وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از موضوعات مهم در زندگی برخی از افراد، تصمیم گرفتن برای مهاجرت است. اگرچه مهاجرت می‌تواند برای مقاصد مختلف و از روش‌های مختلفی انجام شود و هر شخصی که تصمیم به مهاجرت می‌گیرد ممکن است دلایل خاص خود و اهداف مختلفی را مطرح کند، اما هدف از مهاجرت هر آنچه باشد یک موضوع در مسیر مهاجرتی مشترک است و آن، مهاجرت برای ایجاد تغییر یا تغییراتی مثبت در زندگی و برخورداری از شرایطی بهتر است. ازآنجایی‌که یکی از دشوارترین تصمیمات زندگی تصمیم به مهاجرت است، نه‌تنها منطقی است که از یک شخص آگاه و باتجربه در این زمینه کمک گرفته شود بلکه به‌منظور جلوگیری از اشتباهات احتمالی که در برخی از موارد غیرقابل‌جبران نیز هستند، توصیه می‌کنیم تا از یک فرد متخصص و مسلط به امور مهاجرتی استفاده کنید. اگر تصمیم گرفته‌اید که به کشور کانادا مهاجرت کنید، انتخاب یک وکیل مهاجرت به کانادا اولین قدم و بهترین کار برای شروع یک تغییر دلخواه در زندگی است.

اما چرا باید با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید؟ همان‌طور که اشاره شد مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است. این موضوع بر همه ابعاد زندگی فرد تأثیر خواهد گذاشت و اگر به‌درستی انجام نشود چه‌بسا اثرات منفی و جبران‌ناپذیری را تا آخر عمر در زندگی فرد و اطرافیان او برجا می‌گذارد. این موضوع دارای چنان ابعاد و جنبه‌های مختلفی است که گاهی با توجه به دغدغه‌های روزانه که هر یک از ما در زندگی با آن روبه‌رو هستیم، رسیدگی به همه جنبه‌های آن کاری دشوار و یا ناممکن است. بنابراین، بهترین گزینه کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به کانادا است که تیم تراست با داشتن وکلایی متخصص و مجرب در زمینه مهاجرت به کانادا، شما را در تمامی مراحل مهاجرت یاری کرده و سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا ذهنتان را مشغول کرده باشد را با دقت و به‌درستی پاسخ خواهند داد.

اما سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا برای شما مطرح شود کدام است؟ برخی از این سؤالات عبارت‌اند از: برای مهاجرت به کانادا از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به کانادا مهاجرت کنم؟ آیا شرایط مهاجرت به کانادا را دارم؟ آیا برای مهاجرت به کانادا مدرک زبان لازم است؟ آیا می‌توانم در کانادا ادامه تحصیل دهم؟ آینده من در صورت مهاجرت به کانادا چگونه خواهد بود؟ آیا یک زندگی مرفه را می‌توانم از طریق مهاجرت کاری به کانادا داشته باشم؟ مشاغل موردنیاز برای مهاجرت به کانادا کدام است؟ آیا می‌توانم از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا مهاجرت کنم؟ و ده‌ها سؤال دیگر که ممکن است برای شما مطرح شود که به دنبال پاسخ روشن و دقیقی درباره آن‌ها باشید. به دلایل مختلفی که در ادامه این مطلب برایتان آورده‌ایم، توصیه تیم تراست، با دارا بودن سال‌ها تجربه تخصصی در زمینه امور مهاجرتی، استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا جهت مشاوره تخصصی و پاسخ به‌تمامی سؤالات شما است.

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

پیش از هر چیز ذکر این نکته ضروری است که اقامت دائم کانادا به معنای شهروندی کانادا نیست. اولین قدم برای دریافت شهروندی کانادا، دریافت اقامت دائم کانادا است. با دریافت اقامت دائم در کانادا می‌توانید از بسیاری از مزایای اجتماعی مانند پوشش بیمه استانی برخوردار شوید. درحالی‌که شهروندی کانادا به معنای داشتن حقوق اجتماعی بیشتر مانند دارا بودن حق رأی و سفر با گذرنامه کانادایی است. یک وکیل مهاجرت به کانادا شما را در اخذ اقامت دائم کانادا یاری می‌کند و مسیر دریافت شهروندی کانادا را برایتان راحت‌تر می‌سازد. به‌گونه‌ای که یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند شما را در بسیاری از موارد مهاجرتی مشاوره کرده، در تمامی مراحل روند مهاجرت به کانادا راهنمایی‌های اصولی و به‌موقع و درست را ارائه کند تا خیال شما از هر بابت آسوده باشد. برخی از خدمات وکیل مهاجرت به کانادا را که از تیم تراست می‌توانید درخواست کنید در ادامه برایتان آورده‌ایم:

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت به کانادا از طریق تخصص
 • مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی
 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به کانادا از طریق سایر روش‌ها مانند خوداشتغالی و ثبت اختراع

تمامی خدمات ذکرشده در بالا به‌وسیله وکلای مهاجرت به کانادا در تراست ارائه می‌شوند. تیم تراست با بهره‌گیری از وکلای باتجربه و متخصص در زمینه انجام خدمات مربوط به امور مهاجرت به کانادا، بهترین فرصت‌های مهاجرت به کانادا را برای شما عزیزان ترسیم خواهد کرد.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت به کانادا

اما مشاوره با یک وکیل مهاجرت به کانادا چه مزایایی دارد؟ هرچند در ادامه به‌طور کامل پاسخ این سؤال را خواهید یافت، اما برای روشن‌تر شدن اهمیت موضوع،‌ در ابتدا خوب است یک مثال ساده از مواجه‌شدن با یکی از موقعیت‌هایی که در زندگی با آن سروکار داریم، بیان کنیم.

شما سالهاست که در کشور ایران زندگی می‌کنید. اما هنگامی‌که بحث قوانین در میان باشد مانند وقتی‌که می‌خواهید یک قرارداد کاری با کارفرما امضا کنید، احتمالاً دچار نگرانی و اضطراب خواهید بود. آیا تمامی حقوق من در قرارداد لحاظ ‌می‌شود؟ بیمه من چگونه و تا چه زمان و با چه عنوانی رد خواهد شد؟ اضافه‌کاری من چگونه است؟ و بسیاری از سؤالات دیگر که برای اطمینان از درستی انجام کار، هر یک انرژی و زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. این‌ها همه در شرایطی است که هم شما و هم کارفرمای شما از بدو تولد، هر دو سالهاست در ایران زندگی می‌کنید و هم‌زبان هم هستید.

حال تصور کنید در موضوع مهاجرت که همه زندگی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد چه مقدار زمان و انرژی باید بگذارید تا به نتیجه مطلوب خود برسید. پس کاملاً منطقی است اگر با مراجعه به موسسه قابل‌اطمینانی مانند تراست، تمامی کارهای خود را به یک وکیل مهاجرت به کانادا بسپارید و وقت خود را صرف سعی و خطا آن‌هم در چنین مسئله مهمی از زندگی خود نکنید.

یک وکیل مهاجرت به کانادا نه‌تنها به‌طور کامل بر قوانین مهاجرتی کانادا اشراف دارد، بلکه ضمن دانستن شرایط کشور ایران و کانادا، می‌تواند بهترین مشاوره و راهنمایی را برای شما فراهم کند. یک وکیل مهاجرتی به‌خوبی با قوانین هر دو کشور آشنا است و ازآنجایی‌که وکلای ما در تراست سال‌ها است که تجربه انجام خدمات مهاجرتی به کشور کانادا را به‌صورت تخصصی دارند، از تمامی شرایط و ضوابط کشور کانادا به‌خوبی آگاهی داشته و بهترین مسیر مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهند داد.

وکیل مهاجرت به کانادا با دریافت تمامی شرایط شما که موردنیاز برای مهاجرت به کانادا است، درخواست و هدف شما را در کنار شرایط خاص شما در نظر خواهد گرفت. با توجه به واقعیت‌های موجود و تجربه‌ای که وکیل مهاجرت به کانادا در انجام موفقیت‌آمیز امور مهاجرتی که برای افرادی مشابه به شما در گذشته داشته است، گزینه‌های مناسب را به شما پیشنهاد خواهد داد. در نهایت بهترین گزینه به شما معرفی می‌شود که تمامی جنبه‌های موردنظر شما و موفقیت‌آمیز بودن روند مهاجرتی در آن لحاظ شده است.

مزایای داشتن وکیل مهاجرت به کانادا

ذکر این نکته ضروری است که یک وکیل مهاجرتی باید از تجربه و تخصص کافی برای انجام امور مهاجرت به کشور کانادا برخوردار باشد. چراکه قوانین مهاجرت بسیار پیچیده و در مواقعی مبهم هستند و نیاز است تا شخصی که به‌صورت روزانه با این مسائل سروکار دارد به موضوع مهاجرت به کانادا بپردازد. واقعاً در برخی از موارد فرصت هیچ‌گونه سعی و خطا وجود ندارد و ممکن است در صورت بروز هر گونه اشتباه، پرونده شخص متقاضی دچار مشکلات جدی حتی برای درخواست دوباره خواهد شد که در مواردی انجام درخواست دوباره به همان کشور برای شخص متقاضی غیرممکن خواهد بود.

ضمن اینکه اگر مسیر مهاجرتی به‌خوبی از همان ابتدا انتخاب نشود، نه‌تنها زمان را برای مهاجرت به کانادا از دست خواهیم داد بلکه بر نگرانی ما افزوده‌شده و هزینه‌های مالی جبران‌ناپذیری نیز بر ما تحمیل خواهد شد. بنابراین، توصیه اکید تیم تراست به شما این است که از یک وکیل مهاجرت به کانادا که فردی زبده و باسابقه درخشان است استفاده کنید چراکه در قبال هزینه واقعاً کمی که برای مشاوره و به خدمت گرفتن یک وکیل ماهر صرف می‌کنید، یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی خود را با خیال راحت به او سپرده‌اید که واقعاً در برابر موفقیت‌آمیز بودن بهترین روند مهاجرتی شما به کانادا، هزینه‌ی پرداخت‌شده بسیار ناچیز است. در ادامه مواردی را که در آن ممکن است از یک وکیل مهاجرت به کانادا کمک بگیرید را برایتان آورده‌ایم.

وکیل مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری

یکی از روش‌هایی که برای مهاجرت به کانادا توصیه می‌شود مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کانادا است. برنامه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به‌وسیله دولت کانادا برای جذب سرمایه‌گذاران و سرمایه‌ آن‌ها ایجادشده است. در حقیقت شما و خانواده‌تان می‌توانید از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا مهاجرت کنید و اقامت دائم دریافت کنید. برای اینکه از طریق سرما‌یه‌گذاری بتوانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید نیاز است تا 5 فاکتور زیر را برای دولت کانادا به اثبات برسانید:

 • شما باید همان‌طور که طبق قوانین کانادا مشخص‌شده است، تجربه کاری مرتبط خود را برای دولت کانادا ثابت کنید. به‌گونه‌ای که باید در 5 سال گذشته و قبل از ارائه درخواست مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری، 2 سال از این 5 سال را در سمت مدیریتی و اجرایی از یک کسب‌وکار موفق بوده باشید. با توجه به دشوار بودن اثبات تجربه‌ کاری، وکلای تراست با تسلط بر تمامی قوانین مهاجرتی مربوط به سرمایه‌گذاری در کانادا، شما را در تهیه مدارک لازم و نشان دادن تجربه‌تان به دولت کانادا یاری خواهند کرد.
 • شما و همسرتان باید حداقل 2 میلیون دلار کانادا سرمایه شخصی داشته باشید. ازآنجایی‌که شما باید نشان دهید که این سرمایه به شکل قانونی به‌دست‌آمده است، اثبات این موضوع که شما سرمایه خود را به شکل قانونی به دست آورده‌اید را به وکلای ما در تراست بسپارید.
 • شما و خانواده‌تان باید به‌طور کامل ارزیابی‌های امنیتی و پزشکی را پشت سر گذاشته باشید. تهیه مدارک پزشکی و انجام مراحل آن نیز ویژگی‌های خود را دارد که وکلای ما در تراست به‌خوبی شما را در پشت سر گذاشتن این مرحله یاری خواهند کرد.
 • شما باید در یکی از دو برنامه مهاجرتی کانادا که از طریق سرمایه‌گذاری است، در یک دوره 5 ساله به‌اندازه 1.2 میلیون دلار کانادا سرمایه‌گذاری کنید. لازم به ذکر است که سرمایه‌گذاری شما را دولت کانادا تضمین کرده و بعد از اتمام دوره تمام پول را به شما بازمی‌گرداند. اینکه در کدام برنامه مهاجرتی که دولت کانادا در نظر گرفته است شرکت کنید و در کدام برنامه سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید، موضوع است که بهتر است به وکیل مهاجرت به کانادا در تیم تراست بسپارید.
 • همچنین، مهارت‌های زبانی شما به همراه سن، تجربه، تحصیلات و چند معیار دیگر مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

ذکر این نکته نیز ضروری است که برای اخذ اقامت دائم کانادا چندین روش وجود دارد. برخی از محبوب‌ترین برنامه‌های اقتصادی عبارت هستند از:

 • برنامه مهاجرتی از طریق سرمایه‌گذاری در کبک
 • برنامه اکسپرس اینتری (فدرال)
 • برنامه‌های داوطلب استانی
وکیل مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری

توجه داشته باشید که در برنامه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، استان کبک شرایط خاص خود را دارد. وکلای مهاجرتی تراست ضمن آشنایی از قوانین به‌روز دولتی و ایالتی در کانادا و نیز تسلط کامل به برنامه‌های مختلف اقتصادی که دولت کانادا معرفی کرده است، بهترین مشاوره را برای سرمایه‌گذاری به شما پیشنهاد می‌دهند تا سریع‌ترین نتیجه‌گیری را داشته باشید.

در ضمن تیم تراست بر این عقیده است که سرمایه‌گذاری تنها به‌منظور دریافت اقامت دائم نباید باشد و علاوه بر اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه‌گذاری، باید بتوانید از سرمایه‌گذاری خود نیز لذت ببرید. وکیل مهاجرت به کانادا در تیم تراست، از قوانین مهاجرتی، قوانین مربوط به مالیات و خدمات بانکی و خدمات مالی در کانادا کاملاً آگاهی دارد تا زمینه انتقال شما به کانادا به بهترین شکل فراهم شود. شما می‌توانید همین‌الان با مجموعه تراست تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی برای سرمایه‌گذاری در کانادا به‌وسیله وکیل مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از طریق ازدواج

یکی از سؤالات رایج در مورد دریافت اقامت کانادا این است که آیا می‌توان از طریق ازدواج شهروندی کانادا را دریافت کرد؟ در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که صرفاً ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم کانادا را دارد به خودی خود و به‌صورت خودکار حق داشتن اقامت دائم را فوراً برای شما ایجاد نمی‌کند و شما در این زمینه تفاوتی با سایر افراد برای درخواست اقامت دائم در کانادا را نخواهید داشت. اما از یک طریق می‌توانید درصورتی‌که به‌درستی مراحل انجام شود برای اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج اقدام کنید. شما باید از روش اسپانسرشیپ از طریق همسر خود اقدام کنید.

دولت کانادا در طی سال‌های گذشته با توجه به شرایطی که در پرونده‌ها وجود داشته است، قوانین خود را برای این نوع درخواست‌های اقامت سخت‌گیرانه‌تر کرده است. بدین منظور ابتدا باید همسر شما که اقامت دائم کانادا را دارد و یا شهروند کانادایی است، شرایط خود را به دولت کانادا اثبات کند و در صورت اثبات، شما می‌توانید مدارک خود را برای ادامه فرآیند ارائه دهید. زمان فرآیند اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج بین 12 الی 36 ماه طول خواهید کشید و این زمان با توجه به شرایط و منطقه‌ای که در آنجا درخواست می‌دهید متفاوت است. با توجه به قوانین سخت‌گیرانه‌ای که دولت کانادا در این زمینه وضع کرده است و احتمال ریجکتی پرونده، پیشنهاد می‌شود تا انجام این فرآیند حساس را به وکلای مهاجرت به کانادا در تیم تراست بسپارید.

وکیل مهاجرت به کانادا برای مشاوره‌‌‌ی برنامه اکسپرس اینتری کانادا

کشور کانادا یک کشور مهاجرپذیر است به‌گونه‌ای که یک‌پنجم از کسانی که در این کشور کار می‌کنند و مشغول زندگی در کانادا هستند در خارج از این کشور متولد شده‌اند! بنابراین مهاجرت کاری به کانادا یکی از گزینه‌های مورد نظر برای دریافت اقامت دائم یا موقت در کانادا است. نکته جالب‌توجه دیگر این است که لازم نیست حتماً دارای یک پیشنهاد کاری در کانادا باشید تا به این کشور مهاجرت کنید!

وکیل مهاجرت به کانادا برای مشاوره‌‌‌ی برنامه اکسپرس اینتری کانادا

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry) بر اساس سیستم امتیازبندی ایجادشده است. البته که اگر یک پیشنهاد شغلی در کانادا داشته باشید امتیاز قابل‌توجهی را نصیب شما خواهد کرد. اما داشتن پیشنهاد شغلی اجباری نیست. در حقیقت شما بر اساس سن، تحصیلات، تجربه کاری و سطح دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی در برنامه اکسپرس انتری امتیازبندی خواهید شد. برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه برنامه اکسپرس اینتری در کانادا با وکلای مهاجرت به کانادا در تراست تماس بگیرید تا بهترین مشاوره را برای شما در این زمینه ارائه دهند.

وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از طریق تخصص

همان‌طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد یکی از معیارهای موردتوجه در برنامه اکسپرس اینتری میزان تجربه کاری و سطح تخصص است. در حقیقت اکسپرس اینتری برنامه مهاجرت به کانادا برای نیروی کار ماهر و متخصص یا همان اسکیلد ورکرز (skilled workers) است. هدف این برنامه این است که نیروهای متقاضی را برای مدت 6 ماه یا کمتر مورد ارزیابی قرار ‌دهد. قبل از اینکه اقدام به تکمیل فرم اکسپرس اینتری کانادا کنید، باید این موضوع بررسی شود که آیا شما صلاحیت لازم را تحت یکی از برنامه‌های فدرال برای نیروهای متخصص دارید یا خیر. سپس می‌توانید پروفایل خود را تکمیل کرده و هزینه ثبت‌نام در برنامه اکسپرس اینتری را بپردازید.

همان‌طور که قبلاً نیز اشاره شد، داشتن یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در کانادا تأثیر قابل‌توجهی در امتیاز نهایی شما برای دریافت اقامت کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری دارد. به یاد داشته باشید که اگر در برنامه اکسپرس اینتری کانادا پذیرفته شوید، به‌صورت خودکار اقامت دائم کانادا را دریافت خواهید کرد. وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند با انجام مشاوره و دریافت اطلاعات شما از جمله حوزه‌ی تخصصی شما، راهنمایی‌های لازم را انجام داده و شما را در یافتن یک موقعیت شغلی در کانادا یاری کند. بنابراین، توصیه می‌کنیم همین‌الان برای دریافت مشاوره با مجموعه تراست تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت به کانادا برای خرید ملک

اگر قصد دارید تا برای مدت کمتر از 6 ماه در سال در کانادا باشید، می‌توانید بدون درخواست برای اقامت در کانادا، اقدام به خرید یک ملک در کانادا کنید. اما اگر قصد دارید تا به مدت طولانی‌تری در کانادا زندگی کنید باید به این کشور مهاجرت کرده و برای اقامت دائم در کانادا درخواست دهید. برای خرید ملک در کانادا باید به قوانین مالیاتی، بانکی و فرصت‌های ناشی از خرید یا اجاره ملک در کانادا کاملاً آگاه باشید. وکیل مهاجرت به کانادا در تراست به‌خوبی با این قوانین در ایالت‌های مختلف کانادا و فرصت‌های مهاجرتی به کانادا آشنا است. بنابراین، با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را داشته باشید.

وکیل مهاجرت به کانادا برای خرید ملک

وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

کانادا یکی از کشورهای جذاب برای ادامه تحصیل و به‌اصطلاح گزینه‌ای مناسب برای اپلای کردن در بین دانشجویان محسوب می‌شود. از جمله دلایل این موضوع وجود دانشگاه‌های ممتاز و در رتبه‌های برتر جهانی در کشور کانادا است. دانشگاه‌ها در این کشورِ مهاجرپذیر با اعطای بورسیه‌های متنوع، داشتن اساتید به نام در تمامی رشته‌ها و تجهیزات و امکانات آموزشی و رفاهی برای هر شخصی که قصد ادامه تحصیل را داشته باشد یک گزینه ایده‌آل خواهند بود. یک وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌تواند با دریافت رزومه تحصیلی و علمی شما، بهترین مشاوره را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برایتان فراهم کند.

دلیل این موضوع که برای مهاجرت تحصیلی کانادا، مشاوره با یک وکیل مهاجرت به کانادا را توصیه می‌کنیم این است که مهاجرت برای ادامه تحصیل در کانادا، مراحل گرفتن ویزای تحصیلی کانادا و روند مهاجرت تحصیلی کانادا، علاوه بر اینکه نیازمند صرف زمان زیاد است، باید در زمان مناسب و به‌درستی انجام شود تا از مشکلات احتمالی در روند مهاجرت جلوگیری شود.

به‌علاوه، شناخت دانشگاه‌ها در کانادا و امتیازاتی که هر یک به دانشجویان بین‌المللی خود ارائه می‌دهند، مانند امکانات رفاهی، خوابگاه و انواع بورسیه‌ها از جمله مسائل مهمی هستند که وکیل مهاجرت به کانادا در تراست به‌خوبی از آن‌ها آگاهی دارد. اگر قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا را دارید برای دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی کانادا و آگاهی از شرایط و هزینه مهاجرت تحصیلی کانادا می‌توانید با مجموعه تراست تماس بگیرید.

ویژگی‌های وکیل مهاجرت به کانادا

همان‌طور که قبلاً نیز به این موضوع اشاره شد، مهاجرت به کانادا روندی دشوار، وقت‌گیر و نیازمند داشتن آگاهی همه‌جانبه از شرایط و قوانین کشور کانادا و قوانین و شرایط ایالت‌های کانادا است. اما بهترین وکیل مهاجرت به کانادا باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ یک وکیل متخصص در امور مهاجرت به کانادا باید دارای مهارت‌های اشاره‌شده در زیر باشد:

 • کاملاً مسلط به قوانین کشور کانادا باشد.
 • کاملاً مسلط به قوانین ایالت‌های کانادا باشد.
 • از قوانین کاری کشور کانادا و به‌طور خاص قوانین کاری در هر ایالت آگاهی داشته باشد.
 • نیاز بازار کار کشور کانادا را در هر ایالت و برای هر شغل به‌خوبی بداند.
 • ضمن داشتن توانایی‌های ارتباط فردی و بین فردی مناسب، بتواند تمامی شرایط متقاضی مهاجرت به کانادا را که در امر مهاجرت به کانادا تأثیرگذار است به‌خوبی دریابد. یک وکیل باتجربه در امر مهاجرت به کانادا، به‌دقت به‌تمامی موارد و نکته‌های بیان‌شده از سوی شما که برایتان اهمیت دارد گوش‌داده، در صورت لزوم برای ارائه بهترین مشاوره و راهنمایی، سؤالات لازم را از شما می‌پرسد.
 • فردی دلسوز و دارای عواطف انسانی باشد. یک وکیل خوب مهاجرت به کانادا وکیلی است که خود را به‌جای موقعیت فرد متقاضی قرار داده و هر آنچه را که امکان‌پذیر و واقعی است بدون کم‌وزیاد به بهترین شکل به او معرفی کند.
 • وکیل مهاجرت به کانادا باید قابل‌اعتماد باشد. رزومهِ وکیل مهاجرت به کانادا، برخورد حرفه‌ای او و ایجاد اعتماد در متقاضی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که یک وکیل خوب مهاجرت به کانادا باید از آن‌ها برخوردار باشد. چراکه اگر فرد متقاضی نتواند به وکیل خود اعتماد کند یا تمامی نکته‌های لازم را به او ارائه نخواهد داد که این موضوع می‌تواند در میزان موفقیت برای مهاجرت فرد بسیار تأثیرگذار باشد. و یا اصلاً شخص متقاضی منصرف شده، از خدمات وکالتی وی استفاده نخواهد کرد.
 • فردی مسئولیت‌پذیر باشد. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا شخصی است که پس از مشاوره و دریافت اطلاعات فرد متقاضی، یک برنامه زمان‌بندی دقیق برای روند مهاجرتی شما تعیین نماید و خود را مسئول به اجرایی کردن تمامی تعهدات خود بداند. شما برای لحظه لحظه زندگی خود باید برنامه‌ریزی داشته باشید و یک وکیل مهاجرتی کارآمد و مسئول، این نکته را به‌خوبی درک کرده و برای زمان شما ارزش ویژه‌ای قائل است.
 • بهترین وکیل مهاجرتی به کانادا شخصی صادق است. باید بپذیریم که گاهی روند مهاجرتی دشوار و در مواردی با توجه به شرایط متقاضی امکان‌پذیر نخواهد بود. یک وکیل باتجربه برای زمان خود و زمان شما و نیز سرمایه شما ارزش قائل است و اگر شرایط مهاجرت به کانادا را از طریقی که تمایل دارید نداشته باشید، با وعده‌های بعضاً پوچ و توخالی امید واهی به شما نخواهد داد.

وکلای مهاجرتی در تیم تراست متخصص در امور وکلات بین‌الملل هستند و ضمن آشنایی با تمامی قوانین بین‌المللی، به‌طور خاص در زمینه مهاجرت به کشور کانادا در تمامی موارد آمادگی دارند تا بهترین مشاوره و خدمات مهاجرتی را برای شما فراهم کنند. وکلای مهاجرتی تراست ضمن پایبندی به‌تمامی تعهدات خود، تمامی دغدغه‌ها و نگرانی‌های شما را در این مرحله دشوار زندگی برطرف خواهند کرد. اصول اخلاقی، تخصص و تجربه سه ویژگی برجسته تیم وکلای مهاجرت به کانادا در تراست است. با دریافت مشاوره از وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه تراست، ضمن دریافت تمامی خدمات مهاجرت به کانادا، پس از موفقیت در مهاجرت خود به کانادا، سفیر ما برای سایرین باشید.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات