سفارت کانادا در گرجستان

سفارت کانادا در گرجستان

یکی دیگر از کنسولگری‌های کشور کانادا در منطقه خاورمیانه که متقاضیان ایرانی می‌توانند برای پیگیری امور ویزای خود به آن مراجعه کنند در کشور گرجستان واقع شده است. شهر تفلیس در گرجستان محل سفارت کانادا در این کشور است. این سفارت به عنوان نمایندگی رسمی کانادا در گرجستان، کلیه خدمات و موارد مربوط به صدور ویزای کانادا را پوشش می‌دهد. این خدمات شامل پردازش ویزای کانادا، صدور گذرنامه کانادا و همچنین قانونی سازی اسناد می‌شود. با این وجود برای اطلاع بیشتر از خدمات کنسولگری کانادا در گرجستان می‌توانید مستقیماً با این مرکز تماس بگیرید.

نکته

توجه داشته باشید که سفارت کانادا در هر کشور ممکن است قوانین خاص خود را داشته باشد. بنابراین اگر در رابطه با ساز و کار سفارت کانادا برای صدور ویزا در کشور مورد نظر خود سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

وقت سفارت کانادا در گرجستان

برای دریافت وقت سفارت کانادا در گرجستان مانند دیگر کنسولگری‌ها، می‌توان به دو صورت حضوری و اینترنتی اقدام کرد که البته روش آنلاین یعنی ثبت نام در سایت رسمی سفارت کانادا، تکمیل فرم مهاجرت به صورت اینترنتی و بارگزاری اسناد لازم در سایت، ترجیح داده شده است.

برای تعیین قرار ملاقات در کنسولگری کانادا در گرجستان، لطفاً در وهله اول از طریق وب سایت اصلی سفارت کانادا اقدام کنید. اما درصورتی که قادر به گرفتن وقت قبلی از طریق وب سایت نباشید، می‌توانید با کنسولگری در تفلیس از طریق تلفن و ایمیل زیر تماس بگیرید:

 • 995 (32) 298-20722982072
 • ccogeorgia@gmail.com

شما همچنین می توانید برای تعیین وقت ملاقات به سفارت کانادا در گرجستان مراجعه کنید، اما قبل از این اقدام حتما در خصوص آدرس، ساعات کار و نحوه ارائه خدمات این کنسولگری در زمان تصمیم خود مطمئن شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با وکیل مهاجرت ما در سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

بعد از اینکه ثبت نام اولیه شما تایید گردید یک ایمیل مبنی بر تایید ثبت نام دریافت خواهید کرد که در آن به شما یک مهلت 30 روزه برای انگشت نگاری ویزای کانادا در سفارت کانادا در گرجستان و همینطور مصاحبه (در صورت لزوم) داده شده است.

بیشتر بخوانید: ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ، مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری

پر كردن فرم سفارت كانادا در گرجستان

پر كردن فرم سفارت كانادا در گرجستان

همانطور که قبلا نیز گفته شده فرم های مهاجرت در تمام سفارتخانه های کانادا مشابه هستند. در واقع تفاوت فرم ها به نحوه مهاجرت شما بستگی دارد و ماهیت این فرم ها با توجه به نوع ویزای مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. بنابرین دقت کنید که حتما فرم مهاجرتی متناسب با نوع ویزای مدنظر خود را دانلود و تکمیل کنید.

حتما هنگام تکمیل فرم مهاجرت به کانادا اطلاعات لازم را با دقت در فرم ها اضافه کنید. این نکته در موفقیت درخواست ویزای کانادا تاثیر زیادی خواهد داشت. متخصصان مهاجرت در اکثر موارد فقدان آگاهی از شیوه صحیح تکمیل فرم مهاجرت را عامل شکست و ریجکت ویزای کانادا می دانند. بنابراین توصیه می کنیم حتما به منظور جلوگیری از ریجکتی درخواست ویزای خود، این فرم‌ها را زیر نظر یک متخصص تکمیل کنید.

جواب سفارت کانادا در گرجستان

بعد از اینکه فرم سفارت کانادا توسط متقاضی تکمیل و ارسال شود، ارزیابی مدارک و اطلاعات با کارکنان کارگزاری‌ها در شعب مورد نظر انجام می‌شود و در صورت تایید درخواست برای متقاضی ایمیلی مبنی بر حضور در سفارت برای انگشت نگاری و در صورت نیاز مصاحبه ارسال خواهد شد.

متقاضی بعد از دریافت این ایمیل فقط 30 روز مهلت دارد تا با در دست داشتن تمامی مدارک مورد نیاز مثل رسید انگشت نگاری، به سفارت کانادا در گرجستان مراجعه نماید. پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری در صورت تایید صلاحیت فرد برای اخذ ویزای کانادا، ایمیلی مبنی بر قبولی درخواست ویزا برای او ارسال می‌شود که در این صورت از متقاضی خواسته می‌شود تا پاسپورت خود را به این کنسولگری ارسال کند و در جواب پاسپورت به همراه ویزا به آدرس متقاضی در ایران ارسال می‌شود.

آدرس ها و اطلاعات سفارت کانادا در گرجستان

آدرس ها و اطلاعات سفارت کانادا در گرجستان

سفارت کانادا در تفلیس خدمات کنسولی گسترده‌ای را به متقاضیان ویزای کانادا ارائه می‌دهد. در ادامه آدرس و اطلاعات این مرکز ذکر شده است.

آدرس و اطلاعات سفارت کانادا در گرجستان

 •  Third Floor, Tbilisi 0108, Georgia 34 Rustaveli Avenue Honorary Consulate of Canada in Tbilisi, Georgia  
 • ساعت کار سفارت کانادا در گرجستان: برای آگاهی از ساعات کار فعلی و سایر جزئیات دیگر، لطفاً با کنسولگری کانادا در تفلیس، جورجیا با شماره تلفن 995 (32) 298-2072 تماس بگیرید.
 • تلفن سفارت کانادا در گرجستان: 995 (32) 298-2072
 • نمابر سفارت کانادا در گرجستان: 995 (32) 218-2052
 • ایمیل سفارت کانادا در گرجستان : ccogeorgia@gmail.com

با توجه به اینکه امکان تغییر آدرس و دیگر اطلاعات سفارت کانادا در گرجستان وجود دارد، کارشناسان ما در سازمان مهاجرتی تراست همواره تاکید می‌کنند که برای هر گونه سوال درمورد مقررات ویزا و شرایط گذرنامه در این کنسولگری مستقیماً با آن‌ها تماس بگیرید. همچنین فراموش نکنید که برای تأیید آدرس و ساعات کار سفارت کانادا در گرجستان حتما با کنسولگری مربوطه تماس بگیرید.

تور سفارت کانادا در گرجستان

تور سفارت کانادا در گرجستان

هموطنان عزیز می‌توانید برای اخذ انواع ویزای کانادا اعم از ویزای توریستی کانادا، ویزای ورودی کانادا، ویزای رزیدنت کانادا، ویزای ترانزیت کانادا، ویزای تحصیلی کانادا و موارد دیگر به سفارت کانادا در گرجستان، شهر تفلیس مراجعه کنید.

اگر قصد دارید برای انجام امور ویزای کانادا به سفارت این کشور در گرجستان سفر کنید، ثبت‌نام در تور گرجستان به شما کمک می‌کند تا هم در زمان مقرر شده به راحتی به کارهای ویزای کانادا در سفارت گرجستان رسیدگی کنید و هم در وقت آزاد خود از شهر بسیار زیبای تفلیس بازدید کنید. هزینه تور گرجستان به رزرو هتل، نوع سفر (هوایی یا زمینی)، بیمه مسافرتی، تور لیدر، گشت شهری و دیگر خدمات ارائه شده در تور بستگی دارد.

انگشت نگاری سفارت کانادا در گرجستان

یک مرحله مهم برای درخواست ویزای کانادا انگشت نگاری یا بیومتریک و بعد از آن مصاحبه (البته در صورت نیاز) است که هنگام اخذ ویزا از طریق کنسولگری کانادا در گرجستان نیز باید این مرحله را پشت سر بگذارید. برای همین منظور لازم است که در مهلت مقرر شده به کشور گرجستان و شهر تفلیس سفر کنید و در سفارتخانه کانادا حضور پیدا کنید. به یاد داشته باشید هنگام حضور در سفارت کانادا در گرجستان ارائه مدارک مورد نیاز به همراه رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت بسیار مهم است. قوانین و مدارک لازم برای بیومتریک سفارت کانادا در گرجستان نیز از قوانین شعب دیگر پیروی می‌کند.

انگشت نگاری ویزای کانادا معمولا پروسه چند دقیقه‌ای است و هزینه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کاناداست. بعد از آن در صورت لزوم با توجه به شرایط و نوع درخواست متقاضی برای اخذ ویزا، مصاحبه‌ای در نظر گرفته می‌شود. بعد از این مراحل باید به محل زندگی خود بازگردید و منتظر نتیجه درخواست ویزا بمانید.

 روند صدور ویزای کانادا و گذرنامه کانادا در سفارت کانادا در گرجستان ممکن است در حدود چندین هفته طول بکشد. سرانجام اگر درخواست تایید شده باشد ایمیلی از سمت کنسولگری کانادا در گرجستان با محتوای تایید درخواست ویزا دریافت خواهید کرد که از شما می خواهد پاسپورت خود را به نشانی این سفارتخانه ارسال کنید.

مصاحبه سفارت کانادا در گرجستان

در تمام روش‌های مهاجرت به کانادا در نامه‌ای که از طرف سفارت کانادا در گرجستان و یا دیگر کشور دریافت می‌کنید نیاز یا نبود نیاز به مصاحبه عنوان شده است و همانطور که گفته شد این موضوع کاملا به نوع ویزای شما بستگی دارد.

اکثر سوالات متداول در مصاحبه سفارت کانادا در گرجستان به همان فرم‌هایی مربوط می‌شود که هنگام ثبت‌نام آنلاین برای تعیین وقت سفارت کانادا آن‌ها را تکمیل کرده‌اید. توصیه می‌شود هنگام مصاحبه حتما با لباسی رسمی و مناسب به سفارت کانادا در گرجستان مراجعه کنید و با دقت به سوالات افسر مهاجرت پاسخ دهید.

مدارک لازم برای سفارت کانادا در گرجستان

 • تکمیل فرم سفارت کانادا ( این فرم برای هر یک از متقاضیان واجد شرایط باید به صورت جداگانه تکمیل گردد. )
 • ارائه شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه اصلی
 • ارائه یک قطعه عکس جدید ۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید
 • ارائه اصل پاسپورت متقاضی با حداقل 6 ماه اعتبار ( اگر دارای پاسپورت‌های قدیمی با درج مهر ویزا هستید حتما آن‌ها را همراه داشته باشید )
 • ترجمه سند ازدواج برای همسر
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان
 • ارائه نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب متقاضی (برای تعیین میزان درآمد ماهیانه متقاضی ویزا)
 • ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر
 • ارائه رزرو بلیط هواپیما برای رفت و برگشت به کانادا
 • ارائه دعوتنامه و مدارک لازم برای تایید آن (در صورت داشتن دعوت نامه از کشور کانادا)
 • کارمندان باید گواهی اشتغال به کار خود را به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت با ذکر تاریخ شروع به کار به همراه اطلاعات دیگری مثل عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی ارائه کنید.

تیم تراست برای رفاه حال متقاضیان، شرایط افراد برای مهاجرت را به ‌رایگان بررسی می‌کند. همین حالا می‌توانید با متخصصان ما در تراست تماس بگیرید یا از طریق فرم ارزیابی رایگان اقدام کنید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

در کنارتان هستیم!

وکلای و مشاورین باتجربه تراست با تمام روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند

سوالات متداول

سفارت کانادا در کدام شهر گرجستان قرار دارد؟

شهر تفلیس در گرجستان محل سفارت کانادا در این کشور است. این سفارت به عنوان نمایندگی رسمی کانادا در گرجستان، کلیه خدمات و موارد مربوط به صدور ویزای کانادا را پوشش می‌دهد.

برای دریافت وقت سفارت کانادا در گرجستان چند روش وجود دارد و بهترین روش چیست؟

شما می توانید به دو صورت حضوری و اینترنتی برای دریافت وقت سفارت کانادا در گرجستان اقدام کنید که البته روش آنلاین یعنی ثبت نام در سایت رسمی سفارت کانادا و تکمیل فرم مهاجرت به صورت اینترنتی بهتر و سریع تر است.

آدرس دقیق و ساعات کاری سفارت کانادا در گرجستان چیست؟

Third Floor, Tbilisi 0108, Georgia 34 Rustaveli Avenue Honorary Consulate of Canada in Tbilisi, Georgia 
برای آگاهی از ساعات کار فعلی و سایر جزئیات دیگر، لطفاً با کنسولگری کانادا در تفلیس، جورجیا با شماره تلفن 995 (32) 298-2072 تماس بگیرید.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در گرجستان چقدر است؟

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در گرجستان برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا است.

آیا هنگام حضور در سفارت کانادا در گرجستان از فرد متقاضی ویزا مصاحبه می شود؟

این مسئله کاملا بستگی به نوع ویزای درخواستی شما دارد. در تمام روش های مهاجرت به کانادا در نامه ای که از طرف سفارت کانادا در گرجستان دریافت می کنید نیاز یا عدم نیاز به مصاحبه عنوان شده است.

هنگام حضور در سفارت کانادا در گرجستان چه مدارکی نیاز است؟

شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه، قطعه عکس جدید ۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید، فرم تکمیل شده سفارت کانادا، ارائه اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار، نامه تمکن بانک، ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل یا کار، برگه رزرو هتل و بلیط هواپیما. برای مشاهده چک لیست کامل مدارک به مقاله فوق مراجعه کنید.

چند روز مهلت داریم که برای انگشت نگاری سفارت کانادا در گرجستان مراجعه کنیم؟

تنها 30 روز بعد از دریافت ایمیل تایید، برای انگشت نگاری در سفارت کانادا در گرجستان مهلت دارید.

دیدگاهتان را بنویسید