لاتاری کانادا

لاتاری کانادا

واژه لاتاری (lottery) که در فارسی به معنای قرعه‌کشی است ، جذابیت زیادی در صنعت مهاجرت و گردشگری به ویژه برای کشورهایی همچون ایران دارد. محبوبیت لاتاری آمریکا در سراسر جهان موجب شده تا برخی سایت‌های مهاجرتی برای جذب مشتری بیشتر از عباراتی نظیر ثبت‌نام لاتاری کانادا، لاتاری اروپا و لاتاری استرالیا نیز استفاده کنند. این در حالی است که لاتاری فقط مختص کشور آمریکا است و قرعه‌کشی مهاجرت برای کشورهای دیگر معنایی ندارد. اما متاسفانه این روزها عبارت لاتاری کانادا زیاد شنیده می‌شود طوری که جای خود را در بین متقاضیان مهاجرت به کانادا باز کرده است. از این رو موسسه مهاجرتی تراست برای آگاهی هر چه بیشتر شما عزیزان در این قسمت به برخی سوالات مربوط به لاتاری کانادا پاسخ خواهد داد.

آیا لاتاری امکان مهاجرت به کانادا را فراهم می کند

لاتاری گرین کارت یکی از پرطرفدارترین شیوه‌ها برای مهاجرت ایرانیان به آمریکا به شمار می‌رود. لاتاری آمریکا در واقع روشی برای مهاجرت سریع و ارزان به آمریکاست که از سال 1994، تا به امروز رویای مهاجران زیادی را برای اقامت در کشور آمریکا به واقعیت تبدیل کرده است. پس از ثبت‌نام در لاتاری آمریکا قرعه‌کشی میان تعداد مشخصی از افراد در سراسر جهان صورت می‌گیرد و به افراد برنده اقامت کشور آمریکا اعطا می گردد. دلیل محبوبیت زیاد لاتاری این است که این روش فرصتی یکسان را برای همه‌ی متقاضیان فارق از نژاد، فرهنگ و توانایی مالی برای مهاجرت به آمریکا و دریافت اقامت دائم این کشور فراهم می‌کند. اما آیا لاتاری امکان مهاجرت به کانادا را نیز فراهم می‌کند؟

بر خلاف کشور آمریکا که لاتاری گرین کارت یکی از بهترین روش‌های مهاجرتی به این کشور است؛ لاتاری مهاجرت به کانادا وجود ندارد و فقط صرفا برای سودجویی برخی وب سایت‌ها و آژانس‌های مسافرتی استفاده می‌شود. به این ترتیب توصیه می‌کنیم برای استفاده از هر روش مهاجرتی به کانادا حتما از موسسه مهاجرتی معتبری نظیر موسسه مهاجرتی تراست مشاوره بگیرید. وکلای مجرب ما در تراست انواع خدمات مهاجرت قانونی به کانادا را برای مشتریان فارسی زبان سراسر جهان ارائه می‌نمایند.

آیا لاتاری امکان مهاجرت به کانادا را فراهم می کند

درباره شهروندی کانادا و هزینه مهاجرت به کانادا و همچنین آسان­ترین راه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

لاتاری کانادا ، از دروغ تا واقعیت

وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست همواره به متقاضیان اقامت دائم کانادا توصیه می‌کنند تا از روش‌ها و برنامه‌های قانونی برای اخذ ویزای این کشور اقدام کنند. لاتاری کانادا عنوانی دروغی برای سودجویی و کلاهبرداری است و ثبت‌نام لاتاری کانادا به هیچ عنوان حقیقت ندارد و برنامه‌ای غیر قانونی و غیر واقعی است. بنابراین برای مهاجرت به کانادا نمی‌توان از روشی به نام لاتاری کانادا استفاده کرد.

 خوشبختانه برنامه‌های مهاجرتی متنوعی در این کشور وجود دارد که می‌توانند راه را برای رسیدن به هدفتان باز کنند. از طرف دیگر قوانین مهاجرتی این کشور مدام در حال تغییر و به روز رسانی است. دولت کانادا در حال حاضر بیشتر از ۶۰ برنامه مهاجرتی را در اختیار متقاضیان مهاجرت به این کشور قرار داده است که برای بیشتر افراد با شرایط گوناگون امکان اقامت در کانادا را فراهم می‌سازد. به این ترتیب کانادا همچون آمریکا فاقد برنامه لاتاری ویزا است؛ اما با این وجود مسیرهای آسان دیگری برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع مسیرهای مهاجرت به کانادا با وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. وکلای ما به شما کمک می‌کنند تا به کانادا مهاجرت و اقامت دائمی این کشور را دریافت کنید.

برای اطلاع از مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری در استان های کانادا روی لینک کلیک کنید.

داستان لاتاری کانادا از کجا شروع شد

همانطور که گفته شد لاتاری کانادا فقط برای سودجویی از متقاضیان اقامت دائم کانادا به کار می‌رود و از لحاظ قانونی برای دولت کانادا هیچ اعتباری ندارد. اما داستان لاتاری کانادا از کجا شروع شد؟

جالب است بدانید کشور غنا اولین کشوری بود که در سال 2017، با اعلام موافقت پارلمان کانادا با برگزاری برنامه‌‎ای مانند لاتاری آمریکا در این کشور، مبحث بسیار داغ نحوه شرکت در لاتاری کانادا را در اینترنت مطرح کرد. ولی در واقع مدیران این وب سایت‌ها از این طریق به سرقت پول و اطلاعات افراد فریب خورده‌ای پرداختند که به امید شرکت در لاتاری کانادا فرم‌ها را با اطلاعات واقعی تکمیل کرده بودند. این روند تا جایی ادامه پیدا کرد که دولت کانادا رسماً به این موضوع واکنش نشان داد و اعلام کرد این کشور هیچ برنامه لاتاری ندارد و متقاضیان نباید فریب چنین تبلیغات دروغینی را بخورند.

داستان لاتاری کانادا از کجا شروع شد

شاید هم اکنون نیز با سایت‌هایی که لاتاری کانادا 2021، را تبلیغ می‌کنند مواجه شده باشید. انتشار چنین مقاله‌‌هایی از گذشته تا کنون کاملا کذب و دروغ بوده است. شایان ذکر است لاتاری نه فقط به صورت کلی برای اقامت دائم کانادا برگزار نمی‌شود بلکه هیچ کدام از استان‌های این کشور نیز از برنامه‌‌ای با عنوان لاتاری کانادا حمایت نمی‌کنند. بنابراین فرم‌‌های لاتاری کانادا به هیچ وجه قانونی نیست و هیچ اعتباری ندارند.

مهاجرت به کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید توصیه می‌شود فقط از طریق موسسه‌های قانونی مهاجرتی نظیر موسسه مهاجرتی تراست اقدام نمایید. در حال حاضر کشور کانادا بیش از 60 برنامه مهاجرتی دارد. بنابراین بهترین راه برای مهاجرت به کانادا اقدام از طریق برنامه‌های قانونی مهاجرت به این کشور است. متقاضیان می‌توانند با توجه به شرایط خود یکی از این روش‌ها را برای اخذ اقامت کانادا دنبال کنند. ویزای کار در کانادا، ویزای تحصیلی، ویزای بازدیدکننده، ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا و ویزای بیزینس کانادا و اکسپرس اینتری کانادا فقط تعدادی از انواع ویزاهای محبوب کانادا هستند.

روش های جایگزین لاتاری کانادا

اگر از صلاحیت مهاجرت به کانادا برخوردار هستید، فرصت را از دست ندهید و همین الان برای اخذ ویزای این کشور از طریق یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا بر اساس شرایط خود اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع ویزاهای کاری، تحصیلی و همینطور تبدیل ویزاها و برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP) همین الان با دفتر مرکزی تراست در شهر ونکوور تماس بگیرید و فرآیند مهاجرتی خود را شروع کنید.

 دانشجویان با دریافت پذیرش یکی از دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا می‌توانند برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنند. به همین ترتیب برای گروه‌های مختلف دیگر نیز راهی برای دریافت اقامت کانادا وجود دارد. برای مثال کارگران ماهر از طریق پیدا کردن کار در کانادا ، سرمایه‌گذاران از طریق تشکیل و راه‌اندازی بیزینس در کانادا و اعضای خانواده نیز از طریق برنامه اسپانسری کانادا می‌توانند ویزای کانادا دریافت کنند.

روش های جایگزین لاتاری کانادا

درباره وکیل مهاجرت در ونکوور و موسسه مهاجرت به کانادا بیشتر بخوانید.

مهاجرت به کانادا به کمک موسسه مهاجرتی تراست

آیا علاقه‌مند مهاجرت به کشوری پیشرفته همچون کانادا هستید؟ برای آگاهی از راه‌های مهاجرت به کانادا با وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. تمام پرونده‌های مهاجرتی در موسسه مهاجرتی تراست را متخصصان با تجربه مهاجرت رسیدگی می‌کنند.  این متخصصان متشکل از وکلا، متخصصان و مشاورانی هستند که شما در رسیدن به هدفتان یاری می‌کنند. برای رزرو مشاوره با متخصصان مهاجرت تراست، همین الان از طریق تلفن یا چت با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

آیا کانادا قرعه کشی «گرین کارت» دارد؟

کانادا مانند ایالات متحده قرعه‌کشی مهاجرت ندارد. ایالات متحده برنامهای تحت عنوان Diversity Visa دارد که به افراد امکان میدهد گرین کارت دریافت کنند. درست است که کانادا قرعه‌کشی گرین کارت ندارد اما در عوض از چندین برنامه مهاجرتی برخوردار است که با گرین کارت ایالات متحده قابل مقایسه است.

آیا کانادا در سال 2021 لاتاری مهاجرت به کانادا ارائه می دهد؟

خیر، کانادا قرعه‌کشی مهاجرت کانادا یا لاتاری کانادا ندارد. اما برخی وب سایت‌ها ممکن است تبلیغاتی با این مضمون داشته باشند که کاملا اشتباه است. این موارد می‌تواند گمراه کننده باشد و در برخی موارد نیز کلاهبرداری محسوب می‌شود. با این حال، این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید به کانادا مهاجرت کنید. کانادا بیش از 60 گزینه مهاجرتی دارد. به این ترتیب همین الان نیز گزینه‌های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. با این وجود اگر به قرعه‌کشی مهاجرتی علاقه‌مند هستید ، باید برای لاتاری آمریکا اقدام کنید.

آیا اکسپرس انتری، قرعه کشی مهاجرتی کانادا است؟

برخی‌ها ممکن است به اشتباه سیستم اکسپرس انتری را همان لاتاری کانادا در نظر بگیرند. سیستم اکسپرس انتری کانادا (Express Entry) از سیستم‌های نقطه‌ای و قرعه‌کشی‌های منظم استفاده می‌کند اما این سیستم، قرعه‌کشی یا لاتاری نیست، بلکه سیستمی مبتنی بر شایستگی است. هدف از جریان Express Entry فقط کاهش دردسرهای درخواست برای مهاجرت به کانادا است. شما برای ورود به این سیستم فرمی را پُر و براساس پاسخ‌هایتان امتیاز CRS دریافت می‌کنید. مهاجرت کانادا به صورت دوره‌ای، یک برنامه‌ی اکسپرس انتری انجام می‌دهد. این فرآیند نامزدهایی را انتخاب می‌کند که بالاترین امتیاز CRS را دریافت می‌کنند. در صورت انتخاب، 60 روز فرصت دارید تا درخواست مهاجرت خود را ثبت کنید. اگر انتخاب نشوید نیز در این سیستم باقی می‌مانید. علاوه بر برنامه اصلی Express Entry، استان‌های زیادی نیز از نمایه Express Entry شما استفاده می‌کنند تا ببینند آیا واجد شرایط مهاجرت به آن استان هستید یا خیر.

شرایط و قوانین مربوط به استفاده از سایت و حریم خصوصی را مطالعه کرده ام
0 نظر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات