سایت های خرید خانه در کانادا

سایت های خرید خانه در کانادا

بهترین و معتبرترین وب سایت های خرید خانه در کانادا

ما در این مقاله به صورت مستقل به بررسی بهترین سایت های خرید و فروش املاک و مستغلات در کشور کانادا می پردازیم. بنابراین اگر قصد خرید خانه در کانادا را دارید بهتر است خواندن ادامه این مطلب را از دست ندهید. بر مبنای اطلاعاتی که انجمن ملی REALTORS از خریداران و فروشندگان خانه در کانادا منتشر نمود، 51 درصد از افرادی که در کانادا اقدام به خرید خانه کرده بودند خانه های خود را از اینترنت پیدا کرده اند.

از 49 درصد باقی مانده نیز تنها 28 درصد افراد برای خرید خانه به مشاورین املاک مراجعه کرده ‌اند و 17 درصد از آن ها نیز در هنگام عبور از جلوی خانه هایی که تابلوی فروش جلوی آن ها نصب شده بود خانه مورد نظر خود را یافته بودند.

به همین خاطر امروزه برای یافتن خانه ایده آل اغلب جستجوها در فضای اینترنت انجام می ‌شود.مقاله ما به بررسی 7 سایت املاک و مستغلات برتر کشور کانادا پرداخته است. این سایت ها بر مبنای فاکتورهای مختلفی نظیر سهولت در جستجوی آن ها، خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط این وب سایت ها و هزینه های دریافتی از مشتریان  اولویت بندی شده اند.

به طور کلی خرید و فروش خانه یکی از دشوارترین کارهایی است که فرد در زندگی با آن مواجه می‌ شود و به همین خاطر چنان چه بتوانید از امکانات و خدمات جدید برای یافتن خانه استفاده کنید این پروسه برای شما راحت تر خواهد شد. این وب سایت ها عبارتند از:

پادکست بشنوید!

خرید و اجاره خانه در کانادا

رادیو تراست

موضوع: خرید و اجاره خانه در کانادا

88west Realty website: www.88westrealty.com

 وب سایت Zillow برای خرید خانه در کانادا

وب سایت Zillow در سال ۲۰۰۶ به وسیله مدیران اسبق شرکت مایکروسافت تاسیس شد. این سایت را می توان قوی ترین سایت جهت خرید و فروش املاک و اجاره معرفی نمود. بنابراین اجاره کنندگان، صاحب خانه‌ ها، خریداران و فروشندگان و افرادی که اقدام به ارائه خدماتی در خصوص خانه می نمایند می توانند از این وب سایت استفاده نمایند.

به دلیل آنکه وب سایت Zillow از قدرت انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد، این وب سایت را می توان به عنوان بهترین وب سایت املاک و مستغلات در کانادا معرفی نمود.

ویژگی های مثبت وب سایت Zillow

 • این وب سایت به عنوان بزرگترین پایگاه داده املاک و مستغلات در کانادا به شمار می رود که حدود ۱۳۵ میلیون ملک در آن ثبت شده است.
 • وب سایت Zillow برای آنکه بتواند خانه‌ ها را طبقه ‌بندی کند معیارهای بسیار مختلفی را مد نظر قرار داده و طبقه بندی های گوناگونی را ارائه نموده است.
 • وب سایت فوق دارای یک سری پیوند جهت دریافت تامین مالی از پیش برای افراد واجد شرایط خرید خانه می باشد.
 • این وب سایت با تهیه راهنماهای مختلف سعی کرده تا مخاطبان را در مورد خرید و فروش خانه در کانادا راهنمایی کند.
 • این وب سایت همچنین دارای اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و IOS می باشد تا با استفاده از این برنامه ها بتوانید در هر مکانی تحقیق و بررسی برای یافتن ملک دلخواه خود را انجام دهید.

ویژگی های منفی وب سایت Zillow

 • الگوریتم‌های اختصاصی Zestimate® تنها به اندازه اطلاعاتی که در پایگاه داده این وب سایت بارگذاری شده اند خوب عمل می کنند.
 • چنانچه قصد دارید تا با نمایندگان درگیر شوید بهتر است در حین پر کردن فرم هایی که در این سایت وجود دارد احتیاط کنید.
 • به جز نماینده ای که در فهرست آورده شده است، دیگر نمایندگانی که در سابقه ملک ذکر شده اند ممکن است هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص خانه نداشته باشند.

آیا اپلیکیشن Zillow بین کاربران محبوب است

لازم به ذکر است که اپلیکیشن Zillow از جمله پر دانلود ترین اپلیکیشن هایی است که هم در پلتفرم اندروید و هم در پلتفرم اپل این ویژگی را دارا می باشد. اگر بخواهیم تعداد دانلودهای این اپلیکیشن را در گوگل پلی را بررسی کنیم عدد آن به بیش از ۱۰ میلیون دانلود می رسد.

امروزه بیش از ۵۰۰۰۰۰ کاربر به اپلیکیشن فوق امتیاز 4.4 ستاره از پنج ستاره را داده اند و به همین خاطر اپلیکیشن فوق از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار می باشد. در اپ استور هم تعداد دانلودهای این برنامه به پنج و نیم میلیون نفر می ‌رسد و کاربرانی که اقدام به امتیاز دهی به این برنامه نموده ‌اند امتیاز 4.8 ستاره از 5.3 ستاره را داده ‌اند.

تمامی موارد ذکر شده دلالت بر محبوبیت بسیار زیاد و امکانات بالای اپلیکیشن‌ های سایت Zillow دارد. شما با استفاده از برنامه اولیه Zillow این امکان را دارید تا اقدام به جستجوی آپارتمان و خانه در کانادا کنید. علاوه بر این شما این امکان را دارید که خانه های خود را جهت فروش یا اجاره در این وب سایت وارد نمایید.

برای انجام این کار بهتر است شما اقدام به تهیه ویدیو و عکس از خانه خود کنید. از دیگر کارهایی که در حین گذاشتن خانه برای فروش یا اجاره در وب سایت Zillow بهتر است آن را انجام دهید ارتباط برقرار کردن با وام دهندگان و نمایندگان، ذخیره جستجوها، به روزرسانی اعلام های فشاری و غیره می باشد.

Zillow برای انتشار پست ها هم از MLS و هم از چند سرویس فهرست بندی مشابه به غیر از منابع MLS استفاده می نماید

منبع تامین درآمد وب سایت Zillow

در یک جمع‌بندی کلی وب سایت Zillow برای استفاده توسط فروشندگان و خریداران کاملاً رایگان می ‌باشد. این وب سایت برای تامین هزینه های خود اقدام به دریافت هزینه‌ های تبلیغاتی از افرادی نظیر وام دهندگان و نمایندگان و دیگر ارائه دهندگان خدمات خانگی به دست می‌آورد. بنابراین اصلی ترین منبع تامین درآمد وب سایت Zillow تبلیغات می باشد.

در تصویر زیر هوم پیج وب سایت Zillow آورده شده است. شما با استفاده از این وب سایت امکان خرید، فروش، رهن، اجاره، دریافت وام و غیره را در کشور کانادا دارا خواهید بود. علاوه بر این امکان جستجوی تعداد بسیار زیادی خانه در تایم محدود با استفاده از این وب سایت برای شما فراهم می باشد.

بنابراین با جستجوی خانه در این وب سایت شما می توانید در زمان برای یافتن خانه مورد نظر خود صرفه جویی کنید و در کوتاه ‌ترین زمان ممکن تعداد بسیار زیادی خانه را که در این وب سایت آگهی شده ‌اند مشاهده نمایید و از امکانات فوق العاده این وب سایت برای انجام معاملات خود استفاده کنید.

در تراست بخوانید : مهاجرت به کانادا ، ویزای کانادا

وب سایت Realtor برای خرید خانه در کانادا

فهرست هایی که وب سایت Realtor دارا می باشد به انجمن ملی مشاوران املاک وابسته است و علاوه بر این، این سایت به حدود ۵۸۰ خدمات فهرست بندی چندگانه منطقه ‌ای مرتبط می باشد و فهرست آن نسبت به سایر وب سایت ها به استاندارد طلایی یا mls نزدیک تر است. ‏

علاوه بر این کار به روزرسانی اطلاعات و املاک موجود در این وب سایت توسط مشاوران املاک به صورت منظم در حال انجام می باشد. تمامی این دلایل موجب شده تا وب سایت Realtor به عنوان دقیق ترین وب سایت املاک و مستغلات کانادا شناخته شود.

ویژگی های مثبت وب سایت Realtor

 • پایگاه داده این وب سایت حدود ۹۹ درصد از دارایی هایی که در MLSفهرست شده اند را شامل می ‌شود.
 • امکان جستجوی راحت خانه هایی که در اطراف یک مدرسه خاص وجود دارند فراهم می باشد.
 • در این وب سایت یکسری پیوند جهت دریافت منابع مالی از پیش برای واجدین شرایط وجود دارد.
 • امکان مشاوره با مشاورین املاک برای خرید خانه در این مجموعه فراهم شده است.

ویژگی های منفی وب سایت Realtor

 • متاسفانه در حین جستجو گزینه ‌ای جهت جستجو در بین ملک هایی که توسط مالک به فروش می رسند وجود ندارد.
 • امکان درج آگهی توسط مالکان برای فروش خانه وجود ندارد و آن ها نمی توانند ملک خود را در این سایت آگهی کنند.

اطلاعات تکمیلی در خصوص وب سایت Realtor

وب سایت Realtor در سال ۱۹۹۶ راه‌اندازی شده است و در حال حاضر این شرکت به وسیله Move و Inc که جزو شرکت ‌های تابع News Corporation (NWS) هستند اداره می گردد. برنامه فوق در گوگل پلی دارای امتیاز 4.5 ستاره می باشد. با استفاده از این برنامه شما می توانید به جستجوی خانه ها بپردازید.

علاوه بر این امکان مشاهده تصاویر و تورهای ویدیویی با استفاده از این برنامه برای شما مهیا می باشد. تولید کنندگان این برنامه این امکان را برای شما فراهم کرده اند که با استفاده از این برنامه معیارهای مختلف محل نظیر سطح نویز موجود در محله را مقایسه نمایید تا به راحتی بتوانید لیست های خود را به روز رسانی کنید.

همچنین این امکان برای شما فراهم شده تا با تماس با مشاورین املاک این مجموعه در خصوص ملک مورد نظر خود راهنمایی و اطلاعات مناسب کسب کنید. لازم به ذکر است که اپلیکیشن و وب سایت Realtor برای استفاده توسط خریداران یا اجاره کنندگان رایگان می باشد.

آشنایی با امکانات وب سایت Realtor

در تصویر زیر هوم پیج وبسایت Realtor آورده شده است و شما با استفاده از این وب سایت می توانید اقدام به مشاهده ملک های موجود در شهرهای کانادا کنید و اقدام به خرید یا اجاره این خانه ها نمایید.

به دلیل اینکه خانه های موجود در این وب سایت بسیار زیاد می باشد، شما با جستجوی دقیق در این وب سایت این امکان را دارا خواهید بود که ملکی را که از نظر بودجه با توان مالی شما هماهنگ می باشد و امکانات و ویژگی های لازم را که شما در نظر دارید را داشته باشد بیابید و آن را خرید یا اجاره کنید. همان طور که پیش تر نیز اشاره شد، استفاده از امکانات این وب سایت برای افراد مختلف رایگان می باشد.

همچنین بخوانید : زندگی در کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا

وب سایت Trulia برای خرید خانه در کانادا

وب سایت Trulia در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد. این وب سایت دارای یک اپلیکیشن برای تلفن های هوشمند می باشد و جزو بهترین برنامه های املاک و مستغلات به شمار می ‌رود. به دلیل اینکه اغلب خریداران و اجاره کنندگان خانه برای یافتن خانه مورد نظر خود از گوشی همراه استفاده بسیار زیادی می کنند، در نتیجه داشتن اپلیکیشن در این خصوص به کاربران کمک می کند تا به راحتی خانه مورد نظر خود را با استفاده از گوشی تلفن همراه بیابند.

از آنجایی که اپلیکیشن Trulia  بسیار ساده و قدرتمند می ‌باشد، این اپلیکیشن نسبت به سایر اپلیکیشن های املاک و مستغلات توانسته محبوبیت بیشتری را در بین کاربران کسب کند و به بهترین برنامه تلفن همراه در این حوزه تبدیل شود.

ویژگی های مثبت وب سایت Trulia

 • در وب سایت و اپلیکیشن Trulia اطلاعات محلی کاربردی برای استفاده مخاطبان قرار داده شده است.
 • امکان تنظیم یک سری آلارم طبق معیارهایی که شما مشخص می کنید در اپلیکیشنTrulia  وجود دارد.
 • با استفاده از نقشه ای که در اپلیکیشن این برنامه تعبیه شده است، با استفاده از انگشتان خود می توانید جستجوی جغرافیایی را در محل مورد نظر خود به درستی تنظیم کنید و جستجوی خود را در آن منطقه محدود نمایید.
 • وجود راهنماهای آموزشی در اپلیکیشن و وب سایت Trulia  به شما این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانید از آن ها برای یافتن ملک مورد نظر خود استفاده کنید.
 • پیوندهایی برای دریافت مالی و ماشین حساب های مالی در برنامه

ویژگی های منفی وب سایت Trulia

 • برای آنکه بتوانید معیارهای جستجوی خود را ذخیره کنید حتما می بایست به حساب کاربری خود در این برنامه وارد شوید یا اقدام به ثبت نام در این برنامه نمایید.
 • متاسفانه این اپلیکیشن هیچ امکانی برای اضافه کردن خانه توسط فروشندگان ندارد و آن ها نمی توانند ملک خود را برای فروش در این برنامه ثبت کنند.

آیا اپلیکیشن Trulia در بین کاربران محبوب است

اپلیکیشن Trulia در پلتفرم اندروید دارای حدود ۲۸ هزار بررسی می باشد و کاربران به آن امتیاز 4.5 ستاره را داده ‌اند. علاوه بر این در اپ استور نیز حدود یک میلیون کاربر به این اپلیکیشن رای داده ‌اند و امتیاز این برنامه در اپ استور 4.8 ستاره می باشد.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید Trulia  توسط Zillow در سال ۲۰۱۵ به مبلغ 2.5 میلیارد دلار خریداری شده است و همین موضوع سبب شده تا بزرگترین وب سایت املاک و مستغلات کشور کانادا پشتوانه Trulia  باشد. اطلاعاتی که در بخش فهرست این اپلیکیشن قرار دارند هر ۲۴ ساعت یکبار به روز می شود. علاوه بر این دقت داده ها در این اپلیکیشن در حد مقبول و خوبی می باشد.

ویژگی های اپلیکیشن Trulia

از جمله ویژگی هایی که سبب محبوبیت این برنامه در بین مردم شده است نمایش نقشه های متعدد برای هر ملک در آن می باشد. افرادی که تمایل به خرید یا اجاره ملک در منطقه ای را دارند دوست دارند تا دسترسی های مختلف ملک به مکان هایی مثل مرکز خرید، رستوران، مدرسه و غیره را بررسی نمایند و طبق آن ها اقدام به خرید یا اجاره ملک مورد نظر کنند.

علاوه بر این مردم ترجیح می ‌دهند که از خرید ملک در مکان‌ هایی که آمار جرم و جنایت در آن ها بالا می باشند پیشگیری به عمل بیاورند. این اپلیکیشن با نشان دادن موقعیت ملک از جهات مختلف به کاربران کمک می کند تا بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

در واقع با استفاده از این اپلیکیشن افرادی که قصد خرید خانه دارند علاوه بر درک فضای داخلی خانه می توانند فضای اطراف خانه را نیز به درستی بررسی کنند و محل هایی را که با شرایط آن ها تناسب بیشتری دارد انتخاب نمایند. یکی از مهمترین نکاتی که در خصوص این اپلیکیشن وجود دارد این است که استفاده از آن برای کاربران رایگان می باشد.

در تصویر زیر وب سایت Trulia آورده شده است. شما با استفاده از این وب سایت و اپلیکیشن طراحی شده توسط آن این امکان را دارید تا بدون نیاز به لپ تاپ یا pc و تنها با استفاده از گوشی خود به دنبال خانه برای خرید یا اجاره بگردید و ملک مورد پسند خود را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید : اسکان در کانادا ، اقامت کانادا

وب سایت Foreclosure برای خرید خانه در کانادا

وب سایت های مختلفی در زمینه سلب حق اقامه دعوی در خصوص املاک و مستغلات در کشور کانادا وجود دارند که در میان آن ها Foreclosure.com به دلیل دارا بودن مزایای بیشتر، توانسته محبوبیت بالاتری در بین کاربران کسب کند. این وب سایت معیارهای جستجو بهتری را در اختیار کاربران قرار داده است و تعداد فهرست های موجود در آن نیز بیشتر می باشد.

ویژگی های مثبت Foreclosure

 • در این وب سایت یک سری مقالات و فیلم های آموزشی و چک لیست در خصوص فرآیند مالکیت وجود دارد.
 • این وب سایت حدود ۷۵۰ هزار لیست توقیف، ورشکستگی و حق‌ بیمه مالیاتی در سراسر کشور کانادا را می باشد.
 •  معیارهای جستجوی آن بسیار کامل است و شامل مواردی نظیر اجاره به مالک می گردد.

ویژگی های منفی Foreclosure

 • برای ثبت نام در دوره آزمایشی ۷ روزه رایگان این وب سایت نیاز به کارت اعتباری دارید.
 •  برای استفاده از این سایت افراد می بایست در هر ماه حدود 39.80 دلار پرداخت نمایند.
 • میزان دفعات بروز رسانی این وب سایت کم می باشد و همین موضوع سبب شده تا رتبه ‌بندی این برنامه پایین باشد.

اطلاعات تکمیلی در خصوص وب سایت Foreclosure

وب سایت Foreclosure در سال ۱۹۹۹ به وسیله توسعه‌ دهندگان نرم‌افزار و متخصصان املاک تأسیس شد. این افراد تمایل به ایجاد یک فروشگاه یکپارچه برای کاربرانی که به دنبال خرید ملک در فرایند سلب مالکیت هستند داشتند. داده هایی که در این وب سایت بارگذاری می شود از اداراتی نظیر سازمان های دولتی، اطلاعیه ‌های اقدامات قانونی وام دهندگان و فهرست مالیات جمع‌آوری و به روز رسانی می شود. بنابراین اطلاعات موجود در این وب سایت کاملا معتبر و قابل استناد می باشند.

آیا اپلیکیشن Foreclosure در بین کاربران محبوب است

در اپ استور امتیازی که به این برنامه اختصاص داده شده است 1.5 ستاره از 5.8 ستاره می باشد. علاوه بر این در گوگل پلی امتیاز این برنامه به 2.6 ستاره می رسد. 10 قسمت از این برنامه به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است. اما برای استفاده از بقیه قسمت های این برنامه می بایست اقدام به پرداخت هزینه اشتراک ماهانه وب سایت نمایید.

دلایل استفاده از اپلیکیشن Foreclosure توسط کاربران

خرید خانه ای که تحت سلب مالکیت است می ‌تواند برای شما گیج کننده و سخت باشد. خرید مسکن در کانادا قوانین خاص خود را دارد و همین موضوع سبب شده تا اغلب مردم تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین مربوط به خرید مسکن پیدا کنند. به همین خاطر وب سایت Foreclosure برای آنکه بتواند کاربران را در خصوص این کار سخت راهنمایی کند اقدام به قرار دادن فیلم های آموزشی، مقالات و یکسری چک لیست در وب سایت خود نموده تا کاربران را در پروسه خرید و یافتن خانه راهنمایی کند.

با وجود اینکه برای استفاده از برخی از خدمات این وب سایت نیاز به پرداخت حق اشتراک ماهانه دارید، اما اغلب کانادایی ها در این وب سایت ثبت نام کرده اند و حق اشتراک آن را می ‌پردازند. دلیل این امر این است که اطلاعاتی که این وب سایت در اختیار کاربران قرار می دهد به قدری ارزشمند می باشد که این حق اشتراک ناچیز برای بهره مندی از اطلاعات موجود در آن نادیده گرفته می ‌شود.

در زیر تصویر هوم پیج وب سایت Foreclosure را می توانید مشاهد کنید.

وب سایت Apartments برای خرید خانه در کانادا

افرادی که قصد اجاره خانه در کانادا را دارند می‌ توانند با مراجعه به وب سایت Apartments.com خانه هایی که برای اجاره گذاشته شده اند را مشاهده نمایند. این وب سایت نه تنها اطلاعات جامعی در خصوص املاک مختلف را در اختیار کاربران قرار می دهد، بلکه اطلاعات خوب و مفیدی در خصوص محله و جامعه اطراف ملک نیز در اختیار مستأجر قرار می ‌دهد و با آموختن یک سری نکات در خصوص اجاره منزل تجربه آن ها را در این خصوص افزایش می‌ دهد و اطلاعات آن ها را بالا می برد.

همچنین بخوانید : سایت های اجاره خانه در کانادا

ویژگی های مثبت Apartments

 • این وب سایت دارای یک اپلیکیشن موبایل برای استفاده راحت تر کاربران می باشد که امکان جستجو و تماس داخلی در آن فراهم شده است.
 • امکان جستجو طبق معیارهای مختلفی در وب سایت و اپلیکیشن فوق فراهم شده است. به طور مثال شما می توانید آپارتمان هایی که دوستدار حیوانات خانگی هستند را در اپلیکیشن و وب سایت Apartments.com جستجو نمایید.
 • در این وب سایت امکان جستجوی آپارتمان، خانه، ویلا و غیره وجود دارد. وجود مقالات آموزشی در این وب سایت برای افزایش سطح تجربه شما در زمینه اجاره آپارتمان منزل در کانادا می تواند بسیار مفید باشد.

ویژگی های منفی Apartments

 • این وب سایت اطلاعاتی در خصوص موقعیت مکانی ملک و محله اطراف آن را در اختیار کاربران قرار می دهد. اما متاسفانه به موضوع مهمی مثل آمار جرم و جنایت در آن منطقه اشاره نکرده است.
 • متاسفانه قابلیت های مرتب سازی و به روز رسانی در این اپلیکیشن اندکی ضعیف است و همین موضوع سبب ناراحتی کاربران شده است.
 • برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به پرداخت هزینه ای در حدود ۲۹ دلار برای یک ماه دارید و این اپلیکیشن جزو اپلیکیشن های رایگان به شمار نمی‌ رود.

اطلاعات تکمیلی در خصوص وب سایت Apartments

وب سایت Apartments.com در سال ۱۹۹۲ راه‌ اندازی شد و سپس در سال ۲۰۱۴ توسط CoStar Group (CSGP) خریداری شد. CSGP یکی از بهترین شرکت های تحقیقاتی در زمینه املاک و مستغلات می باشد. در نتیجه وب سایت Apartments.com به دلیل اینکه زیرمجموعه CSGP می باشد می تواند از تیم تحقیقاتی بزرگ آن برای ورود داده در وب سایت خود بهره ببرد. به نحوی که نیمی از فهرست میلیونی این وب سایت نتیجه زحمت محققان داخلی CSGP می باشد.

آیا اپلیکیشن Apartments در بین کاربران محبوب است

برنامه فوق در گوگل پلی حدود ۵ میلیون بار دانلود شده و ۳۸۰۰ بررسی برای آن ثبت شده است. امتیازی که کاربران به این برنامه داده اند 4.6 ستاره بوده است.

این وب سایت اطلاعات مختلفی از ملک نظیر پلان های طبقه، تاریخ تخلیه، مبلغ اجاره فعلی، هزینه های اضافی نظیر هزینه حیوانات خانگی، هزینه پارکینگ و غیره را در اختیار اجاره کنندگان قرار می دهد. علاوه بر این در این وب سایت اطلاعات محله ‌ای که ملک در آن قرار دارد و امکانات موجود در آن محل ثبت شده و کاربران می توانند ملک را از نظر دسترسی به بانک، باشگاه های ورزشی، خواربارفروشی، کافی شاپ ها، رستوران ها، مغازه ها و غیره بررسی نمایند.

در زیر تصویر هوم پیج وب سایت Apartments.com را می توانید مشاهده کنید.

وب سایت FSBO برای خرید خانه در کانادا

افرادی که قصد فروش خانه خود را دارند می توانند بدون پرداخت کمیسیون به فروشندگان توسط وب سایت FSBO.com  خودشان خانه خودشان را به فروش برسانند. این وب سایت دارای یک پیشنهاد بسته بندی شده می باشد که با استفاده از آن می توانید خانه خود را در وب سایت های املاک و مستغلات نظیر Trulia ، Zillow ، Realtor و MLS درج کنید.

ویژگی های مثبت FSBO

 • برای درج خانه در پیشنهاد بسته بندی شده این وب سایت نیاز به پرداخت مبلغ بسیار پایینی دارید.

ویژگی های منفی FSBO

 • معیارهای جستجو و مرتب سازی این وب سایت بسیار کم و محدود می باشد.
 • این وب سایت فاقد اپلیکیشن موبایل است

اطلاعات تکمیلی در خصوص وب سایت FSBO

افرادی که قصد فروش خانه دارند، چنانچه فروش خانه خود را به یک مشاور املاک بسپارند می بایست بین ۵ تا ۶ درصد کارمزد به مشاورین املاک پرداخت نمایند که مبلغ قابل توجهی است.

از این رو امروزه بسیاری از افراد اقدام به درج آگهی فروش خانه خود در وب سایت FSBO.com می نمایند تا بدون پرداخت کارمزد کمیسیون، خانه خود را به فروش برسانند. برای درج آگهی خود در این وب سایت می توانید از دو طرح فروش که توسط این وب سایت ارائه شده است استفاده نمایید. این دو طرح به شرح زیر هستند:

بسته FSBO به قیمت 99.95 دلار شامل یک لیست 6 ماهه در  FSBO.com، آپلود ویدیو و عکس های نامحدود است.

 بسته MLS به قیمت 399.95 دلار شامل فهرستی در MLS و سندیکا در چند تا از بهترین وب سایت های املاک مانند Zillow، Trulia و Realtor.com است.

لازم به ذکر است که وب سایت FSBO.com به مشاورین املاک مبتدی اقدام به ارائه آموزش ‌های حرفه ‌ای در خصوص فرآیند فروش می نماید و با این کار موجب می شود تا این افراد بتوانند در زمینه شغلی خود مهارت و دانش کافی را کسب نمایند.

در زیر تصویر هوم پیج وب سایت FSBO.com را می توانید مشاهده کنید.

وب سایت Homes for Heroes برای خرید خانه در کانادا

آیا شما یک قهرمان هستید؟ اگر چنین است می توانید به راحتی خانه خود را با استفاده از وب سایت Homes for Heroes  بخرید و بفروشید. افرادی که در ارتش خدمت کرده اند، آتش‌نشانان، افسران پلیس، متخصصان مراقبت های بهداشتی، معلم ها و غیره با استفاده از این وب سایت می‌ توانند کارهای مربوط به خرید و فروش خانه را انجام دهند.

این وب سایت بهترین امتیاز ها را برای افرادی که به عنوان قهرمان شناخته می شوند اختصاص می دهد و به صورت اختصاصی برای خرید و فروش املاک برای این افراد طراحی شده است.

ویژگی های مثبت Homes for Heroes

 • با استفاده از این وب سایت می توانید کارهای خرید و فروش و تامین مالی خانه خود را با به صرفه ترین مبلغ انجام دهید.
 • تراکنش هایی که شما در این وب سایت انجام می ‌دهید به صورت مستقیم به یک سازمان غیر انتفاعی بهره می رساند که این سازمان اقدام به حمایت و پشتیبانی از قهرمانان محلی می کند.

ویژگی های منفی Homes for Heroes

 • این وب سایت اطلاعات ملی را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار نداده است.
 • متاسفانه اپلیکیشن موبایل برای این وب سایت راه‌اندازی نشده است.

اطلاعات تکمیلی در خصوص وب سایت Homes for Heroes

وب سایت Homes for Heroes  دارای یک سبک متفاوت در زمینه املاک و مستغلات است که به جای ارائه تعداد زیادی از خانه ها در اولین گام، از شما می خواهد تا اقدام به پر کردن یک فرم کنید تا پس از بررسی این فرم متخصصان و کارشناسان این مجموعه با شما تماس بگیرند و شما را در زمینه یافتن خانه مناسب راهنمایی نمایند.

وبسایت Homes for heroes در ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است و این وب سایت نام تجاری خود را در سال ۲۰۰۹ ثبت نمود. از سال ۲۰۰۹ به بعد وب سایت Homes for Heroes  توانسته به حدود ۴۶ هزار قهرمان کمک کند.

در زیر تصویر هوم پیج وب سایت Homes for Heroes  را می توانید مشاهده کنید.

وب سایت خرید خانه در کانادا چیست

وب سایت املاک و مستغلات به وب سایت هایی گفته می شود که اقدام به قرار دادن املاک و مستغلات مختلف در معرض دید خریداران و می کند و خریداران در این وب سایت ها می توانند تصاویر و ویدیو های ملک مورد پسند خود را پیش از مراجعه حضوری مشاهده نمایند. علاوه بر این فروشندگان با استفاده از این وب سایت ها می توانند خانه های خود را به تعداد مشتریان بیش تری نمایش دهند و در مدت زمان کوتاه تری ملک خود را به فروش برسانند.

این امکان برای خریداران وجود دارد تا با استفاده از این وب سایت ها در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی خانه را به صورت غیر حضوری مشاهده کنند و در زمان خود صرفه جویی به عمل بیاورند. از دیگر اهداف اصلی وب سایت های املاک و مستغلات می توان به استفاده از آن ها به عنوان یک کانال بازاریابی جهت ارائه خدمات برای افرادی که خدمات حرفه ای در خصوص املاک انجام می‌ دهند اشاره کرد.

این امکان برای مشاورین املاک، وام دهندگان، بانک ها و بازرسان املاک وجود دارد تا اقدام به تبلیغ مجموعه های خود در این وب سایت ها نمایند تا به استفاده از آن ها بتوانند به جذب مشتری بپردازند.

درباره بیمه در کانادا ، وام مسکن در کانادا و خدمات بانکی در کانادا بیشتر بخوانید.

نحوه ورود داده در وب سایت های خرید خانه در کانادا

سایت های املاک و مستغلات برای پر کردن موجودی خانه‌ های خود از روش های مختلفی استفاده می نمایند. برخی از این وب سایت ها به صورت دستی اقدام به ورود اطلاعات خانه ها می کنند. مثلاً مشاورین املاک ، خانه هایی را که توسط صاحبان خانه به آن ها جهت فروش یا اجاره سپرده شده است در این وب سایت ها وارد می کنند و اقدام به آپلود تصاویر و ویدیوهای مربوط به خانه ها در این وب سایت ها می نمایند.

علاوه بر این خود فروشندگان و اجاره دهندگان خانه نیز با ورود به این وب سایت ها می توانند اقدام به درج اطلاعات و تصاویر مربوط به خانه خود در وب سایت های فوق نمایند.

البته  برخی از این وب سایت ها به صورت دیجیتالی توسط الگوریتم‌های اختصاصی به روز رسانی می شوند. الگوریتم های فوق برای به روز رسانی ،‌ اطلاعات خانه های آن منطقه را از پایگاه ‌های داده جمع ‌آوری می‌کند و اقدام به ، به روزرسانی و وارد کردن اطلاعات موجود در سایت می کند.

میزان دقت اطلاعات موجود در وب سایت های خرید خانه در کانادا

یکی از بزرگ ‌ترین چالش‌ هایی که در خصوص وب سایت های املاک و مستغلات و اپلیکیشن های جانبی آن ها وجود داشته دقت اطلاعات موجود در این سایت ها می باشد. برخی از وب سایت های املاک و مستغلات برای آنکه بتوانند دقت اطلاعات دریافتی خود را بالا ببرند اقدام به اعتبار سنجی اطلاعات جمع آوری شده به وسیله الگوریتم هایشان، توسط کارکنان تحقیقی می ‌نمایند و همین موضوع سبب شده تا دقت اطلاعات این وب سایت ها بالاتر برود.

امروزه وب سایت های املاک و مستغلات چند بار در روز به روز رسانی می شوند و حتی برخی از آن ها هر ۱۵ دقیقه یک بار آپدیت می شوند و همین موضوع سبب می ‌شود تا اطلاعات موجود در این وب سایت ها کاملا به روز و دقیق باشد.

هزینه استفاده از وب سایت های خرید خانه در کانادا

اغلب وب سایت های املاک و مستغلات در کانادا خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار خریداران و اجاره کنندگان قرار می دهند. البته اگر می خواهید از امکانات و ویژگی های این وب سایت ها به صورت کامل استفاده کنید می بایست در این وب سایت ها ثبت نام نمایید و پس از وارد کردن نام و آدرس ایمیل خود به امکاناتی نظیر ذخیره ملک های مورد علاقه، دریافت اعلان های فشار زمانی ملک انتخاب شده و غیره دسترسی پیدا خواهید کرد.

وب سایت های املاک و مستغلات از فروشندگان تقاضا می کند که جهت فروش خانه هایشان آن ها را فهرست کنند. علاوه بر این مشاورین املاک نیز با استفاده از اپلیکیشن هایی که این وب سایت ها طراحی نموده اند می توانند با مستأجرین ارتباط برقرار کنند. مستاجرینی که قصد اجاره خانه با استفاده از این اپلیکیشن ها را دارند می بایست اقدام به پرداخت هزینه نمایند.

نحوه انتخاب وب سایت های برتر خرید خانه در کانادا

برای انتخاب بهترین وب سایت های املاک و مستغلات معیارهای مختلفی مد نظر قرار گرفته می شود. هر یک از وب سایت هایی که در حوزه املاک و مستغلات مشغول به کار هستند مزایا و معایب خاص خود را دارند. اما وب سایت هایی که مزایای آن ها نسبت به معایبشان بیشتر است جزو وب سایت های برتر در این حوزه قرار می گیرند.

این وب سایت ها امکان جستجو و مرتب سازی خانه‌ها طبقه پارامترهایی که مشتری مد نظر دارد را فراهم می‌کنند و صاحبان این وب سایت ها نیز برای آنکه بتوانند خدمات بهتری را به مشتریانشان ارائه دهند روز به روز به بهبود کیفی امکانات موجود در وب سایت ها و اپلیکیشن های خود می پردازند.

وب سایت هایی که در این زمینه از شهرت بیشتری برخوردار هستند به دلیل اینکه در بین مردم معروف ترند، تلاش بیشتری در جلب رضایت مشتریان دارند و آن ها با ارتباط با مشتریان مختلف خود سعی در یافتن خدماتی که مشتریان بیشتر طالب آن هستند دارند تا بتوانند با ارائه این خدمات به مشتریانشان آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنند.

البته نحوه گردآوری اطلاعاتی که توسط این وب سایت ها فراهم شده است نیز از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد. وب ‌سایت‌هایی که از الگوریتم های مختلف برای ارزیابی صحت اطلاعات وارد شده در سایت استفاده می کنند اطلاعات دقیق تر و جامع تری را به مشتریانشان ارائه می ‌دهند و استفاده از آن ها برای مشتریان کاربردی تر خواهد بود.

پادکست بشنوید!

وام مسکن در کانادا

رادیو تراست

موضوع: وام مسکن در کانادا

راه های ارتباطی با پیام روشنی

www.heedlending.com

payam@heedlending.com

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

در کنارتان هستیم!

وکلای و مشاورین باتجربه تراست با تمام روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند

سوالات متداول

کدام سایت خرید خانه در کانادا بهتر است؟

وب سایت Zillow با کسب امتیاز بیشتر در بین کاربران توانسته به عنوان بهترین وب سایت املاک و مستغلات در کانادا تبدیل شود.

چگونه می توانم در کانادا خانه بخرم؟

مرحله 1: برای پیش پرداخت پس انداز کنید.
مرحله 2: حقوق دریافتی و پس انداز خود را سازماندهی کنید.
مرحله 3: تخفیف ها و کمک های مالی را بررسی کنید.
مرحله 4: برای یافتن خانه با نرخ عالی تلاش کنید.
مرحله 5: دریافت پیش تاییدیه وام مسکن.
مرحله 6: خانه مناسب با بودجه خود را پیدا کنید.
مرحله 7: یک پیشنهاد برای خرید خانه ارائه کنید و قرارداد را امضا کنید.

کدام مکان برای زندگی در کانادا بهتر است؟

اگر می‌ خواهید به کانادا مهاجرت می‌ کنید، بهترین مکان هایی که می توانید در آن سکونت کنید جاهای زیر هستند:
اتاوا
برلینگتون
اوکویل
بوچرویل
ونکوور
کلگری
هالیفاکس

آیا کانادا کشور گرانی است؟

طبق آمار Numbeo، کانادا بیست و ششمین کشور گران قیمت برای زندگی در جهان است. بنابراین کانادا دارای شاخص هزینه زندگی 71.45 است که به این معنی است که زندگی در کانادا 28.55٪ ارزانتر از نیویورک است.

آیا در صورت خرید ملک در کانادا می توانم PR دریافت کنم؟

داشتن ملک در کانادا به متقاضیان اقامت دائم مزیت اضافی نمی دهد. متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، بر اساس تجربه کاری و تحصیلات می توانند اقدام به دریافت PR نمایند.

برای خرید یک خانه 650000 دلاری به چه میزان درآمد نیاز دارید؟

برای پرداخت 650 هزار دلاری وام مسکن باید 199956 دلار در سال درآمد داشته باشید.

آیا می توانم بدون PR در کانادا خانه بخرم؟

برای خرید و مالکیت ملک در کانادا هیچ نیازی به اقامت یا شهروندی وجود ندارد. افراد غیر مقیم نیز می توانند دارای ملک اجاره ای در کانادا باشند، اما باید اظهارنامه مالیاتی سالانه را به آژانس درآمد کانادا (CRA) ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید