وکیل مهاجرت به کانادا

کشور کانادا به دلیل پتانسیل رو به رشد خود سال های متمادی است که به عنوان اولین گزینه مهاجرتی برای ایرانیان محسوب می شود. اما قوانین پیچیده مهاجرتی اقدام برای اخذ ویزای کانادا را کمی دشوار کرده است. اینجاست که کمک بهترین وکیل مهاجرت به کانادا برای موفقیت هرچه بیشتر در امر پذیرش درخواست مهاجرت کانادا خود را نشان می دهد.

ما نیز در موسسه مهاجرتی ترانست این نگرانی شما برای پیدا کردن وکیل معتبر مهاجرت به کانادا را درک کرده ایم و در ادامه این مطلب قصد داریم تا در خصوص مجوزهای وکیل مهاجرت، مفاد قرارداد، هزینه وکیل، خدمات قابل ارائه توسط وکیل مهاجرت به کانادا، شماره تلفن وکیل مهاجرت به کانادا و خلاصه هر آنچه به رابطه بین وکیل و کلاینت مربوط می شود، اطلاعاتی جامع در اختیارتان قرار دهیم.

به چه کسی مشاور یا وکیل مهاجرت به کانادا می گویند؟

دولت کانادا توصیه کرده است برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.
این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

برخی از مطالبی که در این صفحه به آنها می پردازیم، به شرح زیر می باشند. برای دسترسی آسان به هر یک از مطالب، روی تیتر موردنظرتان کلیک کنید:

شروین مدنی مشاور ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

الزامات مورد نیاز برای یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا چه مجوزهایی باید داشته باشد؟

برای نظارت بیشتر و جلوگیری از سواستفاده های احتمالی، دولت کانادا توصیه کرده است برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

قبولی در آزمون ارائه شده توسط انجمن کانادایی (BAR) و عضویت در کانون مشاوران مهاجرت به کانادا CICC و داشتن کد تاییدیه این نهاد شرایط لازم وکیل برای رسمی مهاجرت به کانادا است. برای بررسی اینکه آیا وکیل/ مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر؟ می توانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران و وکیل ارشد موسسه مهاجرت به کانادا انجام می شود.

جهت مشاهده تصویر در اندازه اصلی، آن را در زبانه جدید باز کنید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد امور مهاجرتی چه مسائلی را باید پوشش دهد؟

همه مشاورین/ وکلای مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC  باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

۳. تجربه لازم برای مشاوره مهاجرت به کانادابه صورت قانونی چقدر اهمیت دارد؟

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکیل معتبر مهاجرت به کانادا باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین مشاور و وکیل رسمی مهاجرت به کانادا وجود ندارد.
 • برای یک وکیل مهاجرتی در تهران در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط وکیل پناهنگی کانادا، مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند

دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

4. آیا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می تواند سابمیت پرونده متقاضی را به فرد دیگری بسپارد؟

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

5. آیا وکیل مهاجرتی کانادا می تواند با موکل ارتباط نداشته باشد؟

بعضی از وکلا به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با دریافت شماره وکیل مهاجرت به کانادا در ارتباط مستقیم با وکیل یا مشاور است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

6. وکیل مهاجرت کانادا تا چه حد بای دموکل را از روال پرونده آگاه کند؟

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار گرفته و توسط وی تایید می شوند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده می توانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است فرد دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد. به این صورت که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت خوتان مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

7. آیا وکیل، برای مهاجرت به کانادا می تواند ویزا را تضمین کند؟

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، بهترین وکلای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهند داد.

تنها کاری که بهترین وکیل مهاجرت کانادا می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

8.دفتر وکیل مهاجرت باید در ایران باشد یا کانادا؟

اجباری برای حضور وکیل مهاجرت در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا دفتر مهاجرت به کانادا را داشته باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر، مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا در تهران می تواند کار شما را تسریع نماید.

9.انجام چه کارهایی برای وکیل مهاجرت به کانادا غیرقانونی است؟

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود!

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

برخی موسسات مهاجرتی برای حرفه ای نشان دادن خود یا جذاب کردن مسیر مهاجرت به کانادا با وعده ها و ادعاهایی دروغین اقدام به تبلیغ می کنند. در اغلب مواقع این وعده ها کاملا بی پایه و اساس هستند و علاوه بر اینکه زمان و سرمایه شما را هدر می دهند ممکن است باعث محرومیت 5 ساله شما از اقدام مجدد هم بشوند.

عواقب این کار غیرقانونی به اینجا ختم نمی شود و لکه ننگ اقدام غیرقانونی همیشه در رزومه شما باقی می ماند و ممکن است در صورتی که بخواهید مجددا اقدام کنید بر نظر آفیسر تاثیر بد بگذارد. حتی اگر به اقامت دائم کانادا رسیده باشید و اداره مهاجرت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک یا غیرقانونی بودن مهاجرت شما شود، می تواند اقامت دائم شما را باطل کند.

در این قسمت با برخی از این وعده های به ظاهر جذاب اما در واقع دروغین آشنا می شویم:

 • ویزای شما تضمینی است!

در بخش های بالای این مقاله اشاره کردیم که ضمانت ویزا معنی ندارد، چون اساسا تصمیم گیرنده اصلی آفیسر است و قرارداد تضمینی صرفا شانس موسسه برای دریافت سود بیشتر را دربردارد.

 • با گذراندن یک دوره آموزشی مدرک معادل دکتری دریافت می کنید!

برخی موسسات به شما می گویند که اگر یک دوره آموزشی مثل فنی حرفه ای یا … را در یک موسسه در کانادا بگذرانید می توانید امتیاز بیشتری برای اکسپرس انتری کسب کنید. توجه داشته باشید که در اکسپرس انتری تجربه کاری و مدرک تحصیلی دو فاکتور اساسی هستند و هر دوره ای که شما بگذرانید چنانچه به شما مدرک دانشگاهی ارائه ندهد، در اکسپرس انتری امتیازی برای شما به همراه نخواهد داشت. حتی در صورتی که مدرک تحصیلی شما فوق لیسانس به بالا باشد، گذراندن دوره کالج تاثیری در امتیاز شما ندارد. فقط اگر دوره در کانادا برگزار شود امتیاز دوره کانادایی به شما اضافه خواهد شد. اما اگر لیسانس داشته باشید گذراندن دوره کالج می تواند امتیاز داشتن دو مدرک را برای شما به همراه بیاورد، مشروط به اینکه دوره حداقل دو ساله باشد!

 • وکیل موسسه ما در سفارت آشنا دارد!

این ادعا شاید درست باشد اما تاثیری در روند بررسی پرونده شما نخواهد داشت چرا که مشخص نیست پرونده شما توسط چه افیسری و در چه کشوری بررسی می شود!

 • نیازی به داشتن مدرک زبان ندارید!

برای دریافت جاب آفر داشتن مدرک زبان اجباری نیست ولی در صورتی که سطح زبان شما ضعیف باشد، وقتی وارد کانادا شوید نمی توانید ارتباط برقرا کنید و همین موضوع ممکن است اخذ ویزای شما را با مشکل مواجه کند، چرا که آفیسر به این موضوع شک می کند. در برخی موارد مثل داشتن پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری با تاییدیه استاد ممکن است مشکل حل شود اما در برخی موارد داشتن مدرک زبان برای دریافت ویزا ضروری است و نداشتن مدرک زبان به صورت عام توصیه نمی شود.

 • برای مهاجرت کاری نیازی به مصاحبه با کارفرما نیست!

اگر موسسه ای ادعا کند که جاب آفری برای شما تدارک دیده که نیازی به مصاحبه با کارفرما ندارید قطعا آن کار صوری است. هیچ کارفرمایی بدون شناخت به شما کار نمی دهد.

 • اصلا نگران مدرک زبان نباشید، ما براتون مدرک زبان جور می کنیم!

در صورتی که مدرک زبان جعلی داشته باشید و ویزا هم دریافت کنید، هنگام ورود به مرز کانادا در مصاحبه با آفیسر مرزی مشخص می شود که میزان تسلط شما به زبان انگلیسی چقدر است و آفیسر مرزی می تواند شما را دیپورت کند.

 • ما برای شما دعوتنامه جور می کنیم!

داشتن دعوتنامه از یک فرد غریبه به هیچ عنوان سفر شما را توجیه نمی کند، و صرف شناختن یک فرد در کانادا نمی تواند دلیل موجهی برای سفر شما باشد بلکه باید یک “هدف قانع کننده” از سفر خود به کانادا داشته باشید.

 • این روش مهاجرتی را فقط موسسه ما کار می کند!

طبق اذعان کانون وکلای رسمی CICC کانادا هر مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا از همه روش های قانونی مهاجرت به کانادا اطلاع دارد و هیچ روشی مختص یک مجموعه نیست! ممکن است برخی مشاوران یا موسسات به طور ویژه در یک زمینه فعالیت کنند یا در یک زمینه خاص به عنوان مثال وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا یا وکیل پناهنگی در کانادا تبحر داشته باشند اما این دلیل نمی شود که این روش مختص آنها باشد!

 • نگران تمکن مالی نباشید براتون حساب بانکی می سازیم!

این یکی از نمونه های جعل مدارک است که آفیسر حتما متوجه خواهد شد. در صورتی که موجودی حساب بانکی شما با وضعیت اشتغال و درآمد شما همخوانی نداشته باشد آفیسر توجیه نمی شود و حتی ممکن است اطلاعات حساب شما را از بانک استعلام بگیرد.

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

+ 10 سال افتخار اعتماد شما!

 • مؤسسه مهاجرتی تراست مجموعه ای از وکلا و مشاورین خبره ایست که هدفش طراحی و اجرای بهترین مسیر مهاجرتی برای شما است.
 • گستره فعالیت های تراست شامل تمام انواع خدمات تسهیلی مهاجرت به کانادا و امور حقوقی مهاجران کانادا می شود.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

هزینه پرداختی برای یک وکیل مهاجرت به کانادا به عوامل مختلفی مانند شرایط مهاجرتی متقاضیان (تعداد نفرات، حجم مدارک موردنیاز و…) و روش مهاجرتی بستگی دارد.

در برخی روش های مهاجرتی روتین انجام کار کاملا مشخص است؛ مثل ویزای تحصیلی، توریستی، ویزای همراه، پرونده اسپانسرشیپ و… .

در این روش ها معمولا هزینه وکیل مهاجرت به کانادا عدد مشخصی است، زیرا روال کار و میزان زمان مصرف شده برای موکل کاملا قابل پیش بینی است.

برای اطلاع از هزینه خدمات موسسه مهاجرتی تراست از طریق روش های بیان شده می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

اما در برخی روش های مهاجرت به کانادا پیچیدگی بیشتری وجود دارد؛ مثل سرمایه گذاری، کاری، استارت اپ، خوداشتغالی و …

در این روش ها معمولا علاوه بر وکیل مهاجرت، مشاوران کسب و کار نیز باید به ارائه یا تحلیل طرح تجاری (بیزنس پلن) بپردازند و در ادامه مسیر نیز در کنار خدمات مهاجرتی خدمات بیزنسی ارائه دهند، چرا که هدف، تنها مهاجرت افراد نیست، موفقیت کسب و کار و آینده اقتصادی آنها نیز اهمیت دارد. در این مواقع هزینه وکیل مهاجرت به کانادا نیز عدد ثابتی نیست و باید حتما بعد از یک یا دو جلسه مشاوره و بررسی دقیق شرایط بیان شود.

در صورتی که تمایل دارید هزینه مهاجرت به کانادا از روش های پیچیده تر به شما بیان شود می توانید در یک جلسه مشاوره برای مهاجرت به کانادا با کارشناسان ما در کانادا شرکت نموده و آینده کاری و اقتصادی خود را بررسی نمایید.

توجه داشته باشید که به دلیل تخصصی بودن کار امکان بهره مندی از وکیل مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان و در کل استفاده از مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا وجود ندارد، اما اگر بعد از دریافت مشاوره با وکلای ترانست وارد مرحله عقد قرارداد شوید، هزینه کارشناسی و مشاوره از مبلغ قرارداد کسر می شود.

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا استفاده از وکیل مهاجرت الزامی نیست و هر فردی می تواند شخصا پرونده خود را جهت بررسی در اداره مهاجرت سابمیت کند. اما حضور یک وکیل مهاجرتی در تورنتو، با توجه به تجربه وی در طول سال ها فعالیت حرفه ای می تواند گنجینه ای ارزشمند باشد که احتمال موفقیت شما را افزایش دهد. چون او دقیقا می داند که چه مطالبی را و به چه صورت در پرونده شما قرار دهد تا توجه آفیسر اداره مهاجرت به نقاط مثبت پرونده تان بیشتر جلب شود.

برخی از خدماتی که در صورت همکاری با بهترین وکیل برای مهاجرت به کانادا می‌توانید دریافت کنید، عبارت‌اند از:

 • آگاهی از شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی
 • انتخاب مناسب‌ترین مسیر مهاجرت به کانادا
 • تعیین استراتژی برای شرکت در برنامه مهاجرتی
 • در نظر گرفتن تمام هزینه‌ها و ریسک‌های موجود
 • اخذ حق شهروندی کانادا
 • همراهی موکل تا حصول نتیجه

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت تحصیلی

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری

در صورتی‌ که قصد سرمایه‌گذاری در کانادا را داشته باشید، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در انجام موارد زیر به شما کمک کند:

 • اثبات تجربه کاری شما برای اداره مهاجرت کانادا

 • اثبات برخورداری از دارایی کافی و قانونی

 • انتخاب برنامه مهاجرتی

 • کمک در تهیه بیزینس پلن

 • افزایش شانس پذیرش در برنامه مهاجرتی

 • دریافت تأییدیه‌های مالی موردنیاز از نهادهای حسابرسی و مالی کانادا

وکلای مهاجرتی تراست ضمن آشنایی از قوانین به‌روز دولتی و ایالتی در کانادا و نیز تسلط کامل به برنامه‌های مختلف اقتصادی که دولت کانادا معرفی کرده است، بهترین مشاوره را برای سرمایه‌گذاری به شما پیشنهاد می‌دهند تا سریع‌ترین نتیجه‌گیری را داشته باشید.

سوالات پرتکرار!

راهنمای راه اندازی بیزینس های مختلف در کانادا

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج با یک فرد کانادایی یا کسی که اقامت دائم کانادا را دارد، به‌صورت خودکار حق داشتن اقامت دائم کانادا را فوراً برای شما ایجاد نمی‌کند و شما در این زمینه تفاوتی با سایر افراد برای درخواست اقامت دائم در کانادا را نخواهید داشت؛ اما از یک طریق می‌توانید درصورتی‌که به‌درستی مراحل انجام شود برای اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج اقدام کنید. شما باید از روش اسپانسرشیپ از طریق همسر خود اقدام کنید. در این صورت یک وکیل مهاجرتی می‌تواند در مواردی که در ادامه آورده شده است به شما کمک کند:

 • اثبات واقعی بودن ازدواج

 • جمع‌آوری و ارائه مدارک

زمان فرآیند اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج بین 12 الی 36 ماه طول خواهید کشید و این زمان با توجه به شرایط و منطقه‌ای که در آنجا درخواست می‌دهید متفاوت است. با توجه به قوانین سخت‌گیرانه‌ای که دولت کانادا در این زمینه وضع کرده است و احتمال ریجکتی پرونده، پیشنهاد می‌شود تا انجام این فرآیند حساس را به وکلای مهاجرت به کانادا در تیم تراست بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر اسپانسرشیپ همسر کانادا را بخوانید.

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مشاوره‌‌‌ برنامه اکسپرس اینتری

 • مشاوره اولیه و بررسی شرایط احراز
 • مشاوره برای افزایش نمره CRS
 • ارائه چک لیست مدارک موردنیاز
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • ثبت نام متقاضی در پورتال اکسپرس اینتری
 • پیگیری پرونده تا دریافت دعوتنامه
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ PR
 • شروع مراحل اخذ PR
 • ثبت نام بیومتریک
 • راهنمایی جهت مدارک additional در صورت نیاز
 • پیگیری ویزای همراه

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت از طریق تخصص کاری

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

مراحل همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا

برای اینکه بتوانید از راهنمایی‌های یک وکیل مهاجرت به کانادا استفاده کنید تنها کافی است مراحلی را که در ادامه آورده شده است، انجام دهید:

در ابتدا می توانید برای کسب اطلاعات اولیه با مراجعه به وب سایت و اینستاگرام وکیل مهاجرت به کانادا اطلاعات اولیه درباره او بدست آورید.

همچنین با مراجعه به وب‌سایت شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) در این لینک، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وکیل موردنظر شما از تخصص و صلاحیت کافی برای ارائه خدمات مهاجرت به کانادا برخوردار است.

برای مراجعه به صفحه شروین مدنی، مشاور ارشد موسسه مهاجرتی تراست، کلیک کنید.

در این مرحله می توانید برای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا با موسسه مهاجرتی تماس حاصل نموده یا از طریق وب سایت وقت مشاوره آنلاین مهاجرت به کانادا یا وقت مشاوره حضوری را رزرو نمایید.

در ساعت تعیین شده مشاوران تراست با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم در مورد روش مهاجرتی مناسب شما را به شما ارائه داده و به سوالات مهاجرتی شما پاسخ خواهند داد.

بعد از اتمام جلسه مشاوران از طریق شبکه های اجتماعی با شما ارتباط خواهند گرفت و مطالب مورد نیازتان را در اختیار شما قرار می دهند. بدین ترتیب می توانید با مشاور خود در ارتباط بوده و در صورتی که نیاز به جلسه های دیگری برای پرسش و پاسخ داشته باشید این امکان برای شما فراهم خواهد بود.

بعد از حصول توافق اولیه، با ارسال تصویر پاسپورت، می توانید پیش نویس قرارداد را از مشاور خود دریافت نموده و مطالعه نمایید. در صورت موافقت با مفاد قرارداد می توانید نسبت به امضای قرارداد اصلی با مهر و امضای آقای مدنی اقدام نمایید.

به محض عقد قرارداد یک گروه واتساپ برای شما تشکیل می شود که می توانید با مشاوران مسئول پرونده خود به صورت مستقیم در ارتباط باشید. در این مرحله شما عضوی از خانواده تراست خواهید بود و ما تمام تلاشمان را برای موفقیت شما که در واقع موفقیت خود ما است خواهیم کرد.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا برای تورنتو و ونکوور

ممکن است متقاضیان مهاجرت به کانادا برای مهاجرت به یکی از شهرهای تورنتو یا ونکوور برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده باشند. در این صورت مهاجرت وکیل به کانادا می تواند یک مزیت محسوب شده و متقاضیان می‌توانند با یک وکیل مهاجرت کانادا در تورنتو یا وکیل مهاجرت کانادا در کنکوور که به‌خوبی با شرایط مهاجرتی و وضعیت زندگی در شهرهای تورنتو و ونکوور آشنا است، در این زمینه مشورت کنند و یا از وی تقاضای انجام کارهای مهاجرتی خود را نیز داشته باشند.

با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مهاجرتی در موسسه تراست در کانادا اقامت دارند، به‌خوبی از آخرین تغییر و تحولات صورت گرفته در روش‌های مهاجرتی به شهرهای ونکوور و تورنتو آگاهی دارند. بدین منظور می‌توانید با مراجعه به سایت تراست در این لینک، نسبت به تماس با یکی از دفاتر موسسه مهاجرتی تراست در ایران یا ونکوور کانادا اقدام کرده و با وکیل مهاجرت تورنتو یا ونکوور ارتباط برقرار کنید.

همچنین بخوانید: وکیل مهاجرت در ونکوور و وکیل مهاجرت در تورنتو

وکیل مهاجرت به کانادا برای خرید ملک

متقاضیان مختلفی همواره در مورد امکان مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک از ما سوال می کنند! بهتر است در اینجا اشاره کنیم که مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک ، تحت هیچ برنامه ای امکان پذیر نیست و نمی توان از این طریق اقامت دائم کسب کرد.

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

داشتن بیش از یک دهه تجربه طی ۶ هزار پرونده موفق مهاجرت به کانادا از ۲۰ ملیت مختلف

بهره مندی از تیم مشاوران خبره و آموزش دیده، به مدیریت آقای شروین مدنی، مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا و عضو iccrc

نمایندگی رسمی بیش از ۷۰ دانشگاه معتبر، ۱۰۰ کالج و ۱۵۰ مدرسه در کانادا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

بهره مندی از حضور مشاور بیزینسی خبره، با تجربه راه اندازی کسب و کارهای مختلف در کانادا، جهت مشاوره در تهیه بیزینس پلن، پیش بینی سود و زیان کسب و کار و …

موکلین موسسه مهاجرتی تراست در تمامی مراحل انجام کار علاوه بر ارتباط با موکل تمامی فرمها و مدارک ارسالی را با وی به اشتراک می گذارند و با توجه به الزامات iccrc هیچ نقطه پنهانی در پرونده متقاضی وجود ندارد.

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

اندوختن گنجینه ای از تجربیات و تخصصهای مختلف کاربردی در ارتباط با صاحبان صنایع مختلف، موردنیاز جهت مهاجرت کاری به کانادا

مشاوران موسسه مهاجرتی تراست، به جای در نظر گرفتن سود خود تنها به احتمال موفقیت و شرایط موکل برای پیشنهاد روش مهاجرتی توجه می کنند، زیرا تجربه نشان داده هر موکلی که با رضایت از مجموعه ما خدمات دریافت کند، چندین پرونده دیگر برای ما به ارمغان می آورد و این چرخه ادامه دارد …

داشتن ارتباط کلیدی، دائم و بدون واسطه کارشناسان و مشاورین رسمی تراست با موکلین، بعد از عقد قرارداد

مزایای استخدام یک وکیل مهاجرت به کانادا

 • جلوگیری از بروز اشتباهات احتمالی
 • صرفه جویی در زمان
 • جلوگیری از اتلاف هزینه
 • آگاهی از بهترین مسیر مهاجرتی

به دلایل مختلفی که در ادامه این مطلب برایتان آورده‌ایم، توصیه تیم تراست، با دارا بودن سال‌ها تجربه تخصصی در زمینه امور مهاجرتی، استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا جهت مشاوره تخصصی و پاسخ به‌تمامی سؤالات شما است.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

چه افرادی دارای صلاحیت برای قبول وکالت و انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا هستند؟

در درجه اول فردی که به نمایندگی از شما مسئولیت انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا را بر عهده می‌گیرد باید از تحصیلات مرتبط برخوردار و یک وکیل باشد. همچنین، وکیل موردنظر باید از مجوز لازم برای ارائه خدمات مهاجرتی به کشور کانادا که از طرف شورای ICCRC اعطا می‌شود نیز، برخوردار باشد. درنهایت با بررسی تجربیات و سوابق حرفه‌ای وکیل مهاجرت به کانادا، می‌توانید نسبت به سپردن کارهای مهاجرتی خود به چنین فردی اقدام کنید.

چرا باید با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت کنید؟

همان‌طور که اشاره شد مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی هر فردی است. این موضوع بر همه ابعاد زندگی فرد تأثیر خواهد گذاشت و اگر به‌درستی انجام نشود چه‌بسا اثرات منفی و جبران‌ناپذیری را تا آخر عمر در زندگی فرد و اطرافیان او برجا می‌گذارد. این موضوع دارای چنان ابعاد و جنبه‌های مختلفی است که گاهی با توجه به دغدغه‌های روزانه که هر یک از ما در زندگی با آن روبه‌رو هستیم، رسیدگی به همه جنبه‌های آن کاری دشوار و یا ناممکن است.بنابراین بهترین گزینه، کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت به کانادا است که تیم تراست با داشتن وکلایی متخصص و مجرب در زمینه مهاجرت به کانادا، شما را در تمامی مراحل مهاجرت یاری کرده و سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا ذهنتان را مشغول کرده باشد را نیز، با دقت و به‌درستی پاسخ خواهند داد.
به دلایل مختلفی که در ادامه این مطلب برایتان آورده‌ایم، توصیه تیم تراست با دارا بودن سال‌ها تجربه تخصصی در زمینه امور مهاجرتی، استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا جهت مشاوره تخصصی و پاسخ به‌تمامی سؤالات شما است؛ اما برخی از دلایلی که برای استخدام یک وکیل مهاجرت به کانادا وجود دارد، عبارت‌اند از:
1.پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات و ابهامات داوطلبان: شما می‌توانید پاسخ سؤالات خود را با اطمینان و با جزئیات کامل از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا دریافت کنید.برخی از سؤالاتی که ممکن است در زمینه مهاجرت به کانادا برای شما مطرح شود، عبارت‌اند از:
برای مهاجرت به کانادا از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به کانادا مهاجرت کنم؟ آیا شرایط مهاجرت به کانادا را دارم؟ آیا برای مهاجرت به کانادا مدرک زبان لازم است؟ آیا می‌توانم در کانادا ادامه تحصیل دهم؟ آینده من در صورت مهاجرت به کانادا چگونه خواهد بود؟ و یا اینکه آیا یک زندگی مرفه را می‌توانم از طریق مهاجرت کاری به کانادا داشته باشم؟ مشاغل موردنیاز برای مهاجرت به کانادا کدام است؟ آیا می‌توانم از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا مهاجرت کنم؟
و ده‌ها سؤال دیگر که ممکن است برای شما مطرح شود که به دنبال پاسخ روشن و دقیقی درباره آن‌ها باشید؛ بنابراین، پاسخ‌گویی دقیق و درست به سوالات متقاضیان همان چیزی است که ضرورت استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا را دوچندان می‌کند. چراکه تنها یک وکیل مهاجرت به کانادا است که به‌درستی می‌تواند به تمام سوالات مهاجرتی شما پاسخی دقیق و مناسب دهد.
2.جلوگیری از هرگونه اشتباه: ازآنجایی‌که یکی از دشوارترین تصمیمات زندگی تصمیم به مهاجرت است، نه‌تنها منطقی است که از یک شخص آگاه و باتجربه در این زمینه کمک گرفته شود بلکه به‌منظور جلوگیری از اشتباهات احتمالی که در برخی از موارد غیرقابل‌جبران نیز هستند، توصیه می‌کنیم تا از یک فرد متخصص و مسلط به امور مهاجرتی استفاده کنید.
با توجه به حساسیت‌هایی که برای اخذ ویزای کانادا وجود دارد، توصیه می‌شود تا با استفاده از یک وکیل مهاجرت به کانادا از بروز اشتباهات احتمالی در فرآیند مهاجرت جلوگیری کنید. چراکه ممکن است به دلایل مختلفی مانند عدم آگاهی از شرایط و روند اخذ پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی کانادا، فرد با موقعیت‌های ناخواسته‌ای مانند ریجکتی ویزای کانادا مواجه شود.
3.جلوگیری از اتلاف وقت: کانادا دارای روش‌های مهاجرتی بسیار زیادی است. چنانچه یک نفر بخواهد به‌طور کامل با تمامی قوانین و شرایط ذکرشده برای مهاجرت به کانادا آشنایی کامل را پیدا کند، باید زمان بسیار زیادی را صرف جستجو برای یافتن منابع مطمئن و مطالعه شرایط و قوانین مهاجرتی نماید. این در حالی است که قوانین مهاجرتی ممکن است در این مدت دچار تغییراتی نیز بشوند.
همچنین، در برخی از مواقع قوانین و شرایط مهاجرتی به‌طور واضح و کامل برای متقاضیان ذکر نشده است و یا برخی از جنبه‌های آن برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مبهم مانده است. یک وکیل با تجربه و متخصص در موضوع مهاجرت به کانادا می‌تواند دانش و تجربه خود را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد و نگرانی‌های شما را نیز از هر نظر برطرف نماید.
4. صرفه‌جویی در هزینه‌ها: وکیل مهاجرت به کانادا از صرف هزینه‌های اضافی نیز در روند انجام کارهای مهاجرتی جلوگیری خواهد کرد. چراکه به‌خوبی با مراحل و کارهای اداری مربوطه آشنایی دارد و با جلوگیری از بروز اشتباه، کارهای مهاجرتی شما را با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد.
5. انجام صفر تا صد امور مرتبط با مهاجرت به کانادا: یک وکیل مهاجرتی می‌تواند به نمایندگی از شما تمام مراحل موردنیاز برای پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی و اخذ ویزای کانادا را به انجام برساند. در این صورت هنگامی‌که شما با اطمینان خاطر در حال انجام کارهای روزانه خود هستید، وکیل مهاجرت به کانادا به‌موقع و به‌درستی تمامی کارهای لازم را برای شما انجام خواهد داد.
همچنین، چنانچه برای افزایش شانس پذیرش در هر یک از برنامه‌های مهاجرتی نیاز به دریافت راهنمایی داشته باشید و یا در نحوه ارائه درخواست، تهیه و جمع‌آوری مدارک لازم نیازمند دریافت کمک از فردی آگاه و متخصص باشید، وکیل مهاجرت به کانادا به‌خوبی می‌تواند در این زمینه به کمک شما بیاید.
بنابراین، در صورت همکاری با یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌توانید انجام تمام‌کارهای مهاجرتی خود را به ایشان بسپارید. اقداماتی مانند نگارش رزومه، جمع‌آوری مدارک، تکمیل فرم‌های مهاجرتی و اخذ ویزای کاناداتنها برخی از اقداماتی هستند که یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به نمایندگی از شما انجام دهد. در این صورت تمام دغدغه‌های شما برای انجام کارهای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای این کشور، برطرف خواهد شد.
6. تکمیل تمامی فرم‌ها و مدارک به شکل صحیح
7. تحویل درست و به‌موقع فرم‌ها و مدارک
8. دریافت مشاوره برای پرداخت صحیح هزینه‌های اعلام‌شده از طرف اداره مهاجرت کانادا
9. اطلاع از تمامی قوانین مهاجرتی کانادا و موانع پیش رو
10. آگاهی از شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی:
یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی درست از شرایط متقاضیان، صادقانه، بدون هرگونه تعارف و ملاحظه‌کاری شانس پذیرش داوطلبان را در هر یک از برنامه‌های مهاجرتی به ایشان اعلام نماید.
دریافت پاسخ به سوالاتی مانند این‌که “آیا شانس پذیرش در برنامه مهاجرتی موردنظر را دارم؟” و “اگر شانسی وجود دارد میزان آن چقدر است؟” و به‌دوراز هر نوع تصویرسازی غیرواقعی، می‌تواند از ایجاد هرگونه امیدواری کاذب جلوگیری نماید و داوطلبان را در مسیر درستی از فرآیند شرکت در برنامه مهاجرتی قرار دهد.
11. دریافت نکته‌های کاربردی و بسیار مهم: با دریافت راهنمایی از یک وکیل مهاجرت به کانادا قطعاً نکته‌های بسیار مهمی را درباره نحوه شرکت در برنامه‌های مهاجرتی و اقداماتی که لازم است تا برای افزایش شانس پذیرش در این برنامه‌ها انجام دهید، دریافت خواهید کرد.
به خاطر داشته باشید که یک وکیل باتجربه‌ی مهاجرت به کانادا به‌خوبی با فرآیند پذیرش مهاجرانی که شرایطی مشابه با شما را دارا هستند، آشنایی دارد و می‌تواند شما را در جریان مواردی قرار دهد که به‌آسانی در افزایش شانس پذیرش شما نقش خواهند داشت.
12. انتخاب مناسب‌ترین مسیر مهاجرت به کانادا: با توجه به ارزیابی شرایط مهاجرتی داوطلبان، این وکیل مهاجرت به کانادا است که با برخورداری از دانش کافی درباره شرایط شرکت و پذیرش در هر یک از برنامه‌های مهاجرت به کانادا، می‌تواند بهترین روش مهاجرت به این کشور را نیز در اختیار شما قرار دهد.
13. دریافت یک استراتژی و برنامه‌ریزی درست برای شرکت در برنامه مهاجرتی: یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا نه‌تنها می‌تواند بهترین راه مهاجرتی را در اختیار متقاضیان قرار دهد، بلکه با ارائه یک‌زمان بندی دقیق و مناسب، شما را از نحوه شرکت و پذیرش در برنامه مهاجرتی موردنظر به‌خوبی آگاه خواهد کرد.
ازآنجایی‌که در مسیر مهاجرت به کانادا همکاری با یک وکیل مهاجرتی نیازمند انجام همکاری‌های دوطرفه است، یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند وظایف مربوط به خود و وظایف مرتبط با موکل خود را به‌درستی مشخص نماید. به شکلی که داوطلب مهاجرت به کانادا به‌خوبی می‌داند که چه اقداماتی را در چه زمانی و در چه مرحله‌ای باید به انجام برساند.
14. آگاهی از تمام هزینه‌ها و ریسک‌های موجود: شما می‌توانید به‌راحتی و در همان مراحل ابتدایی کار، از تمامی هزینه‌های لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق مسیر مهاجرتی پیشنهادی باخبر شوید. وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا ضمن مشخص کردن تمامی ریسک‌ها و دشواری‌های موجود در مسیر اخذ ویزای کانادا، شما را در جریان جزئیات تمام هزینه‌ها قرار خواهد داد.
15. دریافت خدمات مهاجرتی بعد از ورود به خاک کانادا: اما بعد از مهاجرت به کانادا برای بسیاری از متقاضیان دغدغه‌ها و مشکلاتی مطرح می‌شود. یک وکیل حرفه‌ای و باتجربه مهاجرت به کانادا ضمن برخورداری از اشراف کامل به شرایط زندگی در کشور کانادا و مشکلاتی که ممکن است برای مهاجران جدیدالورود به کشور کانادا ایجاد شود، می‌تواند تمامی دغدغه‌های داوطلبان را بعد از مهاجرت نیز، به‌خوبی برطرف نماید.
16. دریافت راهنمایی و کمک برای اخذ حق شهروندی کانادا: یکی از خدماتی که وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به متقاضیان دارای اقامت دائم در این کشور ارائه دهد، اخذ حق شهروندی کانادا است. در حقیقت، با پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی و اخذ اقامت دائم کانادا، آخرین گام در فرآیند مهاجرت به کانادا دریافت حق شهروندی کانادا است.
بنابراین چنانچه متقاضیان نیاز به دریافت هرگونه کمک و راهنمایی برای حضور در مجامع رسمی کانادا و یا شرکت در آزمون‌های مربوطه را داشته باشند، وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند در این زمینه نیز به متقاضیان کمک نماید.

از کجا بفهمیم مشاور مهاجرتی یک وکیل قانونی مهاجرت به کانادا است؟

شما به‌راحتی می‌توانید با مراجعه به نشانی شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) در این لینک، کد فعالیت وکیل مهاجرتی خود را در سایت وارد کنید و از عضویت ایشان در این انجمن کانادایی مطمئن شوید.

در چه شرایطی همکاری با یک وکیل مهاجرت به کانادا ضروری است؟

هرچند توصیه تیم تراست این است که برای انجام کارهای مهاجرتی خود ابتدا با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا مشورت کنید، اما در برخی از مواقع شرایط به‌گونه‌ای است که متقاضی برای خارج شدن از وضعیت دشوار پیش‌آمده، نیاز جدی به دریافت کمک از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا دارد. برخی از این شرایط عبارت‌اند از:
– جدا شدن از همسر کانادایی: این جدا شدن می‌تواند به شکل توافقی یا به علت فوت همسر متقاضی باشد. چنانچه متقاضی از طریق ازدواج نسبت به دریافت ویزای کانادا اقدام کرده باشد، اثبات صوری نبودن ازدواج به اداره مهاجرت کانادا کاری دشوار و پیچیده است. به همین جهت دریافت راهنمایی از یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند بسیار راه گشا باشد.
– طولانی شدن فرآیند اخذ ویزای کانادا: یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا به‌خوبی با فرآیند مهاجرت و اخذ ویزای کانادا آشنا است. به همین دلیل نسبت به زمان متداول برای اخذ هر نوع ویزای کانادا آگاهی کامل دارد. یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند با بررسی شرایط و انجام اقدامات لازم، روند دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور را سرعت ببخشد.
– ریجکتی ویزای کانادا در درخواست‌های قبلی: در این صورت وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی شرایط متقاضی، علل ریجکتی ویزای کانادا را شناسایی و در جهت رفع آن‌ها به داوطلب مهاجرت به کانادا کمک نماید.
– وجود محدودیت‌های مختلف برای مهاجرت متقاضی: چنانچه مشکلات مختلفی مانند وجود سوءپیشینه و یا بیماری، مانعی برای اخذ ویزا و ورود متقاضی به کشور کانادا باشند، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند ضمن بررسی شرایط راه‌حل‌ها و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهد.

وکیل مهاجرت به کانادا چه کسی است؟

یک وکیل مهاجرت به کانادا فردی است که ضمن برخورداری از تحصیلات مرتبط در رشته حقوق، دارای تمامی مجوزهای لازم از کشور مبدأ (ایران) و کشور مقصد (کانادا) برای ارائه کلیه خدمات مهاجرتی به متقاضیان باشد. این فرد با تمامی قوانین مهاجرتی آشنایی کامل دارد و می‌تواند به نمایندگی از شما برای مهاجرت به کانادا تشکیل پرونده داده، مدارک شما را جمع‌آوری و در فرآیندهای مهاجرتی به شما کمک‌های لازم را ارائه دهد.

تفاوت یک وکیل مهاجرتی با تجربه با یک کارشناس مهاجرتی تازه‌کار چیست؟

در صورت نیاز به دریافت خدمات از یک وکیل مهاجرت به کانادا توصیه می‌کنیم حتماً با یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا که از سال‌ها تجربه و تخصص کافی برای ارائه خدمات مهاجرتی به کشور کانادا برخوردار است استفاده کنید. برخی از ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی با تجربه عبارت‌اند از:
– اشراف کامل وکیل مهاجرتی با تجربه به تمام قوانین مهاجرت به کانادا
– عدم بروز خطا و اشتباهات رایج در فرآیند مهاجرت
– آگاهی کامل به روش‌های اخذ ویزای کانادا
– برآورد بسیار خوب از شانس پذیرش متقاضیان
– ارائه راه‌حل‌های کاربردی و قانونی به‌منظور تسریع در روند اخذ ویزای کانادا

از کجا بفهمیم که یک وکیل مهاجرت به کانادا قابل‌اعتماد است؟

در ادامه برخی از مواردی که می‌توانید در انتخاب یک وکیل قابل‌اعتماد برای مهاجرت به کانادا موردتوجه قرار دهید، آورده شده است:
– قانونی بودن فعالیت وکیل مهاجرتی: موسسه یا شرکتی که وکیل مهاجرت به کانادا در آن مشغول به کار است باید کاملاً قانونی و از تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در کشورهای ایران و کانادا برخوردار باشد. طبیعتاً چنین موسسه‌ای دارای آدرسی مشخص بوده و مالیات خود را نیز در کشورهای ذکرشده پرداخت می‌کند.
– عدم ارائه تضمین کامل برای اخذ ویزای کانادا: درصورتی‌که فردی به شما تضمین کامل برای اخذ ویزای کانادا می‌دهد، می‌توانید درباره ادامه همکاری با وی دچار تردید شوید.
– داشتن تجربه در زمینه انجام امور مرتبط با مهاجرت به کانادا: یک وکیل مهاجرت به کانادا زمانی می‌تواند به‌خوبی مشکلات و دغدغه‌های متقاضیان را برطرف نماید که خود از تجربه و تخصص کافی برای مواجه‌شدن با شرایط مشابه برخوردار باشد. طبیعی است که یک وکیل تازه‌کار نمی‌تواند به‌خوبی انتظارات داوطلبان را برآورده نماید.
– برخورداری از دفاتر قانونی در ایران و کانادا: درصورتی‌که یک وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در ایران و کانادا دارای دفاتر قانونی باشد، شما به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از اخذ ویزا و حضور در کشور کانادا، نگرانی‌های خود را در خاک کشور کانادا نیز از طریق وکیل مهاجرتی پیگیری نمایید و از حمایت‌های وکیل مهاجرتی در کانادا برخوردار شوید.

آیا برای سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز است تا از یک وکیل مهاجرتی استفاده کنم؟

در برخی از روش‌های مهاجرتی مانند سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز به استفاده از یک وکیل مهاجرتی به‌خوبی احساس می‌شود. چراکه دغدغه‌های داوطلبان برای پذیرش در برنامه‌های سرمایه‌گذاری کانادا می‌تواند باراهنمایی‌های یک فرد خبره و باتجربه به‌راحتی برطرف شود. به‌عنوان‌مثال، یکی از مواردی که داوطلبان مهاجرت به کانادا نیاز به دریافت راهنمایی از یک وکیل مهاجرتی دارند، افزایش شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی است. یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند به افزایش امتیاز شما در معیارهایی مانند مهارت‌های زبانی، سن، تجربه و تحصیلات کمک نماید.
همچنین، یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در تهیه و تدوین ارائه استارتاپی و بیزینس پلن نیز به شما کمک نماید. چرا که برای شرکت در برخی از برنامه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز است تا داوطلبان طرح پیشنهادی خود را برای کسب‌وکار موردنظر در کانادا ارائه دهند؛ بنابراین وکیل مهاجرت به کانادا با تجربه‌ای که دارد می‌تواند در تهیه و نگارش بیزینس پلن کسب‌وکار و تهیه یک ارائه استارتاپی مناسب نیز به‌خوبی شما را یاری کند.

آیا یک وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در انجام کارهای مهاجرت از طریق ازدواج به من کمک کند؟

بله. در حقیقت وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند در جمع‌آوری و تهیه مدارک به شما کمک کند. همچنین در صورت نیاز به انجام هرگونه مکاتبه اداری و نیز تکمیل فرم‌ها، وکیل مهاجرتی می‌تواند بدون بروز هرگونه اشتباهی به بهترین شکل و به‌موقع اقدامات موردنیاز را برای شما انجام دهد.

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان ما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

 • Mohammad sediq saifi

  سلام من اهل افغانستان هستم فعلن ترکیه زندگی میکنم شغل من رانندگی است اسناد رانندو گی افغانستان و ترکیه را دارم با ۱15سال سابقه کاری و در افغانستان در یک شبکه تلویزیونی کار کردم شانس ورود به کانادا را دارم

  • کارشناس تراست

   با سلام. نیاز است پرونده تان بررسی دقیق تر شود تا بهترین روش برای مهاجرت به کانادا خدمت تان اعلام شود. برای این مسئله نیاز است یک وقت مشاوره با مشاروین ما دریافت فرمایید.

 • هاشم

  با سلام من مهندس تاسیسات هستم (کارشناسی)۳۵ ساله با ۵ سال سابقه مستند و دارم برای ازمون ایلتس اماده میشم نمره تقریبی ۶ احتمالا ایا برای برنامه استانی شانسی دارم ؟

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام. مهمترین مسئله در اکثر استان ها برای دریافت نامزدی استانی داشتن جاب آفر از استان مذکور می باشد.

 • Mehr_dad

  در چتهايى كه براى اثبات رابطه بايد ارائه بشه، چند كلمه درست ترجمه نشده توسط دارالترجمه و ممكنِ تعبير ديگه اى ايجاد كنه.سوال من اين هست كه چقدر استناد به اين چتها ميشه؟ آيا خيلى دقيق و موشكافانه چتها خونده ميشه

 • مرضیه

  سلام من ۲۸ سالم هست. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم زبانم هم خوبه چطور میتونم مهاجرت کنم؟

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام دوست عزیز شما می توانید با توجه به شرایط تان برای تحصیل در مقطع ارشد مجدد یا دکتری و یا اکسپرس انتری اقدام کنید. توصیه میکنیم برای ارزیابی شرایط خود با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 • نیلوفر

  سلام من ۲۸ سالم هست. فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم زبانم هم خوبه چطور میتونم مهاجرت کنم؟

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام
   دوست عزیز برای شما روشهایی مثل تحصیلی و اکسپرس انتری میتونن مناسب باشن. توصیه میکنیم با مشاوران ما صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنن

 • Alireza

  من خیلی ساله که آلمانم و سیتیزن آلمان هم هستم. کارم رانندگی و گواهینامه و سرتیفیکیت های آلمانی برا رانندگی رو دارم. در زمینه جابجایی مایعات خطرناک کار کردم و حالا دلم میخواد برم کانادا. شرایط من برای جاب آفر چجوریه و فرق من با کسی که از ایران اقدام میکنه چیه؟ اگه نمیتونم از روش جاب آفر مهاجرت کنم به کانادا، از چ روش دیگه ای میتونم؟

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام. جاب آفر برای راننده تراک وجود دارد ولی با توجه به کد شغلی،جزء کارهای تخصصی برای رسیدن به اقامت حساب نمی شود و فقط ورک پرمیت است. ورود به کانادا با داشتن اقامت آلمان قطعا راحت تر خواهد بود.

 • مهدی

  شرایط پذیرش به روش personal support worker چجوریه و اینکه آیا موسستون برای این روش اقدام میکنه یا نه؟

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام. بله ما انجام میدهیم و هنوز بسته نشده. این برنامه جهت نگهداری از سالمندان و اشخاصی که توانایی ندارند در منزل می باشد. نمره زبان بالایی نیاز ندارد در حد CLB4. اشخاص در این برنامه به مدت 2 سال اجازه کار میگیرند و حداقل باید دو سال در کانادا در آن شاخه مخصوص کار کرده باشند تا بتوانند از این طریق جهت دریافت اقامت دائم خود اقدام کنند.

 • عباس

  من رشته م حقوقه و همسرم برق.خودم برای اقامت دارم دوره های ازاد طراحی داخلی رو میبینم .خواستم ببینم با این دوره های ازاد و نرم افزارهای طراحی من شانسی برای ورود به جامعه رو دارم توی کانادا؟

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام. رزومه شما نیاز به بررسی دقیق تر دارد و با توجه به رزومه تان باید بهترین راه به شما پیشنهاد داده شود.