ثبت شرکت در ونکوور

ثبت شرکت در ونکوور

نگاه کلی بر ثبت شرکت در ونکوور

مواردتوضیحات
هزینه ثبت شرکت۳۰۰۰ دلار تا ۵۰۰۰ دلار
مدت زمان ثبت شرکت۲۰ تا ۳۰ روز کاری بعد از تائیدیه
حداقل سرمایه لازم۱۰۰۰۰۰ دلار
انواع شرکت های سهامیثبت شرکت به صورت فدرال
ثبت شرکت به صورت استانی
وضعیت ثبت شرکت در شهرهای کانادادر کبک کانادا، تورنتو، ونکوور و مونترال به صورت عالی
انوع شرکت هاشرکت مشارکتی
شرکت سهامی
شرکت مالکیت انحصاری

به طور کلی، تمام کسب و کارهای کوچک و شرکت‌های نوپایی که در این شهر شروع به فعالیت می‌کنند، باید تعداد زیادی دستورالعمل یا نیازمندی‌های مختلف را دنبال کنند تا موفق به انجام تجارت در این شهر شوند و کسب و کارشان را آغاز کنند. به هر حال، هر نوعی از کسب و کار ممکن است به یک سری مجوزها یا گواهینامه‌های به خصوص نیاز پیدا کند.

قبل از این که شرکت خود را در ونکوور ثبت کنید، باید تمام گزینه‌ها یا شکل‌های مختلف کسب و کاری که در برابرتان وجود دارد را به خوبی در نظر داشته باشید و شناخت خوبی از هر یک از فرم‌های کسب و کار به دست بیاورید.

از نقطه نظر قانونی، سه نوعِ رایج برای ساختار کسب و کارها در کانادا وجود دارد. این سه نوع، شامل شرکت انحصاری، همکاری و همینطور شرکت سهامی می‌شوند.

هر فرمی از کسب و کار، از نظر میزان و نوع مسئولیت، مالیات و نحوه پرداخت آن و همینطور جانشینی و توالی دارای ساختار منحصر به فرد و خاص خود می‌باشد و این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

اما سوال اینجا است که هر یک از این فرم‌های کسب و کار دارای چه معایب و مزایایی نسبت به یکدیگر هستند؟ ما در تراست سعی می‌کنیم در این مطلب ضمن بررسی هر یک از فرم‌های کسب و کار برای راه اندازی یک شرکت در ونکوور، مراحل انجام این کار و نکته‌های حیاتی و مهمی که در هر مرحله باید رعایت کنید را در اختیارتان قرار دهیم تا با چشمانی کاملا باز و آگاه از مسائل مختلف نسبت به انجام این کار و ثبت شرکت در ونکوور اقدام کنید.

راهنمای تازه واردان ونکوور
راهنمای تازه واردان ونکوور
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین ونکوور
 • شروع زندگی در ونکوور

جدول مقایسه راه اندازی و خرید بیزینس در ونکوور

راه اندازی بیزینس جدید در ونکوور

 • هزینه: کم (بیش از ۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): بالا
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه
 • دشواری انجام بیزینس: دشوار
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت

خرید بیزینس در ونکوور

 • هزینه: بالا (بیش از ۱۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: متوسط
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

خرید سهام یک بیزینس در ونکوور

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه از تاسیس شرکت گذشته باشد، فعال بودن شرکت، وجود سرمایه کافی در شرکت

خرید فرانچایز در ونکوور

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): کم
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

راهنمای ثبت انواع شرکت در ونکوور

پادکست بشنوید!

پادکست سرمایه گذاری در کانادا

رادیو تراست

موضوع: سرمایه گذاری در کانادا

مراحل ثبت شرکت در ونکوور

ایده کسب و کار خود را توسعه دهید.

برای انجام این کار چند روش مختلف وجود دارد که شاید ساده‌ترین و راحت‌ترین آن‌ها، انجام تحقیق و جست و جو با استفاده از ابزارهای مختلفی که برای این کار وجود دارد، باشد.

روش دیگری که با استفاده از آن می‌توانید ایده کسب و کار خود را توسعه دهید، تهیه بیزینس پلن است که شاید هزینه زیادی داشته باشد، اما بهترین استراتژی‌ها و ایده‌های تجاری را در هر مرحله از راه اندازی کسب و کار و انجام تجارت در اختیار شما قرار می‌دهد.

و در آخر، با استفاده از جست و جو و تحقیق در رابطه با گزینه‌های مالی موجود برای فراهم کردن بودجه کسب و کار خود، می‌توانید ایده خود را بسط و گسترش دهید.

ساختار و فرم کسب و کار خود را انتخاب کنید.

شما باید تصمیم بگیرید که قصد راه اندازی چه فرمی از کسب و کار را دارید. برخی از گزینه‌هایی که می‌توانید از میان‌شان ساختار کسب و کار خود را انتخاب کنید، شامل شرکت انحصاری، همکاری و همینطور شرکت سهامی می‌شوند.

هر یک از این ساختارهای کلیِ کسب و کار، دارای مفاهیم مالی و قانونی منحصر به فرد خودشان هستند. اما در صورتی که نمی‌دانید کدام یک از این فرم‌های کسب و کار برای شخص شما و تجارت‌تان بیشتر مناسب است، می‌توانید از راهنمایی و مشاوره تخصصی وکلای تراست که دارای سال‌ها تجربه در امور مهاجرتی هستند، بهره ببرید.

برای کسب و کار خود درخواست انتخاب نام کنید و یک اسم برای آن رزرو کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به این لینک اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه انتخاب اسم برای ثبت شرکت خود در یکی از شهرهای استان بریتیش کلمبیا، از جمله ونکوور به دست بیاورید.

شرکت خود را ثبت کنید.

پس از طی کردن مراحل قبلی، اکنون که در آستانه برداشتن چهارمین قدم در این مسیر هستید، باید شرکت انحصاری، سهامی یا همکاری خود را به طور رسمی به ثبت برسانید.

تهیه بیزینس نامبر.

پس از این که شرکت خود را ثبت کردید، باید یک شماره تجاری یا Business number به دست بیاورید.

برای دریافت مجوزها و گواهینامه‌های دیگر کسب و کار خود اقدام کنید.

در رابطه با این مرحله باید توضیح دهیم که بسته به فعالیت‌های تجاری که در کسب و کار خود انجام می‌دهید، و یا محلی که برای انجام این کار در نظر گرفته‌اید، ممکن است نیاز به دریافت یک سری مجوز یا گواهینامه‌های ویژه از سازمان‌های دولتی، فدرال، ایالاتی، استانی و یا حتی شهرداری داشته باشید.

جزئیات هریک از مراحل ثبت شرکت در ونکوور

مرحله اول ثبت شرکت در ونکوور

اکنون که با اقدامات پایه که در هر مرحله باید انجام دهید یک آشنایی کلی پیدا کردید، بهتر است از جزئیات هر یک از این مراحل نیز به طور کامل آگاهی پیدا کنید. اگر به خاطر داشته باشید، در بخش قبل اشاره کردیم که در اولین مرحله برای ثبت شرکت خود در ونکوور باید ایده کسب و کارتان را توسعه دهید و کاملا به آن فکر کنید.

برای انجام این کار، باید ببینید که در چه موضوعاتی تجربه دارید، سطح مهارت و توانایی‌های شما دقیقا چقدر است و همچنین، باید بدانید که نسبت به چه موضوعاتی علاقه مند هستید و یا به چه موضوعاتی علاقه ندارید. راه اندازی و انجام یک کسب و کار که بر روی علایق، دانش، آگاهی، مهارت، تجربه و توانایی‌های شخص شما بنا شده، قطعا شانس شما برای موفقیت در انجام آن را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد. بنابراین، باید به سمت انتخاب مسیری بروید که از انجام دادن آن لذت می‌برید و انجام آن برای‌تان لذت بخش و دل نشین است. شما با افزایش تمرکز بر روی مهارت‌های خود، به این هدف مهم دست پیدا خواهید کرد.

مرحله دوم ثبت شرکت در ونکوور

انتخاب ساختار و فرم کلی کسب و کارتان به شما کمک خواهد کرد تا با شناخت بهتری از مسیر پیش روی خود به سراغ ثبت شرکت در ونکوور حرکت کنید. ساختارهای کسب و کاری که در ونکوور قابل راه اندازی هستند نیز مانند اغلب شهرها یا ایالت‌های دیگر کانادا شامل شرکت انحصاری، همکاری و همینطور شرکت سهامی می‌شوند. اما علاوه بر این موارد، دو گزینه فرعی دیگر هم برای انتخاب فرم کسب و کار در جهت ثبت شرکت در ونکوور وجود دارد که شامل شرکت‌های تعاونی و همینطور اجتماعی می‌شوند که اغلبِ قوانین اجرایی و شیوه نامه‌های راه اندازی و مدیریت آن‌ها شبیه به سه فرم رایج کسب و کار می‌باشد.

در صورتی که کسب و کارتان را با کسی شریک هستید، بهترین ساختار تجاری که برای تان وجود دارد، مشارکت یا همکاری است. نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد، این است که برای راه اندازی و انجام یک کسب و کار که توسط یک شخص حقوقیِ جدا از هویت شما و دارایی‌های‌تان انجام می‌شود، باید آن را به عنوان یک شرکت سهامی به ثبت برسانید. شما باید یک سازمان غیر انتفاعی را به عنوان یک انجمن ثبت کنید و همچنین، اگر افرادی که از خدمات شما استفاده می‌کنند و از کسب و کارتان منافعی می‌برند، در انجام آن نیز مسئولیت داشته باشند، باید شرکت خود را به عنوان یک شرکت تعاونی به ثبت برسانید.

مرحله سوم ثبت شرکت در ونکوور

در سومین قدمی که برای ثبت شرکت در ونکوور برمی‌دارید، باید نام تجاری کسب و کار یا شرکت خود را در این شهر به ثبت برسانید. برای ثبت کردن نام تجاری مورد نظر خود که برای کسب و کارتان در نظر دارید، باید یک فرم درخواست تایید نام یا Name Approval Request تکمیل کنید و سپس آن با را به صورت آنلاین و یا حضوری به ثبت برسانید. برای انجام این کار دو راه وجود دارد.

در راه اول، شما می‌توانید نام تجاری مورد نظر خود را در وبسایت خدمات ثبت شرکت بریتیش کلمبیا و یا B.C. Registry Services به ثبت برسانید و در راه دوم نیز می‌توانید به نزدیک‌ترین دفتر کسب و کارهای کوچک بریتیش کلمبیا و یا Small Business BC که در نزدیکی محل استقرار شرکت شما قرار دارد، مراجعه کنید و این کار را به صورت حضوری انجام دهید.

لازم به توضیح است که شما برای تکمیل فرم Name Approval Request باید اطلاعات شخصی خود را به عنوان یک شخص متقاضی تکمیل کنید. به عنوان مثال، برخی از اطلاعات شخصی شما که باید در این فرم درج شوند، شامل نام و آدرس شما می‌شوند. علاوه بر این، شما باید یک سری اطلاعات جزئی در رابطه با ساختار کسب و کار خود نیز در این فرم قید کنید و گزینه‌های مختلفی که برای انتخاب اسم کسب و کارتان در نظر دارید را نیز ذکر کنید. پس از آن، به شما اطلاع داده خواهد شد که کدام یک از اسم‌هایی که برای شرکت خود در نظر دارید، قابل استفاده هستند و توسط شخص یا شرکت دیگری انتخاب نشده‌اند. آخرین نکته قابل توجهی که در این بخش باید به آن اشاره کنیم، این است که در صورتی که درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید، باید علاوه بر پرداخت مالیات و عوارضی که برای انجام این کار وجود دارد، ۳۰ دلار دیگر هم بپردازید. همچنین، در صورتی که به صورت حضوری برای این کار اقدام می‌کنید نیز باید ۵۰ دلار در کنار هزینه‌های دیگر خود بپردازید.

مرحله چهارم ثبت شرکت در ونکوور

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که ظرف مدت ۵۶ روز پس از زمانی که B.C. Register Service به شما اطلاع داد که یکی از نام‌های تجاری مورد نظر شما را تایید کرده است، باید کسب و کار خود را به ثبت برسانید.

لازم به توضیح است که اگر قصد ثبت کردن و راه اندازی یک شرکت انحصاری یا همکاری دارید، می‌توانید کسب و کار خود را به صورت آنلاین از طریق OneStop Business Registry به ثبت برسانید و ۹۹ دلار هم باید برای انجام این کار هزینه کنید. گزینه دیگری که برای ثبت یک شرکت انحصاری یا همکاری در برابرتان وجود دارد، این است که شخصا و به صورت حضوری برای انجام این کار اقدام کنید. در این صورت، باید به نزدیک‌ترین دفتر Small Business BC در نزدیکی محل استقرار شرکت خود مراجعه کنید و ۴۰ دلار هم باید برای این کار هزیه کنید.

در صورتی هم که قصد راه اندازی یک شرکت سهامی دارید، می‌توانید به صورت آنلاین از طریق Corporate Online برای این کار اقدام کنید و یا از یکی از مشاوران یا وکلای تراست کمک بگیرید.

مرحله پنجم ثبت شرکت در ونکوور

به دست آوردن شماره تجاری، Business Number یا همان BN یکی از آخرین مراحلی است که شما باید برای ثبت شرکت خود در ونکوور طی کنید. کسب و کار شما باید دارای یک Business Number باشد تا قادر به فعالیت در ونکوور باشد، مالیات‌هایش را پرداخت کند و همینطور بتواند کسری حقوق و پرداخت مالیات فروش هماهنگ (HST) را انجام دهد. به طور کلی، برای این که کسب و کارتان به رسمیت شناخته شود، باید دارای BN باشد. لازم به توضیح است که اگر درآمد ناخالص شرکت شما از سقف ۳۰ هزار دلار در سال تجاوز نکرده باشد، مشمول پرداخت مالیات فروش هماهنگ یا همان HST نخواهد بود.

شما برای به دست آوردن Business Number باید با Canada Revenue Agency تماس بگیرید و یا از طریق این لینک به وبسایت آن‌ها مراجعه کنید. همچنین، برای انجام دادن این کار باید اطلاعات شخصی، اطلاعات کسب و کار و همینطور اسناد و مدارک ثبت شرکت خود را ارائه کنید.

مرحله ششم ثبت شرکت در ونکوور

شما هر فرمی از کسب و کار را برای ثبت شرکت در ونکوور انتخاب کرده باشید، مستلزم دریافت یک سری مجوز و گواهینامه مخصوص برای شرکت خود به صورت فدرال، استانی، ایالتی و یا حتی از طریق شهرداری خواهید بود. یکی از مهم‌ترین مجوزهایی که برای انجام تجارت در ونکوور به آن نیاز پیدا خواهید کرد، مجوز کار در این شهر می‌باشد.

سه نوع کسب و کار مختلفی که نیاز به دریافت مجوز کار در ونکوور دارند، شامل کسب و کارهای تبلیغاتی و صنعتی، کسب و کارهای خانگی و همینطور کسب و کارهای خارج از شهر می‌شوند.

برای به دست آوردن مجوز انجام تجارت در شهر ونکوور نیاز به برقراری تماس با یکی از دفاتر مجوز شهر ونکوور یا City of Vancouver License Office خواهید داشت. همچنین، برای انجام این کار به وبسایت یکی از آن‌ها هم می‌توانید مراجعه کنید. در هر صورت، نیاز به ارائه اسناد و مدارک کسب و کار خود از قبیل مدارک ثبت، شماره و نام تجاری آن به همراه اطلاعات شخصی خود به عنوان مالک کسب و کار خواهید داشت.

مراحلی که اشاره کردیم، برای ثبت و راه اندازی یک شرکت در ونکوور لازم و ضروری هستند و تقریبا هر شخصی که قصد انجام یک کسب و کار در این شهر را داشته باشد، باید این مراحل را سپری کند.

البته، گاهی اوقات هم ممکن است یک سری نیازمندی‌ های دیگر هم وجود داشته باشد که بسته به موقعیت، ممکن است تغییر پیدا کنند و یا اصلا نیازی به آن‌ها نباشد. با این وجود، باز هم در یکی از شش مرحله‌ای که در این مطلب توضیح دادیم، قرار خواهند گرفت.

ثبت شرکت انحصاری در ونکوور

درست مانند تعداد زیادی از شهرها یا ایالت‌های دیگری که در کشور کانادا وجود دارد، در ونکوور هم ثبت شرکت انحصاری، ساده‌ترین و راحت‌ترین راه برای راه اندازی و انجام یک کسب و کار به شمار می‌رود.

شما به عنوان مالک یک شرکت انحصاری، خویشفرما یا مالک انفرادی شناخته خواهید شد و با توجه به این موضوع، مسئولیت کامل تمامی بدهی‌ها و تعهداتی که به کسب و کارتان ارتباط پیدا می‌کنند را برعهده خواهید داشت.

به عنوان مثال، در صورتی که یکی از طلبکاران ادعایی را علیه کسب و کار شما مطرح کند، می‌تواند حق مالکیت دارایی‌های شما اعم از تجاری یا شخصی را به دست بیاورد و ادعا کند که مالک جدید آن‌ها است. این نوع از کسب و کار، به عنوان مسئولیت نامحدود هم شناخته می‌شود.

مزایای ثبت شرکت انحصاری در ونکوور

 • هزینه پایین کسب و کارهای استارت آپی
 • بالاترین سطح از آزادی و اختیار عمل در برابر مقررات داخلی شرکت
 • کنترل مستقیم و کامل در تصمیم گیری
 • حداقل سرمایه در گردش مورد نیاز
 • مزایای مالیاتی برای مالک
 • وجود تمامی سودها و منافع برای مالک

معایب ثبت شرکت انحصاری در ونکوور

 • مسئولیت نامحدود
 • توقف فعالیت‌های تجاری کسب و کار و به هم ریختن سازماندهی و نظم آن در صورت عدم حضور مالک
 • دشوار بودن افزایش و ارتقاء سرمایه
 • عدم توانایی محافظت از نام تجاری

ثبت شرکت در ونکوور به صورت انجام همکاری

برای ثبت شرکت در ونکوور از طریق این روش، باید بدانید که همکاری، یک توافق است که در آن شما با یک یا چند نفر، منابع خود را برای دستیابی به درآمد زایی و سودآوری در یک کسب و کار ترکیب می‌کنید.

در همکاری یا مشارکت عمومی، شما به همراه یک یا چند نفر از شرکای دیگر خود مدیریت کسب و کار را به اشتراک می‌گذارید و بدین ترتیب، هر یک از شرکاء شخصا در قبال تمامی بدهی‌ها و تعهدات کاری در بخشی که مدیریت آن را برعهده دارند، مسئول خواهند بود. این یعنی هر یک از شرکاء مسئولیت‌های جدی و مهمی را برعهده می‌گیرند و همچنین، می‌بایست تمامی عواقب ناشی از اعمال و تصمیمات سایر شریکان خود را نیز برعهده بگیرند.

نکته قابل توجه دیگری که در این نوع از کسب و کار باید در نظر داشته باشید، این است که برای ایجاد شرایط مشارکت و محافظت از خود در صورت عدم توافق یا انحلال یک مشارکت، باید یک قرارداد همکاری بین تمامی شرکاء تنظیم شود. در ادامه به برخی از مزیت‌ها و معایب ثبت شرکت به صورت همکاری می‌پردازیم.

مزایای ثبت شرکت در ونکوور به صورت همکاری

 • سهولت شکل گیری
 • هزینه‌های پایین برای فعالیت به صورت شرکت استارت آپ
 • وجود منابع اضافی و بیشتر برای جذب سرمایه
 • مزایای احتمالی برای امور مالیاتی
 • قوانین و مقررات محدود
 • محدوده گسترده‌تر مدیریت

معایب ثبت شرکت در ونکوور به صورت همکاری

 • مسئولیت نامحدود
 • تقسیم اختیارات
 • دشوار بودن ارتقاء و افزایش سرمایه
 • مشکل بودن پیدا کردن شرکای مناسب و قابل اطمینان
 • احتمال به وجود آمدن اختلافات سلیقه‌ای بین شرکاء
 • عدم تداوم
 • عدم توانایی محافظت از نام تجاری

ثبت شرکت سهامی در ونکوور

شرکت سهامی که با اسم شرکت محدود نیز شناخته می‌شود، یک شخص حقوقی است که از اعضای خود (سهامداران) متمایز و جدا است.

شما می‌توانید انتخاب کنید که شرکت سهامی خود را در سطح استانی و یا در سطح فدرال به ثبت برسانید. اگر قصد دارید فعالیت‌های تجاری خود را فقط در یک استان انجام دهید، باید این کار را در سطح استان محل اقامت خود در کانادا انجام دهید.

اما در صورتی که قصد داشته باشید اکنون یا در آینده فعالیت‌های تجاری شرکت خود را در خارج از استان محل اقامت خود گسترش دهید، باید از هر یک از استان‌هایی که تمایل دارید در آن‌ها یک دفتر راه اندازی کنید، یک مجوز فرا استانی اخذ کنید. به عبارت دیگر، در صورتی که قصد دارید کسب و کارتان را در بیش از یک استان و یا حتی خارج از کشور کانادا انجام دهید، باید شرکت سهامی خود را به صورت فدرال ثبت کنید.

مزایای ثبت شرکت سهامی در ونکوور

 • مسئولیت محدود
 • مزایای احتمالی در امور مالیاتی
 • مدیریت تخصصی
 • قابل انتقال بودن مالکیت
 • وجود مستمر و تداوم تجاری
 • نهاد قانونی مجزا
 • ساده‌تر بودن افزایش سرمایه
 • توانایی حفاظت از نام تجاری

معایب ثبت شرکت سهامی در ونکوور

 • هزینه‌های راه اندازی بالاتر نسبت به گونه های دیگر کسب و کار
 • محدودیت اختیارات
 • ضرورت داشتن سوابق گسترده
 • مالیات احتمالی مضاعف بر سود
 • ممکن است در موقعیت‌های به خصوص تمامی مسئولیت‌های قانونی به سهامداران واگذار شود
 • ضمانت‌های شخصی، مزایای مسئولیت محدود را تضعیف می‌کند

کتابخانه مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در آنتاریو
سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا
سرمایه‌گذاری در استان آلبرتا
سرمایه‌گذاری در استان کبک
سرمایه‌گذاری در ساسکاچوان
سرمایه گذاری در استان منیتوبا
سرمایه‌گذاری در پرنس ادوارد آیلند
سرمایه گذاری در نیوبرانزویک
سرمایه‌گذاری در آبوتسفورد
سرمایه‌گذاری در یوکان
سرمایه گذاری در میلتون
سرمایه‌گذاری در سوری
سرمایه گذاری در شارلوت تاون
سرمایه گذاری در پرنس جورج
سرمایه گذاری در میسیساگا
سرمایه گذاری در شهر نورث بی
سرمایه‌گذاری در شهر بری
سرمایه گذاری در پیتـربورو
سرمایه گذاری در نوناووت
سرمایه گذاری در نانایمو
سرمایه گذاری در برمپتون
سرمایه گذاری در همیلتون
سرمایه گذاری در رددیر
سرمایه گذاری در یلونایف
سرمایه گذاری در مناطق شمال غربی
کتاب بازار کار کانادا

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

سوالات متداول

هزینه ثبت شرکت در ونکوور چقدر است؟

شما برای ثبت یک شرکت انحصاری در شهرهای مختلف بریتیش کلمبیا از جمله ونکوور، می‌توانید این فرایند را با پرداخت مبلغ ۴۰ دلار به صورت آنلاین انجام دهید. همچنین، شما می‌توانید پروسه ثبت شرکت خود را با کمک یک افسر بازرگانی به صورت حضوری و با مراجعه به Small Business BC با پرداخت مبلغ ۹۹ دلار انجام دهید.

چطور می‌توان یک کسب و کار کوچک در ونکوور راه اندازی کرد؟

برای ثبت یک کسب و کار کوچک و یا هر شرکت دیگری در ونکوور باید چند مرحله را پشت سر بگذارید:
ساختار کسب و کار خود را مشخص کنید
یک بیزینس پلن یا طرح تجاری تهیه کنید
منابع تامین مالی خود را مشخص کنید
یک نام تجاری برای کسب و کار خود انتخاب کنید و تاییدیه آن را کسب کنید
کسب و کار خود را ثبت کنید
برای اخذ مجوزها و گواهینامه‌های لازم اقدام کنید
برای مالیات‌های فروش استانی (PST) ثبت نام کنید

چطور می‌توان مجوز کسب و کار در ونکوور به دست آورد؟

برای انجام این کار باید سه مرحله را پشت سر بگذارید:
درخواست مجوز کسب و کار خود را از طریق پست یا ایمیل (به آدرس licenceoffice@vancouver.ca) ثبت کنید
مجوز کسب و کار خود را به صورت آنلاین بازنگری کنید
حساب کاربری مجوز کسب و کارتان را مدیریت و بررسی کنید (برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید)

آیا می‌توان بدون ثبت شرکت در ونکوور به انجام کسب و کار مشغول شد؟

بدون این که در ابتدا نام تجاری کسب و کار خود را ثبت کنید، ممکن است قادر به استفاده کردن از آن به صورت قانونی نباشید.

برای ثبت کسب و کار در ونکوور، راه اندازی شرکت انحصاری بهتر است یا شرکت سهامی؟

یکی از اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین مزایای ثبت شرکت سهامی، مسئولیت محدود است. از سوی دیگر، مالک یک شرکت انحصاری باید تمام مسئولیت‌های کسب و کار خود را برعهده بگیرد. شما به عنوان یک سهامدار در شرکت سهامی تا زمانی که هیچ ضمانت شخصی خاصی نداده باشید، مسئولیت بدهی‌ها و تعهدات را برعهده نخواهید داشت.

آیا کسب و کارهای آنلاین در ونکوور نیاز به مجوز دارند؟

تمامی شرکت‌هایی که قصد انجام هر نوع فعالیت تجاری در ونکوور دارند، باید مجوز کسب و کار داشته باشند و مهم نیست که به صورت آنلاین این کار را انجام دهند و یا از طریق یک فروشگاه حضوری.
زمانی که یک کسب و کار را بدون مجوز معتبر راه اندازی و اداره کنید، خطر جریمه‌های سنگین برای‌تان وجود دارد. علاوه بر این، ممکن است شهر یا ایالتی که کسب و کارتان در آن استقرار دارد، از شما بخواهد تا زمانی که مدارک لازم را تکمیل نکرده‌اید، فعالیت خود را متوقف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید