کار در نوا اسکوشیا

کار در نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا یکی از استان‌های شرقی کاناداست و با 923 هزار و 598 سکنه، در میان استان‌های آتلانتیک کانادا، پرجمعیت ترین است. در سال‌های اخیر تعداد مهاجرانی که متقاضی کار در نوا اسکوشیا هستند به شکل روزافزونی افزایش پیدا کرده است. اما شاید از خود بپرسید که دلیل این محبوبیت چیست؟ قطعاً هیچ محبوبیتی بی دلیل نیست، پس با تراست در این مقاله همراه باشید تا دلایل محبوبیت نوا اسکوشیا را شرح دهیم.

چرا کار در نوا اسکوشیا

طبق گزارش OECD، شاخص کیفیت زندگی در کانادا از تمام کشورهای عضو گروه 7 بالاتر است؛ در این رتبه بندی شرایط کلی و کیفیت زندگی در نظر گرفته شده است. در این میان ساکنان نوا اسکوشیا زندگی بسیار مرفه و ایده آلی دارند، که موجب شده است تا متقاضیان کار در نوا اسکوشیا روز به روز افزایش یابد. در ادامه شما را با شرایط زندگی و کار در این استان آشنا می‌سازیم.

کتاب بازار کار کانادا

زندگی در نوا اسکوشیا

کیفیت زندگی در نوا اسکوشیا عاملی بوده است که کارگران بسیار ماهر بین‌المللی را به زندگی و اقامت دائم در این استان جذب کرده است. در واقع کیفیت زندگی در این استان در مقایسه با هر مکان دیگری به جایگاه دوم تنزل نخواهد کرد. چه عاشق سواحل شنی و صخره‌های ساحلی باشید یا فرهنگ و انرژی زندگی شهری، کار در نوا اسکوشیا نزدیکی به آنها را برایتان میسر می‌سازد.

آب و هوای این استان معتدل است و ساکنان می‌توانند در تمام اوقات سال از انواع تفریحات لذت ببرند. در زمستان می‌توان به اسکی و اسکیت بازی رفت و در تابستان از پیاده روی، گلف و موج سواری لذت برد. در تمام طول سال نیز درب تئاترها باز است و می‌توانید اوقات خود را با شرکت در انواع کنسرت‌های موسیقی ودیگر تفریح ها تغییر دهید.

زندگی در نوا اسکوشیا نسبت به سایر استان‌ها مقرون به صرفه است. این یعنی مهاجرانی که برای کار در نوا اسکوشیا وارد این استان می‌شوند، برای تهیه مسکن و هزینه‌های زندگی با مشکلات جدی روبرو نمی‌شوند. واقعیت این است که این احتمال وجود دارد که هر مهاجری در ابتدای ورود به مقصد خود با چالش‌هایی از قبیل تهیه مسکن و تأمین مخارج زندگی روبرو شود. لیکن هزینه‌های پایین زندگی در نوا اسکوشیا از نگرانی‌های شما در این خصوص خواهد کاست.

در نوا اسکوشیا 10 دانشگاه مشغول فعالیت هستند که درهای آنها به روی فرزندان نامزدهای قبول شده برای کار در نوا اسکوشیا باز است. این دانشگاه‌ها به ترتیب عبارت‌اند از دانشگاه آکادیا، مدرسه تکنولوژی آتلانتیک، دانشگاه کیپ برتون، دانشگاه دال هاوزی، دانشگاه سنت وینسنت مونت، دانشگاه NSCAD، دانشگاه سنت فرانسیس خاویر، دانشگاه سنت آن و دانشگاه کینگز کالج. هر کدام از دانشگاه‌های یاد شده در رشته‌های تحت پوشش خود در میان بهترین‌های کانادا حضور دارند.

همچنین، باید اشاره کرد که بیش از 90 کالج تجاری خصوصی نیز در نوا اسکوشیا وجود دارند. به این ترتیب، بهترین امکانات آموزشی برای فرزندان مهاجرانی که برای در کار در نوا اسکوشیا اقدام کرده‌اند، فراهم آمده است.

بازار کار در نوا اسکوشیا

بازار کار در نوا اسکوشیا

اقتصاد نوا اسکوشیا به طور سنتی به منابع طبیعی غنی آن، به ویژه شیلات متکی است. ولی، امروزه سکوهای نفتی دریایی و گردشگری نیز حمایت‌های وسیعی از اقتصاد این استاد به عمل می‌آورند. سالانه بیش از 200 هزار کشتی مسافربری از بندر اصلی هالیفاکس عبور می‌کند، آماری که خود نشان می‌دهد که در سال چه میزان ارز از طریق گردشگری وارد این استان می‌شود.

علاوه بر این، صنایع مربوط به اطلاعات و تکنولوژی به سرعت در این استان در حال پیشرفت هستند، خبری که باعث خوشحالی تعداد زیادی از متقاضیان کار در نوا اسکوشیا خواهد شد. همچنین، نوا اسکوشیا بزرگ‌ترین صادر کننده درخت کریسمس، خرچنگ دریایی و توت‌های وحشی در سراسر جهان به شمار می‌آید.

همان طور که حدس زده می‌شود، اقتصاد متنوع و بزرگ این استان فرصت‌های شغلی قابل توجهی را در زمینه‌های تجارت، صادرات و واردات، شیلات و ماهیگیری و گردشگری در اختیار مهاجران قرار می‌دهد.

پنج منطقه کلیدی متشکل از شهرستان‌های کوچک و شهرهای در حال رشد در نوا اسکوشیا وجود دارند. بنابراین، صنایع متنوعی در این استان در حال فعالیت هستند که می‌توانید در صنعت مورد علاقه خود مشغول به کار شوید.

خوب است که متقاضیان کار در نوا اسکوشیا را مطلع کرد که بزرگ‌ترین بخش استخدامی در هالیفاکس، بخش خدماتی است. این بخش شامل طیف وسیعی از مشاغل می‌شود که راه را برای ورود به مرکز این استان هموار می‌سازند.

این در حالی است که در منطقه دره آناپولیس، کشاورزی حرف اول را می‌زند. بخش‌های مربوط به کشاورزی و ساخت و ساز بیشترین تأثیرگذاری را بر اقتصاد دره آناپولیس دارند.

نوا اسکوشیای شمالی یکی دیگر از مناطقی است که بیشترین درصد استخدامی آن مربوط به صنایع خدماتی – تولیدی است. صنعت کالا نیز سهم قابل توجهی در استخدامی‌های این منطقه دارد.

اما بازوهای تنومند اقتصاد نوا اسکوشیای جنوبی، از قبیل بخش تولیدات، در سال‌های اخیر شاهد افزایش درصد استخدامی بوده است. خوب است که متقاضیان کار در نوا اسکوشیا را مطلع ساخت که بخش‌های ساخت و ساز، جنگلداری، ماهیگیری، معدن‌کاوی و نفت و گاز نیز کماکان فرصت‌های کاری فراوانی را در منطقه نوا اسکوشیای جنوبی فراهم می‌آورند.

جزیره کیپ برتون نیز یکی دیگر از مناطق نوا اسکوشیا است که در سال‌های اخیر شاهد افزایش روزافزون فرصت‌های شغلی تمام وقت و پاره وقت بوده است. صنایع مختلف این منطقه، از قبیل مراقبت‌های بهداشتی، مددکاری اجتماعی و نیز مدیریت عمومی، در حال رشد و پیشرفتی سریع هستند.

اگر می‌خواهید در کمترین زمان ممکن فرآیند مهاجرت خود را طی کنید، تراست بهترین انتخاب شماست. مشاوران و وکلای ما در تراست با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی مهاجرت از ابتدا تا انتهای مسیر همراهتان خواهند بود.

استاندارد حقوق کار در نوا اسکوشیا

استاندارد حقوق کار در نوا اسکوشیا

طبق آخرین بروز رسانی در اول آوریل 2020، حداقل حقوق دریافتی کارمندان در نوا اسکوشیا 12 دلار و 55 سنت برای هر ساعت کاری است. طبق همین قانون کار در نوا اسکوشیا، تعداد ساعات کاری اغلب شغل‌ها، در هفته، برابر است با 48 ساعت یا کمتر. توجه کنید که برخی صنایع ممکن است از حداقل حقوق متفاوتی پیروی کنند یا برخی هم از پرداخت حداقل حقوق 12 دلار و 55 سنت معاف باشند.

تفاوتی در بین زنان و مردان وجود ندارد و تمام اصناف، فارغ از جنسیت، برای کار یکسان باید حقوق و مزایای یکسان در نظر بگیرند. کارفرما می‌تواند به یکی از روش‌های نقدی، چک، انتقال از طریق ایمیل یا واریز مستقیم به حساب بانکی کارمند، حقوق او را پرداخت کند.

طبق قانون کار در نوا اسکوشیا، هر کارمند حق استفاده از 2 هفته تعطیلات با حقوق و مزایا را در سال (12 ماه تمام) دارد. در صورتی که بیش از 8 سال در یک شرکت کار کرده باشید، حق استفاده از حداقل 3 هفته تعطیلات را در سال خواهید داشت.

در نظر داشته باشید که حقوق دریافتی کارمند برای اضافه کاری معادل یک و نیم برابر حقوق ساعات معمول کاری است. هر کارمند در هفته باید 48 ساعت کار کند و پس از آن اضافه کاری محسوب خواهد شد. در ضمن، هر کارمند در طول جشن‌هایی از قبیل روز تحویل سال جدید، روز میراث نوا اسکوشیا، روز کانادا، روز کارگر، کریسمس و Good Friday حق مرخصی با حقوق دارد.

میانگین درآمد مشاغل محبوب در نوا اسکوشیا

میانگین درآمد مشاغل محبوب در نوا اسکوشیا

شرکت‌ها و مؤسسات گوناگونی مشغول به کار در نوا اسکوشیا هستند که فرصت‌های شغلی ایده آلی را نیز فراهم آورده‌اند. توجه کنید که برای اینکه بتوانید جایگاه‌های مطلوبی را در شرکت‌های معتبر به دست آورید، باید از سطح تحصیلات بالایی برخوردار بوده و بر تمام ابعاد شغل خود تسلط کامل داشته باشید.

از سوی دیگر، پر واضح است که برخی مشاغل در مجموع درآمد بالاتری نسبت به سایرین دارند. برای مثال می‌توانیم به پزشکی و جراحی، مدیران ارشد اجرایی و امور مالی، استادان دانشگاه، مدیران بازاریابی، خلبان‌ها و غیره اشاره کرد.

با این وجود، نباید این واقعیت را فراموش کرد که تمام ساکنین و افرادی که به کار در نوا اسکوشیا مشغول هستند، از سطح زندگی و رفاه بالایی برخوردارند. یعنی، در صورتی که فرد بتواند با موفقیت وارد بازار کار این استان شود، خواهد توانست زندگی شایسته‌ای را برای خود و خانواده‌اش تأمین کند.

در اینجا، به غیر از مشاغل پردرآمدی که به آنها اشاره شد، مشاغل دیگری را در جدول پایین معرفی می‌کنیم که می‌توانند درآمد بالایی را برای شما به ارمغان بیاورند. توجه داشته باشید که در اینجا به بالاترین سطح درآمدی که فرد می‌تواند در این مشاغل داشته باشد، اشاره می‌کنیم.

عنوان شغلدرآمد
مدیر عمومی196 هزار دلار
مدیر ریسک و سرمایه190 هزار دلار
استراتژیست رسانه دیجیتال138 هزار دلار
مدیر محصولات رسانه‌ای151 هزار دلار
مدیر شبکه‌های اجتماعی143 هزار دلار
مدیر طراحی سازه181 هزار دلار
مهندس مشاور عمران193 هزار دلار

در مجموع مشاغل گوناگونی برای کار در نوا اسکوشیا وجود دارند که می‌توانند درآمد بالایی را به دنبال داشته باشند. برای کسب اطلاعات لازم درباره سایر مشاغل و شرایط شغل مورد نظر خود می‌توانید با وکیل یا مشاور مهاجرتی خود تماس بگیرید.

بزرگترین شرکت های نوا اسکوشیا

یکی از امیدهای افراد ماهر این است که به استخدام یکی از شرکت‌های بزرگ و معتبر درآیند. در واقع، شرکت‌های موفق موفقیت خود را مدیون نیروی انسانی خود هستند. مدیران این شرکت‌ها می‌دانند که نیروی انسانی بزرگ‌ترین سرمایه آنهاست که به پیشرفت و موفقیت شرکت یاری می‌رساند. به همین دلیل نیز شرکت‌های بزرگ همیشه برای کارجویان جذاب هستند.

اما اگر به دنبال کار در نوا اسکوشیا هستید، لازم است بگوییم که همان طور که شرکت‌های موفق برای شما جذاب هستند، افراد تحصیل‌کرده و دارای مهارت‌های ایده آل نیز برای این شرکت‌ها جذاب هستند. شاید در برخی کشورها تحصیلات ارزش واقعی خود را نداشته باشد و آمار بیکاری افراد تحصیل‌کرده، حتی فارغ‌التحصیلان تحصیلات تکمیلی، نیز بالا باشد. اما این وضعیت دو دلیل عمده دارد:

 • در این گونه کشورها کار برای افراد تحصیل‌کرده و ماهر وجود ندارد، پس این افراد یا بیکارند یا باید در مشاغل کم درآمدی که نیازی به مهارت‌های آنها ندارند، مشغول کار شوند.
 • این افراد نتوانسته‌اند در طول تحصیلات خود مهارت‌های لازم را برای جذب شدن در شرکت‌های معتبر به دست آورند؛ به سخن دیگر، مدرک را ارزان گرفته‌اند و بیرون آمده‌اند.

اما کار در نوا اسکوشیا شرایط دیگری دارد؛ برای ورود موفق به بازار کار این استان تحصیلات و مهارت حرف اول را می‌زند. در صورتی که تحصیلات عالی دارید و تخصص‌های لازم را نیز کسب کرده‌اید، می‌توانید با موفقیت وارد بازار کار شوید.

با این حال، توجه داشته باشید که افراد بدون تحصیلات عالی هم می‌توانند با موفقیت وارد بازار کار شده و جذب شرکت‌های معتبر نیز شوند. همین شرکت‌ها به افرادی نیاز دارند که به عنوان راننده و … فعالیت کنند. بنابراین، اگر تحصیلات عالی قابل توجهی ندارید، اما مهارت‌های لازمه را دارید، با امید برای ورود به بازار کار در نوا اسکوشیا اقدام کنید.

در اینجا تعدادی از بهترین کارفرماهای نوا اسکوشیا را معرفی می‌کنیم. این کارفرمایان توانسته‌اند برترین رتبه‌ها را در سال 2020 به دست آورند.

 • Admiral Insurance Services Ltd.
 • CBCL Limited
 • Clearwater Seafoods LP
 • Crombie REIT
 • Dalhousie University
 • East Coast Credit Union
 • Emera Inc.
 • Health Association Nova Scotia
 • Innovacorp
نکاتی درباره جستجوی شغل در نوا اسکوشیا

نکاتی درباره جستجوی شغل در نوا اسکوشیا

داشتن اطلاعات لازم درباره بازار کار در نوا اسکوشیا یکی از بایدهاست. اگر می‌خواهید به این استان مهاجرت کنید، اطلاعات لازم را درباره آن جمع آوری کنید. توجه داشته باشید که اقدام به مهاجرت بدون آگاهی از وضعیت مقصد، نه فقط شما را به موفقیت نخواهد رساند، بلکه احتمال دارد که نتیجه معکوس هم داشته باشد.

برای مثال، در خصوص کار در نوا اسکوشیا باید اطمینان حاصل کنید که شغل و مهارت شما در این استان مورد نیاز است. فهرست مشاغل مورد نیاز نوا اسکوشیا یک لیست بلندبالاست، لیکن شاید برخی شغل‌ها در این استان مورد نیاز نباشند.

از سوی دیگر، یکی از موارد بسیار ضروری عبارت است از تسلط کافی به زبان انگلیسی یا فرانسوی. دو زبان یاد شده در کانادا رسمی هستند، یعنی بدون یکی از این زبان‌ها، به ویژه زبان انگلیسی، قادر به زندگی در کانادا نخواهید بود. توجه کنید که تسلط بر زبان انگلیسی از دو جهت ضروری است:

 • تسلط بر زبان انگلیسی برای زندگی و کار در نوا اسکوشیا یا هر محیط انگلیسی زبان دیگری ضروری است، چون بدون آن نه می‌توانید وارد بازار کار شوید و نه حتی با محیط ارتباط برقرار کنید.
 • تسلط بر زبان انگلیسی یکی از مواردی است که تأثیر قابل توجهی بر امتیاز شما برای دریافت دعوت نامه برای اخذ اقامت دائم کانادا دارد.

بنابراین، بهتر است از همین الآن برای تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی خود اقدام کنید تا امتیاز و شانس خود را برای اخذ اقامت دائم کانادا افزایش دهید.

تراست همواره به دنبال جلب اعتماد شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید به‌راحتی و بدون هزینه‌ی خاصی برای بررسی شرایط خود برای اخذ اقامت کانادا با تراست تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان در این خصوص بهره‌مند شوید.

فرصت های مهاجرت کاری به نوا اسکوشیا

فرصت های مهاجرت کاری به نوا اسکوشیا

فرصت‌های مهاجرتی مختلفی برای مهاجرت به نوا اسکوشیا وجود دارند. اما یکی از جریان‌های محبوب مهاجرانی که برای کار در نوا اسکوشیا اقدام می‌کنند، جریان اکسپرس انتری است. بنابراین، در اینجا به توضیح این روش مهاجرتی می‌پردازیم.

اکسپرس انتری یکی از جریان‌های برنامه نامزدی نوا اسکوشیا به شمار می‌آید. این جریان برای تازه واردانی طراحی شده است که می‌توانند برای پر کردن جایگاه‌های شغلی مورد نیاز وارد بازار کار شوند و به سادگی با نیروی کار این استان تلفیق شوند.

 • اکسپرس انتری نوا اسکوشیا – گروه A

گروه A جریان اکسپرس انتری نوا اسکوشیا یک تفاوت عمده با گروه B دارد: تمام متقاضیان شرکت در این گروه مهاجرتی باید یک پیشنهاد شغلی تمام وقت از سوی کارفرمایی در نوا اسکوشیا را داشته باشند. با توجه به اینکه اغلب قریب به اتفاق متقاضیان کار در نوا اسکوشیا در ایران این شرط را ندارند، به سراغ گروه B می‌رویم.

 • اکسپرس انتری نوا اسکوشیا – گروه B

یک نکته این گروه B جریان اکسپرس انتری نوا اسکوشیا را از گروه A متمایز می‌سازد: تمام متقاضیان این گروه باید حداقل 12 ماه سابقه کاری تمام وقت در یکی از مشاغل مورد نیاز را داشته باشند. علاوه بر این، متقاضیان باید شرایط عمومی مورد نیاز این برنامه را داشته باشند تا بتوانند برای کار در نوا اسکوشیا اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز اکسپرس انتری نوا اسکوشیا

مدارک مورد نیاز اکسپرس انتری نوا اسکوشیا

شرط اکسپرس انتریوضعیت
پروفایل اکسپرس انتریبله
ارتباط با استان نوا اسکوشیاخیر
پیشنهاد شغلیخیر
مهارت زبانی (انگلیسی)CLB7 یا معادل آن در آزمونهای معتبر دیگر
سطح تحصیلاتدبیرستان
سابقه کارییک سال در یکی از مشاغل مورد نیاز
نیاز به سرمایه گذاریهیچ کدام

توجه کنید که برای برخورداری از مزایای گروه B جریان اکسپرس انتری نوا اسکوشیا، لازم است پروفایل خود را ایجاد کنید تا در قرعه کشی این استان شرکت داده شوید. متقاضی کار در نوا اسکوشیا، باید حداقل شرایط لازم برای شرکت در یکی از برنامه‌های اقتصادی فدرال داشته باشد، تا بتواند پروفایل خود را برای شرکت در قرعه کشی تحویل دهد. این برنامه‌ها عبارت‌اند از:

 • برنامه کارگران ماهر فدرال
 • کلاس تجربه کانادایی
 • برنامه تجار ماهر فدرال

گواهی تمکن مالی

تمام نامزدهای این جریان باید گواهی تمکن مالی مورد نیاز را داشته باشند. مبلغ این گواهی توسط اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا تعیین می‌شود.

مشاغل مورد نیاز در نوا اسکوشیا

مشاغل مورد نیاز در نوا اسکوشیا

مشاغل جدول پایین مربوط به مشاغل مورد نیاز برای جریان اکسپرس انتری استان نوا اسکوشیا است. پس کارگران ماهری که می‌خواهند از طریق جریان اکسپرس انتری وارد بازار کار این استان شوند، می‌توانند از مشاغل پایین استفاده کنند.

کدمشاغل واجد شرایط
1111حسابداران و حسابرسان مالی
1114دیگر کارکنان بخش مالی
1123دستیاران اداری
1311تکنسین های حسابداری و دفتر داران
2131مهندسین عمران
3012پرستاران و پرستاران روان درمانی دارای مجوز رسمی
3233پرستاران تجربی دارای مجوز رسمی
4021مدرسین حرفه ای و مدرسین دانشگاه ها
4211دستیاران حقوقی و مشاغل مرتبط
4212کارگران مددکاری و خدمات اجتماعی

کارگران با مهارت متوسط که مایل‌اند برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند، لازم است در یکی از مشاغل جدول پایین دارای سابقه کاری باشند. در حال حاضر دو شغل پرستاری و رانندگی کامیون از مشاغل با میزان تقاضای بالا در بازار کار در نوا اسکوشیا هستند.

کدمشاغل واجد شرایط
3413کمک پرستاران، افراد مسن و خدمات مربوط به بیماران
7511رانندگان کامیون

از سوی دیگر، خوب است به این مورد اشاره شود که پزشکان همچنان در نوا اسکوشیا بسیار مورد تقاضا هستند. مشاغل مورد نیاز حوزه پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی در جدول پایین مورد اشاره قرار گرفته‌اند.

کدمشاغل واجد شرایط
3111پزشکان متخصص
3112پزشکان خانوادگی

درباره بازار کار پزشکی در کانادا بیشتر بدانید.

کار و درآمد دانشجویی در نوا اسکوشیا

کار و درآمد دانشجویی در نوا اسکوشیا

اکثر دانشجویانی که در کانادا به تحصیل اشتغال دارند، مایل‌اند که وارد بازار کار در نوا اسکوشیا نیز شده و کسب درآمد کنند. باید گفت که امکان کار دانشجویی در این استان برای تمام دانشجویان خارجی فراهم است. تنها تفاوت دانشجو با سایر افراد در این است که دانشجویان تنها به صورت پاره وقت می‌توانند کار کنند، یعنی 20 ساعت در هفته.

توجه داشته باشید که هر کسی که وارد کانادا می‌شود باید شماره سین خود را دریافت کند. بر طبق این شماره هر کارفرمایی به سادگی پی می‌برد که متقاضی دانشجو بوده و اجازه کار تمام وقت را ندارد.

ولی همین کار پاره وقت دانشجویی در کنار تأمین بخشی از مخارج فرد، مزایایی از قبیل کسب تجربه کار در نوا اسکوشیا، تقویت رزومه و یافتن دوستان جدید را به دنبال دارد. توجه کنید که امروزه بسیاری از دانشگاه‌ها یا خود در محیط دانشگاه برای دانشجویان کارآفرینی می‌کنند یا اینکه از ارتباطات خود با بازار کار استفاده کرده و دانشجو را وارد بازار کار می‌کنند.

نحوه پیدا کردن کار در نوا اسکوشیا

فراموش نکنید که در فرایند پیدا کردن کار در نوا اسکوشیا یا هر نقطه دیگری از کانادا دید شخص نسبت به خود و جامعه تأثیر فراوانی دارد. بنابراین، مثبت اندیش باشید و به توانایی‌های خود تکیه کنید تا مسیر موفقیت شغلی خود را پیدا کنید. به هر حال، مواردی هم هستند که می‌توانند بر فرآیند پیدا کردن کار در نوا اسکوشیا تأثیر بگذارند، برای مثال می‌توان به نکات پایین اشاره کرد:

 1. رزومه و کاور لتر قوی داشته باشید – رزومه شما باید کاناداییزه شده باشد؛ همچنین، ارسال کاور لتر در کانادا بسیار مرسوم است.
 2. امروزه اغلب کارفرمایان به ارسال آگهی استخدامی در لینکدین تمایل پیدا کرده‌اند. بنابراین، با حساب لینکدین خود به عنوان رزومه آنلاین خود برخورد کنید.
 3. به سایت‌های کاریابی سر بزنید:
 • Ca.indeed.com
 • Wowjobs.ca
 • Workopolis.com
 • Hobsearch.monster.ca
 1. با محیط کاری و فرهنگ کار در نوا اسکوشیا سازگار باشید. همین نکته می‌تواند رمز موفقیت شما باشد.
 2. پیگیر باشید تا به هدف خود دست یابید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت کاری

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

 • ارائه چک لیست مدارک
 • انجام امور مربوط به انطباق مدارک
 • تهیه CV
 • بررسی بیزینس های موردنظر و شروع مکاتبات اولیه
 • انجام مکاتبات نهایی با کارفرمای کانادایی
 • اخذ تاییدیه LMIA
 • شروع مراحل اخذ ویزا
 • ثبت نام بیومتریک
 • پیگیری ویزای همراه
 • مشااوره متقاضی پس از ورود تا شروع پروسه اخذ PR

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

در کنارتان هستیم!

وکلای و مشاورین باتجربه تراست با تمام روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند

سوالات متداول

برای تأیید گواهی تمکن مالی باید چه مقدار پول داشته باشم؟

مبلغی که هر متقاضی کار در نوا اسکوشیا باید ارائه دهد، به طور مستقیم با تعداد افراد خانواده او ارتباط دارد. این مبلغ برای یک فرد مجرد در حدود 13 هزار دلار کانادایی است، برای یک خانواده دو نفره 16 هزار و برای یک خانواده سه نفره حدود 20 هزار دلار کانادایی.

اگر پروفایلم منقضی شود باید چکار کنم؟

می‌توانید یک پروفایل جدید ایجاد کنید. شما می‌توانید، تا زمانی که صلاحیت لازم را دارید، پروفایل جدید ایجاد و در قرعه‌کشی‌ها شرکت کنید.

پروفایل متقاضیان کار در نوا اسکوشیا برای چه مدتی اعتبار دارد؟

پروفایل اکسپرس انتری مدت 12 ماه، از هنگام تحویل آن، معتبر خواهد ماند.

من مدرکم را در رشته (مهندسی، پرستاری، برنامه‌نویسی، …) دریافت کرده‌ام. بهتر است از کدام برنامه‌ استانی استفاده کنم؟

حدود 80 جریان برنامه استانی وجود دارد. برای کسب اطلاعات لازم درباره هر کدام از برنامه‌ها بهتر با وکیل یا مشاور خود تماس بگیرید.

من به مشاوره تخصصی نیاز دارم، به کجا سر بزنم؟

سازمان تراست متشکل از وکلا و مشاوران حرفه‌ای و متعهد حوزه مهاجرت است و در طول سال‌ها به افراد فراوانی برای رسیدن به مقصد کمک کرده است. اینجا بهترین مکانی است که می‌توانید برای مشاوره تخصصی درباره مهاجرت و ورود به بازار کار در نوا اسکوشیا به آن سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید