مشاوره مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا

اگر در تصمیم خود برای مهاجرت به کانادا و انتخاب بهترین روش مهاجرتی دچار شک و تردید هستید، و یا سوالات بدون پاسخی درباره هر یک از مراحل و شرایط مهاجرت به کانادا ذهنتان را مشغول کرده است، ممکن است مشاوره مهاجرت به کانادا بتواند تمامی نگرانی‌ها و دغدغه‌های شما را برطرف کند.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع : وظایف وکیل مهاجرت

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

مزایای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا

در این مطلب قصد داریم تا ضمن پرداختن به موضوع مشاوره مهاجرت به کانادا، مزایای استفاده از خدمات مشاوره مهاجرتی و نیز، ویژگی‌های مشاوره خوب مهاجرت به کانادا را برایتان بیان کنیم. بنابراین پس از مطالعه این مطلب به راحتی می‌توانید بدون توجه به نام برندی خاص و یا تبلیغات فراوان موسسات مختلف مهاجرتی در فضای مجازی، مناسب‌ترین گزینه را برای انجام مشاوره مهاجرتی به کانادا انتخاب نمایید.      

اما چرا باید برای مهاجرت به کانادا با یک مشاور مشورت کنیم؟ در ادامه به مزایایی اشاره می‌کنیم که در صورت دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا، می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید:

برطرف شدن نگرانی های متقاضیان مهاجرت به کانادا

شاید اولین مزیتی که برای استفاده از مشاوره مهاجرت به کانادا مطرح است، برطرف شدن نگرانی‌ها و ابهاماتی است که با مراجعه به مشاور مهاجرتی، می‌تواند به درستی اتفاق بیافتد.

البته هر مشاوره‌ای نمی‌تواند سردرگمی‌های داوطلبان را به طور کامل بر طرف کند. بلکه فقط مشاور حرفه‌ای مهاجرت به کانادا است که می‌تواند به خوبی دغدغه‌های شما را تشخیص دهد و برای رسیدن به خواسته‌ی مورد نظر، بیشترین کمک و همکاری را برای شما فراهم کند.  

ایجاد اطمینان در انتخاب بهترین گزینه

در برخی مواقع، تصمیمی را گرفته‌ایم اما نیاز داریم تا با اطمینان بیشتری در مسیر انتخاب شده قدم برداریم. مشاوره مهاجرتی مناسب می‌تواند شما را در انتخاب مناسب‌ترین و معقول‌ترین گزینه مهاجرتی، به خوبی یاری کند.  

پاسخ به سوالات مهاجرتی متقاضیان

معمولا قوانین مهاجرتی بسیار گسترده و در برخی موارد دارای ابهاماتی هستند. به شکلی که معمولا نیاز است تا این ابهامات را با مشاوره مهاجرتی در میان بگذاریم. با توجه به تعداد بسیار زیاد روش‌های مهاجرت به کانادا، سوالات مطرح شده برای شرکت و پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی به این کشور نیز، فراوان‌تر است.  

دریافت اطلاعات از منبعی آگاه و مطمئن

امروزه منابع بسیار زیادی در دنیای اینترنت در دسترس مخاطبان و کاربران قرار دارد که به راحتی و فقط با جستجویی ساده، می‌توانید اطلاعات مرتبط را بیابید. اما به راستی تا چه اندازه این اطلاعات درست، قابل اتکا و یا به‌روز هستند؟ این همان جایی است که به شدت نیاز به منبعی آگاه و مطمئن برای پاسخ‌گویی به سوالات مهاجرتی، احساس می‌شود.

با مراجعه به کارشناس امور مهاجرتی و دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا از فردی متخصص، مجرب و با تجربه، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تصمیمات خود را بر اساس اطلاعات درستی گرفته‌اید.

جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه

یکی از مزیت‌های بسیار خوب استفاده از مشاوره مهاجرت به کانادا، صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های متقاضیان است. چرا که با دریافت مشاوره درست و به موقع، داوطلبان می‌توانند ضمن در اختیار داشتن اطلاعات مفید، در مسیر درستی نیز گام بردارند. در این صورت نه فقط از نگرانی‌های داوطلبان کاسته می‌شود، بلکه مقرون به صرفه‌ترین و سریع‌ترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط متقاضیان انتخاب خواهد شد.

به علاوه برخی متقاضیان در ابتدا تصور می‌کنند که می‌توانند به تنهایی کارهای مهاجرتی خود را انجام دهند. اما به دلیل ناآگاهی از برخی قوانین مهاجرتی و یا بروز اشتباهات رایج در جمع‌آوری و ارائه مدارک، به راحتی با درخواست اخذ ویزای متقاضیان مخالفت می‌شود. بنابراین، مراجعه به مشاور مهاجرت به کانادا، می‌تواند تا حدود زیادی از بروز ریجکتی ویزای کانادا نیز جلوگیری کند.

انجام کارهای مهاجرتی به نمایندگی از متقاضیان

مراحل و کارهای مورد نیاز برای اخذ ویزا و پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی کانادا نیازمند صرف دقت و زمان کافی است. جمع‌آوری درست و کامل مدارک مالی، هویتی، شغلی و تحصیلی متقاضیان و نیز انجام نامه‌نگاری‌های مربوطه، از جمله مواردی هستند که معمولاَ دردسرهایی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا در پی دارند.

با دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا می‌توانید انجام کارهای مرتبط با پرونده مهاجرتی خود را نیز به مشاوری زبده و با تجربه بسپارید. در این صورت در حالی که شما به انجام سایر کارهای روزانه خود مشغول هستید، این کارشناس امور مهاجرت به کانادا است که می‌تواند کارهای مهاجرتی شما را به درستی و به موقع انجام دهد.

مزایای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا

ویژگی های مشاوره حرفه ای برای مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرت به کانادا زمانی می‌تواند بیشترین کارایی را برای متقاضیان داشته باشد که راهنمایی‌های درست و دقیقی به داوطلبان ارائه شود. در ادامه تعدادی از ویژگی‌های مشاوره خوبِ مهاجرت به کانادا آورده شده است:

برخورداری موسسه مهاجرتی از تمام مجوزهای لازم

اولین نکته‌ای که در هنگام مراجعه به موسسه مهاجرتی و دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا باید به آن توجه کنید، قانونی بودن فعالیت‌های موسسه مهاجرتی در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ای و مهاجرتی، به متقاضیان مهاجرت به کانادا است. بدین منظور موسسه مهاجرتی باید از تمامی مجوزهای لازم برای ارائه خدمات مهاجرتی در زمینه مورد درخواست شما برخوردار باشد.

به عنوان مثال، چنانچه برای دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی به موسسه‌ای مراجعه می‌کنید، موسسه مورد نظر باید از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز لازم را برای انجام کارهای مهاجرتی کشور کانادا داشته باشد. این در حالی است که ممکن است موسسه‌ای، فقط مجوزهای لازم برای اعزام نیروی کار به کشور کانادا را اخذ کرده باشد.

تخصصی بودن فعالیت های موسسه مهاجرتی

نکته قابل توجه دیگر این است که برخی موسسات مهاجرتی در تبلیغات خود و یا در صفحه رسمی اینترنتی مجموعه، انجام کارهای مشاوره‌ای و مهاجرتی را برای چندین کشور مختلف، به متقاضیان پیشنهاد می‌دهند. این موضوع می‌تواند تا اندازه‌ای نگران کننده باشد. چرا که قوانین مهاجرتی کشورها بسیار گسترده هستند و هر کشور به تنهایی دارای قوانین بسیار متعدد و متنوعی برای سیستم‌های مهاجرتی خود است.

به علاوه، قوانین مهاجرتی با توجه به سیاست‌های مهاجرتی کشورها، پیوسته در حال تغییر هستند و فقط موسسات و افرادی می‌توانند در جریان جدیدترین تغییرات قرار بگیرند که به صورت کاملاَ تخصصی اخبار و رویدادهای مرتبط با مهاجرت به کشوری خاص مانند کانادا را دنبال می‌کنند.   

عضویت وکیل مهاجرتی کانادا در شورای ICCRC

شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا که به اختصار موسسه ICCRC نیز نامیده می‌شود، تنها مرجع رسمی در کشور کانادا برای اعطای مجوزهای لازم برای انجام کلیه امور مرتبط با مشاوره مهاجرت به کانادا است. وکلایی که موفق به عضویت در این شورای کانادایی شوند ضمن دریافت کد فعالیت، به عنوان وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا نیز شناخته می‌شوند.

به شکلی که همواره با مراجعه به صفحه رسمی این شورای کانادایی در این لینک، می‌توانید با وارد کردن کد فعالیت وکیل مهاجرتی خود، از عضویت وی در این شورا اطمینان حاصل کنید. جالب است بدانید که به منظور جلوگیری از هر نوع سوء استفاده احتمالی، اداره مهاجرت کانادا تنها وکلایی را به عنوان نمایندگان رسمی متقاضیان مهاجرت به کانادا می‌شناسد که در این شورای کانادایی عضو و از کد فعالیت معتبر برخوردار باشند.    

برخورداری از تجربه ای طولانی و درخشان در ارائه خدمات مهاجرتی

قطعا هیچ کس دوست ندارد مهمترین و سرنوشت سازترین بخش از زندگی خود را، که در اینجا همان تصمیم برای مهاجرت به کانادا است، به فردی تازه کار و کم تجربه بسپارد. شما می توانید ضمن جویا شدن از سوابق فعالیت موسسه مهاجرتی و کارشناسانی که در آن موسسه اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای مهاجرت به کانادا می نمایند، پرونده های موفق اخیری را که موسسه مهاجرتی و مشاور مورد نظر با شرایطی مشابه با شما به ثمر رسانده است را نیز مشاهده کنید.

در این صورت نه فقط می‌توانید از تخصص و تجربه مشاور و موسسه مهاجرتی وی با خبر شوید، بلکه به راحتی می‌توانید میزان موفقیت خود را نیز پیش‌بینی کنید. این حق شما است که از رزومه حرفه‌ای فرد یا موسسه‌ای که قرار است کارهای مهاجرتی را به نمایندگی از شما انجام دهد و از اطلاعات خصوصی شما نیز مطلع شود، آگاهی یابید.

برطرف شدن ابهامات شما بعد از مشاوره مهاجرت به کانادا

نکته بسیار مهم دیگر این است که، آیا بعد از مشاوره با کارشناس مورد نظر، بخشی و یا تمام ابهامات شما بر طرف شده است؟ آیا توانسته‌اید پاسخ روشنی از سوالات مورد نظر را دریافت کنید؟ چنانچه بعد از مشاوره هنوز درباره مباحثی، ابهامی باقی مانده است، بهتر است درباره ادامه مشاوره با چنین فرد یا موسسه‌ای تجدید نظر کنید.

ترسیم مسیر درستی از انجام کارهای مهاجرتی

با مراجعه به مشاور حرفه‌ای برای دریافت راهنمایی درباره بهترین روش مهاجرتی، نه تنها ارزیابی درست و دقیقی از وضعیت مهاجرتی شما حاصل می‌شود، بلکه با توجه به سطح دانش و تجربه کارشناس مهاجرتی و بر اساس اطلاعات دریافتی، مناسب‌ترین گزینه و مسیر مهاجرت به کانادا نیز به شما معرفی خواهد شد.

با مشخص شدن روش مهاجرتی متناسب با شرایط شما، یک مشاور خوب مهاجرت به کانادا می‌تواند به دقت و با جزئیات کامل تمامی گام‌های ضروری را برای موفقیت در اخذ ویزا و پذیرش در برنامه مهاجرتی، برای شما ترسیم و مشخص نماید.

مشخص شدن میزان هزینه های آتی

در یک مشاوره مهاجرت به کانادا بعد از ارزیابی اولیه از شرایط شما و در صورت عقد قرارداد، باید به طور دقیق و با جزئیات کامل تمامی هزینه های احتمالی برای مهاجرت به کانادا مشخص شود. به شکلی که هیچ نکته مبهم مالی در قرارداد وجود نداشته باشد. در این صورت، از طرح هزینه های پیش بینی نشده نیز در طی مراحل انجام کار خودداری خواهد شد.  

اولویت قرار نگرفتن موضوعات مالی

در یک مشاوره مهاجرت به کانادا، در صورتی می توان انتظار بهترین نتیجه دلخواه را برای متقاضیان متصور شد که کارشناس امور مهاجرت به کانادا، صرف نظر از میزان دستمزد و سودی که احتمالا انتخاب یک روش مهاجرتی نسبت به روش دیگر دارا است، بتواند بهترین، سریع ترین و کم هزینه ترین شیوه مهاجرت به کانادا را به متقاضیان پیشنهاد دهد.

تعهد و صرف وقت کافی برای ارائه مشاوره مهاجرت به کانادا

به راحتی می توانید در همان جلسه اول میزان صبر، دقت نظر و علاقه ای که یک کارشناس امور مهاجرتی برای شنیدن صحبت های شما به خرج می دهد را تشخیص دهید. در یک مشاوره مهاجرت به کانادا شما باید بتوانید احساس راحتی از مطرح کردن تمامی دغدغه ها و نکته های مبهم مهاجرتی خود داشته باشید.

به راحتی می توانید در همان جلسه اول میزان صبر، دقت نظر و علاقه ای که یک کارشناس امور مهاجرتی برای شنیدن صحبت های شما به خرج می دهد را تشخیص دهید. در یک مشاوره مهاجرت به کانادا شما باید بتوانید احساس راحتی از مطرح کردن تمامی دغدغه ها و نکته های مبهم مهاجرتی خود داشته باشید.

انواع مشاوره مهاجرت به کانادا

به طور کلی می‌توان مشاوره مهاجرت به کانادا را بر اساس نوع درخواست متقاضی برای مهاجرت و نیز بر طبق روش مهاجرتی، به انواع مختلفی تقسیم کرد. در ادامه به تعدادی از انواع مشاوره مهاجرت به کانادا اشاره شده است:

 • مشاوره برای مهاجرت تحصیلی به کانادا: در این نوع از مشاوره مهاجرت به کانادا کوشش بر این است که دانش‌آموزان و دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در ایران، بتوانند برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام کنند.

با توجه به تنوع بسیار زیادی که در مراکز آموزشی و آموزش عالی کانادا وجود دارد و شرایط بسیار مختلف برای پذیرش در دوره‌های تحصیلی این موسسات آموزشی، مشاوره مهاجرت به کانادا می‌تواند برای متقاضیان ادامه تحصیل در کانادا ضروری و بسیار کمک کننده باشد. برخی از خدماتی که با انجام مشاوره تحصیل در کانادا دریافت می‌کنید، عبارتند از:

 • مشاوره برای سرمایه گذاری در کانادا: روش‌های سرمایه گذاری در کانادا بسیار متنوع و دارای شرایط مختلفی است. برخی خدمات ارائه شده برای ارائه مشاوره سرمایه‌گذاری در کانادا عبارتند از:
  • بررسی وضعیت مهاجرتی متقاضی
  • جمع‌آوری مدارک هویتی، تحصیلی و مالی برای سرمایه‌گذاری
  • انتخاب مناسب‌ترین شیوه سرمایه‌گذاری در کانادا
  • راهنمایی و کمک در نگارش رزومه، تهیه ارائه استارتاپی و بیزینس پلن
  • انجام کلیه مکاتبات اداری با سازمان‌های دولتی و مهاجرتی کانادا
  • دریافت تأییدیه‌های مالی از نهادهای معتبر حسابرسی در کانادا در صورت لزوم
 • مشاوره برای مهاجرت خانوادگی به کانادا: یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا استفاده از اسپانسرشیپ یا حمایت فرد مقیم در کانادا است. خانواده‌های فردی که شهروند کانادا است و یا اقامت دائم در کانادا را دارد، می‌توانند خدماتی که در ادامه آورده شده است را از مشاوره مهاجرت به کانادا دریافت نمایند:
  • بررسی وضعیت مهاجرتی متقاضیان
  • جمع‌آوری مدارک مورد نیاز
 • مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج: یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا، ازدواج با یکی از شهروندان کانادایی است. اما در سال‌های اخیر به دلیل وجود برخی ازدواج‌های غیر واقعی که صرفاَ برای مهاجرت به این کشور صورت می‌گرفت، دولت کانادا سخت‌گیری‌های بیشتری را برای پذیرش مهاجران از این طریق در نظر گرفته است. بدین منظور، چنانچه قصد مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج را دارید، توصیه می‌کنیم حتماََ با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در این زمینه مشورت کنید.  
 • مشاوره مهاجرتی از طریق تولد فرزند در کانادا: در صورت تولد فرزند در یکی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کانادا، وی می‌تواند بعد از رسیدن به سن قانونی برای دریافت پاسپورت کانادا اقدام کند و به راحتی شهروندی این کشور را نیز داشته باشد.

برای اخذ ویزای کانادا با توجه به شرایط ویژه‌ای که مادران در دوران بارداری دارند و نیز، تقاضای زیاد برای دریافت ویزای کانادا، توصیه می‌کنیم حتما از خدمات مشاوره‌ای مهاجرت به کانادا در تیم تراست استفاده کنید. برخی خدمات ارائه شده در این زمینه عبارتند از:

 • بررسی وضعیت مهاجرتی متقاضی
 • جمع‌آوری مدارک و تکمیل فرم‌های مورد نیاز
 • اخذ ویزای کانادا در مناسب‌ترین زمان
 • اخذ ویزای همراه در صورت لزوم
 • مشاوره مهاجرت شغلی و کاریابی در کانادا: با توجه به روش‌های مختلفی که برای مهاجرت متخصصان و نیروهای کاری فنی و ماهر به کانادا وجود دارد، انجام مشاوره برای مهاجرت شغلی به کانادا می‌تواند مزایای زیادی برای متقاضیان داشته باشد. از جمله خدمات ارائه شده در مشاوره مهاجرت به کانادا عبارتند از:
  • بررسی وضعیت مهاجرتی متقاضی مانند تجربه کاری و سطح آشنایی با زبان
  • جمع‌آوری مدارک مهاجرتی
  • انتخاب بهترین مسیر مهاجرت شغلی به کانادا
  • ثبت‌نام در برنامه‌های مهاجرتی و ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری کانادا
  • اخذ ویزای کانادا

چرا موسسه مهاجرتی تراست؟!

 • پرونده‌های موفق

  بیش از 6 هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

 • مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

  تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

 • نماینده رسمی مراکز آموزشی

  ما نماینده رسمی بیش از 70 مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

 • تجربه وکلا

  وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

 • به‌روزترین اطلاعات

  تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

 • دیوارهای شیشه ای

  شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

 • پیشنهاد بهترین‌ها

  بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

 • همراه شما

  مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

به خاطر داشته باشید اگرچه برای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا ممکن است هزینه‌ای برای دریافت خدمات مشاوره، پرداخت کنید، اما با توجه به مزایای بسیار زیاد مشاوره با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا، دریافت مشاوره بسیار منطقی و سودمند خواهد بود.

لینک های مرتبط با مشاوره مهاجرت به کانادا

 • نشانی وبسایت رسمی اداره مهاجرت به کانادا در این لینک.
 • نشانی شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا در این لینک.
 • فرم مشاوره مهاجرت به کانادا در این لینک.
 • نشانی برنامه نامزد مهاجرت آلبرتا در این لینک.
 • نشانی برنامه نامزد استانی بریتیش کلمبیا در این لینک.
 • نشانی برنامه نامزد استانی منیتوبا در این لینک.
 • نشانی برنامه نامزد مهاجرت آنتاریو در این لینک.
 • سایت دولت محلی ساسکاچوان در این لینک.
 • ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در برنامه اکسپرس اینتری کانادا در این لینک.
کتاب سوالات متداول مهاجرت به کانادا
 • مهاجرت تحصیلی به کانادا
 • مهاجرت کاری به کانادا
 • مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

شرایط خود را بسنجید!

نمی دانید از کجا شروع کنید؟ مشاوران ما برای راهنمایی شما آماده هستند!

سوالات متداول

هزینه مشاوره مهاجرت به کانادا چقدر است؟

در موسسه تراست و در جلسه اول مشاوره مهاجرتی، از متقاضیان هزینهای بابت ارائه مشاوره دریافت نمی شود. برای دریافت تعرفه های دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا و رزرو وقت مشاوره، می توانید به سایت تراست در این لینک مراجعه کنید.

بهترین زمان برای انجام مشاوره مهاجرت به کانادا چه زمانی است؟

توصیه کارشناسان تیم تراست به شما هموطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید این است که قبل از انجام هر یک از مراحل مهاجرتی، ابتدا با یکی از کارشناسان رسمی اداره مهاجرت کانادا مشورت کنید. چرا که این احتمال وجود دارد تا متقاضیان از جدیدترین تغییرات صورت گرفته در قوانین و روش‌های مهاجرتی با خبر نباشند.
دلیل دیگر این است که کارشناس رسمی اداره مهاجرت کانادا از تمامی روش‌های مهاجرتی با جزئیات کامل آگاهی دارد، و با توجه به تجربه انجام کارهای مهاجرتی در زمینه مورد نظر شما، می‌تواند ضمن برآورد کردن شانس موفقیت پذیرش در برنامه مهاجرتی، میزان هزینه‌های احتمالی را نیز برایتان مشخص نماید. در این صورت به راحتی می‌توانید از همان ابتدای کار، از تمامی هزینه‌ها و اقداماتی که باید انجام دهید با خبر شوید و از بروز مشکلات ناخواسته نیز جلوگیری نمایید.

مشاوره مهاجرت به کانادا برای چه کسانی ضروری است؟

در حقیقت، مشاوره مهاجرت به کانادا به تمامی متقاضیان مهاجرتی به این کشور توصیه می‌شود. هر چند می‌توانید بدون مراجعه به مشاور تمامی کارهای مهاجرتی خود را انجام دهید، اما با توجه به زمینه کاری و حرفه‌ای کارشناسان مهاجرتی، توصیه می‌شود برای به حداقل رساندن تمامی هزینه‌ها و اشتباهات احتمالی، حتما با کارشناس امور مهاجرت به کانادا مشورت کنید.

با انجام مشاوره مهاجرت به کانادا چه خدماتی دریافت می کنم؟

تعدادی از خدماتی که در صورت مراجعه به کارشناس رسمی مهاجرت به کانادا دریافت می‌کنید، عبارتند از:
– ارزیابی دقیق و کامل از وضعیت مهاجرتی
– تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین راه مهاجرت به کانادا
– تعیین زمان‌بندی دقیق برای پیشبرد کارهای مهاجرتی
– برطرف شدن تمامی سوالات و ابهامات متقاضیان
– آگاهی از میزان هزینه‌ها و زمان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا
– اخذ ویزای کانادا در صورت همکاری با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا
– انجام تمامی امور مهاجرتی مانند ایجاد رزومه و جمع‌آوری مدارک در صورت همکاری با موسسه مهاجرتی

برای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا به چه کسی باید مراجعه کنیم؟

در این مطلب به تمامی ویژگی‌هایی که یک مشاور حرفه‌ای مهاجرت باید از آن برخوردار باشد اشاره شده است. اما به طور کلی، کارشناسان و وکلای رسمی اداره مهاجرت به کانادا افرادی هستند که کاملاَ به تأیید اداره مهاجرت کانادا برای ارائه کلیه خدمات مشاوره‌ای و مهاجرتی به این کشور رسیده‌اند.
موسسه مهاجرتی تراست با برخورداری از وکلای رسمی اداره مهاجرت به کانادا یکی از موسسات مجاز مهاجرت به کانادا است که می‌توانید برای دریافت راهنمایی و انجام مشاوره، از یکی از کارشناسان مجرب این مجموعه کمک بگیرید. بدین منظور و برای دریافت بهترین مشاوره مهاجرت به کانادا از یکی از وکلای خبره در تیم تراست، همین الان می‌توانید با یکی از شماره تلفن‌های مجموعه تراست تماس بگیرید. 

چه سوالاتی را باید هنگام مشاوره مهاجرت به کانادا از مشاور بپرسم؟

بهتر است قبل از مراجعه به مشاور مهاجرت به کانادا، ابتدا فهرستی از تمامی سوالات و دغدغه‌های خود را تهیه نمایید. مواردی که توصیه می‌شود هنگام مراجعه به کارشناس مهاجرتی مطرح نمایید عبارتند از:
– دریافت کد فعالیت مشاور در شورای ICCRC کانادا
– دریافت اطلاعاتی از میزان موفقیت پرونده‌های اخیر و مشابه با شرایط شما که کارشناس مهاجرت به کانادا توانسته است به خوبی آنها را به ثمر برساند.
– دریافت اطلاعاتی درباره زمان‌بندی، هزینه‌ها و استراتژی کارشناس مهاجرتی برای شرکت در برنامه‌های مهاجرت به کانادا
– دریافت لیستی از مدارک مورد نیاز برای شرکت در برنامه‌های مهاجرتی
– مشخص کردن شانس پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی و تعیین پلن‌های جایگزین در صورت موفق نشدن در یکی از مسیرهای مهاجرت به کانادا
– مشخص شدن دقیق وظایف شما و وکیل مهاجرتی برای رسیدن به نتیجه مطلوب

آیا مشاوره مهاجرت به کانادا باید با یک وکیل مهاجرتی انجام شود؟

درست است که به طور کلی وکلا از قوانین کشور آگاهی دارند، اما برای دریافت بهترین نتیجه حتما باید به یکی از وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا مراجعه کنید. وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا دارای مجوز رسمی فعالیت از سازمان‌های مربوطه در کانادا است. به علاوه چنین فردی، تجربه‌ای بسیار خوب و طولانی در ارائه خدمات مهاجرتی به کانادا دارد.
با مراجعه به وکیل رسمی مهاجرت به کانادا می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کار خود را به کاردان سپرده‌اید که از تجربه و تخصص کافی برای کمک به شما برخوردار است. چنانچه نیاز به دریافت راهنمایی درباره شرکت در برنامه‌های مهاجرت به کانادا دارید، می‌توانید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا در این لینک، مشاوران تراست را از شرایط مهاجرتی خود مطلع کنید.  

در چه مواردی باید برای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟

چنانچه قصد مهاجرت به کانادا را دارید و درباره انتخاب روش مهاجرتی دچار شک و تردید هستید، می‌توانید با مراجعه به یکی از مشاوران مهاجرتی کانادا، اهداف و شرایط خود را برای کارشناس رسمی مهاجرت به کانادا بیان نمایید. در نتیجه با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته از شرایط شما، شانس پذیرش در هر یک از برنامه های مهاجرت به کانادا و مناسب‌ترین گزینه برای مهاجرت، به شما معرفی خواهد شد.
همچنین، برای دریافت جدیدترین اخبار مربوط به مهاجرت به کانادا، شرایط شرکت در هر یک از برنامه‌های مهاجرتی و نیز نحوه امتیازدهی برای پذیرش داوطلبان مهاجرت به کانادا، همواره می‌توانید با یکی از کارشناسان خبره در تیم تراست مشورت کنید.

معتبرترین مراکز مشاوره مهاجرت به کانادا در تهران کجا است؟

لیست موسسات مجاز مهاجرتی مانند مراکز مجاز مهاجرت به کانادا، که در ایران دارای دفتر و نمایندگی هستند، به طور مرتب از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری- سازمان امور دانشجویان (فهرست موسسات اعزام دانشجو برای مهاجرت تحصیلی) و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی- دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌ها (کاریابی‌های خارجی برای مهاجرت کاری) اعلام می‌شود. برای دانلود فهرست موسسات مجاز اعزام دانشجو می‌توانید به این لینک و برای دریافت لیست کاریابی‌های خارجی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.    

2 دیدگاه برای “مشاوره مهاجرت به کانادا

  سلام . خسته نباشید خدمت شما . بنده با 8 سال سابقه کاری مشغول به شغل اتش نشانی در ارومیه می باشم. آیا امکان مهاجرت و ادامه شغل آتش نشانی در کانادا برای بنده وجود دارد؟

  با سلام. در صورتی که جز تقاضاهای یک استان باشد و واجد شرایط باشید میتوانید برای برنامه استانی مورد نظر اقدام کنید اما برای اینگونه شغل ها معمولا از افراد آموزش دیده در خود کانادا استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.