می‌باشد.

متأسفانه، وقتی از افرادی که تجربه‌ی همکاری با یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی دارند پرس‌وجو کنید، اکثر آن‌ها از عدم پاسخگویی موسسه موردنظر ناراضی هستند؛ اما مشاوران موسسه تراست همیشه در دسترس هستند و آمادگی کامل برای گوش دادن به دغدغه‌ها، سؤالات و ابهامات مشتریان خود را دارند تا با ارائه بهترین راهکارهای ممکن، چالش‌ها و مشکلات آن‌ها را برطرف نمایند.

بدین‌صورت، می‌توانند موکلان خود را قدم‌به‌قدم در این مسیر همراهی کنند تا به نتیجه‌ی مطلوب حاصل شود. نکته مهمی که وجود دارد، این است که خدمات متخصصین تراست تنها با رسیدن موکلان به کانادا به اتمام نخواهد رسید. آن‌ها حتی پس از حصول نتیجه و به بار نشستن تلاش خودشان و همکارانشان نیز به حمایت و پشتیبانی از موکلان ادامه خواهند داد تا آمادگی لازم جهت شروع زندگی در کانادا را پیدا کنند و به‌خوبی با محیط این کشور آشنا شوند.

دفتر مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج

برای بهره‌مندی از خدمات یک دفتر مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج باید در مورد سابقه‌ی آن به‌خوبی تحقیق کنید و میزان بازدهی و موفقیت آن در پرونده‌های مهاجرت تحصیلی را بسنجید. تیم وکلا و مشاوران تراست با تکیه بر دانش و آگاهی بالای خود در زمینه‌ی امور مهاجرت تحصیلی به کانادا، یکی از بهترین و درخشان‌ترین سوابق را در بین تمامی موسسه‌های مشاوره مهاجرت تحصیلی دیگر به نمایش گذاشته است.

این مجموعه با دارا بودن بیش از شش هزار پرونده‌ی موفق که صدها مورد از آن‌ها در زمینه‌ی مهاجرت تحصیلی به نتیجه رسیده‌اند، تجربیات ارزنده‌ای به دست آورده که اکنون آماده است تا آن‌ها را در اختیار موکلان و پرونده‌های جدید آن‌ها قرار دهد. افرادی که سابقه‌ی همکاری با موسسه تراست دارند، تجربیات خود از همکاری با این مجموعه را در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی تراست به اشتراک گذاشته‌اند که شما می‌توانید با مطالعه‌ی نظراتشان از تجربه‌ی آن‌ها از همکاری با تراست آگاهی بیشتری کسب کنید.

یکی از اصول اخلاقی موردتوجه مشاوران و وکلای تراست این است که مقرون‌به‌صرفه ترین و ساده‌ترین روشی که متقاضی می‌تواند انتخاب کند را به وی پیشنهاد دهند. به‌هرحال، فرد متقاضی ممکن است شرایط مساعدی داشته باشد و علاوه بر روش تحصیلی، برای مهاجرت از طریق یک یا حتی چند روش دیگر هم واجد شرایط باشد. علاوه بر این‌که انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای خود وی بدون مشورت با متخصصین این امر کار دشواری است، احتمال عدم‌تشخیص مقرون‌به‌صرفه ترین گزینه هم به‌شدت وجود دارد.

در چنین شرایطی، مشورت با افراد متخصص اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند. به همین ترتیب، مشاوران تراست هم به شما کمک خواهند کرد تا ضمن بهره‌گیری صددرصدی از شرایط خود، مقرون به‌صرفه‌ترین روش را هم پیدا کنید. مشاوران تراست برای انجام این کار معیارهای زیادی را در نظر می‌گیرند. کاهش هزینه‌ها، کوتاه بودن زمان پروسه و داشتن بهترین و درخشان‌ترین آینده‌ی ممکن جزو اولویت‌های اصلی مشاوران تراست در ارائه توصیه‌ها و پیشنهادات خود به مشتریان هستند.

موسسات مجاز مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا در یاسوج

اطمینان از قانونی بودن فعالیت یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی، یکی از پیش‌نیازهایی است که قبل از عقد قرارداد با آن مجموعه، باید توجه بسیار زیادی به آن داشته باشید. علاوه بر این، از مشاوران و متخصصانی که در موسسات مجاز مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج فعالیت می‌کنند نیز انتظار می‌رود که دارای مجوزهای رسمی موردنیاز برای انجام فعالیت‌های خود به‌صورت قانونی و همین‌طور تحصیلات و مدارک آکادمیک باشند.

در این رابطه، باید اشاره‌کنیم که مدرک تخصصی مشاور مهاجرت قانونی کانادا (RCIC) که از سوی شورای تنظیم مقررات مشاوران کانادا (ICCRC) صادر می‌شود، یکی از معتبرترین مدارکی است که قانونی بودن فعالیت وکیل مهاجرتی که با آن همکاری می‌کنید را کاملاً تضمین می‌کند.

لازم به ذکر است که موسسه تراست تحت نظر آقای شروین مدنی فعالیت دارد. ایشان عضو هیئت‌علمی کالج اشتون در رشته‌ی امور مهاجرت هستند و سابقه‌ای طولانی در فعالیت به‌عنوان آفیسر اداره مهاجرت کانادا نیز دارند. در حال حاضر ایشان وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا با مدرک معتبر از سوی شورای تنظیم مقررات مشاوران این کشور می‌باشند.

 تمامی این سوابق و تجربیات ارزشمند، باعث شده تا موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست و شخص آقای شروین مدنی به‌عنوان وکیل ارشد این مجموعه یکی از بهترین عملکردهای ممکن در به ثمر رساندن تلاش متقاضیان در امر مهاجرت تحصیلی به کانادا را از خود به نمایش بگذارند. موسسه تراست با شماره ثبت Incorpoarion No. BC1268598 فعالیت می‌کند و همچنین، هم در استان بریتیش کلمبیا کانادا و هم در اداره مهاجرت کانادا، با شماره R506959 به‌طور رسمی به ثبت رسیده است.

در حال حاضر تراست دارای چهار دفتر فعال در ایران و کانادا است. دفاتر این مجموعه در ایران واقع در شهرهای تهران و کاشان هستند و دفاتر کانادای تراست نیز در ونکوور و ریچموند فعالیت می‌کنند. بااین‌حال، متقاضیان همکاری با تراست لزومی به حضور در این شهرها و مراجعه حضوری ندارند. به همین ترتیب، شهروندان یاسوج نیز می‌توانند به‌صورت غیرحضوری با مجموعه‌ی ما در تراست همکاری کنند و از خدمات تخصصی مشاوران با تجربه‌ی ما بهره‌مند شوند.

برای این منظور، می‌توانید با مشاوران تراست تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم ارزیابی در وب‌سایت ما و رزرو یک‌وقت مشاوره، برای آگاهی از شرایط همکاری با حرفه‌ای‌ترین مشاوران در امر مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام نمایید.

بهترین موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا در یاسوج

در امر شناخت بهترین موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا در یاسوج، می‌بایست برای یافتن مراکزی که دارای بالاترین سطح از ارائه خدمات هستند، جست‌وجو کنید. تمام تلاش کادر مجرب و حرفه‌ای موسسه تراست در این است که بهترین خدمات را با مقرون‌به‌صرفه ترین هزینه‌ی ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مجموعه تراست در راستای تحقق این هدف ارزشمند، بهترین فرصت‌های موجود را حتی به ضرر خود به موکلانی که با تراست همکاری می‌کنند، پیشنهاد می‌دهد؛ یعنی در زمانی که متأسفانه برخی از موسسه‌های نامعتبر به فکر درآمدزایی و منافع مالی خودشان هستند، کادر حرفه‌ای تراست تلاش می‌کنند تا متقاضیان با کم‌ترین هزینه، بیشترین بازدهی را به دست بیاورند و آن چیزی که واقعاً مدنظر دارند را کسب کنند.

این امر نیازمند همکاری و کار گروهی مجموعه‌ای از افراد است. اولین گروه در این مجموعه، پرسنل و کارکنانی هستند که برای به نتیجه رساندن پرونده متقاضیان با یکدیگر همفکری می‌کنند. این همفکری ها بین مشاوران انجام می‌شود و منجر به یافتن راهکارهای مناسب برای غلبه بر چالش‌های پیش رو در مسیر مهاجرت تحصیلی خواهد شد. بدین‌صورت، با انجام کار گروهی در یک مجموعه، متقاضیان نتیجه‌ی مطلوب را به دست خواهند آورد.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که می‌توان در موسسه‌های معتبری همچون تراست تجربه کرد، صرف زمان کافی جهت انجام مشاوره‌های اولیه است. این کار اصولاً قبل از عقد قرارداد بین موسسه‌ی موردنظر و متقاضی صورت می‌پذیرد و به این شکل است که وکیل یا مشاور مربوطه، ابتدا زمانی را صرف می‌کند تا از شرایط کلی متقاضی آگاهی پیدا کند.

درصورتی‌که مشاور تشخیص دهد که شرایط کلی متقاضی برای اپلای مساعد است و می‌تواند با درصد بالایی به موفقیت در پروسه مهاجرت تحصیلی دست پیدا کند، اقدامات لازم جهت عقد قرارداد با وی به انجام خواهد رسید و پروسه‌ی اپلای آغاز خواهد شد؛ اما درصورتی‌که شرایط متقاضی چندان مساعد تشخیص داده نشود، وی باید بر روی بهبود شرایط خود بیشتر کار کند و بعد از تقویت رزومه و شرایط کلی پرونده‌ی خود، در زمان بهتری برای قدم برداشتن در این مسیر اقدام کند.

انجام این کار به دلیل این است که پروسه‌ی اپلای حساسیت بسیار بالایی دارد و تمامی جوانب باید با دقت کامل مدنظر گرفته شوند. وجود هرگونه نقص یا کمبود در پرونده‌ی متقاضیان نتیجه‌ای جز از بین رفتن شانس در پی نخواهد داشت؛ اما اگر به‌موقع برای رفع نواقص اقدام شود، می‌توان در زمان بهتری این پروسه را از سر گرفت.

وکلای با تجربه‌ی تراست با تکیه بر دانش عمیق و گسترده‌ی خود در امر مهاجرت تحصیلی، ریزترین نواقص را نیز در پرونده‌ی متقاضیان تشخیص می‌دهند و سپس با اقدام به‌موقع برای برطرف کردن آن‌ها، شرایط را تغییر می‌دهند تا شانس متقاضی همچنان حفظ شود. این کار مستلزم سال‌ها تجربه و کسب مهارت در عرصه‌ی مهاجرت تحصیلی می‌باشد که وکلای تراست ثابت کرده‌اند هیچ کمبودی در این زمینه ندارند.

خدمات موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست

ما در موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست برای حمایت و پشتیبانی از مشتریان خود، خدمات متنوع بسیار زیادی ارائه می‌کنیم. ما با بسیاری از خدمات دهندگان و سازمان‌هایی که در زمینه‌ی امور مهاجرت تحصیلی به کانادا فعالیت دارند، همکاری می‌کنیم تا از موفقیت مشتریان خود در پروسه‌ی مهاجرت تحصیلی به کانادا و شروع یک مرحله‌ی تازه در زندگی‌شان اطمینان پیدا کنیم.

مشاوران حرفه‌ای و وکلای با تجربه‌ی ما در موسسه تراست با شما برای مهاجرت تحصیلی به کانادا همکاری می‌کنند تا از موفقیت شما در این پروسه اطمینان خاطر کامل پیدا کنند. آن‌ها شما را برای چالش‌هایی که احتمال رویارویی با آن‌ها در این مسیر وجود دارد، آماده می‌کنند و نحوه‌ی غلبه بر آن‌ها را نیز به شما نشان می‌دهند. همچنین، توصیه‌های لازم برای برنامه‌ریزی در جهت جلوگیری از مواجهی مجدد با آن‌ها را نیز ارائه می‌دهند.

موارد زیر را می‌توان برخی از خدمات موسسه تراست در امر مهاجرت تحصیلی به کانادا به شمار آورد:

 • در مورد فرایند مهاجرت تحصیلی، اخذ اقامت کانادا و یا شهروندی کانادا با شما مشورت می‌کنند و توصیه‌ها و راهنمایی لازم در این رابطه را نیز در اختیارتان قرار می‌دهند.
 • بر اساس شرایط شخص شما، دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی که می‌توانند برایتان مناسب باشند را پیشنهاد می‌دهند.
 • بر اساس شرایط شخص شما، نقشه‌ی راه و استراتژی‌هایی که باید مدنظر داشته باشید را طراحی می‌کنند و برای پیاده‌سازی آن‌ها نیز به شما کمک می‌کنند. این استراتژی‌ها به‌صورت منحصربه‌فرد، فقط مخصوص کیس شما طراحی و اجرا می‌شوند.
 • در ثبت درخواست اپلای و یا اخذ پذیرش از دانشگاه‌های موردنظر، به شما کمک می‌کنند تا اسناد و مدارک موردنیاز را جمع‌آوری کنید و همچنین، فرم‌های مربوطه را نیز تکمیل نمایید.
 • مذاکرات لازم جهت مهاجرت شما به کانادا را با اداره مهاجرت این کشور انجام می‌دهند و در صورت لزوم، تغییر و تحولات احتمالی در پرونده را نیز جهت رفع کم و کاستی‌ها به انجام می‌رسانند.
 • شما را به اداره مهاجرت کانادا معرفی می‌کنند و هماهنگی‌های لازم را نیز انجام می‌دهند.
 • برای پیدا کردن محل اقامت مناسب (خوابگاه، آپارتمان، سوییت، بیسمنت و…) با بودجه‌ای که در اختیار دارید، به شما کمک می‌کنند.

لزوم مشاوره با موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج

عده زیادی از مردم تصور می‌کنند که فرایند مهاجرت یک‌روال از قبل تعیین‌شده و روتین دارد که باید طی شود و نیازی به استفاده از خدمات افراد یا موسسه‌های با تجربه نیست. برای این‌که این موضوع به‌خوبی جا انداخته شود و لزوم مشورت با یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی را به‌خوبی درک کنید، توجه شما را به نکته‌های زیر جلب می‌کنیم:

 • ارائه راهنمایی و مشاوره در انتخاب دانشگاه و رشته‌ی مناسب

متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا باید با کسب یک شناخت واقع‌بینانه از شرایط خود، برای دانشگاه‌ها و یا رشته‌هایی که شانس بالایی برای پذیرش در آن‌ها دارند، اقدام نمایند. در غیر این صورت، ممکن است شانس خود را برای مهاجرت به کانادا کاهش دهند و یا حتی از دست بدهند. مشاوران تراست با صرف زمان کافی برای کسب شناخت از شرایط متقاضیان، آن‌ها را برای پذیرش در بهترین دانشگاه‌های مناسب برای خود آماده می‌کنند.

 • دادن آگاهی نسبت به مسائل و چالش‌های پیش رو

متأسفانه تعداد زیادی از متقاضیانی که به سمت مسیر مهاجرت تحصیلی به کانادا حرکت می‌کنند، بدون داشتن شناخت و آگاهی کافی نسبت به چالش‌های پیش روی خود این کار را انجام می‌دهند. بدین شکل، در فرایندهای پیچیده‌ی آن گرفتار می‌شوند و با سردرگمی به دنبال راهکار می‌گردند. مشاوران تراست برای جلوگیری از سردرگمی افراد، نسبت به دادن آگاهی کامل در مورد مسیر پیش رو و کسب شناخت کافی در مورد آن اقدام می‌کنند. بدین‌صورت، متقاضی درک مناسبی کسب می‌کند و ضمن شناخت چالش‌های احتمالی، با کمک مشاور خود آن‌ها را برطرف می‌کند.

 • ارائه یک درخواست کامل با رعایت تمامی جزئیات

به‌غیراز این‌که درخواست متقاضیان برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا باید کامل و بی‌نقص باشد، به شکل صحیحی هم باید ارائه شود. این کار مستلزم رعایت ددلاین ها و مهلت‌های تعیین‌شده در این فرایند می‌باشد؛ بنابراین، متقاضیان باید از مدت‌ها قبل از جمع‌آوری مدارک و ارائه درخواست خود، مقدمات لازم جهت اقدام برای این کار را فراهم نمایند. شما با انجام مشاوره‌ی اولیه با متخصصین تراست، می‌توانید بازه‌های زمانی مناسبی که باید در نظر داشته باشید را بشناسید تا هر مرحله را با دقت کامل پشت سر بگذارید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

معتبرترین موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج چیست؟

موسسه تراست با دارا بودن تمامی مجوزها و مدارک رسمی و معتبر که برای فعالیت در زمینه‌ی مهاجرت تحصیلی و خدمات مرتبط با آن نیاز است، به‌عنوان یکی از معتبرترین موسسه‌های مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج و سایر شهرهای ایران فعالیت می‌کند. نکته قابل‌توجه در مورد اعتبار موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست این است که این مجموعه، علاوه برداشتن تمامی مجوزهای موردنیاز برای فعالیت در ایران، مجوزهای لازم برای فعالیت در کانادا را نیز در اختیار دارد و به‌طور رسمی در این کشور با شماره‌ی ثبت معتبر فعالیت می‌کند.
در مورد مجوزهای موسسه تراست باید اشاره‌کنیم که این مجموعه هم در استان بریتیش کلمبیای کانادا با شماره Incorporation No. BC1268598 و هم در اداره مهاجرت کانادا با شماره R506959 به‌طور رسمی به ثبت رسیده است. همچنین، تراست با دارا بودن چهار دفتر فعال در ایران و کانادا در حال فعالیت رسمی و قانونی می‌باشد.
یکی از ویژگی‌های بسیار مهم یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی معتبر که متأسفانه توجه چندان زیادی به آن نمی‌شود، این است که وکیل ارشد آن نیز باید دارای مجوزهای رسمی برای فعالیت قانونی تحت نظر اداره مهاجرت کانادا باشد. موسسه تراست تحت نظر آقای شروین مدنی فعالیت می‌کند که دارای مدرک تخصصی مشاور مهاجرت قانونی کانادا (RCIC) از شورای تنظیم مقررات مشاوران کانادا (ICCRC) هستند. همچنین، ایشان عضو هیئت‌علمی کالج اشتون در رشته‌ی امور مهاجرتی نیز می‌باشند.
بنابراین، افرادی که قصد شروع همکاری با یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج را دارند، می‌توانند با اطمینان خاطر کامل همکاری خود را به‌صورت مجازی با موسسه تراست که دارای تمامی مجوزهای رسمی از سوی دولت و اداره مهاجرت کانادا و همین‌طور دولت کشور خودمان می‌باشد، آغاز کنند.

بهترین موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج چیست؟

بهترین موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج را می‌توان موسسه‌ای در نظر گرفت که بدون در نظر گرفتن منافع مالی و کیسه دوزی برای مشتریان خود، بهترین پیشنهادها و مقرون‌به‌صرفه ترین گزینه‌ها را به آن‌ها ارائه نماید. اگر بخواهیم در غالب یک مثال، بیشتر توضیح دهیم، می‌توانیم بگوییم که برخی از متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا، ممکن است برای روش‌های مهاجرتی دیگری هم واجد شرایط باشند؛ اما ازآنجایی‌که مهاجرت تحصیلی یکی از مقرون‌به‌صرفه ترین راه‌های مهاجرت به کانادا با کم‌ترین هزینه به شمار می‌رود، متخصصین تراست هم پیشنهادی به‌غیراز آن به متقاضی ارائه نمی‌دهند؛ درصورتی‌که روش‌های دیگر می‌توانند درآمدزایی بیشتری داشته باشند.
این در حالی است که اگر متقاضی با موسسه‌ای به‌غیراز تراست قرارداد بسته باشد، ممکن است علاوه بر صرف هزینه‌ی بیشتر برای مهاجرت به کانادا، در مسیرهای دشوارتری هم قدم بردارد و در طی این مسیر با چالش‌های بیشتری مواجه شود؛ اما خوشبختانه، هنوز هم تا حد زیادی می‌توان از متضرر شدن، جلوگیری کرد. بدین‌صورت که اگر حتی مشاوره‌ی اولیه خود را با متخصصان تراست انجام دهید، آن‌ها یک نقشه‌ی راه ابتدایی از مسیری که قرار است طی کنید، برای شما ترسیم خواهند کرد.
بدین شکل، متقاضی یک تصویر کلی از مسیر پیش روی خود در ذهن خواهد داشت و هرکجای این مسیر با تصورات وی تناقض پیدا کرد، می‌تواند به‌موقع نسبت به ایجاد تغییرات لازم اقدام نماید. با تمام این تفاسیر، موسسه تراست را می‌توان یکی از بهترین موسسه‌ها برای مهاجرت تحصیلی در سطح کشور در نظر گرفت که شهروندان یاسوجی هم امکان همکاری با آن را به‌صورت غیرحضوری دارند.

دلیل اعتماد مردم به موسسه تراست چیست؟

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده مردم اعتماد زیادی به موسسه تراست داشته باشند، آمار بالای پرونده‌های موفق این مجموعه است. به‌هرحال، تعداد پرونده‌های موفق علاوه بر نشان دادن میزان تجربه و سابقه‌ی یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی، عملکرد و میزان بازدهی آن را هم به‌خوبی نشان می‌دهد. تراست با دارا بودن بیش از شش هزار پرونده‌ی موفق در زمینه‌ی مهاجرت به کانادا که صدها مورد از آن‌ها از طریق مهاجرت تحصیلی صورت پذیرفته‌اند، یکی از بهترین عملکردهای ممکن را با بازدهی بسیار بالا از خود به نمایش گذاشته است.
دلیل مهم بعدی برای اعتماد مردم به موسسه تراست، این است که برخلاف موسسه‌های زیادی که در این حیطه فعالیت می‌کنند، تراست امکان دسترسی به وکلا و مشاوران خود را به‌سادگی برای متقاضیان فراهم کرده است. درهرصورت، اغلب افراد برای اولین بار در مسیر مهاجرت قدم برمی‌دارند و تاکنون هیچ ایده‌ای در مورد آن در ذهن خود ندارند. به همین جهت، آشنایی و شناخت کافی را نسبت به آن ندارند و همیشه با سؤالات و ابهامات زیادی مواجه می‌شوند.
در اینجاست که مشورت با افراد با تجربه‌ای که درک بالایی از این مسیر دارند، بیشتر اهمیت پیدا می‌کند. حال اگر قرار باشد که موکل به‌سختی به مشاور یا وکیل پرونده‌ی خود دسترسی پیدا کند، ممکن است در حل چالش‌ها یا مشکلاتی که در این مسیر برایش به وجود می‌آید، دچار مشکل شود. خوشبختانه، افرادی که با موسسه تراست همکاری کرده‌اند، هرگز چنین تجربه‌ای نداشته و نخواهند داشت.
یکی دیگر از دلایل اعتماد بسیار زیاد مردم به موسسه تراست که می‌توان آن را مهم‌ترین دلیل هم به شمار آورد، این است که وکلا و مشاوران این مجموعه همیشه بهترین‌ها را حتی به ضرر خود به مشتریان پیشنهاد می‌دهند. موکلان تراست در پیشنهادات خود هرگز منافع شخصی یا مالی خود را در نظر نمی‌گیرند و همیشه بیشترین تلاش خود را در جهت به دست آوردن بالاترین بازدهی ممکن با کم‌ترین هزینه برای مشتریان به کار می‌گیرند. ازاین‌رو، موفق به جلب رضایت تمامی افرادی که تابه‌حال با آن‌ها همکاری کرده‌اند، شده‌اند.

موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست در کدام شهرها خدمات‌رسانی می‌کند؟

خدمات موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست به هم‌وطنان در تمامی مناطق کشور ارائه می‌شود. شما ساکن هر شهری از کشور که باشید، هنوز هم می‌توانید از طریق تکمیل فرم ارزیابی تراست و رزرو یک‌وقت مشاوره، از شرایط کلی خود برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و میزان شانسی که در این فرایند دارید، اطلاع پیدا کنید.
مشاوران تراست قبل از این‌که با شما قرارداد امضاء کنند، زمانی را به مشاوره‌ی اولیه با شما اختصاص خواهند داد. درصورتی‌که تشخیص دهند شانس زیادی برای موفقیت در این پروسه دارید و مشکل چندان بزرگی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا ندارید، با شما قرارداد امضاء می‌کنند تا وارد این پروسه شوید.
اما درصورتی‌که تشخیص دهند شرایط کنونی شما فعلاً برای مهاجرت مساعد نیست و جای بهبود بیشتری دارد، توصیه خواهند کرد که با تقویت رزومه و شرایط کلی پرونده‌ی خود، در زمان بهتری برای این کار اقدام کنید تا شانس بیشتری هم داشته باشید. البته، باید در نظر داشته باشید که در امر مهاجرت تحصیلی، هیچ‌وقت هیچ تضمین صددرصدی وجود ندارد و اگر شخص یا موسسه‌ای چنین تضمینی به شما داد، باید بدانید که یک جای کار ایراد دارد. بااین‌حال، این به معنی کم‌کاری مشاوران تراست هم نیست. آن‌ها تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌گیرند تا شما یک زندگی جدید در کانادا آغاز کنید و به آنچه مدنظر دارید، دست پیدا کنید.

دفتر موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست در کدام شهرها واقع‌شده است؟

در حال حاضر موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست دارای چهار دفتر فعال در ایران و کانادا می‌باشد. دفاتر تراست در ایران در شهرهای تهران و کاشان واقع‌شده‌اند و دفاتر این مجموعه در کانادا نیز در شهرهای ونکوور و ریچموند قرار دارند. بااین‌حال، برای همکاری با تراست و برقراری ارتباط با مشاوران با تجربه و حرفه‌ای آن نیازی به حضور در هیچ‌یک از این شهرها و دفاتر آن‌ها ندارید. چراکه تراست امکان برقراری ارتباط به‌صورت غیرحضوری را نیز فراهم کرده و شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی، شبکه‌های اجتماعی و یا ارسال ایمیل با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

برای همکاری با یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج به چه نکاتی باید توجه داشت؟

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در بحث همکاری با یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی در یاسوج و یا شهرهای دیگر ایران باید به آن توجه داشته باشید، این است که موسسه‌ی موردنظر حتماً تمامی مجوزهای رسمی و معتبر برای فعالیت به‌صورت قانونی را در اختیار داشته باشد. نکته بعدی، این است که از کادر مجرب و تحصیل‌کرده‌ای برخوردار باشد که نسبت به مسائل روز در زمینه‌ی مهاجرت به کانادا از طریق روش تحصیلی آگاهی زیادی داشته باشند و اطلاعات آکادمیک آن‌ها نیز قابل‌دسترسی باشد. توجه و دقت کافی در جلوگیری از توهم‌زایی هم نکته بسیار مهمی است که به‌خوبی باید مدنظر داشته باشید. چراکه در امر مهاجرت، هیچ تضمین کامل و صددرصدی که بتوان نسبت به آن اطمینان خاطر کامل داشت، وجود ندارد.
شما با مراجعه به بخش درباره ما در وب‌سایت تراست می‌توانید تصاویر لایسنس ها و مجوزهای مشاورانی که در موسسه تراست فعالیت می‌کنند را مشاهده کنید. همچنین، خود موسسه تراست هم دارای تمامی مجوزهای معتبر و رسمی برای فعالیت در ایران و در کانادا تحت نظر اداره مهاجرت این کشور می‌باشد. تراست تحت نظر آقای شروین مدنی فعالیت می‌کند که دارای مدرک تخصصی مشاور مهاجرت قانونی کانادا (RCIC) از شورای تنظیم مقررات مشاوران کانادا (ICCRC) هستند؛ بنابراین، کادر مشاوران تراست از سطح آکادمیک بالایی برای ارائه بهترین مشاوره‌های ممکن با بیشترین بازدهی به متقاضیان برخوردار می‌باشند.

چطور می‌توان یک موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی معتبر را در یاسوج تشخیص داد؟

موسسه‌ای که با دادن وعده‌های رویایی و یا توهم‌زایی سعی می‌کند شما را به چیزی که دستیابی به آن بسیار دشوار است امیدوار کند، نمی‌تواند قابل‌اطمینان و معتبر باشد؛ بنابراین، اگر موسسه‌ای تضمین کامل و قطعی به شما داد یا تصویر غیرواقع‌بینانه و بیش‌ازحد رویایی در ذهن شما ایجاد کرد، نباید به آن اعتماد کنید. مشاورانی که در موسسه‌های مشاوره مهاجرت تحصیلی معتبری همچون تراست فعالیت می‌کنند، به‌خوبی می‌دانند که در فرایند مهاجرت هیچ‌چیزی که از قبل تضمین‌شده باشد، وجود ندارد. درواقع، شما باید به دنبال موسسه‌ای باشید که شما را از چالش‌های پیش رویتان در این مسیر آگاه کند و دید شما را نسبت به واقعیت‌های آن باز کند.
مشاوران موسسه تراست و همین‌طور آقای شروین مدنی، وکیل ارشد تراست، در کانادا حضور دارند. آن‌ها به‌واسطه‌ی زندگی در این کشور و آشنایی با محیط و شرایط آن، به‌خوبی می‌دانند که زندگی در کانادا چه مزیت‌هایی دارد و چه چالش‌ها و یا دشواری‌هایی را هم در پی دارد. بدین‌صورت، افراد از طریق مشاوره با متخصصین تراست، یک تصور واقع‌گرایانه از زندگی در کانادا به دست خواهند آورد که آن‌ها را نسبت به حقایق آگاه می‌کند.

چگونه می‌توان با مشاوران موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با مشاوران و متخصصین تراست، می‌توانید فرم ارزیابی در وب‌سایت ما را تکمیل کنید و منتظر تماس آن‌ها بمانید. برای انجام این کار، لزومی به مراجعه‌ی حضوری نیست و به‌صورت آنلاین هم می‌توانید از خدمات مشاوره و راهنمایی برخی از با تجربه ترین مشاوران فعال در حوزه‌ی مهاجرت تحصیلی به کانادا بهره‌مند شوید.

موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می‌دهد؟

موسسه‌ی مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست اعتبار خود را بر اساس مسئولیت‌پذیری در قبال مشتریان خود به دست آورده است. ما در تراست همواره در تلاش هستیم تا محیطی سالم بر پایه صداقت و اعتماد به وجود بیاوریم که در آن هرکسی نسبت به مسئولیت‌های خودآگاه باشد و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن به مرحله‌ی عمل برساند. ازاین‌رو، وکلا و مشاوران تراست تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌برند تا افراد ضمن به دست آوردن بهترین مشاوره‌های ممکن، در نهایت به هدف موردنظر خود دست پیدا کنند.
این تلاش تا زمان حصول نتیجه‌ی مطلوب یا کسب رضایت خاطر موکلان ادامه پیدا می‌کند. یکی دیگر از بزرگ‌ترین مزیت‌های همکاری با موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست که در سایر موسسه‌های فعال در این حوزه به‌ندرت پیدا می‌شود، پیگیری کار تا آخرین مرحله و کسب نتیجه‌ی مطلوب است. متقاضیانی که با تیم تراست همکاری کنند، اطمینان پیدا خواهند کرد که پرونده‌ی آن‌ها هیچ‌گاه راکد نخواهد ماند و تیمی متشکل از حرفه‌ای‌ترین، ماهرترین و باتجربه‌ترین مشاوران در امر مهاجرت تحصیلی، دائماً در حال پیشبرد و هدایت آن هستند و همچنین، به لطف پیگیری موکل یا مشاور پرونده، مشتریان همواره از میزان پیشرفت پرونده‌ی خودآگاهی پیدا خواهند کرد.

چرا باید با متخصصین موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست مشورت کرد؟

متخصصین موسسه مشاوره مهاجرت تحصیلی تراست با دارا بودن سطح آکادمیک بسیار بالا در این زمینه، نسبت به شرایط تحصیل در کانادا آگاهی بسیار زیادی دارند. ازاین‌رو، می‌توانند بهترین مشاور افراد برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باشند. آن‌ها می‌توانند با بررسی دقیق وضعیت تحصیلی و علمی متقاضیان و آگاهی از شرایط آن‌ها، بهترین مشاوره‌های ممکن را در مورد انتخاب رشته و یا دانشگاه موردنظر خود در کانادا ارائه دهند.
همچنین، مشاوران تراست می‌توانند متقاضیان را نسبت به شرایط تحصیل در کانادا و نیازمندی‌های آن نیز آگاه کنند. به‌هرحال، خود متقاضیان هم باید درک و شناخت زیادی از مسیری که در پیش روی خود دارند، به دست بیاورند تا بتوانند شرایط را بهتر تشخیص دهند. علاوه بر این، متخصصین تراست به مشتریان کمک می‌کنند تا درخواست خود را به‌صورت کامل و تا جای ممکن بدون نقص ارائه دهند. آن‌ها این کار را با بررسی مدارک و فرم‌های ارائه‌شده توسط متقاضی و اطمینان از تکمیل بودن آن‌ها با دقت و ظرافت کامل انجام می‌دهند. این کار با در نظر گرفتن ددلاین ها و مهلت‌های تعیین‌شده در فرایند اپلای صورت می‌پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید