وکیل مهاجرت تحصیلی کانادا

وکیل مهاجرت تحصیلی کانادا

وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

کانادا بدون شک یکی از بهترین مقاصد دانشجویان بین‌الملل برای تحصیل در خارج از کشور است. اگر می‌خواهید بیش از 6 ماه در کانادا تحصیل کنید، به اخذ ویزای تحصیلی این کشور احتیاج دارید که این امر مستلزم گذراندن مراحل قانونی دریافت ویزای تحصیلی کانادا است. بهترین وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا به شما در زمینه انجام کارهای قانونی برای دریافت مجوزهای تحصیلی و همچنین تمدید مجوز تحصیل در کانادا کمک می‌کند.

خدمات موسسه تراست برای پذیرش و ویزای تحصیلی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک برای اخذ پذیرش
 • بررسی مدارک آماده شده توسط متقاضی
 • بررسی دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • تعیین رشته موردعلاقه متقاضی
 • مکاتبه با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس جهت اخذ پذیرش مشروط به ارائه مدرک زبان
 • آماده سازی CV و SOP
 • (در صورت داشتن همراه) ارائه چک لیست مدارک لازم برای ویزای همراه
 • انجام مکاتبات نهایی با دانشگاه ها، کالج ها و مدارس
 • ساخت پروفایل متقاضی در وب سایت دانشگاه، پرداخت شهریه و دریافت نامه پذیرش
 • تدوین استادی پلن
 • ارائه چک لیست مدارک لازم جهت اخذ ویزای متقاضی و ویزای همراه
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری پرونده متقاضی تا اخذ ویزا
 • راهنمایی درخصوص پیکاپ ویزا و لندینگ در کانادا

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

برای پاسخ به هرگونه سؤال یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای دانشجویی کانادا با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. متخصصان ما در این موسسه پشتیبانی کامل را برای اخذ مجوز تحصیل در کانادا به شما ارائه می‌دهند.

همچنین بخوانید: پذیرش تحصیلی کانادا و ویزای تحصیلی کانادا

خدمات وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

قبل از شروع تحصیل در کانادا

اولین و اساسی‌ترین شرط اخذ مجوز تحصیل در کانادا پذیرفته شدن در یکی از موسسه های آموزشی منتخب (DLI) در کانادا است. ما در موسسه تراست به‌عنوان نمایندگی رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا فعالیت داریم.

ما نمایندگی اکثر مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌ های کانادا را در اختیارداریم و همچنین نمایندگی کلیدی یا key agent برخی از آن‌ها هستیم و همین موضوع هم باعث سهولت و تسهیل فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی مشتریان ما در کانادا شده است؛ بنابراین اگر می‌خواهید در مدت‌زمان کوتاه‌تری به ویزای تحصیلی کانادا دست‌یابید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

بعد از پایان تحصیل در کانادا

به‌عنوان یک دانشجوی بین‌المللی کانادا، هنگام درخواست مجوز کار و اقامت دائم این کشور بعد از پایان اعتبار مجوز تحصیلی، ممکن است با سردرگمی یا موانع زیادی روبرو شوید.

در این شرایط کار با یک وکیل معتبر به شما کمک می‌کند تا قوانین برنامه‌هایی مانند اکسپرس اینتری کانادا را بهتر درک کرده و پس از فارغ‌التحصیلی به اهداف خود برای زندگی و کار در کانادا دست‌یابید. مهم‌ترین مزیت کار با متخصصان موسسه مهاجرتی تراست این است که به شما کمک می‌کنند تا تغییراتی را که به‌طور مداوم در قانون مهاجرت کانادا ایجاد می‌شود را درک کرده و برای برنامه‌ریزی درست مهاجرت اقدام کنید.

از آنجا که اطلاعات مربوط به برنامه‌های مهاجرت برای دانشجویان به‌راحتی در دسترس نیست، برای جلوگیری از مسائل پیش‌بینی‌نشده مهم است که با بهترین وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا تماس بگیرید.

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

قوانین مهاجرت تحصیلی کانادا پیچیده است و کمک کارشناسان حقوقی در تکمیل درخواست ویزای کانادا امکان موفقیت و همچنین تسریع در کل مراحل مهاجرت را افزایش می‌دهد. مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا به‌طورکلی عبارت‌اند از:

از تأخیر بی ‌مورد در برنامه مهاجرتی خود پرهیز کنید

اگر مدارک خود را به‌درستی برای سفارت کانادا ارسال نکنید، باعث تأخیرهای غیرضروری در پردازش برنامه ویزای شما خواهد شد. همچنین اگر اطلاعات ویزای شما ناقص باشد، سفارت درخواست ویزای تحصیلی شما را ریجکت می‌کند. گاهی اوقات ریجکت شدن درخواست ویزای تحصیلی کانادا حتی ممکن است به معنای پایان رویای مهاجرت شما به این کشور باشد؛ بنابراین اگر می‌خواهید فرصت درخواست مهاجرت تحصیلی به کانادا را از دست ندهید با یک وکیل مهاجرت خوب تماس بگیرید.

از دانش و تخصص حقوقی وکیل مهاجرت استفاده کنید

قوانین مهاجرت تحصیلی به کانادا برای مردم عادی پیچیده و دشوار است؛ اما اگر از وكیل دارای اطلاعات كامل و به روز در مورد این قوانین، كمك بگیرید، می‌توانید از تأخیرهای بی‌مورد و رد درخواست ویزا جلوگیری كنید.

هزینه های مهاجرت تحصیلی به کانادا را کاهش دهید

غالباً، افراد عادی با دانش محدود در مورد قوانین مهاجرت تحصیلی به کانادا و سیستم مهاجرت، ممکن است بارها با شکست و رد درخواست ویزا مواجه شوند که این به‌نوبه خود منجر به ضرر و زیان بیشتری نسبت به پرداخت هزینه برای استخدام یک وکیل متخصص در زمینه مهاجرت تحصیلی می‌شود. با توجه به تحصیلات رسمی، تخصصی و تجربیات جناب آقای شروین مدنی در زمینه انواع برنامه‌های مهاجرت به کانادا، ارزش هر دلار از پولی که برای خدمات موسسه تراست هزینه می‌کنید حفظ خواهد شد.

ضمن اینکه در موسسه مهاجرتی تراست برای جلوگیری از هدر رفتن پول مشتریان، همواره سعی می‌کنیم ویزاهایی که نزدیک به صد در صد امکان موفقیت آن‌ها وجود دارد را برای وکالت قبول نماییم و همچنین ارزان‌ترین مسیر مهاجرت را برای مشتریان خود انتخاب کنیم.

شانس موفقیت خود را در اخذ ویزای تحصیلی کانادا افزایش دهید

استخدام بهترین وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا، شانس موفقیت شما را در اخذ ویزای تحصیلی کانادا به‌مراتب افزایش می‌دهد. درواقع شما با استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی تراست اخذ ویزای خود را تضمین می‌کنید. وکلای ما در این موسسه تعهد دارند که درخواست شما به‌درستی رسیدگی شود و اگر مشکلی وجود دارد، آن را به‌صورت کاملاً قانونی برطرف نمایند.

صحیح ترین مسیر مهاجرت تحصیلی به کانادا را انتخاب کنید

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا راه‌های مختلفی وجود دارد. یک وکیل متخصص مهاجرت در کانادا می‌تواند شما را در انتخاب مسیر مناسب بر اساس مهارت‌ها، مدارک و ترجیحاتتان راهنمایی کند و همچنین شانس موفقیت شما را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا افزایش دهد.

اگر می‌خواهید برای درخواست مهاجرت تحصیلی به کانادا از خدمات بهترین وکلای مهاجرت کانادا استفاده کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

شرایط خود را بسنجید!

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشاوران ما برای راهنمایی شما آماده هستند!

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست

یکی از ارزش‌های مهم وکلای مهاجرت تراست، ایجاد محیطی سرشار از احترام و اعتماد و ارائه با کیفیت‌ترین و بهترین خدمات به موکلان است تا مشتری بتواند به معنای واقعی کلمه پاسخگویی را از یک موسسه مهاجرتی درک نماید. به همین خاطر و برای جلب اعتماد بیشتر شما عزیزان راه‌های ارتباطی زیادی در این موسسه در نظر گرفته‌شده تا شما بتوانید از طرق مختلف نظیر پنل شخصی و یا ارسال ایمیل و پیام با وکیل مهاجرت خود در دفتر حقوقی مهاجرتی تراست ارتباط برقرار کنید.

بهترین وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا، نهایت وقت و تمرکز خود را بر روی تک‌تک پرونده‌های مهاجرتی می‌گذارد. بررسی دقیق جزئیات پرونده و آگاهی کامل از شرایط متقاضی ویزا، مهم‌ترین عامل در موفقیت یک وکیل مهاجرت خوب است.

یکی از نگرانی‌های بزرگ مشتریانی که با یک موسسه مهاجرتی قرارداد تنظیم می‌کنند، احتمال واگذار شدن پرونده مهاجرتی آن‌ها به فردی کم‌تجربه و کارآموز است. ما در موسسه مهاجرتی تراست به شما این اطمینان را خواهیم داد که تک‌تک پرونده‌های مهاجرتی قبول‌شده در موسسه تراست شخصاً توسط آقای شروین مدنی؛ وکیل ارشد موسسه موردبررسی دقیق قرار می‌گیرد.

شایان‌ذکر است ایشان دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC هستند و از تمامی تخصص‌ها و مجوزهای لازم برای رسیدگی به پرونده مهاجرتی شما عزیزان برخوردار می‌باشند و باوجود صدها پرونده مهاجرتی که در طی این سال‌ها بر عهده داشته‌اند، با دقت و حساسیت زیادی همه پرونده‌ها را بررسی کرده و به سرانجام می‌رسانند؛ بنابراین اگر به دنبال یک موسسه مهاجرتی مطمئن برای اخذ ویزای تحصیلی خود یا فرزندانتان هستید، همین‌الان با این موسسه تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی سایت را تکمیل کنید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

صداقت با مشتری

بهترین وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا با صراحت و بی‌پرده در خصوص شانس شما و میزان موفقیت‌آمیز بودن یا نبودن پرونده مهاجرتی، با شما صحبت خواهد کرد. یک وکیل باتجربه حتی نمونه درخواست‌های ویزا که مشابه شرایط شما می‌باشد را فوراً به یاد می‌آورد و سعی می‌کند از نکات مثبت و منفی آن‌ها در تسهیل فرآیند اخذ ویزای تحصیلی شما استفاده کند.

آپدیت بودن اطلاعات وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت کانادا همواره باید از بروزترین تحولات و شرایط کشور کانادا خبر داشته باشد و در جریان آپدیت جدید قوانین مهاجرتی تحصیلی این کشور قرار بگیرد. با توجه به حضور وکلای موسسه مهاجرتی تراست در کانادا شما می‌توانید از جدید بودن اطلاعات آن‌ها در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا مطمئن باشید.

پیگیری مستمر وضعیت پرونده مشتریان

برنامه‌های مهاجرت تحصیلی شامل یک پروسه طولانی است که گاهی اوقات پردازش آن ممکن است ماه‌ها طول بکشد؛ بنابراین شما نیاز دارید تا از روند پیگیری پرونده مهاجرتی خود و میزان پیشرفت آن در هر مرحله مطلع گردید. موسسه مهاجرتی تراست این موضوع را در نظر گرفته و برای جلب رضایت و رفاه بیشتر شما مشتریان عزیز، پیگیری دقیق و مرحله‌به‌مرحله فرآیند مهاجرت شما را به‌صورت یک سیستم طراحی کرده است.

به‌این‌ترتیب شما می‌توانید از طریق پنلی که در اختیارتان قرار داده می‌شود هرلحظه متوجه میزان پیشرفت پرونده مهاجرتی خود شوید؛ ضمن اینکه می‌توانید تمام درخواست‌ها و سؤالات خود را نیز مطرح کرده و مدارک خود را برای هر مرحله تکمیل نمایید و برای ما ارسال کنید؛ بنابراین با خدمات موسسه مهاجرتی تراست دیگر نگران نباشید که چرا پرونده ویزای شما پیش نمی‌رود و یا خبری از وکیل مهاجرت شما نیست.

ترسیم تصویر روشن از مهاجرت

برای اینکه متقاضی مهاجرت بتواند کاملاً آگاهانه و فعالانه در مسیر مهاجرت تحصیلی به کانادا قدم بردارد، باید همیشه از آخرین تغییر و تحولات صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود باخبر باشد. موسسه مهاجرتی تراست همواره با تعهد پیگیر پرونده‌های مهاجرتی مشتریان بوده و در تلاش است تا تصویر روشنی از روند مهاجرت را برای آن‌ها ترسیم نماید.

 بنابراین با مشخص کردن مسیر موفق مهاجرت به کانادا، متقاضی دیگر نیازی به آزمون‌وخطا ندارد. همچنین به گفته متخصصان این موسسه دیوارهای موسسه تراست شیشه‌ای است! یعنی همه‌چیز برای مشتریان این مجموعه شفاف و بدون ابهام است؛ بنابراین برای اخذ بدون دردسر ویزای تحصیلی کانادا همین‌الان با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی از متقاضیان حتی بعد از ورود به کانادا

وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست حتی بعد از ورود شما به خاک کانادا نیز همچنان از حمایت و پشتیبانی شما دریغ نخواهند کرد. درواقع با توجه به اینکه وکلا و مشاوران موسسه تراست در کانادا حضور دارند می‌توانند بعد از ورود شما به کانادا نیز راهنمایی‌های بسیار مفیدی را در اختیارتان قرار دهند تا زمانی که بتوانید به‌صورت مستقل به زندگی و فعالیت در این کشور بپردازید؛ بنابراین با خدمات تراست دیگر سردرگمی‌هایی که معمولاً بعد از نقل‌مکان به کشور دیگر و شروع یک زندگی جدید پیش می‌آید، برای شما به وجود نخواهد آمد.

دسترسی آسان و سریع به وکیل مهاجرت تحصیلی

درصورتی‌که مشتری با سؤال یا مشکلی در پروسه مهاجرت خود مواجه شد، برای یافتن پاسخ آن باید بتواند سریعاً با وکیل مهاجرت خود تماس برقرار کند؛ بنابراین یک وکیل مهاجرت خوب باید همیشه در دسترس باشد و اگر به دلیل مشغله کاری قادر به پاسخگویی سریع به مشتریان خود نیست باید در اسرع وقت با موکل خود تماس بگیرد و پیگیر کار او شود.

حفظ حریم شخصی و اطلاعات محرمانه مشتریان

یک وکیل مهاجرت خوب با مسئولیت‌پذیری و وجدان کاری، اطلاعات محرمانه و شخصی موکل خود را به‌هیچ‌عنوان فاش نخواهد کرد. موسسه مهاجرتی تراست نسبت به حفظ حریم شخصی و اطلاعات محرمانه مشتریان خود حساسیت و دقت بسیار زیادی دارد و برای همین منظور نیز استاندارهایی را لحاظ کرده است؛ بنابراین اگر به دنبال یک وکیل مهاجرت مورد اعتماد می‌گردید با ما تماس بگیرید.

مشاوره وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

موسسه مهاجرتی تراست با تکیه‌بر دانش و تجربه گسترده خود و همین‌طور تعهدی که نسبت به‌تمامی پرونده‌های مهاجرتی در دست بررسی دارد، برای شروع یک زندگی جدید در کانادا و تحصیل در این کشور بهترین انتخاب است. برای اطلاع از شرایط خود جهت مهاجرت تحصیلی به کانادا پیشنهاد می‌کنیم حتماً فرم ارزیابی این موسسه را در وب سایت تراست تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

شایان‌ذکر است هرماه تعداد زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان به موسسه تراست ارسال می‌شود و عده زیادی فرم ارزیابی را در سایت تراست تکمیل می‌کنند؛ اما موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی، تنها پرونده‌های دارای شانس زیاد برای ویزا شدن را قبول می‌کند. چراکه منافع مشتری برای این موسسه مهم‌ترین اولویت است.

شماره وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

شماره وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا

ما در موسسه تراست برای زمان موکلان خود احترام زیادی قائل هستیم و مشاورانمان همواره تلاش می‌کنند تا آن‌ها را در اسرع وقت به بهترین نتیجه برسانند. آقای شروین مدنی و تمامی وکلای ما در تراست در تمامی مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا در کنار شما خواهند بود و شما همیشه می‌توانید با وکیل خود در تراست ارتباط مستقیم برقرار کنید.

آیا به دنبال بهترین وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا هستید؟برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی کانادا با موسسه مهاجرتی تراست؛ یکی از بهترین موسسه‌های مهاجرت در کانادا با این شماره تماس بگیرید.

پذیرش تحصیلی کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های تحصیلی موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

چرا به یک وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا نیاز داریم؟

تجربه وکلای مهاجرت کانادا، درخواست ویزای شما را آسان‌تر کرده و شانس موفقیت آن را بسیار افزایش می‌دهد. اگر به یک وکیل باتجربه برای مهاجرت تحصیلی به کانادا نیاز دارید با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

بهترین شرکت حقوقی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا کدام است؟

موسسه مهاجرتی تراست دانش، تجربه و منابع لازم برای دستیابی به ویزای تحصیلی کانادا را در اختیار دارد. وکلای ما متخصصان بسیار ماهری هستند که می‌دانند چگونه با چالش‌های دشوار مربوط به مهاجرت تحصیلی به کانادا مقابله کنند. شرکت حقوقی مهاجرتی ما در اینجا است تا در هر مرحله از راه به شما کمک کند.

در چه شرایطی به وکیل مهاجرت تحصیلی کانادا نیاز داریم؟

اکثر افراد برای مراحل دریافت پذیرش دانشگاه، جمع‌آوری مدارک و ارائه درخواست ویزای تحصیلی به سفارت، به کمک وکیل مهاجرت تحصیلی نیاز دارند. این امر به‌ویژه هنگامی صادق است که فرد قادر به درک کامل شرایط مختلف قانون مهاجرت نباشد. یک وکیل مهاجرت همچنین در صورت رد درخواست ویزای شما برای تجدیدنظر در مورد درخواست یا درخواست مجدد آن در آینده اقدام می‌کند.

هزینه بهترین وکیل ویزای تحصیلی کانادا چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه وکیل مهاجرت با موسسه تراست تماس بگیرید. به‌طورکلی قرارداد شما باید شامل تجزیه‌وتحلیل دقیق هزینه وکیل مهاجرت باشد. همچنین در صورت وجود هرگونه سؤال، حتماً از وکیل خود بخواهید تا موضوع را برایتان روشن کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.