جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا در یک نگاه

مواردتوضیحات
روش های یافتن جاب آفر کاناداوب سایت های آگهی شغلی
شبکه های اجتماعی
دوستان و نزدیکان در کانادا
ارتباط مستقیم با کارفرما
هزینه ویزای کار پس از اخذ پیشنهاد شغلی کانادا۱۵۵ دلار کانادا برای ورک پرمیت
مدت زمان لازم برای اخذ پیشنهاد شغلیبسته به شرایط بین چند هفته تا ۳ ماه
مدارک الزامی برای یافتن پیشنهاد شغلی کانادامدرک زبان
رزومه
گواهی های تخصصی شغلی
گواهی اثبات کننده سابقه شغلی
نوع اقامت پس از اخذ ویزای کارویزای موقت کاری یا اقامت دائم
تمکن مالی برای ویزای کارحدود ۱۳ هزار دلار برای یک نفر
بهترین شغل های پر تقاضافناوری، ارتباطات، حمل و نقل، توریسم، تولید کارخانه ای، شغل های مرتبط با مواد غذایی
بهترین سایت های کاریابیIndeed
WorkBC
Job Bank
Glassdoor
Monster
 • جاب آفر کانادا یکی از مزیت هایی است که شما می توانید با دریافت آن در سیستم اکسپرس انتری امتیاز خود را افزایش دهید.
 • اخذ یک جاب افر کانادا می تواند تا ۲۰۰ امتیاز در این سیستم برایتان امتیاز به دنبال داشته باشد و با استفاده از آن می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید.
 • نوشتن رزومه قدرتمند و بدون نقص از جمله نکات مهم اخذ یک پیشنهاد شغلی کانادا به شمار می رود.
 • داشتن مدرک زبان در این مسیر می تواند توانایی های ارتباطی شما را به اثبات برساند.

لینک های مفید

بازار کار کانادا
کتاب بازار کار کانادا

لینک های مفید مهاجرت متخصصان هر حوزه کاری به کانادا

پادکست بشنوید!

اکسپرس اینتری

رادیو تراست

موضوع: اکسپرس اینتری کانادا

مراحل اخذ جاب آفر کانادا

مشاوره تخصصی

در روند پیشرفت پرونده مهاجرتی تان شما مطمئنا نیاز دارید تا اطلاعاتی را در مورد آماده کردن مدارک و نحوه ثبت آن ها به دست آورید. یک مشاور تخصصی مهاجرت شغلی تمامی این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در یک مسیر مستقیم و بدون دردسر بتوانید به سمت اهداف تان حرکت کنید.

زمان و هزینه دو دارایی مهم شما در مسیر مهاجرت کاری کانادا هستند که برای رسیدن به اهداف تان باید این دو نکته را در نظر داشته باشید. یک مشاور تخصصی می تواند اطلاعات و روشی را به شما ارائه دهد تا در زمان و هزینه های خودتان صرفه جویی زیادی داشته باشید.

نتخاب روش مهاجرتی

در مورد ویزای کاری کانادا، شما دو مسیر مهم پیش روی خود دارید که استفاده از روش اکسپرس انتری یا روش های استانی است. در هر دو حالت، شما در نهایت صاحب یک ویزای شغلی خواهید شد که با استفاده از آن می توانید به این کشور مهاجرت کنید و اهداف تان را دنبال کنید.

نکته مهم این است که در ابتدای مسیر باید شرایط این مسیرها را مطالعه کنید و پس از آن به فکر آماده کردن مدارک مورد نیاز باشید.

در روش های استانی شما از همان ابتدا باید مشخص کنید که در کدام یک از استان های کانادا قصد زندگی را دارید چرا که مراحل از طریق سیستم های دولتی ایالتی شروع خواهد شد.

تمکن مالی

تقریبا تمامی روش های مهاجرتی که شما با استفاده از آن ها به کشور کانادا مهاجرت خواهید کرد، نیاز به ارائه تمکن مالی دارند.

این تمکن مالی در یک روش مهاجرتی با روش دیگر ممکن است متفاوت باشد. مثلا در روش مهاجرت بیزینسی شما به تمکن مالی بیشتری در مقایسه با روش های تحصیلی نیاز دارید.

در روش مهاجرت با ویزای کار و اخذ جاب افر کانادا نیز شما باید به فکر تمکن مالی باشید که این مبلغ برای تامین هزینه های ماه های اول شما خواهد بود.

معمولا با ارائه مدارک دال بر تمکن مالی تا ۱۳ هزار دلار می توان تایید سفارت را برای ویزای کار کانادا دریافت کرد. در صورت ارائه گواهی تمکن مالی بیشتر شما در شرایط مطمئن تری می توانید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید.

بررسی شرایط

بهتر است قبل از اقدام به دریافت جاب آفر کانادا به خوبی شرایط ویزای کاری کانادا را بررسی کنید تا با دید بهتری به سمت آماده کردن مدارک مورد نیاز حرکت کنید.

نکته مهم این است که شما نیاز دارید تا مدارکی را برای برنامه ها آماده کنید و شرایط شما باید متناسب با برنامه مورد نظر باشد. در صورتی که در ابتدای مسیر این شرایط و مدارک مورد نیاز را بررسی کنید، در شرایط بهتری می توانید پرونده کامل و بدون نقص در سیستم آنلاین ثبت کنید.

معمولا سابقه شغلی، تمکن مالی و دانش زبان از شرایط مهم برنامه ها برای دریافت ویزای کار هستند که در ابتدای کار باید آن ها را در نظر داشته باشید.

آماده سازی مدارک

هر چند در مسیر اخذ جاب افر کانادا شما نیازی به ارائه مدارک اصلی ندارید اما بهتر است از همان ابتدای راه به فکر آماده کردن این مدارک باشید. برای نمونه، مدارکی مانند زبان باید در یک زمان بندی مشخص آماده شوند و شما باید برنامه ریزی دقیقی برای گرفتن این مدرک داشته باشید.

آماده کردن این نوع مدارک و شروع به کار از همان ابتدای مسیر به شما اطمینان می دهد که می توانید در زمان دلخواه درخواست خودتان را در سیستم مورد نظر به ثبت برسانید. البته، بعضی از مدارک دارای اعتبار مشخصی هستند که از آن جمله باید ترجمه شناسنامه و گواهی عدم سوء پیشینه را بیان کرد.

این نوع مدارک باید در مراحل آخر آماده شده و بلافاصله در سیستم آنلاین به ثبت برسند.

مدرک زبان

مدرک زبان برای دریافت جاب آفر کانادا اصلا ضروری نیست و این مدرک در شرایط اصلی اکثر موقعیت های شغلی بیان نمی شود. اما دقت داشته باشید که پس از دریافت پیشنهاد شغلی کانادا شما باید در شرایط این کشور حضور داشته باشید و وظایف شغلی را به صورت دقیق و بی نقص انجام دهید. در این صورت، مطمئنا به دانش کافی از زبان انگلیسی یا فرانسوی نیاز خواهید داشت. با اخذ یک مدرک زبان معتبر در ابتدای مسیر، شما اطمینان دارید که از نظر دانش زبان به مشکل بر نخواهید خورد.

اکثر متخصصان مهاجرت توصیه می کنند که این مدرک را در ابتدای مسیر اخذ کنید تا در مرحله سفارت و اخذ جاب افر کانادا با مشکل مواجه نشوید.

رزومه

رزومه شما مهم ترین مدرک در مسیر اخذ جاب آفر کانادا است که در این مورد حتما باید حرفه ای عمل کنید.

بررسی تمپلیت های رزومه در وب سایت های مختلف شاید زمان چندانی را از شما نگیرد اما با این کار خواهید توانست تا با دید بهتری یک مدرک منحصر به فرد آماده کنید.

خوشبختانه، امروزه پلتفرم های آنلاین بسیاری وجود دارند که در آن ها می توانید یک رزومه حرفه ای آماده کنید. دقت داشته باشید که رزومه کاری با سایر مدل های رزومه متفاوت است و باید این موضوع را در زمان نوشتن آن در نظر داشته باشید.

رزومه شما باید به صورتی آماده شود که با یک بار خواندن آن مخاطب جذب شود.

نمونه طرح ها و پروژه ها

معمولا آماده کردن نمونه کارها و طرح های قبلی شما که با نام پورتفولیو شناخته می شوند، اهمیت زیادی در اخذ جاب افر کانادا دارند.

شما می توانید این طرح ها را در یک فایل جدا ارائه دهید یا حتی می توانید نمونه پروژه های خودتان را به همراه رزومه ارسال کنید. طرح های قبلی و پروژه های شما نشان دهنده توانایی هایتان است و بهتر است در این مورد چند نمونه با کیفیت را انتخاب کنید که گلچینی از پروژه های قبلی شما باشد.

توصیه نامه

شاید بسیاری از متقاضیان دریافت جاب آفر کانادا به توصیه نامه ها توجهی نکنند اما شما نیاز شدید دارید تا این توصیه نامه ها را آماده کنید. دریافت یک توصیه نامه از کارفرمای قبلی زمان زیادی از شما نخواهد گرفت اما با این کار می توانید به راحتی یک گام جلوتر از سایر رقبا باشید.

توصیه نامه ها به این نکته اشاره می کنند که شما دارای توانایی های زیادی در رابطه با شغل مورد نظر هستید و از طرف کارفرماهای قبلی تایید شده اید.

استفاده از پلتفرم های آنلاین

پلتفرم های آنلاین که برای کاریابی طراحی شده اند، مهم ترین ابزار شما برای یافتن فرصت های شغلی هستند. در این پلتفرم ها شما می توانید به پیشنهادهای شغلی کانادا دست پیدا کنید که یکی از مهم ترین آن ها جاب بانک است.

وب سایت جاب بانک ابزاری است که سازمان های دولتی این کشور آن را تایید کرده اند و در آن به راحتی می توانید پیشنهادهای قابل اعتمادی را مشاهده کنید. در صورتی که از نظر دانش زبان و رزومه مشکلی نداشته باشید، می توانید برای موقعیت های شغلی متناسب با تخصص تان اپلای کنید.

دقت داشته باشید که عقلانی نیست برای موقعیت های شغلی متعدد به صورت همزمان اپلای کنید و بهتر است قبل از شروع درخواست جدید، وضعیت درخواست قبلی مشخص شود.

اعتبارسنجی

هر زمان که برای یک موقعیت شغلی اپلای می کنید، مهم است که شما قبل از هر کاری اعتبار موسسه یا شرکت مد نظر را به صورت دقیق بررسی کنید. امروزه تمامی شرکت های معتبر دارای وب سایت های رسمی هستند و به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توان سوابق شغلی و اعتبار آن شرکت را در این وب سایت ها بررسی کرد.

بهتر است به دنبال اخذ جاب افر کانادا از شرکت هایی باشید که دارای سابقه حرفه ای هستند که در نتیجه شما می توانید یک جاب افر مطمئن و قابل اتکا دریافت کنید.

مصاحبه جاب آفر کانادا

مصاحبه جاب آفر کانادا بخش مهمی است که تقریبا در اکثر موقعیت های شغلی معتبر شما باید این مرحله را پشت سر بگذارید. شاید در یک موقعیت شغلی نیازی به مصاحبه نباشد و مسئولان به یک گفتگوی متنی بسنده کنند. با این حال، بهتر است شما از قبل برای مرحله مصاحبه آماده باشید تا بتوانید در این مرحله موفق شوید.

تسلط به رزومه و سوابق شغلی تان از مهم ترین بخش های کار برای موفقیت در مرحله مصاحبه است و در صورت تسلط به رزومه اصلا نباید نگران مرحله مصاحبه باشید.

اقدام برای ویزا

اقدام برای ویزا با استفاده از مدارک کامل و بدون نقص انجام خواهد شد. در صورتی که در مرحله اخذ جاب افر کانادا توانسته باشید موفق شوید، امتیازتان در مقابل سایر رقبا بسیار بالاتر خواهد رفت و می توانید در شرایط بهتری ویزای کاری کانادا را دریافت کنید.

دقت داشته باشید که در مرحله ثبت درخواست که به صورت آنلاین انجام خواهد گرفت، شما باید اطلاعات را به صورت دقیق در سیستم ثبت کنید و ارائه اطلاعات اشتباه یا مدارک ناقص می تواند پرونده تان را با وقفه طولانی مدتی روبرو کند.

حضور در کانادا

ویزای کار اولیه شما دارای اعتبار مشخصی است و شما با استفاده از آن می توانید در کشور کانادا و در موقعیت شغلی مورد نظر مشغول به کار شوید.

بهتر است بدانید پس از حضور شما در این کشور مهم ترین اصل انجام دقیق وظایف شغلی است تا بتوانید در این موقعیت شغلی به کار خود ادامه دهید.

در صورتی که توانایی فعالیت در موقعیت شغلی مورد نظر را داشته باشید، در شرایطی ایده آل خواهید توانست اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

نکات مهم دریافت جاب آفر کانادا

 • جاب افر کانادا یکی از گزینه های مناسب برای افزایش امتیاز در سیستم اکسپرس انتری و برنامه های استانی است.
 • در زمان دریافت جاب آفر کانادا برای شرکت های معتبر اپلای کنید تا بتوانید با خیال راحت مدرک جاب افر را دریافت کنید.
 • معمولا شما باید از طریق پلتفرم های آنلاین یا شبکه های اجتماعی موقعیت های شغلی را پیدا کنید و برای هر کدام اپلای کنید.
 • در صورتی که یک پیشنهاد خوب دریافت کردید، احتمالا باید برای مرحله مصاحبه آماده شوید تا اپلیکیشن شما به صورت نهایی تایید شود.
 • داشتن دانش کافی از زبان در انگلیسی یا فرانسوی نکته مهمی است که در صورت موفقیت در اخذ مدرک زبان پرونده شما تکمیل خواهد بود.
 • در هر مرحله از اخذ پیشنهاد شغلی کانادا که باشید، متخصصان تراست آماده هستند تا شما را در این مسیر راهنمایی کنند. پس از مشاوره با متخصصان مهاجرت کاری تراست خواهید توانست تا یک پرونده بی نقص و کامل را در سیستم آنلاین برنامه به ثبت برسانید.

جاب آفر کانادا چیست

جاب آفر کانادا یکی از روش های مهم برای گرفتن راحت ویزای کار کانادا است. زمانی که شما قصد ثبت درخواست در سیستم اکسپرس انتری را دارید، داشتن یک جاب افر کانادا می تواند امتیازهای قابل توجهی را برای شما فراهم کند که این پیشنهاد شغلی را باید از یک کارفرمای معتبر کانادایی به دست آورید. جاب آفر کانادا شرایط بسیار آسان تری را برای شما فراهم خواهد کرد تا بتوانید به راحتی در سیستم اکسپرس انتری یا برنامه های استانی به موفقیت دست پیدا کنید.

البته، گرفتن پیشنهاد شغلی کانادا از یک کارفرما الزامی نیست و شما می توانید بدون داشتن این مدرک نیز درخواست تان را در سیستم اکسپرس انتری به ثبت برسانید. با این حال، در صورتی که بخواهید از موفقیت پرونده تان اطمینان حاصل کنید، پیشنهاد می شود قبل از ثبت درخواست تلاش کنید تا یک پیشنهاد شغلی دریافت کنید.

بسیاری از متقاضیان اخذ ویزای کاری کانادا تصور می کنند که دریافت جاب افر کانادا کاری دشوار و زمان بر است. اما بهتر است بدانید این کار آن قدرها هم دشوار نیست و در صورت توجه کردن به نکات مختلف آن، می توانید یک پیشنهاد شغلی دریافت کنید و شرایط پرونده خودتان را بهتر کنید.

 • وب سایت های کاریابی که پیشنهادهای شغلی کانادا را ارائه می دهند، از بهترین پلتفرم ها برای یافتن پیشنهادها هستند.
 • شما می توانید در این وب سایت ها پیشنهادها را بیابید و برای آن ها رزومه ارسال کنید.
 • نوشتن یک رزومه حرفه ای نقش مهمی در گرفتن موقعیت های شغلی در این کشور دارد و رزومه شما باید بیان کننده تمامی توانایی های شما باشد.
 • در زمان گرفتن جاب افر کانادا باید دقت داشته باشید که موقعیت شغلی مورد نظر باید به صورت تمام وقت باشد و با استفاده از یک مدرک کامل این موقعیت شغلی در اختیار شما قرار بگیرد.

ویزای کار کانادا چیست

اخذ ورک پرمیت از روش های منحصر به فرد مهاجرتی است که امروزه بسیاری از متقاضیان برای آن اقدام می کنند. با یک ویزای کار، شما می توانید با تخصص و دانش شغلی تان به این کشور مهاجرت کنید و در شرایط قابل اتکا اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

ویزای کار به شما این امکان را می دهد که از ابتدای ورود به این کشور درآمدزایی کنید و در صورت داشتن یک تخصص و سابقه حرفه ای مرتبط، شما در شرایط مناسبی قرار خواهید داشت تا بتوانید برای مهاجرت به کانادا آماده شوید.

افرادی که نمی خواهند مراحل مهاجرت تحصیلی را پشت سر بگذارند، روش ویزای کار در اختیارشان است که شرایط به نسبت آسان تری دارد و می توان با داشتن سابقه کار حرفه ای از این نوع ویزا استفاده کرد. به دلایل مختلف، اخذ ویزای کار از بهترین روش های مهاجرتی شرایط کنونی است و به دلیل وجود رقابت بالا در روش های تحصیلی، شما می توانید با داشتن یک تخصص پر تقاضا در کانادا به فکر گرفتن جاب آفر کانادا و سپس ویزای کار باشید.

در حال حاضر، وضعیت اقتصادی کانادا در سطح قابل قبولی قرار دارد و این اقتصاد در سال های گذشته روند رو به رشدی را به خود دیده است. وجود شرایط مالیاتی مناسب در مقایسه با کشورهای مختلف منجر شده است تا متقاضیان مهاجرت، مهاجرت به کانادا را انتخاب کنند و در این کشور اهداف شان را دنبال کنند. شما در کانادا با یک ویزای کار می توانید به کیفیت بالای زندگی دسترسی داشته باشید و استانداردهای منحصر به فرد زندگی منجر شده است تا این کشور بین چند مقصد مهم برای مهاجران قرار بگیرد.

چرا کانادا انتخابی مناسب برای اخذ جاب آفر است

 • امنیت: امنیت کانادا در سال های گذشته در رده های برتر بین کشورهای جهان قرار گرفته است و شما می توانید این امنیت را در شهرهای بزرگ و کوچک کانادا مشاهده کنید. از نظر شاخص های امنیت و پایین بودن جرم و جنایت، کانادا کشوری است که بین پنج کشور برتر جهان قرار دارد و این مزیت بسیار مهم این کشور در مقایسه با مقاصد دیگر مهاجرت است. امنیت مفهومی است که مهاجران و متقاضیان مهاجرت شغلی و تحصیلی تمرکز زیادی روی آن دارند و این مزیت در مورد کشور کانادا وجود دارد.
 • استانداردهای زندگی: بررسی های مختلف نشان می دهد که مردم کانادا در شرایط زندگی قابل قبولی قرار دارند و استانداردهای زندگی در این کشور در سطح بالایی قرار دارد. برای نمونه، میزان حقوق و دستمزدها در شغل های مختلف بالاتر از میانگین ها در بسیاری از کشورها است و تعداد موقعیت های شغلی و تقاضای بازار کار نیز در اکثر موقعیت ها بالا است. در صورتی که یک تخصص داشته باشید که تقاضا برای آن در بازار کانادا وجود داشته باشد، می توانید با دریافت جاب آفر کانادا و ویزای کار این کشور در موقعیت شغلی مورد نظر مشغول به کار شوید و از شرایط شغلی مناسب کانادا استفاده کنید.
 • ثبات اقتصادی:‌ کشورهای مختلفی وجود دارند که نمی توان در آن ها روی دخل و خرج حساب باز کرد. شما زمانی که یک موقعیت شغلی را می گیرید باید دقت کنید که درآمد آن متناسب با هزینه های زندگی باشد که در بسیاری از شرایط این امر مشکلاتی را به وجود خواهد آورد. تمامی این مشکلات به ثبات اقتصادی یک کشور بر می گردد که در کشور کانادا این مزیت را مشاهده خواهید کرد. این کشور در سال های پس از دهه ۶۰ میلادی توسعه اقتصادی زیادی را به خود دیده است و در حال حاضر بین ده اقتصاد برتر جهانی قرار دارد.
 • موقعیت های شغلی زیاد: در صورتی که در یکی از حوزه های تخصصی پر تقاضا در این کشور تجربه شغلی داشته باشید، می توانید از طریق پلتفرم های آنلاین تعداد موقعیت های شغلی بسیار زیاد را مشاهده کنید. برای نمونه، در موقعیت شغلی توسعه دهنده نرم افزار شما در این کشور می توانید در شرایط عالی یک جاب آفر کانادا دریافت کنید و کار خود را با ویزای کار در این کشور شروع کنید. این نکته مهم است که شما باید به دنبال اپلای برای تخصص هایی باشید که تقاضا در بازار کانادا برای آن زیاد است و شرایط رقابتی بین کارفرماها وجود دارد.
 • نبود محدودیت سنی: در بسیاری از روش های مهاجرتی ممکن است شرایط سنی مشکلاتی را برای شما به وجود آورد. در صورتی که یک تخصص شغلی داشته باشید، تقریبا از نظر شرایط سنی محدودیتی نخواهید داشت و در بازه سنی بین ۱۸ تا ۴۰ سال به راحتی می توانید برای موقعیت های شغلی این کشور اپلای کنید و جاب افر کانادا را دریافت کنید. البته، برای سایر سنین نیز روش های کارآفرینی یا خرید بیزینس آماده وجود دارد که در نهایت ویزای کار و اقامت دائم را به شما پیشنهاد خواهد داد.
 • امکان تحصیل در یک کشور پیشرفته: پس از دریافت ویزای کار در این کشور شما می توانید به امکانات تحصیلی بی نظیری دسترسی داشته باشید که شرایط ایده آلی برای ادامه تحصیل در آن وجود دارد. دانشگاه های کانادا جزو بهترین مراکز آموزش عالی در جهان به شمار می روند که امکانات و تجهیزات آموزشی منحصر به فردی را در اختیار متقاضیان تحصیل در این کشور قرار می دهند. با حضور در این کشور می توانید برای ادامه تحصیل خود نیز برنامه ریزی کنید و مدرک خود را از یکی از دانشگاه های برتر کانادایی اخذ کنید.
 • کشور انگلیسی زبان: از نظر زبان بسیاری از کشورها وجود دارند که شما با حضور در آن ها با مشکل مواجه خواهید شد. کشورهایی مانند آلمان یا ایتالیا از جمله این کشورها هستند که شما پس از حضور در آن ها الزاما باید یک زبان دیگر را نیز یاد بگیرید که شاید زمان زیادی را از شما بگیرد. در کشور کانادا شما می توانید با همان زبان انگلیسی مشغول به کار یا تحصیل شوید و انگلیسی زبان رسمی کانادا به حساب می آید. البته، در صورتی که دانش زبان فرانسوی داشته باشید، این امکان وجود دارد تا بتوانید با زبان فرانسوی نیز در این کشور فعالیت کنید و به ادامه تحصیل بپردازید.
 • شرایط آسان اقامت: به جرات می توان گفت کانادا کشوری است که شرایط آسانی را برای اقامت دائم پیشنهاد می دهد و شما می توانید در این کشور با ویزای اولیه به فکر محقق کردن شرایط اقامت دائم باشید. در صورتی که یک جاب آفر کانادا دریافت کنید و بتوانید در این کشور حضور پیدا کنید، در آینده امکان دریافت اقامت دائم وجود دارد و پس از سه سال زندگی در این کشور می توانید اقامت خود را به شهروندی آن تبدیل کنید.
 • کشور چند فرهنگی: مطمئنا کانادا کشوری چند فرهنگی به شمار می رود که در آن می توانید به راحتی و بدون دغدغه اضافی به زندگی و پیشرفت خودتان فکر کنید. در این کشور شما فشاری از نظر تنوع دینی و فرهنگی مشاهده نخواهید کرد و مردم و مهاجران از فرهنگ های مختلف در آن زندگی می کنند و مشکلی برای همدیگر به وجود نمی آورند.
 • طبیعت زیبا: مناطق توریستی کانادا بین کشورهای مختلف از بهترین و جذاب ترین ها به حساب می آید که یکی از آن ها آبشار نیاگارا است. در ایالت های مختلف این کشور شما به این طبیعت زیبا دسترسی دارید که همین امر منجر به توسعه صنعت توریسم و گردشگری در این کشور شده است. در صورتی که یک منطقه زیبا از نظر طبیعی را انتخاب کنید و در آن زندگی کنید، به طبیعت زیبا و دیدنی کانادا نیز دسترسی خواهید داشت.
 • حمایت دولت از نیروی متخصص: سالانه بیش از صد هزار نفر طی سیستم اکسپرس انتری وارد این کشور می شوند که از بین متخصصان و کارآفرینان رده های شغلی مختلف انتخاب شده اند. دولت این کشور و سازمان های مهاجرتی از این متخصصان حمایت می کنند و همین امر منجر شده است تا کانادا به یک مقصد مهم برای مهاجران متخصص تبدیل شود. از نظر حمایت های شغلی، شما تحت حمایت دولت این کشور قرار خواهید داشت و در صورت بروز مشکل به راحتی می توانید به سازمان های مرتبط شکایت کنید و حق خود را به صورت کامل دریافت کنید.
 • هزینه های معقول: هزینه زندگی در کانادا معمولا پایین تر از کشورهای گران قیمت است و از این نظر، شهرهای کانادا دارای مزیت مهمی هستند. در صورتی که جاب آفر کانادا و ویزای کار این کشور را به یک مقصد خوب دریافت کنید، می توانید با درآمد شغلی هزینه های زندگی را تامین کنید و حتی پس انداز داشته باشید. از جمله شهرهای گران این کشور تورنتو و ونکوور هستند اما دقت کنید که میزان درآمد نیز در این شهرها بالاتر از میانگین درآمد سایر شهرها است.
 • ثبات سیاسی: ثبات سیاسی از مهم ترین اصول برای توسعه و پیشرفت یک کشور به حساب می آید. کانادا کشوری است که با آمریکا و کشورهای اروپایی رابطه دوستانه و نزدیکی دارد و همین امر باعث شده است تا کانادا در سال های مختلف به رشد قابل توجه اقتصادی دست پیدا کند. مهم ترین شریک اقتصادی این کشور آمریکا است که صادرات و واردات قابل توجهی بین این دو کشور وجود دارد. از دیگر کشورهای دوست و شریک اقتصادی کانادا می توان به آلمان، انگلستان و فرانسه اشاره کرد.

شرایط لازم برای اخذ جاب افر کانادا

 • دانش کافی از زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • مدرک تحصیلی مرتبط
 • ترجمه کامل مدارک تحصیلی
 • تمکن مالی کافی
 • نبود مشکلات پزشکی و قانونی برای فرد
 • تجربه شغلی متناسب
 • داشتن تخصص های شغلی مورد نیاز

شما برای اخذ جاب آفر کانادا نیاز دارید تا در قدم ابتدایی سابقه شغلی در مورد رده شغلی مورد نظر داشته باشید و بتوانید وظایف شغلی مورد نیاز را به صورت کامل و دقیق انجام دهید. از شرایط مهم برای موفقیت در این مسیر نبود مشکلات پزشکی و قانونی برای متقاضی است و در کنار آن فرد باید مدرک تحصیلی مرتبط نیز داشته باشد. البته، مدرک تحصیلی در مورد شغل های تخصصی دانشگاهی مورد نیاز است.

دانش کافی از زبان انگلیسی یا فرانسوی نکته ای است که شما را به موفقیت خواهد رساند و در صورتی که این دانش را نداشته باشید، تقریبا نمی توان روی اخذ جاب افر کانادا حساب باز کرد.

مدارک لازم برای اخذ جاب افر کانادا

در حالت کلی مدارک مورد نیاز برای بخش اول جاب آفر کانادا و اخذ ویزای کار کانادا به صورت زیر هستند.

 • رزومه حرفه ای
 • مدارک سابقه شغلی
 • گواهی های تخصصی
 • مدارک هویتی معتبر
 • پاسپورت با اعتبار مناسب
 • گواهی عدم سوء پیشینه برای کانادا
 • گواهی سلامت پزشکی
 • تمکن مالی ویزا
 • ترجمه مدرک تحصیلی
 • ترجمه سند ازدواج (در صورت نیاز)
 • گواهی جاب آفر (برای ثبت در اکسپرس انتری)

برای مرحله اخذ جاب افر کانادا شما تنها نیاز به مدرک زبان و مدرک رزومه تان خواهید داشت. در این مرحله ممکن است نیاز باشد تا مدارک و گواهی های تخصصی تان نیز همراه تان باشد چرا که شاید به آن ها نیاز داشته باشید.

بسیاری از شرکت ها به همراه رزومه گواهی ها را نیز تقاضا می کنند پس بهتر است قبل از ارسال درخواست این مدارک را آماده کنید. در مرحله بعدی و پس از اخذ جاب آفر کانادا نیاز است تا مدارک در سیستم اکسپرس انتری به ثبت برسند تا بتوانید تایید ویزای کار کانادا را دریافت کنید.

انواع جاب آفر کانادا

در کشور کانادا و در حالت کلی دو نوع شغل فدرال و استانی وجود دارند که اخذ جاب آفر کانادا در هر دو بخش نیازمند پایبند بودن به قوانین مختص به آن است.

شما برای موفقیت در این مسیر نیاز دارید تا رده شغلی مورد نظر را مشخص کنید و بدانید که شغل انتخاب شده در کدام نوع دسته بندی می شود. هر کدام از استان های کانادا قوانین مختص به خود را دارند و برای اخذ ویزای کار و جاب افر در آن باید قوانین را در نظر داشته باشید.

در حالت کلی، برای استفاده از روش های فدرال شما نیاز دارید تا در یکی از برنامه های زیر اقدام کنید و جاب آفر کانادا را دریافت کنید.

 • کلاس تجربه کانادایی: در این برنامه نیاز است تا فرد حداقل یک سال سابقه کار مرتبط با رده های شغلی ناک صفر، A و B داشته باشد و در این برنامه نیاز است تا الزاما نیروی کار سابقه شغلی داشته باشد. در این حالت می توان یک جاب آفر کانادا در رده های شغلی بیان شده به دست آورد و برای ویزای کار اقدام کرد.
 • اسکیل ورکر کانادا: اسکیل ورکر کانادا به نیروی متخصصی گفته می شود که دارای سابقه شغلی تخصصی است و با داشتن سابقه شغلی متناسب متقاضی می تواند از طریق این برنامه برای دریافت جاب آفر کانادا و ویزای کار اقدام کند.
 • اسکیل تریدز کانادا: در این برنامه نیاز به ارائه یک سال سابقه شغلی تمام وقت است و متقاضی باید در رده های شغلی با کدهای ۶۳۳، ۶۳۲، ۹۲، ۸۲، ۷۲ و ۷۳ یک جاب ‌آفر کانادا دریافت کند و برای ویزای شغلی کانادا اقدام کند.

ایستگاه تجربه تراست!

نکات اسکیل ورکر کانادا

 • سطح زبان خوب یعنی CLB9 که برای کسب آن باید در مهارت شنیداری آیلتس نمره 8 و در بقیه مهارت‌ها نمره 7 داشته باشید.
 • نیم نمره کمتر یا بیشتر در هریک از مهارت های زبان 50 امتیاز روی امتیازات CRS شما تاثیر می‌گذارد.
 • در امتیاز دهی CRS داشتن مدرک زبان دوم مثلا زبان فرانسه حدود 50 امتیاز دارد.
 • در امتیاز بندی CRS سن کمتر از 30 و ماکسیمم 32 مطلوب است. افزایش سن از مقدار ماکسیمم امتیاز منفی دارد.
 • با افزایش سن از 45 سال به بعد دیگر امتیاز کاهش نمی‌یابد.
 • مدرک تحصیلی بالاتر، امتیاز CRS شما را افزایش می دهد اگر قصد ادامه تحصیل برای بهبود امتیاز خود دارید گرفتن مدرک ارشد توصیه می‌شود اگر قصد گرفتن مدرک دکتری برای بهبود امتیاز خود دارید به معیار سن هم توجه داشته باشید.
 • در امتیاز‌دهی CRS از خوبی‌ های راه‌اندازی کسب و کار در کانادا، شما پس از یک سال هم امتیاز سابقه کار کانادایی دارید و همچنین با دادن جاب‌ آفر (پیشنهاد کاری) به خودتان امتیاز آن را نیز دریافت می‌ کنید.
 • حدود امتیاز برای شرکت در برنامه استانی ساسکاچوان 70 امتیاز است.
 • در برنامه استانی ساسکاچوان داشتن خویشاوند دورتر مانند پسرخاله هم امتیاز مثبتی دارد.
 • در برنامه‌های استانی شما به استان برای اقامت دائم مراجعه می‌کنید و گاهی هم خود استان‌ها از بین متقاضیان در pool بر اساس معیارهایشان افراد را انتخاب می‌کنند.

مدرک آیلتس برای مهاجرت از طریق جاب آفر کانادا

برای دریافت جاب آفر کانادا الزاما نیاز به مدرک آیلتس ندارید اما در صورتی که نیاز باشد تا مرحله مصاحبه را پشت سر بگذارید یا توانایی های زبان خود را به اثبات برسانید، الزاما لازم است تا دانش زبان خوبی داشته باشید. برای اثبات دانش زبان، معمولا مدرک آیلتس در کانادا مورد استفاده قرار می گیرد و شما بهتر است از همان قدم های ابتدایی به دنبال مدرک آیلتس باشید.

اخذ مدرک آیلتس برای جاب افر کانادا از قدم ابتدایی خیال شما را راحت خواهد کرد تا بتوانید با اعتماد به نفس بیشتری برای موقعیت های شغلی اقدام کنید. این مدرک توانایی های زبان شما را در چهار مهارت مختلف مورد ارزیابی قرار می دهد و بهتر است به دنبال اخذ نمره ۶ آیلتس به بالا باشید. البته، در سه برنامه اسکیل ورکر، اسکیل تریدز و کلاس تجربه کانادایی حداقل هایی مورد نیاز است تا شما بتوانید از طریق آن در سیستم اکسپرس انتری ثبت نام کنید.

جداول نمرات مورد نیاز آیلتس برای سیستم اکسپرس اینتری

جداول زیر بیان کننده نمرات مورد نیاز هستند که شما می توانید آن ها را در این لینک نیز مشاهده کنید.

 • فدرال اسکیل ورکر
CLBلیسنینگریدینگاسپیکینگرایتینگ
۷۶ – ۷۶۶۶
۸۷.۵۶.۵۶.۵۶.۵
۹۸۷۷۷
۱۰ و بالاتر۸.۵ – ۹۸ – ۹۷.۵ – ۹۷.۵ – ۹
 • فدرال اسکیلد تریدز
CLBلیسنینگریدینگاسپیکینگرایتینگ
۴۴.۵۳.۵۴۴
۵۵۴۵۵
۶۵.۵۵۵.۵۵.۵
۷۶۶۶۶
۸۷.۵۶.۵۶.۵۶.۵
۹۸۷۷۷
۱۰ و بالاتر۸.۵ – ۹۸ – ۹۷.۵ – ۹۷.۵ – ۹
 • کلاس تجربه کانادایی

(برای کد A حداقل سطح ۷ و برای کد B حداقل سطح ۵ نیاز است)

ناکCLBلیسنینگریدینگاسپیکینگرایتینگ
A۱۰ و بالاتر۸.۵ – ۹۸ – ۹۷.۵ – ۹۷.۵ – ۹
A۹۸۷۷۷
A۸۷.۵۶.۵۶.۵۶.۵
A۷۶۶۶۶
B۶۵.۵۵۵.۵۵.۵
B۵۵۴۵۵
راهنمای آزمون آیلتس
کتاب راهنمای آزمون آیلتس

ببینید و بشنوید!

ویدیو گفتگو با سپیده ؛ مدرس آیلتس با 13 سال سابقه تدریس

پادکست گفتگو با سپیده ؛ مدرس آیلتس با 13 سال سابقه تدریس

گفتگو با سپیده ؛ مدرس آیلتس با 13 سال سابقه تدریس

رادیو تراست

موضوع: آزمون آیلتس (قسمت یک)

آزمون آیلتس (قسمت دو)

رادیو تراست

موضوع: آزمون آیلتس (قسمت دو)

هزینه جاب آفر و دریافت ویزای کار کانادا

هزینه خاصی در مورد دریافت جاب آفر کانادا وجود ندارد و شما در ابتدای مسیر تنها باید به فکر هزینه های زبان و هزینه های احتمالی آماده سازی مدارک باشید. در صورتی که بتوانید یک پیشنهاد شغلی کانادا دریافت کنید، پس از آن نیاز خواهید داشت تا در سیستم اکسپرس انتری درخواست ویزا دهید که هزینه اپلیکیشن ویزا مطرح است.

این هزینه بر اساس آخرین آمار در این لینک ۱۵۵ دلار کانادا بر آورد شده است و این میزان برای یک نفر است.

تمکن مالی برای مهاجرت از طریق جاب آفر کانادا

برای اخذ ورک پرمیت کانادا شما نیاز دارید تا هزینه های زندگی در ماه های اول را در نظر بگیرید. دولت این کشور از شما درخواست می کند که برای ماه های اول تمکن مالی را ارائه دهید که نشان دهنده توانایی مالی شما برای مستقر شدن در این کشور و تامین هزینه ها است. این هزینه ها بر اساس تعداد افراد خانواده متغیر است که به صورت تقریبی زیر برآورد شده است.

در حالت کلی هزینه های ماهانه برای زندگی یک نفر در این کشور حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار کانادا است که برای یک خانواده چهار نفره این میزان بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار کانادا برآورد شده است.

تمکن مالی مورد نیاز به ازای هر نفر

تعداد
افراد خانواده
تمکن مالی
مورد نیاز
۱۱۳۲۱۳
۲۱۶۴۴۹
۳۲۰۲۲۲
۴۲۴۵۵۳
۵۲۷۸۴۷
۶۳۱۴۰۷
۷۳۴۹۶۷
هر نفر بیش از ۷ نفر۳۵۶۰

مجوز LMIA چیست؟

 • مجوز LMIA از جمله اسناد مهم است که در مراحل مختلف جذب نیروی کار ماهر خارجی یک کارفرما به آن نیاز خواهد داشت.
 • این مجوز تایید کننده حضور نیروی کار خارجی در موقعیت شغلی مورد نظر است و یک کارفرمای کانادایی باید برای گرفتن نیروی کار خارجی آن را دریافت کند.
 • در صورتی که این تاییدیه از سازمان های مربوطه برای یک کارفرما صادر شود، این موضوع نشان می دهد که کارفرمای کانادایی در داخل کشور نتوانسته است نیروی کار پیدا کند. بنابراین، تایید می شود که این کارفرما می تواند از سایر کشورها نیروی کار مورد نظر خود را استخدام کند تا برای وی مجوز کار صادر شود.
 • اگر یک کارفرمای کانادایی نتواند تایید این مجوز را دریافت کند، این موضوع به معنی آن است که در داخل کانادا افراد واجد شرایط برای موقعیت شغلی مورد نظر وجود دارند و مشکلی از نظر نیروی کار برای شرکت مورد نظر وجود ندارد.

روش های پیدا کردن جاب آفر کانادا

کشور کانادا یکی از پیشرفته ترین کشورها در سطح دنیا است که موقعیت های شغلی متنوعی در شهرهای آن ارائه شده است. مطمئنا در این کشور برای بسیاری از رده های شغلی می توان موقعیت های شغلی پیدا کرد که اکثرا شما در شهرهای بزرگ و پیشرفته آن باید به دنبال پیدا کردن یک جاب آفر کانادا بگردید.

 • برای یافتن این موقعیت های شغلی روش های متنوعی وجود دارند که یکی از مهم ترین آن ها اقدام از طریق آژانس های کاریابی است.
 • از دیگر روش های مرسوم برای پیدا کردن یک جاب آفر کانادا باید به استفاده از شبکه های اجتماعی اشاره کرد که جزو سریع ترین روش ها به حساب می آیند.
 • پیدا کردن جاب آفر کانادا از طریق آژانس های کاریابی

آژانس های کاریابی کانادا جزو معتبرترین و مطمئن ترین بخش ها برای یافتن پیشنهاد شغلی کانادا به حساب می آیند که شما می توانید با ثبت درخواست در کمترین زمان ممکن در آن شغل مورد نظرتان را بیابید.

از جمله بهترین این آژانس ها باید به ALTONA و AIRDRIE اشاره کرد.

 • پیدا کردن جاب آفر کانادا از طریق نتورکینگ

شاید شما در این کشور دارای دوستان یا حتی اعضای خانواده باشید که این نکته بسیار مهمی برای یافتن موقعیت شغلی مورد نیاز است.

از طریق مذاکره با دوستان یا نزدیکان در این کشور می توانید از پیشنهادهای شغلی مطلع شوید و برای آن اپلای کنید.

 • پیدا کردن جاب آفر کانادا از طریق ارتباط مستقیم با یک کارفرما

در صورتی که بتوانید یک کارفرما در رده شغلی تخصصی تان پیدا کنید که موقعیت های شغلی مورد نظر را داشته باشد، می توانید با کسب اطلاعات کامل از آن با کارفرما ارتباط برقرار کنید.

بهتر است تا بدانید بیشتر کارفرماها ترجیح می دهند به صورت مستقیم با متقاضی شغل ارتباط برقرار کنند و با وی مذاکره کنند.

وب سایت جاب بانک یکی از مهم ترین مراجع برای یافتن جاب آفر کانادا به حساب می آید که از این طریق می توانید به به روز ترین موقعیت های شغلی دسترسی داشته باشید.

این وب سایت یک منبع رسمی به حساب می آید که مورد نظارت مراجع دولتی این کشور است و در آن با خیال راحت می توانید به دنبال موقعیت های شغلی بگردید.

 • پیدا کردن جاب آفر کانادا از طریق لینکدین

بسیاری از متخصصان پیشنهاد می دهند که حتما یک اکانت در لینکدین داشته باشید چرا که این کار به شما کمک خواهد کرد توانایی ها و مهارت هایتان را به متخصصان حوزه های شغلی مختلف نشان دهید.

لینکدین از جمله فضاهای حرفه ای بین شبکه های اجتماعی است که شما در آن می توانید با کارفرماها و متخصصان در ارتباط باشید و برای موقعیت های شغلی مختلف اپلای کنید.

ویژگی های یک جاب آفر معتبر در کانادا

 • جاب آفر کانادا باید از طرف یک شرکت معتبر کانادایی صادر شود تا بتوان روی آن حساب باز کرد. شما در ابتدای کار باید این نکته را در نظر داشته باشید که چه شرکتی معتبر است و لازم است تا برای شرکت های معتبر اپلای کنید.
 • برای دریافت پیشنهاد شغلی کانادا لازم است تا شما به دنبال شغل های تمام وقت بگردید و این شغل ها باید حداقل یک سال برای تان کار ارائه دهند.
 • در حالت کلی، جاب آفرهایی دارای اعتبار هستند که از بین شغل های مورد نیاز کانادا انتخاب شوند و بهتر است به دنبال این نوع موقعیت های شغلی باشید.
 • دستمزد و پرداختی موقعیت های شغلی باید به صورت معقول باشد و در برگه پیشنهاد شغلی کانادا باید مدت زمان همکاری، مزایا، میزان دستمزد و وظایف کاری فرد درج شود.
 • بهتر است قبل از اپلای برای موقعیت های شغلی از موقعیت هایی که پر تقاضا هستند اطلاع پیدا کنید و برای این نوع موقعیت ها اپلای کنید.
 • بررسی چند مورد نمونه جاب آفر کانادا از قبل می تواند شما را با شرایط دریافت آن آشنا کند.

امتیاز جاب آفر کانادا در سیستم اکسپرس انتری

شما با دریافت یک جاب آفر کانادا می توانید در شرایط بهتری برای ویزای کار این کشور اپلای کنید و این نکته بسیار مهمی است تا از دیگران پیشی بگیرید. در سیستم اکسپرس انتری امتیاز اضافی که برای نیروی کار ماهر در نظر گرفته شده است، ۵۰ است و در این بین شما می توانید در رده شغل های مدیریتی و اجرایی تا ۲۰۰ امتیاز با یک جاب آفر دریافت کنید.

این مزیت مهم گرفتن یک جاب افر کانادا به حساب می آید که امتیاز مربوط به آن در سیستم اکسپرس انتری و در سیستم های استانی می تواند مزیت رقابتی پرونده شما باشد. در بسیاری از شرایط افرادی که دارای پیشنهاد شغلی کانادا هستند در وضعیت بهتری به موفقیت می رسند.

راهنمای محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری
کتاب راهنمای محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری

نمونه جاب آفر کانادا

نمونه ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید، یکی از پیشنهادهای شغلی است که از طرف یک کارفرمای کانادایی صادر شده است. دقت داشته باشید که در یک مدرک معتبر باید تمامی اطلاعات مندرج فایل نمونه وجود داشته باشد چرا که این مدرک نشان دهنده اعتبار موقعیت شغلی مورد نظر است.

اشاره به تاریخ همکاری، اطلاعات متقاضی، وظایف شغلی و میزان حقوق از مهم ترین نکات مربوط به جاب آفر کانادا است.

نمونه جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا که اعتبار مناسبی داشته باشد باید شامل اطلاعات زیر باشد

 • نام و آدرس کارفرما
 • عنوان شغلی
 • نام شرکت
 • نام و اطلاعات متقاضی
 • شرح وظایف شغلی
 • تاریخ و مدت زمان همکاری
 • میزان حقوق
 • شرایط کاری و میزان ساعات کار

برای مشاهده نمونه های جاب آفر کانادا می توانید به این لینک و این لینک نیز مراجعه کنید.

اخذ اقامت دائم با جاب آفر کانادا

مهم ترین نکته برای دریافت جاب آفر کانادا و ویزای کار این است که شما در نهایت به اقامت دائم این کشور برسید. یک ویزای کار که به صورت موقت برای شما صادر خواهد شد، مجوز حضورتان در این کشور خواهد بود و با استفاده از آن می توانید به صورت قانونی در این کشور مشغول کار شوید و کسب درآمد کنید.

پس از حضور یک ساله در این کشور در موقعیت شغلی مورد نظر شما می توانید به مزایای بی شماری دسترسی داشته باشید و برای سایر اعضای خانواده نیز از این مزایا استفاده کنید.

از مهم ترین این مزایا می توان به اجازه کار تمام وقت برای همسر متقاضی اشاره کرد که در کنار آن، پس از اقامت دائم فرزندان شما نیز می توانند در این کشور به صورت رایگان در مدارس تحصیل کنند. در واقع، سیستم اکسپرس انتری در نهایت اقامت دائم را به متقاضی پیشنهاد می دهد و این توانایی های شما است که در نهایت منجر به دریافت اقامت دائم این کشور خواهد شد.

پس از حضور در این کشور تنها تمرکز شما باید روی انجام دقیق وظایف شغلی باشد تا در مراحل مختلف حضور در موقعیت شغلی مورد نظر به مشکل برخورد نکنید. در این حالت، می توانید روی دریافت اقامت دائم کانادا نیز حساب باز کنید و از مزایای بی شمار آن برای خود و اعضای خانواده استفاده کنید.

شرایط ویزای همراه پس از اخذ جاب آفر کانادا

شرایط پس از دریافت جاب آفر کانادا برای اخذ ویزای همراه کانادا فراهم است. دولت کشور کانادا اهمیت زیادی به مبحث خانواده می دهد و در صورتی که شما بتوانید یک ویزای شغلی دریافت کنید، سایر اعضای خانواده تان نیز می توانند به همراه شما به این کشور مهاجرت کنند. فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی و همسر وی می توانند به عنوان همراه وی تلقی شوند و پرونده آن ها به صورت همزمان به ثبت خواهد رسید.

دقت داشته باشید که شما الزاما باید در زمان ثبت درخواست آنلاین در سیستم اکسپرس انتری اطلاعات مورد نیاز مربوط به ازدواج را ارائه دهید تا ویزای کار به صورت همزمان پردازش شود. از جمله مدارک مهمی که برای ثبت در پرونده نیاز است مستندات ازدواج و داشتن فرزند زیر ۱۸ سال است که در کنار آن، مدارک هویتی و پاسپورت همراهان نیز مورد نیاز خواهد بود.

در صورتی که همسر متقاضی قصد کار کردن در این کشور را داشته باشد، باید از همان ابتدای مسیر این موضوع را در نظر بگیرد. در واقع، همسر متقاضی می تواند دو مسیر را طی کند و از همان ابتدا ویزای کار بگیرد یا با ویزای همراه به این کشور مهاجرت کند و پس از یک سال اقدام به اخذ ویزای کار کند. در هر صورت، امکان اخذ اجازه کار در این کشور برای همسر متقاضی وجود دارد و از این نظر مشکلی به وجود نخواهد آمد.

شرایط جاب آفر کانادا برای کارفرمایان

در کنار خود متقاضی دریافت جاب آفر کانادا، کارفرماها نیز باید شرایطی را در نظر داشته باشند تا موقعیت شغلی و ویزای کار در مراجع قانونی این کشور مورد قبول واقع شود. یکی از مهم ترین این شروط این است که شغل باید به صورت تمام وقت باشد و این شغل باید حداقل ۳۰ ساعت در هفته باشد. شغل مورد نظر باید در رده های ناک صفر، A و B باشد و به بیان بهتر، نیاز است تا جاب آفر کانادا در یکی از رده های شغلی سطح بالا صادر شود.

شرط بعدی این است که کارفرما باید شغلی را ارائه دهد که به صورت دائمی باشد و این شغل نباید از موقعیت های شغلی فصلی باشد. بسیاری از شغل ها در این کشور وجود دارند که دائمی نیستند و با گذشت فصل دیگر اعتبار ندارند. بنابراین، شما باید در زمان انتخاب شغل و دریافت جاب آفر کانادا این نکته را نیز در نظر داشته باشید. شرط مهم بعدی این است که کارفرما باید برای مجوز LMIA نیز اقدام کند تا بتواند نیروی کار خارجی دریافت کند.

سایت های کاریابی معتبر و مهم برای اپلای جاب آفر کانادا

با یک بررسی کلی و جستجوی سریع در اینترنت می توانید از پیشنهادهای شغلی معتبر مطلع شوید و سایت های متعددی برای این کار وجود دارند. از بین وب سایت های معتبر، چند مورد که در ادامه نیز به آن ها اشاره شده است، جزو بهترین ها هستند و بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می دهند.

مزایای جاب آفر کانادا

 • امکان افزایش امتیاز در سیستم اکسپرس انتری
 • امکان گرفتن موقعیت شغلی قبل از مهاجرت
 • آرامش خاطر در مورد شغل قبل از حضور در این کشور
 • مشخص شدن مسیر در قدم اول اخذ ویزای کار کانادا

معایب اخذ جاب آفر کانادا

 • نیاز به رزومه حرفه ای
 • نیاز به تحقیقات دقیق در مورد شرکت مورد نظر
 • نیاز به نوشتن انگیزه نامه و آماده کردن مدارک
 • نیاز به مدرک زبان

دلایل موفق نشدن در مراحل اخذ جاب آفر کانادا

 • نبود دانش کافی از زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • نبود رزومه قوی و توانایی ها متناسب با رده شغلی
 • اپلای در یک شغل نامرتبط با رزومه
 • تایید نشدن مدارک و گواهی های ارسالی
 • نبود سابقه شغلی مرتبط

بهترین رده های شغلی برای اخذ جاب آفر کانادا

شغل های مختلفی در این کشور وجود دارند که در حال حاضر تقاضای شغلی برای آن ها بسیار زیاد است. از بین شغل های پر تقاضا، رده های شغلی مانند آی تی، مدیریت و مهندسی در شرایط خوبی قرار دارند که شما با داشتن سابقه شغلی مرتبط می توانید در یکی از آن ها جاب افر کانادا را دریافت کنید.

در حال حاضر، شما می توانید در موقعیت شغلی وب دولوپر یا توسعه دهنده نرم افزار شرایط مناسبی را در این کشور تجربه کنید که در این لینک نیز اطلاعات مربوط به این رده های شغلی پر تقاضا بیان شده است.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی توسعه دهنده وب

وب دولوپرها در شرایط مناسبی در کشورهای مختلف قرار دارند و به جرات می توان گفت، این رده شغلی از بهترین ها برای اخذ جاب آفر کانادا است. شما در این مورد نیاز دارید تا سابقه شغلی حرفه ای و قابل قبولی داشته باشید و یک پورتفولیو قابل قبول نیز برای خودتان درست کنید. توسعه اپلیکیشن ها و ابزارهای تحت وب در دنیای کنونی دارای تقاضای شغلی بالایی هستند و می توان در کشورهای پیشرفته نیز به دنبال ورود به بازار کار در این رده شغلی شد.

یادگیری زبان های برنامه نویسی مدرن و توانایی در استفاده از ابزارهای مرتبط از جمله نیازهای شغلی در مورد توسعه دهنده های وب است و شما هر اندازه بتوانید سابقه شغلی حرفه ای بیشتری ارائه دهید، در شرایط بهتری خواهید توانست جاب آفر کانادا را در این رده شغلی به دست آورید. وب دولوپرها می توانند در شرکت های مختلفی مشغول به کار شوند و همین امر منجر شده است تا تعداد موقعیت های شغلی مرتبط نیز بسیار افزایش پیدا کند.

شما به عنوان یک توسعه دهنده وب می توانید صفحات وب را طراحی کنید یا در بخش سرور مشغول به کار شوید. در کنار این موقعیت های شغلی، یک وب دولوپر با تجربه می تواند پروژه های کاملی را اجرا کند و به درآمد بالایی از این رده شغلی دست پیدا کند.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مدیر منابع انسانی

بر اساس آمار رسمی که از طریق وب سایت های معتبر به دست آمده است، شغل منابع انسانی از رده های شغلی پر تقاضا در این کشور به حساب می آید. در سال های آینده نیز انتظار می رود که در این رده شغلی تقاضا افزایش پیدا کند و شرکت ها به دنبال افراد حرفه ای و با تجربه در این رده شغلی هستند. بنابراین، شغل مدیریت منابع انسانی از نظر تعداد موقعیت های شغلی و درآمد به عنوان یکی از بهترین رده های شغلی در کانادا به حساب می آید که به راحتی می توان برای آن جاب آفر کانادا را دریافت کرد.

میزان درآمد میانگین در این بخش تقریبا ۸۰ تا ۹۰ هزار دلار برآورد شده است که میزان خوبی از درآمد به شمار می رود و شما می توانید با داشتن یک تا دو سال تجربه کاری برای دریافت پیشنهاد شغلی کانادا در این مورد اقدام کنید. وظیفه اساسی مدیران منابع انسانی استخدام افراد باهوش و با تجربه برای شرکت ها است و به همین دلیل شغل مدیریت منابع انسانی یکی از مهم ترین بخش ها در تمامی شرکت های تجاری به حساب می آید. تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی در این مورد می تواند شانس شما را برای دریافت پیشنهادهای شغلی کانادا تا حد قابل توجهی افزایش دهد.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مهندسی برق

مهندسی برق جزء جدایی ناپذیر از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است که در دنیای مدرن الزاما نیاز به استفاده از متخصصان برق در شرکت ها و صنایع مختلف است. به دلیل همین تقاضای بالا در بازار کار، مهندسان برق با داشتن سوابق شغلی مناسب و قابل قبول می توانند در شرایطی خوب یک جاب آفر کانادا را دریافت کنند و از شرایط درآمدی مناسب این کشور استفاده کنند. بر اساس آمار مختلف، درآمد مهندسان برق به صورت میانگین ۹۰ تا ۱۰۰ هزار دلار در این کشور برآورد شده است که میزان قابل قبولی از درآمد در مقایسه با سایر رده های شغلی است.

در صورتی که دارای تخصص های اضافی هستید و می توانید مدارک آن را ارائه دهید، شغل مهندسی برق و الکترونیک یکی از پر تقاضا ترین رده های شغلی است که در ایالت هایی مانند انتاریو و کبک می توان فرصت های خوبی را برای آن مشاهده کرد. شهر کبک و مونترال از جمله شهرهایی به شمار می روند که در آن تمرکز بالایی روی صنایع الکترونیک وجود دارد و شما می توانید با ارائه یک رزومه قوی از جاب آفرهای کانادا و ویزای کاری این کشور در این شهرها بهره ببرید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی دامپزشکی

دامپزشکان و در حالت کلی افرادی که در حوزه مراقبت از حیوانات سابقه شغلی دارند، شرایط خوبی را از نظر اخذ جاب آفر کانادا تجربه خواهند کرد. در حالت کلی کانادایی ها علاقه زیادی به مراقبت از حیوانات دارند و در هر خانه ای می توان یک حیوان خانگی را مشاهده کرد. این شرایط منجر شده است که نیاز به متخصصان دامپزشکی و مراقبت از حیوانات روز به روز افزایش پیدا کند و این رده شغلی به یکی از مهم ترین موقعیت ها در این کشور تبدیل شود.

در صورتی که میانگین ها را در نظر داشته باشیم، دامپزشکی در این کشور درآمد بیش از ۹۰ هزار دلار در سال دارد که شما با داشتن حداقل یک یا دو سال در این حوزه تخصصی می توانید برای موقعیت های شغلی اپلای کنید. دقت داشته باشید که تعداد دامپزشک ها و متخصصان مراقبت از حیوانات بسیار پایین است و در این کشور تقاضا نیز برای این رده شغلی مناسب است. بنابراین، در صورتی که سابقه شغلی خوبی داشته باشید، در شرایط خوب می توانید یک جاب آفر کانادا را در این مورد به دست آورید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مشاور مالی

مشاورهای مالی نقش مهمی در پیشبرد اهداف مالی شرکت های تجاری دارند و از شرکت های مختلف تا خانوارها مخاطب مشاورهای مالی هستند. این رده شغلی یکی از مهم ترین موقعیت ها برای دریافت پیشنهاد شغلی کانادا به حساب می آید و در این کشور شما می توانید موقعیت های شغلی متنوعی را مرتبط با این شغل بیابید.

میانگین درآمد مشاوره مالی در کانادا بیش از ۶۰ هزار دلار در سال برآورد شده است و در شهرهای بزرگ می توانید به موقعیت های شغلی زیادی دسترسی داشته باشید. هر شرکتی در کانادا نیاز دارد تا برنامه های مالی خود را بررسی کند و برنامه های توسعه قابل اتکایی داشته باشد. به همین دلیل، در شرکت های تجاری می توانید به بهترین موقعیت های شغلی دسترسی داشته باشید.

یک مشاور مالی برنامه هایی را تدوین می کند که شما از ریسک های مالی به دور بمانید و بتوانید در طولانی مدت به اهداف تان دست پیدا کنید. تدوین استراتژی مخارج و هزینه ها از نکات مهم در مورد شکست یا پیروزی شرکت های تجاری و حتی خانواده ها در کانادا به حساب می آید که در این مورد نقش مشاورهای مالی است تا برنامه های مورد نیاز را ارائه دهند.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی متخصص داروساز

متخصصان داروساز در شرایط خوبی قرار دارند تا با تخصص و سابقه شغلی خودشان به این کشور مهاجرت کنند. شغل داروسازی و داروخانه در این کشور از رده های شغلی پر تقاضا به حساب می آید و می توانید با استفاده از آن یک جاب آفر کانادا دریافت کنید. درست است که شما برای ورود به این رده شغلی در کانادا نیاز به دریافت مجوزهایی دارید و باید مدارک خود را معادل سازی کنید، اما در صورت ورود به بازار کار در این کشور به راحتی خواهید توانست به درآمدهای قابل توجهی دست پیدا کنید.

میانگین درآمد در شغل تخصصی داروسازی بیش از ۹۰ هزار دلار در سال است و با افزایش تخصص ها و توانایی هایتان می توانید انتظار درآمد بیشتری داشته باشید. می توان گفت، شغل داروسازی و تخصص های مرتبط آن بر اساس آمار به عنوان یکی از پر درآمدترین رده های شغلی در این کشور تقسیم بندی شده است که به صورت ساعتی ۴۵ دلار است. با این شرایط یک متخصص داروساز می تواند با کار روزانه ۱۲ ساعت در یک سال به درآمد بیش از ۱۲۰ هزار دلار دست پیدا کند.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی جوشکاری

رده شغلی جوشکاری و تخصص هایی که مرتبط با اسکلت ساختمان هستند، از بهترین شغل ها در این کشور به حساب می آیند که در سال های اخیر تقاضای شغلی زیادی برای آن وجود دارد. شما به عنوان یک جوشکار می توانید در شرکت های مهندسی یا شرکت های دیگر استخدام شوید و این شغل لزوما نیازی به اخذ مدرک تحصیلی کالج یا دانشگاه ندارد. همین امر مزیت مهم شغل جوشکاری است که شما تنها با داشتن تجربه شغلی مناسب می توانید به درآمد در این کشور دست پیدا کنید.

میانگین درآمد یک جوشکار در این کشور در صورتی که سابقه شغلی یک تا پنج ساله داشته باشد، بیش از ۷۰ هزار دلار در سال برآورد شده است که این میزان به خوبی کفاف هزینه های زندگی را خواهد داد. در شهرهای توسعه یافته مانند اتاوا و تورنتو شما می توانید به موقعیت های شغلی متنوع و قابل اتکایی دسترسی داشته باشید و جاب آفر کانادا را در آن ها دریافت کنید. نکته مهم این است که شما توانایی لازم برای انجام وظایف شغلی را داشته باشید و بتوانید قدم های اولیه را بردارید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی کارگر ساده

افرادی که شغل کارگری را انتخاب کرده اند می توانند موقعیت های شغلی خوبی را در این کشور در اختیار داشته باشند. درست است که درآمد این رده شغلی در مقایسه با سایر شغل ها پایین تر است، اما میزان تقاضا در آن بسیار بالا است و این میانگین به صورت ۴۰ تا ۵۰ هزار دلار در سال برآورد شده است. در صورتی که در این رده شغلی بخواهید وارد بازار کار کانادا شوید، امکان استفاده از موقعیت های شغلی متنوع وجود دارد و در بسیاری از صنایع و شرکت های تجاری می توان به راحتی یک شغل خوب و قابل اتکا را دریافت کرد.

برای نمونه، در بخش ساخت و ساز، تولید محصولات کشاورزی و حتی در بخش حمل و نقل می توان موقعیت های شغلی متنوعی را مشاهده کرد که در آن ها نیاز به این شغل است. شغل کارگری جزو مشاغل ساده اما پر تقاضا در این کشور به حساب می آید که مهاجران بسیاری در این کشور در این شغل مشغول به کار هستند. از جمله اصلی ترین صنایع که تقاضای زیادی برای شغل کارگری در آن وجود دارد باید به مجموعه های کشاورزی و کارخانه های تولید محصولات اشاره کرد.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی راننده خودرو

احساس نیاز به افزایش کیفیت در بخش حمل و نقل و توریسم در این کشور منجر شده است تا موقعیت های شغلی مرتبط با رانندگی خودروهای سبک و سنگین در این کشور افزایش پیدا کند. در تمامی شهرهای بزرگ این کشور می توانید قدرت صنعت حمل و نقل را مشاهده کنید که در آن نیاز است تا رانندگانی متعهد و با سابقه استخدام شوند.

شما در این بخش فرصت های متنوعی را در اختیار دارید و می توان گفت راننده خودروهای سنگین و خودروهای باری از موقعیت های خوب برای دریافت جاب آفر کانادا به حساب می آید. در صورتی که بتوانید مدارک مورد نظر و سابقه شغلی حرفه ای را ارائه دهید، در شرایط ایده آل می توانید در سیستم حمل و نقل یکی از شهرهای بزرگ این کشور مشغول به کار شوید.

در حالت کلی، میانگین های درآمدی در این رده شغلی بیش از ۴۵ هزار دلار در سال برآورد شده است که شما برای ورود به بازار کار این کشور احتمالا به اخذ گواهینامه های مورد نظر و دریافت مجوزهای لازم نیاز خواهید داشت. بر اساس تعداد موقعیت های شغلی شما می توانید انتظار داشته باشید که در زمانی کوتاه یک موقعیت شغلی خوب پیدا خواهید کرد و می توانید با استفاده از این روش جاب آفر کانادا و ویزای شغلی آن را دریافت کنید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مسئول پذیرش

یکی از شغل هایی که در سال های گذشته تقاضای بالایی برای آن ایجاد شده است، مسئول پذیرش است که در شرکت های مختلف و حتی بخش های بیمارستانی و درمانگاهی نیاز به این رده شغلی است. مسئولان پذیرش وظیفه مهمی دارند و باید مراجعان سازمان ها و شرکت ها را پذیرش کنند و شرایط را به خوبی مدیریت کنند.

نکته مهمی است که فرد متقاضی برای دریافت جاب آفر کانادا در این رده شغلی رزومه قوی و سابقه شغلی عملی داشته باشد. در این صورت، شما تقریبا نصف مسیر را پیموده اید و باقی آن وابسته به مرحله مصاحبه و توانایی های خاص شغلی یا تحصیلی تان است.

در حالت کلی، مسئولان پذیرش دارای درآمد میانگین بین ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار در سال هستند و مزیت های مهمی برای این رده شغلی وجود دارد. برای نمونه، سختی کار در مورد شغل مسئول پذیرش در مقایسه با شغل های مهندسی بسیار کمتر است و شما تنها با داشتن سابقه شغلی متناسب می توانید به راحتی در این رده شغلی فعالیت کنید. شهرهای بزرگ این کشور مانند تورنتو و مونترال شرایط خوبی برای این رده شغلی دارند و در آن ها می توانید شرکت های تجاری مختلفی را بیابید که به دنبال استخدام مسئولان پذیرش هستند.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مدیر پروژه

مدیریت پروژه بخش اساسی کار در شرکت های تجاری و سازمان های دولتی به شمار می رود. به خصوص در شرایط کنونی که کشور کانادا به سمت مدرن کردن شرکت ها و سازمان های خود حرکت می کند، مدیران پروژه به راحتی می توانند تجربه عملی خود را در این کشور به کار بگیرند و از جاب آفر کانادا استفاده کنند. در این رده شغلی درآمد خوبی پیشنهاد می شود و این درآمد به صورت میانگین بیش از ۹۰ هزار دلار در سال برآورد شده است. البته، شما می توانید با ارائه سابقه شغلی زیاد و توانایی های خاص شغلی انتظار درآمدی بالاتری داشته باشید.

توانایی استفاده از ابزارهای مدرن و نرم افزارهای مدیریت پروژه نکته اساسی در این رده شغلی به شمار می رود و شما باید بتوانید از ابزارهایی مانند اسکرام، جیرا و ابزارهای عمومی ویندوز به راحتی استفاده کنید. در حال حاضر تقاضای شغلی برای مدیریت پروژه در شرکت های مختلف بسیار زیاد است و امکان دریافت جاب افر کانادا در این حوزه تخصصی فراهم است. در این مورد شما می توانید روی اخذ مجوزها و سرتیفیکیت هایی مانند PMP تمرکز کنید که شانس شما را برای اخذ موقعیت شغلی مورد نظر و اخذ پیشنهاد شغلی کانادا تا حد قابل توجهی افزایش خواهد داد.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مدیر امور مشتریان

مدیریت امور مشتریان و مدیریت امور حساب از رده های شغلی است که در این کشور دارای موقعیت های شغلی متنوعی است. در تمامی شهرهای بزرگ و مناطق کم جمعیت شما می توانید وارد بازار کار این رده شغلی شوید که با نام اکانت منیجر نیز معروف است. متخصصان این حوزه وظیفه مدیریت امور مشتریان را بر عهده دارند و باید در مورد ابزارها و نرم افزارهای تخصصی نیز سابقه شغلی متناسب را داشته باشند. توانایی در استفاده از ابزارها نشان دهنده حرفه ای بودن شما خواهد بود که از جمله مهم ترین این ابزارها باید به CRM اشاره کرد.

شما با افزایش توانایی ها و تخصص شغلی می توانید انتظار درآمد بیشتری در رده شغلی مدیر امور مشتریان داشته باشید. این درآمد به صورت میانگین در شرکت های مختلف بیش از ۸۰ هزار دلار برآورد شده است که در مقایسه با رده های شغلی دیگر رقمی قابل توجه است. از بخش های مارکتینگ و بانکداری گرفته تا شرکت های خرده فروشی و عمده فروشی همه و همه نیاز به این رده شغلی دارند و شما در شرکت های آی تی و نرم افزار نیز می توانید یک شغل خوب در رابطه با مدیریت امور مشتریان به دست آورید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی توسعه دهنده بیزینس

بیزینس دولوپمنت منیجرها نقش اساسی در توسعه شغلی و بیزینسی در این کشور دارند و درآمد آن ها تا حدود زیادی وابسته به توانایی های نرم و سابقه شغلی حرفه ای است. توانایی های نرم مانند ارتباط عمومی و توانایی صحبت کردن می تواند شما را در این رده شغلی با پیشرفت زیادی همراه کند و با افزایش مهارت هایتان می توانید درآمدهای بیش از ۸۰ هزار دلاری را انتظار داشته باشید. به بیان ساده می توان گفت که توسعه دهنده های بیزینس وظیفه متصل کردن شرکت ها به مشتریان را دارند و این افراد باید به خوبی محصولات و خدمات را به مخاطبان شرکت ها بشناسانند.

در کشور کانادا صنایع مختلف رشد و توسعه زیادی در سال های اخیر پیدا کرده است و بیزینس دولوپمنت منیجرها می توانند در شرکت ها و صنایع مختلفی مشغول به کار شوند. از جمله مهم ترین این صنایع می توان آی تی و نرم افزار، شرکت های تولیدی، کارخانه های تولید محصولات و بخش های دولتی را بیان کرد. شما می توانید با ارائه یک یا دو سال سابقه حرفه ای در این بخش به راحتی یک جاب آفر کانادا دریافت کنید و در یک رده شغلی مرتبط مشغول به کار شوید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی حسابداری

به اذعان بسیاری از کارشناسان تجارت، شغل حسابداری یکی از بهترین موقعیت ها برای دریافت جاب آفر کانادا به حساب می آید که شما موقعیت های شغلی مختلفی را در این رده شغلی در کانادا مشاهده خواهید کرد. زمانی که از شغل حسابداری صحبت می کنیم ناخودآگاه بحث حساب و کتاب و امور مالی به میان می آید که از الزامات توسعه شغلی در شرکت های تجاری و غیر تجاری است. حسابدارها در مباحث امور مالی، تحلیل بودجه، درآمد و مخارج تخصص دارند و می توانند شرایط مناسبی را برای پیشرفت شرکت ها فراهم کنند.

حسابداری در کانادا شامل حوزه های تخصصی متنوعی می شود که از مالیات و بحث های بودجه ای گرفته تا برنامه ریزی مالی بر عهده حسابداران است. در صورتی که دارای تخصص مورد قبول و سابقه شغلی یک تا دو ساله هستید، می توانید در شرایطی عالی برای دریافت جاب آفر کانادا از طریق حسابداری اقدام کنید. میانگین درآمد برآورد شده در این بخش در حدود ۶۰ هزار دلار برآورد شده است اما شما با داشتن سابقه شغلی زیاد و تخصص های بیشتر می توانید این میزان را تا حدود زیادی افزایش دهید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی پرستاری

شغل پرستاری در کشور کانادا تقاضای بسیار زیادی دارد و پرستاران در این کشور در بخش های مختلف بیمارستانی و کلینیکی مشغول به کار هستند. میزان درآمد در مورد پرستاری بالاتر از میانگین ها است و این میزان در حدود ۷۰ تا ۸۰ هزار دلار برآورد شده است. دقت داشته باشید که میزان درآمد در شغل پرستاری مستقیما وابسته به سوابق شغلی فرد است و هر اندازه در این کشور سابقه شغلی تان بالاتر رود، می توانید درآمد بیشتری داشته باشید.

درست است که شما در شغل پرستاری نیاز دارید تا مدارک خود را بر اساس سیستم این کشور معادل سازی کنید، اما این پروسه ارزش آن را دارد که زمان صرف کنید. با معادل سازی و گذراندن آزمون های مورد نظر، تنها در چند ساعت می توان در رده شغلی پرستاری یک جاب آفر کانادا دریافت کرد و در موقعیت شغلی مورد نظر مشغول به کار شد. در صورتی که در رده شغلی پرستاری فعالیت کرده اید و دارای سابقه شغلی متناسب هستید، می توانید در شغل هایی مانند مراقبت از کودکان یا سالمندان نیز وارد بازار کار شوید که این مورد نیازی به معادل سازی مدارک و طی کردن پروسه طولانی مدت آن ندارد.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی استاد دانشگاه

رده شغلی استاد دانشگاه در کانادا از جمله پر تقاضاترین موقعیت ها است که حقوق اولیه آن بیش از ۷۰ هزار دلار برآورد شده است. با افزایش سوابق شغلی و افزایش توانایی ها، می توانید انتظار درآمد تا بیش از ۱۰۰ هزار دلار را نیز در سال داشته باشید که از میانگین ها بسیار بالاتر است. کانادا کشوری است که دانشگاه ها و موسسات آموزشی بسیاری دارد و در هر شهری می توانید حداقل یک موسسه آموزش عالی مشاهده کنید. البته، مردم این کشور نیز علاقه زیادی به تحصیل و افزودن بر علم خود دارند که این موضوع شرایط مناسبی را برای اهالی علم و فرهنگ به وجود آورده است.

در این کشور شما می توانید در شرایط بهتری وارد هیئت علمی یک دانشگاه یا کالج شوید چرا که میزان تقاضا در حال حاضر خوب است و در بسیاری از دانشگاه ها نیاز به استخدام هیئت علمی جدید است. علاقه و سابقه شغلی در این رده شغلی حرف اول را می زند و فردی که قصد ورود به هیئت علمی یک دانشگاه را دارد باید بداند که نیاز به فعالیت های مرتبط در سطح دانشگاه دارد و در این مورد خستگی معنایی ندارد. البته، مزایای متعددی برای هیئت علمی شدن در کانادا وجود دارد که دسترسی به یک محیط آرام و بدون دغدغه از جمله آن ها است.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مهندس نرم افزار

مهندسی نرم افزار یکی از رده های شغلی الزامی در کشور کانادا به حساب می آید که در حال حاضر تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. در صورتی که سابقه فعالیت حرفه ای و تخصصی در این مورد داشته باشید، می توانید با شغل مهندسی نرم افزار به راحتی جاب آفر کانادا را دریافت کنید. اصلی ترین نکته در این مورد نوشتن یک رزومه قوی و بدون ایراد است که نشان دهنده توانایی های شما باشد. تقاضا در سال های اخیر در مورد شغل های مرتبط با نرم افزار و آی تی افزایش زیادی پیدا کرده است و شما با داشتن سابقه شغلی مرتبط بیش از ۲ سال می توانید روی دریافت جاب افر کانادا در این رده شغلی حساب باز کنید.

تمامی صنایع این کشور در حال مدرن شدن و به روز شدن هستند و همین امر منجر شده است تا میزان تقاضا در این موقعیت شغلی بسیار بالا رود. درآمد میانگین در مورد فردی که بیشتر از ۲ سال سابقه شغلی دارد ۱۰۰ هزار دلار برآورد شده است و این میزان با افزایش مهارت ها و تجربه کاری قابل افزایش است. نکته مهم در مورد درآمد در رده شغلی مهندسی نرم افزار داشتن سابقه کاری مرتبط و افزایش مهارت ها و توانایی های تخصصی و توانایی های نرم متقاضی است. در حال حاضر، در شهرهایی مانند تورنتو تقاضا در مورد متخصصان مهندسی نرم افزار بسیار بالا است و می توانید در این منطقه به دنبال اخذ جاب آفر کانادا بگردید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مکانیک ماشین های سنگین

اخذ جاب آفر کانادا در موقعیت شغلی مکانیک ماشین های سنگین یکی از گزینه های در دسترس در این کشور است که وظیفه این افراد تعمیر، نگهداری و تعویض قطعات ماشین ها و ابزارها است. در این رده شغلی نیز درآمد بسیار بالا است و شما با داشتن سوابق شغلی چند ساله و توانایی های لازم می توانید انتظار درآمدی تا ۸۰ هزار دلار را نیز داشته باشید. این میزان با استفاده از موقعیت های شغلی مختلف بررسی شده است و مهم ترین نکته در مورد افزایش درآمد در این رده شغلی سابقه شغلی و توانایی های مختلف متقاضی است.

به دلیل احساس نیاز به متخصصان در این بخش، دریافت جاب آفر کانادا نیز در آن آسان شده است و میزان تقاضا در بخش کارخانه ای، کشاورزی و صنایع مختلف بالا است. مزیت مهم رده شغلی مکانیک ماشین های سنگین این است که شما می توانید در صنایع متنوعی مشغول به کار شوید و از این نظر محدودیت خاصی برایتان وجود ندارد. به خصوص در بخش کشاورزی و در ایالت هایی مانند منیتوبا، آلبرتا و ساسکاچوان می توان به موقعیت های شغلی متنوعی دسترسی داشت چرا که تمرکز این ایالت ها روی بخش تولید کشاورزی و استفاده از ماشین های سنگین بسیار زیاد است.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مسئول فروش

رده شغلی مسئول فروش یا همکاری در فروش از پر تقاضاترین شغل ها در این کشور به حساب می آید که شاید به عنوان یکی از آسان ترین رده های شغلی نیز در این کشور به حساب آید. درآمد در این بخش به صورت میانگین ۵۰ تا ۶۰ هزار دلار برآورد شده است و افرادی که سابقه شغلی بالایی دارند می توانند از مزایای شغلی و درآمد بالاتری استفاده کنند. نکته مهمی است که مسئولان و همکاران فروش شرکت ها بتوانند ارتباط قوی با شرکت ها و مشتریان برقرار کنند و محصولات را به خوبی به شرکت ها بشناسانند.

امکان ورود به بازار کار در صنایع مختلف وجود دارد و مزیت خوب این رده شغلی امکان ورود به بازار کار در صنایعی مانند تولید کارخانه ای، کشاورزی، نرم افزار و … است. از بهترین موقعیت ها در این رده شغلی استخدام برای شرکت های B2B در این کشور است که تعداد آن ها کم هم نیست و می توان از طریق همکاری در فروش در این نوع شرکت ها به درآمدهای خوبی دست پیدا کرد. میزان سابقه شغلی مورد نیاز برای دریافت جاب آفر کانادا در رده شغلی همکاری در فروش حداقل یک تا دو سال است اما شما می توانید با داشتن سابقه شغلی بیشتر شانس تان را در این مورد افزایش دهید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی عینک ساز

عینک سازان از بهترین شرایط در این کشور برخوردار هستند که جالب است تا بدانید نرخ استفاده از عینک بین توده مردم در این کشور بسیار زیاد است. عینک ها به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند که می توان عینک طبی و عینک های غیر طبی را دارای تقاضای بالایی در بازار دانست. به دلیل نیاز مردم به استفاده از عینک های طبی که روز به روز هم در حال افزایش است، موقعیت ها و فرصت های خوبی برای متخصصان عینک ساز وجود دارد. بنابراین، در صورت داشتن تخصص و سابقه شغلی خوب در این بخش می توانید به راحتی یک جاب آفر کانادا را در این مورد به دست آورید.

البته، دقت داشته باشید که برای ورود به بازار کار عینک سازی در این کشور شما نیاز به گذراندن چند مرحله دارید که شامل آزمون هایی است. پس از این کار لازم است تا شما در منطقه ایالتی مورد نظر رجیستر شوید و مجوز مورد نیاز را اخذ کنید تا بتوانید در بازار کار فعالیت کنید. اخذ این مجوزها و گذراندن مراحل کاری دشوار نیست و در صورتی که سابقه شغلی حرفه ای در این مورد داشته باشید، می توانید در کمترین زمان ممکن مجوزها را دریافت کنید. میزان درآمد میانگین در این بخش بین ۴۰ تا ۵۰ هزار دلار برآورد شده است که افزایش یا کاهش این درآمد وابسته به خود شما و تخصص تان در زمینه شغلی عینک سازی است.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی تستر فناوری اطلاعات

رده شغلی تستر سیستم های کامپیوتری از جمله شغل هایی است که در کشور کانادا در حال ظهور است و می توان با استفاده از آن جاب آفر کانادا دریافت کرد. این موقعیت شغلی دارای وظایف مختلفی است که از آن جمله می توان به تست نرم افزارها و تست اپلیکیشن ها اشاره کرد. در واقع، یک تستر نرم افزاری باید به همراه توسعه دهندگان و مهندسان نرم افزار فعالیت کند و مشکلات نرم افزاری و معایب اجرایی برنامه ها و اپلیکیشن ها را مشخص کند.

میزان درآمد در این رده شغلی قابل توجه است و بر اساس آگهی های مختلف این درآمد حداقل ۵۰ تا ۶۰ هزار دلار برآورد شده است. به دلیل رشد استفاده از امکانات آی تی و نرم افزار در کشور کانادا می توان افزایش موقعیت های شغلی را در این بخش مشاهده کرد که برای ورود به بازار کار در این بخش حتما نیاز به یک مدرک تخصصی مرتبط خواهید داشت. این مدرک می تواند علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر، مهندسی نرم افزار یا مهندسی شبکه های کامپیوتری باشد. در صورتی که دارای سابقه شغلی تخصصی و مرتبط هستید، حتما برای اخذ جاب آفر کانادا در این مورد تلاش کنید چرا که این رده شغلی از مهم ترین موقعیت ها در کشور کانادا به حساب می آید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی متخصص امنیت سایبری

متخصصان امنیت سایبری شرایط ایده آلی را در اختیار دارند تا در این کشور جذب بازار کار شوند. دریافت ویزای کار کانادا در رده شغلی متخصص امنیت اینترنت یکی از بهترین پیشنهادها برای افرادی است که در رشته علوم کامپیوتر درس خوانده اند. میانگین درآمدها در این رده شغلی بیش از ۸۰ هزار دلار است و این میزان با افزایش سابقه شغلی حتی به بیش از ۱۰۰ هزار دلار نیز خواهد رسید. در صورتی که بخواهید در کانادا یک جاب آفر بگیرید، شغل متخصص امنیت سایبری در حال افزایش تقاضا است و در حال حاضر نیز موقعیت های شغلی متنوعی در شهرهای بزرگی چون تورنتو و مونترال برای آن وجود دارد.

وظیفه اصلی یک متخصص امنیت اینترنتی این است که باید تکنولوژی ها و ابزارهای متعدد را به کار بگیرد تا مشکلات امنیتی را در شبکه یافته و آن ها را بر طرف کند. بسیاری از جرم های رایانه ای و شبکه ای وجود دارند که وظیفه متخصصان امنیت اینترنت است تا جلوی آن ها را بگیرند. داشتن گواهی های تخصصی و مدارک معتبر برای ورود به بازار کار در این رده شغلی بسیار اهمیت دارد و شما می توانید با ارائه این گواهی ها میزان توانایی هایتان را نشان دهید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی معماری سه بعدی

طراحان معماری سه بعدی و افرادی که به عنوان طراح داخلی و دکوراسیون فعالیت دارند، موقعیت خوبی را در اختیار دارند تا بتوانند یک جاب آفر کانادا دریافت کنند. میزان درآمد در این موقعیت شغلی بیش از ۵۰ هزار دلار است و شما بر اساس توانایی ها و سابقه شغلی تان درآمد به دست خواهید آورد. دقت داشته باشید که امکان گذراندن دوره های تخصصی و افزودن به توانایی ها و مهارت ها در این رده شغلی به راحتی وجود دارد و این موضوع وابسته به پشتکار شما است. ارائه رزومه قوی می تواند شما را در مسیر اخذ جاب آفر کانادا یاری کند و برای موفقیت در این راه بهتر است در کنار یک مدرک دانشگاهی، در دوره های تخصصی و عملی نیز شرکت کنید.

یک معمار و طراح سه بعدی باید توانایی استفاده از ابزارهای طراحی سه بعدی را داشته باشد و بتواند طرح های عملی و خلاقانه ای را ارائه دهد. شما در شهرهای مدرنی مانند تورنتو و مونترال می توانید بیشترین موقعیت های شغلی مرتبط با این شغل را مشاهده کنید چرا که نیاز به طراحی سازه های مدرن و دکوراسیون داخلی قابل قبول در این شهرها بسیار زیاد است. یک طراح سه بعدی باید خلاق باشد و در کنار داشتن توانایی های شغلی تخصصی، وجود مهارت های کار تیمی و ارتباط جمعی از مهم ترین مهارت ها برای گرفتن یک جاب آفر کانادا در این موقعیت شغلی است.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مهندس اتوماسیون

اتوماسیون اداری یا اتوماسیون کارخانه ای مبحثی نوین در کشورهای پیشرفته است و موقعیت های شغلی متعددی برای آن ارائه شده است. به دلیل مدرن شدن کارخانه های تولیدی و بخش های تولید محصولات غذایی در این کشور، فرصت های عالی برای متخصصان اتوماسیون صنعتی فراهم است و شما می توانید به درآمدهای خوبی در یک شغل خوب در این کشور دست پیدا کنید. میزان درآمد برای متخصصان اتوماسیون صنعتی در این کشور بیش از ۷۰ هزار دلار در سال است و در صورت داشتن تخصص های زیاد و مرتبط می توانید انتظار حقوق بیشتری داشته باشید.

شغل مهندسی اتوماسیون نقش مهمی در کاهش هزینه های غیر مرتبط در کارخانه ها و تولیدی ها دارد و متخصصان آن می توانند بهینه سازی عالی را در بخش های مختلف کارخانه ها و صنایع به وجود آورند. تجربه کار با دستگاه های مختلف و توانایی به کار بردن ابزارها در این صنایع از نکات مهمی است که یک متخصص اتوماسیون باید آن ها را در نظر داشته باشد. در صورتی که به دنبال دریافت جاب آفر کانادا در رده شغلی اتوماسیون صنعتی و اداری هستید، در شهرهای بزرگی مانند تورنتو و شهرهای خط جنوبی این کشور می توانید به بهترین موقعیت های شغلی دسترسی داشته باشید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مهندس داده

علوم داده از رده های شغلی نوظهور در کانادا و حتی کشورهای پیشرفته ای مانند آمریکا به حساب می آید که در سال های قبل میزان تقاضا برای آن افزایش پیدا کرده است. یک مهندس داده یا تحلیل گر داده نقش مهمی در بخش های صنعتی و شرکت ها بر عهده دارد و می توان ادعا کرد از این پس این تخصص یکی از مهم ترین شغل ها در کشورهای پیشرفته خواهد بود. مهندسان داده باید اطلاعات را پردازش کنند و از بین اطلاعات و داده های گردآوری شده مطالبی را استخراج کنند که به رشد و توسعه تجارت و سازمان مورد نظر کمک کند.

بر اساس پیش بینی ها و بررسی آمار مختلف، در سال های آینده در این رده شغلی کمبود به وجود خواهد آمد و این شغل یکی از پر تقاضاترین شغل ها در کشورهای پیشرفته خواهد بود. در صورتی که در یکی از رشته های علوم کامپیوتر یا حتی ریاضیات تحصیل کرده باشید، هم اکنون بهترین فرصت برای شروع یادگیری علوم داده و روش های تحلیل داده است. شما با داشتن سابقه شغلی قابل قبول می توانید در این رده شغلی به راحتی به یک جاب آفر کانادا دست پیدا کنید و سپس ویزای کار کانادا را دریافت کنید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی توسعه دهنده اپلیکیشن

امروزه اپلیکیشن ها به جزء جدایی ناپذیر از زندگی های ما تبدیل شده اند که در شرکت ها و سازمان های مختلف برای آن موقعیت شغلی وجود دارد. طراحی و توسعه اپلیکیشن یکی از جذاب ترین رده های شغلی به شمار می رود که شما در کشور کانادا نیز می توانید موقعیت های شغلی متنوعی را در این بخش مشاهده کنید. حداقل درآمد میانگین برای توسعه دهنده های اپلیکیشن اندروید یا IOS شصت تا هفتاد هزار دلار برآورد شده است اما افزایش این میزان درآمد وابسته به توانایی ها و مهارت های اضافی شما خواهد بود.

بسیاری از روش ها وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید یک اپلیکیشن را توسعه دهید و در فروشگاه های مختلف منتشر کنید. در واقع، ایجاد سابقه کاری در این مورد بسیار آسان است و ورود به بازار کار این رده شغلی در کشور مبدا تنها وابسته به پشتکار شما و زمانی است که صرف خواهید کرد. توانایی در استفاده از فناوری های جدید و سرعت عمل در تحویل پروژه ها از جمله نکات مهم برای موفقیت در این رده شغلی است و هم اکنون در شهرهای بزرگ و مناطق کم جمعیت این کشور تقاضا برای رده شغلی توسعه دهنده اپلیکیشن های موبایلی وجود دارد.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی متخصص اینترنت اشیا

اینترنت اشیا موضوعی است که در چند سال قبل توسعه زیادی پیدا کرده است و می توان رشد موقعیت های شغلی را در این بخش در کانادا مشاهده کرد. یک متخصص اینترنت اشیا باید توانایی به کار بردن انواع بردهای الکترونیکی و سنسورها را داشته باشد و بهتر است برای ورود به بازار کار این شغل دارای یک مدرک تخصصی دانشگاهی باشید. متخصصان اینترنت اشیا یا در حالت کلی طراحان الکترونیک در این کشور درآمد بیش از ۱۰۰ هزار دلار دارند و با افزایش سابقه شغلی و میزان توانایی ها می توان انتظار افزایش درآمدی را در این بخش متصور شد.

در صورتی که بتوانید سابقه شغلی یک تا دو ساله مرتبط را جفت و جور کنید و از نظر مدرک زبان مشکلی نداشته باشید، هم اکنون بهترین فرصت برای اپلای در موقعیت های شغلی و اخذ جاب آفر کانادا است. نکته مهم و مزیت این شغل تخصصی جذاب بودن آن است و یک متخصص طراح الکترونیک که علاقه به این رشته دارد هیچ وقت از انجام کار خسته نخواهد شد. باید گفت، کشور کانادا و به خصوص ایالت های کبک و انتاریو از نظر توسعه صنایع الکترونیک در شرایط خوبی قرار دارند و با حضور در این کشور به هیچ عنوان از نظر امکانات با کمبود مواجه نخواهید شد.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی توسعه دهنده و مهندس فضای ابری

فضاهای ابری امکانات نوظهور و منحصر به فردی در دنیای کنونی هستند که متخصصان کمی در این حوزه وجود دارند و همین امر منجر شده است تا شرایط خوبی برای متخصصان فضای ابری به وجود آید. پلتفرم های فضای ابری مانند آمازون، مایکروسافت Azure و گوگل کلاود از مهم ترین ابزارها در این بخش به شمار می روند که این سه پلتفرم بیشترین سهم بازار فضای ابری را در اختیار دارند. پیش بینی می شود که در سال های آینده ارزش بازار فضای ابری روز به روز افزایش پیدا کند و شرکت های بیشتری به سمت استفاده از این نوع خدمات حرکت کنند. در کانادا شاید شرکت های معدودی وجود داشته باشند که این نوع خدمات را برای مشتریان فراهم می کنند و در حال حاضر میزان تقاضا در برابر عرضه بالا است.

میزان درآمد ارائه خدمات پشتیبان فضای ابری و توسعه فضاهای ابری بسیار بالا است و بر اساس سابقه شغلی شما می توانید تا بیش از ۱۰۰ هزار دلار نیز درآمد داشته باشید. گرفتن مجوزهای معتبر و داشتن سابقه شغلی در یک شرکت مرتبط نکته ای است که می تواند پرونده تان را با موفقیت همراه کند و مهم است تا شما با ابزارها و فناوری های فضای ابری به صورت کامل آشنا باشید تا بتوانید یک جاب آفر کانادا را در این مورد به دست آورید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی بلاکچین دولوپر

توسعه دهنده های بلاکچین که سابقه شغلی قابل قبولی در این حوزه دارند، می توانند از فرصت موجود استفاده کنند. در حال حاضر، شغل بلاکچین دولوپر در حال پیشرفت است و موقعیت های شغلی مربوط به آن نیز در حال بیشتر شدن هستند. به دلیل اهمیت رمز ارزها و توسعه روز افزون آن ها، شرکت های بسیاری وجود دارند که به دنبال استفاده از قابلیت های بلاکچین هستند و شما در شرکت های تجاری و غیر تجاری می توانید فرصت های ایده آلی را در این زمینه شغلی به دست آورید.

به خصوص پس از ارائه ایده متاورس و احساس نیاز به رده شغلی بلاکچین دولوپر در این کشور، می توان میزان تقاضای بالا در این رده شغلی را مشاهده کرد. بلاکچین و رمز ارزها جزء جدایی ناپذیر از متاورس خواهند بود که شما می توانید هم اکنون به این حوزه تخصصی ورود پیدا کنید و از دیگران پیشی بگیرید. درآمد یک بلاکچین دولوپر کاملا وابسته به خود فرد است و این میزان از ۵۰ تا ۶۰ هزار دلار شروع می شود. شما در سال های پیش رو می توانید توانایی ها و مهارت هایتان را در این زمینه ارتقا دهید و در آینده نزدیک به یک متخصص ماهر در زمینه بلاکچین و متاورس تبدیل شوید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مارکتینگ

شغل مارکتینگ در سال های اخیر تغییرات زیادی را به خود دیده است و می توان در این رده شغلی فرصت های زیادی را در کانادا مشاهده کرد. تغییر این شغل بیشتر به دلیل ظهور فناوری های جدید و عرضه روش های بهینه بازاریابی بوده است و می توان ادعا کرد که در بسیاری از شرایط دیگر روش های سنتی مارکتینگ بازدهی خوبی را ندارد. شرکت ها و تجارت های کانادایی نیز به سمت استفاده از روش های نوین حرکت می کنند تا بازدهی را در این مسیر افزایش دهند و این شرایط خوبی برای متخصصان مارکتینگ است تا یک جاب آفر کانادا دریافت کنند.

میزان درآمد ساعتی در این رده شغلی تقریبا ۴۰ دلار برآورد شده است و انتظار می رود که شغل بازاریابی و تبلیغات در سال های آینده هم چنان تقاضای بالایی در بازار کار داشته باشد. هم اکنون در شهرهایی مانند تورنتو، ونکوور، کبک، مونترال، اتاوا و شهرهای پر جمعیت این کشور می توانید موقعیت های شغلی زیادی را مشاهده کنید که برای متخصصان این حوزه ارائه شده است. در این رده شغلی توانایی استفاده از روش های نوین بازاریابی و مارکتینگ دیجیتال اهمیت زیادی دارد و شما باید بتوانید در تجارت الکترونیک شرایط را برای شرکت ها آسان کنید. بیشتر شرکت ها به دنبال راه اندازی بخش تجارت الکترونیک خود هستند و در این مورد وظیفه مارکترها است که مشکلات مسیر را برای شرکت ها از میان بردارند.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مدیریت حمل و نقل

مدیریت حمل و نقل و لجستیک بخش جدایی ناپذیر از اقتصاد کانادا به حساب می آید که در این مورد شهرهای بزرگ و خط جنوبی این کشور دارای شرایط بسیار مناسبی هستند. موقعیت های شغلی متنوعی در رده شغلی مدیریت حمل و نقل وجود دارد که متخصصان می توانند از طریق آن یک جاب آفر کانادا دریافت کنند و به درآمدزایی خوبی برسند. در این رده شغلی شما باید سابقه شغلی متناسب داشته باشید و در صورت ارائه سابقه شغلی زیاد می توانید تا بیش از ۱۰۰ هزار دلار نیز انتظار درآمد داشته باشید.

هدف و تمرکز اصلی در بخش حمل و نقل روی افزایش کیفیت است و افرادی که دارای توانایی ها و تخصص های قابل توجه در این مورد هستند، مورد توجه کارفرماها قرار دارند و به راحتی می توانند جاب آفر کانادا را دریافت کنند. بخش حمل و نقل و لجستیک در این کشور دارای تنوع بالایی است و از نظر حمل و نقل، این کشور دارای سیستم حمل و نقل آبی، هوایی، زمینی و ریلی است. بنابراین، شما با خیال آسوده می توانید در یک شغل مرتبط با تخصص تان در این کشور مشغول به کار شوید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی راهنمای تور

صنعت توریسم کانادا در سال های پس از ۲۰۰۰ توسعه قابل توجهی را به خود دیده است و می توان شرایط بی نظیری را در این بخش مشاهده کرد. نکته مهم برای اخذ جاب آفر کانادا به عنوان راهنمای تور این است که شما از نظر دانش زبان مشکلی نداشته باشید و بتوانید سابقه کار بیش از یک ساله را ارائه دهید. شرکت های توریسم و گردشگری در کانادا جزو پر سودترین تجارت ها در این کشور به حساب می‌ آیند چرا که صنعت توریسم در این کشور دارای فرصت های منحصر به فردی در ایالت های مختلف آن است.

در مورد رده شغلی راهنمای تور میزان درآمد بیش از ۴۰ هزار دلار در سال است و این میزان بر اساس توانایی ها و سوابق شغلی متغیر است. شما می توانید در آینده به عنوان مدیر تور نیز در این کشور فعالیت کنید و با این کار درآمد خود را افزایش دهید. در واقع، امکان پیشرفت شغلی در این مورد وجود دارد و شما می توانید با شروع کار به عنوان راهنمای تور در آینده شغل خود را توسعه دهید و انتظار درآمد بیشتری را داشته باشید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی معلمی

تا قبل از بحران کرونا نیاز شدیدی به معلمان در این کشور احساس می شد و معلم ها می توانستند در بخش های آموزشی مختلفی مشغول به کار شوند. شاید در بحران کرونا این بازار کار کمی دچار مشکل شد اما با عبور از کرونا دوباره بازار کار خوبی برای رده شغلی معلمی به وجود آمده است. کانادا در حال حاضر تقاضای زیادی در مورد شغل معلمی دارد و این متخصصان می توانند در موسسه های آموزشی مختلف و در مدارس مشغول به فعالیت شوند. نکته مهم نبود مشکل در مورد زبان است و شما باید به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسوی تسلط داشته باشید.

بر اساس رتبه شغلی و نوع مدرک شما، انتظار می رود تا بتوانید بین ۴۰ تا ۹۰ هزار دلار در این شغل درآمدزایی کنید و افزایش یا کاهش این درآمد وابسته به توانایی ها و مهارت های شغلی تان است. دقت داشته باشید که در مورد معلمانی که به زبان فرانسوی تسلط دارند، میزان تقاضا بسیار زیاد است و شما با داشتن دانش کافی از زبان فرانسوی به راحتی می توانید درآمدهای خوبی را در این کشور به دست آورید. برای ورود به بازار کار این کشور در شغل معلمی شما نیاز خواهید داشت تا در یک رشته خوب تحصیلات دانشگاهی داشته باشید و چند مرحله را برای دریافت مجوز مورد نظر پشت سر بگذارید.

اخذ جاب آفر کانادا در رده شغلی مهندس تولید

مهندسی تولید کارخانه ای از جمله رده های شغلی است که با استفاده از آن می توان یک جاب آفر کانادا دریافت کرد و در این کشور مشغول به کار شد. درآمد در مورد شغل مهندس تولید در صنایع کارخانه ای و صنایع دیگر بین ۵۰ تا ۹۰ هزار دلار در سال متغیر است و با ارائه یک رزومه قدرتمند شما می توانید انتظار درآمد بالایی را در این بخش داشته باشید. یافتن یک مهندس تولید با تجربه در این کشور دشوار است و به همین دلیل شرایط برای ورود به بازار کار در این شغل بسیار خوب و مساعد برآورد شده است.

شهرهایی مانند تورنتو، همیلتون، اتاوا، کیچنر و لندن انتاریو از جمله شهرهایی هستند که در آن ها می توانید فرصت های خوب و منحصر به فردی را در اختیار داشته باشید. به طور کلی، شهرهای منطقه جنوبی ایالت انتاریو از شرایط خوبی از نظر تولید کارخانه ای برخوردار هستند و می توان روی بازدهی کار در آن ها حساب باز کرد. مهندسان تولید بیشتر با همراهی مهندسان صنایع کار خود را جلو می برند و یک مهندس تولید باید توانایی برقراری ارتباط با کارگران و سایر متخصصان کارخانه ای را داشته باشد. داشتن حداقل مدرک لیسانس برای ورود به بازار کار در این رده شغلی و اخذ جاب آفر کانادا الزامی است.

بهترین شهرها برای اخذ جاب آفر کانادا

با دانستن رده های شغلی پر تقاضا در بازار کار این کشور، شما بهتر است در مورد شهرهای مهم این کشور نیز تحقیق دقیقی داشته باشید. کشور کانادا بیش از ۱۵ شهر مهم دارد که اقتصاد و صنعت قدرتمندی دارند و به همراه همدیگر نرخ تولید بالای این کشور را در اختیار دارند. شاید مهم ترین این شهرها از نظر تولید ناخالص تورنتو باشد که در کنار آن شهرهایی مانند ونکوور، کبک و مونترال نیز جزو بهترین ها در این کشور به حساب می آیند.

در هر یک از شهرها و مناطق این کشور تمرکز روی بخشی از صنایع و تجارت ها است و برای دریافت جاب آفر کانادا و مهاجرت به منطقه مورد نظر بهتر است به صورت کامل شرایط بازار کار و صنایع مهم آن را بررسی کنید.

اخذ جاب آفر کانادا در تورنتو ؛ انتاریو

تورنتو شهری مدرن و پیشرفته در جنوب ایالت انتاریو است که در منطقه شهری آن بیش از ۳ میلیون نفر زندگی می کنند. در این شهر امکانات متنوعی برای زندگی و انجام کار وجود دارد و دریافت پیشنهاد شغلی کانادا در تورنتو یکی از منحصر به فردترین فرصت ها برای شما خواهد بود. تورنتو به عنوان اقتصاد برتر در کشور کانادا شناخته می شود که نرخ تولید ناخالص بیش از ۴۲۰ میلیارد دلاری دارد که این میزان بیش از یک چهارم کل تولید ناخالص کانادا به حساب می آید. در شهر تورنتو شما به یک محیط پیشرفته و مدرن دسترسی دارید که امکان پیشرفت و رشد کار در آن بسیار بالا است.

از صنایع مهم تورنتو باید به صنایع توریسم، تولید رسانه، معماری، نرم افزار و آی تی، حمل و نقل، تولید کارخانه ای، تولید محصولات غذایی و نوشیدنی و هوافضا و لجستیک اشاره کرد. در صورتی که به دنبال یک شهر پیشرفته با تنوع صنایع بالا می گردید، تورنتو یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. کارفرماهای زیادی در تورنتو وجود دارند که می توانید در رده های شغلی مرتبط با فناوری و آی تی به راحتی از آن ها جاب آفر کانادا را دریافت کنید و به این منطقه مهاجرت کنید. نکته مهم آماده کردن یک رزومه کامل و تسلط قابل قبول به زبان انگلیسی است.

اخذ جاب آفر کانادا در ونکوور ؛ بریتیش کلمبیا

ونکوور یکی از پیشرفته ترین و زیباترین شهرهای کانادا به حساب می آید که در منطقه غربی کانادا واقع شده است و یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ ویزای کار و جاب آفر کانادا به حساب می آید. شما در ونکوور پیشرفت شهری و امکانات مدرنی را مشاهده خواهید کرد که شرایط را برای اخذ ویزای کار کانادا فراهم کرده است. در صورتی که در یکی از تخصص های فناوری، ساخت و ساز و مسکن، امور مالی و سایر صنایع خدماتی تخصص داشته باشید، تمرکز روی ونکوور می تواند گزینه ای منحصر به فرد برای شما به شمار رود.

ونکوور را می توان مهم ترین شهر بریتیش کلمبیا به حساب آورد که بیش از ۶۰۰ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است. به دلیل ارتباط این شهر با مناطق مختلف کانادا از طریق مسیرهای آبی، زمینی و هوایی توسعه صنعتی بسیار عالی در آن دیده می شود و شما می توانید برای دریافت جاب آفر کانادا روی این شهر تمرکز داشته باشید. از صنایع مهم این شهر می توان به توریسم اشاره کرد که بخش بزرگی از اقتصاد و تولید آن را در دست دارد.

اخذ جاب آفر کانادا در کبک ؛ کبک

شهر کبک یکی از محبوب ترین شهرهای کانادا به حساب می آید که نرخ تولید آن در مورد صنایع کارخانه ای و تولید انرژی قابل توجه است. در شهر کبک بیش از ۵۰۰ هزار نفر زندگی می کنند و این شهر یکی از اقتصادهای برتر در ایالت کبک و در کل کانادا به حساب می آید. از نظر توسعه شهری و صنعتی، کبک منطقه ای بی نظیر است و شما در آن می توانید در صنایع مختلف یک جاب آفر کانادا اخذ کنید. در صورتی که به دنبال ورود به بازار کار آی تی و نرم افزار، انرژی، مهندسی، شهرسازی، توریسم یا حمل و نقل هستید، حتما کبک را در فهرست خود قرار دهید چرا که شرایط برای این نوع بیزینس ها بسیار عالی است.

در این شهر زیبایی های منحصر به فردی وجود دارد و شما می توانید در صنایع توریسم و گردشگری در آن شرایط مناسبی را تجربه کنید. تمرکز روی شهر کبک برای اخذ جاب آفر کانادا از آن نظر اهمیت دارد که این شهر در کنار رودخانه سن لورنس قرار دارد و شرایط پیشرفت شهری در مناطق جنوبی این کشور بسیار مساعد است. کبک با این شرایط می تواند به صورت همزمان با شهرهایی مانند ونکوور، مونترال و تورنتو پیشرفت زیادی داشته باشد چرا که این شهر با روش های تبادل آبی، هوایی و زمینی به شهرهای بزرگ کانادا مرتبط است.

اخذ جاب آفر کانادا در مونترال ؛ کبک

مونترال کانادا یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین شهرهای این کشور است که در بخش جنوبی ایالت کبک واقع شده است و می توان با روش های مختلف از آن یک جاب آفر کانادا دریافت کرد. در منطقه شهری مونترال بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت زندگی می کنند و از مزایای آن حضور در یک منطقه پیشرفته صنعتی و شهری است. مونترال تنها چند قدم با شهر کبک فاصله دارد و صنایع مهمی مانند تولید رسانه های دیجیتال، فناوری و آی تی، امور مالی، توریسم، آموزش و پرورش و حمل و نقل در آن قدرت های بزرگ اقتصادی به حساب می آیند.

در صورتی که در مورد الکترونیک یا صنعت تولید کارخانه ای سابقه شغلی قابل قبولی داشته باشید، مونترال از جمله شهرهایی است که می توان روی گرفتن جاب آفر کانادا در آن تمرکز کرد. مونترال یک گزینه منحصر به فرد به حساب می آید چرا که شما در آن به امکانات متنوع زندگی دسترسی خواهید داشت و می توانید زندگی با کیفیتی را در آن تجربه کنید. صنایعی مانند تولید محصولات غذایی و صنایع مرتبط با نرم افزار و آی تی موقعیت های شغلی زیادی در این شهر دارند و در رده های شغلی متنوعی می توان وارد بازار کار این شغل ها شد.

اخذ جاب آفر کانادا در اتاوا ؛ انتاریو

شهرهای خط جنوبی اتاوا در شرایط خوبی از نظر موقعیت های شغلی قرار دارند و شما با تمرکز روی اتاوا نیز می توانید به راحتی یک جاب آفر کانادا دریافت کنید. در این شهر شرایط زندگی و استانداردهای زندگی بسیار بالا است و اتاوا در بررسی های مختلف به عنوان یکی از بهترین شهرها از نظر پاکیزگی آب و هوا شناخته شده است. اتاوا نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است و از نظر توسعه شهری و تنوع صنایع، اتاوا یکی از مهم ترین مناطق انتاریو و کانادا به شمار می رود.

صنایعی مانند ساخت و ساز و مسکن، خدمات فناوری و نرم افزار، آموزش و پرورش، حمل و نقل و توریسم در این شهر رونق زیادی دارند و از مهم ترین صنایع آن باید به تولید محصولات غذایی و فرآوری آن اشاره کرد. در این شهر شرایط برای پیشرفت فراهم است و در صورتی که بخواهید در آینده در شغل تان پیشرفت داشته باشید، مانعی پیش روی شما نخواهد بود. برای دریافت جاب آفر کانادا در شهر اتاوا بهتر است در مورد شغل های خدماتی و مهندسی بیشتر تمرکز کنید چرا که موقعیت های شغلی متعددی در این شهر برای این نوع شغل ها وجود دارد.

اخذ جاب آفر کانادا در کلگری ؛‌ آلبرتا

کلگری را می توان مهم ترین شهر آلبرتا به حساب آورد که جمعیتی در حدود ۱.۳ میلیون نفر را در خود جای داده است. در این شهر صنایع انرژی و تولید کشاورزی از مهم ترین بخش ها برای اخذ جاب افر کانادا به شمار می روند و شما در آن در شرایط خوبی می توانید در یک شغل کشاورزی یا شغل مرتبط با تولید انرژی جاب آفر دریافت کنید. نکته مهم این است که سابقه شغلی مرتبط داشته باشید و بتوانید این موضوع را با ارائه مدارکی به اثبات برسانید. کل ایالت آلبرتا روی تولید کشاورزی تمرکز زیادی دارد و محصولات آن به مناطق مختلف کانادا و حتی کشورهای دیگر ارسال می شود.

در شهر کلگری صنایع تولید کارخانه ای پیشرفته و صنایع تولید محصولات غذایی نیز رونق زیادی دارند و در صنعت حمل و نقل و لجستیک نیز شما می توانید فرصت های شغلی متنوعی را مشاهده کنید. در صورتی که قصد ورود به بازار کار پر بازده فناوری و نرم افزار را داشته باشید، بدون شک کلگری یکی از بهترین مناطق از این نظر به حساب می آید. در کنار این صنایع، در شهر کلگری صنایع تولید رسانه های دیجیتال و صنایع مرتبط با ساخت و ساز و مسکن نیز از مهم ترین بخش های اقتصادی به حساب می آیند.

اخذ جاب آفر کانادا در ادمونتون ؛ آلبرتا

شهر ادمونتون یکی از مهم ترین شهرها در آلبرتا به حساب می آید که این شهر از شهرهایی است که صنایع استراتژیک را در خود جای داده است. از جمله این صنایع مهم که بخش اساسی اقتصاد آن را در دست دارند، صنایع مرتبط با تولید انرژی و تولید کشاورزی است. در ادمونتون کانادا بیش از ۹۰۰ هزار نفر زندگی می کنند و این شهر از پر جمعیت ترین مناطق کانادا به حساب می آید. در ادمونتون کانادا شما صنایع مهمی مانند فناوری، تولید کارخانه ای و حمل و نقل را مشاهده خواهید کرد و این شهر با اقتصاد قدرتمند و منحصر به فرد خود شناخته می شود.

با این شرایط اخذ جاب آفر کانادا در منطقه ادمونتون می تواند شما را به اهداف تان برساند و در این شهر موقعیت های شغلی متنوعی را نیز در صنایع بیان شده مشاهده خواهید کرد. توریسم بخش جدایی ناپذیر از صنعت کانادا به حساب می آید که در ادمونتون نیز توسعه زیادی در این بخش دیده می شود. حمل و نقل و لجستیک نیز یکی از صنایع مهم ادمونتون کانادا است که شما می توانید از طریق آن یک جاب آفر کانادا دریافت کنید.

در صورتی که قصد ورود به بازار کار پر سود و پر بازده فناوری و نرم افزار را داشته باشید، ادمونتون کانادا از بهترین گزینه ها برای این کار است. شما در این شهر در رده های شغلی مختلف می توانید فرصت های شغلی را بیابید و از آن ها استفاده کنید. توسعه شهری و صنعتی در ادمونتون به صورتی است که صنایع و تخصص های مدرن در آن تقاضای بالایی دارد و شما با داشتن یک تخصص در این نوع بخش ها می توانید به این منطقه مهاجرت کنید.

اخذ جاب آفر کانادا در وینیپگ ؛ منیتوبا

شهر وینیپگ یکی از مهم ترین مناطق کانادا به شمار می رود که این شهر مرکز استان منیتوبا است و جمعیتی در حدود ۷۵۰ هزار نفر را در خود جای داده است. در این شهر صنعتی بخش کشاورزی رشد و توسعه زیادی را به خود دیده است و می توان فرصت های شغلی متنوعی را در آن مشاهده کرد. وینیپگ شهری است که با تنوع صنعتی خود و تولیدات کارخانه ای پیشرفته شناخته می شود و هر متخصصی می تواند در این شهر در رده شغلی مورد علاقه خود مشغول به کار شود.

از نظر صنعت توریسم و حمل و نقل نیز شما تجارت ها و شرکت های موفقی را در وینیپگ مشاهده خواهید کرد که به دنبال استخدام افراد هستند. دریافت جاب آفر کانادا در وینیپگ از این نظر اهمیت دارد که توسعه شهری آن روز به روز در حال بهتر شدن است و در آن شما تنوع موقعیت های شغلی بسیاری را مشاهده خواهید کرد.

رسانه های خلاقانه و تولید مدیا دیگر بخش مهم در شهر وینیپگ به حساب می آید که شما با داشتن سابقه کاری مرتبط می توانید در آن یک موقعیت شغلی خوب پیدا کنید. پس از دریافت جاب آفر کانادا در وینیپگ، شما به روش های مهاجرتی مختلفی در این شهر و استان دسترسی دارید و با استفاده از آن ها می توانید برای ویزای کار اقدام کنید. سالانه هزاران نفر طی برنامه های استانی منیتوبا ویزای کار دریافت می کنند و به این منطقه مهاجرت می کنند که سهم بخش کشاورزی، تولید کارخانه ای و فناوری بیش از سایر صنایع است.

اخذ جاب آفر کانادا در ساسکاتون ؛ ساسکاچوان

ساسکاتون شهر مهم ایالت ساسکاچوان است که در آن بیش از ۲۷۰ هزار نفر زندگی می کنند. ساسکاتون در یک منطقه جغرافیایی مهم در کانادا قرار دارد و به همین دلیل صنعت کشاورزی و دامداری در آن رونق بسیاری پیدا کرده است. شما با داشتن یک تا دو سال سابقه شغلی مرتبط می توانید برای موقعیت های شغلی در این شهر اقدام کنید و نکته مهم این است که برنامه های متنوعی برای اخذ ویزای کار در ساسکاچوان ارائه شده است.

ساسکاتون شهری است که صنایعی مانند ساخت و ساز و مسکن، تولید کارخانه ای، کشاورزی و فناوری در آن توسعه زیادی کرده است و از دیگر بخش های مهم اقتصادی باید به حمل و نقل و لجستیک اشاره کرد. تولید کشاورزی و تولید محصولات ارزش افزوده از جمله بخش های مهم اقتصادی ساسکاتون است و در کنار آن، شما در بخش توسعه جنگل و صنایع معدنی نیز می توانید در این شهر موقعیت های شغلی متنوعی را بیابید.

هدف مهم در این شهر تمرکز روی افزایش کیفیت محصولات کشاورزی و تولید انرژی بر اساس روش های بهینه است و متخصصانی که بتوانند به این امر کمک کنند، در شرایط بهتری می توانند جاب آفر کانادا و سپس ویزای کار را دریافت کنند.

اخذ جاب آفر کانادا در هالیفاکس ؛ نوا اسکوشیا

بر اساس آخرین برآوردها هالیفاکس بیش از چهار صد هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است و این شهر یکی از مناطق استراتژیک و مهم کانادا در نوا اسکوشیا به حساب می‌ آید. هالیفاکس با استفاده از مسیرهای دریایی به کشورهای مختلف جهان مرتبط است و همین امر باعث شده است تا رشد صنعتی و اقتصادی بی نظیری در این شهر مشاهده شود. در هالیفاکس صنایع مرتبط با اقیانوس و دریا جایگاه ویژه ای در سیستم اقتصادی شهر دارند و متخصصان و علاقمندان این نوع شغل ها می توانند در این شهر به دنبال دریافت جاب آفر کانادا باشند.

از نظر توسعه فناوری های نوین و نرم افزار، شهر هالیفاکس در رتبه خوبی قرار دارد و شرکت های متعددی را مشاهده خواهید کرد که در هالیفاکس مشغول به فعالیت هستند. در صورتی که قصد ورود به بازار کار توریسم و حمل و نقل را داشته باشید، هالیفاکس از جمله مناطق قابل اتکا در ایالت نوا اسکوشیا است که شرایط برای ورود به بازار کار در این رده های شغلی فراهم است. هالیفاکس به بیش از ۱۵۰ کشور دنیا مرتبط است و این ارتباط با استفاده از مسیرهای تبادل دریایی، زمینی و هوایی امکان پذیر شده است. همین امر منجر شده است تا هالیفاکس به توسعه شهری خوبی دست پیدا کند و صنایع مختلف در این شهر رشد قابل توجهی در سال های قبل داشته باشند.

اخذ جاب آفر کانادا در همیلتون ؛ انتاریو

شهر همیلتون انتاریو از جمله مناطق پیشرفته ای است که در بخش جنوبی این ایالت واقع شده است. تولید کارخانه ای پیشرفته و تولید محصولات غذایی بخش اساسی اقتصاد همیلتون هستند و در کنار آن شما می توانید در بخش کشاورزی و فناوری نیز فرصت های شغلی متنوعی را در همیلتون مشاهده کنید. در صورتی که به دنبال دریافت جاب آفر کانادا در یک منطقه پیشرفته شهری اما با رقابت پایین هستید، همیلتون انتاریو از مناطق خوب و قابل اتکا به شمار می رود.

صنایعی مانند تولید کارخانه ای، تولید کشاورزی و صنایع خلاقانه و مدیا از بهترین بخش های اقتصادی در این شهر به حساب می آیند و می توانید در بخش لجستیک و حمل و نقل نیز فرصت های بی نظیری را در این شهر به دست آورید. جاب آفر کانادا در همیلتون فرصت های بی نظیری را برای شما ارائه می دهد و با استفاده از آن می توانید به یک منطقه شهری پیشرفته در نزدیکی تورنتو مهاجرت کنید.

لینک های مفید

شهرهای کانادا
معرفی شهرهای کانادا
 • هزینه ها و شرایط زندگی
 • برترین دانشگاه ها
 • میانگین درآمد و سایر اطلاعات ضروری

با تراست همراه باشید

 • گرفتن پیشنهاد شغلی کانادا یکی از بزرگ ترین مزیت های رقابتی برای متقاضیانی است که قصد اپلای از طریق سیستم اکسپرس انتری یا برنامه های استانی را دارند.
 • برای گرفتن پیشنهاد شغلی کانادا بهتر است در وب سایت های معتبر به دنبال این پیشنهادها باشید و قبل از ارسال رزومه خود اعتبار شرکت مورد نظر را بررسی کنید.
 • طی کردن این مرحله به همراه یک متخصص و فرد باتجربه می تواند مسیر شما را تا حدود زیادی هموار کند و موانع را از پیش روی شما بردارد.
 • در صورتی که در این مسیر به مشکلی برخورد کنید، می توانید با متخصصان مهاجرت در تراست تماس بگیرید تا بهترین مشاوره های مهاجرت شغلی را دریافت کنید.
 • در هر مرحله از مهاجرت کاری و بیزینسی که باشید، متخصصان تراست آماده هستند تا شما را همراهی کنند.
 • در هر روز از هفته می توانید با استفاده از روش های موجود در وب سایت تراست با متخصصان با تجربه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

وکیل ویزا برای اخذ ویزای کاری کانادا

مسیر اخذ ویزای کاری کانادا مسیری پر پیچ و خم است و یک اشتباه در پرونده می تواند شما را با مشکلات متعددی مواجه کند. در صورتی که به دنبال موفقیت در مراحل مختلف ویزای کاری کانادا هستید، می توانید با همراهی یک وکیل قانونی پرونده خود را آماده کنید. در این مورد، تجربه نقش مهمی در از میان برداشتن موانع دارد و شما در مراحل مختلف ممکن است به مشکلاتی بر خورد کنید که وقفه طولانی در مسیرتان به وجود آورند.

به دلیل داشتن تجربه بالا در به نتیجه رساندن پرونده های مهاجرت شغلی، وکیل ویزا می تواند شما را در یک مسیر مستقیم به سمت موفقیت راهنمایی کند.

آشنایی با قوانین و بندهای مختلف روش های مهاجرتی نکته ای است که شما می توانید با استفاده از خدمات وکلای قانونی در اختیار داشته باشید. دقت داشته باشید که بسیاری از پرونده های مهاجرتی به دلیل ارائه اطلاعات اشتباه یا ناقص بودن مدارک به نتیجه نمی رسند و شما باید در زمان ارائه مدارک و ثبت درخواست ویزای شغلی کانادا به این نکات توجه داشته باشید.

یک وکیل قانونی که با خدمات تراست می توانید از راهنمایی های آن استفاده کنید، رهبری پرونده شما را به دست خواهد گرفت و در مراحل مختلف اطمینان دارید که یک همراه مطمئن در کنار شما است.

شما برای دریافت جاب آفر کانادا یا ثبت درخواست ویزای کار کانادا می توانید در اولین فرصت با متخصصان تراست تماس حاصل فرمایید. روش های ارتباطی متنوعی برای شما فراهم شده است تا بتوانید با استفاده از آن ها از مشاوره های تخصصی مهاجرت استفاده کنید. تراست اطمینان می دهد که در هر مرحله از روند مهاجرت می توانید بهترین مشاوره ها را دریافت کنید و در یک مسیر مشخص و مطمئن به سمت اهداف تان حرکت کنید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

مهاجرت کاری به کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های کاری موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

جاب آفر کانادا چیست؟

جاب آفر کانادا پیشنهادی شغلی است که شما طی آن به صورت رسمی دعوت به شروع یک شغل در این کشور می شوید. کارفرمایان و شرکت های مختلفی در این کشور وجود دارند که به دنبال استخدام افراد خارجی در موقعیت های شغلی شرکت خود هستند که شما می توانید از این موقعیت ها استفاده کنید و امتیاز خود را در سیستم اکسپرس انتری افزایش دهید.

چه روش هایی برای یافتن جاب آفر کانادا وجود دارد؟

روش های مختلفی برای این کار ارائه شده است که متخصصان بهترین آن ها را استفاده از وب سایت جاب بانک کانادا می دانند. در این پلتفرم شما به طیف وسیعی از رده های شغلی دسترسی دارید که می توانید به صورت کامل شرایط را مطالعه کنید و برای آن ها رزومه بفرستید.

آیا لینکدین گزینه ای خوب برای یافتن پیشنهادهای شغلی کانادا است؟

برای یافتن پیشنهاد شغلی کانادا لینکدین گزینه ای منحصر به فرد است و پیشنهاد می شود حتما یک اکانت در این پلتفرم برای خودتان داشته باشید. این شبکه دارای اعضای حرفه ای است و از مدیران شرکت ها تا کارکنان تخصصی آن ها را می توانید در لینکدین بیابید. در صورتی که بخواهید به صورت مستقیم با افراد حرفه ای در رده های شغلی مختلف در تماس باشید، لینکدین از گزینه های منحصر به فرد است.

چرا باید جاب آفر کانادا دریافت کنیم؟

گرفتن یک پیشنهاد شغلی کانادا از طرف شرکت های رسمی این کشور می تواند مزیت های مختلفی داشته باشد و شما با استفاده از این روش می توانید امتیازهای خود را در سیستم اکسپرس انتری افزایش دهید. با دریافت پیشنهاد شغلی کانادا، شما خواهید توانست پس از دریافت ویزای کار خود در یک شرکت به صورت رسمی مشغول به کار شوید و پس از حضور در این کشور دردسرهای یافتن شغل را نخواهید داشت.

نکات مهم برای دریافت جاب آفر کانادا چیست؟

برای نشان دادن تخصص های شغلی شما نیاز دارید تا یک رزومه قدرتمند آماده کنید که متناسب با رده شغلی مورد نظر است. دقت داشته باشید که رزومه شما دقیقا باید با این نقطه نظر نوشته شود که قصد دریافت جاب آفر در حوزه تخصصی را دارید و این رزومه باید شامل توانایی های مرتبط شما باشد. پس از آماده کردن رزومه، می توانید در وب سایت های رسمی مانند جاب بانک به دنبال موقعیت های شغلی مورد علاقه خود باشید و در صورت مناسب بودن آن برای هر کدام از موقعیت های شغلی اقدام کنید.
دقت داشته باشید که توصیه نمی شود به صورت همزمان برای چند موقعیت شغلی اپلای کنید و بهتر است پس از تعیین تکلیف شدن موقعیت های قبلی به دنبال سایر موقعیت ها بروید.

آیا دریافت جاب آفر کانادا کار سختی است؟

دریافت جاب آفر کانادا اصلا کار سختی نیست و شما تنها باید برای این کار زمان کافی صرف کنید و به صورت دقیق موقعیت های شغلی را بررسی کنید. در صورتی که از طریق روش های قابل اعتماد برای دریافت پیشنهاد شغلی کانادا اقدام کنید، مطمئنا در مدت زمان تعیین شده می توانید یک جاب آفر خوب دریافت کنید. نکته مهم این است که شما باید در مورد موقعیت های شغلی پر تقاضا اپلای کنید تا شانس تان در مورد دریافت جاب آفر کانادا افزایش پیدا کند.

آیا لزوما نیاز است تا مجوز ECA را برای مدرک تحصیلی دریافت کنیم؟

شما برای دریافت این مجوز لزوما نیاز نیست اقدام کنید اما دریافت آن شانس تان را برای دریافت جاب آفر افزایش خواهد داد. مجوز ECA در واقع همان معادل سازی مدرک تحصیلی است که با در دست داشتن آن به راحتی می توانید برای دریافت ویزای کار یا جاب آفر کانادا اقدام کنید.

اخذ پیشنهاد شغلی کانادا چه مدت زمان خواهد برد؟

برای دریافت جاب آفر کانادا نمی توان زمان دقیقی را بیان کرد و این موضوع وابسته به رزومه شخص و مهارت های وی است. در صورتی که مدارک شما کامل باشد و بتوانید مدارک زبان و مدارک مخصوص شغلی را در زمان بندی درست آن اخذ کنید، دریافت جاب آفر نیز در زمان کمتری ممکن است. در حالت کلی، شما می توانید در مدت زمان چند هفته ای تا ۳ ماهه یک پیشنهاد شغلی خوب و مطمئن از کارفرمای کانادایی دریافت کنید.

چه اطلاعاتی در جاب آفر کانادا درج می شود؟

در واقع پیشنهاد شغلی کانادا یک برگه است که شامل اطلاعات مهم در مورد موقعیت شغلی، آدرس شرکت، نام متقاضی و شرح وظایف شغلی است. شما با دریافت پیشنهاد شغلی کانادا موفق خواهید شد تا یک مدرک رسمی را دریافت کنید که مجوز حضور شما در موقعیت شغلی مورد نظر خواهد بود و با استفاده از آن می توانید امتیاز مربوط به اکسپرس انتری را افزایش دهید.

آیا برای اخذ ویزای کار کانادا لزوما نیاز به جاب آفر داریم؟

خیر. جاب آفر این کشور تنها امتیاز شما را در سیستم اکسپرس انتری افزایش خواهد داد و شما برای موفقیت در مسیر اخذ ویزای شغلی نیازی به پیشنهاد شغلی ندارید. با این حال، در صورتی که چند هفته زمان صرف کنید و یک جاب آفر خوب دریافت کنید، می توانید پرونده خود را در مقایسه با سایر رقبا قدرتمند تر کنید.

مجوز LMIA به چه معنی است؟

این مجوز پس از ثبت آگهی در روزنامه های رسمی باید اخذ شود و یک کارفرمای کانادایی برای آن درخواست خواهد داد. کارفرمایانی که به دنبال استخدام افراد خارجی هستند، ابتدا باید یک آگهی رسمی به چاپ برسانند و در صورتی که افراد کانادایی برای موقعیت شغلی مورد نظر درخواست ندهند، نیاز است تا مجوز LMIA اخذ شود. با اخذ این مجوز از طرف کارفرمای کانادایی، این امکان وجود دارد که افراد خارجی در موقعیت شغلی مورد نظر مشغول به کار شوند.

شرایط اساسی برای جاب آفر کانادا چیست؟

پیشنهاد شغلی کانادا که از طرف شرکت های کانادایی ارائه می شوند، باید شامل چند شرط مهم باشند. این پیشنهاد باید به صورت کار تمام وقت یا سی ساعت در هفته باشد و حداقل مدت زمان فعالیت متقاضی در موقعیت شغلی مورد نظر باید یک سال باشد. همچنین، نیاز است تا برای تایید شدن جاب آفر مجوز LMIA نیز اخذ شود.

آیا برای دریافت جاب آفر و دریافت ویزای کار نیاز به تمکن مالی است؟

بله. شما الزاما نیاز دارید تا نشان دهید تمکن مالی برای تامین هزینه های زندگی را در ماه های اول دارید. این تمکن مالی به این علت درخواست می شود که سازمان مهاجرت این کشور متوجه شود شما می توانید در ماه های اول در این کشور مستقر شوید و مشکلی از نظر تامین هزینه نخواهید داشت.

آیا برای دریافت پیشنهاد شغلی کانادا و ویزای کار نیازی به مدرک زبان است؟

الزاما نیازی به مدرک زبان نیست اما آفیسر باید قانع شود که شما دانش زبان کافی را برای برقراری ارتباط و انجام وظایف شغلی دارید. پیشنهاد می شود در همان ابتدای کار یک مدرک زبان آماده کنید چرا که با این کار خیال شما از هر نظری راحت خواهد شد. این مدرک زبان بهتر است آیلتس باشد یا می توانید معادل فرانسوی آن را آماده کنید تا در مرحله سفارت یا مصاحبه شغلی با مشکل مواجه نشوید.

هزینه ویزا پس از دریافت جاب آفر کانادا چیست؟

هزینه ویزا پس از دریافت پیشنهاد شغلی کانادا برای ورک پرمیت ۱۵۵ دلار کانادا است و این میزان برای مرحله بیومتریک ۸۵ دلار کانادا برآورد شده است. هزینه های فرعی نیز وجود دارند که یکی از آن ها انطباق کارفرما است که باید توسط شرکت مورد نظر پرداخت شود و ۲۳۰ دلار است. در کنار این هزینه ها، برای هزینه های مجوز LMIA نیز باید ۱۰۰۰ دلار پرداخت شود.

آیا امکان تمدید جاب آفر کانادا پس از حضور در این کشور وجود دارد؟

بله. می توان جاب آفر کانادا را در این کشور تمدید کرد و پس از حضور در کانادا شما نباید نگران این موضوع باشید. اعتبار جاب آفر باید در مرحله نخست حداقل یک ساله باشد و با پایان این اعتبار شما می توانید درخواست تمدید دهید یا در یک موقعیت شغلی دیگر مشغول به کار شوید.

آیا لزوما نیاز است تا برای ویزای کار کانادا مرحله بیومتریک را انجام دهیم؟

بله. برای تمامی ویزاهای کانادا لازم است تا مرحله بیومتریک پشت سر گذاشته شود. این مرحله در یکی از دفاتر تایید شده انجام می شود و هزینه آن در زمان ثبت اپلیکیشن ویزا از شما اخذ خواهد شد. این هزینه ۸۵ دلار کانادا است و در صورتی که در چند سال گذشته این مرحله را انجام داده باشید، نیازی به طی کردن دوباره مراحل نخواهد بود.

پس از دریافت جاب‌ آفر کانادا چه روشی برای مهاجرت وجود دارد؟

با دریافت جاب آفر کانادا مسیر شما برای اقدام از طریق روش های مهاجرتی هموارتر خواهد شد. برنامه های اکسپرس انتری کانادا و برنامه های استانی این کشور از جمله گزینه هایی هستند که به راحتی با استفاده از آن ها خواهید توانست اقامت این کشور را دریافت کنید.

کدام یک از روش های مهاجرتی پس از دریافت جاب آفر کانادا خوب هستند؟

شما باید شرایط خودتان را در نظر داشته باشید و اهداف تان را مد نظر قرار دهید. اکسپرس انتری یک روش کلی و مناسب است که با استفاده از آن می توانید به راحتی برای ویزای کار اقدام کنید. البته، در صورتی که قصد حضور در یک استان خاص را داشته باشید، پیشنهاد می شود با استفاده از همان برنامه استانی اقدام کنید تا از ابتدای کار مسیرتان مشخص باشد.

با دریافت یک جاب آفر کانادا چه امتیازی می توان در سیستم اکسپرس انتری دریافت کرد؟

امتیازی که شما می توانید با یک پیشنهاد شغلی کانادا دریافت کنید، بستگی به رده شغلی دارد که برای آن اقدام کرده اید. در رده های شغلی ناک که با رقم ۰۰ شروع می شوند، شما می توانید ۲۰۰ امتیاز به دست آورید. در رده های شغلی که با کد ناک ۰، A یا B شروع می شوند، شما حداکثر ۵۰ امتیاز را دریافت خواهید کرد.

آیا می توان با مدرک زبان فرانسوی نیز برای اخذ جاب آفر کانادا اقدام کرد؟

بله. شما می توانید با مدرک زبان فرانسوی نیز اقدام کنید و این زبان به عنوان زبان رسمی این کشور به شمار می رود. برای این کار باید به دنبال موقعیت های شغلی باشید که شرط زبان فرانسوی دارند و بیشتر در ایالت کبک و ایالت های فرانسوی زبان دیگر این کشور وجود دارند.

کدام ایالت ها برای دریافت جاب آفر کانادا مناسب تر هستند؟

شما می توانید روی ایالت ها و مناطق کم جمعیت تمرکز داشته باشید که رقابت برای آن ها کمتر است و در این مناطق شما تحت حمایت سازمان ها و بخش های دولتی نیز قرار دارید. مناطق کم جمعیت و شرقی این کشور از بهترین شرایط برای دریافت جاب آفر کانادا برخوردار هستند و در آن ها می توان موقعیت های شغلی خوبی را یافت.

کدام استان ها دارای رقابت کمی هستند و می توان در آن ها در شرایط بهتری ویزای کار دریافت کرد؟

معمولا مناطق آتلانتیک این کشور از جمله بهترین مناطق هستند چرا که شما در آن ها شرایط رقابتی کمتری را مشاهده خواهید کرد. این استان ها شامل مناطق پرنس ادوارد، نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا و نیوفاندلند و لابرادور هستند. در مناطق شمالی و ایالت های شمال کانادا نیز شرایط برای اخذ ویزای کار و مشغول به کار شدن در یک موقعیت شغلی خوب مساعد است.

به کدام جاب آفر کانادا می توان اعتماد کرد؟

اعتماد یکی از مهم ترین نکات در زمان دریافت پیشنهاد شغلی کانادا است که شما باید در زمان اقدام به دریافت جاب آفر و پس از آن این موضوع را در نظر داشته باشید. دقت داشته باشید که لازم است برای شرکت های معتبر این کشور رزومه بفرستید و پس از دریافت پیشنهاد شغلی نیز شما باید در نظر داشته باشید که موقعیت شغلی مورد نظر باید قابل اتکا باشد. میزان حقوق و مزایای آن از جمله نکات مهم است و این میزان حقوق باید متناسب با موقعیت شغلی مورد نظر باشد. قبل از اقدام برای دریافت جاب آفر کانادا بررسی کنید که شرکت مورد نظر معتبر است یا خیر و اطلاعات آن را به صورت کامل در منطقه مورد نظر بررسی کنید.

آیا نکاتی در مورد نوشتن رزومه برای دریافت جاب آفر کانادا وجود دارد؟

بله. رزومه شما نشان از توانایی هایتان است و برای نگارش این رزومه باید زمان زیادی را صرف کنید. رزومه ای را بنویسید که بر اساس موقعیت شغلی مورد نظر آماده شده باشد و مهارت های شما را به اثبات برساند.

حداقل آیلتس مورد نیاز برای دریافت جاب آفر چند است؟

برای جاب آفر باید حداقل آیلتس ۵ داشته باشید.

اگر با ویزای توریستی داخل کانادا باشیم و برای جاب آفر اقدام کنیم، ممکن است صدور آن زمان کم تری طول بکشد؟

بله این احتمال وجود دارد. زیرا امکان درخواست آنلاین یا درخواست از لب مرز کانادا وجود خواهد داشت.

خواهر من در کاناداست و اخیرا یک شرکت ثبت کرده. چطور می تواند به من جاب آفر بدهد؟

باید حداقل ۱ تا ۲ سال از ثبت آن گذشته باشد، سودآوری داشته باشد و همچنین، باید ضمن رعایت تمام مسائل قانونی فعالیت کند و بتواند ثابت کند توانایی پرداخت حقوق و دستمزد شما را تا یک سال دارد.

آیا می توانم از شهرهای کوچک کانادا جاب آفر بگیرم؟

کار چندان راحتی نیست و همه ی شهرها هم جزو این پروگرم نیستند و جاب آفر از هر شهری را هم نمی پذیرند. ابتدا باید لیست شهرهایی که جزو این پروگرم هستند را پیدا کنید و فقط از مشاغلی که در این برنامه برای شهر مورد نظر هستند، جاب آفر بگیرید که معمولا پروسه راحتی نیست.

آیا می توان از شرکت یکی از اعضای درجه یک خانواده در کانادا جاب آفر گرفت؟

بله. مشکلی ندارد.

آیا حتما باید از یک شرکت فعال جاب آفر گرفت؟

بله، شرکتی که از آن جاب آفر می گیرید، باید حتما فعال باشد. همچنین، باید سودده باشد، تمامی مجوزها، گواهینامه ها و لایسنس های مورد نیاز برای فعالیت را داشته باشد، ترجیحا تعدادی کارمند داشته باشد و حداقل ۱ تا ۲ سال در حال فعالیت باشد.

آفیسر برای جاب آفر چه سوالاتی می پرسد؟

ممکن است درمورد سوابق کاری، توانایی ها و مهارت های شما سوال کند. از واقعی بودن رزومه تان اطلاع پیدا می کند و درمورد وظایف شغلی که قرار است در بیزینس مورد نظرتان در کانادا داشته باشید هم از شما توضیح خواهد خواست. دقت کنید که چیزی را حفظ نکنید.
به طور کلی، آفیسر قصد دارد از صحیح بودن اطلاعاتی که ارائه داده اید اطمینان حاصل کند و مطمئن شود که با وظایف شغلی خود آشنایی کاملی دارید و فرد واجد شرایطی هستید. اگرچه شاید مصاحبه تلفنی اصلا انجام نشود، اما این احتمال هم وجود دارد که حتی با محل کارتان تماس بگیرد و با همکارانتان صحبت کند و درمورد پست یا موقعیت شغلی که در آنجا دارید، پرس و جو کند. بنابراین، صداقت را همیشه در اولویت قرار دهید.

4 دیدگاه برای “جاب آفر کانادا

  برای ویزای کاری از طریق جاب آفر اقدام میکنید؟ جاب آفرتون حقیقی هستش؟

  با سلام. بله؛ موسسه ما گرفتن ورک پرمیت از طریق جاب آفر را انجام می دهد. این کار به دو شکل انجام میشود:
  1. شما باید جاب افر معتبر داشته باشید.
  2. اگر جاب آفر ندارید، ما با شرکت هایی که کارشان کاریابی برای کلاینت ها یا پیدا کردن نیروی کار برای کارفرماها است کار می کنیم که می توانیم با توجه به رشته و تخصص شما، اگر کارفرماها پوزیشن خالی داشته باشند، برایشان نیروی کار پیدا کنیم.
  برای این کار باید در جلسه مشاوره شرکت کنید که شرایط شما به دقت بررسی بشود.

  من ويزاي توريستي تا ٢٠٢٦ دارم و ميخوام از طريق جاب آفر براي ورك پرميت اقدام كنم ميخواستم ببينم شما خدماتي در اين مورد دارید؟

  باسلام. اصولا چیزی به نام تبدیل ویزای توریستی به ورک پرمیت وجود ندارد و فرد چه ویزای توریستی داشته باشد چه نداشته باشد باید مراحل را طی کند و یک جاب آفر از یک کارفرما بگیرد و مراحل قانونی را طی کند و بعد برای ورک پرمیت درخواست بدهد و در این خصوص تنها وضعیتی که ویزای توریستی میتواند داشته باشد این است که فرد باید در کانادا حضور داشته باشد و اگر امکان اخذ جاب آفر را داشته باشد باید با کارفرماها به صورت حضوری تعامل داشته باشد تا بتوانیم جاب آفر را اخذ کنیم. در این خصوص هم اگر شرایط لازم را داشته باشید خدمات لازم را برای اخذ جاب آفر و یا اگر جاب آفر داشته باشید برای ورک پرمیت به شما ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.