تراست؛

پشتیبان شما برای ساخت آینده ای بهتر

موسسه مهاجرتی تراست

 موسسه حقوقی و مهاجرتی کانادایی تراست (Trust Way Immigration Services) در استان بریتیش کلمبیا و به شماره Incorporation Number: BC1268598 به ثبت رسیده است و در زمینه گستره وسیعی از خدمات تسهیلی مهاجرت به کانادا و امور حقوقی مهاجران کانادا فعالیت دارد. شماره ثبت در اداره مهاجرت کانادا R506959 می باشد. دفتر اصلی موسسه در ونکوور قرار گرفته و جهت تسهیل ارتباط با موکلان ساکن ایران، دفتر تهران با مجوز رسمی فعالیت دارد. لازم به ذکر است کلیه فعالیتهای دفتر ایران در زمینه تحصیل و کاریابی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین اخبار مهاجرتی را در لحظه دریافت کنید.

تراست، اعتماد شما

در موسسه تراست همواره تلاش کرده ایم تا با به کارگیری به روزترین روشها و متخصصان در وقت و هزینه شما عزیزان صرفه جویی کرده و حسن اعتماد شما را ارج بنهیم.

  • رضایتمندی بالا

    مشتریان تراست با دریافت خدمات منحصر به فرد همواره رضایت خود را اعلام می دارند که این مسئله باعث افتخار و دلگرمی ماست.

  • هزاران پرونده موفق

    اخذ گواهی نامه های متعدد و مدارک معتبر در زمینه امور مهاجرتی، کاریابی بین المللی و نمایندگی چندین دانشگاه و کالج معتبر کانادا جهت اعزام دانشجو شاهدی بر حرفه ای بودن گروه تراست می باشد.

  • سرعت عمل

    مشاورین تراست با نهایت دقت، سریعترین عملکرد را با نتیجه دلخواه شما ارائه می کنند.

خدمات موسسه مهاجرتی تراست

تاییدیه های معتبر تراست

تیم متخصص و مقید ما در تراست با سال ها سابقه درخشان و آگاهی از تمامی فنون و قوانین مربوط به امور حقوقی و مهاجرتی، مفتخر است تا آمادگی خود را برای همراهی شما عزیزان در تمامی مراحل مهاجرت و اقامت در کانادا اعلام نموده و در این راه از هیچ کوششی فروگزار نمی کند.

قصد همکاری به عنوان نماینده موسسه مهاجرتی تراست را دارید؟

مهم ترینهای
مهاجرت به کانادا

اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند.

دریافت خدمات
از مشاورین رسمی عضو
کانون مشاورین مهاجرتی کانادا
ICCRC

9سال فعالیت
1295استانی
1165دانشجویی
1284توریستی و غیره
بیش از 6000 پرونده موفق

گروه حرفه ای تراست متشکل از مجرب ترین وکلای رسمی مهاجرت و مشاورین معتمد افتخار دارد تا با داشتن بیش از 6000 پرونده موفق در تمامی مراحل از مهاجرت تا اقامت در کانادا در کنار شما عزیزان بوده و در این مسیر دشوار همراهی تان کند تا شما همراهان گرامی تنها به رشد، پویایی و رفاه زندگی پیش رو در محیطی پر از فرصت پیشرفت و آرامش بیندیشید.

اخبار مهاجرت