ساعت به وقت کانادا

ساعت به وقت کانادا

ساعت به وقت شهرهای کانادا

ساعت به وقت شهرهای کانادا را در زیر ببینید

لینک های مفید!

ساعت کانادا

آیا به دنبال تنظیم ساعت خود با ساعت کانادا هستید؟ زمان نمایش داده شده بر روی صفحه وب سایت موسسه مهاجرتی تراست ساعت دقیق کانادا را به شما نشان می دهد. این ساعت از منبع رسمی زمان کانادا گرفته شده است. بنابراین می توانید ساعت خود را بر اساس همین زمان تنظیم کنید.

یکی از خدمات ما در وب سایت موسسه مهاجرتی تراست نمایش ساعت آنلاین کانادا است تا به مردم در سراسر جهان خصوصا ایرانیان مهاجر کمک کند وقت خود را هنگام برنامه ریزی برای سفر به کانادا و یا شرکت در رویدادهای آنلاین یا تماس های کنفرانسی در کانادا با ساعت رسمی کانادا به وقت ایران تنظیم نمایند.

ما به شما کمک می کنیم تا با استفاده از اطلاعات قابل اعتماد، از سراسر جهان به ساعت کانادا دسترسی داشته باشید و وقت خود را به طور موثر مدیریت کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مناطق زمانی کانادا و تنظیم ساعت به وقت ایالت های مختلف کانادا، ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

ساعت به وقت کانادا

اگر برای شما هم تنظیم ساعت به وقت کانادا اهمیت دارد، باید ساعت جهانی کانادا را از منابع معتبر دنبال کنید. به طور کلی علت اختلاف ساعت میان کشورها و مناطق مختلف جهان همچون تفاوت ساعت ایران و کانادا این است که کره زمین در هر 24 ساعت یک دور کامل یعنی 360 درجه به دور خود می چرخد.

در واقع کره زمین در هر 60 دقیقه، 15 درجه حرکت چرخشی به دور خود انجام می دهد. دانشمندان از این اطلاعات جهت تقسیم بندی کره زمین به 24 بخش یا منطقه زمانی (Time zone) استفاده کرده اند که عرض هر منطقه زمانی برابر با 15 درجه طول جغرافیایی می باشد. بنابراین با توجه به این اطلاعات باید ببینیم کانادا با ایران چند ساعت اختلاف دارد.

ساعت به وقت کانادا در حدود 9 ساعت و 30 دقیقه با ایران تفاوت دارد که این اختلاف در استان های مختلف کانادا می تواند متفاوت باشد. بنابراین بهتر است در هر زمان ساعت خود را با ساعت محلی کانادا تنظیم نمایید.

الان کانادا ساعت چنده

وقتی می خواهید با فرزند یا دوستان و آشنایان خود در کانادا تماس بگیرید قطعا برای شما مهم است که بدانید الان کانادا ساعت چند است، تا در مناسب ترین زمان بتوانید ارتباط تلفنی با آن ها برقرار کنید. توجه کنید که کانادا از نظر زمانی از ایران عقب تر می باشد.

این بدان معناست که مثلا اگر اختلاف ساعت ایران با شهر تورنتو در کانادا 8 ساعت و 30 دقیقه است، هنگامی که در تهران ساعت 16:30 عصر می باشد، ساعت کانادا اکنون در تورنتو 8:00 صبح همان روز خواهد بود. توجه به این اختلاف زمانی، زمان مناسب برقراری تماس از ایران با شخصی در کانادا و بالعکس مهم است.

اختلاف ساعت ایران و کانادا

اطلاع از اختلاف ساعت ایران و کانادا یک امر ضروری برای افرادی است که قصد مسافرت یا مهاجرت به کانادا را دارند. همچنین گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید در یکی از رویدادهای آنلاین آموزشی یا کاری کشور کانادا شرکت نمایید.

در این صورت برای شما مهم است که بدانید الان کانادا ساعت چند است و چقدر برای آماده شدن جهت شرکت در رویداد زمان دارید. معمولا وقتی اختلاف ساعت تهران و کانادا را سرچ می کنید با عدد 9 ساعت و 30 دقیقه رو برو می شوید.

کشور کانادا در آمریکای شمالی واقع شده است و از وسعت زیادی برخوردار می باشد بنابراین نه تنها اختلاف ساعت ایران و کانادا مشهود است، بلکه حتی میان ایالت های مختلف این کشور نیز ما شاهد اختلاف زمانی خواهیم بود. در واقع بخش های شرقی و غربی کشور کانادا نیز فاصله بسیار زیادی از یکدیگر دارند که همین مسئله موجب شده تا ساعت ها در شهرهای کانادا با یکدیگر اختلاف داشته باشند که گاهی اوقات این اختلاف به 4.5 ساعت نیز می رسد.

بنابراین شما باید نه تنها به تفاوت ساعت ایران و کانادا توجه نمایید بلکه به اختلاف ساعت ایران با شهر یا ایالت مورد نظر خود در کانادا همچون تورنتو، اتاوا (پایتخت کاناداونکوور و کلگری هم توجه نمایید. در ادامه همین مطلب می توانید اختلاف ساعت بین تهران و چند شهر مهم کانادا را بررسی نمایید.

همچنین بدانید

اوقات شرعی کانادا

ساعت به وقت تورنتو کانادا

الان تورنتو کانادا ساعت چنده؟ اگر در تورنتو زندگی می کنید حتما برای شما هم پیش آمده است که دوستان تان در داخل ایران از شما در مورد اختلاف ساعت ایران و تورنتو و اینکه الان تورنتو ساعت چند است یا ساعت تورنتو کانادا به وقت ایران چقدر تفاوت دارد، پرسیده باشند. در واقع شاید یکی از جذابیت های مهاجرت به کشورهای دوری همچون کانادا اختلاف ساعت کانادا و ایران باشد.

برای ایرانیانی که قصد مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا در شهر زیبای تورنتو را دارند، اطلاع از اوقات شرعی تورنتو و ساعت تورنتو کانادا و اینکه الان ساعت در تورنتو چند است، اهمیت دارد. شما باید اختلاف ساعت ایران و تورنتو کانادا را بدانید تا بتوانید فعالیت های خود را بر اساس ساعت تورنتو تنظیم کنید.

شایان ذکر است ساعت تورنتو به وقت تهران، 8 ساعت و 30 دقیقه از ایران عقب تر است. این بدان معناست که اگر ساعت به وقت تورنتو در حال حاضر 9 صبح باشد در ایران ساعت 17:30 عصر خواهد بود.

مشاوره معتبر بگیرید!

قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی اصلاً نگران نباشید؛ چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای تراست با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند.

ساعت به وقت اتاوا کانادا

در صورتی که برای پذیرش تحصیلی کانادا و دریافت ویزای تحصیلی کانادا در شهر اتاوا یا هر شهر دیگری در کانادا اقدام کرده اید یکی از نکات مهم، توجه به اختلاف ساعت ایران با کانادا و شهر مورد نظر شما است. ساعت به وقت اتاوا 8 ساعت و 30 دقیقه از ایران عقب تر است. بنابراین زمانی که شما 7 صبح در تهران از خواب بیدار می شوید ، ساعت اتاوا کانادا 22:30 را نشان می دهد.

شما در هنگام مهاجرت به کشور کانادا باید بتوانید زمان خواب و بیداری خود را با این اختلاف ساعت تنظیم کنید. سعی کنید خیلی زود تبدیل ساعت ایران به کانادا را انجام دهید تا هنگام حضور در دانشگاه یا سر کار در کشور کانادا دچار بی خوابی، افسردگی و عدم تعادل در زندگی روزمره نشوید.

درباره اوقات شرعی اتاوا با مراجعه به لینک، اطلاعات کسب کنید.

ساعت به وقت ونکوور کانادا

الان ونکوور کانادا ساعت چنده؟ ساعت به وقت ونکوور کانادا سوالی است که توسط ایرانیان زیادی به طور مرتب در اینترنت سرچ می شود. ساعت کانادا ونکوور از آن جهت اهمیت دارد که اختلاف آن در حدود 12 ساعت با ایران است. بنابراین اگر در محاسبه اختلاف ساعت ایران و ونکوور کانادا اشتباه کنید برنامه ریزی های شما به طور کامل به هم می ریزد.

مثلا اگر ساعت دقیق به وقت ونکوور هم اکنون 9 صبح باشد در ایران ساعت 20:30 خواهد بود و همانطور که ملاحظه می کنید این اختلاف ساعت با کانادا در ونکوور بسیار زیاد است. بنابراین اگر قصد اقامت در ونکوور کانادا را دارید باید سعی کنید زندگی روتین خود را با ساعت به وقت ونکوور تنظیم نمایید.

تنظیم ساعت خواب و بیداری شما با ساعت ونکوور کانادا برای اقامت در این شهر از مواردی است که باید از بدو ورود به خاک کانادا به آن توجه نمایید.

همچنین درباره اوقات شرعی ونکوور بدانید.

ساعت به وقت مونترال کانادا

اگر با استفاده از ویزای تحصیلی یا ویزای کار کانادا، قصد مهاجرت به یکی از شهرهای این کشور را دارید ، یکی از نکاتی که باید به آن توجه نمایید آگاهی از ساعت کنونی کانادا و تفاوت زمانی ساعت کانادا به وقت ایران است. چرا که شما باید با ساعت به وقت کانادا در محل کار یا دانشگاه حاضر شوید.

در واقع تنظیم ریتم شبانه روزی با ساعت فعلی کانادا و شهری که قرار است در آن اقامت داشته باشید برای فعالیت های روزانه شما بسیار مهم است. شاید در ابتدا خوابیدن و بیدار شدن با ساعت الان کانادا برای شما سخت باشد که این امری طبیعی است، اما به مرور زمان می توانید زمان استراحت یا فعالیت خود را با این ساعت تنظیم نمایید.

هنگامی که اقامت در بزرگ ترین شهر استان کبک یعنی مونترال را انتخاب می کنید، بدیهی است آگاهی از ساعت به وقت مونترال برای شما اهمیت پیدا می کند. هم اکنون ساعت مونترال به وقت تهران 8 ساعت و 30 دقیقه از ایران عقب تر است. این بدان معنا است که مثلا اگر ساعت در ایران 19:30 باشد، ساعت كانادا در حال حاضر در شهر مونترال 11 صبح خواهد بود.

بنابراین اگر در یک دانشگاه مطرح در شهر مونترال ثبت نام کرده اید هنگام حضور در دانشگاه باید ساعت خود را با ساعت مونترال کانادا تنظیم کنید. در واقع برای شرکت در هر رویدادی در این شهر آگاهی از ساعت به وقت کانادا در مونترال ضروری است.

درباره اوقات شرعی مونترال بدانید.

ساعت به وقت کلگری کانادا

همانطور که گفته شد به طور کلی ساعت هم اکنون کانادا نسبت به ایران عقب تر است. بنابراین هنگام محاسبه ساعت کلگری کانادا، بزرگ ‌ترین شهر استان آلبرتا باید ببینید ساعت این شهر نسبت به تهران چقدر عقب تر می باشد. توجه به فاصله ساعتی ایران و کانادا و تفاوت ساعت ایران با کانادا برای کلیه افرادی که فعالیتی مرتبط با کشور کانادا در داخل یا خارج از این کشور انجام می دهند اهمیت دارد.

ساعت به وقت کلگری کانادا هم اکنون 10 ساعت و 30 دقیقه از ساعت ایران عقب تر است. یعنی اگر ساعت کنونی به وقت کانادا در شهر کلگری 9 صبح باشد، ساعت در همین زمان در ایران 19:30 دقیقه می باشد. بنابراین در هر شهری از کانادا که اقامت دارید برای هر گونه ارتباط تلفنی و کاری با ایران حتما به اختلاف ساعت كانادا با ايران توجه نمایید.

درباره اوقات شرعی کلگری، در صورت نیاز و با مراجعه به لینک بدانید.

ساعت به وقت واترلو کانادا

آیا موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه واترلو شده اید؟ بنابراین حتما باید از ساعت به وقت واترلو کانادا مطلع باشید. واترلو شهری است در جنوب استان آنتاریو در کشور کانادا، بنابراین ساعت واترلو کانادا مانند آنتاریو نسبت به ایران 8 ساعت و 30 دقیقه تفاوت دارد.

یعنی اگر ساعت هم اکنون در واترلو 11 صبح باشد در ایران 19:30 دقیقه خواهد بود. حتما هنگام حضور در دانشگاه یا محل کار خود در کشور کانادا باید به تغییر ساعت در کانادا توجه نمایید.

ساعت به وقت کبک کانادا

اختلاف ساعت ایران تا کانادا در صورت اقامت در شهر کبک چقدر خواهد بود؟ اگر به تازگی موفق به اخذ اقامت کبک شده اید قطعا پاسخ این سوال برای شما اهمیت دارد. اختلاف ساعت ایران و کبک کانادا 8 ساعت و 30 دقیقه است. یعنی اگر ساعت در کبک کانادا 12 ظهر باشد در ایران 20:30 دقیقه خواهد بود.

حتما توجه کرده اید که ساعت الان در کبک کانادا با ساعت مونترال یا برخی دیگر از شهرهای کانادا یکسان است. زیرا مونترال یکی از شهرهای بزرگ استان کبک می باشد. بنابراین بدیهی است ساعت کانادا در کبک با ساعت کانادا در مونترال یکسان باشد. بقیه شهرهای نزدیک به کبک نیز نسبتا همین فاصله زمانی را با کشور ایران خواهند داشت.

ساعت به وقت انتاریو کانادا

هنگام محاسبه ساعت به وقت انتاریو کانادا نیز باید به اختلاف ساعت تهران با کانادا توجه نمایید. از لحاظ جغرافیایی استان انتاریو در شرق کانادا و در بین استان ‌های کبک و منیتوبا قرار دارد. همچنین جالب است بدانید این استان از جنوب با ایالت نیویورک هم مرز است.

تورنتو و اتاوا دو شهر مشهور استان انتاریو هستند. بنابراین واضح است که اختلاف ساعت ایران و انتاریو با تورنتو و اتاوا یکسان بوده و همان 8 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

ساعت به وقت ادمونتون کانادا

شهر ادمونتون مرکز استان آلبرتا در کشور کانادا است. بنابراین ساعت ادمونتون کانادا با دیگر شهرهای استان آلبرتا نظیر کلگری یکسان است.

ساعت به وقت ادمونتون کانادا مانند شهر کلگری هم اکنون 10 ساعت و 30 دقیقه از ساعت ایران عقب تر است. یعنی در صورتی که ساعت کانادا هم اکنون در شهر ادمونتون 10 صبح باشد ساعت به وقت ایران 20:30 دقیقه خواهد بود.

بیشتر بخوانید

اوقات شرعی ادمونتون

جغرافیای کانادا

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


  • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
    (کد وکالت: RCIC# 506959)
  • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
  • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
  • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

هزاران متقاضی با تکمیل همین فرم ساده به کانادا مهاجرت کرده‌اند؛ شما هم شروع کنید!

سوالات متداول

تفاوت ساعت ایران و کانادا چقدر است؟

ساعت به وقت کانادا در حدود ۹ ساعت و ۳۰ دقیقه با ایران تفاوت دارد که این اختلاف در استان های مختلف کانادا می تواند متفاوت باشد. بنابراین بهتر است در هر زمان ساعت خود را با ساعت محلی کانادا تنظیم نمایید. کشور کانادا در آمریکای شمالی واقع شده است و از وسعت زیادی برخوردار می باشد بنابراین نه تنها اختلاف ساعت ایران و کانادا مشهود است، بلکه حتی میان ایالت های مختلف این کشور نیز ما شاهد اختلاف زمانی خواهیم بود. در واقع بخش های شرقی و غربی کشور کانادا نیز فاصله بسیار زیادی از یکدیگر دارند که همین مسئله موجب شده تا ساعت ها در شهرهای کانادا با یکدیگر اختلاف داشته باشند که گاهی اوقات این اختلاف به ۴.۵ ساعت نیز می رسد.

الان کانادا ساعت چند است؟

کانادا از نظر زمانی از ایران عقب تر می باشد. یعنی مثلا اگر اختلاف ساعت ایران با شهر تورنتو در کانادا ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه است، هنگامی که در تهران ساعت ۱۶:۳۰ عصر می باشد، ساعت کانادا اکنون در تورنتو ۸:۰۰ صبح همان روز خواهد بود.

ساعت به وقت تورنتو کانادا چند است؟

ساعت تورنتو به وقت تهران، ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه از ایران عقب تر است. این بدان معناست که اگر ساعت به وقت تورنتو در حال حاضر ۹ صبح باشد در ایران ساعت ۱۷:۳۰ عصر خواهد بود.

ساعت به وقت کبک کانادا چند است؟

اختلاف ساعت ایران و کبک کانادا ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه است. یعنی اگر ساعت در کبک کانادا ۱۲ ظهر باشد در ایران ۲۰:۳۰ دقیقه خواهد بود.

ساعت به وقت کلگری کانادا چند است؟

ساعت به وقت کلگری کانادا هم اکنون ۱۰ ساعت و ۳۰ دقیقه از ساعت ایران عقب تر است. یعنی اگر ساعت کنونی به وقت کانادا در شهر کلگری ۹ صبح باشد، ساعت در همین زمان در ایران ۱۹:۳۰ دقیقه می باشد.

ساعت به وقت ونکوور کانادا چند است؟

اختلاف ساعت ونکوور کانادا در حدود ۱۲ ساعت با ایران است. بنابراین اگر در محاسبه اختلاف ساعت ایران و ونکوور کانادا اشتباه کنید برنامه ریزی های شما به طور کامل به هم می ریزد. مثلا اگر ساعت دقیق به وقت ونکوور هم اکنون ۹ صبح باشد در ایران ساعت ۲۰:۳۰ خواهد بود.

ساعت به وقت مونترال کانادا چند است؟

هم اکنون ساعت مونترال به وقت تهران ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه از ایران عقب تر است. این بدان معنا است که مثلا اگر ساعت در ایران ۱۹:۳۰ باشد، ساعت كانادا در حال حاضر در شهر مونترال ۱۱ صبح خواهد بود.

ساعت به وقت انتاریو کانادا چند است؟

تورنتو و اتاوا دو شهر مشهور استان انتاریو هستند. بنابراین واضح است که اختلاف ساعت ایران و انتاریو با تورنتو و اتاوا یکسان بوده و همان ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد.

ساعت به وقت واترلو کانادا چند است؟

ساعت واترلو کانادا مانند آنتاریو نسبت به ایران ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه تفاوت دارد. یعنی اگر ساعت هم اکنون در واترلو ۱۱ صبح باشد در ایران ۱۹:۳۰ دقیقه خواهد بود.

ساعت به وقت اتاوا کانادا چند است؟

ساعت به وقت اتاوا ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه از ایران عقب تر است. بنابراین زمانی که شما ۷ صبح در تهران از خواب بیدار می شوید ، ساعت اتاوا کانادا ۲۲:۳۰ را نشان می دهد.

ساعت به وقت ادمونتون کانادا چند است؟

ساعت به وقت ادمونتون کانادا مانند شهر کلگری هم اکنون ۱۰ ساعت و ۳۰ دقیقه از ساعت ایران عقب تر است. یعنی در صورتی که ساعت کانادا هم اکنون در شهر ادمونتون ۱۰ صبح باشد ساعت به وقت ایران ۲۰:۳۰ دقیقه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.