اجاره خانه در کلگری

اجاره خانه در کلگری

میانگین اجاره خانه در کلگری برای خانه های یک خوابه و دو خوابه به ترتیب $700 و $1,200 می باشد. همچنین در حال حاضر میانگین اجاره آپارتمان در شهر کلگری برای آپارتمان های یک خوابه و دوخوابه به ترتیب $1,217 و $1,480 است. طبق این لینک شما می توانید میانگین، حداقل و حداکثر نرخ اجاره در شهر کلگری را در جدول زیر مشاهده نمایید.

تعداد اتاق خوابمیانگینکمترینبیشترین
خانه یک خوابه برای اجاره$673$600$745
خانه دو خوابه برای اجاره$1,206$849$2,200
خانه سه خوابه برای اجاره$1,700$500$2,600
خانه چهار خوابه برای اجاره$2,545$1,575$4,975

پادکست بشنوید!

خرید و اجاره خانه در کانادا

رادیو تراست

موضوع: خرید و اجاره خانه در کانادا

88west Realty website: www.88westrealty.com

اگر می خواهید به زودی در شهر زیبای کلگری ساکن شوید و یا می خواهید به یک آپارتمان بهتر در این شهر نقل مکان کنید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی بیشتر در مورد نرخ اجاره بها و قوانین اجاره مسکن در شهر کلگری ادامه مطلب را دنبال نمایید. شما همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اخذ اقامت کانادا، با وکلای ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

درباره خرید خانه در کانادا بیشتر بدانید.

راهنمای تازه واردان استان آلبرتا
راهنمای تازه واردان استان آلبرتا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین آلبرتا
 • شروع زندگی در آلبرتا

اجاره خانه در کلگری برای تازه واردین

قبل از مهاجرت به کانادا خوب است در مورد هزینه زندگی و اجاره خانه در شهر مورد نظر خود تحقیق کنید. دانستن هزینه های اجاره به شما کمک می کند تا بودجه خود را بر اساس آن تنظیم نمایید. همچنین اگر به تازگی قصد مهاجرت به کانادا را دارید بهتر است شهری را انتخاب کنید که هم از لحاظ سبک زندگی و هم آب و هوا سازگاری بیشتری با شما داشته باشد. یکی از مزایای زندگی در کلگری این است که در طول سال تقریبا میزان مناسبی از نور خورشید را دریافت خواهید کرد. همچنین، زمستان های این شهر نسبتا قابل تحمل هستند و معمولا در فصول سرد سال چند روز گرم وجود دارد.

کلگری شهری با رشد سریع و فرصت های شغلی فراوان است. جوامع جدید در این شهر دائماً در حال ساخت هستند. این بدان معنی است که شما می توانید به دنبال اجاره خانه ای در کلگری باشید که تمام انتظارات شما را با قیمت مناسب برآورده سازد. هنگام اجاره خانه در کلگری باید اولویت های خود را مد نظر بگیرید. مثلا ممکن است پایین بودن نرخ اجاره برای شما مهم تر از موقعیت جغرافیایی خانه در این شهر باشد.

اجاره مسکن در کلگری معمولا دارای سه گزینه اصلی برای متقاضیان است که شامل انواع آپارتمان ها، خانه ها و کاندوها می شود. البته شما می توانید در سایت های املاک این شهر انواع دیگر مسکن نظیر خانه دوبلکس و استودیو را نیز پیدا کنید. هنگام اجاره خانه در کلگری حتما لیستی از انتظارات خود را تهیه نمایید و بر اساس آن به جستجوی خانه در سایت های املاک این شهر بپردازید.

درباره هزینه زندگی در کانادا بیشتر بدانید.

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چک لیست اجاره خانه در کلگری

 • موقعیت محله

 • مدت زمان اجاره

 • متراژ و امکانات خانه (مبله یا غیر مبله)

 • تعداد اتاق خواب و حمام

 • در دسترس بودن پارکینگ

 • در دسترس بودن مراکز درمانی

 • در دسترس بودن وسیله گرمایشی

 • نحوه پرداخت قبوض

 • در دسترس بودن مراکز تفریحی و تجاری

 • نزدیک بودن به دانشگاه یا محل کار و غیره

سایت اجاره خانه در کلگری

سایت اجاره خانه در کلگری

این روزها سایت های اجاره خانه در کانادا، به عنوان یک راهنمای آنلاین برای اجاره خانه در شهرهای مختلف این کشور با استقبال زیادی در داخل و خارج از کانادا مواجه شده اند. شما با مراجعه به معتبرترین سایت های اجاره خانه در کلگری، می توانید به راحتی خانه یا آپارتمان مورد نظر خود را جستجو کنید.

وب سایت های املاک این شهر، انواع مسکن های اجاره ای را به صورت فهرست های طبقه بندی شده برای جستجوی راحت تر کاربران تنظیم کرده اند. در وب سایت های املاک کلگری، گزینه هایی برای فیلتر کردن لیست اجاره بر اساس قیمت، تعداد اتاق خواب ، تعداد حمام، مدت زمان اجاره (بلند مدت یا کوتاه مدت)، نوع مسکن یا امکان نگهداری حیوان خانگی لحاظ شده است و شما می توانید با کمک این فیلترها خانه مطابق با انتظارات خود را سریع تر پیدا کنید.

امکان جستجوی پیشرفته در سایت های اجاره خانه در کلگری به شما کمک می کند تا با روشی سریع و کارآمد، بیشترین اطلاعات مربوط به اجاره خانه های کلگری را پیدا کنید. در اینجا به تعدادی از سایت های اجاره مسکن در کلگری اشاره خواهیم کرد:

به شدت مراقب کلاهبرداران باشید!

برای جلوگیری از هر گونه خسارت هنگام اجاره خانه در کلگری، حتما نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • به هیچ عنوان با افرادی که قصد دارند تنها از طریق ایمیل یا تلفن برای اجاره خانه با شما در ارتباط باشند و از ملاقات حضوری خودداری می کنند، معامله نکنید.
 • در بحث خرید و اجاره خانه در کانادا توصیه می شود با مشاوران مطمئن و دارای سوابق کاری معتبر تماس بگیرید.
 • قبل از امضای هرگونه توافق نامه یا قرارداد اجاره، شخصاً از نزدیک آپارتمان مورد نظر را بررسی کنید.
 • اگر هنگام اجاره خانه در کلگری با هرگونه شرایط مشکوک برای اجاره مواجه شدید، پیش از هر اقدامی مسئله را با یک وکیل مهاجرت در کانادا مطرح کنید.
 • هرگز اطلاعات شخصی مانند حساب بانکی، کارت اعتباری یا شماره بیمه اجتماعی خود را در اختیار صاحب خانه و یا مشاور املاک در کانادا قرار ندهید.
 • قرارداد اجاره شما یک سند قانونی است. بنابراین قبل از امضا حتما مطمئن شوید هر کلمه از اجاره نامه را به خوبی درک می کنید.
 • حتما در مورد قوانین اجاره مسکن در آلبرتا مطالعه کنید.

بهترین سایت برای اجاره خانه در کلگری

روش های مختلفی برای اجاره خانه در کلگری وجود دارد، اما در بیشتر اوقات، اجاره کنندگان خانه مورد نظر خود را به صورت آنلاین پیدا می کنند. با این وجود اگر می خواهید از طریق اینترنت برای اجاره خانه اقدام کنید، باید مواظب کلاهبرادارن باشید. به همین خاطر همواره توصیه می شود از خدمات سایت های معتبر برای اجاره خانه در کانادا استفاده کنید.

افرادی که به دنبال خدمات تخصصی اجاره خانه در کلگری می گردند، در ابتدا باید سایت های معتبر و برتر این حوزه را شناسایی کنند. طبق تجربه برترین مشاوران املاک در کانادا، بهترین و معتبرین سایت برای اجاره خانه در کانادا realtor.ca است. این سایت به عنوان مرکز اصلی و تخصصی املاک کانادا به شمار می رود. به این ترتیب شما می توانید خانه مورد نظر خود را با خیال راحت از سایت فوق اجاره کنید.

یکی دیگر از سایت های برتر در حوزه اجاره مسکن در کانادا سایت 4rent.ca است. با استفاده از ویژگی جستجوی موقعیت مکانی پیشرفته و ابزار فیلتر در این سایت ها، به راحتی می توانید آپارتمان و لیست های اجاره ای مورد نظر خود را در شهر کلگری پیدا کنید.

 اگر سوالی در خصوص اخذ ویزای کانادا و اقامت در شهر زیبای کلگری دارید، با موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

هزینه اجاره خانه در کلگری

هزینه اجاره خانه در کلگری

کلگری بعد از ونکوور، تورنتو و ویکتوریا جزو گرانترین شهرهای کانادا برای مهاجرت محسوب می شود. هزینه اجاره خانه در کلگری به عوامل زیادی بستگی دارد. مهم ترین مواردی که در سایت های املاک نیز در کنار مشخصات خانه درج می گردد، شامل تعداد خواب، تعداد حمام، مبله یا غیر مبله بودن، محله و قیمت اجاره است. همچنین به طور کلی متوسط اجاره خانه در کلگری برای خانه های یک خوابه و دو خوابه به ترتیب $700 و $1,200 می باشد. اجاره طولانی مدت خانه در کلگری، گزینه خوبی برای مهاجران تازه وارد به کانادا است، زیرا به تعهد دائمی نیاز ندارد و همینطور نسبت به خرید ملک ارزان تر است.

به طور کلی کلگری به چهار ناحیه اصلی شمال غربی (NW)، شمال شرقی (NE)، جنوب غربی (SW) و جنوب شرقی (SE) تقسیم شده است. برخی از سایت های املاک کلگری نیز بر همین اساس خانه های خود را طبقه بندی کرده اند. طبق تجربیات به دست آمده، بهترین ناحیه برای اجاره خانه و زندگی در شهر کلگری مربوط به جنوب غربی این شهر می شود و مرکز شهر نیز جزئی از این نواحی به شمار می رود. یک آژانس املاک معتبر در شهر کلگری می تواند برای پیدا کردن ملک مناسب در این شهر شما را راهنمایی کند. شما می توانید بسته به موقعیت مکانی مورد نظر و حقوق سالانه خود، خانه ایده آل خود را در شهر کلگری پیدا کنید.

اگر به دنبال آپارتمان اجاره ای در کلگری هستید، اما مطمئن نیستید در کدام محله زندگی کنید، به جدول زیر دقت نمایید. طبق این لینک برخی از بهترین محله های کلگری برای زندگی عبارت اند از:

Arbour LakeBeltline
EdgemontSignal Hill
Aspen WoodsCrescent Heights
BritanniaBridgeland Riverside
SunnysideBrentwood

قیمت اجاره خانه در کلگری

جدا از هر کاری که به منظور دریافت اقامت کانادا انجام داده اید، مهاجرت به خارج از کشور و اجاره خانه در کشوری که از وضعیت و قیمت ملک در آن اطلاعی ندارید، می تواند کار وقت گیر و دشواری باشد. بنابراین حتما از چند ماه قبل تحقیقات لازم را در خصوص اجاره خانه در شهر مورد نظر خود انجام دهید و یا با یک مشاور املاک مطمئن در کانادا مشورت نمایید.

هنگام اجاره خانه در کلگری باید به فاکتورهای متعددی توجه نمایید، چرا که این فاکتورها در قیمت نهایی اجاره خانه بسیار تاثیرگذار هستند. موقعیت مکانی خانه و اینکه چند خواب یا حمام دارد، جزو مواردی است که حتما در قیمت اجاره خانه در کلگری لحاظ می گردد. اگر بودجه خاصی را برای اجاره خانه در کلگری در نظر گرفته اید، با استفاده از فیلترهای موجود در وب سایت های املاک کلگری می توانید خانه ای را مطابق با بودجه خود پیدا کنید.

همچنین اگر در مورد انواع ویزا و اقامت در کانادا و همینطور اخذ مجوزهای کار و تحصیل در شهر کلگری به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید با وکلای مجرب ما در موسسه مهاجرتی تراست تماس بگیرید. با خدمات سطح بالای تیم مجرب و حرفه ای ما، بسیاری از مزایای مرتبط با اخذ ویزا و اقامت در کشور کانادا را به راحتی به دست خواهید آورد.

اجاره خانه دانشجویی در کلگری

بعد از اینکه نحوه اخذ ویزای تحصیلی کانادا را بررسی کردید، در مرحله بعدی باید شرایط اجاره خانه دانشجویی در کانادا را بدانید. دانشجویان بین المللی برای اقامت در کانادا هنگام تحصیل در کالج ها و دانشگاه های کلگری، چندین گزینه پیش رو دارند. یکی از گزینه های رایج استفاده از خوابگاه های دانشجویی است.

با این حال برخی از دانشجویان ترجیح می دهند به صورت جداگانه برای اجاره خانه دانشجویی در کلگری اقدام کنند. هزینه اجاره خانه دانشجویی در کلگری با توجه به موقعیت مکانی و ویژگی های خانه متفاوت است. طبق این لینک آلتادور، برنتوود، کپیتول هیل و دالاهو بهترین محله های کلگری برای دانشجویان محسوب می شوند.

 اگر به دنبال اجاره خانه دانشجویی در نزدیک دانشگاه خود در کلگری هستید، می توانید به آدرس سایت Rentboard.ca مراجعه نمایید. شما همچنین می توانید از طریق اجاره خانه اشتراکی با یک دانشجوی دیگر در کلگری، هزینه های اجاره خانه در این شهر را به نصف برسانید.

درباره تحصیل در کانادا ، دانشگاه های کانادا و رنکینگ دانشگاه های کانادا بیشتر بدانید.

بهترین زمان برای اجاره مسکن دانشجویان در کلگری

بهترین زمان برای اجاره مسکن دانشجویان در کلگری

زمان مناسب برای اجاره مسکن در کلگری به ویژه برای دانشجویان، اواخر فصل بهار یعنی ماه های ژوئن (june) و ژوئیه (july) است. بنابراین چنانچه در این ماه ها برای اجاره خانه در شهر کلگری اقدام کنید، در ماه های آگوست و سپتامبر خانه خود را تحویل گرفته و به موقع سر کلاس درس در کانادا حاضر می شوید.

در عین حال بدترین زمان اجاره مسکن برای دانشجویان ماه های آگوست و سپتامبر خواهد بود. زیرا در این ماه ها اجاره خانه در کلگری و شهرهای دیگر کانادا با ترافیک شدیدی همراه است و در نتیجه شما با رقابت بیشتری بر سر اجاره مکان های خوب مواجه می شوید و حتی امکان دارد نتوانید خانه مناسبی را برای اجاره پیدا کنید.

اجاره آپارتمان در کلگری

طبق اطلاعات مندرج در این لینک، میانگین، حداقل و حداکثر نرخ اجاره آپارتمان در شهر کلگری عبارت اند از:

تعداد اتاق خوابمیانگینکمترینبیشترین
آپارتمان یک خوابه برای اجاره$1,217$695$3,049
آپارتمان دو خوابه برای اجاره$1,480$795$3,900
آپارتمان سه خوابه برای اجاره$1,531$500$4,610
 • اجاره بها بسته به محل زندگی در کلگری متفاوت خواهد بود. همچنین به طور کلی مرکز شهر گران تر از حومه و خارج از شهر می باشد.
 • میانگین اجاره آپارتمان استودیو در کلگری 600 دلار می باشد.
 • اجاره خانه لاکچری در کلگری ماهیانه چیزی حدود 3,000 تا 6,000 دلار است. البته با قیمت های پایین تر از 3,000 دلار نیز می توانید یک خانه لوکس در کلگری اجاره کنید.

اجاره کاندو در کلگری

بر اساس آگهی های ثبت شده برای اجاره در این لینک، میانگین، حداقل و حداکثر نرخ اجاره کاندو در شهر کلگری کانادا به صورت تقریبی عبارت اند از:

تعداد اتاق خوابمیانگینکمترینبیشترین
کاندو یک خوابه برای اجاره$1,382$1,000$1,775
کاندو دو خوابه برای اجاره$1,614$750$2,900

آیا می خواهید به کانادا مهاجرت کنید؟ اخذ اقامت کانادا بدون کمک یک وکیل مهاجرت کار ساده ای نیست. ما به عنوان متخصصان مهاجرت به کانادا نیاز شما را درک می کنیم و خدمات ضروری را برای کمک به شما در مهاجرت و زندگی راحت در کانادا ارائه می دهیم. برای شروع همین امروز با ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی رایگان وب سایت تراست را پر کنید.

قوانین و مقررات اجاره مسکن در کلگری

موجرها در اکثر شهرهای کانادا اجاره بهای ماه های اول و آخر را در همان ابتدا از شما دریافت می کنند. اکثر صاحبخانه ها قبل از اینکه شما را به عنوان مستاجر خود انتخاب نمایند، دوست دارند مطمئن شوند که شما می توانید اجاره خود را به موقع پرداخت کنید و از پس هزینه های فضا نیز برمی آیید. به همین دلیل ممکن است یکی از مدارک زیر را از شما درخواست نمایند:

 • نامه کارفرما با مشخصات حقوق و دستمزد
 • اظهارات بانکی با پس انداز کافی برای تأمین اجاره چند ماه (کردیت بانکی)
 • نامه تایید شما توسط صاحبخانه های قبلی

کردیت بانکی از طریق ثبت نام در سایت equifax قابل دریافت است. البته برای دریافت کردیت بانکی شما باید حتما از قبل در کانادا حساب بانکی داشته باشید که اگر تازه وارد باشید این امر برای شما امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی باید با صحبت کردن از موجر بخواهید تا به جای کردیت بانکی شرایطی دیگری را برای شما در نظر بگیرد. مثلا ممکن است بتوانید با ارائه معرفی نامه از شخصی که شما را در کانادا تایید می کند و یا پرداخت اجاره بهای چندین ماه پشت سر هم به توافق لازم با موجر دست یابید.

اجاره نامه ها در کانادا به طور معمول یک ساله هستند، اما می توان آن را برای مدت زمان کوتاه تر یا ماه به ماه نیز تنظیم کرد. همچنین بعد از یک سال می توان قرارداد را برای یک سال دیگر تمدید کرد. قوانین افزایش اجاره بها در هر کدام از استان های کانادا متفاوت است. مثلا در برخی از استان ها، یک سقف توسط دولت تعیین می شود. بنابراین بهتر است این شرایط قبل از امضا با صاحبخانه در میان گذاشته شود.

برخی از قوانین کلی اجاره مسکن در کلگری

برخی از قوانین کلی اجاره مسکن در کلگری

 • در قوانین اجاره خانه در کانادا همواره به حفظ آرامش و حریم خصوصی مستاجر تاکید شده است.
 • در صورت افزایش بهای اجاره، باید سه ماه زودتر به مستاجر اطلاع داده شود.
 • هر دو طرف باید به کلیه بندها و قوانین اجاره نامه پایبند باشند.
 • اگر صاحبخانه قصد فروش ملک خود را داشته باشد و یا مستاجر بخواهد ملک اجاره شده را پس دهد یا قرارداد خود را تمدید کند، باید طبق قوانین اجاره نامه در کلگری چند ماه زودتر به طرف دیگر قرار داد اطلاع داده شود.
 • مشاوران مطمئن املاک در کانادا به مستاجران توصیه می کنند که در زمان تحویل خانه در کلگری با یک گوشی از شرایط فعلی خانه تصویربرداری نمایند که بعدا هنگام تخلیه خانه به راحتی عدم آسیب رساندن به خانه را اثبات کنند.
 • هنگام اجاره خانه در شهر کلگری حتما در مورد نحوه پرداخت قبوض، بیمه خانه و اجازه داشتن برای رنگ کردن دیوارها، سیگار کشیدن یا نگهداری از حیوانات خانگی از صاحبخانه سوال کنید.
 • توجه داشته باشید برخی خانه های اجاره ای در کلگری مبله نمی شوند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که بودجه کافی برای تهیه لوازم خانگی مانند مبلمان، تخت، ظروف، تلویزیون و وسایل گرمایشی را در نظر گرفته اید.
 • به هیچ وجه از پول نقد در هنگام بستن قرارداد اجاره نامه استفاده نکنید و در صورت استفاده نیز حتما رسید معتبر و مطمئن دریافت کنید و و آن را به ‌عنوان اثبات پرداخت نگه ‌دارید.

حقایق زندگی در کلگری

 • مالیات استان آلبرتا کمتر از بریتیش کلمبیا است. در آلبرتا مالیات 5 درصد فدرال بوده و مالیات استانی داده نمی شود چون استان نفت خیزی است.
 •  قیمت مسکن در کلگری خیلی کمتر از ونکوور است و درآمد برای مشاغل مشابه هم کمی بالاتر است. از لحاظ جمعیت، آلبرتا 4 و نیم میلیون و بریتیش کلمبیا 5 میلیون جمعیت دارد.
 • پارک ماهی کریک کلگری دومین پارک بزرگ شهری در کانادا است.
 • از طریق اسکای واک پلاس 15 می توانید 18 کیلومتر در مرکز شهر بدون بیرون رفتن راه بروید، اسکای واک پلاس 15 یا 15 پلاس در کلگری آلبرتا یکی از گسترده‌ترین سیستم‌های پیاده‌روی اسکای واک در جهان است که طول کل آن 18 کیلومتر و شامل 62 پل است، این سیستم به این دلیل به اسم نامگذاری شده است که پل های آن تقریباً 15 فوت (تقریباً 4.5 متر) بالاتر از سطح خیابان هستند.
 • تقریباً یک چهارم جمعیت کلگری متولدین خارجی هستند.
 • بادهای شینوک می توانند دما را در عرض چند ساعت تا 20 درجه افزایش دهند. در کانادا بادهای مرطوب شینوک از ساحل اقیانوس آرام شروع می‌شوند با وزیدن به کوه‌های راکی در سمت غرب رطوبتشان را از دست می دهند و به بادهای گرم و خشک در سمت شرقی رشته کوه ها تبدیل می‌شوند و اهالی کلگری را برای دقایقی از سرمای دندان‌ شکن زمستان نجات می‌دهند.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

به نظر ما وقت طلاست!

برای همین چه در پاسخ به درخواست شما و چه در پیگیری‌ها تلاش‌می‌کنیم سریع‌ترین باشیم.

سوالات متداول

چگونه یک آپارتمان در کلگری اجاره کنیم؟

سایت های املاک زیادی در کلگری اقدام به معرفی خانه ها و آپارتمان اجاره ای در این شهر کرده اند. کافی است یک سایت معتبر املاک را پیدا کنید و لیست آگهی های آن را بر اساس بودجه خود فیلتر نمایید. شما همچنین می توانید با یک کارشناس معتبر املاک در شهر کلگری ارتباط برقرار کنید.

اجاره بها در کلگری چقدر است؟

میانگین اجاره خانه در کلگری برای خانه های یک خوابه و دو خوابه به ترتیب $700 و $1,200 می باشد. همچنین در حال حاضر میانگین اجاره آپارتمان در شهر کلگری برای آپارتمان های یک خوابه و دوخوابه به ترتیب $1,217 و $1,480 است.

بهترین مکان برای زندگی در کلگری کجاست؟

بهترین مکان برای زندگی در کلگری به بودجه و سبک زندگی شما بستگی دارد. مثلا اگر بیشتر به رستوران و سرگرمی های مختلف علاقه مندید، اجاره خانه در مرکز این شهر برای شما مناسب تر است.

چگونه ارزان ترین خانه را برای اجاره در کلگری پیدا کنیم؟

شما می توانید در برخی از نقاط کلگری خانه هایی با قیمت اجاره ماهانه حدود 600 دلار نیز پیدا کنید. برای پیدا کردن  این خانه ها کافی است از فیلتر ارزان در سایت های املاک کلگری استفاده کنید.

محبوب ترین محله های کلگری کدام اند؟

محبوب ترین محله های کلگری برای اجاره خانه به ترتیب عبارت اند از: Beltline، Crescent Heights، Downtown Calgary و Brentwood.

بهترین فصل برای اجاره مسکن در کلگری کدام است؟

برای دانشجویان بین المللی اواخر بهار یعنی ماه های ژوئن (june) و ژوئیه (july) بهترین موقع برای اجاره مسکن در کانادا می باشد. اما مهاجران دیگر باید برای اجاره مسکن در کانادا در ماه می اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.