وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

آشنایی با تیم مشاوره مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی تراست

مهمترین سوالی که باید از هر شرکت مهاجرتی بپرسید

وکیل مهاجرت چه کسی است

قبل از اینکه به صورت اختصاصی به موضوع این مطلب یعنی وکیل مهاجرت بپردازیم، بهتر است ابتدا این پرسش را پاسخ دهیم که وکیل چه کسی است؟ و یک وکیل چه کاری انجام می‌دهد؟ با روشن شدن تعریف دقیقی از وکیل و شغل وکلا می‌توان مشخصات وکیل مهاجرت و تمامی مسائل مربوط به این حوزه را بهتر بیان کرد.

وکیل شخصی است که پیشنهادات و توصیه‌های قانونی را به افراد، نمایندگان دولت و کسب و کارها ارائه می‌دهد و در صورت لزوم به عنوان نماینده آنها ظاهر می‌شود. وکلا به آماده سازی اسناد قانونی پرداخته و قوانین و مقررات را تفسیر می‌کنند.

معمولا تعریفی که در اذهان عمومی از وکیل وجود دارد این است که وکلا برای دفاع از اشخاص مظنون به ارتکاب جرم به خدمت گرفته می‌شوند. اما در حقیقت یک وکیل می‌تواند بر اساس شرایط قانونی متقاضیان خود را از حقوق و وظایف قانونی ایشان مطلع کند و بهترین مشاوره را در جهت پیشبرد اهداف متقاضی به او ارائه دهد. همچنین، آماده کردن و راهنمایی در نگارش صحیح قراردادهای قانونی یکی دیگر از کمک‌هایی است که وکیل می‌تواند برای مراجعه کنندگان خود فراهم آورد.

ویژگی‌ های یک وکیل مهاجرت به کانادا

1. وکیل قانونی مهاجرت به کانادا باید مجوزهای لازم را داشته باشد

برای جلوگیری از کلاهبرداری و نظارت بیشتر، دولت کانادا توصیه کرده برای پیگیری امور پرونده خود تنها از وکلا یا مشاورین مورد تایید اداره مهاجرت کانادا کمک گرفته شود.

این افراد که لازم است شهروند کانادا بوده یا اقامت دائم این کشور را داشته باشند پس از گذراندن دوره های آموزشی و شرکت در آزمون های مخصوص، مجوز لازم برای همکاری با اداره مهاجرت کانادا را دریافت می کنند و دائما تحت نظارت کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند.

 • در صورتی که از افرادی که مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نباشند برای امور مهاجرتی خود کمک بگیرید، پرونده شما قابل دادرسی نخواهد بود.

برای بررسی اینکه آیا وکیل / مشاوری که با وی همکاری دارید مورد تایید اداره مهاجرت کانادا است یا خیر میتوانید به صفحه کالج مشاوران مهاجرت و شهروندی کانادا مراجعه نموده و نام مشاور خود را جستجو نمایید.

آموزش تصویری استعلام کد مشاور رسمی مهاجرت به کانادا با 3 کلیک!

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

توجه! هر فرد با هر عنوان و سابقه کاری (نماینده یا ایجنت مدارس و دانشگاه ها، موسسه کاریابی و…) در صورتی که عضو کانون مشاورین مهاجرت و شهروندی کانادا نباشد مورد تایید اداره مهاجرت کانادا نخواهد بود.

این روزها خیلی از افراد مدعی تعداد زیادی پرونده موفق هستند و در اینستاگرام کار می کنند یا دارای دفاتری در ایران و کانادا هستند اما کارشان قانونی نیست و اگر طی همکاری با آنها به مشکل برخوردید امکان پیگیری قضایی را نخواهید داشت.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست.

2. قرارداد وکیل مهاجرت باید منطبق با فرمت اعلام شده توسط ICCRC-CRCIC باشد

همه مشاورین/ وکلای قانونی مهاجرت به کانادا باید از قراردادی تبعیت کنند که مطابق با فرمت تاییده شده ICCRC-CRCIC باشد. یک قرارداد معتبر، یک قرارداد دو طرفه است و به نفع وکیل و موکل است و علاوه بر اطلاعات وکیل و موکل و کد وکیل، بندهای زیر را پوشش می دهد:

 • طرفین قرارداد (Definitions)
 • وظایف و مسئولیتهای وکیل / مشاور (RCIC Responsibilities and Commitment)
 • وظایف و مسئولیتهای موکل (Client Responsibilities and Commitments)
 • روش پرداخت (Billing method)
 • مبلغ و شرایط پرداخت (Payment Terms and Conditions)
 • برنامه پرداخت (Payment Schedule)
 • سیاست برگشت وجه (Refund Policy)
 • حل و فصل اختلافات (Dispute Resolution Related to the Code of Professional Ethics)
 • محرمانگی (Confidentiality)
 • فورس ماژور (Force Majeure)
 • سیاست تغییرات (Change Policy)
 • اتمام قرارداد (Termination)
 • انصراف (Discharge or Withdrawal of Representation)
 • قوانین حاکم (Governing Law)

در قرارداد باید سیاست های موسسه یا مشاور در قبال هر یک از این مسائل کاملا مشخص بوده و طبق قوانین اداره مهاجرت باشد.

مبلغ قرارداد یکی از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شود، و از همان شروع کار مشخص باشد.

در صورتی که قرارداد وکیل یا مشاور شما منطبق با این فرمت نیست می توانید به او اعتراض نمایید.

3. وکیل مهاجرت نباید کارهای غیرقانونی انجام دهد

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود.

برخی موسسات مهاجرتی اقدام به جعل اسناد و مدارک در جهت قوی تر شدن پرونده فرد می نمایند. این کار از هر نظر غیرقانونی است و در صورتی که آفیسر پرونده متوجه شود (که به احتمال خیلی زیاد متوجه می شود) علاوه بر اینکه پرونده شما ریجکت خواهد شد، برای شما مدتی محرومیت نیز در نظر گرفته می شود.

حتی در صورتیکه که بعد از دریافت اقامت دائم، دولت کانادا متوجه جعلی بودن مدارک شما گردد، ممکن است شما را از کانادا اخراج نماید.

توجه! ارسال دعوتنامه های صوری، جعل سند ملک، سابقه کاری، سند ازدواج / طلاق، خرید و فروش جاب آفر، ایده و طرح بیزنس و… جزء امور غیرقانونی محسوب می شوند.

4. مشاور قانونی مهاجرت به کانادا باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد

 • برای مهاجرت قانونی به کانادا می توانید از کمک وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرت مورد تایید اداره مهاجرت کانادا استفاده نمایید.
 • وکلای مهاجرت باید علاوه بر مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد حقوق مهاجرت و شهروندی را دریافت کرده باشند.
 • مشاوران قانونی مهاجرت نیز باید یک دوره حدودا یک ساله را طی کرده و مدرک دریافت نمایند.
 • در اغلب موارد از نظر دانش فنی و روال انجام کار فرقی بین وکیل و مشاور رسمی مهاجرت وجود ندارد.
 • در کنار دانش، تجربه نیز اهمیت زیادی دارد. داشتن پرونده های موفق نشان از تسلط مشاور و مجموعه بر قواعد مهاجرت است و اعتماد را برای کلاینت ساده تر می کند.

5. وکیل مهاجرت به کانادا باید شخصا پرونده شما را سابمیت کند

خیلی از وکلای نامدار مهاجرت صفر تا صد کار پیگیری مدارک و سابمیت ویزا را به کسانی می سپارند که در موسسه شان مشغول هستند و خود حتی در جریان پرونده شما هم قرار نمی گیرند.

یک وکیل / مشاور خوب کسی است که با اینکه از کارکنان خود کمک می گیرد اما در نهایت پرونده را خودش سابمیت کند. این موضوع حق شماست، چون شما به تجربه و تخصص آن فرد اعتماد کرده اید و نه به کسانی که برایش کار می کنند و ممکن است تازه کار باشند.

6. وکیل مهاجرت باید در دسترس باشد

بعضی از وکیل ها به واسطه مشغله ای که دارند فرصت ارتباط گرفتن با کلاینت را ندارند و سوالات و مشکلاتی که برای کلاینت به وجود می آید را تنها از طریق مشاورانی که در ایران یا کانادا دارند می توان پیگیری کرد. اما در موسسه مهاجرتی تراست، از لحظه عقد قرارداد، کلاینت با مشاور در ارتباط مستقیم است و می تواند مسائل خودش را مطرح بکند و وکیل نیز به تمام گفتگوهای کلاینت و مشاور نظارت دارند.

7. وکیل مهاجرت باید شفافیت را در تمامی مراحل رعایت کند

بعضی وکلا به هیچ عنوان اطلاعات ثبت شده برای کلاینت را در اختیار ایشان قرار نمی دهند و آن فرد را از روند انجام کار مطلع نمی کنند. در حالیکه در موسسه مهاجرتی تراست نه تنها فرم هایی که قرار است سابمیت شوند در اختیار کلاینت قرار می گیرند، بلکه گاهی اوقات اطلاعات ورود به پروفایل فرد هم در اختیار وی قرار می گیرد تا فرد بتواند مستقیما تحولات پرونده اش را رصد کند.

اگر پرونده شما توسط یک فرد نامعتبر در حال پیگیری است و اطلاعات ورود به حساب کاربری به شما داده نشده، برای بررسی دقیق وضعیت پرونده میتوانید درخواست Note Officer بدهید.

برای درخواست نوت آفیسر نیاز است که فردی که دارای اقامت و یا سیتیزن کانادا است این کار را به عنوان نماینده شما انجام دهد که شما بایستی رضایت نامه ای را طبق رضایت شما مبنی بر اینکه اطلاعات شما افشا شود را تاریخ بزنید و امضا کنید.

هزینه نوت آفیسر 5 دلار کانادا و مدت زمان تقریبی دریافت نوت آفیسر بین 30 الی 35 روز است.

آشنایی با آفیسرهای کانادا و نحوه تصمیم گیری آنها

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
 • تجربه کیس های موفق از بیش از ۲۰ ملیت مختلف
شروین مدنی

8. یک وکیل مهاجرت نباید وعده های غیر قانونی بدهد

فراموش نکنید که تنها افسر اداره مهاجرت کانادا است که می‌تواند درباره صدور ویزای کانادا تصمیم‌گیری کند؛ بنابراین، یک وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا هرگز درباره اخذ ۱۰۰ درصدی ویزای کانادا به شما تضمینی نخواهد داد.

تنها کاری که وکیل می تواند بکند این است که شرایط شما را به دقت بررسی کرده و اطلاعات تان را  به درستی سابمیت کند و به خوبی از شما در نامه دفاعیه وکیل دفاع نماید.

داشتن روابط و سابقه کار در اداره مهاجرت، سفارت و… نمی تواند باعث ضمانت ویزا شدن شما باشد.

ضمانت ویزا از نظر اداره مهاجرت کانادا غیرقانونی است! در همه قراردادهای تضمینی اخذ ویزا فقط ضمانت عودت وجه وجود دارد، که در اغلب آنها شرکت همه هزینه ها و سود خود را برداشته و در نهایت رقمی که به شما برمی گرداند کمتر از چیزی است که به او پرداخت کرده اید.

موسسه مهاجرتی تراست با رعایت اصول حرفه ای، قرارداد تضمینی ویزا ندارد!

دلیل این امر هم این است که از نظر ما، همه مشتری ها عضو خانواده تراست هستند و موفقیت شان برای ما حیاتی است!

ما قبل از قرارداد همه شرایط شما را بررسی می کنیم و فقط در صورتی پرونده شما را قبول می کنیم که از اخذ ویزای شما 90 درصد مطمئن باشیم و بعد از قرارداد برای موفقیت همه کلاینت های مان نهایت تلاشمان را می کنیم و کوچک و بزرگ بودن پرونده، روی عملکرد ما تاثیری ندارد. پس دلیلی هم ندارد که پول اضافه ای را از فرد دریافت کنیم و فقط شانس خودمان برای دریافت سود بیشتر را محک بزنیم!

توجه داشته باشید که بعضی موارد هستند که روی روش مهاجرتی که انتخاب می کنید و شانس اخذ ویزای شما تاثیر مستقیم دارند. برخی از شرکت های مهاجرتی وقتی می بینند فرد یکی از این شرایط مهم را ندارد برای اینکه مشتری خودشان را از دست ندهند آن شرط را از پیش پای فرد برمی دارند و به او تضمین اخذ ویزا را می دهند!

مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.

تضمین اخذ ویزای کانادا توسط وکیل مهاجرت

9. دارای دفاتر فعال در ایران و کانادا باشد

اجباری برای حضور وکیل در کانادا یا ایران وجود ندارد. اما به طور کلی بهتر است که موسسه مهاجرتی هم در ایران و هم در کانادا در دسترس باشد.

طبیعی است که وکیلی که در کانادا زندگی می کند اطلاعات واقع بینانه تری را می تواند در اختیار شما قرار بدهد و از سمت اداره مهاجرت هم نظارت بیشتری انجام می گیرد. برخی خدمات مثل دریافت Atip نیز تنها برای کسانی که در کانادا حضور دارند امکان پذیر است.

اما از طرفی کشوری مثل کانادا اختلاف زمانی زیادی با ایران دارد. اگر موسسه مهاجرتی فقط در کانادا دفتر داشته باشد ممکن است با توجه به ساعات کاری متفاوت و تعطیلات متفاوت کار پرونده شما با تاخیر مواجه شود. داشتن دفتر و مشاور در ایران می تواند کار شما را تسریع نماید.

10. دستمزد معقولی بابت ارائه خدمات دریافت کند

مبلغ مشخصی برای ارائه خدمات مهاجرتی توسط کانون مشاوران مهاجرت تعیین نشده است و به همین دلیل ممکن است دستمزدهایی که وکلای مهاجرت به کانادا برای انجام کارهای مهاجرتی اعلام می‌کنند با یکدیگر متفاوت باشد.

در اغلب موارد یک قیمت ثابت برای خدمات مهاجرتی وجود ندارد چون مقدار زمان و زحمتی که برای هر پرونده اختصاص می یابد متفاوت است که مشاور مهاجرتی باید دستمزدی متناسب با آن پرونده دریافت نماید. متاسفانه برخی موسسات قیمت های بسیار بالایی را برای یک پرونده به بهانه تضمین آن دریافت می نمایند که همانطور که در بندهای بالا ذکر شد غیرقانونی است. اما توجه داشته باشید از طرفی دستمزد پایین نیز ممکن است به قیمت کاهش کیفیت خدمات تمام شود. برخی موسسات انجام کار را بر عهده کارشناسان با سابقه کم می گذارند که باعث می شود نرخ دریافتی شان پایین باشد.

 برای اینکه متوجه شوید که آیا دستمزدی که مشاورتان قرار است دریافت کند متناسب است یا نه، حتما با چند موسسه مذاکره نمایید و جزییات خدمات را از آنها بپرسید تا بتوانید بهترین تصمیم را اخذ کنید.

در صورت همکاری با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا از موسسه مهاجرتی تراست، تمامی خدمات ذکرشده در دسترس شما هم‌وطنان عزیز خواهد بود.

وکلای تراست به‌خوبی با قوانین و پیچیدگی‌های مهاجرت به کانادا آشنا هستند و اطلاعات درست و مطمئن را به‌راحتی در اختیار شما قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع که وکلا و کارشناسان مجرب تراست در کشور کانادا اقامت دارند، به‌راحتی می‌توانید حتی بعد از ورود به کشور کانادا از راهنمایی‌ها و مشاوره‌های وکلای ما در تراست استفاده کنید.

با انجام کارهای مهاجرتی شما، به‌وسیله یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در تیم تراست، به‌موقع در جریان آخرین پیشرفت‌های صورت گرفته در پرونده مهاجرتی خود قرار خواهید گرفت. همچنین، با در اختیار داشتن یک پنل کاربری اختصاصی در سایت تراست، همواره از آخرین اقدامات انجام‌شده در رابطه باکارهای مهاجرتی خود نیز مطلع خواهید شد. به شکلی که به‌راحتی می‌توانید پاسخ سؤالات خود را از طریق همین پنل کاربری دریافت کنید و در صورت نیاز به ارسال مدارک، می‌توانید به‌آسانی مدارک خود را نیز در این سیستم بارگذاری کنید.

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

خدمات وکیل مهاجرت به کانادا

همانطور که در ابتدای این مطلب به طور خلاصه وظایف وکیل را در قالب تعریفی از این موقعیت شغلی بیان کردیم، مختصری نیز شما را با یک وکیل مهاجرت و تفاوت نقش آن با سایر وکلا آشنا کردیم. در این بخش قصد داریم در مورد نقش وکلای مهاجرت بیشتر صحبت کنیم.

همانطور که اشاره شد وکلای مهاجرت بیشتر به ارائه راهنمایی و مشاوره برای متقاضیان خود می‌پردازند. اما این مشاوره و راهنمایی دقیقاَ در رابطه با چه موضوعاتی اتفاق می افتد؟ وکلای مهاجرت به مشاوره و راهنمایی متقاضیان خود در رابطه با امور مربوط به درخواست ویزا، درخواست شهروندی، درخواست یافتن شغل برای افراد خارجی در یک کشور و امور مربوط به رد شدن یک فرد از طرف یک سفارت خانه برای درخواست ارائه شده می پردازند.

یکی از تفاوت‌های کمتر اشاره شده بین وکلای مهاجرت و سایر وکلا این است که وکلای مهاجرت کمتر زمان خود را به دفاع از یک شخص در یک دادگاه اختصاص می‌دهند. درحالیکه وکلای مهاجرت بیشتر به عنوان یک واسطه بین متقاضی خود و مقامات رسمی امور مهاجرت کشورها هستند.

وکلای مهاجرت تراست با داشتن سالها تجربه‌ی مکاتبه و ارتباط با سفارت خانه‌های مختلف در داخل و خارج از کشور، هر گونه دغدغه شما را از جهت رعایت کلیه امور قانونی مرتبط با سفارت خانه‌ها و قوانین کشور مورد نظرتان برطرف خواهند کرد.

شانس اخذ ویزا با استخدام وکیل مهاجرت

نقش وکیل مهاجرت به کانادا

حال که به معرفی وکیل و شغل او پرداختیم، این سوال مطرح می‌شود که نقش وکیل مهاجرتی چیست؟ یک وکیل برای امور مربوط به مهاجرت چه کار ویژه و متمایزی را می‌تواند انجام دهد؟ در حقیقت نقش وکیل مهاجرت در مقایسه با سایر وکلا نقشی متمایز و منحصر به فرد است.

اغلب وکلای مهاجرت زمان خود را برای برطرف نمودن دغدغه‌ها و پاسخ به سوالات افرادی صرف می‌کنند که قصد خروج از کشور و مهاجرت دارند. در حقیقت می‌توان نقش وکیلان مشغول در حوزه مهاجرت را بیشتر در رابطه با مشاوره و راهنمایی افرادی دانست که به عنوان یک شهروند خارجی در کشور دیگر شناخته خواهند شد.

با این مقدمه در بخش‌های بعدی بیشتر با وظایف و مزیت‌های به کارگیری یک وکیل مهاجرتی آشنا خواهید شد. تیم تراست با داشتن وکلای متخصص و مجرب در حوزه مهاجرت، یکی از برجسته‌ترین موسسات در ارائه خدمات مهاجرتی به متقاضیان خود است. در صورتی که می‌خواهید مهاجرتی بدون دغدغه تجربه کنید و یا سوالاتی در خصوص مهاجرت به کشور مورد نظر خود دارید، می‌توانید از مشاوره‌ی وکلای حرفه‌ای ما در تیم ترست استفاده کنید.

در چه شرایطی می‌توانیم از یک وکیل برای مهاجرت استفاده کنیم

اغلب افراد معمولا وقتی به یک وکیل برای مهاجرت رجوع می‌کنند که نیاز دارند تا مدرک یا مدارکی را برای منظورهای مورد نظرشان مانند درخواست ویزا ارسال کنند. این موضوع بیشتر مورد نیاز آن دسته از افراد است که از شرایط متنوعی که از طرف قوانین مهاجرتی مطرح می‌شود به طور کامل آگاه نیستند. اما موارد مشخصی وجود دارند که در این گونه شرایط به خدمت گرفتن وکیل برای مهاجرت می‌تواند بسیار مفید و ضروری باشد. این موارد را در ادامه برایتان بیان خواهیم کرد.

 • چنانچه متقاضی در گذشته جرمی را مرتکب شده باشد. ممکن است از متقاضی سوال شده باشد که آیا تاکنون مرتکب جرمی شده است یا خیر. در این هنگام متقاضی باید به تمامی مواردی که احیانا در سابقه وی وجود داشته است اشاره کند، حتی اگر موقعیت عنوان شده تغییر یافته و یا به کلی مردود اعلام شده باشد. در چنین شرایطی معمولا لازم نیست تا از یک وکیل دیگر استفاده کنید. وکلای مهاجرتی به خوبی می‌دانند چگونه قوانین مهاجرت و قوانین مربوط به مسائل مجرمانه را در کنار یکدیگر در نظر بگیرند.
 • چنانچه متقاضی درخواست‌های مهاجرتی خود را در گذشته انکار کرده باشد. یک وکیل مهاجرتی می‌تواند به خوبی تعیین کند که چرا درخواست‌هایی که در گذشته ارائه شده بودند را متقاضی انکار کرده است. همچنین، وکلای مهاجرتی به خوبی می‌دانند که آیا باید فوراَ به درخواست‌های مربوطه پاسخ دهند و یا ارائه پاسخ را به زمانی در آینده نزدیک منتقل کنند. وکلای تراست با داشتن تخصصی مثال زدنی در امور مربوط به مهاجرت، ضمن دارا بودن تجربیات بسیار در دریافت مشکلات متعدد متقاضیان در روند درخواست ویزا، به خوبی از شرایط شما با شرایط مشابهی که در گذشته وجود داشته است آگاهی دارند و می‌توانند بهترین مشاوره و راهنمایی را در چنین مواردی برای شما ارائه دهند.
 • اگر شخص متقاضی قبلاَ در فرآیند دریافت ویزا رد شده و یا به اصطلاح دیپورت شده باشد. گاهی یک متقاضی ممکن است برای همیشه از ارائه درخواست خود منع شده باشد. در این زمان یک وکیل مهاجرتی زبده می‌تواند به فرد متقاضی، مشاوره و توصیه‌های لازم را در خصوص تمامی ابعاد و اثرات این اتفاق ارائه دهد.
 • اگر شخص متقاضی از نظر پزشکی دارای مشکلاتی باشد. برخی از بیماری‌ها ممکن است از ورود شخص به کشور مورد نظر جلوگیری کند. وکلای مهاجرت در تیم تراست به خوبی با تمامی این شرایط آگاهی دارند و می‌توانند به موقع شما را در مورد این موضوع مهم مشاوره و راهنمایی کنند.
 • اگر متقاضی برای مدت طولانی منتظر دریافت پاسخ مربوط به درخواست خود باشد. وکلای مجموعه تراست با تمامی فرآیندهای پذیرش آشنا هستند. از جمله عوامل مورد نظر که وکلای تراست به خوبی به آن آگاه هستند موارد مربوط به تاریخ‌های انقضای درخواست و مدت زمان رایج در فرایند درخواست برای دریافت پاسخ است. به علاوه، وکلای تراست می‌توانند در موارد لزوم فرآیند درخواست شما را به تأخیر انداخته ( به عنوان مثال خریدن زمان برای هنگامی که متقاضی نیاز به زمان بیشتر برای دریافت مدرک زبان دارد)، یا فرآیند درخواست را تسریع نمایند.
 • اگر متقاضی به دنبال دریافت ویزای کاری برای مهاجرت است اما کارفرمای آتیِ او با امور مهاجرتی همکاری نمی‌کند. فرآیند مراحل مرتبط با ویزای کاری می‌تواند بسیار پیچیده و دشوار باشد. وکلای مهاجرتی در تراست می‌توانند به شما این اطمینان را بدهند که آیا کارفرمای آینده‌ی شما در حال انجام وظایف خود در برابر شما است یا خیر.
 • چنانچه ازدواج شخص متقاضی با یک شهروند خارجی دچار مشکل شود. دریافت اقامت از طریق ازدواج موضوعی است که در آن شرایط دو نفر در کنار یکدیگر در نظر گرفته می‌شود. فرض کنید که شخص متقاضی قصد ازدواج با شهروند کشور مورد نظر را داشته و ناگهان بعد از گذشت مدتی این ازدواج به دلایل مختلفی مانند تصمیم بر جدایی زوج و یا فوت همسر به سرانجام نرسیده است. اگر متقاضی پیش از دریافت اقامت دائم و یا شهروندی کشور مورد نظرش، دچار چنین مشکلی شده باشد، یک وکیل مهاجرتی به خوبی می‌تواند به کمک شما بیاید. در چنین شرایطی وکلای تیم تراست با داشتن آگاهی کامل به قوانین و تخصص در امور مهاجرت، به خوبی شما را یاری می‌کنند تا به افسران سفارت ثابت کنید که ازدواج شما غیر واقعی نبوده است و شما واقعاَ قصد ازدواج داشته‌اید، اما به دلایل مشخصی شریک زندگی فرد متقاضی خواستار جدایی شده است.
 • اگر شخصی توانسته پاسخ مثبت از سفارت خانه برای ویزا دریافت کند اما خانواده و یا همسر او دچار مشکل شده است. وکلای تراست ضمن بررسی دقیق مانع ایجاد شده برای دریافت ویزا به خوبی متقاضی و خانواده وی را از کلیه اقداماتی که باید به شکلی اصولی، درست و به موقع انجام دهند آگاه می‌سازد.
 • چنانچه فرد متقاضی فرایند درخواست را آغاز کرده است اما مطمئن نیست اقدامات بعدی خود را چگونه انجام دهد. گاهی از متقاضی جهت اثبات برخی از موارد برای افسران سفارت، مدارک و نامه نگاری مجزایی از آنچه که به طور کلی از تمامی متقاضیان درخواست می‌شود، خواسته شده و متقاضی دچار سردرگمی می‌شود. در چنین شرایطی وکلای تراست ضمن کمک به شما در نگارش و تهیه مدارک و نامه‌های خواسته شده، شما را از ابتدای فرآیند درخواست به خوبی یاری کرده تا مطمئن شوید در فرآیند درخواست خود دچار هیچ گونه مشکلی مانند تأخیرهای احتمالی در فرآیند پذیرش نشوید. در نتیجه وکلای تراست در تسریع بخشیدن به دریافت پاسخ بسیار به شما کمک خواهند کرد.
دلیل استخدام مشاور رسمی مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به خارج از کشور

اما چطور می‌توان بهترین وکیل مهاجرت را انتخاب کرد؟ بهترین وکیل برای مهاجرت چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ در شرایطی که به اندازه کافی برای بدست آوردن فرصت‌های پیش روی خود هیجان زده یا نگران هستید، شاید اتخاذ تصمیمات به موقع و درست کار دشواری به نظر برسد.

شرایطی را تصور کنید که از خانواده خود دور افتاده‌اید یا اسپانسر مالی شما ممکن است در اثر تأخیر تأیید شدن ویزای شما در نیمه‌های راه این امتیاز را از شما سلب کند. این شرایط و شرایط نگران کننده مشابه می‌توانند به اندازه‌ای استرتس‌زا باشند که حتی شما را در طول شب بیدار نگه دارند! این دقیقاَ همان وضعیتی است که انتخاب یک وکیل خوب می‌تواند بسیار مهم و تأثیرگذار باشد.

اما دلایل و موارد گفته شده در بالا می‌تواند عاملی باشد برای بسیاری از افراد که بدون درنگ و تحقیق کافی به سراغ به خدمت گرفتن هر وکیلی برای کار مهاجرتی خود بروند. اگرچه تعداد زیادی از وکلای ماهر برای کمک به شما وجود دارند، اما نباید فراموش کنیم که همواره عده‌ای سودجو و فرصت طلب نیز وجود دارند تا از مشکل شما برای خود کیسه‌ای بدوزند!

انتخاب یک وکیل بد می‌تواند تأثیر منفیِ در خور توجهی را روی پرونده مهاجرتی شما گذاشته، روند زندگی شما را دچار اختلال کند. بنابراین، انتخاب وکلای مهاجرتی خوب که از تخصص لازم در کنار تجربه کافی برخوردار هستند و تمامی دوره‌های تخصصی را گذرانده‌اند می‌تواند بسیار حیاتی باشد.

وکلای حرفه‌ای تراست بهترین مشاوره و راهنمایی را برای متقاضیان مهاجرت فراهم می‌کنند چرا که اعتقاد بر این است که تجربه و تخصص در حوزه مهاجرت دو اصل کلیدی و تعیین کننده در موفقیت آمیز بودن فرآیند مهاجرت است.

مشخصه‌ های یک وکیل ممتاز مهاجرت به کانادا

تعهد و مسئولیت‌پذیری

اگرچه یک وکیل خوب در امور مهاجرتی باید از تحصیلات، تخصص و تجربه برجسته‌ای برخوردار باشد، تعهد او نسبت به پرونده مهاجرتی شما نیز می‌تواند بسیار در موفقیت آمیز بودن فرآیند مهاجرت شما اثرگذار باشد. به یاد داشته باشید که بهترین وکلای مهاجرت وکلایی هستند که زندگی خود را به منظور حفاظت از حق اشخاصی اختصاص داده‌اند که حق ایشان با چالش رو به رو شده است.

در تمامی موارد مهاجرتی مانند درخواست‌های ویزا، اقامت دائم یا دفاع از حق فردی که در خارج از کشور متولد شده است، به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرتی زبده و متعهد در مواجه شدن با سیاست‌های مهاجرتی پیچیده بسیار اهمیت دارد.

اگر اقامت شما در معرض خطر است، یا اگر به کمک گرفتن برای درخواست‌ ویزا، مهاجرت یا اقامت نیاز دارید، به خدمت گرفتن یک وکیل مهاجرتی مناسب را به شما توصیه می‌کنیم.

وکلای تراست که سالها است وقت خود را در خدمت به هم نوعان عزیز برای داشتن شرایط بهتری در زندگی و دفاع از حق قانونی متقاضیان مهاجرت گذاشته‌اند، به درستی موقعیت شما را مدیریت کرده تا در فرآیند درخواست‌های خود دچار هیچ گونه تأخیر ناخواسته، نا امیدی یا از بین رفتن سرمایه و وقت خود نشوید.

 پاسخگو بودن

وکلای متخصص و با تجربه همواره می‌کوشند تا مدارک مورد نیاز را برای شما فراهم کرده و در حالیکه طبق قوانین شما را راهنمایی می‌کنند هرگز از پاسخ‌گویی به سوالات و نگرانی‌های شما خسته نمی‌شوند و از شما فرار نمی‌کنند! این درحالی است که افراد سودجو تنها به دنبال پول شما هستند و نتیجه‌ی خاصی از پیشرفت وضعیت درخواستتان را به شما ارائه نمی‌دهند.

بنابراین، افرادی که توانایی ارائه‌ی پاسخ مناسب به سوالات شما را ندارند به احتمال فراوان گزینه مناسبی برای وکالت در امور مهاجرتی شما نیستند. وکلای تیم تراست ضمن ارزش قائل شدن برای تمامی دغدغه‌های متقاضیان مهاجرت، شما را در جریان تمامی مراحل انجام شده و اقدامات احتمالی قرار می‌دهند و خود به دنبال گفت و گو با شما برای دریافت جزئیات بیشتر هستند. به یاد داشته باشید که هر اندازه وکیل مهاجرتی بیشتر از موقعیت شما با خبر باشد، بهتر می‌تواند در پیشبرد اهدافتان شما را یاری کند.

مجوز انجام امور مهاجرتی

شما در ابتدا می‌توانید از وکیل مهاجرتی که به او مراجعه کرده‌اید بخواهید تا مدارک قابل اطمینان خود را که مربوط به مجوزهای انجام امور مهاجرتی می‌شوند، به شما نشان دهد. توجه داشته باشید که بهترین وکلای مهاجرتی افرادی هستند که از نظر قوانین کشور هدف نیز صلاحیت انجام امور مهاجرتی و ارائه مشاوره مهاجرتی را به داوطلبین مهاجرت به آن کشور داشته باشند.

یکی از دلایل این موضوع این است که دولت‌ها مطمئن شوند که فردی که خدمات مشاوره‌ای به مهاجران ارائه می‌دهد از تمامی قوانین آن کشور آگاهی داشته و خدمات درستی را به داوطلبین ارائه می‌دهند. این در حالی است که بسیاری از افراد با عنوان‌های مختلفی مانند متخصصان مهاجرتی یا مشاوران اقدام به دریافت حق الزحمه مشاوره کرده و بعد از دریافت مشاوره مشخص می‌شود که این افراد صلاحیت انجام مشاوره مهاجرتی را ندارند.

عموماَ وکلای مهاجرتی در یکی از کانون‌های وکلای کشور هدف عضو بوده و دارای مدرک مشاوره مهاجرتی و شماره عضویت در این کانون‌ها هستند. شما در بیشتر مواقع به راحتی می‌توانید با کانون وکلایی که وکیل مهاجرتی ادعا می‌کند در آن عضویت دارد مکاتبه کرده و از صحت  ادعا باخبر شوید.

به عنوان مثال، سایت رسمی دولت کانادا برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی اقدام به انتشار فهرستی از کانون وکلای هر ایالت در کشور کانادا کرده است تا از موارد بسیار بالای سوء استفاده از داوطلبین مهاجرت به این کشور، که هر ساله رخ می‌دهد جلوگیری کند.

تجربه مرتبط در امور مهاجرتی

علاوه بر دستاورد‌های آکادمیک، این موضوع باید برای شما مشخص شود که یک وکیل مهاجرتی چند سال در رابطه با نوع موقعیت شما تجربه داشته است. به دنبال وکیلی برای مهاجرت باشید که متخصص در امور مهاجرتی است و دارای مدارک مرتبط است. آیا وکیل مهاجرتی که به آن مراجعه کردید از شهرت خوبی در بین همکارانش برخوردار است؟ آیا وکیل مهاجرتی جوایزی را در این زمینه در سابقه کاری خود دریافت کرده است؟

ذکر این نکته ضروری است که بسیاری از موسسات ارائه دهنده خدمات وکالت، در رابطه با طیف وسیعی از امور مرتبط با وکالت فعالیت می‌کنند. انتخاب نمودن وکیل و موسسه‌ای که دقیقاَ برای ارائه خدمات در حوزه مهاجرت تخصص دارد می‌تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد.

وکلای تیم تراست با برخورداری از تخصص کافی در حوزه قوانین مهاجرتی، به صورت ویژه برای ارائه کلیه خدمات مرتبط با مهاجرت دارای تجربه هستند و می‌توانند خیال شما را از بابت ارائه خدمات تخصصی در مسائل و مشکلات مرتبط با مهاجرت آسوده کنند. دلیل دیگر در انتخاب موسسه تراست برای دریافت خدمات وکیل مهاجرت این است که از آنجایی که به شکل تخصصی در حوزه مهاجرت فعالیت دارد، با تمامی قوانین مهاجرتی خود را به روز نگه‌ می‌دارد.

در دسترس بودن

اگر چه شما تمامِ وقت یک وکیل مهاجرت را نخواهید گرفت اما انتظار دارید که یک وکیل مهاجرتی خوب در زمان‌هایی که به او نیاز دارید در دسترس شما باشد. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که ممکن است شما با یک موقعیت اضطراری مواجه شوید و انتظار می‌رود که فوراَ موضوع مورد نظر را با وکیل مهاجرتی خود در میان بگذارید.

بدین منظور از وکیل مهاجرتی خود در ابتدا درخواست کنید که در چنین مواقعی اگر وی در دسترس نبود به عنوان پشتیبان، با چه شخص دیگری که از این نظر حرفه‌ای است، می‌توانید مشکل خود را مطرح کنید.

شهرت عالی

قبل از اینکه یک وکیل مهاجرتی را به خدمت بگیرید همواره به دنبال این باشید که افراد دیگری که از خدمات وکیل مهاجرت مورد نظر شما استفاده کرده‌اند چه تجربیاتی داشته‌اند. از آنها در موارد و پرونده‌هایی که وکیل مهاجرت مدیریت آنها را برعهده داشته است سوال کنید. همچنین، می‌توانید از موتورهای جستجو مانند گوگل کمک بگیرید و با جستجوی نام وکیل مهاجرتی و یا رفتن به صفحات اجتماعی، نظراتی را که دیگران درباره کار او داشته‌اند را مطالعه کنید.

قضاوت خوب

بهترین وکلای مهاجرت به این علت در کار خود به عنوان افرادی موفق شناخته می‌شوند که از بین محدوده‌ی وسیعی از موقعیت‌ها و متغیرها، می‌توانند نتایج منطقی را بدست آورند. بهترین وکیل مهاجرتی باید در تمامی زمان‌ها شخصی با اعتماد به نفس و تصمیم‌گیرنده باشد که برای ارائه بحث‌های منطقی کاملاَ آمادگی لازم را دارد. وکلای تیم تراست می‌کوشند تا با دریافت جزئی‌ترین موارد ذکر شده در رزومه شما و آن چیزی که شما در جلسات مشاوره بیان می‌کنید، به دنبال بهترین راه حل بوده و مناسب‌ترین راهبرد را برای شما مهیا کنند.

ارائه‌ی راه حل‌های خلاقانه

بهترین وکیل مهاجرتی از مهارت‌های تحلیلی، پژوهشی و منطقی خود در کنار تجربه‌ای که دارد برای دست‌یابی به بهترین راه‌حل که منحصر به فرد و خلاقانه است کمک می‌گیرد تا اهداف مورد نظر شما را برآورده کند. همچنین، بهترین وکیل مهاجرتی در هنگامی که با شما ملاقات می‌کند از نظر شما سخت کوش و پر تلاش به نظر می‌رسد و همواره در هنگامی که ظاهراَ هیچ راه دیگری وجود ندارد، راه حل‌هایی خلاقانه ارائه می‌دهد. 

مهارت‌های عالی در برقراری روابط عمومی

یک وکیل مهاجرتی خوب در برقراری ارتباط با شما دقیق خواهد بود. توانایی برقراری ارتباط خوب در هنگام مکالمه با شما بسیار اهمیت دارد چرا که می‌تواند در دریافت مهمترین اطلاعات که شاید از نظر شما جزئی و یا بی اهمیت به نظر برسند بسیار کمک کننده باشد. بهترین وکیل مهاجرتی باید درباره اطلاعاتی که دریافت می‌کند به خوبی فکر کند و بتواند با اعتماد به نفس درست‌ترین تصمیمات را اتخاذ کند.

وکلای مهاجرتی تراست با داشتن پرونده‌های موفقی که حاصل سالها تجربه و پشت کار در زمینه امور مهاجرتی است، بهترین خدمات مشاوره را برای شما فراهم می‌کنند. یک مشاوره خوب مشاوره‌ای است که در آن متقاضی احساس کند نه تنها تمامی نکات مهم را توانسته به وکیل مهاجرتی خود انتقال دهد، بلکه در مقابل وکیل مهاجرتی نیز راه‌حل‌های منحصر به فردی را که مربوط به مشخصات ویژه‌ی متقاضی است به او ارائه داده است. این همان چیزی است که می‌توانید از وکلای با تجربه‌ی تراست انتظار داشته باشید.

پادکست بشنوید!

رادیو تراست

موضوع: معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

شماره وکیل مهاجرت به کانادا

در پاسخ به این پرسش که آیا باید با یک وکیل مهاجرتی صحبت کنید و آیا نیاز به مشاوره با یک وکیل مهاجرت دارید؟ باید خدمت شما عرض کنیم که کاملاَ بستگی به شرایط شما دارد. احتمالاَ شما نیز متوجه شده‌اید که امور مربوط به مهاجرت می‌تواند پیچیده و پشت سر گذاشتن مراحل آن دشوار باشد.

برخی از درخواست‌های مهاجرت چندین ماه یا گاهی تا چند سال طول خواهند کشید تا به سرانجام برسند. اگر شما دچار مشکلاتی در فرآیند مهاجرتی خود هستید، یک وکیل مهاجرت می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. مشاوره با یک وکیل مهاجرتی نه تنها می‌تواند زمان بسیار زیادی را برای شما حفظ کرده و از اتلاف وقت جلوگیری کند، بلکه از خستگی و دشواری مسیر درخواست مهاجرت نیز می‌کاهد. بدین منظور می‌توانید با مراجعه به سایت تیم تراست ضمن مشاهده تمامی خدمات مجموعه تراست، با وکیل مهاجرت برای برطرف نمودن دغدغه خود مشورت کنید.

هزینه وکیل مهاجرت به خارج از کشور

یکی از مسائلی که ممکن است مانع از دریافت خدمات وکیل مهاجرت شود، هزینه وکیل مهاجرت برای فرد متقاضی است. به یاد داشته باشید که وکیل مهاجرت فردی زبده و متخصص برای انجام کلیه امور مهاجرتی است که در برخی از این موارد آن چنان موضوع از پیچیدگی و دشواری برای فرد متقاضی همراه است که هزینه‌ای که وکیل مهاجرتی برای بر طرف نمودن آن دریافت می‌کند شاید قابل قیاس با کاری که عهده دار انجام آن شده است نباشد.

وکلای مهاجرت بین المللی تراست با تعرفه‌ای که در آن شرایط شما نیز در نظر گرفته می‌شود می‌کوشند مشکلات شما را برطرف سازند. از آنجایی که خدمات مهاجرتی بسیار متنوع هستند، شما می‌توانید با تماس با مجموعه تراست، ضمن دریافت مشاوره تخصصی با یک وکیل مهاجرتی مناسب با شرایط خود، از هزینه وکیل مهاجرت نیز با خبر شوید.

وکیل بین المللی مهاجرت به کانادا

واضح است که وکیل بین المللی مهاجرت فردی است که از نظر سایر کشورها صلاحیت انجام مشاوره و نمایندگی در امور مهاجرت را داشته باشد. بنابراین، همانطور که در بخش‌های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، یک وکیل مهاجرتی باید علاوه بر داشتن مدارک تحصیلی مرتبط با امور وکالت، از نظر دولت‌ها نیز مدارک و گواهی نامه‌های لازم را برای ارائه خدمات مرتبط با امور مهاجرتی داشته باشد.

در حقیقت، زمانی یک وکیل مهاجرت می‌تواند خدمات خود را به شکل قانونی به داوطلبین مهاجرت ارائه دهد که از نظر کشور مورد نظر متقاضی نیز صلاحیت انجام این کار را داشته باشد. وکیل مهاجرت بین المللی تراست، با داشتن تخصص و گذراندن دوره‌های ویژه، می‌تواند خیال شما را از بابت آشنایی با قوانین بین المللی راحت کند.  

وکیل مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور

یکی از مواردی که در آن یک وکیل مهاجرتی می‌تواند بسیار کمک کننده باشد، هنگامی است که برای ادامه تحصیل در خارج از کشور می‌خواهیم اقدام کنیم. به دلیل اینکه زمان کوتاهی برای تکمیل فرآیند پذیرش تحصیلی و ارسال درخواست به کالج‌ها و دانشگاه‌ها وجود دارد، معمولا توصیه می‌شود که از یک وکیل مهاجرتی در رابطه با امور تحصیلی استفاده شود.

وکلای مهاجرتی تراست ضمن اینکه به شما مشاوره لازم را برای پیاده کردن راهبردی منطقی ارائه می‌دهند، برنامه‌ریزی مناسبی را مطابق با اهداف تحصیلی به شما پیشنهاد می‌دهند. در این هنگام شما با راهنمایی وکیل مهاجرتی به تهیه مدارک مورد نیاز پرداخته و بدون دغدغه، می‌توانید زمان خود را برای انجام کارهای دیگری مانند آمادگی برای شرکت در امتحان زبان اختصاص دهید. چرا که وکیل مهاجرتی تراست تاریخ‌های مهم برای ثبت نام یا ارسال مدارک را به شما یادآوری می‌کند و شما لازم نیست دغدغه‌ای از این بابت داشته باشید.

همچنین، وکیل مهاجرتی تراست خیال شما را از بابت انجام مکاتبات احتمالی که در آینده لازم است با سفارت خانه‌ها یا مراکز آموزشی در خارج از کشور داشته باشید، آسوده خواهد کرد. از دیگر خدماتی که یک وکیل مهاجرت در موضوع تحصیلی می‌تواند به شما ارائه دهد، معرفی مناسب‌ترین دانشگاه‌ها برای ادامه تحصیل با توجه به شرایط و انتظارات شما است.

موارد متعددی در انتخاب یک دانشگاه یا کالج برای ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه شما باید در نظر گرفته شوند که وکلای مهاجرت تحصیلی تراست به خوبی از آنها آگاهی دارند و می‌توانند بهترین پیشنهادات را برای شما فراهم کنند. همین الان می‌توانید با تماس با موسسه تراست، ضمن دریافت زمان مشاوره اولیه، از خدمات مشاوره وکیل مهاجرتیِ تراست بهره‌مند شوید و گام‌های خود را در مسیر تحصیلی محکم و با اعتماد به نفس بردارید.

لینک های مفید مهاجرت تحصیلی

مرحله جمع آوری مدارک و برنامه ریزی

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

مرحله ویزا و پس از آن

وکیل مهاجرت به کانادا در ایران

همانطور که در بخش مشخصات مربوط به بهترین وکیل مهاجرت بیان شد، یک وکیل مهاجرت خوب باید در دسترس باشد. بنابراین، اگر در مواقعی نیاز داشتید تا به شکل حضوری با او گفت و گو کنید، باید بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن با او جلسه حضوری داشته باشید. همچنین، بهتر است که وکیل مهاجرت در ایران در شهری که شما در آنجا ساکن هستید حضور داشته باشد. یکی از مزیت‌های نزدیک بودن وکیل مهاجرت در ایران به شما، این است که به خوبی دغدغه شما را دریافت می‌کند و در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

لینک های مفید شرایط زندگی در کانادا

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین موسسه تراست نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  موسسه تراست نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت موسسه تراست
  با توجه به این که موسسه مهاجرتی تراست به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را در می‌توانید در وب سایت موسسه تراست دنبال کنید. تراست از ابتدای تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.
  شبکه های اجتماعی موسسه تراست
  آینده شما همین امروزِ افرادی است که پیش از شما اقدام نموده اند. همیشه شنیدن تجربیات افرادی که پیش از شما  مسیر مهاجرت را طی کرده اند آموزنده خواهد بود. ما در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام تراست با تهیه ویدئوهای مختلف اعم از گفتوگو با افراد موفق ایرانی در کانادا، لایوهای پرسش و پاسخ با وکیل مهاجرت و.. سعی کرده ایم این تجربیات ارزشمند را در اختیار مخاطبین قرار دهیم تا چراغ راهنمایی باشد برای طی کردن بهتر مسیر مهاجرت.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین موسسه تراست با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت، دریافت انواع بورسیه‌های تحصیلی و کمک هزینه‌ها با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. موسسه تراست بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی موسسه مهاجرتی تراست این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست همواره از می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا موسسه تراست همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

چشم و گوش بسته انتخاب نکنید!

متخصصین موسسه تراست شرایط شما را به دقت ارزیابی میکنند و مناسب ترین روش مهاجرتی را به شما پیشنهاد میدهند.

یک دیدگاه برای “وکیل مهاجرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.