موسسه‌ اعزام دانشجو در زاهدان

موسسه‌ اعزام دانشجو در زاهدان

اعزام دانشجو از زاهدان

اگر دانشجوی شهر زاهدان هستید و قصد مهاجرت تحصیلی دارید، باید بدانید که مهاجرت تحصیلی در چندین مرحله انجام می‌شود. اولین و مهم‌ترین مرحله که تأثیر مستقیمی بر نتیجه‌ی مراحل بعدی دارد، انتخاب یک موسسه‌ی اعزام دانشجوی مناسب است. در مهاجرت تحصیلی شما با چالش‌های بسیاری روبرو خواهید شد.

در این مقاله ما به مهم‌ترین موضوعات مربوط به انتخاب یک موسسه‌ی اعزام دانشجو می‌پردازیم که عبارتند از:

 • دلایل اصلی همکاری دانشجویان با مؤسسات اعزام دانشجو
 • مؤسسات اعزام دانشجوی معتمد در زاهدان
 • اهمیت تخصص وکلا و مشاورین یک موسسه‌ی اعزام دانشجو
 • تعهدات و وظایف مؤسسات اعزام دانشجو

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: IRCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

دلیل اصلی همکاری دانشجویان با موسسات اعزام دانشجو

تعیین بهترین مسیر مهاجرتی

متخصصین امور مهاجرتی در یک موسسه‌ی اعزام دانشجو، در مرحله‌ی اول تمام شرایط شما را موردبررسی قرار خواهند داد و از شما سؤالات اساسی در مورد اهداف و دلایل مهاجرت خواهند پرسید. ممکن است شما بدون داشتن آگاهی کافی، مهاجرت تحصیلی را برای خود انتخاب کرده باشید درصورتی‌که راه‌های ساده‌تری نیز برای شما وجود دارد. پس از تعیین نوع مهاجرت، وکلای مهاجرتی مرحله‌به‌مرحله‌ی امور را طرح‌ریزی خواهند کرد.

زمان‌ بندی دقیق‌ تر امور

زمان‌بندی امور، یکی از ارکان اصلی تمام‌مسیرهای مهاجرتی است. شما در طول مهاجرت تحصیلی با ددلاین های مختلفی روبرو هستید و تأخیر در هر کاری مشکل‌ساز خواهد بود. یک متخصص اعزام دانشجو، به دلیل تجربه و دانش کافی، به‌راحتی می‌تواند زمان موردنیاز برای انجام امور هر مرحله را محاسبه کند. تا هر کار در زمان مناسب خود انجام شود.

تکمیل و جمع‌ آوری دقیق‌ تر فرم‌ ها و مدارک

مکاتبات اداری، جمع‌آوری مدارک و پر کردن فرم‌ها از امور بسیار حساس مهاجرت تحصیلی هستند. یک اشتباه کوچک در هر یک از این موارد می‌تواند سرنوشت یک پرونده را تغییر دهد. طبیعتاً شما تجربه و دانش کافی برای توجه به جزئیات را ندارید؛ به همین دلیل بهتر است قبل از هر چیز به دنبال یک موسسه‌ی اعزام دانشجوی مورد اعتماد باشید تا در انجام تمام این امور شما را یاری کند.

موسسات اعزام دانشجوی معتمد در زاهدان

مجوزهای یک موسسه‌ اعزام دانشجو

در تمام انواع مهاجرت، رعایت قانون مهم‌ترین مسئله است و شما باید مطمئن باشید که وکیل شما در تمام شرایط از قوانین تبعیت می‌کند. ساده‌ترین راه برای اطمینان از این موضوع، بررسی مجوزهای کارکنان یک موسسه‌ی اعزام دانشجو است. برای انجام این کار کافیست نام و کد مربوط به مجوز وکیل موردنظر خود را در سایت‌های معتبر مهاجرتی جستجو کنید.

سوابق

دومین دلیل اعتماد افراد به یک موسسه‌ی اعزام دانشجو، سوابق و آمار پرونده‌های موفق آن است. زمانی که در حال اعتبار سنجی مدارک یک موسسه هستید، ممکن است در مورد سوابق آن یک سری اطلاعات جزئی به دست آورید؛ اما این اطلاعات کافی نخواهند بود. بهتر است از طریق جستجو در شبکه‌های اجتماعی و مصاحبه با وکیل خود، در مورد تعداد پرونده‌هایی که یک موسسه با موفقیت به پایان رسانده است، اطلاعاتی مستند به دست آورید.

میزان رضایتمندی مشتریان قبلی

بهتر است از هر طریقی که می‌توانید با چند تن از موکلین سابق یک موسسه‌ی اعزام دانشجو ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آن‌ها با خبر شوید. ساده‌ترین راه برای انجام این کار جستجوی نظرات کاربران سابق یک موسسه، در شبکه‌های اجتماعی آن است.

چرا تراست یک موسسه‌ اعزام دانشجوی قابل اعتماد است

مجوزهای تراست

تمام مشتریان تراست از قانونی بودن مسیر مهاجرتی خود اطمینان کامل دارند؛ زیرا این موسسه از تمام مدارک معتبر و قانونی موردنیاز برای فعالیت در زمینه‌ی اعزام دانشجو به کانادا برخوردار است؛ و شما به‌راحتی می‌توانید از طریق جستجو در سایت‌های معتبر مهاجرتی کانادا از اعتبار آن‌ها مطمئن شوید. از مجوزها و اعتبار قانونی فعالیت تراست می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌کنیم:

سوابق شروین مدنی وکیل ارشد موسسه‌ تراست

شروین مدنی یکی از وکلا و شخصیت‌های برجسته در زمینه‌ی مهاجرت به کانادا است و در حال حاضر به‌عنوان وکیل ارشد موسسه‌ی اعزام دانشجوی تراست فعالیت دارد. از سوابق کاری ایشان می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌کنیم:

 • شروین مدنی سابقه‌ی سال‌ها تحصیل و تدریس در کشورهای آلمان و کانادا را دارد.
 • پس از برگزیده شدن برای شرکت در دوره‌های آفیسر اداره مهاجرت در سال 2007، او فعالیت خود را به‌عنوان آفیسر اداره مهاجرت کانادا آغاز کرد.
 • وکیل ارشد تراست در سال 2016 تدریس در کالج اشتون را آغاز کرد.
 • شروین مدنی در حال حاضر عضو هیئت‌علمی کالج اشتون است.
 • با بیش از 10 سال سابقه‌ی وکالت امور مهاجرتی، او هم‌اکنون وکیل ارشد موسسه‌ی تراست بوده و بر تمام پرونده‌های این موسسه نظارت دارد.

اهمیت تخصص وکلا و مشاورین موسسات اعزام دانشجو

 • به روز بودن اطلاعات

وکلای یک موسسه‌ی اعزام دانشجوی برتر، باید دائماً در حال تحقیق و به‌روزرسانی اطلاعات خود باشند. یک وکیل موفق کسی است که نسبت به کوچک‌ترین تغییرات در قوانین و شرایط حساس باشد. برای مثال، یک دانشگاه در خارج از کشور، ممکن است شرایط ثبت‌نام خود را به‌روزرسانی کند و یا ددلاین های اپلای را تغییر دهد. کوچک‌ترین سهل‌انگاری در رعایت این جزئیات عواقب جبران‌ناپذیری خواهد داشت.

 • تخصص و تمرکز در امور تحصیلی

بدیهی است که شرایط مهاجرت، به کشور مقصد و نوع مهاجرت بستگی دارد. کسانی که کشور مقصد و نوع مهاجرت آن‌ها مشخص‌شده است، باید کار را به دست مشاورین و وکلایی بسپارید که در امور آن‌ها تخصص بیشتری دارند. برای مثال، وکیلی که در اخذ ویزای کاری مهارت دارد، ممکن است در اخذ ویزای تحصیلی عملکرد خوبی نداشته باشد. به همین دلیل شما به وکیلی نیاز دارید که در زمینه‌ی مهاجرت تحصیلی تجربه و تخصص بالایی داشته باشد.

 • تخصص تراست در امور تحصیلی

در موسسه‌ی اعزام دانشجوی تراست، امور شما به وکلایی سپرده می‌شود که در پرونده‌های مشابه با پرونده‌ی شما سابقه و تخصص بیشتری دارند. تاکنون بیش از 6000 پرونده‌ی مهاجرتی در تراست با موفقیت به اتمام رسیده است که تعداد قابل‌توجهی از آن‌ها مربوط به مهاجرت تحصیلی است. از ویژگی‌های بارز تراست در انجام امور تحصیلی می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌کنیم:

 • تراست نماینده‌ی اصلی «Key Agent» برخی از بهترین مؤسسات تحصیلی کانادایی در ایران است؛ و مهاجرت شما از طریق تحصیل در این مؤسسات پیشروی سریع‌تری خواهد داشت.
 • وکیل ارشد تراست سابقه‌ی سال‌ها فعالیت در فضای آموزشی کانادا را دارند.
 • وب‌سایت تراست یکی از منابع کامل و معتبر پیگیری اخبار مهاجرت به کانادا است. از طریق این وب‌سایت شما اطلاعات بسیار مهمی درباره‌ی مهاجرت تحصیلی به کانادا خواهید یافت.
 • شما می‌توانید با مراجعه به صفحات تراست در شبکه‌های اجتماعی، از تجربیات دانشجویانی که از طریق این موسسه‌ی اعزام دانشجو به کانادا مهاجرت کرده‌اند استفاده کنید.

تعهدات و وظایف موسسات اعزام دانشجو

در این مقاله، از اهمیت مهارت، تخصص و تجربه‌ی یک وکیل ماهر سخن گفتیم. اگر شما به دلیل عدم پاسخگویی و مشکلات ارتباطی با وکیل خود نتوانید از دانش او استفاده کنید، مهارت وکیل شما عملاً بی‌فایده خواهد بود. موسسه‌ی اعزام دانشجوی تراست توجه ویژه‌ای به گسترش راه‌های ارتباطی و ارتقاء کیفیت پشتیبانی از دانشجویان دارد. از نقاط قوت تراست در پشتیبانی موکلین می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌کنیم:

 • وکلای تراست از انواع روش‌های آنلاین (وب‌سایت، ایمیل، تلفن، تلگرام، واتساپ و …) با موکلین خود در ارتباط هستند.
 • مشاورین و وکلای تراست در اکثر مواقع پاسخگوی تماس‌های شما هستند؛ و اگر به دلیل مشغله‌های فراوان نتوانند تماس شما را پاسخ دهند، در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.
 • دانشجویانی که از طریق تراست به خارج از کشور اعزام می‌شوند، دارای یک پنل کاربری و شخصی در وب‌سایت این موسسه‌ی اعزام دانشجو هستند و از طریق آن می‌توانند آخرین تغییرات پرونده‌ی خود را مشاهده کنند.
 • وکلای تراست در مورد جزئیات امور حساسیت بالایی دارند. به همین دلیل قبل از این‌که موکلین درگیر سؤالات مختلف شوند، وکلا آن‌ها را در جریان تمام جزئیات قرار خواهند داد.

یک موسسه‌ی اعزام دانشجو وظیفه دارد که امور پرونده‌ها را تنها به دست مشاوران و وکلای رسمی خود بسپارد. در برخی از شرایط دیده‌شده است که وکلای یک موسسه به دلیل مشغله‌ی زیاد و نداشتن زمان کافی، امور پرونده‌ها را به دست افراد متفرقه و کارآموز می‌سپارند. در مؤسسه‌ی اعزام دانشجوی تراست تمام وکلا با صرف زمان کافی، امور تمام پرونده‌ها را پیگیری می‌کنند و وکیل ارشد تراست نیز بر نحوه‌ی انجام کارها شخصاً نظارت دارد.

نظم و نوع رفتار وکلا و مشاورین یک موسسه‌ی اعزام دانشجو، بر میزان پیشرفت کار تأثیر مستقیم دارد. اگر فضای کاری یک موسسه منظم نباشد ممکن است زمان‌بندی امور از چهارچوب خود خارج شود و یا جزئیات و نکات مهم پرونده‌ی شما مفقود شود. زمانی که میزان رضایت مشتریان سابق یک موسسه را بررسی می‌کنید، بهتر است در مورد رفتار و فضای کاری موسسه‌ی موردنظر خود نیز سؤالاتی را مطرح کنید.

دانشجویانی که به مؤسسات اعزام دانشجو مراجعه می‌کنند، به‌طورمعمول می‌خواهند از تمام شرایط و احتمالات مطلع شوند. یک دانشجو برای برنامه‌ریزی دقیق‌تر باید بداند که مهاجرت او به‌طور میانگین چقدر هزینه خواهد داشت. اگرچه مهاجرت از اموری است که نمی‌توان احتمال موفقیت و هزینه‌ها را به‌طور دقیق و قطعی محاسبه کرد؛ اما یک وکیل مجرب و متخصص می‌تواند به‌طورکلی هزینه‌ها و احتمال موفقیت یک پرونده را تخمین بزند.

در پروسه‌ی مهاجرت، به‌طورمعمول شما بیشتر اطلاعات شخصی خود را در اختیار وکیل قرار می‌دهید؛ و ممکن است نخواهید که کسی به‌غیراز شما و افرادی که امور پرونده‌ی شما را پیگیری می‌کنند از آن‌ها مطلع شود. یک وکیل موظف است که امانت‌دار اطلاعات شما باشد.

همچنین بخوانید: هزینه مهاجرت به کانادا و دانشگاه‌ های کانادا

نکات مهم برای انتخاب یک موسسه‌ اعزام دانشجو

مصاحبه با وکلای اعزام دانشجو

بهتر است قبل از عقد قرارداد با وکلای یک موسسه شخصاً با آن‌ها صحبت کنید و دقیقاً همانند یک مصاحبه‌ی رسمی، در مورد روند انجام کار و شرایط از او سوال بپرسید. شما باید تمام تلاش خود را برای بهتر شناختن وکیل موردنظر خود به‌کارگیرید زیرا قرار است سرنوشت خود را به آن شخص بسپارید. بهتر است قبل از مصاحبه با وکیل خود هر سؤالی را که به نظر شما مهم است در یک لیست ذکر کنید. مهم‌ترین سؤالات عبارتند از:

 • آیا روش مهاجرتی که مدنظر دارید برای شما مناسب است؟
 • احتمال موفقیت پرونده‌ی شما به‌طور میانگین چقدر است؟
 • آیا وکیل شما درگذشته یک پرونده مشابه با پرونده‌ی شما را پشت سر گذاشته است؟
 • آیا وکیل شما هنوز هم با موکلین سابق خود در ارتباط است؟
 • سرعت پاسخگویی وکیل شما به سؤالات موکلین چگونه است؟
 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نکات مهم اولین صحبت با وکیل خود می‌توانید به سایت www.ashtoncollege.ca مراجعه کنید.

تحقیق و بالا بردن اطلاعات

اگر می‌خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید، بهتر است قبل از مراجعه به مؤسسات اعزام دانشجو، اطلاعات خود را تا حد ممکن درزمینه‌ی مسائل مهاجرتی بالا ببرید. مراجعه به منابع معتبر، پیگیری اخبار مربوط به مهاجرت، ارتباط با افرادی که سابقه‌ی مهاجرت داشته‌اند و غیره، از روش‌های مؤثر ارتقاء دانش هستند. اگر شما آگاهی‌های لازم در این زمینه را کسب کنید:

 • به‌راحتی می‌توانید قانونی بودن فعالیت مؤسسات را تشخیص دهید و یا اعتبار مجوزهای آن‌ها را پیگیری کنید.
 • می‌توانید صحت و امکان عمل به وعده‌هایی که مؤسسات قبل از عقد قرارداد به شما می‌دهند را بررسی کنید.
 • در اولین جلسه‌ی صحبت با وکیل خود، شرایط و اهداف خود را بهتر شرح می‌دهید.
 • میزان تخصص و دانش وکیل خود را به بهترین شکل ممکن خواهید سنجید.
 • و در آخر، احتمال اینکه در دام افراد سودجو بیفتید به حداقل می‌رسد.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

راهنمای عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

تجربیات دیگران را بشنوید!

نمونه های موفق/ ورق بزنید

مهاجرت تحصیلی به کانادا با موسسه تراست

دریافت وقت مشاوره اولیه

در این مرحله کافی است تا با یک تماس تلفنی و یا پر کردن فرم ارزیابی در سایت، یک وقت مشاوره از کارشناسان ما دریافت کنید

تنظیم قرارداد

بعد از تشریح کامل شرایط و خواسته های شما، راهنمایی های لازم از طرف کارشناس به شما داده خواهد شد و با عقد قرارداد، فرآیند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا آغاز می شود

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله کافی است مدارک خواسته شده را به کارشناس مجموعه تحویل دهید. در حالی که با خیالی آسوده به سایر کارهای خود می رسید، مطمئن هستید که کارشناسان تراست پیوسته در حال پیگیری کارهای شما هستند

معرفی فهرست دانشگاه ها

در این مرحله با توجه به شرایط شما فهرستی از دوره های موجود در رشته مورد علاقه تان در اختیار شما قرار می گیرد

اپلای دانشگاه کانادا و ارسال مدارک

در این مرحله، فرم های مورد نیاز دانشگاه مورد نظر شما تکمیل، و به همراه مدارک برای دانشگاه ارسال خواهند شد.

پرداخت شهریه و سایر هزینه ها

پس از اخذ پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه پرداخت می شود. نکته جالب توجه این است که کارشناسان با تجربه تراست می توانند با توجه به شرایط شما، بیشترین مقدار ممکن از بورسیه تحصیلی را برای شما دریافت کنند. بنابراین ممکن است نیاز به پرداخت شهریه در ترم های بعدی را نداشته باشید.

دریافت نامه پذیرش

در این مرحله نامه پذیرش از دانشگاه در دستان شماست. به شما تبریک می گوییم! آماده تحصیل در کانادا شوید.

دریافت ویزای تحصیلی

در نهایت، با توجه به دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، برای صدور ویزای تحصیلی کانادا اقدامات لازم برای شما انجام می شود

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

در چه صورت می‌توانیم به یک موسسه‌ی اعزام دانشجو اعتماد کنیم؟

اولین موضوعی که برای اعتماد به یک موسسه‌ی اعزام دانشجو باید به آن توجه کنید، اعتبار مجوزهای رسمی وکلای آن است. پس از مجوزها، شما باید سوابق وکلا و مشاورین موسسه‌ی موردنظر خود را بررسی کنید. در صورت امکان بهتر است با موکلین سابق مؤسسات ارتباط برقرار کنید و میزان رضایت آن‌ها را ارزیابی کنید.

چگونه می‌توانیم بهترین موسسه‌ی اعزام دانشجوی زاهدان را پیدا کنیم؟

پایه‌های اصلی یک موسسه‌ی اعزام دانشجو، بر وکلا و مشاورین آن استوار است. برای انتخاب بهترین موسسه‌ی اعزام دانشجو در زاهدان باید سوابق و میزان تخصص وکلای فعال در آن را در نظر بگیرید. اگر به هر دلیلی در شهر و منطقه‌ی خود مؤسسه‌ی مناسبی را پیدا نکردید، تحت هیچ شرایطی خود را محدود نکنید و مؤسسات سایر شهرها را نیز در نظر بگیرید؛ زیرا در مهاجرت پای سرنوشت شما در میان است و باید امور را به افراد متخصص بسپارید.

چرا برای مهاجرت تحصیلی باید با مؤسسات اعزام دانشجو همکاری کنیم؟

تعیین بهترین روش مهاجرتی، طراحی مسیر، جمع‌آوری مدارک، تکمیل فرم‌ها و زمان‌بندی امور، از موضوعات چالش‌برانگیز و مهمی هستند که انجام موفقیت‌آمیز آن‌ها بدون داشتن تجربه و مهارت کافی امکان‌پذیر نیست. یک موسسه‌ی اعزام دانشجوی ایده آل، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که امور پرونده‌ی شما در نهایت دقت انجام شوند و احتمال موفقیت شما تا حد ممکن بالا برود.

آیا از شهر زاهدان نیز می‌توانیم با موسسه‌ی اعزام دانشجوی تراست در ارتباط باشیم؟

پیشرفت راه‌های ارتباطی در دنیای امروز، محدودیت‌های تبادل اطلاعات را تا حد چشمگیری کاهش داده است. وکلای موسسه‌ی اعزام دانشجوی تراست خدمات خود را به تمام نقاط ایران، ازجمله زاهدان ارائه می‌دهند. پشتیبانی قوی و سریع تراست بی‌نظیر است. شما می‌توانید از انواع روش‌های: وب‌سایت، ایمیل، تلفن، واتساپ، تلگرام و غیره با وکیل خود در ارتباط باشید و تمام مراحل مهاجرت خود را با کمک او پشت سر بگذارید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات