خرید پمپ بنزین در کانادا

خرید پمپ بنزین در کانادا

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، بسته به عوامل متعددی ممکن است اهداف مختلفی برای سفر داشته باشند. روش های مهاجرتی در نظر گرفته شده برای مهاجرت به کانادا بسیار زیاد است اما یکی از مرسوم ترین روش های مهاجرتی، خرید بیزنس در کانادا است که از محبوب ترین آن ها می توان به خرید پمپ بنزین اشاره کرد. اگر دانستن روش های دیگر مهاجرت به کانادا برای شما جذاب است میتوانید مقاله انواع روش های مهاجرت به کانادا را مطالعه کنید

مشاغل مربوط به پمپ بنزین یا فروش بنزین، مشتریان زیادی را به خود جذب می کند چرا که مردم برای استفاده از وسایل نقلیه خود به آن احتیاج دارند. جالب است بدانید بنزین تنها یکی از محصولاتی است که در پمپ بنزین های کانادا به فروش می رسد.

 بسیاری از پمپ بنزین ها، ایستگاه مناسبی برای فروش غذا، نوشیدنی و اقلام فروشگاهی هستند. با این حال اگر علاقه مند به خرید پمپ بنزین در کانادا هستید، باید بدانید عوامل متعددی ممکن است بر خرید آن تاثیرگذار باشد.

در ادامه با موسسه مهاجرتی تراست همراه باشید تا هر اطلاعاتی در خصوص خرید پمپ بنزین به آن احتیاج دارید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز داشتید، با ما تماس بگیرید.

مزایا و معایب راه اندازی پمپ بنزین در کانادا

جدول مقایسه راه اندازی و خرید بیزینس در کانادا

راه اندازی بیزینس جدید در کانادا

 • هزینه: کم (بیش از ۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): بالا
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه
 • دشواری انجام بیزینس: دشوار
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت

خرید بیزینس در کانادا

 • هزینه: بالا (بیش از ۱۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: متوسط
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

خرید سهام یک بیزینس در کانادا

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه از تاسیس شرکت گذشته باشد، فعال بودن شرکت، وجود سرمایه کافی در شرکت

خرید فرانچایز در کانادا

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): کم
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

مزایای خرید پمپ بنزین در کانادا

خرید پمپ بنزین در کانادا به عنوان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، مزایای مختلفی دارد که در قسمت زیر به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

 • دائمی بودن کار فروش بنزین با توجه به نیاز حیاتی مردم به بنزین برای وسایل نقلیه
 • امکان کسب درآمد جانبی به جز فروش بنزین از طریق فروشگاه ها و مغازه های موجود در پمپ بنزین
 • استخدام نیروی کار برای کار در پمپ بنزین به دلیل عدم نیاز به تخصص در این شغل
 • استفاده صاحب پمپ بنزین از بیمه در خصوص مسائل زیست محیطی

در تراست بخوانید: خرید فرانچایز در کانادا

پیشنهاد ویژه تراست به مدیران

اگر دارای سابقه کار مدیریتی هستید، و نمی خواهید به عنوان کارمند به کانادا مهاجرت کنید ما به شما راه اندازی بیزنس در مناطق کم جمعیت کانادا را پیشنهاد می دهیم. با این روش با سرمایه گذاری حداقل 100 هزار دلاری می توانید کارفرما باشید.

برای راه اندازی بیزنس در کانادا هم نیازی نیست که در این زمینه سابقه کاری داشته باشید و سابقه مدیریتی کافی است. در این روش همسر شما نیز اجازه کار دریافت کرده و تحصیل فرزندان تان رایگان است. با کارشناسان ما همراه باشید.

شرایط سرمایه گذاری و خرید پمپ بنزین در کانادا

برای اینکه روند خرید و یا سرمایه گذاری شما برای پمپ بنزین در کانادا بدون مشکل باشد، در وهله اول باید اثبات کنید که با ایجاد این سرمایه گذاری، تاثیر مثبتی در اقتصاد کانادا خواهید گذاشت. دیگر شرایط مورد نیاز برای خرید پمپ بنزین این است که شما باید یک بیزنس پلن یا همان طرح تجاری بسیار خوب و حرفه ای از خود ارائه دهید.

نکته قابل توجه در خصوص خرید پمپ بنزین در کانادا این است که شما یا می توانید تنها مالک پمپ بنزین باشید و یا اینکه کل مجموعه پمپ بنزین به همراه فروشگاه های موجود در آن یا کارواش ها را هم خریداری کنید. در هر دو صورت این قضیه به بودجه مالی شما بستگی دارد و مدیریت کل مجموعه را می توانید خودتان بر عهده بگیرید.

بیشتر بخوانید: بیزینس پلن برای مهاجرت به کانادا

موسسه مهاجرتی تراست در کنار تخصص و تجربه آقای مدنی با بیش از یک دهه سابقه مشاوره رسمی مهاجرت و 5 سال فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت کانادا، و داشتن تیم تخصصی کاری و سرمایه گذاری و روابط کلیدی با صنایع مختلف و موسسات کاریابی در زمینه مهاجرت کاری به صورت متمایز فعالیت دارد.

نکاتی در خصوص خرید پمپ بنزین در کانادا

خرید پمپ بنزین در کانادا به سرمایه خوبی مثلا حدودا ۳۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار دلار نیاز دارد. اگر شخص دیگری در حال حاضر مالک پمپ بنزین باشد ممکن است روند خرید پمپ بنزین کمی پیچیده تر شود. اجاره دادن مغازه ها و فروشگاه های موجود در پمپ بنزین نیز بخش دیگری از وظایف شما به شمار می رود.

تاریخچه محیط زیست ایستگاه در خصوص خرید پمپ بنزین در کانادا

به عنوان خریدار پمپ بنزین، یکی از مهمترین مسائلی که باید در نظر داشته باشید وجود احتمالی آلودگی است. نگرانی های زیست محیطی بسیار مهم هستند، زیرا هر گونه آلودگی محیطی (به ویژه اگر پس از خرید پمپ بنزین کشف شود) ممکن است باعث تعطیل شدن پمپ بنزین شما شود.

هنگام خرید پمپ بنزین، برخی از عوامل مهم برای ارزیابی در خصوص محیط زیست عبارت اند از:

 • نتایج ارزیابی سایت زیست محیطی که سابقه زیست محیطی پمپ بنزین را ارزیابی می کند و در صورت نیاز، نمونه برداری و مطالعه املاک زیرزمینی
 • نیاز به داشتن مخازن اجباری دو خطه
 • دانستن قوانین خاص در مورد پمپ بنزین
 • آگاهی از دعوی محیطی طولانی که ممکن است مالک فعلی با آن درگیر بوده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، بر روی این لینک کلیک کنید.

آگاهی از خطرات سرمایه گذاری در پمپ بنزین در خصوص خرید پمپ بنزین در کانادا

در واقع سرمایه گذاری در هر شغلی با خطرات متعددی همراه است. اگرچه راه اندازی یا خرید این کسب و کاربسیار سودآور است، اما پمپ بنزین ها خطرات متمایزی را به همراه دارند. موفقیت ایستگاه شما بیش از هر صنعت دیگری به ترافیک محیطی آن منطقه بستگی دارد. شما باید برنامه های بلند مدت منطقه ای را که می خواهید در آن پمپ بنزین باز کنید را ارزیابی کنید و ببینید آیا در حال حاضر ساخت و سازهای زیادی در اطراف پمپ بنزین صورت می گیرد یا خیر؟

اگر چه محیط زیست ایستگاه مهمی است اما محیط آینده نیز اهمیت بیشتری دارد. برای تحقیق وقت بگذارید و مطمئن شوید که محل پمپ بنزین شما دارای مخازن دو جداره است تا نشتی و مشکلات محیطی باعث تعطیلی پمپ بنزین شما نشود.

نکته دیگر در خصوص خرید پمپ بنزین در کانادا این این است که حتما درباره پمپ بنزین مد نظر خود تحقیق کنید تا مشکل حقوقی در این باره نداشته باشد و به دردسر نیوفتید.

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

وجود فروشگاه رفاهی در پمپ بنزین برای خرید پمپ بنزین در کانادا

قابل ذکر است که فروش سوخت اصلی ترین کار پمپ بنزین شما است. با این حال، آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که مغازه ها و فروشگاه های موجود در پمپ بنزین ها بیشترین درآمد خود را از فروش اقلام و اجناس به دست می آورند. محصولاتی مانند آب، نوشابه و خوراکی ها، فروش زیادی برای مسافران بین راهی خواهند داشت.

طرح کسب و کار پمپ بنزین در خصوص خرید پمپ بنزین در کانادا

همیشه به یاد داشته باشید که داشتن یک طرح تجاری (بیزنس پلن) عالی است که به اهداف شما در خصوص سرمایه گذاری جهت می دهد. همچنین راه اندازی کسب و کار پمپ بنزین راه شما را در این مسیر آسان تر می کند.

مراحل زیر را به عنوان مواردی در نظر بگیرید که هنگام شروع کار باید بررسی کنید:

 1. کلیه محصولات و خدماتی که پمپ بنزین شما ارائه می دهد را بشناسید

  اگر چه قصد شما از خرید پمپ بنزین فروش بنزین است اما با اجناس فروشگاه های داخل پمپ بنزین و یا خدماتی که ارائه می دهند کاملا آشنایی داشته باشید.
  مدیریت دقیق پمپ بنزین می تواند تاثیر زیادی در موفقیت شما داشته باشد. حتی ممکن است با کمی خلاقیت، تعمیرگاه ماشین کوچکی را نیز در بخشی از پمپ بنزین راه اندازی کنید تا در صورت نیاز مردم بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

 2. مسئول اصلی پمپ بنزین را مشخص کنید

   هر کسب و کاری نیاز به یک مجموعه کامل از انواع وظایف و مسئولیت ها دارد. بسیاری از مالکان پمپ بنزین مدیریت مجموعه را خود به عهده می گیرند، اما ممکن است برخی دیگر ترجیح دهند افراد دیگری را مسئول این قضیه کنند به هر حال همه چیز را به صورت حساب شده و کنترل شده پیش ببرید.

 3. تعداد کارمندان را مشخص کنید

  با توجه به نیاز پمپ بنزین، نیروهای کار مورد نیاز خود را استخدام کنید. مسئولیت های افراد را برای آن ها شرح دهید و اقدامات مربوط به انجام قرارداد را در این خصوص انجام دهید.

 4. برنامه ریزی های لازم در خصوص تبلیغات را انجام دهید

  اگر پمپ بنزینی که خریداری می کنید، شناخته شده باشد نیازی به تبلیغات نیست اما در صورت نیاز به تبلیغات، هزینه های مورد نیاز در خصوص تبلیغات و جاهایی که قرار است تبلیغات را انجام دهید را ارزیابی کنید.

 5. هزینه های پرداختی پمپ بنزین را محاسبه کنید

  بیمه، مالیات و سایر هزینه ها را به خاطر بسپارید. پمپ بنزین ها مانند اکثر مشاغل نیستند. برای بیمه، مجوزها و مالیات های خاص باید هزینه کنید. بیمه شما باید آتش سوزی، انفجار و سایر مسئولیت هایی را که اکثر مشاغل فاقد آن هستند پوشش دهد.

در تراست بخوانید: مالیات در کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید پمپ بنزین در کانادا

عوامل زیادی می تواند منجر به اخذ اقامت دائم افراد در کانادا شوند که یکی از مرسوم ترین آن ها سرمایه گذاری در کانادا است. یکی از عوامل تاثیرگذار در اخذ اقامت کانادا از طریق خرید پمپ بنزین، داشتن یک بیزنس پلن عالی است به گونه ای که پس از مدتی روند صعوی بسیار خوبی در این خصوص داشته باشید و بتوانید اثبات کنید تاثیر مثبتی در اقتصاد کانادا دارید.

مراحل خرید پمپ بنزین در کانادا

با یک صرافی در این خصوص ارتباط برقرار کنید و ثبت نام کنید

ممکن است برای خرید پمپ بنزین نتوانید مستقیما با دلار کانادا معامله کنید و نیاز به ارزهایی مانند بیت کوین (BTC)  یا اتریوم (ETH) داشته باشید.

قبل از خرید، باید با وارد کردن آدرس ایمیل خود و ایجاد رمز عبور، یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. همچنین به احتمال زیاد از شما خواسته می شود تا قبل از واریز حساب، نام خود، اطلاعات تماس و مدرک شناسایی‌تان را تأیید کنید. توصیه ما این است که که احراز هویت 2 مرحله ای را برای اطمینان بیشتر از امنیت حساب خود فعال کنید.

مبلغ مورد نیاز را پرداخت کنید

روی گزینه “Deposit” کلیک کنید و سپس مقدار دلاری را که می خواهید واریز کنید وارد کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، بسیاری از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده به شما اجازه نمی دهند دلار جا به جا کنید. بنابراین از اتریوم (ETH)  یا بیت کوین (BTC) برای انجام مراحل قانونی کار خود استفاده کنید.

گزینه خرید Gas‌ را بزنید

روی پیوند “خرید/فروش” کلیک کرده و عبارت “GAS” را جستجو کنید. روی “خرید  GAS” کلیک کنید و سپس مبلغ موردنظر خود را تایپ کنید. سپس برای بار آخر، کلیه اطلاعات را برای بار آخر مرور کرده و گزینه ثبت را بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی این لینک کلیک کنید.

قرارداد موسسه مهاجرتی تراست: کمترین ریسک ممکن برای مهاجرت سرمایه گذاری

در قرارداد کاری موسسه مهاجرتی تراست سعی شده تا ریسک های موجود به حداقل برسند. ما برای بدترین سناریوها، راه های جایگزین را بررسی می کنیم تا در صورتی که یک پرونده با شکست مواجه شود بخش عمده هزینه باقی بماند و کماکان بتوان برای دریافت اقامت از طریق پیگیری پرونده قبلی (سابمیت مجدد یا کورت) یا یک پرونده جدید اقدام کرد.

نحوه فروش پمپ بنزین

اگر بعداً تصمیم گرفتید که می خواهید پمپ بنزین را بفروشید، این فرایند بسیار شبیه به دستورالعمل های ذکر شده در مراحل در بالا است. البته به خاطر داشته باشید که صرافی ها به سادگی هرگونه ارز را ارائه نمی دهند، بنابراین ممکن است این فرایند گاهی پیچیده تر شود.

عوامل موثر بر هزینه پمپ بنزین در کانادا

تاثیر نوع پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

اولین فاکتور موثری که می تواند در هزینه خرید پمپ بنزین تاثیر بگذارد، نوع پمپ بنزینی است که قصد خرید آن را دارید. پمپ بنزین ها در کانادا به 3 دسته خدمات رسانی کامل، حداقل سرویس و سلف سرویس تقسیم می شوند. پمپ بنزین هایی که خدمات رسانی کاملی را برای مشتریان خود ارائه می دهند، علاوه بر فروش بنزین، شیشه ماشین ها را پاک می کنند، فشار باد لاستیک های ماشین را بررسی می کنند، روغن ماشین را چک می کنند و در ازای این خدمات، مبلغی را دریافت می کنند.

از طرفی، پمپ بنزین هایی با حداقل سرویس، تنها به فروش بنزین بسنده می کنند و خدمات دیگری را ارائه نمی دهند. پمپ بنزین های سلف، پمپ بنزین هایی هستند که خدمات آن ها بسته به نیاز مشتریان دارد و افراد بسته به خدماتی که احتیاج دارند می توانند از آن ها استفاده کنند و هزینه را پرداخت کنند.

بنابراین نوع پمپ بنزین می تواند در میزان هزینه ای که برای خرید پمپ بنزین خرج می کنید اهمیت زیادی داشته باشد و این امر بسته به بودجه مالی شما دارد.

تاثیر موقعیت مکانی پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

موقعیت پمپ بنزین نیز تاثیر زیادی در خرید پمپ بنزین دارد چرا که این جایگاه های سوخت به شدت می تواند در کسب و کار افراد تاثیر بگذارد و اگر در محلی باشند که محل عبور و مرور ماشین ها نباشد، عملا فایده ای نخواهند داشت و درآمد چندانی از این راه به دست نخواهید آورد. پمپ بنزین هایی که در امتداد جاده های اصلی با تردد وسایل نقلیه زیاد هستند، مشتریان زیادی دارند در نتیجه خرید این پمپ بنزین ها نیز گران تر است.

تاثیر مجوزهای مورد نیاز پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

خرید پمپ بنزین در کانادا نیاز به مجوزهای اجباری دارد که خریدار در هنگام قرارداد باید به آن توجه کند چرا که در صورت نداشتن این مجوزها به دردسر خواهید افتاد. اخذ این مجوزها معمولا هزینه بر هستند بنابراین این عامل را می توان به عنوان یکی از فاکتورهای موثر بر خرید پمپ بنزین به شمار آورد.

تاثیر نوع تسهیلات مورد نیاز پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

نوع تأسیسات و تسهیلات برای پمپ بنزین شما نیز عامل مهمی است که هزینه کلی افتتاح مشاغل پمپ بنزین را در کانادا تعیین می کند. ممکن است برخی از پمپ بنزین ها، جایگاه های سوخت و فروشگاه های رفاهی بیشتری داشته باشند و به امکانات بیشتری مجهز باشند. بنابراین کلیه امکانات موجود در پمپ بنزین ها می تواند بر قیمت فروش آن اهمیت داشته باشد.

 تاثیر محصولات و خدمات پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

نوع کالاهایی که فروشگاه ها و مغازه های موجود در پمپ بنزین ها وجود دارد، می تواند در هزینه آن تاثیرگذار باشد. بسیاری از فروشگاه های موجود در پمپ بنزین ها تنها مواد غذایی و اقلام سوپرمارکت را ارائه می دهند، اما برخی دیگر ممکن است دیگر اقلام ضروری و مورد نیاز مشتریان را نیز تهیه کنند.

تاثیر جایگاه های سوخت پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

هر چه جایگاه های سوخت موجود در پمپ بنزین ها بیشتر باشد، قیمت آن برای خرید نیز بیشتر خواهد شد و از طرفی پمپ بنزین نیاز به نیروی کار بیشتری دارد.

تاثیر استخدام مشاور و وکیل تجاری بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

راه اندازی هر کسب و کار تازه ای نیاز به یک مشاور یا یک وکیل تجاری حرفه ای در این زمینه دارد. عاقلانه ترین راه برای تهیه سند در خصوص برنامه های تجاری پمپ بنزین، تجزیه و تحلیل مشاغل مربوط به پمپ بنزین و آگاهی از کلیه جوانب این کار، داشتن یک وکیل خبره است به همین دلیل این امر یکی از فاکتورهای موثر در خرید پمپ بنزین به شمار می رود.

تاثیر هزینه های تبلیغات پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

مراجعه به متخصصان مارکتینگ، بازاریابی و تبلیغات، می تواند تاثیر زیادی در فروش بنزین و شناخته تر شدن پمپ بنزین شما داشته باشد. بنابراین این فاکتور یکی از عوامل تاثیرگذار در خرید پمپ بنزین است چرا که پمپ بنزین شما در صورتی که شناخته شده باشد، نیازی به تبلیغ ندارد اما اگر چندان شناخته شده نباشد باید هزینه ای را صرف این تبلیغات کنید.

تاثیر خرید تجهیزات پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

از دیگر عوامل مهمی که بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا تاثیر می گذارد، مخارجی است که برای افتتاح پمپ بنزین باید پرداخت کنید. بنابراین هر چه پمپ بنزین از قبل مجهزتر باشد، هزینه کمتری را برای تجهیزات دوباره آن پرداخت می کنید.

تاثیر هزینه بیمه پمپ بنزین بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

هزینه پرداخت پوشش بیمه نامه یکی دیگر از عوامل مهمی است که هزینه کلی افتتاح پمپ بنزین در کانادا را تعیین می کند. بدون داشتن بیمه مناسب، نمی توانید فعالیت پمپ بنزین خود را آغاز کنید. به همین علت مشورت با یک کارگزار بیمه برای راهنمایی شما در انتخاب بهترین و مناسب ترین بیمه نامه برای کسب و کار شما ضروری است.

تاثیر هزینه ثبت شرکت بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

هزینه ثبت شرکت نیز یکی از عواملی است که می تواند تاثیر زیادی در خرید پمپ بنزین داشته باشد چرا که گاهی اوقات روند این کار ممکن است کمی به طول بینجامد یا عواملی در هزینه ثبت شرکت تاثیر بگذارد.

تاثیر هزینه جذب و آموزش کارکنان بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

وقتی صحبت از افتتاح یک پمپ بنزین یا خرید و راه اندازی مجدد پمپ بنزین می شود، در واقع به این معنا است که این پمپ بنزین نیاز به نیروی کار دارد که اصلی ترین آن ها شامل مشاغل مدیر اجرایی، مدیر پمپ بنزین، حسابدار و صندوق دار، مدیر منابع انسانی، مدیر کارواش، مدیر تعمیرگاه ماشین و نگهبانی است که همه این افراد باید بتوانند از عهده وظایف خود بربیایند.

بنابراین آموزش نیروهای کار و استخدام آن ها تاثیر زیادی در میزان هزینه ای که برای خرید پمپ بنزین باید پرداخت کنید وجود دارد.

تاثیر هزینه خرید لباس برای کارکنان بر هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا

یکی دیگر از عوامل مهم در افتتاح پمپ بنزین در کانادا، خرید لباس کار، کفش مناسب و سایر تجهیزات لازم برای پمپ بنزین متناسب با تعداد کارمندان است. بنابراین همیشه این هزینه را به عنوان بخشی از هزینه لازم برای افتتاح پمپ بنزین در نظر بگیرید.

کتابخانه مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در آنتاریو
سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا
سرمایه‌گذاری در استان آلبرتا
سرمایه‌گذاری در استان کبک
سرمایه‌گذاری در ساسکاچوان
سرمایه گذاری در استان منیتوبا
سرمایه‌گذاری در پرنس ادوارد آیلند
سرمایه گذاری در نیوبرانزویک
سرمایه‌گذاری در آبوتسفورد
سرمایه‌گذاری در یوکان
سرمایه گذاری در میلتون
سرمایه‌گذاری در سوری
سرمایه گذاری در شارلوت تاون
سرمایه گذاری در پرنس جورج
سرمایه گذاری در میسیساگا
سرمایه گذاری در شهر نورث بی
سرمایه‌گذاری در شهر بری
سرمایه گذاری در پیتـربورو
سرمایه گذاری در نوناووت
سرمایه گذاری در نانایمو
سرمایه گذاری در برمپتون
سرمایه گذاری در همیلتون
سرمایه گذاری در رددیر
سرمایه گذاری در یلونایف
سرمایه گذاری در مناطق شمال غربی

خدمات تراست برای خرید پمپ بنزین در کانادا

 • امکان اخذ مشاوره اولیه درخصوص خرید بیزینس در کانادا
 • صرف زمان کافی و بررسی کامل شرایط متقاضیان و درخواست ها و اولویت های آنان در خصوص کسب و کارهایی که مد نظر دارند
 • طراحی نقشه راه دقیق و استراتژی هایی که در مسیر خرید بیزینس در کانادا باید به کار گرفته شوند، به طور اختصاصی برای هر موکل و بر اساس شرایط منحصر به فرد آنها
 • ارائه چک لیست اسناد و مدارک قابل ارائه و همینطور فرم هایی که باید تکمیل شوند
 • بررسی دقیق تمامی اسناد، مدارک و فرم های ارائه شده توسط موکل جهت اطمینان از تکمیل و بی نقص بودن آن ها
 • ارائه لیستی از بیزینس های قابل خریداری در شهرهای مختلف کانادا بر اساس شرایط و خواسته های متقاضی
 • بررسی گزینه های موجود به همراه خود متقاضی و پیشنهاد بهترین های آنان
 • انجام تمامی کاغذ بازی ها و پروسه های قانونی پیچیده برای مشتری که باید طی شوند
 • عدم نیاز به طی کردن فرایندهای پیچیده توسط متقاضی و برعهده گرفتن تمامی آن ها توسط متخصصین تراست
 • اقدام به انجام تحقیقات کامل درخصوص سوابق مالی، وضعیت، عملکرد و سایر شرایط کسب و کار مد نظر
 • تهیه و تنظیم قرارداد خرید بیزینس مربوطه
 • مطالعه کامل و دقیق متن قراردادی که برای خرید بیزنس تهیه و تنظیم شده است و ارائه هرگونه راهنمایی یا مشاوره ای که در ارتباط با آن لازم است
 • اطمینان از سودآوری و عدم وجود عوامل کلاهبرداری و مواردی مانند احتمال کلاهبرداری و ضررده بودن بیزینس
 • انجام اقدامات لازم برای خریداری بیزینس مربوطه
 • تهیه بیزینس پلن جامع، کامل و بسیار دقیق با زمانبندی برای انجام هر مرحله از پیشبرد بیزینس
 • ارائه درخواست ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) به همراه طرح تجاری مناسب
 • اطمینان از تمامی جوانب و تلاش برای دریافت LMIA مثبت
 • حمایت از موکل در پیشبرد بیزینس خریداری شده و تحقق تایم لاین تعیین شده
 • آماده سازی مدارک و فرم های مربوطه جهت درخواست برای اقامت دائم

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

سرمایه گذاری در کانادا با تراست

درصد بالای پرونده های سرمایه گذاری موفق
دریافت مشاوره از وکیل رسمی اداره مهاجرت

سوالات متداول

خرید پمپ بنزین در کدام استان های کانادا سود بیشتری دارد؟

استان هایی مانند ونکوور، تورنتو و مونترال شرایط ایده آل تری برای خرید پمپ بنزین نسبت به بقیه استان های کانادا را دارند.

نیاز های اساسی خرید پمپ بنزین کدام است؟

برای خرید یک پمپ بنزین ممکن است حتی تا ۳ میلیون دلار پول بخواهید هزینه کنید. توجه داشته باشید در صورتی که بخواهید خودتان یک پمپ بنزین احداث کنید باید جایگاهی را پیدا کنید که زمین آن برای احداث پمپ بنزین مناسب باشد.

خدمات پمپ بنزین ها در کانادا شامل چه مواردی است؟

پمپ بنزین ها در کانادا علاوه بر فروش بنزین ممکن است اقلام فروشگاهی مورد نیاز مشتریان مانند آب، نوشابه، مواد غذایی، اجناس مربوط به ماشین ها را هم بفروشند و از طرفی خدمات دیگری مانند تعمیر ماشین هم انجام دهند.

هزینه خرید پمپ بنزین در کانادا به چه صورت است؟

نمی توان رقم مشخصی برای خرید پمپ بنزین در کانادا مشخص کرد چرا که عوامل بسیار زیادی مانند موقعیت جغرافیایی پمپ بنزین، تعداد جایگاه های سوخت و … در آن تاثیر گذار است اما حداقل ۳۰۰ هزار دلار سرمایه برای خرید پمپ بنزین در کانادا نیاز است.

کار در پمپ بنزین های کانادا به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

عوامل موثر بر موفقیت یک پمپ بنزین به مهارت های کارکنان و مدیریت مجموعه بستگی دارد. بنابراین مهارت های لازم برای کار در پمپ بنزین عبارت است از:
مهارت های مشتری مداری و خدمات رسانی به مشتری
مهارت های ارتباطی
مهارت های حسابداری
مهارت توجه به جزئیات
توانایی کار تیمی
توانایی ایستادن طولانی مدت

آیا امکان اخذ وام برای خرید پمپ بنزین در کانادا وجود دارد؟

بله چندین بانک معتبر در کانادا وجود دارد که به کارآفرینان وام اعطا می کند تا بتوانند پمپ بنزین خود را راه اندازی کنند. نکته قابل توجه در خصوص اخذ این وام ها این است که برای اخذ وام باید حتما یک بیزنس پلن کارآمد داشته باشید.

بهترین راه های جمع‌آوری پول برای خرید پمپ بنزین در کانادا چیست؟

پس انداز های شخصی
فروش سهام
وام های اعطایی بانک ها
شریک شدن در خرید پمپ بنزین با یکی از اعضای خانواده یا دوستان مورد اعتماد

آیا با خرید پمپ بنزین در کانادا می توان به سود دهی بالایی رسید؟

بله پمپ بنزین ها اگر مدیریت خوبی از خود ارائه دهند، می توانند به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنند. مخصوصا اگر موقعیت مکانی پمپ بنزین خوب باشد و در کنار جاده های پر رفت و آمد واقع شده باشند.

چگونه می توان میزان سودآوری در پمپ بنزین های کانادا را افزایش داد؟

هر چه خدمات رسانی شما در پمپ بنزین بیشتر باشد، درآمد بیشتری خواهید داشت. بنابراین علاوه بر فروش بنزین، روی فروش قطعات مورد نیاز برای خودرو، اجناس فروشگاهی لازم برای مردم و خدمات رسانی کارواش ها نیز تمرکز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید