سفارت کانادا در ارمنستان

سفارت کانادا در ارمنستان

برای دریافت وقت سفارت کانادا در ارمنستان باید به لینک VFS کانادا در کشور ارمنستان در سایت visa.vfsglobal.com مراجعه نمایید. شایان ذکر است مرکز VFS کانادا در ارمنستان در شهر زیبای ایروان قرار دارد که طیف گسترده ای از خدمات کنسولی از جمله پردازش ویزای کانادا و انجام امور انگشت نگاری ویزای کانادا را به متقاضیان این ویزا که در ارمنستان زندگی می کنند و یا از کشورهایی نظیر ایران برای دریافت ویزای کانادا اقدام کرده اند ارائه می نماید.

سفارت کانادا در هر کشوری ممکن است قوانین خاصی داشته باشد و تنها برخی از خدمات کنسولگری را به متقاضیان ارائه دهد. بنابراین در صورتی که در رابطه با ساز و کار مرکز VFS Global در شهر ارمنستان سوالی دارید و به طور کلی برای کسب اطلاعات بیشتر از آخرین خبرها و قوانین ثبت تقاضای ویزای کانادا در این مرکز می توانید به این آدرس اینترنتی مراجعه نمایید.

از آنجایی که ارمنستان یکی از کشورهای همسایه در شمال ایران است پیشنهاد می کنیم برای راحت تر انجام دادن امور کنسولگری ویزای کانادا به این کشور سفر کنید. در ادامه در خصوص اطلاعات سفارت کانادا در ارمنستان و نحوه دریافت وقت سفارت کانادا در ارمنستان بیشتر توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

آشنایی با مرکز درخواست ویزای کانادا در ارمنستان

طبق اطلاعات معتبر در وب سایت travel.gc.ca تا اطلاع ثانوی، سفارت کانادا در ارمنستان تعطیل می باشد و این سایت پیشنهاد کرده برای دریافت خدمات کنسولی سفارت کانادا در ارمنستان به سفارت کانادا در یونان در آتن مراجعه گردد.

همچنین اگر به خدمات گذرنامه یا شهروندی کانادا نیاز دارید، می توانید درخواست خود را از طریق پست ارسال کنید. اما همانطور که گفته شد خوشبختانه مرکز VFS کانادا در ارمنستان در شهر ایروان فعال است و شما می توانید با مراجعه به لینک VFS کانادا در کشور ارمنستان درخواست ویزای کانادا را به صورت آنلاین ثبت کنید.

این مرکز که با نام VFS Global شناخته می شود در اصل ارائه دهنده خدمات انحصاری برای دولت کانادا است که مجاز به ارائه خدمات پشتیبانی اداری به متقاضیان ویزای کانادا در کشورهای مختلف همچون ارمنستان می باشد. مرکز درخواست ویزای کانادا توسط سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) با مشارکت VFS Global اداره می شود.

تیم مهاجرتی سازمان تراست در کلیه مراحل اخذ ویزای کانادا و دریافت وقت سفارت کانادا از کشورهای گوناگون در کنار شما است. اگر می خواهید بدانید مناسب ترین کشور برای دریافت وقت سفارت کانادا برای شما کدام است همین امروز با ما تماس بگیرید. 

در ادامه همین مقاله در سایت مهاجرتی تراست،  اطلاعات کامل تماس، آدرس وب سایت و همینطور آدرس مرکز درخواست ویزای کانادا در ارمنستان در شهر ایروان به صورت کامل خدمت شما عزیزان ارائه می گردد.

وقت سفارت کانادا در ارمنستان

متقاضیان ویزای کانادا می توانند برای اخذ وقت سفارت کانادا به دو روش آنلاین و حضوری اقدام کنند. به منظور دریافت وقت سفارت کانادا در ارمنستان باید به صورت اینترنتی اقدام کنید. طبق توصیه وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست، راحت ترین روش برای دریافت وقت سفارت کانادا توسط متقاضیان ایرانی، ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در آدرس های اینترنتی VFS و سفارتخانه های کانادا در کشورهای همسایه نظیر ترکیه و ارمنستان است.

در واقع قوانین اخذ ویزای کانادا در حال حاضر به صورتی تعیین شده است که برای افزایش سرعت پردازش درخواست ویزای کانادا توصیه می شود مراحل اولیه درخواست ویزا یعنی پر کردن فرم های مهاجرتی و ارسال مدارک لازم جهت دریافت وقت سفارت را به صورت اینترنتی انجام دهید.

بنابراین به منظور دریافت وقت سفارت کانادا در ارمنستان باید به این لینک در سایت VFS Global مراجعه کنید. هنگامی که وارد سایت این مرکز می شوید در وهله اول می توانید کلیه قوانین و محدودیت های مهاجرتی بروز شده را از این لینک دنبال کنید. برای مثال در این قسمت حتی در خصوص تاثیر جنگ روسیه با اوکراین در روند اخذ ویزای کانادا توضیحاتی را مشاهده خواهید کرد.

شما می توانید روی دکمه Apply for a visa کلیک کنید و تمام مراحل لازم برای اخذ ویزای کانادا را مرور نمایید. در ادامه به تمام نکات مهم برای اخذ ویزای کانادا که در رابطه با سفارت کانادا در ارمنستان است اشاره خواهیم کرد:

نوع ویزای کانادا را مشخص کنید

همانطور که می دانید اولین مرحله برای سفر به کانادا انتخاب ویزای مناسب است. به عبارت دیگر شما باید در ابتدا تعیین کنید که به کدام نوع ویزای کانادا (ویزای اقامت موقت کانادا، استادی پرمیت کانادا، ورک پرمیت کانادا، اقامت کانادا) نیاز دارید.

همچنین شما باید اسنادی را که برای نوع ویزای مورد نظرتان لازم است همراه با درخواست خود ارسال کنید. بنابراین باید ببینید که آیا واجد شرایط درخواست آن ویزا هستید یا خیر. برای این منظور می توانید با وکلای سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

دقت کنید که هر درخواست باید با دستورالعمل های مربوط به دسته ویزای شما مطابقت داشته باشد. برای اطلاع از دستورالعمل های دقیق به وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) مراجعه کنید.

فرم درخواست ویزای کانادا را پر کنید

شما باید فرم درخواست ویزای کانادا را به صورت الکترونیکی پر کنید. لطفاً مطمئن شوید که بارکد دو بعدی (2 نسخه) به وضوح بر روی کاغذ با کیفیت بالا چاپ شده است. همچنین باید بدانید که فرم های دست نویس به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.

شما می توانید فرم درخواست ویزا را در این لینک پیدا کرده و دانلود کنید و سپس آن را پر نمایید. فرم تکمیل شده (شامل برگه های بارکد) باید با استفاده از چاپگر لیزری بر روی کاغذ سفید، با کیفیت و غیر براق چاپ شود.

شما باید مدارک پشتیبان را طبق چک لیست اسناد IRCC مربوط به دسته ویزای خود تکمیل کنید.  فرم تکمیل شده را به صورت آنلاین همراه با مدارک لازم در وب سایت اداره مهاجرت کانادا (IRCC) بارگذاری نمایید.

در صورتی که برای تکمیل فرم ویزای کانادا به مشاوره نیار دارید همین امروز با کارشناسان مهاجرت به کانادا در سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

یک قرار ملاقات با مرکز VFS کانادا رزرو کنید

برای تکمیل روند اخد وقت سفارت کانادا در ارمنستان پس از تکمیل فرم درخواست ویزا و ارسال مدارک لازم مطابق با نوع ویزای درخواستی به این مرحله می رسیم که برای انجام عملیات بیومتریک ، یک وقت ملاقات با مرکز VFS Global در ارمنستان تنظیم نماییم.

در واقع شما به یک قرار ملاقات با کارکنان کنسولگری کانادا برای ثبت اطلاعات بیومتریک یعنی اثر انگشت و عکس و همینطور در صورت نیاز مصاحبه ویزای کانادا نیاز دارید.

بعد از رزرو وقت سفارت کانادا در ایروان یک ایمیل تایید قرار به همراه نامه تاییدیه دریافت خواهید کرد. فقط دقت داشته باشید که در صورت اقدام خانوادگی برای سفر به کانادا حتما باید برای هر یک از اعضای خانواده قرار ملاقات جداگانه ای رزرو کنید.

توجه: اگر نیازی به ارسال اطلاعات بیومتریک شما نباشد، نیازی به تعیین وقت ملاقات برای بازدید از مرکز درخواست ویزای کانادا نخواهد بود. برای اطلاع از اینکه آیا نیاز به ارائه بیومتریک دارید یا خیر، لطفاً به آدرس www.cic.gc.ca مراجعه کنید.

در نهایت شما یک ایمیل مبنی بر تایید ثبت نام دریافت خواهید کرد که در آن یک مهلت ۳۰ روزه جهت انگشت نگاری در سفارت کانادا در ایروان و مصاحبه در صورت لزوم در نظر گرفته شده است.

هزینه های مربوطه را پرداخت کنید

بر اساس قوانین مهاجرتی که در وب سایت IRCC ذکر شده است، شما باید هزینه درخواست ویزا و هزینه بیومتریک به دولت کانادا بپردازید.

پس از تکمیل درخواست خود، باید هزینه درخواست ویزای خود را پرداخت کنید. شما می توانید هزینه درخواست ویزای کانادا را به صورت اینترنتی به شماره حساب ذکر شده در سایت واریز کنید و رسید هزینه های پرداختی ویزای کانادا را پرینت بگیرید و با خود به مرکز درخواست ویزا ببرید. همچنین می ‌توانید هزینه مربوطه را در زمان قرار ملاقات در سفارت به صورت حضوری پرداخت کنید.

به مرکز VFS مراجعه کنید

اگر مراحل رزرو وقت سفارت کانادا در ارمنستان را به صورت آنلاین سپری نکرده باشید باید فرم کامل درخواست ویزای خود را شخصاً به مرکز درخواست ویزا ارائه دهید.

پس از تایید درخواست شما زمانی برای ارائه مشخصات بیومتریک شما (در صورت نیاز) در نظر گرفته می شود که از طریق ایمیل یا کد پیگیری می توانید از آن مطلع شوید. شما همچنین باید هزینه های مربوط به خدمات مرکز درخواست ویزا را بپردازید و رسید دریافت کنید.

شما می توانید با استفاده از شماره پیگیری که توسط این مرکز ارائه می شود پیشرفت برنامه خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید.

پر كردن فرم سفارت كانادا در ارمنستان

پر كردن فرم سفارت كانادا در ارمنستان با کشورهای دیگر نظیر ترکیه هیچ تفاوتی ندارد و همه فرم های مهاجرت به کانادا در همه جا یکسان هستند. بنابراین فقط ماهیت این فرم ها بر اساس نوع ویزای مورد نظر شما که می تواند ویزای توریستی کانادا ، ویزای دانشجویی کانادا مجوز کار و غیره باشد تعیین می گردد و به محل کنسولگری این کشور بستگی ندارد.

به این ترتیب شما باید حتما فرم مهاجرتی را متناسب با نوع ویزای مدنظرتان دانلود و تکمیل کنید. همانطور که در بخش قبلی اشاره شد شما می توانید فرم درخواست ویزا را در این لینک پیدا کرده و دانلود کنید.

طبق توصیه کارشناسان ما، این فرم باید با دقت بسیار بالا تکمیل شود و همه اطلاعات ثبت شده واقعی باشند تا شانس موفقیت شما برای اخذ ویزای کانادا بیشتر شود. بنابراین اگر تاکنون تجربه ای در زمینه تکمیل فرم های مهاجرتی ندارید برای جلوگیری از ریجکت ویزای کانادا، بهتر است این فرم ها را زیر نظر یک وکیل مهاجرتی تکمیل نمایید.

همچنین بخوانید: سفارت کانادا در گرجستان ، سفارت کانادا در دبی

جواب سفارت کانادا در ارمنستان

کارکنان مرکز VFS کانادا در ارمنستان پس از اینکه مدارک و اطلاعات ثبت شده توسط متقاضیان ویزای کانادا را در این مرکز مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند، چنانچه تمامی اطلاعات فرم ویزا به درستی پر شده باشد و مدارک صحت داشته باشند یک ایمیل مبنی بر تایید حضور متقاضی درکنسولگری به جهت انجام امور انگشت نگاری و مصاحبه (در صورت لزوم) ارسال می نمایند.

دقت کنید که به محض دریافت ایمیل فوق فقط در یک بازه زمانی ۳۰ روز مهلت دارید تا همراه با کلیه مدارک مورد نیاز مثل رسید انگشت نگاری، به این کنسولگری در شهر ایروان ارمنستان مراجعه کنید.

پس از انجام عملیات بیومتریک و مصاحبه در مراحل پایانی، ایمیلی مبنی بر قبولی کامل درخواست ویزا دریافت خواهید کرد که در نهایت با پرداخت هزینه اضافی و ارسال پاسپورت به آدرس سفارت و تایید آن، ویزا به همراه پاسپورت با استفاده از خدمات پستی به شما بازگردانده می شود.

پیگیری پیکاپ ویزای کانادا در ارمنستان

شایان ذکر است پیکاپ ویزای کانادا تنها از طریق خدمات پیک ارائه شده توسط مرکز VAC یا Visa Application Center انجام می شود و تا اطلاع ثانویه دریافت حضوری آن در VAC مجاز نیست. هزینه های پیکاپ ویزای کانادا برای استرداد پاسپورت در صورت لزوم جدا از هزینه خدمات اخذ ویزای کانادا خواهد بود. 

استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا به شما کمک می کند تا برای اخذ ویزای مدنظرتان مجبور نباشید چندین مرتبه به کشورهای همسایه جهت حضور در سفارت کشور کانادا سفر نمایید. در نتیجه از لحاظ هزینه و زمان برای متقاضی ویزا صرفه جویی خواهد شد. شما باید پس از دریافت ویزای کانادا، جزئیات ویزای صادر شده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برای تاریخ ورود پیشنهادی به کانادا، تعداد ورودی های مورد نیاز و هدف سفر معتبر است.

آدرس سفارت کانادا در ارمنستان

 • آدرس و ساعات کاری مرکز VFS Global در ارمنستان طبق این لینک عبارتند از:

10 Vazgen Sargsyan St, Yerevan 0010, Armenia

 • از 14 مارس 2022، ساعات کار VAC در ایروان به شرح زیر خواهد بود:

ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه: 08:30 الی 17:00

(شایان ذکر است طبق این آدرس اینترنتی ، VAC تا اطلاع ثانوی فقط خدمات انگشت نگاری و بیومتریک را برای دارندگان نامه دستورالعمل بیومتریک ارائه خواهد داد.) برای دریافت اطلاعات به روز روی همین آدرس اینترنتی کلیک کنید.

 • تلفن سفارت کانادا در ارمنستان:

+374 10 583786

 • ایمیل سفارت کانادا در ارمنستان:

info.canarmiom@vfshelpline.com

تور سفارت کانادا در ارمنستان

ایروان، پایتخت کشور ارمنستان یکی از مقاصد اصلی ایرانیان متقاضی اخذ ویزای کانادا برای رزرو وقت سفارت کانادا است. بنابراین شما برای حضور در سفارت کانادا در ارمنستان جهت انجام عملیات بیومتریک احتمالا به یک تور چند روزه ایروان نیاز خواهید داشت و برای مدت زمان اقامت خود می توانید در یکی از هتل های مشهور نظیر هتل دابل تری بای هیلتون، هتل بست وسترن پلاس کانگرس، هتل شیراک، هتل ایریبونی و هتل لیلیا اقامت داشته باشید.

به این ترتیب می توانید علاوه بر انجام امور انگشت نگاری ویزای کانادا در ارمنستان از دیدن جاذبه های گردشگری شهر زیبای ایروان لذت ببرید.

هزینه تور سفارت کانادا در ارمنستان به مسائلی همچون رزرو هتل، بلیط هواپیما، ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، تور لیدر، گشت شهری، ارائه سیم کارت و دیگر خدمات ارائه شده در تور بستگی دارد. با این وجود می توان گفت هزینه سفر به کشور ارمنستان برای اخذ ویزای کانادا نسبت سفر به دیگر کشورهای همسایه کمی ارزانتر و مقرون به صرفه تر است و شما می توانید از دو طریق زمینی یا هوایی به این کشور سفر کنید.

انگشت نگاری سفارت کانادا در ارمنستان

به طور کلی دریافت وقت سفارت کانادا برای حضور در کنسولگری این کشور جهت انجام اموری همچون مرحله انگشت نگاری یا بیومتریک و در صورت لزوم مصاحبه است. برای این منظور باید در کنسولگری کانادا در کشوری که برای وقت سفارت کانادا درخواست داده اید حضور پیدا کنید.

فقط توجه داشته باشید که حتما باید در یک بازه زمانی۳۰ روزه بعد از دریافت ایمیل تایید، برای انگشت نگاری اقدام کنید. هنگام حضور در سفارت کانادا در ایروان نیز باید حتما رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

قوانین و مدارک لازم برای بیومتریک سفارت کانادا در VFS شهر ایروان ارمنستان از قوانین شعب دیگر این مرکز پیروی می کند. پروسه انگشت نگاری ویزای کانادا معمولا در عرض چند دقیقه تکمیل می شود. بعد از آن در صورتی که به مصاحبه نیاز باشد باید برای مصاحبه در این مرکز آماده شوید، در غیر این صورت در این لحظه کار شما تمام شده و می توانید به کشور خود بازگردید و منتظر نتیجه درخواست ویزا بمانید.

 روند صدور ویزای کانادا و گذرنامه کانادا در مرکز VFS برای انواع مختلف ویزای کانادا متفاوت است و ممکن است چندین هفته طول بکشد. برای مثال مدت زمان صدور ویزای توریستی کانادا بنابر اعلام سایت رسمی سفارت کانادا حداقل 2 هفته و حداکثر 121 روز کاری می باشد.

اگر در نهایت با درخواست ویزای شما موافقت شد یک ایمیل از سمت سفارت کانادا با محتوای تایید درخواست ویزا دریافت خواهید کرد که در نهایت باید برای پیکاپ ویزای کانادا از سفارت ارمنستان اقدام کنید.

همچنین درباره مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری بخوانید.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در ارمنستان

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در دفاتر زیر مجموعه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا عنوان شده است. شایان ذکر است طبق قوانین موجود هزینه انگشت نگاری فقط از پدر و مادر خانواده دریافت می شود. بنابراین حداکثر پرداختی هزینه انگشت نگاری یک خانواده ۱۷۰ دلار کانادا می باشد.

شما می توانید دستورالعمل‌های پرداخت برای مرکز درخواست ویزای کانادا را در برگه هزینه‌های خدمات درخواست ویزا مشاهده کنید. همچنین به منظور مشاهده بروزترین دستورالعمل ها در رابطه با پرداخت هزینه دولت کانادا و هزینه های خدمات مرکز VFS به این لینک سر بزنید.

مصاحبه سفارت کانادا در ارمنستان

احتمالا اداره مهاجرت کانادا برای صدور برخی از ویزاها مانند ویزای تحصیلی کانادا از متقاضیان می خواهد که برای انجام یک مصاحبه در سفارت کانادا یا VFS حضور پیدا کنند. برای این منظور یا با شما تماس گرفته می شود و یا از طریق ایمیل یا به روز رسانی هایی که در سیستم پیگیری درخواست آنلاین قابل پیگیری است لزوم مصاحبه برای ویزای کانادا به شما اطلاع داده می شود.

طبق تجربه مشتریان تیم مهاجرتی تراست که تاکنون برای انجام مصاحبه ویزای کانادا اقدام کرده اند، اکثر سوالات مصاحبه مربوط به همان فرم‌ هایی می شود که هنگام ثبت نام آنلاین آنها را تکمیل کرده اید. مثلا اگر فرم ویزای تحصیلی را تکمیل کرده باشید در خصوص اهداف تحصیلی شما در کشور کانادا و اینکه آیا پس از اتمام دوره تحصیلی در کانادا قصد بازگشت به کشور ایران را دارید یا خیر سوال پرسیده می شود.

همچنین هنگام مصاحبه توصیه می شود حتما با یک لباس رسمی و مناسب، به سفارت کانادا در کشور مورد نظر خود مراجعه کنید و با دقت به سوالات افسر مهاجرت پاسخ دهید. اگر در این زمینه به راهنمایی بیشتری نیاز دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا

مدارک لازم برای سفارت کانادا در ارمنستان

شما باید براساس نوع ویزا و هدفتان از سفر به کانادا مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا را تهیه نمایید که مهمترین آن فرم‌های درخواست ویزای کانادا و تکمیل دقیق آنها است. جهت اطلاع کامل از این مدارک می توانید به بخش انواع ویزای کانادا مراجعه کرده و پیوندهای مربوطه را دنبال کنید.

همچنین از طریق وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) نیز مدارک لازم برای سفارت این کشور قابل بررسی می باشد. در اینجا به برخی از متداول ترین مدارک برای درخواست ویزای کانادا اشاره خواهیم کرد.

 • فرم های تکمیل شده درخواست اخذ ویزای کانادا  (باید به صورت صحیح، خوانا و بدون خط خوردگی تکمیل شده باشند.)
 • اصل و کپی شناسنامه به همراه ترجمه رسمی
 • اصل و کپی از پاسپورت فرد متقاضی (باید حداقل دارای 6 ماه اعتبار قانونی باشد.)
 • دو قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید
 • سند مالکیت فرد متقاضی ( این سند نشان می دهد که شما پس از اتمام مدت زمان ویزای خود به کشور ایران باز می گردید.)
 • مدرک رزرو هتل یا محل اقامت و همینطور رزوراسیون بلیط رفت و برگشت به کشور کانادا
 • ارائه صورتحساب مالی ( این صورتحساب نشان می دهد شما توانایی لازم برای پرداخت هزینه های مربوط به سفر کانادا را دارید.)
 •  دعوت ‌نامه (در صورت وجود) به همراه مدارک شناسایی شخص دعوت کننده و مدارکی که توان مالی وی را ثابت می کند.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا در ارمنستان

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا در ارمنستان به نوع ویزای شما بستگی دارد. مثلا برای ویزای مهاجرتی کانادا، اصل پاسپورت، پرینت ایمیل سفارت، 2 قطعه عکس 5*7 ( مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی الزامی است) و همینطور تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخصی، آدرس، شماره تلفن) احتیاج است. برای ویزای غیر مهاجرتی نیز به اصل پاسپورت، پرینت ایمیل سفارت و رسید بیومتریک نیاز دارید.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

در کنارتان هستیم!

وکلای و مشاورین باتجربه تراست با تمام روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند

سوالات متداول

سفارت کانادا در کدام شهر ارمنستان قرار دارد؟

مرکز VFS Global در شهر ایروان پایتخت این کشور قرار دارد.

آدرس مرکز VFS Global در ارمنستان کجاست؟

آدرس مرکز VFS Global در ایروان : 10 Vazgen Sargsyan St, Yerevan 0010, Armenia

آدرس سایت مرکز VFS Global در ارمنستان برای دریافت وقت انگشت نگاری چیست؟

http://www.vfsglobal.ca/Canada/Armenia/English/

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در ارمنستان چقدر است؟

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در دفاتر زیر مجموعه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا است.

برای انگشت نگاری سفارت کانادا در ارمنستان چند روز وقت داریم؟

تنها ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل تایید، برای انگشت نگاری در سفارت کانادا مهلت دارید.

هنگام حضور در سفارت کانادا در ارمنستان برای انجام بیومتریک به چه مدارکی نیاز است؟

هنگام حضور در سفارت کانادا در ارمنستان باید حتما رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای مهاجرتی کانادا در ارمنستان چیست؟

اصل پاسپورت، پرینت ایمیل سفارت، 2 قطعه عکس 5*7 ( مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی الزامی است) و تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخصی، آدرس، شماره تلفن) 

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای توریستی کانادا در ارمنستان چیست؟

برای ویزاهای غیر مهاجرتی کانادا به اصل پاسپورت، پرینت ایمیل سفارت و رسید بیومتریک نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید