بهترین بیزنس در کانادا

بیزینس سودآور در کانادا

کسب و کار در کانادا

از بین 190 کشور در جهان، کانادا در زمینه‌ی سهولت راه‌اندازی تجارت در رتبه‌ی 22 قرار دارد. علاوه بر آن، کانادا عضو 10 کشور برتر در حوزه‌ی تجارت می‌باشد. مالیات پایین و شرایط مساعد تجاری راه‌اندازی بیزینس را برای مهاجرین ساده‌تر کرده است. اگر شما از دسته مهاجرینی هستید که خواهان شروع یک کسب و کار در کانادا هستند، جای درستی آمده‌اید. در این مقاله‌ فهرستی از بهترین و سودآورترین فرصت‌های سرمایه گذاری در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای شروع اغلب بیزینس‌های این لیست، به سرمایه‌ی کلان نیاز نخواهید داشت.

موسسه مهاجرتی تراست مفتخر است که متخصصان و وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا وقت مشاوره‌ی تخصصی با وکلای حرفه‌ای ما رزرو کنید.

پادکست بشنوید!

پادکست سرمایه گذاری در کانادا

رادیو تراست

موضوع: سرمایه گذاری در کانادا

جدول مقایسه راه اندازی و خرید بیزینس در کانادا

راه اندازی بیزینس جدید در کانادا

 • هزینه: کم (بیش از ۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): بالا
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه
 • دشواری انجام بیزینس: دشوار
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت

خرید بیزینس در کانادا

 • هزینه: بالا (بیش از ۱۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: متوسط
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

خرید سهام یک بیزینس در کانادا

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه از تاسیس شرکت گذشته باشد، فعال بودن شرکت، وجود سرمایه کافی در شرکت

خرید فرانچایز در کانادا

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): کم
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

خرید انواع بیزینس در کانادا

سودآورترین بیزینس ‌ها برای مهاجران در کانادا

بیزینس در کانادا از طریق تولید محصولات چوبی

جنگل‌های وسیع کانادا فرصت فعالیت در صنعت چوب را برای شما فراهم می‌کند. درصورت داشتن مهارت در حرفه‌ی نجاری می‌توانید با راه‌اندازی یک کارگاه کوچکِ نجاری فعالیت در حوزه‌ی صنایع چوبی را ‌آغاز کنید. در غیر این صورت خرید و فروش صنایع چوبی و حتی الوار راه‌ خوبی برای رسیدن به درآمد بالا می‌باشد.

بیزینس در کانادا از طریق راه ‌اندازی کافی‌شاپ

تأسیس کافی‌شاپ برای مهاجرین کانادایی سود بسیاری دارد. زیرا مردم کانادا خیابان به خیابان ‌در حال جستجوی‌ کافی‌شاپ هستند و فرقی نمی‌کند که کافی‌شاپ شما در بافت مسکونی و یا تجاری واقع شود. سعی کنید فضای داخلی و بیرونی را طوری طراحی کنید که مشتری در آن احساس راحتی کند.  برای کافی‌شاپ خود یک لوگو طراحی کرده و آن‌را در بیشتر وسایل و دکوراسیون به نمایش بگذارید تا به شناخته شدن شما در یک منطقه کمک کند. تأسیس کافی‌شاپ نیازی به سرمایه‌ی کلان نخواهد داشت و پس از مدتی نه چندان طولانی، افزایش‌ درآمد شما روز افزون خواهد شد.

راه‌اندازی کسب و کار در کانادا از طریق تأسیس سالن آرایشگاه

آرایشگری از جمله مشاغلی است که هرگز از رده خارج نخواهد شد. اگر شما در زمینه‌ی آرایشگری دوره دیده و مهارت دارید، می‌توانید با تأسیس آرایشگاه و جذب مشتری درآمد خوبی کسب کنید. بیشتر کشورها بر اساس معیارهای خود برای آرایشگران مجوز کار صادر می‌کنند. کشور کانادا نیز از این عرف مستثنی نیست. بنابراین شما موظف به اخذ جواز کار خواهید بود. اگر نیاز به نیرو‌ی کاری دارید، تنها در صورت داشتن سالن کاری‌ قادر به استخدام افراد خوا‌هید بود.

بیزینس در کانادا از طریق را‌ه‌ اندازی وبلاگ

داشتن وبلاگ و محتوا نویسی از بهترین، ساده‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های کسب درآمد آنلاین می‌باشد. درصورت داشتن مهارتی بالا در نگارش مقالات انگلیسی می‌توانید بدون خروج از محل‌ زندگی به درآمد مورد نیاز خود دست یابید. تنها سرما‌یه‌ی شما برای شروع این کسب و کار داشتن یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت خواهد بود. پس از مدتی شما می‌توانید به عنوان صاحب یک وبلاگ نیز به فعالیت خود ادامه دهید.

کسب و کار در کانادا از طریق تأسیس شرکت خدمات نظافتی

تأسیس شرکت‌های خدمات نظافت تنها به یک سرما‌یه‌ی کاری نیاز دارد و آن سخت کوشی در کار است. شما می‌توانید با یک تیم کوچک 4 یا 5 نفره در محیط‌های مسکونی و تجاری اقدام به ارائه‌ی خدمات کنید. به یاد داشته باشید که اگر به دنبال درآمد بالا و مستمر از این طریق هستید، باید در کار خود دقت و نظم بالایی داشته باشید.

کسب و کار در کانادا از طریق تعمیرات اتومبیل

اگر در تعمیر اتومبیل ماهر هستید این مورد برای شما مناسب خواهد بود. شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری کوچک و با گذر اندکی زمان درآمد خود را به رشدی قانع کننده برسانید. داشتن مهارت و تخصص بالا  تنها شرط موفقیت شما در این بیزینس است.

بیزینس در کانادا از طریق مدیریت رویداد

در کشوری همچون کانادا، مردم مشغله‌های بسیاری داشته و زمان آن‌ها برای سازمان‌دهی کردن میهمانی‌ها و مراسم بسیار کم است. شما می‌توانید از این فرصت برای گرفتن پروژه‌ها‌ی مدیریت مراسم  استفاده کرده و پس از مدتی به حداکثر مهارت در این زمینه دست یابید. در این حرفه موظفید از صفر تا صد امور یک مراسم یا میهمانی را به عهده بگیرید. این امور شامل سازماندهی لیست میهمان‌ها، منو‌ی غذا، دکوراسیون و هدایا خواهند بود.

کسب درآمد در کانادا از طریق راه ‌اندازی بوتیک

به لطف فضای‌‌ مجازی، امروزه فشن و مد به یک صنعت جهانی تبدیل شده و محبوبیت آن روز افزون است. اگر شما در طراحی لباس، کیف و کفش مهارت دارید راه‌اندازی بوتیک گزینه‌ی خوبی برای بیزینس شما خواهد بود. از فضای مجازی برای تبلیغات خود استفاده کنید تا فروش شما افزایش یابد.

بیزینس در کانادا از طریق تأسیس آژانس خدمات خانه‌داری

افراد شاغل کانادایی عموماً برای رسیدگی به کارهای خانه زمان کمی دارند. بنابراین تقاضای کار برای خدمات خانه‌داری زیاد است و درآمد آن حاصل از آن مطلوب خواهد بود. در این کار شما موظف به نگه‌داری از خانه و انجام امور مربوط‌ به آن می‌باشید. برای مثال، در اموری همچون نظافت، پخت و پز، خرید مایحتاج منزل و رسیدگی به چمن و درختان محوطه به افراد خانواده کمک کرده و در ازای آن مبلغی معین دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید با استخدام نیرو و تبلیغات مؤثر بیزینس خود را گسترش دهید. برفروبی و چمن زنی دو مورد از خدمات خانه‌داری هستند که در تمام سال در جریان بوده و تقاضای کار آن‌ها بالا است.

بیزینس در کانادا از طریق راه ‌اندازی مؤسسه‌ی پرستاری از کودک:

والدین پر مشغله‌ی کانادایی اغلب در جستجوی افراد قابل اطمینان برای نگه‌داری از کودک خود هستند بنابر‌این پرستاری از کودک گزینه‌ی مناسبی برای بیزینس در کانادا خوا‌هد بود. در این کسب و کار شما باید رفتاری گرم و دلنشین با کودکان داشته باشید. درصورت داشتن فضا و مکان مناسب، می‌توانید با تأسیس مهد کودک و استخدام نیرو‌ی کار، بیزینس خود را گسترش دهید.

بیزینس در کانادا از طریق مراقبت روزانه از سالمندان

سالمندان کانادایی اغلب تنها هستند و کسی از آن‌ها مراقبت نمی‌کند و در بیشتر مواقع به سختی از عهده‌ی نیازهای اولیه‌ی خود بر می‌آیند. اگر دارای تعهد و دلسوزی نسبت به نگه‌داری این افراد بوده و به سادگی می‌توانید با افراد سالخورده ارتباط بر قرار کنید، فعالیت در این بیزینس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما برای نگه‌داری از سالمندان می‌توانید آن‌ها را به گردشگری نیز ببرید. اگر به دنبال گسترش بیزینس خود هستید، برای تأسیس مهد سالمندان اقدام کنید تا از کمک نیرو‌های استخدامی بهره‌مند شوید.

بیزینس در کانادا از طریق راه‌ اندازی فست فود سیار

بیزینس در کانادا از طریق راه‌ اندازی فست فود سیار

کسب و کار از این طریق به مراتب راحت‌تر و کم هزینه‌تر از تأسیس رستوران خواهد بود. بهداشتی بودن محیط کاری و با کیفیت بودن غذا و انتخاب محل مناسب برای استقرار، کلید موفقیت شما در این بیزینس خواهد بود. در صورت عدم کفایت سرمایه‌ی شما برای خرید وسیله‌ی نقلیه‌ی مورد نیاز، می‌توانید اقدام به اجاره‌ی آن کنید

کسب و کار در کانادا از طریق خدمات لوله کشی

لوله‌کشی و تعمیر شیر آلات همواره کابوس مردم کانادا بوده و برای انجام آن به افراد حرفه‌ای پناه می‌برند. در صورت داشتن سابقه و مهارت کافی در این زمینه، می‌توانید کسب و کار خود را آغاز کنید. پیچیدن آوازه‌ی مهارت شما در بین مردم بهترین تبلیغ برای جذب مشتری و موفقیت در این حرفه خواهد بود.

کسب و کار در کانادا از طریق تجارت الکترونیک

خرید و فروش آنلاین در جهان امروزی رایج است. شما می‌توانید برای خودتان یک وبسایت بسازید و از طریق آن به فروش و تحویل اجناس اقدام کنید. برای توسعه‌ی بیشتر کسب و کار خود از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی دریغ نکنید. همچنین با استخدام نیرو برای تحویل کالا به درب منزل مشتریان، کیفیت خدمات سایت خود را ارتقاء دهید.

بیزینس در کانادا از طریق خدمات حمل و نقل

حمل و نقل کالا نقش بسیار مهمی در اقتصاد قدرتمند کانادا ایفا می‌کند.  از این جهت فعالیت در حوزه‌ی حمل و نقل از محبوب‌ترین مشاغل مهاجرین کانادایی است. شما می‌توانید با خرید وسیله‌ی نقلیه، اقدام به جابه‌جایی کالا کنید. اگر سرمایه‌ی کافی ندارید، به عنوان یک راننده استخدام شوید و یا یک وسیله حمل و نقل‌ اجاره‌ کنید. در این بیزینس سابقه‌ی رانندگی شما باید خوب باشد.

کسب و کار در کانادا از طریق مشاوره‌ی سرمایه ‌گذاری

کسب و کار در کانادا از طریق مشاوره‌ی سرمایه ‌گذاری

خرید و فروش املاک در کانادا بسیار رایج است. شما می‌توانید از طریق اخذ کمیسیون بابت معاملات املاکی درآمد خوبی کسب کنید. برای شروع کافیست یک فهرست از املاک فروشی در یک منطقه تهیه کرده و واسطه‌ی بین مالکین و خریداران آن‌ها شوید. مصلحت اندیشی شما در این زمینه کلید اصلی موفقیت شما خواهد بود.

بیزینس در کانادا از طریق طراحی مد

در صورت داشتن توانایی و استعداد در طراحی مد، می‌توانید پس از خلق یک برند و نشان شروع به طراحی لباس و مد کنید. برند خود را از طریق فیس‌بوک و اینستگرام تبلیغ کنید تا در جامعه شناخته شوید. خوب است بدانید گاهی فضای مجازی به تنهایی برای بازاریابی شما مؤثر و کافی خواهد بود.

کسب و کار از طریق را‌ه‌ اندازی رستوران

اگر در اصول آشپزی و ترکیب مواد غذایی مهارت دارید، راه‌اندازی رستوران از بهترین گزینه‌های کسب و کار شما خواهد بود. تأسیس رستوران برای خارجی‌ها مفاد بسیاری را به همراه دارد. زیرا سرو کردن غذا و نوشیدنی‌‌های سرزمین مادری مهاجرین، توجه‌ افراد تنوع طلب کانادایی را جلب می‌کند. علاوه‌ بر آن، مهاجرین ایرانی جذب رستوران شما خواهند شد. به یاد داشته باشید که انتخاب دکوراسیون و موقعیت مناسب، دو امتیاز سرنوشت ساز برای رستوران شما می‌باشند.

بیزینس در کانادا از طریق مدیریت پسماند

مدیریت پسماند‌ها یکی از بیزینس‌های جدایی ناپذیر در جوامع شهری است. شما می‌توانید از طریق بازیافت پسماندهایی همچون کاغذ، ماشین آلات فرسوده و قطعات الکترونیک به سودی کلان دست یابید. لازم به ذکر است موفقیت در این عرصه نیازمند تجربه و علم کاری بالا می‌باشد.

کسب و کار در کانادا از طریق تدریس

کسب و کار در کانادا از طریق تدریس

تدریس در کانادا درآمد بسیار خوبی داشته و نیازی به سرمایه‌ی اولیه نخواهد داشت. به همین دلیل از تدریس به عنوان یک بیزینس مناسب و خوب برای مهاجرین کانادایی یاد می‌شود. اگر شما در زمینه‌هایی چون زبان انگلیسی و ریاضیات مهارت دارید، می‌توانید شاگردان زیادی را جذب کنید. تدریس رشته‌های آکادمیک و علمی تنها راه درآمد نیستند بلکه تدریس در زمینه‌های هنری نیز در کشور کانادا پر طرفدار می‌باشد. تدریس موسیقی، هنر‌های تجسمی و مربیگری ورزشی نیز می‌توانند بیزینسی سودآور باشند.

بیزینس در کانادا از طریق مراقبت از حیوانات خانگی

بسیاری از مردم کانادا به دنبال افرادی هستند که از حیوانات خانگی‌ آن‌ها مراقبت کنند. زمانی که صاحبان حیوانات به مسافرت می‌روند، شما برای مراقبت از حیوانات به خانه‌ی افراد رفته و اموری از قبیل غذا دادن و گردش و سرگرمی حیوانات را به عهده می‌گیرید. اگر به نگهداری از حیوانات علاقه داشته و در انجام آن علم و تجربه‌ی کافی دارید،  این بیزینس برای شما مناسب خواهد بود. طبق گفته‌های اتحادیه‌‌های مراقبت از حیوانات، این بیزینس در آمریکای شمالی رشد قابل توجهی داشته است.

بیزینس در کانادا از طریق اسکرپ بوکینگ( جمع‌آوری و سازماندهی آلبوم عکس خانوادگی)

اسکرپ بوکینگ در عصر دیجیتال تغییرات بسیاری داشته است. اما هنوز هم به عنوان یک بیزینس پرسود در کانادا جریان دارد. بسیاری از افراد کانادایی خواهان جمع‌آوری و سازمان‌دهی عکس‌های قدیمی خود هستند. شما می‌توانید بیزینس خود را به عنوان جمع‌آورنده و طراح اسکرپ بوک‌های باکیفیت شروع کنید. برای به دست آوردن علم این کار می‌توانید در دوره‌های آموزشی شرکت کنید.

بیزینس در کانادا از طریق آموزش یوگا

ورزش یوگا مملؤ از تنوع بوده و همه توانایی انجام آن‌ را دارند. شاید به همین دلیل است که تعداد طرفداران آن رو به افزایش است. در صورت داشتن تجربه و مهارت می‌توانید در ازای آموزش یوگا کسب درآمد کنید. برای شروع آموزش راه‌های گوناگونی دارید. ممکن است اجاره و یا خرید سالن تمرین را ترجیح دهید اما داشتن سالن ضروری نیست زیرا آموزش یوگا در محیط خانه نیز امکان پذیر است.

بیزینس در کانادا از طریق نقاشی ساختمان

بیزینس در کانادا از طریق نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان( چه نقاشی نمای داخلی و چه نقاشی نمای خارجی) از جمله کارهایی است که بسیاری از مردم کانادا زمان انجام آن را ندارند و همین امر فرصت کسب درامد را برای مهاجرینی که در این زمینه دست توانا هستند، ایجاد می‌کند. از مزایای این شغل ساده بودن و ارزان بودن آن است. همچنین شما می‌توانید در تمام فصول سال مشغول به کار باشید. با جذب پروژه‌های متعدد و استخدام نیرو‌ی کار بیزینس و درآمد شما ارتقاء خواهد یافت.

بیزینس در کانادا از طریق باغداری و خدمات محوطه سازی

باغداری از محبوب‌ترین سرگرمی‌های مردم کانادا و آمریکا در چند دهه‌ی اخیر است و محبوبیت آن روز افزون است. شاید این محبوبیت به لطف طراوت و کیفیت محصولاتی که از باغ به دست می‌آوریم ایجاد می‌شود. اما واقعیت این است که باغداری آسان نیست و زمان و انرژی زیادی می‌خواهد. به همین دلیل بسیاری از افراد شاغل زمان رسیدگی به امور باغ خود را ندارند. همچنین افراد سالمند نمی‌توانند کار‌های سنگین باغ خود را انجام دهند. بنابراین بسیاری از این افراد مشکل خود را با استخدام باغبان  حل می‌کنند.

در این بیزینس شما نیازمند قابلیت جسمانی مناسب و دانش کافی درباره‌ی زندگی گیاهان خواهید بود.

بیزینس در کانادا از طریق افیلیت مارکتینگ(همکاری در فروش)

افیلیت مارکتینگ فرایندی است که در آن شما محصولات مختلفی را در وبلاگ و هر نوع صفحه‌ی مجازی که در اینترنت دارید برای فروش ارائه می‌کنید. افیلیت مارکتینگ از ساده‌ترین و سودمندترین بیزینس‌هایی است که در آن فرد بدون صرف کوچکترین هزینه‌ صاحب درآمدی بالا خواهد شد..

کسب درآمد در کانادا از طریق تولید محتوا

بسیاری از مدیران وبسایت نیازمند تولیدکننده و نویسنده‌ی محتوا برای سایت‌های خود هستند و دستمزد خوبی بابت این کار می‌پردازند. شما می‌توانید به عنوان یک محتوا نویس درآمد خوبی کسب کنید. حتی اگر فعالیت شما پاره‌وقت باشد. تولید محتوا یکی از بهترین بیزینس‌هایی است که مهاجرین کانادایی بدون سرمایه می‌توانند آن‌ را شروع کنند.

بیزینس در کانادا از طریق فروش کتب دست دوم

بیزینس در کانادا از طریق فروش کتب دست دوم

اگر شما به منابع کافی از کتب دست دوم دسترسی دارید، می‌توانید با خرید و فروش آن‌‌ها درآمد خوبی کسب کنید. خرید و فروش کتب دست دوم از بیزینس‌های سودآور در کانادا می‌باشد.

بیزینس در کانادا از طریق مربیگری فیتنس

اگر فیتنس‌کار هستید و شرایط فیزیکی شما ایده‌آل است، می‌توانید به عنوان مربی فیتنس شخصی شروع به کار کنید. مربیگری فیتنس از طریق استخدام در باشگاه‌ها نیز میسر خواهد بود.

بیزینس در کانادا از طریق طراحی گرافیک

شرکت‌های بسیاری در کانادا به دنبال طراحان گرافیکی هستند که به عنوان فریلنسر کار می‌کنند. در صورت داشتن مهارت و علم کافی در طراحی گرافیک می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و پس از استخدام کسب درآمد کنید. طراحی گرافیک یکی از بهترین بیزینس‌های کوچک در کانادا است.

بیزینس در کانادا از طریق مشاوره‌ی سلامت

اگر اطلاعات بالایی در زمینه‌ی تغذیه، درمان و پیشگیری از بیماری‌ها دارید می‌توانید به عنوان مشاور سلامت مشغول به کار شوید. تنها سرمایه‌ی مورد نیاز این بیزینس علم و دانش است و سود بسیاری به همراه دارد.

بیزینس در کانادا از طریق مشاوره‌ی تغذیه

بیزینس در کانادا از طریق مشاوره‌ی تغذیه

اگر در زمینه‌ی تغذیه از اطلاعات خوبی برخوردار هستید، بیزینس در حوزه‌‌ی مشاوره‌ی تغذیه برای شما گزینه‌ای ایده‌آل خواهد بود. مشاورین در ازای نوشتن برنامه‌ی غذای برای افراد پول خوبی دریافت می‌کنند. افرادی که در حال وزن کم کردن هستند و سلامت برای آن‌ها بسیار مهم است، تمایل زیادی برای ملاقات با مشاورین تغذیه دارند.

33. بیزینس در کانادا از طریق تعمیرات گوشی هوشمند

امروزه تقریباً هرکسی یک گوشی هوشمند در دست دارد. تعمیرات موبایل هوشمند از بیزینس‌های سودمند می‌باشد و دلیل آن بازار کار وسیع گوشی هوشمند است. شما می‌توانید پس از طی یک دوره‌ی آموزش تعمیرات گوشی هوشمند، فعالیت خود را آغاز کنید. این کسب و کار نیاز به سرمایه‌ی چندانی نداشته و از سود بالایی برخوردار است.

بیزینس در کانادا از طریق راهنمای تور

اگر شما از سفر، کشف مناطق جدید گردشگری و به ارتباط با افراد جدید و مختلف لذت می‌برید، فعالیت به عنوان راهنمای تور برای شما شغلی ایده‌آل خواهد بود. این بیزینس نیازی به سرمایه‌‌ی اولیه ندارد و پس از به دست آوردن علم و دانش در زمینه‌ی گردشگری و ارتباط با آژانس‌های گردشگری می‌توانید کار خود را شروع کنید.

بیزینس در کانادا از طریق تأسیس آژانس خدمات امنیتی

تأسیس آژانس امنیتی از مشاغل سودآور کانادایی می‌باشد. در این بیزینس شما در ازای فروش اجناس و یا خدمات امنیتی پول خوبی دریافت می‌کنید. خدمات امنیتی در این بیزینس شامل نصب دوربین‌های مدار بسته و وسایل الکترونیکی پیشرفته می‌باشد. علاوه بر این‌ها می‌توانید استخدام نیروی امنیتی و بادیگارد برای افراد کانادایی را به عهده بگیرید. این کسب و کار از بهترین و سودآورترین کسب و کار‌های کانادایی می‌باشد.

بیزینس در کانادا از طریق آموزش دفاع شخصی

بیزینس در کانادا از طریق آموزش دفاع شخصی

با افزایش جرم و جنایت در سطح جهان، نیاز به یادگیری دفاع‌شخصی ملموس تر شده است. و مردم بیش از پیش به دنبال یادگیری آن هستند. اگر شما در سبک‌های دفاع شخصیِ کارآمد و مفید مهارت کافی دارید، درآمد خوبی در ازای آموزش کسب خواهید کرد.

بیزینس در کانادا از طریق خدمات موسیقی و دی جی

اگر عاشق موسیقی هستید و در آن مهارت دارید دی جی بودن احتمالاً از بیزینس‌های کوچک و  ایده‌آل شما می‌باشد. وقتی سخن از دی جی به میان می‌آید بسیاری تنها به یاد اجرا کنندگان موزیک در کلوپ‌های پر زرق وبرق می‌افتند اما حقیقت این است که به غیر از کار درکلوپ، فرصت‌های شغلی بسیار وسیع‌تری برای دی جی‌ها وجود دارد. بسیاری از موارد اجرای‌ دی جی‌ها مربوط به مهمانی‌ها، عروسی‌ها و بیرون از محوطه‌ی بارها خواهد بود. نحوه‌ی اجرای شما کلید موفقیت در این بیزینس است. علاوه‌ بر مهارت بالا در میکس موزیک‌ها باید از خود شخصیتی پر انرژی و گرم به نمایش بگذارید.

بیزینس در کانادا از طریق راه‌ اندازی سوپرماکت آنلاین

اگر شما در فروش مواد خوراکی و مورد نیاز‌ خانه مهارت دارید، فروش آنلاین و ارسال اجناس به درب منازل به شما پیشنهاد می‌شود. به محض بیشتر شدن تجربه و سابقه‌ی کاری، درآمد شما روز افزون خواهد شد. راه‌اندازی سوپر مارکت آنلاین از بهترین ایده‌های شروع یک بیزینس کوچک محسوب می‌شود و مهاجرین می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

بیزینس در کانادا از طریق ساخت برنامه‌ی گوشی‌های هوشمند

شما می‌توانید برای بیزینس‌های مختلف اپلیکیشن ساخته و از راه آن کسب درامد کنید. اگر در این زمینه دانش و مهارت دارید، ساخت اپلیکیشن از بهترین و پر درامد ترین بیزینس‌های کوچک در کانادا می‌باشد که با انجام آن به درآمدی قابل توجه دست خواهید یافت.

بیزینس در کانادا از طریق خرید و فروش در سایت EBay

در کانادا، کمتر کسی تاکنون از طریق EBay خرید و فروش نکرده است. آیا می‌دانستید کار از طریق EBay از مطمئن‌ترین بیزینس‌ها می‌باشد؟ اگر شما کالایی دارید که تقاضای آن در سطح جامعه بسیار است، فروش از طریق این سایت از بهترین منابع درآمد شما خواهد بود. این بیزینس بسیار ارزان‌تر از راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین مختص به خودتان است. سایت EBay تمام اطلاعات مورد نیاز برای داشتن یک بیزینس موفق را در اختیار شما قرار می‌دهد. موارد مورد نیاز بیزینس از این طریق، داشتن یک منبع وسیع از کالا‌ی پر تقاضا، دانش خرید و فروش آنلاین و یک دستگاه کامپیوتر می‌باشد.

خرید بیزینس در کانادا با موسسه تراست

 1. دریافت وقت مشاوره اولیه

  شما در اولین مرحله، می‌توانید به‌صورت تلفنی با کارشناسان و وکلای تراست در ونکوور کانادا و یا دفتر تهران تماس بگیرید و یا در صورت تمایل وقت مشاوره رزرو نمایید.

 2. تنظیم قرارداد

  کارشناسان ما بر اساس اطلاعات دریافتی از جانب شما و بررسی کامل شرایط و خواسته‌هایتان، راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند و در صورت عقد قرارداد، فرآیند خرید بیزینس از سوی کارشناسان خبره تراست آغاز می‌شود.

 3. دریافت مدارک اولیه

  در این مرحله، شما باید مدارک لازم را به کارشناس تراست ارائه دهید تا بتواند به تحلیل کامل آن‌ها با توجه به شرایط و خواسته‌هایتان بپردازد و درنهایت بهترین گزینه‌ها را در رابطه با هدفتان به شما پیشنهاد دهد. بدین ترتیب، دیگر نیازی نیست شما درگیر تحقیقات پیچیده این فرآیند شوید.

 4. معرفی فهرست بیزینس های مناسب برای خرید

  در این مرحله با توجه به تحقیقات انجام‌شده از سوی کارشناس در رابطه با حوزه کاری موردنظرتان، لیستی از بیزینس های موجود که برای فروش در شهرهای کانادا ارائه‌شده‌اند، به شما پیشنهاد می‌شود.

 5. انتخاب و اعتبارسنجی یک بیزینس برای خرید

  پس‌ازاینکه با کارشناس تراست برای خرید یک بیزینس مشخص از میان فهرست بیزینس های کاندید توافق کردید، حسابداران و خبرگان مالی همکار با تراست، اقدام به تحقیقات کامل راجع به سوابق مالی و عملکردی بیزینس مربوطه می‌نمایند و وکلای تراست، متن قرارداد را به‌طور کامل مطالعه کرده و از سودآوری و عدم وجود عوامل کلاهبرداری مطمئن می‌شوند و احتمال ورشکستگی و ضرر ده بودن بیزینس و نظایر این‌ها را بررسی می‌کنند.

 6. خریداری بیزینس

  پس از انجام تحقیقات همه‌جانبه راجع به بیزینس انتخابی از سوی کارشناسان و خبرگان تراست، اقدامات لازم برای خرید بیزینس از سوی تراست برای شما آغاز می‌شود. تیم تراست می‌تواند به شما در بستن قرارداد خرید کمک کند و تمام جوانب را در این رابطه کنترل نماید.

 7. تهیه بیزینس پلن

  مهم‌ترین کاری که باید در رابطه با خرید بیزینس در کانادا انجام شود، تهیه یک بیزینس پلن جامع و کامل است که نظر مساعد افسر ESDC را جلب نماید و او را متقاعد کند که حضور شما برای پیشبرد این بیزینس الزامی است. گفتنی است کارشناسان متخصص در تیم تراست، به‌خوبی شما را در این رابطه حمایت می‌کنند و با توجه به اسناد و مدارک ارائه‌شده از سوی شما، این بیزینس پلن جامع را تهیه خواهند کرد.

 8. ارائه درخواست مجوز کار LMIA

  در این مرحله کارشناسان تیم تراست، درخواست ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) را همراه با یک طرح تجاری مناسب به ESDC ارائه می‌دهند و تلاش می‌کنند تا LMIA مثبت را دریافت کنند تا بتوانند یک مجوز کار 2 ساله با قابلیت تمدید را برایتان اخذ نمایند. در صورت موفقیت، مبلغ کل را با فروشنده بیزینس تسویه خواهید کرد. تبریک می‌گوییم! شما به‌عنوان یک کارآفرین، آماده کار در بیزینس خریداری‌شده‌تان هستید.

 9. حمایت از شما در پیشبرد بیزینس خریداری شده

  شما 2 سال فرصت دارید تا توانمندی‌هایتان را در پیشبرد بیزینس خریداری‌شده در کانادا به اثبات برسانید. البته این مجوز کار، بر اساس عملکرد شما قابل تمدید است و در تمام این مدت از مشاوره و خدمات کارشناسان تراست بهره‌مند خواهید بود تا به‌راحتی چالش‌های موجود را پشت سر بگذارید و به سودآوری موردنظر در کسب‌وکارتان دست‌یابید.

 10. درخواست اقامت دائم

  و درنهایت پس از گذشت یک سال از دریافت LMIA مثبت، در صورت تمایل شما برای اقامت در کانادا، کارشناسان تراست مدارک لازم را آماده کرده و فرم‌های مربوطه را پر می‌کنند و برای ارائه درخواست اقامت دائم شما تحت برنامه اکسپرس اینتری اقدام می‌نمایند.

کتابخانه مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در آنتاریو
سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا
سرمایه‌گذاری در استان آلبرتا
سرمایه‌گذاری در استان کبک
سرمایه‌گذاری در ساسکاچوان
سرمایه گذاری در استان منیتوبا
سرمایه‌گذاری در پرنس ادوارد آیلند
سرمایه گذاری در نیوبرانزویک
سرمایه‌گذاری در آبوتسفورد
سرمایه‌گذاری در یوکان
سرمایه گذاری در میلتون
سرمایه‌گذاری در سوری
سرمایه گذاری در شارلوت تاون
سرمایه گذاری در پرنس جورج
سرمایه گذاری در میسیساگا
سرمایه گذاری در شهر نورث بی
سرمایه‌گذاری در شهر بری
سرمایه گذاری در پیتـربورو
سرمایه گذاری در نوناووت
سرمایه گذاری در نانایمو
سرمایه گذاری در برمپتون
سرمایه گذاری در همیلتون
سرمایه گذاری در رددیر
سرمایه گذاری در یلونایف
سرمایه گذاری در مناطق شمال غربی

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

سود آورترین بیزینس های کانادا کدام اند؟

10 صنعت سودآور در کانادا (سود کل صنعت برای سال 2021 محاسبه شده است)
بانکداری تجاری در کانادا 88.6 میلیارد دلار
انتقال نیروی برق در کانادا 12.5 میلیارد دلار
شرکت های مخابراتی بی سیم در کانادا 12.1 میلیارد دلار
اجاره آپارتمان در کانادا 12.0 میلیارد دلار
کالج ها و دانشگاه ها در کانادا 8.4 میلیارد دلار
فروشگاه های آبجو، شراب و مشروب در کانادا 6.8 میلیارد دلار
حفاری نفت و استخراج گاز در کانادا 6.8 میلیارد دلار
مشاوره فناوری اطلاعات در کانادا 6.8 میلیارد دلار
پالایش نفت در کانادا 6.3 میلیارد دلار
حمل و نقل ریلی در کانادا 6.0 میلیارد دلار

بهترین استان های کانادا برای بیزینس کدامند؟

3 تا از ساده ترین استان ها برای شروع کسب و کار در کانادا عبارتند از:
سرزمین های شمال غربی: همانطور که از نام آن پیداست، این قلمرو در شمال غربی کانادا، درست بالای آلبرتا، ساسکاچوان و بریتیش کلمبیا واقع شده است.
ساسکاچوان: ساسکاچوان یکی دیگر از استان های عالی برای راه اندازی کسب و کار در کانادا است.

بیزینس های مورد تقاضای کانادا چیست؟

بیشترین تقاضای کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها در کانادا به این پنج دسته تقسیم می شوند: نرم افزار، املاک و مستغلات، تجارت الکترونیک، مراقبت های بهداشتی و مالی.

موفق ترین بیزینس های کوچک در کانادا چیست؟

تعمیر خودرو
ماشین های سیار غذا
خدمات کارواش
تعمیر لوازم الکترونیکی
پشتیبانی IT
مربیان شخصی
خدمات نوزاد و پس از بارداری
فعالیت های غنی سازی برای کودکان
برنامه های موبایل و سرگرمی برای کودکان
لوازم جانبی و لباس
تجهیزات به سازی خانه
اجاره تعطیلات
دروس دانشگاهی
دوره های زبان
دوره های تجاری یا بازاریابی
سلامت شخصی
دوره های سرگرمی
حسابداری و حسابرسی
مشاوره
طراحی گرافیکی
مدیریت رسانه های اجتماعی
 کپی رایتر بازاریابی
خدمات دستیار مجازی

کدام بیزینس در کانادا سریع ترین رشد را دارد؟

طبق گزارش Canadian Business، سریع ‌ترین رشد تجارت در کانادا تا سال 2020، مارلین اسپرینگ، یک شرکت املاک و مستغلات داشته است. آن ها از زمان تأسیس خود در سال 2013 به طور مداوم رشد کرده اند و رتبه اول را کسب کرده اند.

موسسه تراست چگونه می تواند به من در خریداری بیزینس کمک کند؟

شما در اولین مرحله، می ‌توانید به‌ صورت تماس تلفنی با کارشناسان و وکلای تراست وقت مشاوره رزرو نمایید.
کارشناسان ما بر اساس اطلاعات دریافتی از جانب شما و بررسی کامل شرایط و خواسته ‌هایتان، راهنمایی ‌های لازم را ارائه می‌ دهند و در صورت عقد قرارداد، فرآیند خرید بیزینس از سوی کارشناسان خبره تراست آغاز می ‌شود.
در مرحله بعدی، مدارک لازم را به کارشناس تراست ارائه می دهید تا با تحلیل کامل آن‌ ها با توجه به شرایط و خواسته ‌های شما بهترین گزینه‌ ها به شما پیشنهاد شود.
سپس با توجه به تحقیقات انجام‌ شده از سوی کارشناس در رابطه با حوزه کاری مورد نظرتان، لیستی از بیزینس های موجود که برای فروش در شهرهای کانادا ارائه ‌شده‌اند، به شما پیشنهاد می ‌شود و انتخاب و اعتبارسنجی یک بیزینس برای خرید صورت می گیرد.
پس از انجام تحقیقات همه‌ جانبه راجع به بیزینس انتخابی از سوی کارشناسان تراست، اقدامات لازم برای خرید بیزینس از سوی تراست برای شما آغاز می ‌شود.
بیزینس پلن تهیه می شود و کارشناسان تیم تراست، درخواست ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) را همراه با یک طرح تجاری مناسب به ESDC ارائه می ‌دهند و تلاش می ‌کنند تا LMIA مثبت را دریافت کنند تا بتوانند یک مجوز کار 2 ساله با قابلیت تمدید را برایتان اخذ نمایند.
درنهایت پس از گذشت یک سال از دریافت LMIA مثبت، در صورت تمایل شما برای اقامت در کانادا، کارشناسان تراست مدارک لازم را آماده کرده و فرم‌ های مربوطه را پر می‌ کنند و برای ارائه درخواست اقامت دائم شما تحت برنامه اکسپرس اینتری اقدام می ‌نمایند.

پاسخ‌گوی سوالات شما هستیم

سوال شما توسط کارشناسان ما پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

 • کامبیز

  سلام مهارتهایی در صنعت کشاورزی ودامپروی،صنعت خودرو ،کارهای خدماتی،تعمیرات وسایل گرم کننده،سرمایشی،ساختمانی و غیره را دارم چطور میتونم بیزینس های نام برده شده رو خریداری کرده واقامت کانادا رو دریافت کنم.

  • مشاور موسسه تراست

   باید شرایطتتون کامل بررسی بشه در صورت تمایل میتونید با تکمیل فرم ارزیابی با کارشناسان موسسه وقت مشاوره بگیرید.

 • سجاد

  سلام
  برای راه اندازی عینک سازی آیا اطلاعاتی دارید

  • کارشناس تراست

   با سلام. با توجه به اینکه راه اندازی بیزینس در هر استان از نظر هزینه و شرایط متفاوت می باشد بایستی در ابتدا استان مدنظرتان را انتخاب کنید.

 • فرشید

  سلام
  اطلاعاتی از فرآیند و چگونگی راه اندازی مغازه الکتریکی در ونکوور میخواستم بدونم

  • مشاور موسسه تراست

   با سلام
   در صورتی که اقامت دائم کانادا نداشته باشید و شهروند کانادا نباشید، این کار به سادگی قابل انجام نیست و باید از طریق یکی از روش های مهاجرتی، اجازه راه اندازی این بیزینس را پیدا کنید. در واقع این کار می تواند از زیر شاخه های سرمایه گذاری و موارد مشابه باشد و بررسی شود که این کسب و کار خاص اجازه راه اندازی در استان های مختلف را دارد یا خیر، در صورتی که این اجازه وجود داشته باشد، طبق شرایط استان موردنظر می توانید برای راه اندازی این بیزینس اقدام کنید.