خرید از فروشگاه‌ های ارزان در کانادا

خرید از فروشگاه‌ های ارزان در کانادا

فروشگاه‌ های ارزان در کانادا

کانادا کشوری جذاب برای گردشگران است و سالانه توریست‌های بسیاری از سرتاسر دنیا به این کشور سفر می‌کنند. یکی از بهترین بخش‌های هر سفر یقیناً بخش خرید است. در شهرهای کانادا فروشگاه‌های بسیار متنوعی وجود دارد. گردشگران به دلیل گرانی برخی فروشگاه‌های کانادا، فکر خرید را از سر بیرون می‌کنند. اما همیشه اینطور نیست و فروشگاه‌های مقرون به صرفه زیادی در سراسر کانادا وجود دارد؛ پس خود را از لذت خرید محروم نکنید. در این مقاله قصد داریم شما را با فروشگاه‌های مقرون به صرفه در کانادا آشنا کنیم، در ادامه با تیم تراست همراه باشید.

درباره انتقال پول از کانادا به ایران ، اقتصاد کانادا و مهاجرت به کانادا بیشتر بدانید.

فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای در کانادا

فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کانادا به مراکز خرید بزرگی گفته می‌شود که در آن‌ها تمام اقلام مورد نیاز اعم از مواد خوراکی، پوشاک، لوازم خانگی، اسباب‌بازی و غیره را می‌توان تهیه کرد. .

فروشگاه‌ های تخصصی در کانادا

اگر فقط به قصد گردش و بازدید از مراکز خرید در کانادا را دارید، بهتر است فروشگاه‌های زنجیره‌ای را انتخاب کنید اما اگر قصد خرید کالای خاصی را دارید به فروشگاه‌های تخصصی سر بزنید. فروشگاه‌های تخصصی در تمام شهرهای کانادا وجود دارند و در هر یک از آن‌ها کالای مخصوصی به فروش می‌رسد مثل پاساژ پایتخت خودمان. معمولا اشخاصی که قصد خرید عمده را دارند به فروشگاه‌های تخصصی مراجعه می‌کنند.

فروشگاه‌ های مواد بهداشتی و لوازم آرایشی

این دسته از فروشگاه‌ها در کانادا برای گردشگران بسیار جذاب و دیدنی هستند به ویژه برای خانم ها و خرید لوازم آرایشی.

بازارچه‌ محصولات کشاورزی

بازدید از بازارچه‌های محصولات کشاورزی برای بسیاری از گردشگران فوق‌العاده جذاب ست زیرا کانادا کشوری سرسبز با محصولات گیاهان و کشاورزی متنوع است.

فروشگاه مواد غذایی

اگر در کانادا هستید و دوست دارید وعده‌های غذایی‌تان را خودتان تهیه کنید، شک نکنید که با وجود فروشگاه‌های متنوع موادغذایی و با کیفیت، می‌توانید بهترین و خوشمزه‌ترین غذاها را طبخ کنید، فقط کافی است چند دستورالعمل ساده‌ی آشپزی را یاد بگیرید.

فروشگاه‌‌ های یک دلاری

در مورد اسم این فروشگاه‌ها اشتباه نکنید چون خود فروشگاه یک دلار قیمت ندارد بلکه تمام اجناسی که در آن به فروش می‌رسد به قیمت یک دلار هستند. این دسته از فروشگاه‌ها نه تنها برای گردشگران بلکه برای شهروندان کانایی هم جذاب است. البته برخی از اجناس با قیمت دو دلار هم به فروش می‌رسند. به طور کلی فروشگاه‌های یک دلاری مکان بسیار ارزانی برای خرید کالاهای مورد نیاز است.

فروشگاه‌ های اقلام دست دوم

در این دسته از فروشگاه‌ها کالاهایی که سالم هستند اما قبلا مورد استفاده قرار گرفته‌اند به فروش می‌رسند. معمولا اشخاصی که توانایی مالی کم‌تری دارند برای تهیه مایحتاج خود به فروشگاه‌های فروش اقلام دست دوم مراجعه می‌کنند. برخی از گردشگران نیز که مقرون به صرفه بودن سفر برای آن‌ها مهم است فروشگاه‌های اقلام دسته دوم .انتخاب آن‌هاست

جمعه سیاه در کانادا

جمعه سیاه، بزرگ‌ترین حراج دنیاست که در کانادا نیز برگزار می‌شود. این حراج در آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می‌شود و اولین بار نیز در آمریکا برپا شد. در این روز فروشگاه‌های بزرگ، به خاطر سال نو، اجناس خود را با قیمت‌های بسیار کمی به فروش می‌رسانند. در این روز، فروشگاه‌ها تقریبا از ساعت 4 صبح کار خود را شروع می‌کنند و با باز شدن در فروشگاه‌ها با تعداد زیادی از مشتریان که ساعت‌ها قبل در صف ورود به فروشگاه قرار داشته‌اند روبرو می‌شوند.

گردشگران نیز اگر در این زمان در کانادا حضور داشته باشند می‌توانند برای خرید سوغات و یا وسایل مورد نظرشان از تخفیف‌های استثنایی در جمعه سیاه استفاده کنند. البته به خاطر داشته باشید که روز جمعه سیاه برای هر خریدی مناسب نیست و در این روز پیشنهاد می‌شود که به خرید لوازم الکترونیک و هدیه بپردازید. اگر قصد خرید لباس با قیمت مناسب دارید باید در روز 26 دسامبر که به boxing day شهرت دارد این کار را انجام دهید. این روز با تخفیف‌های شگفت‌انگیز کفش و لباس همراهست.

در این حراج بزرگ، تخفیف لوازم الکترونیک از ساعت 6  صبح روز 24 دسامبر شروع و تا 6 صبح 26 دسامبر ادامه دارد. در حراج باکسینگ دی، اجناس مختلف با قیمت‌های بسیار مناسب در روزهای معین به فروش می‌رسند.

حراج‌‌ های کانادا

اگر جزء آن دسته از گردشگرانی هستید که خرید، مهم‌ترین بخش سفرتان محسوب می‌شود بهتر است در ماه آوریل به کانادا و مخصوصا به تورنتو سفر کنید. چرا که در این ماه به دلیل قرار گرفتن در آستانه تغییر فصل، حراج‌های زیادی برپا می‌شود که در آن‌ها می‌توانید کالای مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید. در این بخش قصد داریم شما را با بهترین حراج‌های ماه آوریل در کانادا آشنا کنیم:

 • حراج بزرگ Nordstorm: در این حراج شما می‌توانید لباس، کفش و زیور‌آلات مارک‌دار بخرید. این حراج در سالن شماره 6 در مرکز international center برگزار می‌شود. حراج نورداسترم از 10 تا 17 آوریل برگزار می‌شود.
 • حراجی خرید لوازم خانگی: این حراجی برای خانم‌ها بسیار جذاب است و اکثر گردشگران نیز برنامه سفر خود را با زمان برگزاری این حراج در تورنتو تنظیم می‌کنند. حراج لوازم خانگی از 7 تا 10 آپریل در خیابانwendell avenue برگزار می‌شود.

بهتر است قبل از حضور در تمام حراج‌ها تاریخ و قطعیت برگزاری حراجی را در سایت چک کنید.

نکاتی راجع به خرید در کانادا

 داخل فروشگاه برای کالای خریداری شده رسید دریافت کنید زیرا  ممکن است از خرید کالایی پشیمان شوید و بخواهید داخل فروشگاه آن را مسترد کنید در این صورت باید رسید خرید را به همراه کالا به فروشنده بازگردانید. بنابراین حفظ رسید خرید کالا ضروری است. البته در برخی از فروشگاه‌ها و در رابطه با برخی از اجناس امکان استرداد وجود ندارد.

 • در زمان ورود به فروشگاه نسبت به اشخاصی که به تبلیغ اجناس می‌پردازند بی‌توجه باشید چرا که آن‌ها تنها برای گرفتن حق کمیسیون فعالیت می‌کنند و در بیشتر مواقع نیز ویژگی‌هایی غیرواقعی را برای کالاهای داخل مغازه توصیف می‌کنند.
 • ممکن است کالایی در فروشگاه‌های مختلف با قیمت متفاوت به فروش برسد. بهتر است که در مورد اجناس گران قیمت مانند لوازم الکترونیک با مراجعه به اولین فروشگاه اقدام به خرید نکنید و پس از بررسی و کسب اطلاعات بیشتر از نرخ جنس مورد نظر در دیگر مراکز خرید، برای تهیه کالا تصمیم بگیرید.
 • معمولا فروشگاه‌ها در کانادا در فواصل مشخصی اقدام به فروش کالا همراه با تخفیف می‌کنند. در این زمان، کالا با 20 درصد کم‌تر از قیمت اصلی به فروش می‌رسد. اگر در این زمان به فروشگاه مراجعه کنید کالاهایی که دارای تخفیف هستند با درج علامتی از سایر کالاها متمایز شده‌اند.
 • در کانادا معمولا هفته‌ای یک‌بار، بسته‌های تبلیغاتی به منازل ارسال می‌شود که با مطالعه آن می‌توانید از تخفیفات فروشگاه‌ها و حراج‌هایی که قرار است برگزار شوند مطلع می‌شوید. مطالعه بسته‌های تبلیغاتی راهنمای خوبی برای خرید در فروشگاه‌های کانادا هستند. اگر تمایلی به استفاده از آگهی‌های تبلیغاتی ندارید علامت (( NO FLYERS )) را روی جعبه پستی منزل، قرار دهید.

مراکز خرید تورنتو

تورنتو جزء شهرهایی است که اکثر گردشگران پس از ورود به کانادا حتما از آن بازدید می‌کنند. یکی از جذابیت‌های تورنتو برای گردشگران، مراکز خرید مدرنی است که مملو از برندهای مشهور دنیاست.  می‌توانید با مراجعه به این فروشگاه‌ها، بهترین و با کیفیت‌ترین اجناس را خریداری کنید. البته فروشگاه‌های مقرون به صرفه نیز در این شهر وجود دارند بنابراین اگر قصد خرید کالاهای گران‌قیمت ندارید می‌توانید به فروشگاه‌های مقرون به صرفه مراجعه کنید. در ادامه با فروشگاه‌های مقرون به صرفه در تورنتو آشنا خواهید شد.

مرکز خرید ایتون تورنتو

پیشنهاد می‌شود پس از ورود به تورنتو برای آغاز گردش و خرید به فروشگاه ایتون سر بزنید. مرکز خرید ایتون تورنتو، مرکز مدرن و بزرگی است که در مرکز شهر تورنتو واقع در خیابان یونگ یعنی بین خیابان کوئین و دنداس (Dundas) قرار گرفته است. این مرکز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های کانادا در بین گردشگران شهرت دارد. این مرکز خرید چندین بار مورد بازسازی قرار گرفته و در سال 1977 افتتاح شد. در این فروشگاه علاوه بر خرید اجناس با کیفیت از نمای داخلی فروشگاه و دکور مغازه‌ها نیز لذت خواهید برد.

در بخش داخلی فروشگاه و تقریبا در بخش ابتدایی آن مجسمه غازها توجه هر گردشگری را جذب می‌کند. این مجسمه‌های متحرک از سوی هنرمند معروف مایکل اسنو طراحی شدند. مرکز خرید ایتون فروشگاهی است که سقف آن از شیشه ساخته و در طبقات مختلف آن مغازه‌های زیادی تعبیه شده است. در مرکز خرید ایتون به رستوران و کافه نیزوجود دارد.

  yonge street Toronto, Ontario,m5b,2h1 220 آدرس:   

ساعات بازدید: از سه‌شنبه تا جمعه از ساعت 10 تا 21:30، شنبه‌ها از ساعت 9:30 تا 21:30 و یک‌شنبه‌ها از 10 تا 19 و دوشنبه‌ها از 11 تا است.

فروشگاه هادسو‌ن ‌بی‌ کمپانی

شرکت هادسون‌بی، یکی از قدیمی‌‌ترین شرکت‌های کانادایی است که دارای چندین فروشگاه زنجیره ای در سراسر تورنتو و هزاران مرکز خرید در کاناداست. فروشگاه مرکزی هادسون دقیقا در سمت راست مرکز خرید تورنتو ایتون در خیابان کوئین واقع شده است. فروشگاه هادسون بی، فروشگاهی عالی است که در آن هر چیزی از لباس گرفته تا لوازم خانگی و پذیرایی وجود دارد. پتو یکی از کالاهای با کیفیتی است که در این فروشگاه عرضه می‌شود و گردشگران نیز تمایل زیادی به خرید آن دارند. همچنین در این فروشگاه می‌توانید پوشاک و زیورآلات برند فرانسه را هم پیدا کنید.

yonge street, Toronto 176 آدرس:  

فروشگاه یورک ویل

یورک ویل یکی از مراکز خرید بزرگ و معروف تورنتو است که اکثر گردشگران، آن را به عنوان یکی از انتخاب‌های اول خود برای خرید سوغات و وسایل مورد نیاز برمی‌گزینند. یکی از دلایل اصلی انتخاب این فروشگاه از سوی گردشگران، قرار گرفتن یورک ویل در محله‌ای زیبا است که گردشگران می‌توانند در کنار خرید از آثار و بناهای مجاور فروشگاه نیز لذت ببرند. در خیابان اطراف یورک ویل نیز نمایندگی‌های زیادی از برندهای معروف غرفه دارند و به راحتی می‌توانید اجناس مورد علاقه خود را تهیه کنید.

 Bloor-Yorkville BIA 1200 Bay Street Suite 310 Toronto آدرس:

فروشگاه‌ های خرید اقتصادی در ونکوور

وقتی در مورد خرید و مد در ونکوور صحبت می‌شود اولین مکانی که باید به هر گردشگری معرفی کنیم خیابان رابسن است که با وجود مغازه‌های زیاد و نمایندگی‌های برندهای معروف دنیا به یکی از محله‌های مشهور ونکوور برای خرید تبدیل شده است. در خیابان رابسن تعداد زیادی از مغازه‌ها اجناس خود را با قیمت معقول و به صرفه عرضه می‌کنند. این مغازه‌ها اکثرا نمایندگی برندهای مطرح بین‌المللی مانند زارا و بیلتی را دارند.

از این محله می‌توانید با پیاده روی چند دقیقه‌ای به یکی دیگر از مراکز خرید ونکوور برسید. مرکز خرید پسیفیک و آلبرنی همان فروشگاه‌هایی هستند که در آن‌ها می‌توانید با خرید اجناس لوکس و زیبا لذت خود از سفر به ونکوور را چند برابر کنید.

ساوت گرانویل

اگر به خرید اجناس عتیقه و سنتی کانادا و آثار هنری معاصر علاقه دارید حتما سری به خیابان ساوت گرانویل بزنید. حتی اگر خریدی هم انجام ندهید تماشای آثار زیبای هنری که در معرض فروش گذاشته شده‌اند خالی از لطف نخواهد بود. به جای خرید بلیط و تماشای آثار هنری ونکوور در گالری‌ها، بهتر است وقت بگذارید و در خیابان گرانویل قدم بزنید.

گستاون

خیابان گستاون در ونکوور یکی از مکان‌هایی است که مرکز خرید شهروندان شیک‌پوش ونکوور است. اگر به دنبال پیدا کردن لباس‌های مد روز در ونکوور هستید اولین جایی که باید به آن سر بزنید خیابان گستاون است که علاوه بر لباس، آثار هنری و مغازه‌های عتیقه فروشی نیز در آن دیده می‌شود.

کیتسیلانو

 بهترین جایی که وسایل مورد علاقه کودکان را می‌توانید در آن پیدا کنید منطقه کیتسیلانو است. در فروشگاهی که در محله کیتسیلانو قرار گرفته انواع اسباب بازی، دفترهای رنگی جذاب کودکانه و خوراکی‌های خوشمزه پیدا می‌شود. البته در بیشتر مواقع بزرگتر‌ها به قصد خرید خوراکی برای کودکشان به فروشگاه‌های کیتسیلانو مراجعه می‌کنند اما تنوع و هیجان خوراکی‌های خوشمزه بیشتر خودشان را جذب می‌کند.

مترو پلیس‌ ات متروتاون

یکی از بهترین مراکز خرید در ونکوور که جزء پرطرفدارترین فروشگاه‌ها محسوب می‌شود متروپلیس‌ات متروتاون نام دارد. در این مرکز خرید بسیار بزرگ که چندین طبقه است نزدیک به 450 مغازه به همراه یک سینما و چندین رستوران جای گرفته است. این مجموعه مفرح، مکان بسیار خوبی هم برای خرید کالاهای با کیفیت و هم تماشای فیلم‌های جدید است.

این فروشگاه در منطقه برنابی قرار گرفته است و می‌توانید با استفاده از اسکای ترین، ظرف 20 دقیقه به مرکز شهر برسید. لازم به ذکر است که اگر با خودروی شخصی به این مرکز خرید بروید، پارکینگ رایگان در اختیار شما قرار داده می‌شود.

مراکز خرید مقرون به صرفه در مونترال

اگر یکی از مقاصد سفر به کانادا، شهر مونترال است و باید بگوییم که برای خرید محصولات ساخت کانادا، بسیار مناسب است. فروشگاه‌های مدرن و شیک در مونترال هر گردشگری را برای خرید  وسوسه می‌کند. در این بخش از مقاله به معرفی بهترین مراکز خرید در شهر مونترال می‌پردازیم:

له کومون رویال

جالب است بدانید که در سال 1922 میلادی، ساختمان له کومون رویال، بهترین هتل بریتانیا در کانادا بود که در سال 1988، با انجام تغییراتی در دکوراسیون داخلی، به مرکز خریدی بزرگ در مونترال تبدیل شد. در این فروشگاه 1000 مغازه تعبیه شده که در هر یک از آن‌ها کالاهای برند و لوکس به فروش می‌رسند. در این مرکز خرید، برندهایی همچون اورسولابی و دسیگوال، نمایندگی دارند. یکی دیگر از جاذبه‌های این مرکز خرید لوستر معروف کازینو است که زیبایی خاصی را برای محوطه فروشگاه به ارمغان آورده است.

فروشگاه هادسون بی

مردم در مونترال برای خرید پتوهای پشمی با کیفیت به طبقه همکف این فروشگاه مراجعه می‌کنند. در طبقات بالای فروشگاه نیز نمایندگی برندهای تئوری، موشینو، رالف لورن و استلا مک کارتنی، فعالیت می‌کنند.

عتیقه فروشی سن‌ لوران

اگر به تماشا و البته خرید وسایل قدیمی که در فیلم‌های کانادایی می‌بینید علاقه‌مندید در عتیقه‌فروشی سن‌لوران می‌توانید اجناس مربوط به قرن‌های گذشته‌ی کانادا را خریداری کنید.

ودو مزون

ودو مزون یکی از مراکز خرید بسیار زیبا و جذاب است که اشیای موجود در آن چشم هر مشتری را خیره می‌کند. در این مزون، اشیایی مانند لوستر و شمع‌های تزیینی که در ساخت آن‌ها از طراحی‌های خیره‌کننده‌ی زیبایی‌شناسی مدرن و قدیمی استفاده شده به فروش می‌رسند.

این مجموعه یکی از بهترین مراکز برای خرید سوغات جالب محسوب می‌شود. بیشترین اشیایی که از سوی گردشگران در این فروشگاه خریداری می‌شوند عبارتند از:  شمع‌های عطری، تخته سیاه‌های کوچک، آویزهایی به شکل سر گوزن، گیلاس‌های طلاکاری شده، حباب‌های ادیسون و گوی‌های شیشه‌ای.

مراکز خرید مقرون به صرفه در کلگری

کلگری یکی از بهترین شهرهای کاناداست که کم‌تر گردشگری بدون سفر به آن، کانادا را ترک می‌کند. در این شهر جاذبه‌های زیادی برای گردشگران وجود دارد که یکی از آن‌ها، فروشگاه‌های متنوع و البته مقرون به صرفه است که در ادامه به معرفی معروف‌ترین آن‌ها می‌پردازیم:

مرکز خرید بانکرز هال

در مرکز خرید بانکرز هال با وجود مغازه‌های مدرن، رستوران‌های متنوع  و طیف وسیعی از خدمات می توانید خرید و گردش در کلگری را به بهترین شکل تجربه کنید. در اطراف این فروشگاه غرفه‌هایی وجود دارد تا بتوانید از خوردن غذاهای محلی و خوشمزه لذت ببرید. همچنین می توانید در محوطه این مرکز خرید، غذاهای باربکیو میل کنید.  جالب است بدانید که در مرکز خرید بانکرز هال، به سالن‌های آرایشی نیز دسترسی دارید. بانکرز هال در خیابان تاریخی استفان واقع شده است و می‌توانید با استفاده از خط ترانزیت سی مترو به این مکان سر بزنید.

315 – 8th Avenue S.W., Calgaryآدرس:

مرکز خرید سی اف چینوک سنتر

این فروشگاه به عنوان بزرگترین مرکز خرید در شهر کلگری شناخته می‌شود و با وجود 250 مغازه، مقصدی عالی برای خرید و تفریح گردشگران به شمار می‌آید. در این فروشگاه زنجیره‌ای، علاوه بر لذت خرید اجناس با کیفیت و زیبایی، سرگرمی‌های دیگری هم وجود دارد که قرار گرفتن آن‌ها در کنار یک‌دیگر می‌تواند لحظات مفرحی را برای شما رقم بزند.

سینمای  socotiabank Cineplex  و محوطه بیلدینگ Chinook جزء سرگرمی‌هایی هستند که در این مجموعه می‌توانید از ‌آن‌ها لذت ببرید. در مرکز خرید سی اف چینوک سنتر، با وجود مغازه‌های زیاد و تنوع کالا حتما می‌توانید اجناس مورد نظر خود را پیدا کنید.

می توانید با استفاده از خط ترانزیت سی مترو به مرکز خرید چینوک که در Macleod Trail قرار دارد، بروید. این مرکز خرید دارای پارکینگ همکف و زیرزمینی است بنابراین با خودروی خود نیز می‌توانید به این فروشگاه مراجعه کنید. مرکز خرید سی اف چینوک سنتر از طریق خیابان‌های مکلئود تریل، گلنمور تریل، خیابان پنجم و بلوار پنجاه و هشتم نیز قابل دسترسی است.

 مرکز خرید دِ کُر

در مرکز خرید دکر، با وجود فروشگاه‌های زنجیره‌ای مدرن مانند هری روسن، هولت رنفرو و فروشگاه سیمونز، هر شخصی ترغیب می‌شود که حد‌اقل برای یک بار به این فروشگاه جذاب سری بزند. هر آنچه که قصد خرید آن را دارید در این مجموعه پیدا می‌کنید. در کنار تنوع مغازه‌ها و اجناس فروشگاه، باغ گیاه‌شناسی دوونیان نیز که منظره روح‌نواز آن هر گردشگری را جذب می‌کند یکی دیگر از امتیازات این مرکز خرید محسوب می‌شود. همچنین زمین بازیی هم مخصوص کودکان در طبقه چهارم فروشگاه دکر قرار دارد.   

این مرکز خرید از پارکینگ زیرزمینی رایگان در آخر هفته ها و از ساعت 3 بعد از ظهر به بعد برخوردار است. لازم به ذکر است که با استفاده از خط ترانزیت سی مترو دسترسی به مرکز خرید دکر امکان‌پذیر است.

مرکز خرید کراس آیرون مایلز

اگر به دنبال حراجی‌ها و قیمت‌های معقول برای خرید برند‌های معروف هستید، بهترین مکان مرکز خرید کراس آیرون مایلز است که با برخورداری از 100 اوتلت و تقریبا 200 فروشگاه  بهترین‌ها را در خود جای داده است.  مرکز خرید کراس آیرون مایلز، مجموعه‌ای بی‌نظیر در شهر کلگری است. در این مرکز خرید خرده فروشان، کالاهای خود را با قیمت مناسب عرضه می‌کنند و البته کالاهای سطح بالا و لوکس مانند Saks Fifth Avenue Off   نیز فروخته می‌شوند.

مغازه‌های عتیقه‌فروشی و آثار هنری نظر هر گردشگری را در این مرکز خرید جذب می‌کند. یکی از مزایای خرید از فروشگاه آیرون مایلز، استفاده از دفترچه‌های تخفیفی است که به گردشگران اختصاص داده می‌شود. با در دست داشتن دفترچه‌های تخفیف می‌توانید هتل خود را با کم‌تریت قیمت رزرو کنید همچنین می‌توانید از مراکز تفریحی و گردشگری در کلگری با تهیه بلیط ارزان‌تر، بازدید کنید. می‌توانید از مرکز شهر کلگری طی 20 دقیقه با تاکسی به این مرکز خرید برسید. فروشگاه آیرون مایلز در 5 کیلومتری شمال فرودگاه بین‌المللی کلگری قرار گرفته است.

آدرس: 261055 CrossIron Blvd Rocky View, No 44, Alberta

مراکز خرید ساسکاتون

Lawson Heights Mall

در این مرکز خرید تقریبا 100 مغازه وجود دارد که در نزدیکی آن، سوپر مارکت کانادایی سیف وی  و لندن دراگز نیز فروشگاه بزرگی برای عرضه محصولات بهداشتی و دارویی وجود دارد. این فروشگاه در سال 1980 تاسیس شد و تا به امروز نیز با ایجاد تغییرات زیادی در دکوراسیون و نمای داخلی همچنان جزء بهترین مراکز خرید در ساسکاتون محسوب می‌شود .اگر به همراه فرزندتان به فروشگاه لاسن هیت مال مراجعه کنید کالاسکه رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 برای افراد سالخورده و معلول نیز، می‌توانید از ویلچر‌هایی فروشگاه به طور رایگان استفاده کنید. پارکینگ این مرکز خرید بیش از 1800 خودرو را در خود جای می‌دهد و در هر ورودی نیز پارکینگ مخصوص معلولین وجود دارد. برای مراجعه به این فروشگاه می‌توانید از اتوبوس‌ها در نزدیکی بانک اسکوشیا (Scotiabank)  استفاده کنید.

آدرس:  این مرکز خرید در خیابان 134  پریمورس (134 Primrose Drive) در شهر ساسکتون قرار دارد.

Louis the 8th Mall

این مرکز خرید در مرکز شهر ساسکاتون  و در منطقه  تجاری شهر واقع شده است. در فروشگاه لوییس دایت، علاوه بر ایجاد فضای مناسب برای خرید و ارائه انواع لباس، کفش می‌توانید از غذاهای ژاپنی و سوشی نیز لذت ببرید.

 
آدرس: موقعیت مکانی این مرکز خرید در خیابان 1028 خیابان هشتم

Confederation Mall

اگر به دنبال پیدا کردن برندهای معروف هستید حتما به این فروشگاه که  46 برند معروف را در خود جای داده است  مراجعه کنید. ساختمان اولیه مرکز خرید کانفیدریشن با نام پارک پلازا (Park Plaza) در سال 1973 ساخته شد و در نزدیکی مرکز خرید سیف وی  (Canada Safeway) قرار گرفته است.
پارکینگ این فروشگاه، می‌تواند بیش از 1382 خودرو را در خود جای دهد. جالب است بدانید که در هر وروی فروشگاه یک  پارکینگ مخصوص افراد معلول وجود دارد.
آدرس: موقعیت مکانی این مال در خیابان 300 کانفیدریشن (300 Confederation Drive) قرار گرفته است. 

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا
راهنمای تازه واردان استان آنتاریو
راهنمای تازه واردان استان آنتاریو
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین آنتاریو
 • شروع زندگی در آنتاریو
راهنمای تازه واردان استان آلبرتا
راهنمای تازه واردان استان آلبرتا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین آلبرتا
 • شروع زندگی در آلبرتا

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مهاجرت با خیالی آسوده!

موسسه مهاجرتی تراست متشکل از بهترین وکلای مورد تایید اداره مهاجرت کانادا (ICCRC) همه کارهای لازم را با دقت و دلسوزی پیگیری می‌کنند

سوالات متداول

کدام فروشگاه های کانادایی کالاهای ارزان قیمت می فروشند؟

فروشگاه ‌های یک دلاری مکان بسیار ارزانی برای خرید کالاهای مورد نیاز در کانادا هستند. فروشگاه‌ های اقلام دست دوم، جمعه سیاه و دیگر حراج های کانادا نیز از موقعیت خوبی برای تهیه مایحتاج زندگی و سفر با قیمت مناسب برخوردارند.

بهترین ماه برای خرید به صرفه از فروشگاه های کانادا کدام است؟

برای خرید به صرفه توصیه می شود در ماه آوریل به کانادا و مخصوصا به تورنتو سفر کنید. چرا که در این ماه به دلیل قرار گرفتن در آستانه تغییر فصل، حراج ‌های زیادی برپا می‌ شود که در آنها می ‌توانید کالای مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید.

بهترین حراج‌ های ماه آوریل در کانادا کدام اند؟

حراج بزرگ Nordstorm برای خرید لباس، کفش و زیور‌آلات مارک ‌دار و حراجی خرید لوازم خانگی در تورنتو

حراج بزرگ Nordstorm در کانادا چه زمانی و کجاست؟

حراج نورداسترم از تاریخ 10 تا 17 آوریل در سالن شماره 6 در مرکز international center برگزار می‌ شود.

برای شرکت در حراج لوازم خانگی شهر تورنتو چه موقع به کانادا سفر کنم؟

حراج لوازم خانگی از تاریخ 7 تا 10 آپریل در خیابان wendell avenue در شهر تورنتو برگزار می‌ شود.

خرید چه چیزهایی در جمعه سیاه کانادا پیشنهاد می شود؟

روز جمعه سیاه برای هر خریدی مناسب نیست و در این روز بیشتر خرید لوازم الکترونیک و هدیه پیشنهاد می شود.

چه زمانی در کانادا به تخفیف ‌های شگفت ‌انگیز کفش و لباس شهرت دارد؟

اگر به دنبال خرید لباس و کفش با قیمت مناسب در کانادا هستید باید در روز 26 دسامبر که به boxing day شهرت دارد این کار را انجام دهید.

چگونه از تخفیف ها و حراج های فروشگاه های کانادایی با خبر شویم؟

در کانادا معمولا هفته ‌ای یک ‌بار، بسته ‌های تبلیغاتی به منازل ارسال می ‌شود که با مطالعه آن می ‌توانید از تخفیفات فروشگاه ‌ها و حراج ‌هایی که قرار است برگزار شوند مطلع شوید.

فروشگاه ‌های مقرون به صرفه در شهر تورنتو کدام اند؟

مرکز خرید ایتون تورنتو، واقع در خیابان یونگ یعنی بین خیابان کوئین و دنداس (Dundas)، فروشگاه هادسو‌ن ‌بی‌ کمپانی واقع در سمت راست مرکز خرید تورنتو ایتون در خیابان کوئین و فروشگاه یورک ویل تورنتو.

بهترین فروشگاه ‌های تورنتو برای خرید مقرون به صرفه کدام اند؟

مرکز خرید پسیفیک و آلبرنی در خیابان رابسن، فروشگاه های خیابان ساوت گرانویل، مرکزهای خرید خیابان گستاون، فروشگاه های محله کیتسیلانو و مرکز خرید متروپلیس‌ات متروتاون.

بهترین فروشگاه ‌های مونترال برای خرید مقرون به صرفه کدام اند؟

ساختمان له کومون رویال، فروشگاه هادسون بی، عتیقه فروشی سن‌ لوران و مرکز خرید ودو مزون. برای اطلاع از آدرس و زمان فعالیت فروشگاه ها به مطلب فوق سر بزنید.

مراکز خرید مقرون به صرفه در کلگری کدام اند؟

مرکز خرید بانکرز هال، مرکز خرید سی اف چینوک سنتر، مرکز خرید دِ کُر، مرکز خرید کراس آیرون مایلز؛ برای اطلاع از آدرس و زمان فعالیت فروشگاه ها به مطلب فوق سر بزنید.

بهترین مراکز خرید ساسکاتون کدام اند؟

Lawson Heights Mall، Louis the 8th Mall، Confederation Mall

دیدگاهتان را بنویسید