سفارت کانادا در پاکستان

سفارت کانادا در پاکستان

ایرانیانی که متقاضی ویزای کانادا هستند می توانند با سفر به کشور پاکستان در غرب ایران، مراحل اخذ ویزای کانادا را طی نمایند. در حال حاضر سفارت کانادا در پاکستان در شهرهای اسلام آباد (پایتخت پاکستان) و همینطور شهرهای کراچی و لاهور مستقر است و آماده ارائه خدمات کنسولی از جمله پردازش ویزای کانادا و انجام امور انگشت نگاری می باشد.

شما می توانید با مراجعه به لینک VAC کانادا در پاکستان برای دریافت وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین اقدام کنید.

همچنین در صورتی که در رابطه با ساز و کار مرکز VFS Global در پاکستان سوالی دارید و به طور کلی برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین خبرها و قوانین ثبت تقاضای ویزای کانادا در این مراکز می توانید به این آدرس اینترنتی مراجعه کنید. در این لینک همچنین اطلاعات مرتبط با ساعات کاری مراکز کنسولگری کانادا در پاکستان به صورت مرتب به روز رسانی می شود.

اگر می خواهید برای ویزای کانادا از طریق کشورهای همسایه مانند ترکیه، ارمنستان، پاکستان و غیره اقدام کنید به راحتی می توانید آدرس و اطلاعات سفارتخانه های کانادا در این کشورها را در وب سایت تراست پیدا کنید. علاوه بر این تیم مهاجرتی موسسه تراست در کلیه مراحل اخذ ویزای کانادا و دریافت وقت سفارت کانادا از کشورهای گوناگون به شما کمک می کند.  

در ادامه در خصوص آدرس و اطلاعات تماس سفارت کانادا در پاکستان در شهرهای اسلام آباد، کراچی و لاهور و همینطور نحوه دریافت وقت سفارت کانادا در پاکستان بیشتر توضیح خواهیم داد. همچنان با موسسه مهاجرتی تراست همراه باشید.

وقت سفارت کانادا در پاکستان

با توجه به اینکه پاکستان یکی از کشورهای همسایه در غرب ایران است پیشنهاد می کنیم برای تسهیل امور کنسولگری ویزای کانادا به این کشور سفر کنید. بعلاوه سفر به کشور پاکستان برای انجام امور اخذ ویزای کانادا نسبت به کشورهای دیگر مقرون به صرفه تر است.

اما قبل از اینکه برای سفر به کشور پاکستان برنامه ریزی کنید، ابتدا باید مرحله اول اخذ ویزای کانادا یعنی تعیین وقت سفارت کانادا را به صورت آنلاین و از طریق لینک VAC کانادا در پاکستان یا از طریق آدرس سایت سفارت کانادا در پاکستان طی نمایید.

این مرحله شامل ثبت نام در وب سایت و بارگذاری فرم درخواست ویزا و مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا است. سپس در صورت تایید درخواست، برای انجام مراحل بعدی یعنی انگشت نگاری و مصاحبه ویزای کانادا باید شخصا در سفارت کانادا در پاکستان حضور پیدا کنید.

اگر می خواهید به صورت حضوری برای انجام مراحل بالا اقدام کنید حتما قبل از سفر به این کشور از طریق تماس با مرکز VAC کانادا در پاکستان کلیه قوانین و اطلاعات لازم برای دریافت حضوری وقت سفارت کانادا را بررسی کنید تا بعدا به مشکل بر نخورید.

اما طبق توصیه وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست، راحت ترین و سریع ترین روش برای دریافت وقت سفارت کانادا توسط متقاضیان ایرانی، ثبت نام آنلاین وقت سفارت کانادا در آدرس های اینترنتی VFS و سفارت کانادا می باشد. شما می توانید روی دکمه Apply for a visa در لینک VAC کانادا در پاکستان کلیک کنید و تمام مراحل لازم برای اخذ ویزای کانادا را مرور نمایید.

در ادامه به نکات مهمی که برای اخذ ویزای کانادا از سفارت کانادا در پاکستان باید بدانید اشاره خواهیم کرد:

نوع ویزای خود را مشخص کنید

یکی از اولین و ابتدایی ترین سوال هایی که در زمینه اخذ ویزای کانادا مطرح می شود مربوط به انتخاب نوع ویزای کانادا است که می تواند ویزای اقامت موقت کانادا، مجوز تحصیل کانادا، مجوز کار کانادا و یا حتی اقامت دائم کانادا باشد. در واقع شما ابتدا باید نوع ویزای خود را تعیین کنید و سپس بر اساس آن مدارک لازم را جمع آوری نموده و فرم های مربوطه را پر کنید.

اول از هر چیز شما باید بدانید که آیا واجد شرایط درخواست ویزای کانادا در دسته مربوطه هستید یا خیر. برای این منظور می توانید از وکلای موسسه مهاجرتی تراست نیز کمک بگیرید.

حتما توجه داشته باشید که هر درخواست ویزا باید با دستورالعمل های مربوط به دسته ویزای شما مطابقت داشته باشد. برای اطلاع از دستورالعمل های دقیق به وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) مراجعه کنید.

فرم ویزای کانادا مرتبط با دسته ویزا را پیدا کنید

در این لینک می توانید گزینه A form or a checklist  را انتخاب کرده و فرم مربوط به نوع ویزای درخواستی خود را دانلود کنید. نکته مهم این است که فرم تکمیل شده که شامل برگه های بارکد می باشد باید با چاپگر لیزری بر روی کاغذ سفید، با کیفیت و غیر براق چاپ شود.

در ادامه روند اخذ ویزا و دریافت وقت سفارت کانادا در پاکستان ، فرم تکمیل شده را همراه با مدارک لازم به صورت آنلاین در آدرس اینترنتی VFS یا وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) بارگذاری نمایید.

اگر برای تعیین شماره فرم ویزای کانادا یا تکمیل فرم به مشاوره نیار دارید، همین امروز با وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

یک قرار ملاقات با مرکز VFS کانادا رزرو کنید

شما باید برای انجام عملیات بیومتریک یا همان انگشت نگاری به سفارت کانادا در کشور پاکستان مراجعه کنید. برای این منظور باید از قبل یک وقت ملاقات با کارکنان سفارت کانادا در یکی از شهرهای پاکستان رزرو نمایید.

در صورت لزوم مصاحبه برای اخذ ویزا نیز این موضوع توسط سفارت کانادا به شما اطلاع داده می شود.

بعد از رزرو آنلاین وقت سفارت کانادا در پاکستان در یکی از شهرهای اسلام آباد، کراچی و لاهور، کارکنان سفارت، مدارک شما را بررسی کرده و در صورت تایید یک ایمیل تایید قرار به همراه نامه تاییدیه برای شما ارسال می کنند.

به این ترتیب یک مهلت ۳۰ روزه  در ایمیل برای شما مشخص می شود که باید در این بازه زمانی جهت انگشت نگاری در سفارت کانادا در شهر مورد نظر حضور پیدا کنید.

هزینه های مربوط به اخذ ویزای کانادا را بپردازید

اگر متقاضی ویزای کانادا هستید باید هزینه درخواست ویزای کانادا و هزینه عملیات بیومتریک را به دولت این کشور بپردازید. شما می توانید هزینه درخواست ویزای کانادا را به صورت اینترنتی یا حضوری پرداخت کنید.

برای پرداخت اینترنتی لازم است هزینه مربوطه به شماره حساب ذکر شده در سایت واریز گردد و  سپس رسید پرداخت در هنگام حضور در سفارت کانادا به مرکز درخواست ویزا تحویل داده شود.

شما همچنین می توانید هزینه های مربوطه را در زمان قرار ملاقات در سفارت به صورت حضوری پرداخت کنید. البته حتما بروزترین قوانین پرداخت هزینه ویزای کانادا را از قبل بخوانید.

به سفارت یا مرکز VFS کانادا به صورت حضوری مراجعه کنید

چنانچه می خواهید برای رزرو وقت سفارت کانادا در پاکستان به صورت حضوری اقدام کنید باید فرم کامل درخواست ویزای خود را شخصاً به یکی از مراکز درخواست ویزای کانادا در کشور پاکستان ارائه دهید.

برای این منظور حتما از قبل با شماره تلفن های درج شده در این مقاله تماس بگیرید تا در خصوص ساعات کاری و ساز و کار این مراکز برای اخذ ویزای کانادا مطلع گردید.

اگر به صورت حضوری درخوات شما تایید شد، شما باید هزینه های اخذ ویزای کانادا را نیز به صورت حضوری پرداخت کنید و با استفاده از شماره پیگیری که توسط این مرکز ارائه می شود روند پیشرفت برنامه مهاجرتی خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید.

سپس در زمان تعیین شده برای انگشت نگاری دوباره در سفارت کانادا در پاکستان حضور یابید.

پر كردن فرم سفارت كانادا در پاکستان

تمام نکات مربوط به پر كردن فرم سفارت كانادا در پاکستان با سفارتخانه های دیگر این کشور یکسان است. به طور کلی شما باید همه فرم های مهاجرت کانادا را از این لینک پیدا کرده و دانلود کنید. دقت داشته باشید ماهیت این فرم ها بر اساس نوع ویزای مورد نظر شما یعنی ویزای توریستی، ویزای دانشجویی، مجوز کار و غیره متفاوت است و به محل کنسولگری این کشور بستگی ندارد.

فرم ویزای کانادا باید با دقت بسیار بالا تکمیل شود و همه اطلاعات ثبت شده در آن واقعی باشند. در این صورت شانس موفقیت شما برای اخذ ویزای کانادا بیشتر خواهد شد. اگر فکر می کنید در زمینه تکمیل فرم های مهاجرتی تجربه و اطلاعات کافی ندارید برای جلوگیری از ریجکت ویزای کانادا، حتما این فرم ها را زیر نظر یک وکیل مهاجرتی تکمیل کنید.

جواب سفارت کانادا در پاکستان

شما در این مرحله از اخذ ویزای کانادا نیاز به تایید درخواست ویزا از طرف سفارتخانه یا مرکز VFS کانادا در پاکستان دارید. برای این منظور کارکنان سفارت، مدارک و اطلاعاتی که به صورت آنلاین توسط شما در وب سایت ثبت شده است را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند.

در صورتی که تمامی اطلاعات فرم ویزا به درستی پر شده باشد و مدارک صحت داشته باشند ایمیل تاییدیه برای انجام امور انگشت نگاری و مصاحبه (در صورت لزوم) دریافت خواهید کرد.

در این ایمیل یک بازه زمانی ۳۰ روزه برای حضور در سفارتخانه این کشور مشخص شده است. شما باید با رسید انگشت نگاری، به سفارت کانادا در پاکستان مراجعه کرده و مراحل بعدی یعنی عملیات بیومتریک، پرداخت هزینه های ویزا و مصاحبه را طی نمایید.

در نهایت برای صدور ویزای کانادا باید پاسپورت خود را به آدرس سفارت کانادا ارسال کنید. سپس سفارتخانه، ویزای شما را به همراه پاسپورت با استفاده از خدمات پستی به شما باز می گرداند.

پیگیری پیکاپ ویزای کانادا در پاکستان

خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند تا در مراحل پایانی اخذ ویزای مدنظرتان مجبور نباشید دوباره به کشورهای همسایه نظیر پاکستان سفر کنید. به این ترتیب قطعا می توان گفت این خدمات از لحاظ هزینه و زمان برای متقاضی ویزای کانادا بسیار به صرفه تر خواهد بود، چرا که کلیه فرآیند ارسال پاسپورت به سفارتخانه و سپس دریافت پاسپورت به همراه ویزای کانادا از طریق پیک انجام می شود.

فقط لازم است پس از دریافت ویزای کانادا، جزئیات ویزای صادر شده را برای اطمینان از تاریخ ورود به کانادا، تعداد ورودی های مورد نیاز و مطابقت آن با اهداف سفرتان بررسی کنید.

اطلاعات و آدرس سفارت کانادا در پاکستان

آدرس و ساعات کاری سفارت کانادا در پاکستان طبق این لینک عبارتند از:

کنسولگری کانادا در کراچی

کنسولگری کانادا در لاهور

سفارت کانادا در اسلام آباد

تور سفارت کانادا در پاکستان

پس از اینکه درخواست ویزای شما در یکی از مراکز کنسولگری کشور کانادا در پاکستان مورد ارزیابی قرار گرفته و تایید شد لازم است برای انجام مراحل بعدی اخذ ویزای کانادا مثل عملیات بیومتریک و مصاحبه ویزا در سفارتخانه حضور یابید.

برای این منظور به یک تور چند روزه برای سفر به کشور پاکستان نیاز خواهید داشت و برای مدت زمان اقامت خود می توانید یکی از هتل های مشهور در شهرهای اسلام آباد، لاهور یا کراچی را رزرو نمایید.

برخی از هتل های شهر لاهور عبارتند از: هتل وان داون تاون لاهور، هتل نشاط لاهور، هتل هریتاج سوئیتز و غیره.

برخی از هتل های شهر اسلام آباد عبارتند از: هتل چالت اسلام آباد، هتل ردیسون بلو اسلام آباد، هتل سرنا اسلام آباد و غیره.

برخی از هتل های شهر کراچی عبارتند از: هتل کانتیننتال پرل کراچی، هتل دریم ورلد ریسورت کراچی، هتل مونپیک کراچی و غیره.

همچنین به شما پیشنهاد می کنیم در سفر چند روزه خود به کشور پاکستان حتما از جاذبه های دیدنی و گردشگری این کشور زیبا مانند مسجد شاه فیصل در اسلام‌آباد، شهر اسرارآمیز موهنجودارو، بناهای تاریخی و طبیعت زیبا دیدن نمایید.

هزینه سفر شما به کشور پاکستان برای حضور در سفارتخانه کانادا متغیر است و به عواملی مثل بلیط هواپیما و محل اقامتتان در این چند روز بستگی دارد. اما اگر به دنبال سفر ارزان تر به کشور پاکستان هستید می توانید از راه زمینی به این کشور سفر کنید.

انگشت نگاری سفارت کانادا در پاکستان

بعد از دریافت ایمیل تایید باید حتما در یک بازه زمانی۳۰ روزه برای انگشت نگاری سفارت کانادا و مصاحبه (در صورت لزوم) به یکی از مراکز کنسولگری کانادا در کشور پاکستان مراجعه کنید. در این سفر حتما رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را احتیاج خواهید داشت.

انگشت نگاری ویزای کانادا آسان است و معمولا در عرض چند دقیقه ماموران سفارتخانه عملیات بیومتریک هر متقاضی را تکمیل می کنند. پس از انگشت نگاری اگر ویزای شما به مصاحبه نیاز داشته باشد باید برای مصاحبه در همین مرکز آماده شوید، در غیر این صورت در این لحظه کار شما تمام شده و می توانید به ایران بازگردید و منتظر نتیجه درخواست ویزا بمانید.

یکی از سوالات متقاضیان ویزای کانادا از وکلای موسسه مهاجرتی تراست در خصوص مدت زمان صدور ویزای کانادا پس از انجام مرحله انگشت نگاری است. باید بدانید که روند صدور ویزا و گذرنامه کانادا کاملا به نوع ویزای شما بستگی دارد، مثلا صدور ویزای توریستی کانادا بنابر اعلام سایت رسمی سفارت کانادا حداقل 2 هفته و حداکثر 121 روز کاری می باشد.

شما می توانید با مراجعه به وب سایت سفارت کانادا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در نهایت پس از موافقت با صدور ویزای شما، یک ایمیل از سفارت کانادا دریافت خواهید که طبق آن باید پاسپورت خود را به سفارت ارسال کنید و سپس پاسپورت به همراه ویزای کانادا به شما بازگردانده می شود که به این روند پیکاپ ویزای کانادا از سفارت پاکستان گفته می شود.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در پاکستان

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در تمام دفاتر زیر مجموعه آن یکسان است. یعنی به ازای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا  باید پرداخت شود. البته طبق قوانین موجود هزینه انگشت نگاری فقط از پدر و مادر خانواده دریافت می شود. بنابراین حداکثر پرداختی هزینه انگشت نگاری یک خانواده ۱۷۰ دلار کانادا می باشد.

شما می توانید کلیه دستورالعمل‌های پرداخت برای ویزای کانادا را در برگه هزینه‌های خدمات درخواست ویزا مشاهده کنید. همین الان جدیدترین دستورالعمل های مربوط به هزینه اخذ ویزای کانادا را در این لینک مشاهده کنید.

مصاحبه سفارت کانادا در پاکستان

حتما می دانید که برخی از ویزاهای کانادا مانند ویزای تحصیلی کانادا به مصاحبه نیاز دارد. برای این منظور باید همزمان با حضور در سفارت کانادا جهت انجام امور انگشت نگاری (عملیات بیومتریک) برای پاسخ به چند سوال افسر مهاجرت در خصوص هدفتان از اخذ ویزای کانادا نیز آماده باشید.

البته احتمالا نیاز یا عدم نیاز به مصاحبه در سفارت کانادا یا VFS به شما از طریق تماس تلفنی یا با ارسال ایمیل اطلاع داده می شود. این موضوع را همچنین می توانید در سیستم پیگیری درخواست ویزا به صورت آنلاین در وب سایت سفارت کانادا بررسی کنید.

برای مصاحبه سفارت کانادا در پاکستان جای نگرانی وجود ندارد، زیرا اکثر سوالات مصاحبه مربوط به همان فرم‌ هایی است که هنگام ثبت نام آنلاین آنها را تکمیل کرده اید. مثلا در صورت اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا، در روز مصاحبه از شما در خصوص اهدافتان از تحصیل در کشور کانادا و اینکه آیا پس از اتمام دوره تحصیلی در کانادا به کشور خود باز می گردید یا خیر سوال پرسیده می شود.

اگر می خواهید از ریجکت ویزای خود جلوگیری کنید حتما در روز مصاحبه با یک لباس رسمی و مناسب در سفارت کانادا حاضر شوید و به سوالات افسر مهاجرت پاسخ های کاملا صحیح و واقعی بدهید. اگر در این زمینه به راهنمایی بیشتری نیاز دارید حتما با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

دلایل ریجکت ویزای کانادا در پاکستان

اگر درخواست ویزای شما در سفارت کانادا در پاکستان رد شد این می تواند به دلیل ناقص بودن مدارک ارائه شده به سفارتخانه یا ناکافی بودن دلایل شما برای سفر به کشور کانادا باشد. به عبارت دیگر شما نتوانسته اید مامور بررسی پرونده مهاجرتی خود را برای سفر به کشور کانادا و همینطور برگشت به ایران قانع کنید.

همچنین اگر از تمکن مالی و توانایی مالی مورد نیاز برای سفر به کشور کانادا برخوردار نباشید یا از مدارک جعلی و تقلبی استفاده کرده باشید نیز درخواست ویزای شما حتما ریجکت خواهد شد.

اگر می خواهید از ریجکت ویزای کانادا در پاکستان یا هر کشور دیگر جلوگیری کنید پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حتما با یک وکیل مهاجرت با تجربه مشورت نمایید.

وکلای موسسه مهاجرتی تراست بر اساس نیاز و خواسته متقاضیان از سفر به کشور کانادا درخواست صدور ویزای آنها را به طور دقیق ثبت می نمایند تا از مشکلاتی همچون ریجکت درخواست ویزا جلوگیری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مدارک لازم برای سفارت کانادا در پاکستان

مدارک و فرم هایی که برای اخذ ویزای کانادا نیاز است مطابق با نوع ویزا و هدف متقاضی از سفر به کشور کانادا تعیین می شود. یکی از مهم ترین مدارک لازم برای سفارت کانادا در پاکستان مربوط به فرم‌های درخواست ویزای کانادا است که باید به دقت تکمیل شده باشند.

 جهت اطلاع کامل از این مدارک می توانید به بخش انواع ویزای کانادا در وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) مراجعه کرده و پیوندهای مربوطه را دنبال کنید.

برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان در اینجا به برخی از متداول ترین مدارک برای تقاضای ویزای کانادا اشاره می کنیم:

 • فرم های تکمیل شده برای اخذ ویزای کانادا
 • شناسنامه (اصل و کپی به همراه ترجمه رسمی)
 • پاسپورت فرد متقاضی (اصل و کپی با حداقل 6 ماه اعتبار قانونی)
 • دو قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید
 • سند مالکیت که نشان می دهد شما پس از اتمام مدت ویزای خود به کشور ایران باز می گردید.
 • مدرک رزرو هتل یا محل اقامت در کانادا
 • رزوراسیون بلیط رفت و برگشت کانادا
 • صورتحساب مالی به منظور اثبات توانایی مالی شما جهت پرداخت هزینه های سفر به کانادا
 • دعوت ‌نامه (در صورت وجود) به همراه مدارک شناسایی شخص دعوت کننده + مدارک اثبات کننده توانایی مالی وی

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا در پاکستان

به منظور پیکاپ ویزای کانادا در کشور پاکستان شما باید بر اساس نوع ویزای خود مدارکی را آماده نمایید. طبق اطلاعات موسسه مهاجرتی تراست افرادی که برای ویزای مهاجرتی کانادا اقدام نموده اند به مدارکی همچون اصل پاسپورت، پرینت ایمیل سفارت، ۲ قطعه عکس ۵*۷ (دارای مشخصات مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی) و همینطور تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت نیاز دارند.

برای ویزای غیر مهاجرتی نیز به اصل پاسپورت، پرینت ایمیل سفارت و رسید بیومتریک نیاز است. تیم موسسه مهاجرتی تراست در تمام مراحل دریافت وقت سفارت کانادا تا پیکاپ ویزای کانادا از کشور مورد نظر پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. جهت دریافت مشاوره خصوصی همین امروز با ما تماس بگیرید.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
شروین مدنی

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

سفارت کانادا در کدام شهرهای پاکستان قرار دارد؟

سفارت کانادا در پاکستان در شهرهای اسلام آباد، کراچی و لاهور مستقر است.

آدرس مرکز VFS Global در لاهور پاکستان کجاست؟

 267/289 Akerston Street Motueka 7143 Motueka 7143 Lahore Pakistan

آدرس سفارت کانادا در اسلام آباد پاکستان کجاست؟

Sector G 5, Diplomatic Enclave, Islamabad, Islamabad side, Islamabad Wafaqi 44050, Pakistan

آدرس سفارت کانادا در کراچی پاکستان کجاست؟

Beach Luxury Hotel, 3rd floor, Moulvi Tamiz Khan Road, Karachi 74000, Pakistan

آدرس اینترنتی وب سایت سفارت و مرکز VFS Global در پاکستان چیست؟

وب سایت VFS در پاکستان: https://visa.vfsglobal.com/pak/en/can
وب سایت سفارت کانادا در پاکستان: https://www.canadainternational.gc.ca/pakistan/

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در پاکستان چقدر است؟

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در دفاتر زیر مجموعه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا است.

برای انگشت نگاری سفارت کانادا در پاکستان چند روز وقت داریم؟

تنها ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل تایید، برای انگشت نگاری در سفارت کانادا مهلت دارید.

هنگام حضور در سفارت کانادا در پاکستان برای انجام انگشت نگاری به چه مدارکی نیاز است؟

هنگام حضور در سفارت کانادا در پاکستان باید حتما رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید