تراست؛

پشتیبان شما برای ساخت آینده ای بهتر

مؤسسه مهاجرتی تراست؛ همراه شما در تمام مراحل مهاجرت

تیم موسسه مهاجرتی تراست که با نام حقوقی آتیه برتر ایرانیان مهاجر در ایران به ثبت رسیده است، مجموعه ای از وکلا و مشاورین خبره ایست که هدفش طراحی و اجرای بهترین مسیر مهاجرتی برای شماست.

مؤسسه مهاجرتی تراست (Trust Way Immigration Services) شرکتی کانادایی است که در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

دفاتر مرکزی مؤسسه مهاجرتی تراست در کانادا در شهر ونکوور و ریچموند قرار دارد.

دفاتر تهران و سایر شهرستان‌ها نیز به منظور سهولت ارتباط با موکلان ساکن ایران راه اندازی شده است و در حوزه‌های تحصیلی و کاریابی و سرمایه گذاری طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد.

گستره فعالیت‌های تراست شامل تمام انواع خدمات تسهیلی مهاجرت به کانادا و امور حقوقی مهاجران کانادا می‌شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه مهاجرتی تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

وکیل قانونی اداره مهاجرت کانادا

مؤسسه تراست تیم حقوقی خبره‌ای را متشکل از وکلای نامدار مهاجرت به کانادا تشکیل داده تا هدف خود را که تسهیل امر مهاجرت برای ایرانیان است، به بهترین نحو ممکن تحقق بخشد. شروین مدنی یکی از چهره‌های نامدار حوزه‌ی مهاجرت به کانادا است. ایشان عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت و از استادان این پروگرام هستند

از کار در اداره مهاجرت کانادا تا عضویت هیئت علمی کالج اشتون

شروین مدنی متولد تهران است و سابقه تحصیل و کار در کشورهای آلمان و کانادا را در کارنامه خود دارد. او در سال 2007 برای شرکت در برنامه کارورزی “آفیسر اداره مهاجرت” در کبک برگزیده شد و پس از گذراندن موفقیت آمیز این دوره، فعالیت خود را به عنوان آفیسر اداره مهاجرت شروع کرد.

بخشی از وظایف شروین مدنی در این سمت عبارت بوده‌اند از ارزیابی مجوز کار، ویزای توریستی، مجوز تحصیلی و برنامه‌های پناهندگان که در مرز ورودی اجرا می‌شدند. در این دوره، شروین مدنی توانست توانایی بالقوه خود را برای اجرای صحیح قوانین مهاجرتی کانادا به نمایش بگذارد.

سرانجام، در سال 2012، شروین مدنی تحصیل در رشته مشاوره مهاجرت را در کالج اشتون شروع کرد. او به دلیل موفقیت‌هایی که در این دوره به دست آورد، از سال 2016 فعالیت خود را به عنوان مدرس رسمی کالج اشتون آغاز کرد.

آمار بالای پرونده های موفق، ثمره سال ها تجربه در امور مهاجرت

شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالیت RCIC در انجمن ICCRC و همچنین آمار بالای پرونده های موفق مهاجرتی در حوزه های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری به عنوان وکیل ارشد تراست مشغول به فعالیت هستند تا مشتریان تراست با خیالی آسوده مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت را طی کنند.

ما به تعهدات خود در برابر مشتریان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما در تیم تراست تلاش می‌کنیم صادقانه با به ‌‌اشتراک‌‌گذاری آموخته‌ها و تجارب ذی‌قیمت تصویری روشن از مسیر مهاجرت برای مشتریان ایجاد کنیم و نتیجه ای مطلوب را برایشان رقم بزنیم.

تیم مشاورین موسسه تراست

فرانک سعیدی

مشاور مهاجرت به کانادا

Rimpi Rimpi

وکیل رسمی مهاجرت کانادا

حمیدرضا محمدی

مشاور تحصيلي و موسس TimeCan

Ana Martinez

مشاور مهاجرت کانادا

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 پرونده‌های موفق

بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

ارزش‌های سازمانی موسسه تراست

مؤسسه تراست به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مؤسسات مهاجرت به کانادا، رمز موفقیت خود را در ارزشهای سازمانی خود می‌بیند. ما ارزش‌های ذیل را در سازمان خود تثبیت کرده‌ایم:

متعهد به مشتری، مقید به نتیجه

ما به تعهدات خود در برابر مشتریان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما در تیم تراست تلاش می‌کنیم صادقانه با به ‌‌اشتراک‌‌گذاری آموخته‌ها و تجارب ذی‌قیمت تصویری روشن از مسیر مهاجرت برای مشتریان ایجاد کنیم و نتیجه ای مطلوب را برایشان رقم بزنیم.

مسئولیت پذیری و پاسخگویی

تراست اعتبار خود را بر اساس مسئولیت پذیری در قبال مشتریانش ایجاد کرده است. ما در تراست همواره در تلاش هستیم تا محیطی سالم و بر پایه صداقت و اعتماد پدید آوریم که در آن هر کسی نسبت به مسئولیت‌های خود آگاه بوده و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تجربه، تخصص و برتری

تراست تیمی متشکل از خبرگان امور مهاجرت است. ما می‌دانیم که ارزش ممتاز برای متقاضی مهاجرت، تجربه و تخصص است. بنابراین، ما در تراست با تکیه بر وکلا و مشاورین خبره و باتجربه خود همواره به دنبال ارائه برترین خدمات مهاجرتی هستیم. ویژگی ممتاز موسسه مهاجرتی تراست، اشتیاقی بی‌پایان به ارائه خدماتی بی نظیر به مشتریان است.

ماموریت موسسه مهاجرتی تراست

ماموریت ما پشتیبانی از شما در تمام مراحل مهاجرت به کانادا در جهت رسیدن به نتیجه ای مطلوب است. ما برآنیم که خدماتمان به گونه ای باشد که مشتری را شگفت زده نماید

همواره سعی ما بر این است که با رعایت استانداردها و قوانین امور مهاجرت، نتیجه‌ای بیش از حد انتظار را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

ما برنامه ریزی می‌کنیم، ما ترسیم می‌کنیم، ما طراحی می‌کنیم و ما می‌سازیم. هدف ما این است که به رویای شما از آینده پروبال دهیم و شما را به آینده‌ای که لایقش هستید، برسانیم.

باورداریم با تکیه بر وکلا و مشاورین متخصص و مجرب خود می توانیم مسیری کوتاه و هموار تا کانادا پیش روی شما قرار دهیم!

تراست تیمی متشکل از خبرگان امور مهاجرت است. ما می‌دانیم که ارزش ممتاز برای متقاضی مهاجرت، تجربه و تخصص است. بنابراین، ما در تراست با تکیه بر وکلا و مشاورین خبره و باتجربه خود همواره به دنبال ارائه برترین خدمات مهاجرتی هستیم. ویژگی ممتاز موسسه مهاجرتی تراست، اشتیاقی بی‌پایان به ارائه خدماتی بی نظیر به مشتریان است.

بزرگترین افتخاری که در طول سال‌ها خدمت رسانی کسب کرده‌ایم، لبخند رضایت مشتریان است. مجموعه تراست به خود می‌بالد که مشتریانش خدماتی منحصر به فرد را دریافت می‌کنند و این بزرگترین افتخار و دلگرمی تیم موسسه مهاجرتی تراست است.

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

مجوز فعالیت موسسه تراست

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

آخرین اخبار مهاجرتی را در لحظه دریافت کنید.

تراست، اعتماد شما

در موسسه تراست همواره تلاش کرده ایم تا با به کارگیری به روزترین روشها و متخصصان در وقت و هزینه شما عزیزان صرفه جویی کرده و حسن اعتماد شما را ارج بنهیم.

 • رضایتمندی بالا

  مشتریان تراست با دریافت خدمات منحصر به فرد همواره رضایت خود را اعلام می دارند که این مسئله باعث افتخار و دلگرمی ماست.

 • هزاران پرونده موفق

  اخذ گواهی نامه های متعدد و مدارک معتبر در زمینه امور مهاجرتی، کاریابی بین المللی و نمایندگی چندین دانشگاه و کالج معتبر کانادا جهت اعزام دانشجو شاهدی بر حرفه ای بودن گروه تراست می باشد.

 • سرعت عمل

  مشاورین تراست با نهایت دقت، سریعترین عملکرد را با نتیجه دلخواه شما ارائه می کنند.

خدمات موسسه مهاجرتی تراست

تاییدیه های معتبر تراست

تیم متخصص و مقید ما در تراست با سال ها سابقه درخشان و آگاهی از تمامی فنون و قوانین مربوط به امور حقوقی و مهاجرتی، مفتخر است تا آمادگی خود را برای همراهی شما عزیزان در تمامی مراحل مهاجرت و اقامت در کانادا اعلام نموده و در این راه از هیچ کوششی فروگزار نمی کند.

قصد همکاری به عنوان نماینده موسسه مهاجرتی تراست را دارید؟

مهم ترینهای
مهاجرت به کانادا

اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند.

دریافت خدمات
از مشاورین رسمی عضو
کانون مشاورین مهاجرتی کانادا
ICCRC

9سال فعالیت
2500پرونده توریستی
1500پرونده دانشجویی
2000کار و سرمایه گذاری
بیش از 6000 پرونده موفق

گروه حرفه ای تراست متشکل از مجرب ترین وکلای رسمی مهاجرت و مشاورین معتمد افتخار دارد تا با داشتن بیش از 6000 پرونده موفق در تمامی مراحل از مهاجرت تا اقامت در کانادا در کنار شما عزیزان بوده و در این مسیر دشوار همراهی تان کند تا شما همراهان گرامی تنها به رشد، پویایی و رفاه زندگی پیش رو در محیطی پر از فرصت پیشرفت و آرامش بیندیشید.

اخبار مهاجرت