حمیدرضا محمدی

حمیدرضا محمدی

حمیدرضا محمدی

مشاور بیزینسی موسسه مهاجرتی تراست


دکتر حمیدرضا محمدی عضو اتاق بازرگانی نورث ونکوور کانادا (North Vancouver chamber of commerce) و عضو انجمن مهندسان ایرانی در استان بریتیش کلمبیا کانادا است. ایشان فارغ التحصیل مهندسی عمران در مقطع کارشناسی، دارنده 2 مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت و مدیریت اجرایی (EMBA) و دارای مدرک دکتری در رشته مدیریت کسب وکار از دانشگاه بوردو فرانسه هستند.

 • مشاور مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا
 • استاد دانشکده مدیریت دانشگاه یورک ویل
 • مدیر عامل و موسس شرکت VIP Parking Solutions Inc در ونکوور

سوابق علمی حمیدرضا محمدی

 • تدریس دروس مرتبط با مدیریت و کارآفرینی در دانشکده مدیریت Acsenda – ونکوور کانادا
 • تدریس دروس مدیریت در دانشگاه یورک ویل کانادا
 • سابقه تدریس در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
 • رئیس انجمن تجارت علمی ایران (ISCA) در سال های 2013 الی 2016 میلادی
 • رئیس تیم پژوهش های شرکت توتال و دانشگاه یورک ویل کانادا

سوابق شغلی و حرفه ای حمیدرضا محمدی

 • مدیر عامل و موسس شرکت توتال (TOTAL Parking Solutions Inc) کانادا
 • مدیر عامل و موسس شرکت TIMECAN solutions Inc در ونکوور کانادا
 • مدیر عامل و موسس شرکت VIP Parking Solutions Inc در ونکوور کانادا
 • مدیر عامل و موسس شرکت TIME در ایران
 • نماینده انحصاری شرکت آلمانی Wohr GmbH در سیستم های مرتبط با پارکینگ اتوماتیک از سال 2018 میلادی
 • مدیر عامل و موسس شرکت Merak fzc در امارات متحده عربی
 • عضو اتاق بازرگانی نورث ونکوور کانادا از سال 2018 میلادی
 • عضو هیئت تجاری Surry کانادا از سال 2017 میلادی
 • عضو هیئت تجاری ونکوور در سال های 2012 و 2013 میلادی
 • نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران-کانادا از سال 2016 میلادی
 • عضو اتاق بازرگانی امارات از سال 2009 الی 2018 میلادی
 • عضو اتاق بازرگانی تهران از سال 2006 میلادی تا کنون
 • عضو اتاق بازرگانی ایران-ایتالیا از سال 2010 الی 2016 میلادی
 • توزیع کننده انحصاری شرکت ایتالیایی AFERPI SpA به عنوان بزرگترین تولید کننده ریل های فولای در کشور ایتالیا در بین سال های 2008 الی 2017 میلادی

دکتر حمیدرضا محمدی هم اکنون استاد دانشکده مدیریت Acsenda  و دانشگاه یورک ویل کانادا هستند. همچنین، ایشان در حال حاضر مسئولیت مدیریت پژوهش های شرکت ToTAL و دانشگاه یورک ویل کانادا را نیز بر عهده دارند.

ایشان ضمن برخورداری از یک سابقه علمی قوی در زمینه مدیریت اجرایی و بازرگانی، در زمینه کارآفرینی نیز تجربه بیش از 20 سال کار حرفه ای را در رزومه خود دارند. همچنین ایشان تجربه فعالیت در شرکت صادر کننده نمونه کشوری را نیز، در کارنامه حرفه ای خود دارا هستند و هم اکنون به عنوان بنیان گذار و مدیر عامل دو شرکت TOTAL و TIMECAN در کانادا، مشغول فعالیت هستند.

آقای حمیدرضا محمدی سابقه فعالیت آکادمیک و حرفه ای در کشور های مختلفی مانند ایران، فرانسه، امارات و کانادا را دارند. ایشان در حال حاضر به عنوان مشاور بیزینسی در موسسه مهاجرتی تراست مشغول به فعالیت هستند.

حمیدرضا محمدی را دنبال کنید!

پادکست بشنوید!

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.