وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت کانادا

یکی از موضوعات مهم در زندگی برخی از افراد، تصمیم گرفتن برای مهاجرت است. اگرچه مهاجرت می‌تواند برای مقاصد مختلف و از روش‌های مختلفی انجام شود، اما هدف از مهاجرت هر آنچه باشد یک موضوع در مسیر مهاجرتی مشترک است و آن مهاجرت برای ایجاد تغییر یا تغییراتی مثبت در زندگی و برخورداری از شرایطی بهتر است؛ بنابراین برای دستیابی به نتیجه مطلوب بهتر است در این مسیر، از راهنمایی‌های یک فرد دلسوز، متخصص و با تجربه که همان وکیل مهاجرت به کانادا است استفاده کنید.

وکیل مهاجرت به کانادا

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

خوب است بدانید که وکلای مهاجرتی در تیم تراست دارای کلیه مجوزهای لازم برای ارائه خدمات مهاجرتی به کشور کانادا هستند. به‌عنوان‌مثال، آقای شروین مدنی به‌عنوان وکیل ارشد مهاجرت به کانادا در موسسه تراست، ضمن عضویت در انجمن ICCRC کانادا با کد فعالیت به شماره R506959، یکی از وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا است که متقاضیان همواره می‌توانند در انجام کلیه خدمات مهاجرتی، از ایشان کمک‌های لازم را دریافت کنند. برای مشاهده عضویت آقای شروین مدنی در این انجمن کانادایی، می‌توانید کد فعالیت ایشان را در نشانی این انجمن در این لینک استعلام نمایید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

مزایای استخدام یک وکیل مهاجرت به کانادا

اما مشاوره با یک وکیل مهاجرت به کانادا چه مزایایی دارد؟ برخی از مزایای استخدام یک وکیل مهاجرت به کانادا عبارت‌اند از:

 • جلوگیری از بروز اشتباهات احتمالی

 • صرفه‌جویی در زمان

 • جلوگیری از اتلاف هزینه

 • آگاهی از بهترین مسیر مهاجرتی

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

اما بهترین وکیل مهاجرت به کانادا باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ در ادامه به برخی از ویژگی‌های یک وکیل متخصص در امور مهاجرت به کانادا اشاره می‌کنیم:

1- مسلط به قوانین کشور کانادا و قوانین ایالت‌های کانادا باشد

یک وکیل مهاجرت به کانادا به‌خوبی با تمامی قوانین مهاجرتی به کشور کانادا آشنا است. به‌عنوان‌مثال، از قوانین کاری کشور کانادا و به‌طور خاص قوانین کاری در هر ایالت آگاهی کامل داشته باشد. به شکلی که نیاز بازار کار کشور کانادا را در هر ایالت و برای هر شغل به‌خوبی بداند.

2- از جدیدترین تحولات کشور کانادا باخبر باشد

یک وکیل مهاجرت به کانادا باید از آخرین تغییر و تحولات صورت گرفته در کشور کانادا آگاهی کافی داشته باشد. وی باید ضمن برخورداری از اطلاعات کافی درباره آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه‌های مهاجرتی به کانادا و قوانین مربوطه، شما را نیز در جریان جدیدترین اخبار و شرایط مهاجرتی قرار دهد.

3- از مجوزهای لازم برای ارائه خدمات مهاجرت به کانادا برخوردار باشد

یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا تمامی مجوزهای لازم برای ارائه خدمات مهاجرتی را از کشورهای ایران و کانادا دریافت کرده است. خوب است بدانید که ازنظر اداره مهاجرت کانادا، تنها یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا است که می‌تواند به نمایندگی از متقاضیان کارهای مهاجرتی ایشان را انجام دهد. بدین منظور لازم است تا وکیل مهاجرتی دارای کد فعالیت از شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) و عضو این انجمن کانادایی باشد.

4- تضمین 100 درصدی برای اخذ ویزا ندهد!

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ 100 درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

5- بتواند اطلاعات کافی را از شرایط متقاضی دریافت نماید

ضمن برخورداری از توانایی‌های ارتباط فردی و بین فردی مناسب، بتواند تمامی شرایط متقاضی مهاجرت به کانادا را که در امر مهاجرت به کانادا تأثیرگذار هستند، به‌خوبی دریابد.

6- دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد، اما همواره توجه داشته باشید که هزینه پرداخت‌شده بابت انجام کارهای مهاجرت به کانادا، باید کاملاً با کیفیت خدمات ارائه‌شده از طرف وکیل مهاجرتی متناسب باشد.

7- وکیل مهاجرت به کانادا باید قابل‌اعتماد باشد

رزومه‌ی خوب وکیل مهاجرت به کانادا، برخورد حرفه‌ای او و ایجاد اعتماد در متقاضی، از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی است که یک وکیل خوب مهاجرت به کانادا باید از آن‌ها برخوردار باشد.

8- بعد از عقد قرارداد تغییر رفتار نداشته باشد

شما بعد از عقد قرارداد با یک وکیل مهاجرت به کانادا، نباید تغییری در رفتار او مشاهده کنید. وی باید همواره با متانت و اخلاق حرفه‌ای نسبت به دغدغه‌های مطرح‌شده از طرف شما پاسخ‌گو باشد.

9- فردی مسئولیت‌پذیر باشد

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا شخصی است که پس از مشاوره و دریافت اطلاعات فرد متقاضی، یک برنامه زمان‌بندی دقیق برای روند مهاجرتی شما تعیین نماید و خود را مسئول اجرایی کردن تمامی تعهدات خود بداند.

10- بهترین وکیل مهاجرت به کانادا شخصی واقع‌گرا و صادق است

باید بپذیریم که گاهی روند مهاجرتی دشوار و در مواردی با توجه به شرایط متقاضی امکان‌پذیر نخواهد بود. یک وکیل باتجربه برای زمان خود و زمان شما و نیز سرمایه شما ارزش قائل است و اگر شرایط مهاجرت به کانادا را از طریقی که تمایل دارید نداشته باشید، با وعده‌های بعضاً پوچ و توخالی امید واهی به شما نخواهد داد.

11- از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد

در حقیقت، یکی از مواردی که باید در هنگام مراجعه به یک وکیل مهاجرت به کانادا از وی جویا شوید، تعداد ویزاهای اخذشده‌ای است که وی مستقیماً در دریافت آن‌ها مسئولیت داشته است. هرچند احتمالاً نمی‌توانید از تعداد پرونده‌های ویزا نشده و ریجکتی‌های موجود در سوابق وکیل مهاجرتی باخبر شوید، اما تعداد بالای ویزاهای اخذشده نیز می‌تواند دلیل خوبی برای همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا باشد.

12- اطلاعات محرمانه و حریم شخصی متقاضیان را حفظ نماید

یک وکیل مهاجرت به کانادا ضمن برخورداری از اصول اخلاقی و حرفه‌ای، باید بتواند تمامی اطلاعات شخصی و محرمانه داوطلبان مهاجرت به کانادا را به‌خوبی حفظ و نگهداری نماید.

13- همواره منافع متقاضیان مهاجرت به کانادا را در اولویت قرار دهد

یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا می‌کوشد تا از بین گزینه‌های موجود برای مهاجرت، همواره بهترین، مقرون به‌صرفه‌ترین و آسان‌ترین شیوه مهاجرتی را به شما معرفی نماید. وی با در نظرگیری رضایت و خواسته‌های شما، از ارائه راهکارهای هزینه‌بر و دشوار تا حد امکان خودداری می‌کند.

14- همواره در دسترس متقاضی مهاجرت به کانادا باشد

یکی از ویژگی‌های یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا در دسترس بودن وی برای متقاضی است. ایمیل، آدرس شبکه‌های اجتماعی و شماره تلفن‌های وکیل مهاجرتی باید از همان ابتدای عقد قرارداد در دسترس موکل باشد تا داوطلب مهاجرت به کانادا بتواند در صورت بروز هرگونه سؤال و یا موضوع جدیدی، در کم‌ترین زمان ممکن راهنمایی‌های لازم را از وکیل مهاجرت به کانادا دریافت نماید.

15- در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشد

درصورتی‌که موکل در موضوعی دچار ابهام و سؤالاتی باشد، وکیل مهاجرت به کانادا باید بتواند در کمترین زمان ممکن پاسخ درست، مناسب و دقیقی را با توجه به شرایط متقاضی برای وی فراهم آورد.

16- دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

یک وکیل خوب مهاجرت به کانادا حتی پذیرش شما در برنامه مهاجرتی و ورود شما به خاک کشور کانادا، کار خود را تمام‌شده تلقی نمی‌کند و همچنان به پشتیبانی و راهنمایی شما تا رسیدن به وضعیت مطلوب ادامه خواهد داد.

17- همواره متقاضی را در جریان پیشرفت کار قرار می‌دهد

یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هیچ‌گاه منتظر پیگیری شما برای انجام کارهای مهاجرتی نخواهد ماند. بلکه این خود وکیل مهاجرتی است که به‌طور منظم و پیوسته شما را در جریان آخرین پیشرفت‌ها و کارهای انجام‌شده در رابطه با وضعیت مهاجرتی شما قرار خواهد داد.

وکلای مهاجرت به کانادا در تیم تراست افراد متعهد، متخصص و باتجربه‌ای هستند که سال‌ها سابقه‌ی درخشان در ارائه کلیه خدمات مهاجرتی به متقاضیان را در کارنامه حرفه‌ای خوددارند. جالب است بدانید که مشاوران و وکلای موسسه تراست در کانادا نیز حضور دارند و این موضوع موجب می‌شود تا کارشناسان تراست همواره از آخرین تغییرات صورت گرفته در قوانین مهاجرت به کشور کانادا باخبر باشند. وکلای مهاجرتی در تیم تراست متخصص در امور وکلات بین‌الملل هستند و ضمن آشنایی با تمامی قوانین بین‌المللی و به‌طور خاص در زمینه مهاجرت به کشور کانادا، در تمامی موارد آمادگی دارند تا بهترین مشاوره و خدمات مهاجرتی را برای شما فراهم کنند.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

احتمالاً با توجه به مزایایی که در صورت همکاری با یک وکیل مهاجرتی دریافت خواهید کرد، شما نیز ترجیح می‌دهید تا یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا را برای انجام کارهای مهاجرتی خود استخدام کنید؛ اما برخی از خدماتی که در صورت همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌توانید دریافت کنید، عبارت‌اند از:

 • آگاهی از شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی

 • انتخاب مناسب‌ترین مسیر مهاجرت به کانادا

 • تعیین استراتژی برای شرکت در برنامه مهاجرتی

 • تعیین استراتژی برای شرکت در برنامه مهاجرتی

 • در نظر گرفتن تمام هزینه‌ها و ریسک‌های موجود

 • در نظر گرفتن تمام هزینه‌ها و ریسک‌های موجود

 • اخذ حق شهروندی کانادا

 • همراهی موکل تا حصول نتیجه

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود. وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

بیشتر بخوانید: شهروندی کانادا

شرایط و مدارک مورد نیاز برای وکیل مهاجرت به کانادا

1- قبولی در آزمون ارائه‌شده از طرف انجمن کانادایی BAR
2- عضویت در انجمن ICCRC کانادا و برخورداری از یک کد فعالیت در این انجمن کانادایی

در چه مواردی باید از یک وکیل مهاجرت به کانادا استفاده کنم

یک وکیل مهاجرت به کانادا شما را در اخذ اقامت دائم کانادا یاری می‌کند و مسیر دریافت شهروندی کانادا را نیز برایتان راحت‌تر می‌سازد. به‌گونه‌ای که یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به شما در بسیاری از موارد مهاجرتی مشاوره دهد، در تمامی مراحل روند مهاجرت به کانادا راهنمایی‌های اصولی و به‌موقع و درست را ارائه کند تا خیال شما از هر بابت آسوده باشد. برخی از مواردی که ممکن است برای انجام آن‌ها نیاز به دریافت کمک و راهنمایی از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا را داشته باشید، عبارت‌اند از:

 • مهاجرت به کانادا از طریق ادامه تحصیل

 • مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

 • مهاجرت به کانادا از طریق سایر روش‌ها مانند خوداشتغالی

 • اخذ انواع ویزای کانادا

 • تمدید ویزای کانادا و مجوز کار موقت در کانادا

 • اخذ اقامت دائم و همچنین شهروندی کانادا

تمامی خدمات ذکرشده در بالا به‌وسیله وکلای مهاجرت به کانادا در تراست ارائه می‌شوند. تیم تراست با بهره‌گیری از وکلای باتجربه و متخصص در زمینه انجام خدمات مربوط به امور مهاجرت به کانادا، بهترین فرصت‌های مهاجرت به کانادا را برای شما عزیزان ترسیم خواهد کرد.

همچنین بخوانید: مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت تحصیلی

یک وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌تواند با دریافت رزومه تحصیلی و علمی شما، بهترین مشاوره را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برایتان فراهم کند. برخی از خدمات ارائه‌شده در این زمینه از طرف یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا عبارت‌اند از:

 • جمع‌آوری مدارک هویتی، مالی و تحصیلی متقاضی

 • کمک در نگارش رزومه تحصیلی، توصیه‌نامه‌ها و انگیزه نامه

 • اپلای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی کانادا

 • انجام مکاتبات با دانشگاه‌ها

 • تهیه زمان‌بندی مناسب برای انجام مراحل اخذ پذیرش از مؤسسات آموزشی در کانادا

 • اخذ ویزای تحصیلی کانادا

 • اخذ بورسیه‌های تحصیلی

 • اخذ وام‌ها و کمک‌هزینه‌های دانشجویی

شناخت از دانشگاه‌ های کانادا و امتیازاتی که هر یک به دانشجویان بین‌المللی خود ارائه می‌دهند، مانند امکانات رفاهی، خوابگاه و انواع بورسیه‌ها ازجمله مسائل مهمی هستند که وکیل مهاجرت به کانادا در تراست به‌خوبی از آن‌ها آگاهی دارد.

همچنین بخوانید: بورسیه تحصیلی کانادا

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری

درصورتی‌که قصد سرمایه‌گذاری در کانادا را داشته باشید، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در انجام موارد زیر به شما کمک کند:

 • اثبات تجربه کاری شما برای اداره مهاجرت کانادا

 • اثبات برخورداری از دارایی کافی و قانونی

 • انتخاب برنامه مهاجرتی

 • کمک در تهیه بیزینس پلن

 • افزایش شانس پذیرش در برنامه مهاجرتی

 • دریافت تأییدیه‌های مالی موردنیاز از نهادهای حسابرسی و مالی کانادا

وکلای مهاجرتی تراست ضمن آشنایی از قوانین به‌روز دولتی و ایالتی در کانادا و نیز تسلط کامل به برنامه‌های مختلف اقتصادی که دولت کانادا معرفی کرده است، بهترین مشاوره را برای سرمایه‌گذاری به شما پیشنهاد می‌دهند تا سریع‌ترین نتیجه‌گیری را داشته باشید.

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری در کانادا و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم کانادا را دارد، به‌صورت خودکار حق داشتن اقامت دائم کانادا را فوراً برای شما ایجاد نمی‌کند و شما در این زمینه تفاوتی با سایر افراد برای درخواست اقامت دائم در کانادا را نخواهید داشت؛ اما از یک طریق می‌توانید درصورتی‌که به‌درستی مراحل انجام شود برای اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج اقدام کنید. شما باید از روش اسپانسرشیپ از طریق همسر خود اقدام کنید. در این صورت یک وکیل مهاجرتی می‌تواند در مواردی که در ادامه آورده شده است به شما کمک کند:

 • اثبات واقعی بودن ازدواج

 • جمع‌آوری و ارائه مدارک

زمان فرآیند اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج بین 12 الی 36 ماه طول خواهید کشید و این زمان با توجه به شرایط و منطقه‌ای که در آنجا درخواست می‌دهید متفاوت است. با توجه به قوانین سخت‌گیرانه‌ای که دولت کانادا در این زمینه وضع کرده است و احتمال ریجکتی پرونده، پیشنهاد می‌شود تا انجام این فرآیند حساس را به وکلای مهاجرت به کانادا در تیم تراست بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر اسپانسرشیپ همسر کانادا را بخوانید.

وکیل مهاجرت به کانادا برای مشاوره‌‌‌ ی برنامه اکسپرس اینتری

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry) بر اساس سیستم امتیازبندی ایجاد شده‌است. برخی از خدمات ارائه‌شده از طرف یک وکیل مهاجرت به کانادا برای شرکت در برنامه‌های اکسپرس اینتری کانادا عبارت‌اند از:

 • ارائه راهنمایی و مشاوره برای مهاجرت کاری به کانادا

 • انتخاب بهترین مسیر مهاجرت کاری به کانادا

 • کمک به دریافت جاب آفر از کشور کانادا در صورت لزوم

 • ارائه راهکارهای افزایش امتیاز اکسپرس انتری

 • افزایش شانس پذیرش در برنامه مهاجرتی

 • دریافت تأییدیه‌های مالی موردنیاز از نهادهای حسابرسی و مالی کانادا

بیشتر بدانید: جاب آفر کانادا و اکسپرس اینتری کانادا

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از طریق تخصص

 • بررسی صلاحیت داوطلبان برای شرکت در برنامه‌های مهاجرتی

 • تکمیل فرم‌های مربوط به برنامه‌های مهاجرتی

 • ایجاد پروفایل و بارگذاری مدارک

 • اخذ جاب افر کانادا

 • جمع‌آوری و تنظیم مدارک

 • اخذ ویزای اقامت دائم کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند با انجام مشاوره و دریافت اطلاعات شما ازجمله حوزه‌ی تخصصی شما، راهنمایی‌های لازم را انجام داده و شما را در یافتن یک موقعیت شغلی در کانادا یاری کند.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به کانادا از طریق کار

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

وکیل مهاجرت به کانادا برای خرید ملک

اگر قصد دارید تا برای مدتی کمتر از 6 ماه در سال در کانادا باشید، می‌توانید بدون درخواست برای اقامت در کانادا، اقدام به خرید یک ملک در کانادا کنید؛ اما اگر قصد دارید تا به مدت طولانی‌تری در کانادا زندگی کنید باید به این کشور مهاجرت کرده و برای اقامت دائم در کانادا درخواست خود را ارائه دهید.

برای خرید ملک در کانادا باید به قوانین مالیاتی، بانکی و فرصت‌های ناشی از خرید یا اجاره ملک در کانادا کاملاً آگاه باشید. وکیل مهاجرت به کانادا در تراست به‌خوبی با این قوانین در ایالت‌های مختلف کانادا و فرصت‌های مهاجرتی به کانادا آشنا است. بنابراین، با مشاوران ما در تراست تماس بگیرید تا بتوانید بهترین تصمیم را در این زمینه داشته باشید.

همچنین بخوانید: خرید خانه در کانادا

مراحل همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا

برای اینکه بتوانید از راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرت به کانادا استفاده کنید تنها کافی است مراحلی را که در ادامه آورده شده است، انجام دهید:

 • انتخاب وکیل رسمی مهاجرت به کانادا: با مراجعه به وب‌سایت شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) در این لینک، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وکیل موردنظر شما از تخصص و صلاحیت کافی برای ارائه خدمات مهاجرت به کانادا برخوردار است.

آقای شروین مدنی به‌عنوان یکی از وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا و به‌عنوان وکیل ارشد موسسه تراست، یکی از چندین وکلای ایرانی در کانادا است که می‌تواند در تمامی مراحل مهاجرت به کانادا، به شما کمک نماید.

 • تماس با یکی از راه‌های ارتباطی موسسه مهاجرت به کانادا: به‌عنوان‌مثال، چنانچه تمایل داشته باشید تا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های یکی از کارشناسان مجرب در مجموعه تراست استفاده کنید، می‌توانید با مراجعه به این لینک نسبت به دریافت یک‌وقت مشاوره اقدام کنید.
 • عقد قرارداد و شروع فرآیند مهاجرت به کانادا: بعد از حضور در اولین جلسه مشاوره و بیان تمامی شرایط و خواسته‌ها، متقاضی در جریان یک ارزیابی کامل از شرایط مهاجرتی خود قرار خواهد گرفت. درصورتی‌که داوطلب مهاجرت به کانادا از شرایط لازم برای مهاجرت به این کشور برخوردار باشد، می‌تواند نسبت به عقد قرارداد همکاری با وکیل مهاجرتی و موسسه مهاجرت به کانادا اقدام کند.
مراحل همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا برای تورنتو و ونکوور

ممکن است متقاضیان مهاجرت به کانادا برای مهاجرت به یکی از شهرهای تورنتو یا ونکوور برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده باشند. در این صورت می‌توانند با یک وکیل مهاجرت به کانادا که به‌خوبی با شرایط مهاجرتی و وضعیت زندگی در شهرهای تورنتو و ونکوور آشنا است، در این زمینه مشورت کنند و یا از وی تقاضای انجام کارهای مهاجرتی خود را نیز داشته باشند.

با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مهاجرتی در موسسه تراست در کانادا اقامت دارند، به‌خوبی از آخرین تغییر و تحولات صورت گرفته در روش‌های مهاجرتی به شهرهای ونکوور و تورنتو آگاهی دارند. بدین منظور می‌توانید با مراجعه به سایت تراست در این لینک، نسبت به تماس با یکی از دفاتر موسسه مهاجرتی تراست در ایران یا ونکوور کانادا اقدام کنید.

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرت در ونکوور و وکیل مهاجرت در تورنتو

هزینه استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا

هزینه پرداختی برای یک وکیل مهاجرت به کانادا به عوامل مختلفی مانند شرایط مهاجرتی متقاضیان (تعداد نفرات، حجم مدارک موردنیاز و..) و روش مهاجرتی بستگی دارد. به شکلی که ممکن است تعرفه همکاری با یک وکیل مهاجرتی برای همه افراد یکسان نباشد. به‌عنوان‌مثال، اقدامات لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا با مراحلی که برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا باید انجام شود، متفاوت است. درنتیجه روش انجام کار، حجم کارهای موردنظر و هزینه‌های مربوط به آن نیز متفاوت خواهد بود.

چنانچه تمایل دارید تا از خدمات مهاجرتی در موسسه تراست استفاده کنید، می‌توانید با مراجعه به این لینک، ضمن مشاهده هزینه‌های دریافت یک‌وقت مشاوره، جزئیات مربوط به تعرفه‌های انجام خدمات مهاجرتی را نیز از یکی از کارشناسان ما دریافت کنید.

همچنین بخوانید: هزینه مهاجرت به کانادا

چرا بهتر است با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید؟

همان‌طور که اشاره شد مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است. این موضوع بر همه ابعاد زندگی فرد تأثیر خواهد گذاشت و اگر به‌درستی انجام نشود چه‌بسا اثرات منفی و جبران‌ناپذیری را تا آخر عمر در زندگی فرد و اطرافیان او برجا می‌گذارد. این موضوع دارای چنان ابعاد و جنبه‌های مختلفی است که گاهی با توجه به دغدغه‌های روزانه که هر یک از ما در زندگی با آن روبه‌رو هستیم، رسیدگی به همه جنبه‌های آن کاری دشوار و یا ناممکن است. بنابراین، بهترین گزینه کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به کانادا است که تیم تراست با داشتن وکلایی متخصص و مجرب در زمینه مهاجرت به کانادا، شما را در تمامی مراحل مهاجرت یاری کرده و سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا ذهنتان را مشغول کرده باشد را با دقت و به‌درستی پاسخ خواهند داد.

اما سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا برای شما مطرح شود کدام است؟ برخی از این سؤالات عبارت‌اند از: برای مهاجرت به کانادا از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به کانادا مهاجرت کنم؟ آیا شرایط مهاجرت به کانادا را دارم؟ آیا برای مهاجرت به کانادا مدرک زبان لازم است؟ آیا می‌توانم در کانادا ادامه تحصیل دهم؟ آینده من در صورت مهاجرت به کانادا چگونه خواهد بود؟ آیا یک زندگی مرفه را می‌توانم از طریق مهاجرت کاری به کانادا داشته باشم؟ مشاغل موردنیاز برای مهاجرت به کانادا کدام است؟ آیا می‌توانم از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا مهاجرت کنم؟ و ده‌ها سؤال دیگر که ممکن است برای شما مطرح شود که به دنبال پاسخ روشن و دقیقی درباره آن‌ها باشید. به دلایل مختلفی که در ادامه این مطلب برایتان آورده‌ایم، توصیه تیم تراست، با دارا بودن سال‌ها تجربه تخصصی در زمینه امور مهاجرتی، استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا جهت مشاوره تخصصی و پاسخ به‌تمامی سؤالات شما است.

کلام آخر

مهاجرت به کانادا روندی دشوار، وقت‌گیر و نیازمند داشتن آگاهی همه‌جانبه از شرایط و قوانین کشور کانادا و قوانین و شرایط ایالت‌های کانادا است. چراکه قوانین مهاجرتی بسیار پیچیده و در مواقعی مبهم هستند و نیاز است تا شخصی که به‌صورت روزانه با این مسائل سروکار دارد به موضوع مهاجرت به کانادا بپردازد. وکلای مهاجرتی تراست ضمن پایبندی به‌تمامی تعهدات خود، تمامی دغدغه‌ها و نگرانی‌های شما را در این مرحله دشوار زندگی برطرف خواهند کرد.

اصول اخلاقی، تخصص و تجربه سه ویژگی برجسته تیم وکلای مهاجرت به کانادا در تراست است. با دریافت مشاوره از وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه تراست، ضمن دریافت تمامی خدمات مهاجرت به کانادا، پس از موفقیت در مهاجرت خود به کانادا، سفیر ما برای سایرین باشید.

لینک‌ های مفید

 • نشانی اداره مهاجرت کانادا در این لینک.
 • آدرس برنامه‌های نامزد استانی کانادا در این لینک.
 • نشانی شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) در این لینک.

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را به رایگان در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

چه افرادی دارای صلاحیت برای قبول وکالت و انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا هستند؟

در درجه اول فردی که به نمایندگی از شما مسئولیت انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا را بر عهده می‌گیرد باید از تحصیلات مرتبط برخوردار و یک وکیل باشد. همچنین، وکیل موردنظر باید از مجوز لازم برای ارائه خدمات مهاجرتی به کشور کانادا که از طرف شورای ICCRC اعطا می‌شود نیز، برخوردار باشد. درنهایت با بررسی تجربیات و سوابق حرفه‌ای وکیل مهاجرت به کانادا، می‌توانید نسبت به سپردن کارهای مهاجرتی خود به چنین فردی اقدام کنید.

چرا باید با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید؟

همان‌طور که اشاره شد مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است. این موضوع بر همه ابعاد زندگی فرد تأثیر خواهد گذاشت و اگر به‌درستی انجام نشود چه‌بسا اثرات منفی و جبران‌ناپذیری را تا آخر عمر در زندگی فرد و اطرافیان او برجا می‌گذارد. این موضوع دارای چنان ابعاد و جنبه‌های مختلفی است که گاهی با توجه به دغدغه‌های روزانه که هر یک از ما در زندگی با آن روبه‌رو هستیم، رسیدگی به همه جنبه‌های آن کاری دشوار و یا ناممکن است.بنابراین بهترین گزینه، کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به کانادا است که تیم تراست با داشتن وکلایی متخصص و مجرب در زمینه مهاجرت به کانادا، شما را در تمامی مراحل مهاجرت یاری کرده و سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا ذهنتان را مشغول کرده باشد را نیز، با دقت و به‌درستی پاسخ خواهند داد.
به دلایل مختلفی که در ادامه این مطلب برایتان آورده‌ایم، توصیه تیم تراست با دارا بودن سال‌ها تجربه تخصصی در زمینه امور مهاجرتی، استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا جهت مشاوره تخصصی و پاسخ به‌تمامی سؤالات شما است؛ اما برخی از دلایلی که برای استخدام یک وکیل مهاجرت به کانادا وجود دارد، عبارت‌اند از:
1.پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات و ابهامات داوطلبان: شما می‌توانید پاسخ سؤالات خود را با اطمینان و با جزئیات کامل از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا دریافت کنید.برخی از سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا برای شما مطرح شود، عبارت‌اند از:
برای مهاجرت به کانادا از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به کانادا مهاجرت کنم؟ آیا شرایط مهاجرت به کانادا را دارم؟ آیا برای مهاجرت به کانادا مدرک زبان لازم است؟ آیا می‌توانم در کانادا ادامه تحصیل دهم؟ آینده من در صورت مهاجرت به کانادا چگونه خواهد بود؟ و یا اینکه آیا یک زندگی مرفه را می‌توانم از طریق مهاجرت کاری به کانادا داشته باشم؟ مشاغل موردنیاز برای مهاجرت به کانادا کدام است؟ آیا می‌توانم از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا مهاجرت کنم؟
و ده‌ها سؤال دیگر که ممکن است برای شما مطرح شود که به دنبال پاسخ روشن و دقیقی درباره آن‌ها باشید؛ بنابراین، پاسخ‌گویی دقیق و درست به سوالات متقاضیان همان چیزی است که ضرورت استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا را دوچندان می‌کند. چراکه تنها یک وکیل مهاجرت به کانادا است که به‌درستی می‌تواند به تمام سوالات مهاجرتی شما پاسخی دقیق و مناسب دهد.
2.جلوگیری از هرگونه اشتباه: ازآنجایی‌که یکی از دشوارترین تصمیمات زندگی تصمیم به مهاجرت است، نه‌تنها منطقی است که از یک شخص آگاه و باتجربه در این زمینه کمک گرفته شود بلکه به‌منظور جلوگیری از اشتباهات احتمالی که در برخی از موارد غیرقابل‌جبران نیز هستند، توصیه می‌کنیم تا از یک فرد متخصص و مسلط به امور مهاجرتی استفاده کنید.
با توجه به حساسیت‌هایی که برای اخذ ویزای کانادا وجود دارد، توصیه می‌شود تا با استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا از بروز اشتباهات احتمالی در فرآیند مهاجرت جلوگیری کنید. چراکه ممکن است به دلایل مختلفی مانند عدم آگاهی از شرایط و روند اخذ پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی کانادا، فرد با موقعیت‌های ناخواسته‌ای مانند ریجکتی ویزای کانادا مواجه شود.
3.جلوگیری از اتلاف وقت: کانادا دارای روش‌های مهاجرتی بسیار زیادی است. چنانچه یک نفر بخواهد به‌طور کامل با تمامی قوانین و شرایط ذکرشده برای مهاجرت به کانادا آشنایی کامل را پیدا کند، باید زمان بسیار زیادی را صرف جستجو برای یافتن منابع مطمئن و مطالعه شرایط و قوانین مهاجرتی نماید. این در حالی است که قوانین مهاجرتی ممکن است در این مدت دچار تغییراتی نیز بشوند.
همچنین، در برخی از مواقع قوانین و شرایط مهاجرتی به‌طور واضح و کامل برای متقاضیان ذکر نشده است و یا برخی از جنبه‌های آن برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مبهم مانده است. یک وکیل با تجربه و متخصص در موضوع مهاجرت به کانادا می‌تواند دانش و تجربه خود را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد و نگرانی‌های شما را نیز از هر نظر برطرف نماید.
4. صرفه‌جویی در هزینه‌ها: وکیل مهاجرت به کانادا از صرف هزینه‌های اضافی نیز در روند انجام کارهای مهاجرتی جلوگیری خواهد کرد. چراکه به‌خوبی با مراحل و کارهای اداری مربوطه آشنایی دارد و با جلوگیری از بروز اشتباه، کارهای مهاجرتی شما را با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.
5. انجام صفر تا صد امور مرتبط با مهاجرت به کانادا: یک وکیل مهاجرتی می‌تواند به نمایندگی از شما تمام مراحل موردنیاز برای پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی و اخذ ویزای کانادا را به انجام برساند. در این صورت هنگامی‌که شما با اطمینان خاطر در حال انجام کارهای روزانه خود هستید، وکیل مهاجرت به کانادا به‌موقع و به‌درستی تمامی کارهای لازم را برای شما انجام خواهد داد.
همچنین، چنانچه برای افزایش شانس پذیرش در هر یک از برنامه‌های مهاجرتی نیاز به دریافت راهنمایی داشته باشید و یا در نحوه ارائه درخواست، تهیه و جمع‌آوری مدارک لازم نیازمند دریافت کمک از فردی آگاه و متخصص باشید، وکیل مهاجرت به کانادا به‌خوبی می‌تواند در این زمینه به کمک شما بیاید.
بنابراین، در صورت همکاری با یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌توانید انجام تمام‌کارهای مهاجرتی خود را به ایشان بسپارید. اقداماتی مانند نگارش رزومه، جمع‌آوری مدارک، تکمیل فرم‌های مهاجرتی و اخذ ویزای کاناداتنها برخی از اقداماتی هستند که یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به نمایندگی از شما انجام دهد. در این صورت تمام دغدغه‌های شما برای انجام کارهای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای این کشور، برطرف خواهد شد.
6. تکمیل تمامی فرم‌ها و مدارک به شکل صحیح
7. تحویل درست و به‌موقع فرم‌ها و مدارک
8. دریافت مشاوره برای پرداخت صحیح هزینه‌های اعلام‌شده از طرف اداره مهاجرت کانادا
9. اطلاع از تمامی قوانین مهاجرتی کانادا و موانع پیش رو
10. آگاهی از شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی:
یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی درست از شرایط متقاضیان، صادقانه، بدون هرگونه تعارف و ملاحظه‌کاری شانس پذیرش داوطلبان را در هر یک از برنامه‌های مهاجرتی به ایشان اعلام نماید.
دریافت پاسخ به سوالاتی مانند این‌که “آیا شانس پذیرش در برنامه مهاجرتی موردنظر را دارم؟” و “اگر شانسی وجود دارد میزان آن چقدر است؟” و به‌دوراز هر نوع تصویرسازی غیرواقعی، می‌تواند از ایجاد هرگونه امیدواری کاذب جلوگیری نماید و داوطلبان را در مسیر درستی از فرآیند شرکت در برنامه مهاجرتی قرار دهد.
11. دریافت نکته‌های کاربردی و بسیار مهم: با دریافت راهنمایی از یک وکیل مهاجرت به کانادا قطعاً نکته‌های بسیار مهمی را درباره نحوه شرکت در برنامه‌های مهاجرتی و اقداماتی که لازم است تا برای افزایش شانس پذیرش در این برنامه‌ها انجام دهید، دریافت خواهید کرد.
به خاطر داشته باشید که یک وکیل باتجربه‌ی مهاجرت به کانادا به‌خوبی با فرآیند پذیرش مهاجرانی که شرایطی مشابه با شما را دارا هستند، آشنایی دارد و می‌تواند شما را در جریان مواردی قرار دهد که به‌آسانی در افزایش شانس پذیرش شما نقش خواهند داشت.
12. انتخاب مناسب‌ترین مسیر مهاجرت به کانادا: با توجه به ارزیابی شرایط مهاجرتی داوطلبان، این وکیل مهاجرت به کانادا است که با برخورداری از دانش کافی درباره شرایط شرکت و پذیرش در هر یک از برنامه‌های مهاجرت به کانادا، می‌تواند بهترین روش مهاجرت به این کشور را نیز در اختیار شما قرار دهد.
13. دریافت یک استراتژی و برنامه‌ریزی درست برای شرکت در برنامه مهاجرتی: یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا نه‌تنها می‌تواند بهترین راه مهاجرتی را در اختیار متقاضیان قرار دهد، بلکه با ارائه یک‌زمان بندی دقیق و مناسب، شما را از نحوه شرکت و پذیرش در برنامه مهاجرتی موردنظر به‌خوبی آگاه خواهد کرد.
ازآنجایی‌که در مسیر مهاجرت به کانادا همکاری با یک وکیل مهاجرتی نیازمند انجام همکاری‌های دوطرفه است، یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند وظایف مربوط به خود و وظایف مرتبط با موکل خود را به‌درستی مشخص نماید. به شکلی که داوطلب مهاجرت به کانادا به‌خوبی می‌داند که چه اقداماتی را در چه زمانی و در چه مرحله‌ای باید به انجام برساند.
14. آگاهی از تمام هزینه‌ها و ریسک‌های موجود: شما می‌توانید به‌راحتی و در همان مراحل ابتدایی کار، از تمامی هزینه‌های لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق مسیر مهاجرتی پیشنهادی باخبر شوید. وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا ضمن مشخص کردن تمامی ریسک‌ها و دشواری‌های موجود در مسیر اخذ ویزای کانادا، شما را در جریان جزئیات تمام هزینه‌ها قرار خواهد داد.
15. دریافت خدمات مهاجرتی بعد از ورود به خاک کانادا: اما بعد از مهاجرت به کانادا برای بسیاری از متقاضیان دغدغه‌ها و مشکلاتی مطرح می‌شود. یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه مهاجرت به کانادا ضمن برخورداری از اشراف کامل به شرایط زندگی در کشور کانادا و مشکلاتی که ممکن است برای مهاجران جدیدالورود به کشور کانادا ایجاد شود، می‌تواند تمامی دغدغه‌های داوطلبان را بعد از مهاجرت نیز، به‌خوبی برطرف نماید.
16. دریافت راهنمایی و کمک برای اخذ حق شهروندی کانادا: یکی از خدماتی که وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به متقاضیان دارای اقامت دائم در این کشور ارائه دهد، اخذ حق شهروندی کانادا است. در حقیقت، با پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی و اخذ اقامت دائم کانادا، آخرین گام در فرآیند مهاجرت به کانادا دریافت حق شهروندی کانادا است.
بنابراین چنانچه متقاضیان نیاز به دریافت هرگونه کمک و راهنمایی برای حضور در مجامع رسمی کانادا و یا شرکت در آزمون‌های مربوطه را داشته باشند، وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند در این زمینه نیز به متقاضیان کمک نماید.

از کجا بفهمیم مشاور مهاجرتی یک وکیل قانونی مهاجرت به کانادا است؟

شما به‌راحتی می‌توانید با مراجعه به نشانی شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) در این لینک، کد فعالیت وکیل مهاجرتی خود را در سایت وارد کنید و از عضویت ایشان در این انجمن کانادایی مطمئن شوید.

در چه شرایطی همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا ضروری است؟

هرچند توصیه تیم تراست این است که برای انجام کارهای مهاجرتی خود ابتدا با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا مشورت کنید، اما در برخی از مواقع شرایط به‌گونه‌ای است که متقاضی برای خارج شدن از وضعیت دشوار پیش‌آمده، نیاز جدی به دریافت کمک از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا دارد. برخی از این شرایط عبارت‌اند از:
– جدا شدن از همسر کانادایی: این جدا شدن می‌تواند به شکل توافقی یا به علت فوت همسر متقاضی باشد. چنانچه متقاضی از طریق ازدواج نسبت به دریافت ویزای کانادا اقدام کرده باشد، اثبات صوری نبودن ازدواج به اداره مهاجرت کانادا کاری دشوار و پیچیده است. به همین جهت دریافت راهنمایی از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند بسیار راه گشا باشد.
– طولانی شدن فرآیند اخذ ویزای کانادا: یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا به‌خوبی با فرآیند مهاجرت و اخذ ویزای کانادا آشنا است. به همین دلیل نسبت به زمان متداول برای اخذ هر نوع ویزای کانادا آگاهی کامل دارد. یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند با بررسی شرایط و انجام اقدامات لازم، روند دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور را سرعت ببخشد.
– ریجکتی ویزای کانادا در درخواست‌های قبلی: در این صورت وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی شرایط متقاضی، علل ریجکتی ویزای کانادا را شناسایی و در جهت رفع آن‌ها به داوطلب مهاجرت به کانادا کمک نماید.
– وجود محدودیت‌های مختلف برای مهاجرت متقاضی: چنانچه مشکلات مختلفی مانند وجود سوءپیشینه و یا بیماری، مانعی برای اخذ ویزا و ورود متقاضی به کشور کانادا باشند، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی شرایط راه‌حل‌ها و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهد.

وکیل مهاجرت به کانادا چه کسی است؟

یک وکیل مهاجرت به کانادا فردی است که ضمن برخورداری از تحصیلات مرتبط در رشته حقوق، دارای تمامی مجوزهای لازم از کشور مبدأ (ایران) و کشور مقصد (کانادا) برای ارائه کلیه خدمات مهاجرتی به متقاضیان باشد. این فرد با تمامی قوانین مهاجرتی آشنایی کامل دارد و می‌تواند به نمایندگی از شما برای مهاجرت به کانادا تشکیل پرونده داده، مدارک شما را جمع‌آوری و در فرآیندهای مهاجرتی به شما کمک‌های لازم را ارائه دهد.

تفاوت یک وکیل مهاجرتی با تجربه با یک کارشناس مهاجرتی تازه‌کار چیست؟

در صورت نیاز به دریافت خدمات از یک وکیل مهاجرت به کانادا توصیه می‌کنیم حتماً با یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا که از سال‌ها تجربه و تخصص کافی برای ارائه خدمات مهاجرتی به کشور کانادا برخوردار است استفاده کنید. برخی از ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی با تجربه عبارت‌اند از:
– اشراف کامل وکیل مهاجرتی با تجربه به تمام قوانین مهاجرت به کانادا
– عدم بروز خطا و اشتباهات رایج در فرآیند مهاجرت
– آگاهی کامل به روش‌های اخذ ویزای کانادا
– برآورد بسیار خوب از شانس پذیرش متقاضیان
– ارائه راه‌حل‌های کاربردی و قانونی به‌منظور تسریع در روند اخذ ویزای کانادا

از کجا بفهمیم که یک وکیل مهاجرت به کانادا قابل‌اعتماد است؟

در ادامه برخی از مواردی که می‌توانید در انتخاب یک وکیل قابل‌اعتماد برای مهاجرت به کانادا موردتوجه قرار دهید، آورده شده است:
– قانونی بودن فعالیت وکیل مهاجرتی: موسسه یا شرکتی که وکیل مهاجرت به کانادا در آن مشغول به کار است باید کاملاً قانونی و از تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در کشورهای ایران و کانادا برخوردار باشد. طبیعتاً چنین موسسه‌ای دارای آدرسی مشخص بوده و مالیات خود را نیز در کشورهای ذکرشده پرداخت می‌کند.
– عدم ارائه تضمین کامل برای اخذ ویزای کانادا: درصورتی‌که فردی به شما تضمین کامل برای اخذ ویزای کانادا می‌دهد، می‌توانید درباره ادامه همکاری با وی دچار تردید شوید.
– داشتن تجربه در زمینه انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا: یک وکیل مهاجرت به کانادا زمانی می‌تواند به‌خوبی مشکلات و دغدغه‌های متقاضیان را برطرف نماید که خود از تجربه و تخصص کافی برای مواجه‌شدن با شرایط مشابه برخوردار باشد. طبیعی است که یک وکیل تازه‌کار نمی‌تواند به‌خوبی انتظارات داوطلبان را برآورده نماید.
– برخورداری از دفاتر قانونی در ایران و کانادا: درصورتی‌که یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در ایران و کانادا دارای دفاتر قانونی باشد، شما به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از اخذ ویزا و حضور در کشور کانادا، نگرانی‌های خود را در خاک کشور کانادا نیز از طریق وکیل مهاجرتی پیگیری نمایید و از حمایت‌های وکیل مهاجرتی در کانادا برخوردار شوید.

آیا برای سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز است تا از یک وکیل مهاجرتی استفاده کنم؟

در برخی از روش‌های مهاجرتی مانند سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز به استفاده از یک وکیل مهاجرتی به‌خوبی احساس می‌شود. چراکه دغدغه‌های داوطلبان برای پذیرش در برنامه‌های سرمایه‌گذاری کانادا می‌تواند باراهنمایی‌های یک فرد خبره و باتجربه به‌راحتی برطرف شود. به‌عنوان‌مثال، یکی از مواردی که داوطلبان مهاجرت به کانادا نیاز به دریافت راهنمایی از یک وکیل مهاجرتی دارند، افزایش شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی است. یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به افزایش امتیاز شما در معیارهایی مانند مهارت‌های زبانی، سن، تجربه و تحصیلات کمک نماید.
همچنین، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در تهیه و تدوین ارائه استارتاپی و بیزینس پلن نیز به شما کمک نماید. چرا که برای شرکت در برخی از برنامه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز است تا داوطلبان طرح پیشنهادی خود را برای کسب‌وکار موردنظر در کانادا ارائه دهند؛ بنابراین وکیل مهاجرت به کانادا با تجربه‌ای که دارد می‌تواند در تهیه و نگارش بیزینس پلن کسب‌وکار و تهیه یک ارائه استارتاپی مناسب نیز به‌خوبی شما را یاری کند.

آیا یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در انجام کارهای مهاجرت از طریق ازدواج به من کمک کند؟

بله. در حقیقت وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در جمع‌آوری و تهیه مدارک به شما کمک کند. همچنین در صورت نیاز به انجام هرگونه مکاتبه اداری و نیز تکمیل فرم‌ها، وکیل مهاجرتی می‌تواند بدون بروز هرگونه اشتباهی به بهترین شکل و به‌موقع اقدامات موردنیاز را برای شما انجام دهد.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات