کار در نیوبرانزویک

کار در نیوبرانزویک

نیوبرانزویک بهشت دوست‌داران زندگی در مجاورت طبیعت است. 85 درصد استان نیوبرانزویک را جنگل تشکیل می‌دهد، چندین جزیره‌ی ساحلی در سطح استان وجود دارند و مردم وقت آزاد و امکانات کافی را برای لذت بردن از طبیعت بکر آن دارند. جمعیت استان نیوبرانزویک، که یکی از استان‌های آتلانتیک کانادا به شمار می‌آید، 760 هزار نفر است. جمعیتی که سالانه با رسیدن مهاجران جدید، که برای کار در نیوبرانزویک آمده‌اند، به آن افزوده می‌شود. در ادامه با تراست همراه باشید.

چرا کار در نیوبرانزویک

دلایل متعددی برای انتخاب نیوبرانزویک می‌توان آورد. ساکنان این استان در یکی از زیباترین مکان‌های کانادا زندگی می‌کنند و از سطح رفاه بالایی برخوردارند. به همین دلیل هر سال تعداد متقاضیان کار در نیوبرانزویک افزایش می‌یابد. در این بخش شما را با مزایای زندگی و کار در این استان بیشتر آشنا می‌کنیم.

کتاب بازار کار کانادا

زندگی در نیوبرانزویک

اگر به دنبال الماس گمشده‌ی کانادا می‌گردید، دیگر نیازی به جستجو نیست، نیوبرانزویک همان الماس است. لذت زندگی در میان مناظر بکر و دیدنی و جمعیت مهاجردوست این استان آن را به مقصد مورد علاقه‌ی مهاجران فراوانی از سراسر جهان تبدیل کرده است.

یکی از مزایای زندگی در نیوبرانزویک هزینه‌های پایین زندگی‌ست. همین ویژگی موجب شده است تا نیوبرانزویک بیش از هر استان دیگری مورد پسند مهاجران باشد. بسیاری از مهاجرانی که برای کار در نیوبرانزویک به این استان وارد می‌شوند، به سرعت صاحب خانه و ملک شخصی خود می‌شوند.

شهرهای نیوبرانزویک مانند شهرهایی از قبیل تورنتو یا ونکوور بزرگ و با وسعت شهری زیاد نیستند. در این استان ترجیح به ساخت شهرهای کوچک و ایجاد فضایی آرام برای شهروندان است. هرچند که شاید زندگی شهری برای عده‌ای لذت‌بخش باشد، لیکن شهرهای کوچک‌تر نیوبرانزویک قطعاً تجربه‌ای دل‌انگیز را برایتان رقم خواهند زد. در این شهرها مردم روابطی صمیمی با یکدیگر دارند و به همین دلیل مکانی فوق‌العاده برای شروع یک کسب‌وکار جدید است.

اشاره به این نکته برای متقاضیان کار در نیوبرانزویک خالی از لطف نیست که این استان تنها استان دوزبانه‌ی رسمی در کاناداست. حدود دو سوم جمعیت استان به انگلیسی صحبت می‌کنند و یک سوم دیگر فرانسوی‌زبان هستند. بنابراین، اگر زبان فرانسوی را مسلط هستید ولی انگلیسی اندکی بلدید، یا برعکس، نیوبرانزویک گزینه‌ی ایده‌آلی برای شماست.

در نیوبرانزویک فرزندان شما به یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی کانادا دسترسی خواهند داشت. تمام مدارس و مراکز آموزشی از منابع اینترنتی مدرن برای تدریس استفاده می‌کنند. بی‌دلیل نیست که این استان بالاترین نرخ فارغ التحصیلان دبیرستان را در سراسر کانادا دارد. پس اگر یکی از دلایل مهاجرتتان برخورداری فرزندانتان از بهترین امکانات آموزشی‌ست، کار در نیوبرانزویک بهترین گزینه‌ای‌ است که می‌توانید به آن فکر کنید.

هرچند که این استان به اندازه‌ی استان‌هایی مانند انتاریو پرجمعیت نیست، اما خصوصیات منحصر به فردی آن را برتری می‌بخشد. سن نیروی کار در نیوبرانزویک به شدت در حال افزایش است، در حالی که کارآفرینان به طور نامحدودی مشغول ایجاد فرصت‌های شغلی جدید هستند. به همین دلیل نیوبرانزویک نیاز روزافزونی به نیروی کار جوان و جدید دارد. شما ،همچنین، می‌توانید روزهای خود را در کنار ساحل به تماشای وال‌های مهاجر یا کوه‌نوردی و صخره‌نوردی در کوه‌های اطراف شهر سپری کنید.

بازار کار در نیوبرانزویک

بازار کار در نیوبرانزویک

اقتصاد نیوبرانزویک مبتنی بر منابع طبیعی بوده و به جنگلداری، معدنکاوی و ماهیگیری وابسته است. گردشگری، کشاورزی، تولیدات کارگاهی و بخش خدمات نیز در حال رشد هستند و باعث ایجاد تعادل و تنوع در اقتصاد این استان شده‌اند.

خبر خوبی که می‌توان به متقاضیان کار در نیوبرانزویک داد، این است که رشد اقتصادی این استان بالاتر از میانگین منطقه‌ای استان‌های ناحیه‌ی آتلانتیک است. این مهم، تأثیر توسعه‌ی صنعت‌های پالایش نفت، ارتباط از راه دور، توسعه‌ی نرم افزار کامپیوتری و توزیع گاز طبیعی را بر اقتصاد نیوبرانزویک نشان می‌دهد.

تنها حدود یک پنجم زمین‌های این استان برای کشاورزی مناسب هستند و در واقع کمتر از یک سوم آنها تحت کشت قرار گرفته‌اند. دشت floodplains که تنها درصد اندکی از مساحت زمین‌های استانی را تشکیل می‌دهد، بهترین خاک را برای کشاورزی داراست.

اما، به دلیل اینکه چهار پنجم زمین‌های این استان از جنگل پوشیده شده است، صنعت جنگلداری بزرگ‌ترین صنعت برای کار در نیوبرانزویک است. تولیدات کاغذ و پالپ نشان‌دهنده‌ی بزرگ‌ترین جزء صنعتی در این استان هستند. کارخانه‌های اره‌بری و سایر محصولات جنگلی از قبیل الوار، تخته‌ی سه‌لا، سوخت و درخت کریسکس هم در سطح استان به فراوانی یافت می‌شوند. وجود جنگل همچنین طیف وسیعی از مشاغل حوزه‌های مرتبط را هم فراهم آورده است.

ماهیگیری نیز همچنان یکی از صنایع مهم نیوبرانزویک به شمار می‌آید. صدها کارگر در نواحی اصلی ماهیگیری، از جمله خلیج فاندی (Bay of Gundy) و خلیج سنت لورنس، مشغول به کار هستند. صنعت ماهیگیری، به عنوان یکی از صنایع بزرگ این استان، فرصت‌های شغلی فراوانی را برای کار در نیوبرانزویک فراهم آورده است.

از سوی دیگر، کشف انبارهای بزرگ طبیعی روی و پتاس در نیمه‌ی دوم قرن بیستم موجب افزایش اهمیت معدنکاوی در اقتصاد این استان شد. در نواحی شمال غربی محصولاتی مانند روی، مس، سرب، نقره و … تولید می‌شوند. در مجموع نیوبرانزویک، در سطح کانادا، رتبه‌ی بالایی را در تولید آنتیموان (سنگ سرمه)، بیسموت، پتاس، روی، زغال سنگ نارس، نقره و سرب دارد.

مجموعه‌ی صنایع تولیدی استان نیوبرانزویک به تولید محصولات غذایی، کاغذی و چوبی می‌پردازند. البته کسانی که به کار در کارخانجات محصولات فلزی، محصولات معدنی و ماشین‌آلات علاقمندند، نیز می‌توانند کار در نیوبرانزویک را در اولویت قرار دهند.

در مجموع می‌توان گفت که نیوبرانزویک، با تکیه بر منابع طبیعی غنی، فرصت‌های شغلی متنوعی را ایجاد کرده است.

اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، تراست بهترین انتخاب شماست. مشاوران و وکلای ما در تراست با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی مهاجرت از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

استاندارد حقوق کار در نیوبرانزویک

در نیوبرانزویک حدأقل حقوقی که کارفرمایان باید برای هر ساعت کاری پرداخت کنند، تعیین شده است. در حال حاضر حدأقل حقوق برابر است با 11 دلار و 70 سنت برای هر ساعت کاری. همچنین، حدأقل حقوق برای هر ساعت اضافه کاری از اول آوریل 2020 به بعد معادل 17 دلار و 55 سنت بوده است.

توجه داشته باشید که طبق قانون کار در نیوبرانزویک کارفرمایان می‌توانند از کارمندان خود بخواهند که اضافه کاری کنند، ولی در این صورت باید حدأقل حقوق اضافه کاری را پرداخت کنند. ساعات کاری معمول 8 ساعت کار در روز و 44 ساعت در هفته می‌باشد.

طبق قانون کار، کارفرمایان باید حدأقل هر 16 روز یک بار حقوق مزایای کارمندان خود را تسویه کنند. حقوق کارمندان با دلار کانادایی و از طریق چک یا واریز مستقیم به حساب بانکی صورت می‌گیرد.

کارمندانی که بیش از 5 ساعت در محیط کار در نیوبرانزویک حضور دارند، حق استفاده از نیم ساعت وقت استراحت را دارند. همچنین، هر کارمند در سال حق 2 هفته تعطیلات با حقوق را دارد که پس از 5 سال کار مداوم در یک شرکت این حق به 3 هفته افزایش پیدا می‌کند.

 میانگین درآمد مشاغل محبوب در نیوبرانزویک

 میانگین درآمد مشاغل محبوب در نیوبرانزویک

همان‌طور که در بخش‌های قبل اشاره شد، اقتصاد نیوبرانزویک به منابع طبیعی غنی آن متکی است. از سوی دیگر، خبرگی و سطح ارشدیت در مشاغل بر میزان درآمد افراد تأثیر مستقیم دارد. با این حال، بعضی مشاغل همچنان در این استان نیز بالاترین میزان درآمد را دارند. مشاغلی که بیشتر مربوط به حوزه‌های مراقبت‌های بهداشتی، حقوق، مدیریت و … هستند.

برای آشنایی با پردرآمدترین مشاغل مشغول به کار در نیوبرانزویک به جدول پایین مراجعه کنید:

عنوان شغلمیانگین درآمد
جراح / پزشکاز 221 هزار تا 618 هزار دلار
قاضیاز 186 هزار تا 519 هزار دلار
وکیلاز 150 تا 420 هزار دلار
مدیر بانکاز 142 هزار تا 396 هزار دلار
افسر اجرایی ارشداز 133 هزار تا 371 هزار دلار
افسر ارشد امور مالی124 هزار تا 346 هزار دلار
ارتودنتیستاز 119 هزار تا 334 هزار دلار
استاد دانشگاهاز 106 هزار تا 297 هزار دلار
خلباناز 88 هزار و 400 تا 247 هزار دلار
مدیر بازاریابیاز 79 هزار 600 تا 223 هزار دلار

بزرگ ‌ترین شرکت‌ های نیوبرانزویک

دو دلیل کارآفرینی و پیری نیروی کار محلی موجب شده تا بازار کار در نیوبرانزویک به شدت نیازمند نیروی جدید باشد. همان طور که می‌دانید، بزرگ‌ترین صنایع این استان عبارتند از جنگلداری، کشاورزی و ماهیگیری. با این حال، آیا به غیر از بخش دولتی و صنایع اصلی نیوبرانزویک چه شرکت‌های دیگری در کارآفرینی در نیوبرانزویک تأثیرگذارند؟ در ادامه با فهرستی از شرکت‌های کارآفرین آشنا خواهید شد:

 • Irving
 • McCain
 • New Brunswick Public Service
 • Horizon Health Network
 • NB Power
 • Department f Education
 • University f New Brunswick
 • CFB Gagetown
 • Maple Leaf Foods
 • Ganong

تراست همواره به دنبال جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید به راحتی و بدون هزینه‌ی خاصی برای بررسی شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا با تراست تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان در این خصوص بهره‌مند شوید.

سرمایه گذاری در نیوبرانزویک
نکاتی درباره‌ ی جستجوی کار در نیوبرانزویک

نکاتی درباره‌ ی جستجوی کار در نیوبرانزویک

پیدا کردن کار در نیوبرانزویک، بدون داشتن اطلاعات کافی درباره‌ی بازار کار و شرایط آن، می‌تواند بسیار چالش‌انگیز و چه بسا فرآیندی از پیش شکست خورده باشد. بنابراین، پیش از آنکه برای کار در این استان اقدام کنید، حتماً بازار کار و شرایط ورود به آن را به دقت بررسی کنید، مشاوره‌های لازم را دریافت کنید و با آگاهی در مسیر مهاجرت قدم بگذارید.

در کنار این موارد، نکته‌ی بسیار مهمی که باید مورد توجه قرار دهید، سطح زبان انگلیسی یا فرانسوی است. همان طور که قبلاً اشاره شد، نیوبرانزویک تنها استان به طور رسمی دوزبانه است. البته برای ورود به بازار کار در نیوبرانزویک نیازی نیست که هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی را مسلط باشید، لیکن تسلط بر یکی زبان‌ها و آشنایی با دیگری می‌تواند در هنگام حضور در این استان کمک شایانی به شما کند.

فرصت‌ های مهاجرت کاری به نیوبرانزویک

روش‌های مختلفی برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد. در این میان، برنامه‌ی استانی فرصت‌های گوناگونی را در اختیار متقاضیان کار در نیوبرانزویک قرار می‌دهد که یکی از آنها جریان اکسپرس انتری است: نامزدهای جریان اکسپرس انتری نیوبرانزویک نخست باید برای گواهی نامزدی این جریان استانی اقدام و موفق به اخذ آن شوند. وقتی که گواهی لازم را دریافت کردید، این احتمال وجود دارد که دعوت نامه‌ی اقدام برای اخذ اقامت دائم را از سوی حکومت فدرال کانادا دریافت کنید. سپس باید در طی 60 روز اظهارنامه‌ی علاقمندی خود را تحویل دهید.

شرایط لازم برای شرکت در جریان اکسپرس اینتری

هر کدام از برنامه‌های مهاجرتی اقتصادی شرایط لازم خود را می‌طلبند. این شرایط شامل مواردی مانند سن، امتیاز مهارت زبانی، سطح تحصیلات و سابقه‌ی کاری تخصصی متقاضی کار در نیوبرانزویک می‌شود.

بنابراین، قبل از هر کاری مطمئن شوید که شرایط لازم برای شرکت در برنامه‌ی مورد نظر خود را دارید.

مدارک احراز هویت

متقاضیان باید تمام مدارک مربوط به احراز هویت خود و تمام اعضای خانواده‌ی همراه (و حتی تعدادی از  اعضای خانواده که همراه متقاضی نیستند) را جمع‌آوری کنند. توجه کنید که در صورتی که مدارک شما به زبان انگلیسی یا فرانسوی نیستند، لازم است آنها را به صورت رسمی ترجمه کنید.

در نهایت، هم متقاضی و هم تمام اعضای خانواده باید دارای گذرنامه‌ی معتبر باشند.

آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی

آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی

توجه داشته باشید که تمام متقاضیان کار در نیوبرانزویک باید مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی معتبر ارائه دهند. به علاوه، مدرکی که ارائه می‌دهید باید در زمان تحویل درخواست حدأقل 6 ماه اعتبار داشته باشد (مدارک زبان از قبیل آیلتس و … معمولاً 2 سال اعتبار دارند).

حدأقل مدرک زبان مورد نیاز عبارت است از نمره‌ی 7 در آزمون Canadian Language Benchmark در یکی از زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی.

توجه

دقت کنید که برخی کارفرمایان کانادایی شاید نمره‌ی بالاتری را از متقاضی بخواهند.

حدأقل نمره کسب شده در آزمون‌های مختلف در جدول زیر نشان داده شده است:

 مهارتIELTSCELPIPTEFTCF
خواندن67207453
نوشتن6731010
گوش دادن67249458
صحبت کردن6731010

اعتبارنامه‌ ی تحصیلی

برای شرکت در تمام برنامه‌های اقامت و کار در نیوبرانزویک نیازمند حدأقل سطح تحصیلات هستید. البته برای برخی شغل‌ها به مدرک تحصیلی چندان بالایی نیاز ندارید، اما در هر صورت باید مدرک دیپلم دبیرستان کانادایی یا معادل آن را داشته باشید.

توجه کنید که اگر اعتبارنامه‌ی تحصیلات کانادایی را ندارید، لازم است که ارزیابی اعتبار مدرک تحصیلی (ECA) خود را ارائه دهید تا یکسان بودن آن با مدرک تحصیلات کانادایی را نشان دهید.

مدرک سابقه ‌ی استخدامی

لازم است گواهی یا نامه‌ی سابقه‌ی استخدامی را به منظور تأیید سابقه‌ی کاری خود، تهیه کنید. این نامه باید شامل موارد پایین شود:

 • در سربرگ رسمی شرکت نوشته شده باشد.
 • افسر یا ناظر مسئول آن را امضا کرده باشد.
 • شامل آدرس کامل، شماره تلفن(ها)، ایمیل و آدرس وبسایت شرکت شود.
 • مهر رسمی شرکت را خورده باشد.

نامه‌ی سابقه‌ی کاری متقاضی کار در نیوبرانزویک همچنین باید حاوی اطلاعات پایین باشد:

 • دوره‌ی تاریخی دقیق فعالیت متقاضی در شرکت.
 • موقعیت‌های شغلی متقاضی در شرکت و زمانی که در آن موقعیت‌ها فعالیت داشته است.
 • وظایف و مسئولیت‌های متقاضی در آن موقعیت شغلی.
 • حقوق سالانه‌ی متقاضی در آن شرکت به اضافه‌ی مزایای دریافتی.
 • ساعات کاری هفتگی متقاضی در آن شرکت.
شماره‌ ی پروفایل اکسپرس اینتری

شماره‌ ی پروفایل اکسپرس اینتری

برای شرکت در جریان اکسپرس انتری برنامه‌ی استانی باید شماره‌ی پروفایل اکسپرس انتری را داشته باشید. توجه کنید که تنها در این صورت می‌توانید از جریان اکسپرس انتری نیوبرانزویک برای ورود به بازار کار در نیوبرانزویک استفاده کنید. پس، قبل از هر کاری، پروفایل معتبر خود را ایجاد و فعال نمایید.

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می‌توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

مشاغل مورد نیاز در نیوبرانزویک

مشاغل مورد نیاز در نیوبرانزویک

پایلوت مهاجرتی آتلانتیک

کدمشاغل واجد شرایط
3413دستیار پرستاران دارای مجوز رسمی
4412کارگران نگهداری منزل
6411مدیران فروش
6513خدمات دهندگان غذا و نوشیدنی
6541مأموران امنیتی
6552مسئول مرکز تماس
7154کارگران بخش تحویل محصولات
7452متصدیان انتخاب مواد اولیه
8431کارگران عمومی مزارع
9462قصابان صنعتی
9463کارگران کارخانه های فرآوری ماهی و غذاهای دریایی
برنامه اکسپرس اینتری و مسیر کارگران ماهر

برنامه اکسپرس اینتری و مسیر کارگران ماهر

کدمشاغل واجد شرایط
2131مهندسین عمران
2211متخصصین شیمی
2146مهندسین هوافضا
2232بازرسان هوافضا
3012پرستاران دارای مجوز رسمی
3111پزشکان متخصص
3112پزشکان عمومی و خانوادگی
3141آسیب شناسان زبان – سخنوری
4011پروفسورهای دانشگاه
4152مددکاران اجتماعی
6211سرپرستان مغازه های خرده فروشی
6311سرپرستاران خدمات غذایی
6322آشپزها
6332نانواها
7201چرخ کاران
7237جوش کاران
7241برق‌کاران
7252لوله کش‌ها
7271نجارها
7312مکانیک‌ها

کار دانشجویی در نیوبرانزویک

در اغلب موارد، دانشجویان می‌خواهند در کنار تحصیل خود وارد بازار کار در نیوبرانزویک هم بشوند. خبر خوب این است که امکان کار برای دانشجویان بین المللی در سراسر کانادا فراهم است. ولی آنها تنها قادر به انجام کار پاره وقت هستند.

توجه کنید که به محض ورود به کانادا باید شماره‌ی سین خود را دریافت کنید. این شماره اهمیت زیادی برای شما دارد. حتی باید احتیاط لازم را در نگهداری آن انجام دهید، چون از طریق این شماره امکان کلاهبرداری نیز وجود دارد. ولی نکته‌ی قابل ذکر این است که هر کارفرمایی با مشاهده‌ی شماره‌ی سین شما خواهد دانست که چند ساعت در هفته اجازه‌ی کار در نیوبرانزویک را دارید. این میزان برای دانشجویان 20 ساعت کار در هفته است.

اشاره به این نکته هم ضروری می‌نماید که درآمد کار دانشجویی اختلافی باید سایر افراد ندارد. یعنی یک دانشجو برای هر ساعت کاری همان حقوق و مزایایی را دریافت می‌کند که سایر افراد هم دارند.

نحوه‌ ی پیدا کردن کار در نیوبرانزویک

برای اینکه بتوانید کار مورد نظر خود را پیدا کنید، باید بتوانید چهره‌ و توانایی‌های متفاوتی از خود ارائه دهید. در واقع، باید گفت که نگرش شما در مورد بازار کار و خود شما بر همه چیز تأثیرگذار است. فراموش نکنید که این شما هستید که موقعیت‌ها را برای خودتان می‌سازید.

در هر صورت، نکات زیر هم می‌توانند در پیدا کردن کار در نیوبرانزویک مشکل‌گشا باشند:

 • خود را با جامعه و محیط کار کانادایی وفق دهید. این می‌تواند به نقطه قوت شما تبدیل شود.
 • یک حساب لینکدین ایجاد کنید یا حساب قدیمی‌تان را سروسامان دهید.
 • رزومه و کاور لتر قوی تهیه کنید (توجه داشته باشید که در کانادا ارسال کاور لتر نیز بسیار مرسوم است).
 • از سایت‌های کاریابی استفاده کنید:

Ca.indeed.com

Wowjobs.ca

Workopolis.com

Hobsearch.monster.ca

 • پیگیر باشید تا به نتیجه می‌رسید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

در کنارتان هستیم!

وکلای و مشاورین باتجربه تراست با تمام روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند

سوالات متداول

قرعه‌کشی بعدی اکسپرس اینتری کی انجام می‌شود؟

معمولاً قرعه‌کشی اکسپرس انتری هر دو هفته یک بار انجام می‌شود. به هر حال، نباید انتظار داشت که همیشه قرعه‌کشی در موعدهای مقرر برگزار شود. گاهی اوقات فاصله‌ی بین قرعه‌کشی‌ها بیشتر و حتی کمتر نیز می‌شود.

آیا می‌توانم تنها خودم اقدام کنم و سپس خانواده‌ام را به کانادا بیاورم؟

بله، این امکان فراهم است. شاید فردی بخواهد به تنهایی برای کار در نیوبرانزویک اقدام کند و سپس از طریق برنامه‌ی مهاجرتی حمایت خانوادگی برای آوردن همسر و فرزندانش اقدام کند.

آیا می‌توانم بیشتر از یک پروفایل اکسپرس اینتری داشته باشم؟

خیر. توجه کنید که هر متقاضی تنها می‌تواند یک پروفایل داشته باشد. طبق قانون مهاجرت کانادا، به درخواست متقاضیانی که همزمان بیش از یک پروفایل داشته باشند، رسیدگی نخواهد شد.

پروفایل اکسپرس اینتری خودم را ناخواسته حذف کردم. چطور باید آن را درست کنم؟

اگر می‌خواهید در قرعه‌کشی شرکت داده شوید ولی پروفایل خود را حذف کرده‌اید، باید یک پروفایل جدید درست کنید.
مدارک مورد نیاز جریان اکسپرس انتری همواره در حال تغییر هستند. در این مرحله، متقاضی کار در نیوبرانزویک باید مدارک مورد نیاز اکسپرس انتری در زمان ایجاد مجدد پروفایل را تهیه کند.

من به مشاوره‌ی تخصصی نیاز دارم، به کجا سر بزنم؟

سازمان تراست متشکل از وکلا و مشاوران حرفه‌ای و متعهد حوزه‌ی مهاجرت است و در طول سال‌ها به افراد فراوانی برای رسیدن به مقصد کمک کرده است. اینجا بهترین مکانی‌ست که می‌توانید برای مشاوره‌ی تخصصی درباره‌ی مهاجرت به کانادا به آن سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.