کار در تورنتو

کار در تورنتو

تورنتو، مرکز استان انتاریو، مقصد بسیاری از ایرانیانی است که قصد مهاجرت به کانادا را دارند. این شهر تا کنون جمعیت قابل توجهی از ایرانیان علاقمند به کار و زندگی در خارج از کشور را در خود گرد آورده است. اما دلیل علاقه‌ی مهاجران و به ویژه ایرانیان برای کار در تورنتو چیست؟ جذابیت این شهر از چه ناشی می‌شود؟

کتاب بازار کار کانادا

چرا کار در تورنتو

دلایل فراوانی را می‌توان برای انتخاب تورنتو به عنوان مکان کار و زندگی ذکر کرد. در اینجا قصد داریم به اختصار چند دلیل برای زندگی و کار در تورنتو را با شما در میان بگذاریم.

زندگی در تورنتو

زندگی در شهری که ساکنان آن رفتاری دوستانه با خارجی‌ها دارند، همیشه مورد پسند مهاجران بوده است. پس اگر به دنبال چنین شهری هستید، تورنتو را در صدر فهرست انتخاب‌های خود قرار دهید. بافت جمعیتی تورنتو بسیار متنوع است، به صورتی که می‌توان بدون هیچ تردیدی آن را یک شهر چندفرهنگی نام برد. به همین دلیل مورد استقبال ساکنان تورنتو قرار خواهید گرفت.

تورنتو همچنین بزرگ‌ترین شهر کاناداست. اما در این شهر سردردهای رفت و آمدهای درون شهری را نخواهید داشت. شما می‌توانید برای رفت و آمد به سر کار در تورنتو از سیستم حمل و نقل شهری مدرن و راحت این شهر استفاده کنید.

تمام موارد بالا را در کنار امنیت بالای شهر، پروژه‌های زیرساختی فراوان، امکانات ورزشی، مناظر هنری زیبا و … قرار دهید تا بتوانید دیدی کلی از تورنتو را متجسم شوید.

راهنمای تازه واردان استان آنتاریو
راهنمای تازه واردان استان آنتاریو
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین آنتاریو
 • شروع زندگی در آنتاریو

حقایق زندگی در تورنتو

 • تورنتو در ساحل شمال غربی دریاچه انتاریو قرار دارد.
 • تورنتو قطب صنعتی و اقتصادی کانادا محسوب می شود و سهمش در تولید ناخالص داخلی کشور 20 درصد است و برای ونکوور این عدد 8 درصد است، به همین جهت شهر تورنتو از لحاظ کاریابی بهتر است.
 • قیمت مسکن در تورنتو نسبت به ونکوور بالاتر است البته این مزیت را دارد که فرصت های شغلی با درآمد معقول بیشتری دارد.
 • PATH، سیستم عابر پیاده زیرزمینی شهر تورنتو، بیش از 70 ساختمان مرکز شهر را در طول 30 کیلومتر به هم متصل می کند.
 • در حالت مقایسه، تنوع محصولات در شهر تورنتو نسبت به ونکوور در اقلامی مانند خوراکی، پوشاک، آرایشی بهداشتی و… بیشتر است. در این شهر تعداد ایرانی ها بیشتر بوده و کسب کارها با کیفیت تر هستند؛ همچنین شهر تورنتو جوان پسندتر است و مراکز تفریحی و گردشگری بیشتری دارد.
 • تورنتو بیش از 8000 رستوران دارد.
 • 52 پیست اسکیت در فضای باز در تورنتو وجود دارد که از ابتدای دسامبر تا پایان فوریه باز است.
 • باغ وحش تورنتو، بزرگترین باغ وحش در کانادا است که خانه بیش از 16000 حیوان است که 491 گونه را نشان می دهند.
 • شهر تورنتو تنوع نژادی بیشتری دارد، به همین جهت فرهنگ رانندگی نسبت به شهرهای مونترال و ونکوور تا حدی کاهش پیدا می‌کند.
 • پیشنهاد می شود محل زندگی و محل کار نزدیک به هم باشد تا در هزینه و زمان رفت و آمد، بنزین، استهلاک صرفه جویی شود.
 • محلات ایرانی ها نظیر ریچموند هیل، آرورا، وان، مارکهام و نیومارکت در بخش یورک کلان شهر تورنتو هستند.

درباره قیمت دلار کانادا در تورنتو بدانید!

ویدیو معرفی شهر تورنتو

بازار کار تورنتو

بازار کار تورنتو

همان طور که احتمالاً می‌دانید، تورنتو به عنوان شهری که کار می‌کند، شناخته می‌شود. با توجه به اینکه تورنتو اصلی‌ترین مرکز تجاری و مالی کانادا نیز به حساب می‌آید، می‌توان فهمید که ساکنان این شهر مردمانی اهل کار و پیشرفت هستند.

در تورنتو صنایع مختلفی مشغول به فعالیت هستند که در میان آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد: صنایع هوایی، طراحی، آموزش، برگزاری مراسمات، مد، فیلم‌سازی، خدمات مالی، مواد غذایی و نوشیدنی، فضای سبز، موزیک، تکنولوژی، گردشگری و … . بنابراین، فرصت‌های شغلی کار در تورنتوبرای طیف وسیعی از متخصصین، کارگران ماهر و نیمه ماهر نیز فراهم است.

در هر صورت باید این را هم اضافه کرد که بزرگ‌ترین صنایع فعال در تورنتو به ترتیب عبارتند از امور مالی، رسانه، تکنولوژی و گردشگری. بنابراین، اگر در این زمینه‌ها دارای مدرک و سابقه کار هستید، در تورنتو با اقبال بهتری مواجه خواهید شد.

اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، تراست بهترین انتخاب شماست. مشاوران و وکلای ما در تراست با سال‌ها تجریه در زمینه‌ی مهاجرت از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

استاندارد حقوق کار در انتاریو

استاندارد حقوق کار در تورنتو انتاریو

طبق قانون کار، حدأقل حقوق دریافتی کارمندان در تورنتو بر مبنای هر ساعت کاری تقریباً 14 دلار است. حدأکثر ساعت کاری تعریف شده نیز 8 ساعت در روز و 48 ساعت در هفته است. تنها در صورتی می‌توان از ساعت کاری تعیین شده تجاوز کرد که توافق نامه‌ی مکتوب در بین کارفرما و کارمند در این باره موجود باشد.

کارفرما می‌تواند به صورت نقدی، چک یا واریز مستقیم به حساب کارمند، حقوق وی را پرداخت کند. کارمند مشغول به کار در تورنتو، در صورت اضافه کاری، دستمزدی معادل یک و نیم برابر ساعات معمول کاری خواهد داشت.

لازم به ذکر است که هر کارمند در یک سال تمام می‌تواند از 2 هفته حق تعطیلات با حقوق استفاده کند. در ضمن، باید اضافه کرد که هیچ کارمندی نباید بدون 30 دقیقه زمان استراحت و صرف غذا بیش از 5 ساعت در روز کار کند.

میانگین درآمد مشاغل محبوب در تورنتو

درآمد در تورنتو بسته به کاری که انجام می‌دهید، می‌تواند بسیار متفاوت باشد. در مجموع میانگین درآمد برای کار در تورنتو 64 هزار دلار در سال است. البته در نظر داشته باشید که هزینه‌های زندگی در تورنتو از میانگین کشور کانادا بالاتر است.

می‌توان مشاغلی مانند توسعه دهنده‌ی نرم افزار، مدیر پروژه و مهندس نرم افزار را به عنوان محبوب‌ترین مشاغل تورنتو معرفی کرد. درآمد این مشاغل در تورنتو در بین 40 هزار تا 112 هزار دلار در سال است. شما اگر به استخدام یکی از محبوب‌ترین کارفرمایان تورنتو درآیید، درآمدی در بازه‌ی عددی زیر خواهید داشت:

عنوان شرکتمیانگین درآمد
بانک تجاری سلطنتی کاناداییاز 41 هزار تا 101 هزار دلار سالانه
بانک RBCاز 43 هزار تا 111 هزار دلار سالانه
کانادا TDاز 45 هزار تا 106 هزار دلار سالانه
شرکت Deloitteاز 50 هزار تا 121 هزار دلار سالانه
گروه مالی BMOاز 47 هزار تا 105 هزار دلار سالانه
بزرگ‌ ترین شرکت‌ های تورنتو

بزرگ‌ ترین شرکت‌ های تورنتو

شرکت‌های مختلفی از سرتاسر جهان کار در تورنتو را برای خود غنیمت می‌شمارند. به همین دلیل می‌بینیم که شرکت‌های بین المللی فراوانی شعبه‌ی کانادایی رسمی خود را در این شهر افتتاح کرده‌اند. برای مثال، شرکت‌های زیر تورنتو را برای تأسیس شعبه‌ی کانادایی رسمی خود در کانادا انتخاب کرده‌اند:

نام شرکتحوزه‌ی فعالیت
Appleارتباطات و رسانه
ASUSالکترونیک
BMG Music Canadaرسانه
Google Canadaارتباطات و رسانه
Microsoft Canadaارتباطات و رسانه
Coca-Cola Companyنوشیدنی‌های غیرالکلی
Citibank Canadaخدمات مالی
Toyota Motor Manufacturing Canadaاتومبیل‌سازی
SAP SEارتباطات و رسانه
XM Radio Canadaرادیوی ماهواره‌ای
Intelالکترونیک

همچنین اشاره به این موضوع خالی از لطف نیست که شعبه‌ی جهانی چند شرکت بزرگ هم در تورنتو قرار دارد. شما می‌توانید برای کار در تورنتو یکی از این شرکت‌ها را نیز انتخاب کنید.

نام شرکتحوزه‌ی فعالیت
Brookfield Asset Managementمدیریت املاک
Celesticaارتباطات و رسانه
Cinespace Film Studiosسرگرمی
Four Seasons Hotels and Resortsهتلداری
Mc Clelland & Stewartرسانه – نشر
Sunwing Airlinesخطوط هوایی

البته هر دو جدول بالا تنها بخشی از شرکت‌های جهانی فعال در تورنتو را در بر می‌گیرند. تعداد شرکت‌های بین المللی که می‌توانید برای کار در تورنتو انتخاب کنید، بسیار بیشتر از فهرست بالاست.

در هر صورت، باید اشاره کرد که شرکت‌های زیر کماکان در صدر محبوب‌ترین کارفرمایان شهر تورنتو قرار دارند:

 • بانک تجارتی سلطنتی کانادایی (CIBC)
 • بانک RBC
 • TD کانادا
 • شرکت Deloitte
 • گروه مالی BMO

تراست همواره به دنبال جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید به راحتی و بدون هزینه‌ی خاصی برای بررسی شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا با تراست تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان در این خصوص بهره‌مند شوید.

نکاتی درباره‌ ی جستجوی شغل در تورنتو

نکاتی درباره‌ ی جستجوی شغل در تورنتو

در صورتی که می‌خواهید به تورنتو مهاجرت کاری کنید، چند نکته را در نظر بگیرید. قبل از هر چیزی مطمئن شوید که صلاحیت کار در تورنتو را دارید یا می‌توانید به دست آورید. سپس، شغل‌های موجود و بازار کار تورنتو را به دقت بررسی کنید. شما برای کدام شغل می‌توانید اقدام کنید؟ آیا شغل شما در فهرست مشاغل مورد نیاز استان انتاریو وجود دارد؟ و … .

نکته‌ی دیگر عبارت است از سطح زبان انگلیسی. شما براین اینکه بتوانید در تورنتو مشغول به کار شوید، باید از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردار باشید. و سرانجام، در مرحله‌ی بعدی باید یک کارفرما پیدا کنید. در بسیاری از موارد نمی‌توان از طریق کار در تورنتو مهاجرت کاری کرد مگر اینکه به استخدام یک کارفرمای رسمی کانادایی درآمده باشید.

فرصت‌ های مهاجرت کاری به تورنتو انتاریو

برنامه‌ی نامزدی استانی مهاجرت انتاریو (OINP) حاوی برنامه‌های مهاجرت اقتصادی این استان است. تمام استان‌ها با همکاری حکومت کانادا در حال پذیرش پناهنده و شهروند برای کانادا هستند. کارگران خارجی و تمام افرادی که دارای تجربه، آموزش و مهارت کافی هستند، می‌توانند در چارچوب برنامه‌ی نامزدی استانی برای مهاجرت به انتاریو اقدام کنند.

در مجموع سه روش کسب صلاحیت برای کار در تورنتو از طریق برنامه‌ی نامزدی استانی وجود دارد:

 • گروه پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی: این گروه برای کسانی است که پیشنهاد شغلی همیشگی با یکی از کارفرمایان انتاریو را دارند.
 • گروه سرمایه‌ی انسانی: برای کارگرانی که سابقه‌ی کاری، تحصیلات، مهارت زبانی و پروفایل اکسپرس اینتری کانادا را دارند.
 • گروه تجاری: برای کارآفرینانی که قصد شروع یا خرید یک کسب و کار در انتاریو را دارند.

در اینجا قصد داریم درباره‌ی کار در تورنتو صحبت کنیم، پس موارد مرتبط با آن را به بحث می‌گذاریم.

گروه پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای کانادایی در تورنتو

گروه پیشنهاد شغلی خود به سه جریان تقسیم می‌شود. شما باید پیشنهاد شغلی همیشگی از سوی یک کارفرمای کانادایی را داشته باشید تا بتوانید در این گروه قرار گیرید.

 • جریان کارگران خارجی: برای کارگرانی که در موقعیت‌های شغلی نیازمند مهارت مشغول به کار هستند.
 • جریان دانشجویان بین المللی: برای دانشجویانی که اخیراً در انتاریو فارغ التحصیل شده‌اند.
 • جریان مهارت‌های مورد نیاز بازار کار: برای کارگران نیمه ماهر برخی از حوزه‌های کار در تورنتو از قبیل کشاورزی، ساخت و ساز، رانندگی کامیون و … .
گروه سرمایه‌ انسانی برای کار در تورنتو

گروه سرمایه‌ انسانی برای کار در تورنتو

گروه سرمایه‌ی انسانی نیز خود شامل دو زیرگروه می‌شود: جریان فارغ التحصیلان بین المللی و جریان اکسپرس اینتری انتاریو.

 • فارغ التحصیلان بین المللی

دانشجویانی که مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری خود را در کانادا به اتمام می‌رسانند، به مدت دو سال پس از اخذ مدرک فارغ التحصیلی از یکی از دانشگاه‌های معتبر انتاریو فرصت دارند تا برای یافتن کار در تورنتو اقدام کنند.

 • اکسپرس اینتری انتاریو

به منظور کسب صلاحیت برای شرکت در برنامه‌ی اکسپرس اینتری باید شرایط روبرو را داشته باشید: برگه‌ی بهره‌مندی خود را دریافت کرده باشید، پروفایل خود را در مورادی از قبیل سابقه‌ی کاری، آزمون‌های زبان و تحصیلات بروزرسانی کرده باشید.

هرکدام از گروه‌ها و زیرگروه‌های بالا شرایط خاص خود را برای کار در تورنتو دارند. در ادامه ما زیرگروه اکسپرس اینتری انتاریو، که طرفداران بیشتری در ایران دارد، را به اختصار توضیح می‌دهیم.

جریان اولویت‌ های سرمایه‌ انسانی برنامه‌ اکسپرس اینتری انتاریو

در اینجا قصد داریم روش شرکت در برنامه‌ی اکسپرس اینتری انتاریو را با شما در میان بگذاریم.

1. پروفایل خود را در سیستم اکسپرس اینتری ایجاد کنید

باید پروفایل شخصی خود را در سیستم اکسپرس اینتری انتاریو داشته باشید. به این صورت خواهید توانست برگه‌ی اعلام بهره‌مندی را دریافت کنید. توجه داشته باشید که باید اطلاعات صحیح و قابل استنادی را در پروفایل خود ثبت کنید. در صورتی که اطلاعات نادرست ارائه دهید، فرصت استفاده از نامزدی استانی برای کار در تورنتو را از دست خواهید داد.

2. مطمئن شوید که مدارک ضروری را دارید

پیش از اینکه برای این برنامه اقدام کنید، باید مدارکی را از قبل تهیه کرده باشید. پس، مدارک را تهیه کنید و آنها را ارئه دهید. (در بخش‌های بعدی همین مقاله مدارک ضروری را بررسی خواهیم کرد).

3. فرآیند اپلای را کاملاً درک کنید

لطفاً به موارد زیر توجه کنید:

 • شما 45 روز پس از دریافت برگه‌ی بهره‌مندی فرصت دارید تا برای استفاده از این فرصت اقدام عملی کنید.
 • توجه کنید که به حدود سه ساعت زمان برای تکمیل فرم نیاز خواهید داشت.
 • می‌توانید فرم اپلای را خودتان پر کنید یا پر کردن آن را به نماینده‌ی خودتان بسپارید.
 • هزینه‌ی اپلای برای کار در تورنتو 1500 دلار است.
 • پرداخت هزینه‌ی اپلای باید از طریق کارت اعتباری انجام شود.

4. مدارک پشتیبان خود را تهیه کنید

شما همچنین باید مدارک پشتیبان خود را تهیه و اسکن کرده باشید. در زمان لزوم باید این مدارک را برای تکمیل فرآیند اپلای خود بارگذاری کنید. در صورتی که این مرحله را انجام ندهید، اقدام شما ناکامل تشخیص داده شده و هزینه‌ی اپلای به شما باز گردانده می‌شود.

مدارک ضروری برای شرکت در برنامه اکسپرس اینتری تورنتو کانادا

مدارک ضروری برای شرکت در برنامه اکسپرس اینتری تورنتو کانادا

به منظور کسب صلاحیت برای شرکت در برنامه‌ی اکسپرس اینتری کانادا باید تمام معیارهای هفت گروه زیر را داشته باشید:

 • سابقه‌ کاری

برای کار در تورنتو باید تصمیم بگیرید که کدام یک از برنامه‌های فدرال زیر را انتخاب می‌کنید:

 • برنامه‌ی اسکیل ورکر فدرال
 • کلاس سابقه‌ی کانادایی
 • تحصیلات

لازم است یکی از مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری را در کانادا اخذ کنید یا معادل این مدارک را در کشور دیگری داشته باشید. در صورتی که مدرک تحصیلی خود را در خارج از کانادا دریافت کرده‌اید، باید گزارش ارزیابی اعتبار تحصیلات خود را برای اثبات برابری آن با مدرک کانادایی دریافت نمایید.

 • زبان

باید مدرک تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی (در هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن) را داشته باشید. فراموش نکنید که باید پیش از اقدام برای استفاده از این برنامه برای کار در تورنتو مدرک زبان خود را اخذ کرده باشید.

 • تمکن مالی

لازم است که از پشتیبانی مالی کافی برای حمایت از زندگی خود و خانواده‌تان در زمان اقامت در کانادا برخوردار باشید. توجه کنید که خانواده هر فرد شامل همسر، فرزندان زیر 22 سال و فرزندان آنها می‌شود.

 • هدف زندگی در انتاریو باشد

باید هدفتان از ورود به کانادا زندگی در انتاریو پس از دریافت اقامت دائم باشد. اعتبارسنجی این مورد با استفاده از نکات زیر انجام می‌شود:

 • کار کردن در انتاریو
 • دریافت پیشنهاد شغلی یا اقدام یا مصاحبه برای اخذ موقعیت شغل
 • تحصیل
 • کار داوطلبانه
 • مالکیت املاک در انتاریو
 • سر زدن به انتاریو
 • داشتن روابط حرفه‌ای کار در تورنتو/ انتاریو، خویشاوند و روابط شخصی
 • وضعیت قانونی در کانادا

در صورتی که از داخل کشور کانادا برای اکسپرس اینتری اقدام می‌کنید، باید دارای وضعیت قانونی باشید (ملاقات ثبت شده، مجوز تحصیل یا کار). توجه داشته باشید که این وضعیت باید مربوط به زمان اقدام برای اپلای باشد و باید وضعیتتان را در زمان تکمیل نامزدی حفظ کنید.

 • برنامه‌ی فدرال برای اسکیل ورکرز

در صورتی که این برنامه را انتخاب کنید، باید دست‌کم 67 امتیاز را در شش فاکتور انتخابی به دست آورید. فاکتورهای انتخابی شامل مواردی از قبیل تحصیلات، مهارت زبانی، سابقه‌ی کاری، سن، استخدام برنامه‌ریزی شده در کانادا و سازگاری می‌شود.

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و می‌توانید کار مهاجرت خود را به آنان بسپارید.

کار دانشجویی در تورنتو

کار دانشجویی در تورنتو

بسیاری از دانشجویان بین المللی می‌خواهند در کنار تحصیل به کار هم مشغول شوند. امکان کار در تورنتو برای دانشجویان فراهم شده است. لیکن توجه کنید که طبق شماره‌ی سین (Social Insurance Number) دانشجویان، شما می‌توانید فقط به صورت پاره وقت مشغول به کار شوید.

نه فقط در تورنتو، بلکه در هر مکانی از کانادا کارفرما نخست شماره سین متقاضی را بررسی می‌کند. بر این اساس، کارفرما می‌داند که در هفته مجاز به چند ساعت کار هستید و تجاوز از آن به صورت قانونی امکان پذیر نیست.

ساعت کاری مجاز و درآمد دانشجویی در تورنتو

در کانادا کار پاره وقت به کاری گفته می‌شود که در هفته 30 ساعت امکان فعالیت اقتصادی داشته باشید. البته ساعات کاری هفتگی برای دانشجویان 20 ساعت است.

توجه کنید که درآمد شما به دو عامل بستگی دارد: نوع کار در تورنتو (تخصص مورد نیاز موقعیت شغلی) و ساعات کاری شما. در قرارداد باید تعیین شود که برای هر ساعت کار چه دستمزدی دریافت خواهید کرد. به این صورت می‌توانید حقوق خود را هر دو هفته یک بار از کارفرما دریافت کنید.

حدأقل دستمزد برای هر ساعت کار در تورنتو حدود 14 دلار است. توجه داشته باشید که این حدأقل دستمزد در مورد کار دانشجویی متغییر نخواهد بود.

نکته‌ی دیگر هم این است که دانشجویان بسته به فرصت‌های شغلی پاره وقت موجود می‌توانند در دو محیط پردیس دانشگاه یا در بیرون از آن مشغول به کار شوند. ولی دانشجویان نوورود همواره این پرسش را مطرح می‌کنند که چگونه باید کار پیدا کرد؟ در ادامه نحوه‌ی پیدا کردن کار در تورنتو را به اختصار بررسی می‌کنیم.

نحوه‌ پیدا کردن کار در تورنتو

تورنتو مرکز اصلی تجارت و کسب و کار در کاناداست. همان طور که می‌دانید، در این گونه محیط‌ها، بازار کار به شدت رقابتی و زندگی از سرعت بالایی برخوردار است. بنابراین، باید مهارت لازم را برای متمایز ساختن خود از رقبا داشته باشید. برای پیدا کردن کار در تورنتو به موارد توجه کنید:

 • خود را با محیط کار سازگار کنید.
 • رزومه و کارو لتر حرفه‌ای بسازید – از سابقه‌ی کاری و تحصیلات خود برای ایجاد رزومه‌ای حرفه‌ای و کاناداییزه شده استفاده کنید.
 • حساب لینکدین ایجاد کنید یا حساب قبلی خود را سر و سامان دهید – لینکدین نقش رزومه‌ی آنلاین شما را خواهد داشت.
 • به سایت‌های کاریابی از قبیل موارد زیر سر بزنید:
 • Ca.indeed.com
 • Wowjobs.ca
 • Workopolis.com
 • Hobsearch.monster.ca

پیگیر باشید، پیگیر باشید، پیگیر باشید. این رمز موفقیت است.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

در کنارتان هستیم!

وکلای و مشاورین باتجربه تراست با تمام روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند

دیدگاهتان را بنویسید