فهرست مطالب

بهترین رستوران‌های ایرانی در شمال ونکوور

بهترین رستوران ‌های ایرانی در شمال ونکوور

نام رستوران: هایدا ساندویچ

شماره تماس:  (604) 971-6021

آدرس سایت:

آدرس: 121 15th St E, North Vancouver, BC V7L 2P7

ساعات کار رستوران: 11 ظهر تا 11 شب

نوع غذا: پیتزا و فست‌فود

برنامه غذایی خاص: غذاهای حلال، سبزیجات

قیمت: 30 دلار کانادا بابت یک غذای دو نفره

ارسال به خارج از رستوران: بله

رتبه رستوران در  رتبه‌بندیyelp: 3.5

رتبه رستوران در گوگل: 4.1

رتبه رستوران در رتبه‌بندی zomato: 3.4

رتبه رستوران در رتبه‌بندی Foursquare: 7.3

هایدا ساندویچ یکی از بهترین رستوران‌ها در شمال ونکوور است که یک محیط بسیار مناسب برای حضور خانواده‌ها محسوب می‌شود. بعضی از افراد به ساندویچ و فست‌فود علاقه زیادی دارند اما بابت کیفیت مواد غذایی استفاده شده در آن نگران هستند. اگر شما جزء این دسته از اشخاص هستید لازم است بدانید که در رستوران هایدا با خیالی آسوده می‌توانید ساندویچ مورد علاقه خود را سفارش بدهید. در این رستوران از مواد غذایی تازه و با کیفیت برای تهیه فست‌فود و ساندویچ استفاده می‌شود. در رستوران هایدا می‌توانید طعم خوب فست‌فودها را تجربه کنید. به علاوه بهترین فست‌فودها به سبک ایرانی را می‌توانید در این رستوران پیدا کنید. اگر جزء آن دسته از ایرانی‌هایی هستید که در کانادا، دلتنگ غذاهای ایرانی شده‌اید حتما به رستوران هایدا ساندویج مراجعه کنید. در منوی این رستوران انواع غذاهای ایرانی را مشاهده می‌کنید و از حق انتخاب انواع غذاهای ایرانی هیجان‌زده خواهید شد.

جالب است بدانید که پیتزاها در این رستوران در سایز بسیار بزرگ نیز تهیه می‌شوند و شما با سفارش دادن یکی از آن‌ها می‌توانید دوستان خود را نیز برای وعده غذایی دعوت کنید. همچنین پیتزاها  با تزیین و دستور تهیه هندی‌ها نیز در رستوران هایدا موجود است.

محیط و فضای رستوران هایدا بسیار دلنشین است و شما می‌توانید در یک محیط آرام غذای خود را میل کنید.

اگر طعم غذاهای خوشمزه هایدا توجه شما را جلب نمود اما وقت کافی برای حضور در رستوران را داشتید از سرویس ارسال استفاده کنید. بدین ترتیب می‌توانید غذای مورد علاثه خود را سفارش بدهید و در مکان مورد نظر، آن را تحویل بگیرید.

نام رستوران: هایدا کترینگ

شماره تلفن: (604) 971-6021

وب سایت:

آدرس: 121 15th St E, North Vancouver, BC V7L 2P7

ساعات کار: 11 ظهر تا 11 شب

نوع غذا: پیتزا و فست‌فود

برنامه غذایی خاص: حلال و سبزیجات

قیمت: 30 دلار کانادا بابت یک غذای دو نفره

ارسال: بله

رتبه رستوران در رتبه‌بندی yelp: 3.5

رتبه رستوران در گوگل: 4.1

رتبه رستوران در رتبه‌بندی zomato: 3.4

رتبه رستوران در رتبه‌بندی Foursquare: 7.3

رستوران هایدا کترینگ که در شمال ونکوور قرار گرفته است یکی از بهترین رستوران‌ها در ونکوور است که علاوه بر ایجاد یک محیط دل‌پذیر برای خانواده‌ها، مکان بسیار مناسب و جذاب برای میهمانی‌های دوستانه است که در آن می‌توانید از دوستان خود با غذاهای ایرانی پذیرایی کنید. رستوران هایدا کترینگ از سال 2010 تا به امروز توانسته است جایگاه خود را به عنوان یکی از معتبرترین رستوران‌ها در ونکوور حفظ نماید. تنوع غذاها در رستوران هایدا کترینگ بسیار زیاد و با هر ذائقه‌ای سازگار است.

برخی از جوانان در ونکوور جشن تولد خود و برخی از میهمانی‌ها را در رستوران هایدا کترینگ برگزار می‌کنند.

نام رستوران: کزبا

شماره تلفن: (604) 980-7373

وب سایت:

آدرس: 132 16th St W, North Vancouver, BC V7M 1T4

ساعات کار: 11:30 ظهر تا 10 شب

نوع غذا: خاورمیانه و ایرانی

برنامه غذایی خاص: حلال و سبزیجات

قیمت: 35 دلار کانادا بابت یک غذای دو نفره

ارسال: خیر

رتبه رستوران در رتبه‌بندی yelp: 3.5

رتبه رستوران در گوگل: 3.9

رتبه رستوران در رتبه‌بندی zomato:4.2

رتبه رستوران در رتبه‌بندی Foursquare: 7.7

رستوران کزبا یکی از سالم‌ترین و جذاب‌ترین رستوران‌ها در شمال ونکوور است که به عنوان یک مکان بسیار عالی برای حضور خانواده‌ها و میل نمودن یک وعده غذایی بسیار به یادماندنی در کنار یک‌دیگر، شهرت دارد. فضا و دکوراسیون رستوران کزبا طوری طراحی شده است که هر مشتری علاوه بر احساس لذت نسبت به غذاهای متنوع، از محیط دنج و آرام رستوران نیز احساس رضایت دارد. غذاهای مخصوص گیاهخواران نیز در کنار سایر غذاها حق انتخاب وسیعی را برای مشتریان به وجود آورده است. رستوران کزبا برای گیاه‌خواران در ونکوور یک مکان شناخته شده است که در آن با مشاهده منوی غذای مخصوص گیاه‌خواران، نسبت به تصمیم خود برای گیاه‌خوار بودن مصمم‌تر می‌شوند.

اگر دوست دارید طعم برنج و کباب ایران را دوباره تست کنید حتما به رستوران کزبا مراجعه کنید. با حضور  در رستوران کزبا احساس می‌کنید که در یک رستوران ایرانی حضور پیدا کرده‌اید و خاطرات ایران برای شما تداعی می‌شود. در رستوران کزبا بابت سلامت غذاها نگران نباشید چرا که در این رستوران از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد غذایی استفاده می‌شود.

نام رستوران: کلبه دیلی

شماره تلفن: (604) 990-0062

آدرس: 731 Lonsdale Ave, North Vancouver, BC V7M 2G9

ساعات کار: دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 8 شب و سه‌شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 شب و یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 6 عصر

نوع غذا: خاورمیانه و ایرانی

برنامه غذایی خاص: حلال و سبزیجات

قیمت: 20دلار کانادا بابت یک غذای دو نفره

ارسال: خیر

رتبه رستوران در رتبه‌بندی yelp: 4.5

رتبه رستوران در گوگل: 4.3

رتبه رستوران در رتبه‌بندی zomato: 3.6

رتبه رستوران در رتبه‌بندی Foursquare:

در این رستوران غذاهای سنتی ایرانی را می‌توانید میل کنید. آش رشته جزء غذاهایی است که ایرانی‌ها در زمان مراجعه به رستوران کلبه دیلی آن را سفارش می‌دهند. در رستوران کلبه دیلی ونکوور، با حضور سرآشپزهای ماهر، بهترین غذاها تهیه می‌شوند. اکثر مشتریان در ونکوور از غذاهای رستوران راضی هستند و گیاه‌خواران نیز با حضور در این رستوران می‌توانند بهترین غذاهای مختص به خود را میل کنند. فضای آرام و دلنشین رستوران ان را به یک مکان جذاب برای ایرانی‌های مقیم در ونکوور تبدیل نموده است. لازم به ذکر است که نوجوانان ایرانی در ونکوور رستوران کلبه دیلی را به عنوان یک مکان برای برگزاری جشن تولد و میهمانی انتخاب می‌کنند. در این رستوران، برخورد محترمانه پرسنل نیز جزء ویژگی مثبت این رستوران محسوب می‌شود.

نام رستوران: رستوران یاس گریل هاس

شماره تلفن:  (604) 990-0020

وب سایت:

آدرس:  2077 Lonsdale Ave, North Vancouver, BC V7M 2K6

ساعات کار: تمام روزهای هفته از ساعت 11 صبح تا 10 شب

نوع غذا: خاورمیانه و ایرانی

برنامه غذایی خاص:

قیمت:

ارسال: خیر

رتبه رستوران در رتبه‌بندی yelp: 3.5

رتبه رستوران در گوگل: 4.1

رتبه رستوران در رتبه‌بندی zomato:

رتبه رستوران در رتبه‌بندی Foursquare: 7.7

رستوران یاس گریل هاس یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی در شمال ونکوور است که در چند سال اخیر توانسته به عنوان یکی از معتبرترین رستوران‌ها در ونکوور، غذاهای ایرانی را با کیفیت عالی به هم‌وطنان ارائه نماید. این رستوران توسط یک مدیر با تدبیر و خوش‌برخورد به نام علی اداره می‌شود. در این رستوران، خدمات بسیار خوبی به مشتریان ارائه می‌گردد. شما هر زمانی که به رستوران یاس گریل هاس مراجعه کنید تعداد زیادی از هم‌وطنان می‌توانید ارتباط برقرار کنید. انواع خوراک ماهی ایرانی در این رستوران توسط آشپزهای ایرانی ماهر تهیه می‌شوند. عطر خوب برنج ایرانی در رستوران یاس گیل هاس هر مشتری را مدهوش می‌کند. غذاهای خوش‌بوی این رستوران برخی از ساکنین غیر ایرانی ونکوور را نیز به این رستوران جذب می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم در صورت سفر به ونکوور حتما برای میل کردن وعده‌های غذایی خود به رستوران یاس گریل هاس مراجعه کنید. وجود چنین رستوران‌های با کیفیتی در ونکوور باعث آرامش خاطر گردشگرانی است که به غذاهای غیر ایرانی علاقه‌ای ندارند.

نام رستوران: زیتون

شماره تلفن:  (778) 340-1500

وب سایت:

آدرس: 1615 Lonsdale Ave, North Vancouver, BC V7M 2J5

ساعات کار: همه روزها از ساعت 7.5 صبح تا 10 شب

نوع غذا: خاورمیانه و ایرانی

برنامه غذایی خاص: حلال، سبزیجات

قیمت:

ارسال: خیر

رتبه رستوران در رتبه‌بندی yelp: 3

رتبه رستوران در گوگل: 3.8

رتبه رستوران در رتبه‌بندی zomato: 3.9

رتبه رستوران در رتبه‌بندی Foursquare: 8.1

رستوران زیتون در شمال ونکوور، فقط با هدف ایجاد کسب و کار و به دست آوردن سود دایر نشده است بلکه در این رستوران هدف ایجاد رضایت در مشتری و به وجود آوردن محیطی شاد برای آن‌ها دنبال می‌شود. در این رستوران غذاهای ایرانی با مهارت خاصی تهیه می‌شوند و شما می‌توانید میهمانان خود را به رستوران زیتون دعوت کنید. در رستوران زیتون غذاهای تشریفاتی مختص جشن و میهمانی با کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. با تست کردن طعم بسیار خوب غذاهای سنتی مانند کباب حتما رستوران زیتون را در لیست رستوران‌های مورد علاقه خود در ونکوور قرار می‌‌دهید. رستوران زیتون به دلیل مراجعه تعداد زیادی از هم‌وطنان، مخصوصا در روزهای تعطیل ممکن است شلوغ باشد بنابراین توصیه می‌شود که قبل از حضور در رستوران، از طریق تماس تلفنی، میز مورد نظرتان را رزرو کنید.

نام رستوران: گیلانه گریل هاس

شماره تلفن: (604) 904-3904

وب سایت:

آدرس: 222 Pemberton Ave, North Vancouver, BC V7P 2R5

ساعات کار: تمام روزها از ساعت 11 ظهر تا 9 شب

نوع غذا: ایرانی، خاورمیانه

برنامه غذایی خاص: ندارد

قیمت:  45دلار کانادا بابت غذای دو نفره

ارسال: خیر

رتبه رستوران در رتبه‌بندی yelp: 3

رتبه رستوران در گوگل: 3.7

رتبه رستوران در رتبه‌بندی zomato: 3.1

رتبه رستوران در رتبه‌بندی Foursquare: 5.5

این رستوران که از سال 2013 در شمال ونکوور دایر شده است تاکنون ایرانیان زیادی را توانسته است برای صرف وعده‌هاس غذایی با کیفیت جذب نماید. در رستوران گیلانه گریل هاس، تنوع غذاها به قدری زیاد است که شما در زمان حضور در رستوران و مشاهده منو به سختی می‌توانید غذایی را به دیگری ترجیج دهید. آشپزهایی که تهیه غذاهای خوشمزه در این رستوران را بر عهده دارند جزء بهترین‌ها در حوزه آشپزی هستند. رستوران گیلانه گریل هاس با ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی برای ایرانیان مقیم در ونکوور توانسته است شهرت زیادی را در بین هم‌وطنان در این شهر به دست بیاورد. در رستوران گیلانه گریل هاس می‌توانید هم‌زمان با میل نمودن غذا، از موسیقی که در محوطه رستوران پخش می‌شود لذت ببرید. کباب ترش غذایی است که اصلا نباید آن را در رستوران گیلانه گریل هاس از دست بدهید. در این رستوران بسیاری از غذاهای مشهور در شمال ایران با کیفیت بسیار خوب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.  این رستوران با استقبال کم‌نظیر ایرانیان رو به رو شده است.

نام رستوران: یامی دنر کباب

شماره تلفن: (604) 343-2080

وب سایت:

آدرس:  942B 16th St W, North Vancouver, BC V7P 1R3

ساعات کار: تمام روزها از ساعت 11 ظهر تا 12 شب و روز یکشنبه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب

نوع غذا: فست فود، مدیتزانه‌ای، ترکی، خاورمیانه‌ای و ایرانی

برنامه غذایی خاص: ندارد

قیمت:  45دلار کانادا بابت غذای دو نفره

ارسال: خیر

رتبه رستوران در رتبه‌بندی yelp: 3.5

رتبه رستوران در گوگل: 4.1

رتبه رستوران در رتبه‌بندی zomato: 3.3

رتبه رستوران در رتبه‌بندی Foursquare: 8

رستوران یامی دنر کباب یکی از بهترین رستوران‌های ایرانی در شمال ونکوور است که تنوع غذایی و طعم عالی آن‌ها هر مشتری را به حیرت می‌آورد. در نزدیکی رستوران نیز پارکینگ بزرگی تعبیه شده است و شما می‌توانید به راحتی اتومبیل خود را در آن پارک کنید. همچنین فضای آرام رستوران، آن را به یک مکان بسیار جذاب برای مشتریان تبدیل کرده است. در زمان میل کردن غذاها در رستوران یامی دنر کباب، حتما متوجه تازه بودن مواد غذایی و سلامت آن‌ها خواهید شد.

مالیات در کانادا

نظام مالیات کانادا

انواع مالیات کانادا کانادا نظام مالیاتی جامعی برای پرداخت هزینه‌های بخش سلامت عمومی و خدمات اجتماعی دارد که کانادایی‌ها در سراسر کشور از آن بهره‌منداند.

          
اینترنت در کانادا

اینترنت در کانادا

اینترنت در کانادا امروزه اینترنت به عنوان یک وسیله ضروری برای انجام کارهای مختلف اداری، تحصیلی، تجاری و… محسوب می‌شود. شما حتی در طول مدت

          
کار درکبک کانادا

کار در کبک کانادا

معرفی کبک کانادا استان کبک کانادا که در میان افراد محلی با نام “استان زیبا” شناخته‌‎شده است، بزرگ‌ترین استان کانادا به شمار می‌آید و با

          

ایمیل خود را برای اطلاع از آخرین اخبار وارد کنید.

شما می‌توانید در تمامی مراحل  کار خود در کانادا از کمک تخصصی کارشناسان ما استفاده کنید.

سرویسهای رایگان
.01

نسخه فارسی کتاب Citizenship

ترجمه فارسی کتاب شهروندی کانادا ...

.02

کتابها و منابع تازه واردین به کانادا

.03

نسخه فارسی کتاب آزمون رانندگی BC

.04

نسخه فارسی کتاب آزمون رانندگی انتاریو

.05

نسخه فارسی کتاب آزمون رانندگی آلبرتا

.06

تقویم فارسی و تبدیل تاریخ

براحتی تاریخ مورد نظر خود را تبدیل کنید

اخبار مهاجرت
افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا و ویزای اقامت دائم که تاریخ اعتبار آن منقضی شده می‌توانند به کانادا سفر کنند

افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا و ویزای اقامت دائم که تاریخ اعتبار آن منقضی شده می‌توانند به کانادا سفر کنند

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرد: افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا (COPR) و افراد دارای ویزای اقامت دائم (PRV) معاف از

   بیشتر