۸۰ مسیر مهاجرتی!

کدام برای من مناسب تر است؟

مهاجرت به کانادا

آیا کشور کانادا را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کرده اید؟ دولت کانادا راه های زیادی برای شما و سایر متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است. ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر/روش مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند.

روش های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری در استان های کانادا

دولت های ایالتی کانادا همواره به دنبال جذب نیروی کار متخصص با توجه به نیازهای منطقه ای خود هستند. در برخی از این ایالت ها به شما و تخصص تان نیاز وجود دارد. برای کسب اطلاعات در این خصوص با ما همراه شوید.

   بیشتر          
مهم ترینهای مهاجرت به کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا جهش بزرگی در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. با اخذ مدرک تحصیلی در دانشگاه های بی نظیر کانادا، دریچه ای به موفقیت برای خود بگشایید.

اخذ ویزای کانادا

برای ورود به خاک کانادا نیاز به مجوز ورود و اقامت خواهید داشت. این مجوز، ویزا نام دارد و توسط اداره ی مهاجرت و سفارت های کانادا صادر می شود.

کار در کانادا

فرصت های شغلی بی شماری در کانادا منتظر شما هستند. با ورود به بازار های کانادا موفقیت خود را بیمه کنید و از گزینه های مهاجرتی متعدد بهره مند شوید.

آرم سازمان بازرسی وکلای مهاجرت کانادا
دریافت خدمات از مشاورین رسمی
عضو کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC
0
سال فعالیت
0
پرونده موفق
0
دانشجویی
اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحوه تضمین کند. شما می توانید در این راه از کمک تاثیر گذار مشاورین تراست برای انتخاب بهترین استراتژی و انجام امورات مهاجرتی بهره مند شوید.
0
توریستی و غیره
0
استانی
0
خویشاوندی
0
کار و سرمایه گذاری
ابزارهای کاربردی

در این بخش از سایت تراست ابزارهای هوشمندی را طراحی کرده ایم
که به کمک آن می توانید شرایط خود را برای هرکدام از مسیرهای مهاجرتی
بسنجید و در صورت کسب امتیاز مناسب اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نمایید.

محاسبه امتیاز اکسپرس انتری

با استفاده از این نرم افزار می توانید امتیاز خود در برنامه اکسپرس انتری را محاسبه کنید.

تبدیل امتیاز CLB

در اینجا امکانی را فراهم کرده ایم که به راحتی بتوانید نمره های زبان خود را به CLB تبدیل کنید.

ابزارهای کاربردی
در این بخش از سایت ویزالیزا ابزارهای هوشمندی را طراحی کرده ایم که به کمک آن می توانید شرایط خود را برای هرکدام از مسیرهای مهاجرتی بسنجید و در صورت کسب امتیاز مناسب اقدام به اخذ پذیرش و ویزا نمایید.
icon5

محاسبه امتیازبندی نیروی کار ماهر فدرال

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon6

محاسبه امتیاز برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon2

محاسبه امتیاز مهاجرت کاری به کبک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ چاپگرها و متون بلکه روزنامه

icon4

محاسبه امتیاز اکسپرس انتری

با استفاده از این نرم افزار می توانید امتیاز خود در برنامه اکسپرس انتری را محاسبه کنید.

icon1

تبدیل نمره آزمون زبان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

icon3

جستجوی برنامه های دانشگاه ها

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرلورم ایپسوم متن ساخت

سوالات متداول

این مسیر مهاجرتی به طور کل به صورتی محدود تری نسبت به سایر مسیر های مهاجرتی تقاضا دارد و برای پاسخ به درخواست های متقاضیان، ممیز های بیشتری انجام می شود. در وهله ی اول، مشاورین تراست  به دنبال امکان سنجی برای موفقیت این مسیر مهاجرتی برای شما خواهند بود و ریسک کار مهاجرت شما را به حداقل خواند رساند. در صورتی که احتمال قبولی شما با توجه به کیس های دیگر قابل قبول ارزیابی شد، مشاورین و وکلای تراست  در راستای انجام هر چه بهتر روند مهاجرتی شما دست به کار خواهند شد. استفاده از خدمات مهاجرتی تراست ، روند کار را سریعتر و شانس پذیرش شما را افزایش خواهد داد. در این مسیر بخصوص، نیاز است که سازمان مهاجرت کانادا متقاعد به سود آوری خود برای کانادا هستید که وکلای خبره تراست ، با ارائه ی بهترین مکاتبات، بالاترین شانس پذیرش را برای شما فراهم می آورند.

اولین قدم برای استفاده از خدمات مهاجرتی تراست  پر کردن فرم ارزیابی اولیه مهاجرتی است. این فرم اطلاعات کلی شما را به مشاورین تراست  برای بررسی حدود بهترین مسیر های مهاجرتی برای شما خواهد داد. پس از بررسی اطلاعات اولیه شما، برای طراحی بهترین مسیر مهاجری، با بیشترین بیشترین مزایا و کمترین هزینه ها به جلسه مشاوره ی حظوری دعوت خواهید شد.

مطلقاً خیر. در تمامی مصاحبه های سفارت از سیستم بایومتریک برای احراز هویت متقاضیان استفاده می شود که اطمینان به حضور شخص متقاضی حاصل شود. احتمال دارد که شما برای بررسی صلاحیت اعطای ویزای کانادا به سفارت دعوت شوید و بهترین و تنها راهی که برای موفقیت در پیش دارید، صداقت و آمادگی برای پاسخگویی به سؤالات احتمالی است. به همین منظور مشاورین تراست  جلساتی را برای توانمند سازی شما برای مصاحبه ی سفارت تدارک خواهند دید تا بر اساس تجربه ی سوالات متقاضیان قبلی، بهترین عملکرد را در جلسه ی مصاحبه رقم بزنید.

تمامی تلاش مشاورین تراست  مبنی بر انتخاب بهترین و واقعی ترین مسیر مهاجرتی برای شما است. اما اگر با در خواست شما موافقت نشود، این به معنی پایان کار نیست. شما تنها توسط صلاح دید یکی از افسران سازمان مهاجرت مورد تایید قرار نگرفته اید و می توانید به این رای در دادگاه عالی مهاجرت کانادا اعتراض دهید. دقت نمایید که در این وجود یک وکیل برای بررسی موشکافانه قوانین، گزارش ها و طرح مناسب اعتراض نامه بسیار در موفقیت شما تأثیر بسزایی خواهد داشت. برای این گونه اقدامات قضایی، تراست  دارای وکلای خبره و با تجربه ای است که دارای مجوز وکالت در تمامی حوزه های قضایی کانادا هستند.

کشور کانادا به دنبال افزایش واحد های اقتصادی هر چه بیشتر و ظرفیت اشتغال است. لذا راه های متنوعی برای افرادی که صاحب مشاغل اند و قصد مهاجرت به کانادا را دارند راه اندازی شده است. شما می تواند از ویزای احداث شرکت و یا برنامه های استانی با توجه به نیاز کسب و کار شما، و یا مسیر های دیگر و با تطبیق شرایط خود برای مهاجرت اقدام نمایید. برای انتخاب بهترین مسیر  باید گزینه های محتمل را به بهترین نحو بررسی و مطالعه نمایید. پیشنهاد ما، تکمیل فرم مهاجرت کار آفرینی و سرمایه گذاری تراست  است تا از خدمات مشاوره ای و وکالتی حرفه ای تراست  بهره مند شوید. 

مهاجرت هم برای شما و هم برای کشور پذیرنده دارای ریسک هایی است. برای کاهش دادن ریسک های پذیرفتن تراست ان نا مطلوب، سازمان مهاجرت کانادا نظارت های زیادی برای پذیرش مهاجرین و همچنین، مدت اقامت موقت آنها پس از ورود به کانادا انجام می دهد. در این مدت، لازم است که از تمامی قوانین کانادا تبعیت نمایید و همچنین عملکرد مناسبی ار خود ارائه دهید. در غیر این صورت این امکان وجود دارد که اقامت شما لغو شود و یا دستور بر عدم تمدید گیرد.

خیر. از سال 2018 حوزه ی کشاورزی از مسیر مهاجرتی خود اشتغالان دولت فدرال حذف شده است و برای این دسته از افراد، برنامه های مهاجرتی کار آفرینی و سرمایه گذاری وجود دارد. البته کماکان برنامه ی مهاجرت خود اشتغالان کبک بدون محدودیت حوزه ی کاری، می تواند یک گزینه محسوب شود.  

این مسیر در واقع مهم ترین مسیر مهاجرت نیرو های متخصص در کانادا است و تمایل کانادا بر انتخاب مهاجران از افرادی که سابقه ی کار و تحصیل در کانادا را دارند را نشان می دهد. این مسیر مستلزم داشتن یک سال سابقه ی کار در کانادا است. انتخاب این مسیر به بسیاری توصیه می شود. به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که می خواهد با استفاده از ویزای سرمایه گذاری با خانواده ی خود به کانادا مهاجرت کند. با توجه به سن و سرمایه، ممکن است توصیه به گذراندن دوره ای تحصیلی در کانادا به اتفاق خانواده و تجربه کردن کار و زندگی کانادا پیش از ریسک سرمایه گذاری شود. این مسیر برای بسیاری از افراد به مراتب مطمئن تر و سریعتر، و مزایای دیگر خواهد بود. اما برای برخی از افراد با توجه به سوابق تحصیلی و کاری، توصیه به چنین کاری نمی شود. چرا که ممکن است هزینه های فرد را افزایش و روند مهاجرتی وی را پیچیده تر کند.

شما برای مهاجرت احتیاج به جمع آوری اطلاعات، بررسی و انتخاب از میان گزینه های موجود، جمع آوری مدارک مورد نیاز، پر کردن فرم های مهاجرتی و مکاتبات، انجام پرداخت های مالی مورد نیاز، انجام برخی اقدامات حقوقی و رزرو کردن نیاز دارید. با انتخاب تراست، در تمامی این مراحل ما در کنار شما خواهیم بود و بهترین انتخاب ها و بیشترین احتمال قبولی را برای شما به ارمغان می آوریم. کافیست برای اولین قدم، فرم اولیه ارزیابی مهاجرتی رایگان را برای ما ارسال کنید تا از خدمات ارزنده ی ما بهره مند شوید.

تراست تجربه ی سالها نمایندگی متقاضیان مهاجرتی را دارد و توسط مشاورین و وکلای خبره و با تجربه خود، صدها پرونده موفق مهاجرتی را دارد. عضویت در انجمن مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا (ICCRC)، اجازه ی قانونی تشکیل درخواست مهاجرتی برای تمامی سناریو های مهاجرتی و حقوقی را می دهد به علاوه تراست، نماینده رسمی دانشگاه ها و کالج های مختلف در سرتاسر کانادا می باشد.

سازمان مهاجرت کانادا امکان درخواست های مهاجرتی را هم از طرف اشخاص حقیقی و هم شرکت های حقوقی (شرکت های وکالت مهاجرتی رسمی کانادا) می پذیرد. شما می توانید به غیر از موارد معدود، تمامی اقدامات مهاجرتی خود را شخصاً انجام دهید. اما با توجه به گستردگی و پیچیدگی قوانین و مقررات مهاجرتی، این کار نیازمند صرف زمان زیاد و احتمال خطا در انجام روند های قانونی است. استفاده از خدمات مشاوره ای و وکالتی، شما را آگاه تر، روند کار را سریعتر و احتمال موفقیت مهاجرت شما را بیشتر می کند. تراست، با اتکا به سالها تجربه و اطلاع دقیق از قوانین و مقررات اداره مهاجرت کانادا، به شما کمک می کند آینده ی زندگی خود در کانادا را آن طور که می خواهید طراحی کنید.

اگر شما مدارک تایید کننده حداقل یک سال سابقه ی کار و همین طور مدرک زبان انگیسی و یا فرانسوی دارید، به صورت بالقوه امکان مهاجرت به کانادا را دارید. شما می توانید از یکی از راههای مهاجرتی کارکنان ماهر (Skilled worker) و برنامه های استانی (Provincial nominee) اقدام به ثبت درخواست مهاجرتی خود کنید. دقت کنید امتیاز شما و به تبع آن شانس موفقیت مهاجرت شما در سیستم های مختلف متفاوت است. می توان اینطور گفت که ممکن است یک جا به شما نیاز نداشته باشند و جایی دیگر به وجود شما نیاز زیادی وجود داشته باشد. ما به شما پیش نهاد می دهیم فرم رایگان مهاجرت کاری را پر نمایید و از بهترین انتخاب های خود توسط مشاوران خبره ی ما اطلاع پیدا کنید.

بله، با وجود تغییرات ویزا های مهاجرت اقتصادی کانادا، هنوز این راه برای ایرانیان باز است و شما می توانید یکی از 15 هزار مهاجر سرمایه گذار کانادا در سال آینده باشید. سرمایه گذاری همواره احتیاج به بررسی و شناخت کافی از شرایط و ملاحظات وجود دارد. این حقیقت برای مهاجرت سرمایه گذاری نیز صدق می کند و با توجه به تعدد راه های مهاجرت سرمایه گذاری، لازم است اطلاع کافی از قوانین مهاجرتی کانادا داشته باشید. به شما پیش نهاد می دهیم با پر کردن فرم رایگان اولیه مهاجرت سرمایه گذاری از خدمات حرفه ای مشاورین و وکلای تراست بهره ببرید.

این امکان با توجه به نوع و وسعت کسب و کار شما به صورت بالقوه وجود دارد. دقت نمایید که شما با چندین سناریو می توانید ویزا های کارآفرینی و کاری کانادا را دریافت نمایید. به عنوان مثال شما می توانید شرکت خود را به کانادا همراه با سرمایه ای معین منتقل نمایید و یا کسب کاری مشابه را در کانادا خریداری کنید. همینطور ممکن است بتوانید در کانادا سرمایه گذاری را برای کسب و کار خود پیدا کنید و همین طور مسیر های متنوع دیگر. باید به این نکته هم توجه نمایید که کسب و کار شما ممکن است در مقاصد مختلف کانادا متفاوت مورد استقبال قرار گیرد. همین حالا فرم رایگان مهاجرت کارآفرینی پر کنید و از مشورت مشاورین و وکلای خبره ی ما سود ببرید.

بله، این امکان برای شما وجود دارد. برای انجام این کار به نکات که به اختصار آمده اند توجه نمایید: شما برای کار بعد از تحصیل باید اجازه ی کار و ویزای اقامت موقت کاری دریافت نمایید. برخی از دانشگاه های کانادا پس از فارغ التحصیلی بلافاصله به شما اجازه کار را می دهند. نحوه ی دریافت ویزای اقامت کاری به محل تحصیل و کار شما ارتباط دارد. اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، بهتر است به شرایط کار پس از تحصیل را نیز در نظر بگیرید.

Load More

مطالب اختصاصی مهاجرت

آخرین اخبار مهاجرتی را در لحظه دریافت کنید.

شهرهای کانادا

کانادا شهر ها و ایالت های مختلف با شرایط زندگی متفاوتی دارد و بهتر است شما قبل از مهاجرت به کانادا در مورد این مناطق اطلاعات کافی کسب کنید تا بهترین شهر را برای زندگی انتخاب کنید. در این بخش از شهروند اطلاعات جامعی از شهرهای مختلف کانادا را برایتان فراهم آورده ایم.

سرویسهای رایگان
.01

نسخه فارسی کتاب Citizenship

ترجمه فارسی کتاب شهروندی کانادا ...

.02

کتابها و منابع تازه واردین به کانادا

.03

نسخه فارسی کتاب آزمون رانندگی BC

.04

نسخه فارسی کتاب آزمون رانندگی انتاریو

.05

نسخه فارسی کتاب آزمون رانندگی آلبرتا

.06

تقویم فارسی و تبدیل تاریخ

براحتی تاریخ مورد نظر خود را تبدیل کنید

آیا تمایل دارید با مرکز خدمات مهاجرتی تراست همکاری کنید؟

دوستان شما چه می گویند؟

به کلمات ما بسنده نکنید. نظرات استفاده کنندگان از خدمات ما را ببینید.

5/5
"حتما تراست رو به دوستانم معرفی میکنم. استفاده از راهنمایی هاشون به من کمک کرد که با خیال راحت ویزای تحصیلیم قبول بشه. حرفه ای، با اطلاع و دوستانه."
رضا جوانشیر
"واقعا باورم نمیشه که چقدر زمان برای آماده کردن من صرف کردید و همه اطلاعات لازم رو که برای پذیرشم لازم بود به من دادید. واقعا سپاس"
سودی ن.
5/5
" .بهترینید. تیمتون عالیه. مخصوصا نازلی که تو همه مراحل با من بود و کمکم کرد"
رعنا س.
5/5
اخبار مهاجرت
افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا و ویزای اقامت دائم که تاریخ اعتبار آن منقضی شده می‌توانند به کانادا سفر کنند

افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا و ویزای اقامت دائم که تاریخ اعتبار آن منقضی شده می‌توانند به کانادا سفر کنند

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرد: افراد دارای تأییدیه اقامت دائم کانادا (COPR) و افراد دارای ویزای اقامت دائم (PRV) معاف از

   بیشتر