وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست نه تنها فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار می گیرند، بلکه گاهی اوقات اطلاعات ورود به پروفایل فرد هم در اختیار وی قرار می گیرد تا فرد بتواند مستقیما تحولات پرونده اش را رصد کند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است و اطلاعات ورود به حساب کاربری به شما داده نشده، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

برخی موسسات مهاجرتی برای حرفه ای نشان دادن خود یا جذاب کردن مسیر مهاجرت به کانادا با وعده ها و ادعاهایی دروغین اقدام به تبلیغ می کنند. در اغلب مواقع این وعده ها کاملا بی پایه و اساس هستند و علاوه بر اینکه زمان و سرمایه شما را هدر می دهند ممکن است باعث محرومیت 5 ساله شما از اقدام مجدد هم بشوند.

عواقب این کار غیرقانونی به اینجا ختم نمی شود، و لکه ننگ اقدام غیرقانونی همیشه در رزومه شما باقی می ماند و ممکن است در صورتی که بخواهید مجددا اقدام کنید بر نظر آفیسر تاثیر بد بگذارد. حتی اگر به اقامت دائم کانادا رسیده باشید، و اداره مهاجرت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک یا غیرقانونی بودن مهاجرت شما شود، میتواند اقامت دائم شما را باطل کند.

در این قسمت با برخی از این وعده های به ظاهر جذاب اما در واقع دروغین آشنا می شویم:

 • ویزای شما تضمینی است!

در بخش های بالای این مقاله اشاره کردیم که ضمانت ویزا معنی ندارد، چون اساسا تصمیم گیرنده اصلی آفیسر است و قرارداد تضمینی صرفا شانس موسسه برای دریافت سود بیشتر را دربردارد.

 • با گذراندن یک دوره آموزشی مدرک معادل دکتری دریافت می کنید!

برخی موسسات به شما می گویند که اگر یک دوره آموزشی مثل فنی حرفه ای یا … را در یک موسسه در کانادا بگذرانید می توانید امتیاز بیشتری برای اکسپرس انتری کسب کنید. توجه داشته باشید که در اکسپرس انتری تجربه کاری و مدرک تحصیلی دو فاکتور اساسی هستند و هر دوره ای که شما بگذرانید چنانچه به شما مدرک دانشگاهی ارائه ندهد، در اکسپرس انتری امتیازی برای شما به همراه نخواهد داشت. حتی در صورتی که مدرک تحصیلی شما فوق لیسانس به بالا باشد، گذراندن دوره کالج تاثیری در امتیاز شما ندارد. فقط اگر دوره در کانادا برگزار شود امتیاز دوره کانادایی به شما اضافه خواهد شد. اما اگر لیسانس داشته باشید گذراندن دوره کالج می تواند امتیاز داشتن دو مدرک را برای شما به همراه بیاورد، مشروط به اینکه دوره حداقل دو ساله باشد!

 • وکیل موسسه ما در سفارت آشنا دارد!

این ادعا شاید درست باشد اما تاثیری در روند بررسی پرونده شما نخواهد داشت چرا که مشخص نیست پرونده شما توسط چه افیسری و در چه کشوری بررسی می شود!

 • نیازی به داشتن مدرک زبان ندارید!

برای دریافت جاب آفر داشتن مدرک زبان اجباری نیست ولی در صورتی که سطح زبان شما ضعیف باشد، وقتی وارد کانادا شوید نمی توانید ارتباط برقرا کنید و همین موضوع ممکن است اخذ ویزای شما را با مشکل مواجه کند، چرا که آفیسر به این موضوع شک می کند. در برخی موارد مثل داشتن پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری با تاییدیه استاد ممکن است مشکل حل شود اما در برخی موارد داشتن مدرک زبان برای دریافت ویزا ضروری است و نداشتن مدرک زبان به صورت عام توصیه نمی شود.

 • برای مهاجرت کاری نیازی به مصاحبه با کارفرما نیست!

اگر موسسه ای ادعا کند که جاب آفری برای شما تدارک دیده که نیازی به مصاحبه با کارفرما ندارید قطعا آن کار صوری است. هیچ کارفرمایی بدون شناخت به شما کار نمی دهد.

 • اصلا نگران مدرک زبان نباشید، ما براتون مدرک زبان جور می کنیم!

در صورتی که مدرک زبان جعلی داشته باشید و ویزا هم دریافت کنید، هنگام ورود به مرز کانادا در مصاحبه با آفیسر مرزی مشخص می شود که میزان تسلط شما به زبان انگلیسی چقدر است و آفیسر مرزی می تواند شما را دیپورت کند.

 • ما برای شما دعوتنامه جور می کنیم!

داشتن دعوتنامه از یک فرد غریبه به هیچ عنوان سفر شما را توجیه نمی کند، و صرف شناختن یک فرد در کانادا نمی تواند دلیل موجهی برای سفر شما باشد بلکه باید یک “هدف قانع کننده” از سفر خود به کانادا داشته باشید.

 • این روش مهاجرتی را فقط موسسه ما کار می کند!

طبق اذعان کانون مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) هر مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا از همه روش های قانونی مهاجرت به کانادا اطلاع دارد و هیچ روشی مختص یک مجموعه نیست! ممکن است برخی مشاوران یا موسسات به طور ویژه در یک زمینه فعالیت کنند یا در یک زمینه خاص تبحر داشته باشند اما این دلیل نمی شود که این روش مختص آنها باشد!

 • نگران تمکن مالی نباشید براتون حساب بانکی می سازیم!

این یکی از نمونه های جعل مدارک است که آفیسر حتما متوجه خواهد شد. در صورتی که موجودی حساب بانکی شما با وضعیت اشتغال و درآمد شما همخوانی نداشته باشد آفیسر توجیه نمی شود و حتی ممکن است اطلاعات حساب شما را از بانک استعلام بگیرد.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

مزایای استخدام یک وکیل مهاجرت به کانادا

 • جلوگیری از بروز اشتباهات احتمالی
 • صرفه جویی در زمان
 • جلوگیری از اتلاف هزینه
 • آگاهی از بهترین مسیر مهاجرتی

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

احتمالاً با توجه به مزایایی که در صورت همکاری با یک وکیل مهاجرتی دریافت خواهید کرد، شما نیز ترجیح می‌دهید تا یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا را برای انجام کارهای مهاجرتی خود استخدام کنید؛ اما برخی از خدماتی که در صورت همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌توانید دریافت کنید، عبارت‌اند از:

 • آگاهی از شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی
 • انتخاب مناسب‌ترین مسیر مهاجرت به کانادا
 • تعیین استراتژی برای شرکت در برنامه مهاجرتی
 • در نظر گرفتن تمام هزینه‌ها و ریسک‌های موجود
 • اخذ حق شهروندی کانادا
 • همراهی موکل تا حصول نتیجه
شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

شرایط و مدارک مورد نیاز برای وکیل مهاجرت به کانادا

1- قبولی در آزمون ارائه‌شده از طرف انجمن کانادایی BAR
2- عضویت در انجمن ICCRC کانادا و برخورداری از یک کد فعالیت در این انجمن کانادایی

در چه مواردی باید از یک وکیل مهاجرت به کانادا استفاده کنم

یک وکیل مهاجرت به کانادا شما را در اخذ اقامت دائم کانادا یاری می‌کند و مسیر دریافت شهروندی کانادا را نیز برایتان راحت‌تر می‌سازد. به‌گونه‌ای که یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به شما در بسیاری از موارد مهاجرتی مشاوره دهد، در تمامی مراحل روند مهاجرت به کانادا راهنمایی‌های اصولی و به‌موقع و درست را ارائه کند تا خیال شما از هر بابت آسوده باشد. برخی از مواردی که ممکن است برای انجام آن‌ها نیاز به دریافت کمک و راهنمایی از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا را داشته باشید، عبارت‌اند از:

 • مهاجرت به کانادا از طریق ادامه تحصیل

 • مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

 • مهاجرت به کانادا از طریق سایر روش‌ها مانند خوداشتغالی

 • اخذ انواع ویزای کانادا

 • تمدید ویزای کانادا و مجوز کار موقت در کانادا

 • اخذ اقامت دائم و همچنین شهروندی کانادا

تمامی خدمات ذکرشده در بالا به‌وسیله وکلای مهاجرت به کانادا در تراست ارائه می‌شوند. تیم تراست با بهره‌گیری از وکلای باتجربه و متخصص در زمینه انجام خدمات مربوط به امور مهاجرت به کانادا، بهترین فرصت‌های مهاجرت به کانادا را برای شما عزیزان ترسیم خواهد کرد.

همچنین بخوانید: مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت تحصیلی

یک وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌تواند با دریافت رزومه تحصیلی و علمی شما، بهترین مشاوره را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برایتان فراهم کند. برخی از خدمات ارائه‌شده در این زمینه از طرف یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا عبارت‌اند از:

 • جمع‌آوری مدارک هویتی، مالی و تحصیلی متقاضی

 • کمک در نگارش رزومه تحصیلی، توصیه‌نامه‌ها و انگیزه نامه

 • اپلای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی کانادا

 • انجام مکاتبات با دانشگاه‌ها

 • تهیه زمان‌بندی مناسب برای انجام مراحل اخذ پذیرش از مؤسسات آموزشی در کانادا

 • اخذ ویزای تحصیلی کانادا

 • اخذ بورسیه‌های تحصیلی

 • اخذ وام‌ها و کمک‌هزینه‌های دانشجویی

شناخت از دانشگاه‌ های کانادا و امتیازاتی که هر یک به دانشجویان بین‌المللی خود ارائه می‌دهند، مانند امکانات رفاهی، خوابگاه و انواع بورسیه‌ها ازجمله مسائل مهمی هستند که وکیل مهاجرت به کانادا در تراست به‌خوبی از آن‌ها آگاهی دارد.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری

درصورتی‌که قصد سرمایه‌گذاری در کانادا را داشته باشید، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در انجام موارد زیر به شما کمک کند:

 • اثبات تجربه کاری شما برای اداره مهاجرت کانادا

 • اثبات برخورداری از دارایی کافی و قانونی

 • انتخاب برنامه مهاجرتی

 • کمک در تهیه بیزینس پلن

 • افزایش شانس پذیرش در برنامه مهاجرتی

 • دریافت تأییدیه‌های مالی موردنیاز از نهادهای حسابرسی و مالی کانادا

وکلای مهاجرتی تراست ضمن آشنایی از قوانین به‌روز دولتی و ایالتی در کانادا و نیز تسلط کامل به برنامه‌های مختلف اقتصادی که دولت کانادا معرفی کرده است، بهترین مشاوره را برای سرمایه‌گذاری به شما پیشنهاد می‌دهند تا سریع‌ترین نتیجه‌گیری را داشته باشید.

لینک های مفید مهاجرت سرمایه گذاری

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم کانادا را دارد، به‌صورت خودکار حق داشتن اقامت دائم کانادا را فوراً برای شما ایجاد نمی‌کند و شما در این زمینه تفاوتی با سایر افراد برای درخواست اقامت دائم در کانادا را نخواهید داشت؛ اما از یک طریق می‌توانید درصورتی‌که به‌درستی مراحل انجام شود برای اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج اقدام کنید. شما باید از روش اسپانسرشیپ از طریق همسر خود اقدام کنید. در این صورت یک وکیل مهاجرتی می‌تواند در مواردی که در ادامه آورده شده است به شما کمک کند:

 • اثبات واقعی بودن ازدواج

 • جمع‌آوری و ارائه مدارک

زمان فرآیند اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج بین 12 الی 36 ماه طول خواهید کشید و این زمان با توجه به شرایط و منطقه‌ای که در آنجا درخواست می‌دهید متفاوت است. با توجه به قوانین سخت‌گیرانه‌ای که دولت کانادا در این زمینه وضع کرده است و احتمال ریجکتی پرونده، پیشنهاد می‌شود تا انجام این فرآیند حساس را به وکلای مهاجرت به کانادا در تیم تراست بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر اسپانسرشیپ همسر کانادا را بخوانید.

وکیل مهاجرت به کانادا برای مشاوره‌‌‌ ی برنامه اکسپرس اینتری

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry) بر اساس سیستم امتیازبندی ایجاد شده‌است. برخی از خدمات ارائه‌شده از طرف یک وکیل مهاجرت به کانادا برای شرکت در برنامه‌های اکسپرس اینتری کانادا عبارت‌اند از:

 • ارائه راهنمایی و مشاوره برای مهاجرت کاری به کانادا

 • انتخاب بهترین مسیر مهاجرت کاری به کانادا

 • کمک به دریافت جاب آفر از کشور کانادا در صورت لزوم

 • ارائه راهکارهای افزایش امتیاز اکسپرس انتری

 • افزایش شانس پذیرش در برنامه مهاجرتی

 • دریافت تأییدیه‌های مالی موردنیاز از نهادهای حسابرسی و مالی کانادا

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از طریق تخصص

 • بررسی صلاحیت داوطلبان برای شرکت در برنامه‌های مهاجرتی

 • تکمیل فرم‌های مربوط به برنامه‌های مهاجرتی

 • ایجاد پروفایل و بارگذاری مدارک

 • اخذ جاب افر کانادا

 • جمع‌آوری و تنظیم مدارک

 • اخذ ویزای اقامت دائم کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند با انجام مشاوره و دریافت اطلاعات شما ازجمله حوزه‌ی تخصصی شما، راهنمایی‌های لازم را انجام داده و شما را در یافتن یک موقعیت شغلی در کانادا یاری کند.

لینک های مفید مهاجرت کاری

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

وکیل مهاجرت به کانادا برای خرید ملک

کلاینت های مختلفی همواره در مورد امکان اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک از ما سوال می کنند! بهتر است در اینجا اشاره کنیم که کانادا تحت هیچ برنامه ای از طریق خرید مستقیم یک ملک یا آپارتمان اقامت دائم ارائه نمی دهد.

توجه کنید که کانادا به خودی خود کشور ثروتمندی است و لزوما به دنبال جذب سرمایه نمی باشد بلکه مهم تر از آن به دنبال جذب تجربه و تخصص سرمایه گذاران است. به همین دلیل نیز روش های مختلفی جهت اخذ اقامت کانادا برای صاحبان سرمایه وجود دارد که می توانند با بکارگری تجربه و تخصص خود بیزینس یا استارتاپی در کانادا راه اندازی کنند و علاوه بر کسب درآمد دلاری، اقامت کانادا را نیز کسب نمایند!

اگر قصد دارید تا برای مدتی کمتر از 6 ماه در سال در کانادا باشید، می‌توانید بدون درخواست برای اقامت در کانادا، اقدام به خرید یک ملک در کانادا کنید؛ اما اگر قصد دارید تا به مدت طولانی‌تری در کانادا زندگی کنید باید به این کشور مهاجرت کرده و برای اقامت دائم در کانادا درخواست خود را ارائه دهید.

برای خرید ملک در کانادا باید به قوانین مالیاتی، بانکی و فرصت‌های ناشی از خرید یا اجاره ملک در کانادا کاملاً آگاه باشید. وکیل مهاجرت به کانادا در تراست به‌خوبی با این قوانین در ایالت‌های مختلف کانادا و فرصت‌های مهاجرتی به کانادا آشنا است. بنابراین، با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را در این زمینه داشته باشید.

همچنین بخوانید: خرید خانه در کانادا

مراحل همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا

برای اینکه بتوانید از راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرت به کانادا استفاده کنید تنها کافی است مراحلی را که در ادامه آورده شده است، انجام دهید:

 • انتخاب وکیل رسمی مهاجرت به کانادا: با مراجعه به وب‌سایت شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) در این لینک، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وکیل موردنظر شما از تخصص و صلاحیت کافی برای ارائه خدمات مهاجرت به کانادا برخوردار است.

آقای شروین مدنی به‌عنوان یکی از وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا و به‌عنوان وکیل ارشد موسسه تراست، یکی از چندین وکلای ایرانی در کانادا است که می‌تواند در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا، به شما کمک نماید.

 • تماس با یکی از راه‌های ارتباطی موسسه مهاجرت به کانادا: به‌عنوان‌مثال، چنانچه تمایل داشته باشید تا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های یکی از کارشناسان مجرب در مجموعه تراست استفاده کنید، می‌توانید با مراجعه به این لینک نسبت به دریافت یک‌وقت مشاوره اقدام کنید.
 • عقد قرارداد و شروع فرآیند مهاجرت به کانادا: بعد از حضور در اولین جلسه مشاوره و بیان تمامی شرایط و خواسته‌ها، متقاضی در جریان یک ارزیابی کامل از شرایط مهاجرتی خود قرار خواهد گرفت. درصورتی‌که داوطلب مهاجرت به کانادا از شرایط لازم برای مهاجرت به این کشور برخوردار باشد، می‌تواند نسبت به عقد قرارداد همکاری با وکیل مهاجرتی و موسسه مهاجرت به کانادا اقدام کند.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا برای تورنتو و ونکوور

ممکن است متقاضیان مهاجرت به کانادا برای مهاجرت به یکی از شهرهای تورنتو یا ونکوور برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده باشند. در این صورت می‌توانند با یک وکیل مهاجرت به کانادا که به‌خوبی با شرایط مهاجرتی و وضعیت زندگی در شهرهای تورنتو و ونکوور آشنا است، در این زمینه مشورت کنند و یا از وی تقاضای انجام کارهای مهاجرتی خود را نیز داشته باشند.

با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مهاجرتی در موسسه تراست در کانادا اقامت دارند، به‌خوبی از آخرین تغییر و تحولات صورت گرفته در روش‌های مهاجرتی به شهرهای ونکوور و تورنتو آگاهی دارند. بدین منظور می‌توانید با مراجعه به سایت تراست در این لینک، نسبت به تماس با یکی از دفاتر موسسه مهاجرتی تراست در ایران یا ونکوور کانادا اقدام کنید.

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرت در ونکوور و وکیل مهاجرت در تورنتو

هزینه استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا

هزینه پرداختی برای یک وکیل مهاجرت به کانادا به عوامل مختلفی مانند شرایط مهاجرتی متقاضیان (تعداد نفرات، حجم مدارک موردنیاز و..) و روش مهاجرتی بستگی دارد. به شکلی که ممکن است تعرفه همکاری با یک وکیل مهاجرتی برای همه افراد یکسان نباشد. به‌عنوان‌مثال، اقدامات لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا با مراحلی که برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا باید انجام شود، متفاوت است. درنتیجه روش انجام کار، حجم کارهای موردنظر و هزینه‌های مربوط به آن نیز متفاوت خواهد بود.

چنانچه تمایل دارید تا از خدمات مهاجرتی در موسسه تراست استفاده کنید، می‌توانید با مراجعه به این لینک، ضمن مشاهده هزینه‌های دریافت یک‌وقت مشاوره، جزئیات مربوط به تعرفه‌های انجام خدمات مهاجرتی را نیز از یکی از کارشناسان ما دریافت کنید.

همچنین بخوانید: هزینه مهاجرت به کانادا

چرا بهتر است با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید؟

همان‌طور که اشاره شد مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است. این موضوع بر همه ابعاد زندگی فرد تأثیر خواهد گذاشت و اگر به‌درستی انجام نشود چه‌بسا اثرات منفی و جبران‌ناپذیری را تا آخر عمر در زندگی فرد و اطرافیان او برجا می‌گذارد. این موضوع دارای چنان ابعاد و جنبه‌های مختلفی است که گاهی با توجه به دغدغه‌های روزانه که هر یک از ما در زندگی با آن روبه‌رو هستیم، رسیدگی به همه جنبه‌های آن کاری دشوار و یا ناممکن است. بنابراین، بهترین گزینه کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به کانادا است که تیم تراست با داشتن وکلایی متخصص و مجرب در زمینه مهاجرت به کانادا، شما را در تمامی مراحل مهاجرت یاری کرده و سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا ذهنتان را مشغول کرده باشد را با دقت و به‌درستی پاسخ خواهند داد.

اما سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا برای شما مطرح شود کدام است؟ برخی از این سؤالات عبارت‌اند از: برای مهاجرت به کانادا از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به کانادا مهاجرت کنم؟ آیا شرایط مهاجرت به کانادا را دارم؟ آیا برای مهاجرت به کانادا مدرک زبان لازم است؟ آیا می‌توانم در کانادا ادامه تحصیل دهم؟ آینده من در صورت مهاجرت به کانادا چگونه خواهد بود؟ آیا یک زندگی مرفه را می‌توانم از طریق مهاجرت کاری به کانادا داشته باشم؟ مشاغل موردنیاز برای مهاجرت به کانادا کدام است؟ آیا می‌توانم از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا مهاجرت کنم؟ و ده‌ها سؤال دیگر که ممکن است برای شما مطرح شود که به دنبال پاسخ روشن و دقیقی درباره آن‌ها باشید. به دلایل مختلفی که در ادامه این مطلب برایتان آورده‌ایم، توصیه تیم تراست، با دارا بودن سال‌ها تجربه تخصصی در زمینه امور مهاجرتی، استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا جهت مشاوره تخصصی و پاسخ به‌تمامی سؤالات شما است.

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

کلام آخر

مهاجرت به کانادا روندی دشوار، وقت‌گیر و نیازمند داشتن آگاهی همه‌جانبه از شرایط و قوانین کشور کانادا و قوانین و شرایط ایالت‌های کانادا است. چراکه قوانین مهاجرتی بسیار پیچیده و در مواقعی مبهم هستند و نیاز است تا شخصی که به‌صورت روزانه با این مسائل سروکار دارد به موضوع مهاجرت به کانادا بپردازد. وکلای مهاجرتی تراست ضمن پایبندی به‌تمامی تعهدات خود، تمامی دغدغه‌ها و نگرانی‌های شما را در این مرحله دشوار زندگی برطرف خواهند کرد.

اصول اخلاقی، تخصص و تجربه سه ویژگی برجسته تیم وکلای مهاجرت به کانادا در تراست است. با دریافت مشاوره از وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه تراست، ضمن دریافت تمامی خدمات مهاجرت به کانادا، پس از موفقیت در مهاجرت خود به کانادا، سفیر ما برای سایرین باشید.

لینک‌ های مفید

 • نشانی اداره مهاجرت کانادا در این لینک.
 • آدرس برنامه‌های نامزد استانی کانادا در این لینک.
 • نشانی شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) در این لینک.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

چه افرادی دارای صلاحیت برای قبول وکالت و انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا هستند؟

در درجه اول فردی که به نمایندگی از شما مسئولیت انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا را بر عهده می‌گیرد باید از تحصیلات مرتبط برخوردار و یک وکیل باشد. همچنین، وکیل موردنظر باید از مجوز لازم برای ارائه خدمات مهاجرتی به کشور کانادا که از طرف شورای ICCRC اعطا می‌شود نیز، برخوردار باشد. درنهایت با بررسی تجربیات و سوابق حرفه‌ای وکیل مهاجرت به کانادا، می‌توانید نسبت به سپردن کارهای مهاجرتی خود به چنین فردی اقدام کنید.

چرا باید با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید؟

همان‌طور که اشاره شد مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است. این موضوع بر همه ابعاد زندگی فرد تأثیر خواهد گذاشت و اگر به‌درستی انجام نشود چه‌بسا اثرات منفی و جبران‌ناپذیری را تا آخر عمر در زندگی فرد و اطرافیان او برجا می‌گذارد. این موضوع دارای چنان ابعاد و جنبه‌های مختلفی است که گاهی با توجه به دغدغه‌های روزانه که هر یک از ما در زندگی با آن روبه‌رو هستیم، رسیدگی به همه جنبه‌های آن کاری دشوار و یا ناممکن است.بنابراین بهترین گزینه، کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به کانادا است که تیم تراست با داشتن وکلایی متخصص و مجرب در زمینه مهاجرت به کانادا، شما را در تمامی مراحل مهاجرت یاری کرده و سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا ذهنتان را مشغول کرده باشد را نیز، با دقت و به‌درستی پاسخ خواهند داد.
به دلایل مختلفی که در ادامه این مطلب برایتان آورده‌ایم، توصیه تیم تراست با دارا بودن سال‌ها تجربه تخصصی در زمینه امور مهاجرتی، استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا جهت مشاوره تخصصی و پاسخ به‌تمامی سؤالات شما است؛ اما برخی از دلایلی که برای استخدام یک وکیل مهاجرت به کانادا وجود دارد، عبارت‌اند از:
1.پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات و ابهامات داوطلبان: شما می‌توانید پاسخ سؤالات خود را با اطمینان و با جزئیات کامل از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا دریافت کنید.برخی از سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا برای شما مطرح شود، عبارت‌اند از:
برای مهاجرت به کانادا از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به کانادا مهاجرت کنم؟ آیا شرایط مهاجرت به کانادا را دارم؟ آیا برای مهاجرت به کانادا مدرک زبان لازم است؟ آیا می‌توانم در کانادا ادامه تحصیل دهم؟ آینده من در صورت مهاجرت به کانادا چگونه خواهد بود؟ و یا اینکه آیا یک زندگی مرفه را می‌توانم از طریق مهاجرت کاری به کانادا داشته باشم؟ مشاغل موردنیاز برای مهاجرت به کانادا کدام است؟ آیا می‌توانم از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا مهاجرت کنم؟
و ده‌ها سؤال دیگر که ممکن است برای شما مطرح شود که به دنبال پاسخ روشن و دقیقی درباره آن‌ها باشید؛ بنابراین، پاسخ‌گویی دقیق و درست به سوالات متقاضیان همان چیزی است که ضرورت استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا را دوچندان می‌کند. چراکه تنها یک وکیل مهاجرت به کانادا است که به‌درستی می‌تواند به تمام سوالات مهاجرتی شما پاسخی دقیق و مناسب دهد.
2.جلوگیری از هرگونه اشتباه: ازآنجایی‌که یکی از دشوارترین تصمیمات زندگی تصمیم به مهاجرت است، نه‌تنها منطقی است که از یک شخص آگاه و باتجربه در این زمینه کمک گرفته شود بلکه به‌منظور جلوگیری از اشتباهات احتمالی که در برخی از موارد غیرقابل‌جبران نیز هستند، توصیه می‌کنیم تا از یک فرد متخصص و مسلط به امور مهاجرتی استفاده کنید.
با توجه به حساسیت‌هایی که برای اخذ ویزای کانادا وجود دارد، توصیه می‌شود تا با استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا از بروز اشتباهات احتمالی در فرآیند مهاجرت جلوگیری کنید. چراکه ممکن است به دلایل مختلفی مانند عدم آگاهی از شرایط و روند اخذ پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی کانادا، فرد با موقعیت‌های ناخواسته‌ای مانند ریجکتی ویزای کانادا مواجه شود.
3.جلوگیری از اتلاف وقت: کانادا دارای روش‌های مهاجرتی بسیار زیادی است. چنانچه یک نفر بخواهد به‌طور کامل با تمامی قوانین و شرایط ذکرشده برای مهاجرت به کانادا آشنایی کامل را پیدا کند، باید زمان بسیار زیادی را صرف جستجو برای یافتن منابع مطمئن و مطالعه شرایط و قوانین مهاجرتی نماید. این در حالی است که قوانین مهاجرتی ممکن است در این مدت دچار تغییراتی نیز بشوند.
همچنین، در برخی از مواقع قوانین و شرایط مهاجرتی به‌طور واضح و کامل برای متقاضیان ذکر نشده است و یا برخی از جنبه‌های آن برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مبهم مانده است. یک وکیل با تجربه و متخصص در موضوع مهاجرت به کانادا می‌تواند دانش و تجربه خود را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد و نگرانی‌های شما را نیز از هر نظر برطرف نماید.
4. صرفه‌جویی در هزینه‌ها: وکیل مهاجرت به کانادا از صرف هزینه‌های اضافی نیز در روند انجام کارهای مهاجرتی جلوگیری خواهد کرد. چراکه به‌خوبی با مراحل و کارهای اداری مربوطه آشنایی دارد و با جلوگیری از بروز اشتباه، کارهای مهاجرتی شما را با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.
5. انجام صفر تا صد امور مرتبط با مهاجرت به کانادا: یک وکیل مهاجرتی می‌تواند به نمایندگی از شما تمام مراحل موردنیاز برای پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی و اخذ ویزای کانادا را به انجام برساند. در این صورت هنگامی‌که شما با اطمینان خاطر در حال انجام کارهای روزانه خود هستید، وکیل مهاجرت به کانادا به‌موقع و به‌درستی تمامی کارهای لازم را برای شما انجام خواهد داد.
همچنین، چنانچه برای افزایش شانس پذیرش در هر یک از برنامه‌های مهاجرتی نیاز به دریافت راهنمایی داشته باشید و یا در نحوه ارائه درخواست، تهیه و جمع‌آوری مدارک لازم نیازمند دریافت کمک از فردی آگاه و متخصص باشید، وکیل مهاجرت به کانادا به‌خوبی می‌تواند در این زمینه به کمک شما بیاید.
بنابراین، در صورت همکاری با یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌توانید انجام تمام‌کارهای مهاجرتی خود را به ایشان بسپارید. اقداماتی مانند نگارش رزومه، جمع‌آوری مدارک، تکمیل فرم‌های مهاجرتی و اخذ ویزای کاناداتنها برخی از اقداماتی هستند که یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به نمایندگی از شما انجام دهد. در این صورت تمام دغدغه‌های شما برای انجام کارهای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای این کشور، برطرف خواهد شد.
6. تکمیل تمامی فرم‌ها و مدارک به شکل صحیح
7. تحویل درست و به‌موقع فرم‌ها و مدارک
8. دریافت مشاوره برای پرداخت صحیح هزینه‌های اعلام‌شده از طرف اداره مهاجرت کانادا
9. اطلاع از تمامی قوانین مهاجرتی کانادا و موانع پیش رو
10. آگاهی از شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی:
یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی درست از شرایط متقاضیان، صادقانه، بدون هرگونه تعارف و ملاحظه‌کاری شانس پذیرش داوطلبان را در هر یک از برنامه‌های مهاجرتی به ایشان اعلام نماید.
دریافت پاسخ به سوالاتی مانند این‌که “آیا شانس پذیرش در برنامه مهاجرتی موردنظر را دارم؟” و “اگر شانسی وجود دارد میزان آن چقدر است؟” و به‌دوراز هر نوع تصویرسازی غیرواقعی، می‌تواند از ایجاد هرگونه امیدواری کاذب جلوگیری نماید و داوطلبان را در مسیر درستی از فرآیند شرکت در برنامه مهاجرتی قرار دهد.
11. دریافت نکته‌های کاربردی و بسیار مهم: با دریافت راهنمایی از یک وکیل مهاجرت به کانادا قطعاً نکته‌های بسیار مهمی را درباره نحوه شرکت در برنامه‌های مهاجرتی و اقداماتی که لازم است تا برای افزایش شانس پذیرش در این برنامه‌ها انجام دهید، دریافت خواهید کرد.
به خاطر داشته باشید که یک وکیل باتجربه‌ی مهاجرت به کانادا به‌خوبی با فرآیند پذیرش مهاجرانی که شرایطی مشابه با شما را دارا هستند، آشنایی دارد و می‌تواند شما را در جریان مواردی قرار دهد که به‌آسانی در افزایش شانس پذیرش شما نقش خواهند داشت.
12. انتخاب مناسب‌ترین مسیر مهاجرت به کانادا: با توجه به ارزیابی شرایط مهاجرتی داوطلبان، این وکیل مهاجرت به کانادا است که با برخورداری از دانش کافی درباره شرایط شرکت و پذیرش در هر یک از برنامه‌های مهاجرت به کانادا، می‌تواند بهترین روش مهاجرت به این کشور را نیز در اختیار شما قرار دهد.
13. دریافت یک استراتژی و برنامه‌ریزی درست برای شرکت در برنامه مهاجرتی: یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا نه‌تنها می‌تواند بهترین راه مهاجرتی را در اختیار متقاضیان قرار دهد، بلکه با ارائه یک‌زمان بندی دقیق و مناسب، شما را از نحوه شرکت و پذیرش در برنامه مهاجرتی موردنظر به‌خوبی آگاه خواهد کرد.
ازآنجایی‌که در مسیر مهاجرت به کانادا همکاری با یک وکیل مهاجرتی نیازمند انجام همکاری‌های دوطرفه است، یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند وظایف مربوط به خود و وظایف مرتبط با موکل خود را به‌درستی مشخص نماید. به شکلی که داوطلب مهاجرت به کانادا به‌خوبی می‌داند که چه اقداماتی را در چه زمانی و در چه مرحله‌ای باید به انجام برساند.
14. آگاهی از تمام هزینه‌ها و ریسک‌های موجود: شما می‌توانید به‌راحتی و در همان مراحل ابتدایی کار، از تمامی هزینه‌های لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق مسیر مهاجرتی پیشنهادی باخبر شوید. وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا ضمن مشخص کردن تمامی ریسک‌ها و دشواری‌های موجود در مسیر اخذ ویزای کانادا، شما را در جریان جزئیات تمام هزینه‌ها قرار خواهد داد.
15. دریافت خدمات مهاجرتی بعد از ورود به خاک کانادا: اما بعد از مهاجرت به کانادا برای بسیاری از متقاضیان دغدغه‌ها و مشکلاتی مطرح می‌شود. یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه مهاجرت به کانادا ضمن برخورداری از اشراف کامل به شرایط زندگی در کشور کانادا و مشکلاتی که ممکن است برای مهاجران جدیدالورود به کشور کانادا ایجاد شود، می‌تواند تمامی دغدغه‌های داوطلبان را بعد از مهاجرت نیز، به‌خوبی برطرف نماید.
16. دریافت راهنمایی و کمک برای اخذ حق شهروندی کانادا: یکی از خدماتی که وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به متقاضیان دارای اقامت دائم در این کشور ارائه دهد، اخذ حق شهروندی کانادا است. در حقیقت، با پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی و اخذ اقامت دائم کانادا، آخرین گام در فرآیند مهاجرت به کانادا دریافت حق شهروندی کانادا است.
بنابراین چنانچه متقاضیان نیاز به دریافت هرگونه کمک و راهنمایی برای حضور در مجامع رسمی کانادا و یا شرکت در آزمون‌های مربوطه را داشته باشند، وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند در این زمینه نیز به متقاضیان کمک نماید.

از کجا بفهمیم مشاور مهاجرتی یک وکیل قانونی مهاجرت به کانادا است؟

شما به‌راحتی می‌توانید با مراجعه به نشانی شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) در این لینک، کد فعالیت وکیل مهاجرتی خود را در سایت وارد کنید و از عضویت ایشان در این انجمن کانادایی مطمئن شوید.

در چه شرایطی همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا ضروری است؟

هرچند توصیه تیم تراست این است که برای انجام کارهای مهاجرتی خود ابتدا با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا مشورت کنید، اما در برخی از مواقع شرایط به‌گونه‌ای است که متقاضی برای خارج شدن از وضعیت دشوار پیش‌آمده، نیاز جدی به دریافت کمک از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا دارد. برخی از این شرایط عبارت‌اند از:
– جدا شدن از همسر کانادایی: این جدا شدن می‌تواند به شکل توافقی یا به علت فوت همسر متقاضی باشد. چنانچه متقاضی از طریق ازدواج نسبت به دریافت ویزای کانادا اقدام کرده باشد، اثبات صوری نبودن ازدواج به اداره مهاجرت کانادا کاری دشوار و پیچیده است. به همین جهت دریافت راهنمایی از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند بسیار راه گشا باشد.
– طولانی شدن فرآیند اخذ ویزای کانادا: یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا به‌خوبی با فرآیند مهاجرت و اخذ ویزای کانادا آشنا است. به همین دلیل نسبت به زمان متداول برای اخذ هر نوع ویزای کانادا آگاهی کامل دارد. یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند با بررسی شرایط و انجام اقدامات لازم، روند دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور را سرعت ببخشد.
– ریجکتی ویزای کانادا در درخواست‌های قبلی: در این صورت وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی شرایط متقاضی، علل ریجکتی ویزای کانادا را شناسایی و در جهت رفع آن‌ها به داوطلب مهاجرت به کانادا کمک نماید.
– وجود محدودیت‌های مختلف برای مهاجرت متقاضی: چنانچه مشکلات مختلفی مانند وجود سوءپیشینه و یا بیماری، مانعی برای اخذ ویزا و ورود متقاضی به کشور کانادا باشند، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی شرایط راه‌حل‌ها و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهد.

وکیل مهاجرت به کانادا چه کسی است؟

یک وکیل مهاجرت به کانادا فردی است که ضمن برخورداری از تحصیلات مرتبط در رشته حقوق، دارای تمامی مجوزهای لازم از کشور مبدأ (ایران) و کشور مقصد (کانادا) برای ارائه کلیه خدمات مهاجرتی به متقاضیان باشد. این فرد با تمامی قوانین مهاجرتی آشنایی کامل دارد و می‌تواند به نمایندگی از شما برای مهاجرت به کانادا تشکیل پرونده داده، مدارک شما را جمع‌آوری و در فرآیندهای مهاجرتی به شما کمک‌های لازم را ارائه دهد.

تفاوت یک وکیل مهاجرتی با تجربه با یک کارشناس مهاجرتی تازه‌کار چیست؟

در صورت نیاز به دریافت خدمات از یک وکیل مهاجرت به کانادا توصیه می‌کنیم حتماً با یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا که از سال‌ها تجربه و تخصص کافی برای ارائه خدمات مهاجرتی به کشور کانادا برخوردار است استفاده کنید. برخی از ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی با تجربه عبارت‌اند از:
– اشراف کامل وکیل مهاجرتی با تجربه به تمام قوانین مهاجرت به کانادا
– عدم بروز خطا و اشتباهات رایج در فرآیند مهاجرت
– آگاهی کامل به روش‌های اخذ ویزای کانادا
– برآورد بسیار خوب از شانس پذیرش متقاضیان
– ارائه راه‌حل‌های کاربردی و قانونی به‌منظور تسریع در روند اخذ ویزای کانادا

از کجا بفهمیم که یک وکیل مهاجرت به کانادا قابل‌اعتماد است؟

در ادامه برخی از مواردی که می‌توانید در انتخاب یک وکیل قابل‌اعتماد برای مهاجرت به کانادا موردتوجه قرار دهید، آورده شده است:
– قانونی بودن فعالیت وکیل مهاجرتی: موسسه یا شرکتی که وکیل مهاجرت به کانادا در آن مشغول به کار است باید کاملاً قانونی و از تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در کشورهای ایران و کانادا برخوردار باشد. طبیعتاً چنین موسسه‌ای دارای آدرسی مشخص بوده و مالیات خود را نیز در کشورهای ذکرشده پرداخت می‌کند.
– عدم ارائه تضمین کامل برای اخذ ویزای کانادا: درصورتی‌که فردی به شما تضمین کامل برای اخذ ویزای کانادا می‌دهد، می‌توانید درباره ادامه همکاری با وی دچار تردید شوید.
– داشتن تجربه در زمینه انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا: یک وکیل مهاجرت به کانادا زمانی می‌تواند به‌خوبی مشکلات و دغدغه‌های متقاضیان را برطرف نماید که خود از تجربه و تخصص کافی برای مواجه‌شدن با شرایط مشابه برخوردار باشد. طبیعی است که یک وکیل تازه‌کار نمی‌تواند به‌خوبی انتظارات داوطلبان را برآورده نماید.
– برخورداری از دفاتر قانونی در ایران و کانادا: درصورتی‌که یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در ایران و کانادا دارای دفاتر قانونی باشد، شما به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از اخذ ویزا و حضور در کشور کانادا، نگرانی‌های خود را در خاک کشور کانادا نیز از طریق وکیل مهاجرتی پیگیری نمایید و از حمایت‌های وکیل مهاجرتی در کانادا برخوردار شوید.

آیا برای سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز است تا از یک وکیل مهاجرتی استفاده کنم؟

در برخی از روش‌های مهاجرتی مانند سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز به استفاده از یک وکیل مهاجرتی به‌خوبی احساس می‌شود. چراکه دغدغه‌های داوطلبان برای پذیرش در برنامه‌های سرمایه‌گذاری کانادا می‌تواند باراهنمایی‌های یک فرد خبره و باتجربه به‌راحتی برطرف شود. به‌عنوان‌مثال، یکی از مواردی که داوطلبان مهاجرت به کانادا نیاز به دریافت راهنمایی از یک وکیل مهاجرتی دارند، افزایش شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی است. یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به افزایش امتیاز شما در معیارهایی مانند مهارت‌های زبانی، سن، تجربه و تحصیلات کمک نماید.
همچنین، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در تهیه و تدوین ارائه استارتاپی و بیزینس پلن نیز به شما کمک نماید. چرا که برای شرکت در برخی از برنامه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز است تا داوطلبان طرح پیشنهادی خود را برای کسب‌وکار موردنظر در کانادا ارائه دهند؛ بنابراین وکیل مهاجرت به کانادا با تجربه‌ای که دارد می‌تواند در تهیه و نگارش بیزینس پلن کسب‌وکار و تهیه یک ارائه استارتاپی مناسب نیز به‌خوبی شما را یاری کند.

آیا یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در انجام کارهای مهاجرت از طریق ازدواج به من کمک کند؟

بله. در حقیقت وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در جمع‌آوری و تهیه مدارک به شما کمک کند. همچنین در صورت نیاز به انجام هرگونه مکاتبه اداری و نیز تکمیل فرم‌ها، وکیل مهاجرتی می‌تواند بدون بروز هرگونه اشتباهی به بهترین شکل و به‌موقع اقدامات موردنیاز را برای شما انجام دهد.

12 دیدگاه برای “وکیل مهاجرت به کانادا

  در چتهايى كه براى اثبات رابطه بايد ارائه بشه، چند كلمه درست ترجمه نشده توسط دارالترجمه و ممكنِ تعبير ديگه اى ايجاد كنه.سوال من اين هست كه چقدر استناد به اين چتها ميشه؟ آيا خيلى دقيق و موشكافانه چتها خونده ميشه

  سلام من ۲۸ سالم هست. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم زبانم هم خوبه چطور میتونم مهاجرت کنم؟

  با سلام دوست عزیز شما می توانید با توجه به شرایط تان برای تحصیل در مقطع ارشد مجدد یا دکتری و یا اکسپرس انتری اقدام کنید. توصیه میکنیم برای ارزیابی شرایط خود با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

  سلام من ۲۸ سالم هست. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم زبانم هم خوبه چطور میتونم مهاجرت کنم؟

  با سلام
  دوست عزیز برای شما روشهایی مثل تحصیلی و اکسپرس انتری میتونن مناسب باشن. توصیه میکنیم با مشاوران ما صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنن

  من خیلی ساله که آلمانم و سیتیزن آلمان هم هستم. کارم رانندگی و گواهینامه و سرتیفیکیت های آلمانی برا رانندگی رو دارم. در زمینه جابجایی مایعات خطرناک کار کردم و حالا دلم میخواد برم کانادا. شرایط من برای جاب آفر چجوریه و فرق من با کسی که از ایران اقدام میکنه چیه؟ اگه نمیتونم از روش جاب آفر مهاجرت کنم به کانادا، از چ روش دیگه ای میتونم؟

  با سلام. جاب آفر برای راننده تراک وجود دارد ولی با توجه به کد شغلی،جزء کارهای تخصصی برای رسیدن به اقامت حساب نمی شود و فقط ورک پرمیت است. ورود به کانادا با داشتن اقامت آلمان قطعا راحت تر خواهد بود.

  شرایط پذیرش به روش personal support worker چجوریه و اینکه آیا موسستون برای این روش اقدام میکنه یا نه؟

  با سلام. بله ما انجام میدهیم و هنوز بسته نشده. این برنامه جهت نگهداری از سالمندان و اشخاصی که توانایی ندارند در منزل می باشد. نمره زبان بالایی نیاز ندارد در حد CLB4. اشخاص در این برنامه به مدت 2 سال اجازه کار میگیرند و حداقل باید دو سال در کانادا در آن شاخه مخصوص کار کرده باشند تا بتوانند از این طریق جهت دریافت اقامت دائم خود اقدام کنند.

  من رشته م حقوقه و همسرم برق.خودم برای اقامت دارم دوره های ازاد طراحی داخلی رو میبینم .خواستم ببینم با این دوره های ازاد و نرم افزارهای طراحی من شانسی برای ورود به جامعه رو دارم توی کانادا؟

  با سلام. رزومه شما نیاز به بررسی دقیق تر دارد و با توجه به رزومه تان باید بهترین راه به شما پیشنهاد داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.