همراه شما در تمام مراحل مهاجرت

12+ سال افتخار اعتماد شما

مؤسسه مهاجرتی تراست مجموعه ای از وکلا و مشاورین خبره ایست که هدفش طراحی و اجرای بهترین مسیر مهاجرتی برای شما است.

مؤسسه مهاجرتی تراست (Trust Way Immigration Services) شرکتی کانادایی است که در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

دفتر مرکزی مؤسسه مهاجرتی تراست در کانادا در شهر ونکوور و ریچموند قرار دارد.

گستره فعالیت های تراست شامل تمام انواع خدمات تسهیلی مهاجرت به کانادا و امور حقوقی مهاجران کانادا می شود.

پرونده‌های موفق

بیش از ۶ هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

12+
سال فعالیت
2500+
پرونده توریستی
2000+
کاری و سرمایه گذاری
1500+
پرونده تحصیلی

از کجا شروع کنم؟!

محتوای جلسات مشاوره بر اساس تجربه وکلا و آخرین اخبار مهاجرت تنظیم شده است.

از بهترین مشاوران مهاجرت

مشاوره تخصصی بگیرید!

تجربه و تخصص در کنار هم!

تمامی پرونده های موسسه مهاجرت به کانادا تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی و به همراه نامه دفاعیه ایشان سابمیت می شوند.

وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن CICC (کد وکالت: RCIC# 506959)

عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت

سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت

بیش از 12 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

تجربه کیس های موفق از بیش از 20 ملیت مختلف

درباره شروین مدنی بیشتر بخوانید

شروین مدنی

وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا
کد وکالت: RCIC# 506959

وکیل قانونی اداره مهاجرت کانادا

مؤسسه تراست تیم حقوقی خبره‌ای را متشکل از وکلای نامدار مهاجرت به کانادا تشکیل داده تا هدف خود را که تسهیل امر مهاجرت برای ایرانیان است، به بهترین نحو ممکن تحقق بخشد. شروین مدنی یکی از چهره‌های نامدار حوزه‌ی مهاجرت به کانادا است. شروین مدنی متولد تهران است و سابقه تحصیل و کار در کشورهای آلمان و کانادا را در کارنامه خود دارد. ایشان عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت و از استادان این پروگرام هستند.

از کار در اداره مهاجرت کانادا تا عضویت هیئت علمی کالج اشتون

شروین مدنی در سال ۲۰۰۷ برای شرکت در برنامه کارورزی “آفیسر اداره مهاجرت” در کبک برگزیده شد و پس از گذراندن موفقیت آمیز این دوره، فعالیت خود را به عنوان آفیسر اداره مهاجرت شروع کرد. بخشی از ایشان در این سمت عبارت بوده‌اند از ارزیابی مجوز کار، ویزای توریستی و مجوز تحصیلی. در سال ۲۰۱۲، شروین مدنی تحصیل در رشته مشاوره مهاجرت را در کالج اشتون شروع کرد. او به دلیل موفقیت‌هایی که در این دوره به دست آورد، از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را به عنوان مدرس رسمی کالج اشتون آغاز کرد.

آمار بالای پرونده های موفق، ثمره سال ها تجربه در امور مهاجرت

شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالیت RCIC در انجمن CICC و همچنین آمار بالای پرونده های موفق مهاجرتی در حوزه های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری به عنوان وکیل ارشد تراست مشغول به فعالیت هستند تا مشتریان تراست با خیالی آسوده مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت را طی کنند.

مسیری کوتاه و هموار تا کانادا پیش روی شماست

تمام دانش فنی و تجربه تیم وکلا و مشاورین تراست در خدمت شماست. با تکیه این دانش و تجربه مسیری کوتاه و هموار تا کانادا پیش روی تان خواهد بود.

خدمات موسسه مهاجرتی تراست

هر آنچه که برای مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا نیاز دارید!

صفر تا صد اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی از مدارس، کالج و دانشگاه های کانادا

ویزای همراه و توریستی

کاریابی، اخذ مجوز LMIA و ویزای کاری

اکسپرس اینتری و برنامه های استانی (PNP)

استارت آپ

کارآفرینی، راه اندازی و خرید بیزینس

ثبت شرکت

ویزای خوداشتغالی

اسپانسرشیپ و سوپر ویزا

تمدید PR و اخذ شهروندی

تماس با ما

ما اینجا هستیم که کمک کنیم!

دفتر ونکوور

واتساپ +۱(۲۵۰)۲۰۱-۲۰۲۰
Address

Unit 306, 126 East 15th Street, North Vancouver , V7L 2P9

مدارک و مجوزها

ارزش های سازمانی موسسه تراست

موسسه تراست به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مؤسسات مهاجرت به کانادا، رمز موفقیت خود را در ارزش های سازمانی خود می بیند. ما ارزش های ذیل را در سازمان خود تثبیت کرده ایم:

متعهد به مشتری،

مقید به نتیجه

ما به تعهدات خود در برابر مشتریان وفاداریم و اعتماد انها را پاس می داریم. ما در تیم تراست تلاش می کنیم صادقانه با به اشتراک گذاری آموخته ها و تجارب ذی قیمت، تصویری روشن از مسیر مهاجرت برای مشتریان ایجاد کنیم و نتیجه ای مطلوب را برایشان رقم بزنیم.

مسئولیت پذیری،

پاسخگویی

تراست اعتبار خود را براساس مسئولیت پذیری در قبال مشتریانش ایجاد کرده است. ما در تراست همواره در تلاش هستیم تا محیطی سالم و بر پایه صداقت و اعتماد پدید آوریم که در آن هر کسی نسبت به مسئولیت های خود آگاه بوده و آنها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تجربه،تخصص،

برتری

تراست تیمی متشکل از خبرگان امور مهاجرت است. ما می دانیم که ارزش ممتاز برای متقاضی مهاجرت، تجربه و تخصص است. بنابراین، ما در تراست با تکیه بر وکلا و مشاورین خبره و باتجربه خود، همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات مهاجرتی هستیم. ویژگی ممتاز مؤسسه مهاجرتی تراست اشتیاقی بی پایان به ارائه خدماتی بی نظیر به مشتریان است.

مأموریت و چشم‌انداز مؤسسه مهاجرتی تراست

فراتر از این‌ها خواهیم رفت

ماموریت ما پشتیبانی از شما در تمام مراحل مهاجرت به کانادا در جهت رسیدن به نتیجه ای مطلوب است. ما برآنیم که خدماتمان به گونه ای باشد که مشتری را شگفت زده نماید. همواره سعی ما بر این است که با رعایت استانداردها و قوانین مهاجرت، نتیجه‌ای بیش از حد انتظار را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

ما برنامه ریزی می‌کنیم، ما ترسیم می‌کنیم، ما طراحی می‌کنیم و ما می‌سازیم. هدف ما این است که به رویای شما از آینده پروبال دهیم و شما را به آینده‌ای که لایقش هستید، برسانیم.باورداریم با تکیه بر وکلا و مشاورین متخصص و مجرب خود می توانیم مسیری کوتاه و هموار تا کانادا پیش روی شما قرار دهیم!

ما می‌دانیم که ارزش ممتاز برای متقاضی مهاجرت، تجربه و تخصص است. بنابراین، ما در تراست با تکیه بر وکلا و مشاورین خبره و باتجربه خود همواره به دنبال ارائه برترین خدمات مهاجرتی هستیم. ویژگی ممتاز تراست، اشتیاقی بی‌پایان به ارائه خدماتی بی نظیر به مشتریان است.

عملکرد تراست را در قالب آمار و اعداد بسنجید!

هزاران متقاضی مهاجرت مسیرشان را از تراست آغاز کرده اند.

+ 4 میلیون بازدید سالانه

سالانه بیش از 4 میلیون نفر از وب سایت موسسه مهاجرتی تراست بازدید می کنند و از اطلاعات تخصصی حوزه مهاجرت به کانادا بهره می برند.

+ 2000 مشاوره تخصصی در سال

سالانه بیش از دو هزار مشاوره تخصصی توسط وکلا و مشاورین تراست به متقاضیان مهاجرت به کانادا ارائه می شود.

+ 2500 مقاله تخصصی حوزه مهاجرت کانادا

وب سایت تراست مانند یه دایره المعارف کامل و به روز در زمینه مهاجرت به کاناداست. ما در تراست به صورت طبقه بندی شده و حرفه ای تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت به کانادا را در قالب بیش از 2500 هزار مقاله تخصصی به صورت رایگان در اختیارتان قرار داده ایم.

+ 7 سال مدت زمان بازدید از وب سایت در هر سال!

مخاطبان در هر سال به طور میانگین مجموعا به مدت هفت سال! زمان بر روی وب سایت تراست وقت صرف می کنند تا از راهنماهای مهاجرتی استفاده کنند.

+ 500 ساعت ویدیو و پادکست

در تراست تی وی و رادیو تراست در قالب بیش از 500 ساعت فایل صوتی و تصویری تجربیات متخصصان صنایع مختلف و دانشجویان دانشگاه های مختلف کانادا و.. را در اختیارتان قرار داده ایم و همچنین وکلا و مشاورین تراست به سوالات مهاجرتی پرتکرار شما پاسخ داده اند.

+ 20 هزار صفحه!

جالب است بدانید اگر بخواهیم مقالات و راهنماهای تراست را در قالب یک کتاب کاغذی منتشر کنیم، تعداد صفحات آن به بیش از 20 هزار صفحه می رسد!

+ 700 هزار دانلود کتاب های راهنما

در بخش کتابخانه مهاجرت تراست، کتابها با موضوعات مختلفی آماده شده اند. از راهنمای مطالعه آزمون های زبان گرفته تا راهنمای انتخاب دانشگاه ها، شرایط بازار کار کانادا و ده ها موضوع کاربردی دیگر. این کتابها تاکنون بیش از 700 هزار بار توسط کاربران وب سایت دانلود شده اند!

+ 2500 پاسخ به سوالات مهاجرتی کاربران

تا کنون به بیش از 2500 سوال مهاجرتی کاربران مختلف در وب سایت و سوشال مدیا پاسخ داده ایم. سوالات پرتکرار کاربران در قالب فایل های صوتی در رادیو تراست به رایگان در دسترس شما قرار گرفته است.

چرا موکلین به موسسه مهاجرت کانادا تراست اعتماد کرده‌اند؟

12+ سال افتخار اعتماد شما

سالها تجربه درخشان مشاوران

داشتن بیش از یک دهه تجربه طی ۶ هزار پرونده موفق مهاجرت به کانادا از ۲۰ ملیت مختلف

مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

بهره مندی از تیم مشاوران خبره و آموزش دیده، به مدیریت آقای شروین مدنی، مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا و عضو iccrc

نماینده رسمی مراکز آموزشی

نمایندگی رسمی بیش از ۷۰ دانشگاه معتبر، ۱۰۰ کالج و ۱۵۰ مدرسه در کانادا

تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

بهره مندی از مشاوران کسب و کار

بهره مندی از حضور مشاور بیزینسی خبره، با تجربه راه اندازی کسب و کارهای مختلف در کانادا، جهت مشاوره در تهیه بیزینس پلن، پیش بینی سود و زیان کسب و کار و ...

دیوارهای شیشه‌ای

موکلین موسسه مهاجرتی تراست در تمامی مراحل انجام کار علاوه بر ارتباط با موکل تمامی فرمها و مدارک ارسالی را با وی به اشتراک می گذارند و با توجه به الزامات iccrc هیچ نقطه پنهانی در پرونده متقاضی وجود ندارد.

به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

روابط کلیدی با متخصصان صنایع مختلف

اندوختن گنجینه ای از تجربیات و تخصصهای مختلف کاربردی در ارتباط با صاحبان صنایع مختلف، موردنیاز جهت مهاجرت کاری به کانادا

سرمایه گذاری در جلب رضایت مشتری

مشاوران موسسه مهاجرتی تراست، به جای در نظر گرفتن سود خود تنها به احتمال موفقیت و شرایط موکل برای پیشنهاد روش مهاجرتی توجه می کنند، زیرا تجربه نشان داده هر موکلی که با رضایت از مجموعه ما خدمات دریافت کند، چندین پرونده دیگر برای ما به ارمغان می آورد و این چرخه ادامه دارد ...

ارتباط مستقیم و دائم با موکلین

داشتن ارتباط کلیدی، دائم و بدون واسطه کارشناسان و مشاورین رسمی تراست با موکلین، بعد از عقد قرارداد

موسساتی که ما نماینده آنها هستیم

کالج، موسسات و دانشگاه هایی که ما نماینده آنها هستیم!