سفارت کانادا در تاجیکستان

سفارت کانادا در تاجیکستان

هنگامی که سفارت کانادا در تاجیکستان را در گوگل سرچ می کنید، آدرس سفارت این کشور در شهرهای آلماتی یا نور سلطان (با نام قدیمی آستانه) به دست می آید که به ترتیب پایتخت های کشور قزاقستان از گذشته تاکنون هستند. همانطور که می دانید قزاقستان همسایه شمالی کشور تاجیکستان است. به این ترتیب این سوال پیش می آید که آیا کانادا در کشور تاجیکستان به صورت مستقل سفارتخانه ندارد؟!

باید گفت هیچ نماینده ای از سفارت کانادا در کشور تاجیکستان وجود ندارد. با این وجود طبق اطلاعاتی که در این صفحه در سایت سفارتخانه ها به دست آمده است یک مرکز برای ارسال ویزای کانادا در شهر دوشنبه پایتخت کشور تاجیکستان وجود دارد.

این مرکز که با نام VFS Global شناخته می شود در اصل ارائه دهنده خدمات انحصاری برای دولت کانادا است که مجاز به ارائه خدمات پشتیبانی اداری به متقاضیان ویزای کانادا در تاجیکستان می باشد. مرکز درخواست ویزای کانادا توسط سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) با مشارکت VFS Global اداره می شود.

 VFS Global در کشور تاجیکستان طیف گسترده ای از خدمات کنسولی را به شهروندان محلی و بین المللی ارائه می دهد. بنابراین متقاضیان ایرانی که به دنبال اخذ ویزای کانادا هستند برای پردازش ویزای کانادا و انجام امور انگشت نگاری ویزای کانادا و مصاحبه ویزای کانادا می توانند به صورت آنلاین وارد سایت این مرکز شوند و یا به صورت حضوری به آدرس آن واقع در خیابان عزیزبکف 22A مراجعه نمایند.

در ادامه همین مقاله در سایت مهاجرتی تراست،  اطلاعات کامل تماس، آدرس وب سایت و همینطور آدرس مرکز درخواست ویزای کانادا در تاجیکستان در شهر دوشنبه به صورت کامل خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

آشنایی با سفارت کانادا در تاجیکستان

مراکز درخواست ویزای کانادا برای ارائه پشتیبانی اداری به مشتریان خود جهت ارزیابی درخواست های ویزا برای کلیه مقوله های اقامت از ویزاهای بازدید کننده گرفته تا مجوزهای تحصیل و کار فعالیت دارند.

پیمانکار مرکز درخواست ویزای کانادا در تاجیکستان مرکز VFS Globalاست که یک شرکت خصوصی است اما توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا برای اداره مرکز درخواست ویزای کانادا در تاجیکستان مجوز دارد. این مرکز در اصل توسط سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) با مشارکت VFS Global اداره می شود.

سفارت کانادا در هر کشوری می تواند قوانین خاص خود را داشته باشد و خدمات خاصی را ارائه نماید. بنابراین در صورتی که در رابطه با ساز و کار مرکز VFS Global در شهر دوشنبه تاجیکستان سوالی دارید و به طور کلی برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات کنسولگری کانادا در تاجیکستان می توانید مستقیماً با این مرکز تماس بگیرید.

همچنین کارشناسان خبره ما در سازمان مهاجرتی تراست نیز در کلیه مراحل اخذ ویزای کانادا و دریافت وقت سفارت کانادا از کشورهای گوناگون در کنار شما هستند. اگر می خواهید بدانید مناسب ترین کشور برای دریافت وقت سفارت کانادا برای شما کدام است همین امروز با ما تماس بگیرید. در ادامه شما را با مراحل اخذ ویزای کانادا از طریق سفارت کانادا در تاجیکستان آشنا می کنیم.

وقت سفارت کانادا در تاجیکستان

طبق خبری که در سایت travel.gc.ca منتشر شده است مدتی است که به دلیل شیوع بیماری کرونا فعالیت کنسولگری کانادا در تاجیکستان محدود شده است و متقاضیان ویزای کانادا می توانند برای دریافت خدمات کنسولی و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با سفارت کانادا در قزاقستان در نورسلطان تماس بگیرند.

با این وجود در ادامه به نحوه دریافت وقت سفارت کانادا در تاجیکستان در شهر دوشنبه در مرکز  VFS Global اشاره خواهیم کرد. این اطلاعات به شما کمک می کند تا به طور کلی اصول پردازش تقاضای ویزای کانادا از کشورهای همسایه ایران یا هر کشور دیگر را بدانید.

به منظور دریافت وقت سفارت کانادا در تاجیکستان می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید. طبق توصیه وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست، بهترین روش برای دریافت وقت سفارت کانادا در ایران، ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در آدرس های اینترنتی VFS و سفارتخانه های کانادا در کشورهای همسایه است.

در واقع برای افزایش سرعت پردازش درخواست ویزای کانادا توصیه می شود مراحل اولیه درخواست ویزا یعنی پر کردن فرم های مهاجرتی و ارسال مدارک لازم را به صورت اینترنتی انجام دهید.

برای دریافت وقت سفارت کانادا در تاجیکستان باید به این لینک در سایت VFS Global مراجعه کنید. هنگامی که وارد سایت این مرکز می شوید در وهله اول می توانید کلیه قوانین و محدودیت های مهاجرتی بروز شده را از این لینک دنبال کنید. سپس باید روی دکمه Apply for a visa کلیک کنید و مراحل زیر را طی نمایید:

نوع ویزا را مشخص کنید

ویزای مناسب برای سفر خود را انتخاب کنید. در واقع اولین قدم این است که تعیین کنید به کدام نوع ویزای کانادا نیاز دارید. (ویزای اقامت موقت کانادا، استادی پرمیت کانادا، ورک پرمیت کانادا، اقامت کانادا)

همچنین بررسی کنید که آیا واجد شرایط درخواست آن ویزا هستید یا خیر. علاوه بر این شما باید اسنادی را که لازم است همراه با درخواست خود ارسال کنید، مدت زمان درخواست و هزینه هایی که باید بپردازید را بدانید.

هر درخواست باید با دستورالعمل های مربوط به دسته ویزای شما مطابقت داشته باشد. برای اطلاع از دستورالعمل های دقیق به وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) مراجعه کنید.

توجه: ارسال فرم رضایت نامه VFS که به طور مناسب تکمیل و امضا شده همراه با درخواست شما الزامی است.

درخواست ویزای خود را شروع کنید

شما می توانید فرم درخواست ویزا را در این لینک پیدا کرده و دانلود کنید، آن را پر کنید، فرم تکمیل شده را پرینت کنید و به مرکز درخواست ویزا بیاورید. همچنین می توانید درخواست آنلاین خود را مستقیماً به اداره مهاجرت کانادا (IRCC) ارسال کنید.

فرم درخواست ویزای کانادا را به صورت الکترونیکی پر کنید. فرم تکمیل شده (شامل برگه های بارکد) باید با استفاده از چاپگر لیزری بر روی کاغذ سفید، با کیفیت و غیر براق چاپ شود. لطفاً مطمئن شوید که بارکد دو بعدی (2 نسخه) به وضوح بر روی کاغذ با کیفیت بالا چاپ شده است. حتما توجه داشته باشید که فرم های دست نویس به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.

شما باید مدارک پشتیبان را طبق چک لیست اسناد IRCC مربوط به دسته ویزای خود تکمیل کنید. اگر نمی توانید تمام مدارک پشتیبان را همانطور که در چک لیست اسناد رسمی IRCC ذکر شده است ارائه دهید، باید فرم معافیت را پر کنید، آن را امضا کنید و آن را به فرم درخواست خود پیوست کنید.

برای کسب مشاوره در این زمینه همین امروز با کارشناسان مهاجرت به کانادا در سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

توجه : اگر فرم رضایت نامه کامل و امضا شده را همراه با درخواست ویزای خود وارد نکنید، کارکنان این مرکز نمی توانند به شما کمک کنند و درخواست ویزای شما بازگردانده می شود. در ادامه در خصوص فرم رضایت بیشتر توضیح خواهیم داد.

یک قرار ملاقات با مرکز درخواست ویزای کانادا رزرو کنید

در ادامه روند اخد وقت سفارت کانادا در تاجیکستان پس از تکمیل فرم درخواست ویزا و ارسال مدارک لازم مطابق با نوع ویزای درخواستی به این مرحله می رسیم که یک وقت ملاقات با مرکز VFS Global در تاجیکستان درخواست نماییم.

همانطور که گفته شد معمولا درخواست های آنلاین زودتر از درخواست حضوری مورد بررسی قرار می گیرد. پس از درخواست ویزای خود، باید یک قرار ملاقات رزرو کنید تا اطلاعات بیومتریک شما یعنی اثر انگشت و عکس شما در مرکز درخواست ویزا گرفته شود.

هنگامی که قرار خود را رزرو کردید، یک ایمیل تایید قرار به همراه نامه تاییدیه دریافت خواهید کرد. اگر قصد دارید خانوادگی به کانادا سفر کنید باید برای هر یک از اعضای خانواده قرار ملاقات جداگانه ای رزرو کنید.

توجه: اگر نیازی به ارسال اطلاعات بیومتریک خود ندارید، نیازی به تعیین وقت ملاقات برای بازدید از مرکز درخواست ویزای کانادا نخواهید داشت. برای اطلاع از اینکه آیا نیاز به ارائه بیومتریک دارید یا خیر، لطفاً به آدرس www.cic.gc.ca مراجعه کنید.

در نهایت شما یک ایمیل مبنی بر تایید ثبت نام دریافت خواهید کرد که در آن یک مهلت ۳۰ روزه برای شما جهت انگشت نگاری ویزای کانادا در سفارت کانادا در تاجیکستان و مصاحبه در صورت لزوم در نظر گرفته شده است.

هزینه های مربوطه را پرداخت کنید

پس از تکمیل درخواست خود، باید هزینه درخواست ویزای خود را پرداخت کنید. اگر می‌خواهید فرم را برای چاپ بارگیری کنید و با خود به مرکز درخواست ویزا ببرید، می ‌توانید هزینه مربوطه را در زمان قرار ملاقات پرداخت کنید. طبق دستورالعمل وب سایت IRCC، شما باید هزینه درخواست ویزا و هزینه بیومتریک (در صورت لزوم) را به دولت کانادا بپردازید.

به مرکز درخواست ویزا مراجعه کنید

اگر درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال نکرده اید، باید فرم کامل درخواست ویزای خود را شخصاً به مرکز درخواست ویزا ارائه دهید. اگر نیازی به ارسال بیومتریک ندارید، لطفاً در ساعات اداری به مرکز درخواست ویزا مراجعه کنید. پس از ورود به مرکز درخواست ویزای کانادا، درخواست و مشخصات بیومتریک شما (در صورت وجود) جمع آوری می شود.

شما باید هزینه های مربوط به خدمات مرکز درخواست ویزا را بپردازید و رسید دریافت کنید.این رسید حاوی شماره پیگیری منحصر به فرد شما است که به شما کمک می کند پیشرفت برنامه خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید. بنابراین با کلیک بر روی “ردیابی برنامه خود” وضعیت درخواست ویزای شما به راحتی قابل پیگیری است.

از پیشرفت درخواست ویزای خود مطلع باشید

هنگامی که درخواست شما به صورت حضوری یا آنلاین به مرکز درخواست ویزا ارسال شد، یک ایمیل به روز دریافت خواهید کرد. اگر نمی‌توانید به راحتی به ایمیل دسترسی پیدا کنید یا اطلاعات ردیابی دقیق‌تری می‌خواهید، ممکن است بتوانید به ‌روزرسانی‌ها را از طریق پیامک مستقیماً با تلفن همراه خود دریافت کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روند درخواست ویزای کانادا، می توانید از طریق کد پیگیری نتایج را دنبال کنید.

پر كردن فرم سفارت كانادا در تاجیکستان

به طور کلی فرم های مهاجرت کانادا که در کنسولگری های این کشور در سراسر جهان پردازش می شوند، در همه جا یکسان هستند، و ماهیت این فرم ها فقط بر اساس نوع ویزای مورد نظر شما که می تواند ویزای توریستی کانادا ، ویزای دانشجویی کانادا ، مجوز کار و غیره باشد متفاوت می باشد.

بنابراین نکته حائز اهمیت در اینجا این است که دقت کنید حتما فرم مهاجرتی متناسب با نوع ویزای مدنظر خود را دانلود و تکمیل کنید. همانطور که در بخش قبلی اشاره شد شما می توانید فرم درخواست ویزا را در این لینک پیدا کرده و دانلود کنید.

هر چه این فرم با دقت بیشتری تکمیل گردد شانس موفقیت شما برای اخذ ویزای کانادا بیشتر خواهد بود. بنابراین اگر تاکنون تجربه ای در زمینه تکمیل فرم های مهاجرتی ندارید جهت جلوگیری از ریجکت ویزای کانادا، بهتر است این فرم ها را زیر نظر یک وکیل مهاجرتی تکمیل نمایید. برای این منظور همین امروز با وکلای مجرب سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

جواب سفارت کانادا در تاجیکستان

مرکز VFS کانادا در تاجیکستان جواب ویزای افرادی که به صورت آنلاین برای دریافت وقت سفارت کانادا اقدام کرده اند را سریع تر ارائه می دهد. بنابراین بعد از اینکه مراحل بالا را به درستی طی نمودید، مدارک و اطلاعات ثبت شده توسط کارکنان این مرکز مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و چنانچه تایید گردید یک ایمیل مبنی بر تایید حضور شما درکنسولگری به جهت انجام امور انگشت نگاری و مصاحبه (در صورت لزوم) ارسال خواهد شد.

در نظر داشته باشید که به محض دریافت ایمیل فوق فقط ۳۰ روز مهلت دارید تا با در دست داشتن تمامی مدارک مورد نیاز مثل رسید انگشت نگاری، به این کنسولگری در شهر دوشنبه تاجیکستان مراجعه کنید.

پس از انجام عملیات بیومتریک و مصاحبه در مراحل پایانی، ایمیلی مبنی بر قبولی کامل درخواست ویزا دریافت خواهید کرد که در نهایت با پرداخت هزینه اضافی و ارسال پاسپورت به آدرس سفارت و تایید آن، ویزا به همراه پاسپورت با استفاده از خدمات پستی به شما بازگردانده می شود.

هزینه های پیک برای استرداد پاسپورت در صورت لزوم جدا از هزینه خدمات اخذ ویزای کانادا است. جزئیات را می توان در صفحه هزینه های خدمات به دست آورد.

توجه: این مسئولیت شماست که جزئیات ویزای صادر شده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برای تاریخ ورود پیشنهادی به کانادا، تعداد ورودی های مورد نیاز و هدف سفر معتبر است.

آدرس سفارت کانادا در تاجیکستان

آدرس و ساعات کاری مرکز VFS Global در تاجیکستان طبق این لینک عبارتند از:

 • آدرس: International Organization for Migration (IOM) – Dushanbe Second drive of 22A Azizbekov Street, Dushanbe, Tajikistan
 • سازمان بین‌المللی مهاجرت (IOM) – دوشنبه، خیابان عزیزبکف 22A، دوشنبه، تاجیکستان
 • ساعت کار سازمان بین‌المللی مهاجرت (IOM) در شهر دوشنبه:
 • دوشنبه تا جمعه: ۰9:۰۰ – ۱7:3۰
 • جمعه: ۰۸:۰۰ – ۱۲:۳۰

تور سفارت کانادا در تاجیکستان

شما ممکن است برای حضور در سفارت کانادا در تاجیکستان جهت انجام عملیات بیومتریک یا مصاحبه ویزای کانادا به تور چند روزه تاجیکستان نیاز داشته باشید، این تور به شما کمک می کند تا هم برای کارهای سفارت به راحتی اقدام کنید و هم در مدت زمان حضور در این کشور در شهر مورد نظر خود یعنی شهر دوشنبه به تفریح بپردازید.

هزینه تور مربوطه به مسائلی همچون رزرو هتل، بلیط هواپیما، ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، تور لیدر، گشت شهری، ارائه سیم کارت و دیگر خدمات ارائه شده در تور بستگی دارد.

همچنین بخوانید: سفارت کانادا در گرجستان ، سفارت کانادا در دبی

انگشت نگاری سفارت کانادا در تاجیکستان

یکی از مراحلی که برای درخواست ویزای کانادا لازم است مرحله انگشت نگاری یا بیومتریک است. برای این منظور باید در کنسولگری کانادا در کشوری که برای وقت سفارت کانادا درخواست داده اید حضور پیدا کنید. فقط همانطور که گفته شد تنها ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل تایید، برای انگشت نگاری مهلت دارید و هنگام حضور در سفارت کانادا در تاجیکستان باید حتما رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

قوانین و مدارک لازم برای بیومتریک سفارت کانادا در VFS شهر دوشنبه تاجیکستان از قوانین شعب دیگر این مرکز پیروی می کند. پروسه انگشت نگاری ویزای کانادا معمولا در عرض چند دقیقه تکمیل می شود. بعد از آن در صورتی که به مصاحبه نیاز باشد باید برای مصاحبه در این مرکز آماده شوید، در غیر این صورت در این لحظه کار شما تمام شده و می توانید به کشور خود بازگردید و منتظر نتیجه درخواست ویزا بمانید.

 روند صدور ویزای کانادا و گذرنامه کانادا در سفارت کانادا در تاجیکستان ممکن است چندین هفته طول بکشد. سرانجام اگر درخواست شما تایید شده باشد یک ایمیل از سمت سفارت کانادا با محتوای تایید درخواست ویزا دریافت خواهید کرد که از شما می خواهد پاسپورت خود را به نشانی این سفارتخانه ارسال کنید.

توجه داشته باشید که از 02 نوامبر 2018، تعیین وقت قبلی برای ثبت نام بیومتریک در مرکز درخواست ویزای کانادا در تاجیکستان الزامی شده است.

برای اطلاع از اینکه آیا نیاز به ارائه بیومتریک دارید یا خیر، لطفاً به لینک بررسی بیومتریک مراجعه کنید.

VFS Global تنها به منظور تعیین وقت ملاقات، اطلاعات شخصی متقاضی را جمع آوری می کند. بنابراین دریافت یک فرم رضایت در این زمینه از متقاضی الزامی است.

همچنین درباره مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری بخوانید.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در تاجیکستان

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در دفاتر زیر مجموعه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا است. شایان ذکر است هزینه انگشت نگاری فقط از پدر و مادر خانواده دریافت می شود. بنابراین حداکثر پرداختی هزینه انگشت نگاری، ۱۷۰ دلار کانادا برای خانواده ها خواهد بود.

دستورالعمل‌های پرداخت برای مرکز درخواست ویزای کانادا را می‌توانید در برگه هزینه‌های خدمات در درخواست ویزا مشاهده کنید. برای مشاهده دستورالعمل های کامل در مورد پرداخت هزینه دولت کانادا و هزینه های خدمات مرکز درخواست ویزا لطفا به این لینک مراجعه کنید.

درباره رفع ریجکتی ویزای کانادا نیز، با مراجعه به لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

مصاحبه سفارت کانادا در تاجیکستان

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا ممکن است از شما بخواهد که برای انجام یک مصاحبه در مرکز درخواست ویزای کانادا حضور پیدا کنید. در این صورت با شما تماس گرفته می شود و یا از طریق ایمیل یا به روز رسانی هایی که در سیستم پیگیری درخواست آنلاین قابل پیگیری است این موضوع به شما اطلاع داده می شود.

در تمام روش های مهاجرت به کانادا در نامه ای که از طرف سفارت کانادا دریافت می کنید معمولا نیاز یا عدم نیاز به مصاحبه عنوان شده است. سوالات متداول در مصاحبه سفارت کانادا در تاجیکستان بیشتر مربوط به همان فرم‌ هایی می شود که هنگام ثبت نام آنلاین آنها را تکمیل کرده اید. هنگام مصاحبه حتما با یک لباس رسمی و مناسب به سفارت کانادا در کشور مورد نظر خود مراجعه کنید و با دقت به سوالات افسر مهاجرت پاسخ دهید.

بیشتر بخوانید: هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا

مدارک لازم برای سفارت کانادا در تاجیکستان

به طور کلی مدارک مورد نیاز برای سفارت کانادا به هدف شما از سفر بستگی دارد. برای اطلاع کامل از این مدارک لطفاً به بخش انواع ویزای کانادا مراجعه کرده و پیوندهای مربوطه را دنبال کنید. همچنین از طریق وب سایت اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا نیز مدارک لازم برای سفارت این کشور قابل بررسی می باشد. در اینجا به برخی از متداول ترین مدارک برای درخواست ویزای کانادا اشاره خواهیم کرد.

 • شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه اصلی
 • قطعه عکس جدید ۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید
 • تکمیل جداگانه فرم سفارت کانادا برای هر یک از متقاضیان واجد شرایط
 • ارائه اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار (اگر دارای پاسپورت‌های قدیمی با درج مهر ویزا هستید حتما آنها را همراه داشته باشید)
 • ترجمه سند ازدواج برای همسر
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان
 • ارائه نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک، به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب متقاضی (برای تعیین میزان درآمد ماهیانه متقاضی ویزا)
 • ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر
 • ارائه رزرو بلیط هواپیما برای رفت و برگشت به کانادا

چنانچه کارمند هستید، ارائه گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی به انضمام ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی، لازم است.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

در کنارتان هستیم!

وکلای و مشاورین باتجربه تراست با تمام روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهد ماند

سوالات متداول

سفارت کانادا در کدام شهر تاجیکستان قرار دارد؟

مرکز VFS Global در شهر دوشنبه پایتخت این کشور قرار دارد.

آدرس مرکز VFS Global در تاجیکستان کجاست؟

آدرس مرکز VFS Global در تاجیکستان : International Organization for Migration (IOM) – Dushanbe Second drive of 22A Azizbekov Street, Dushanbe, Tajikistan

بهترین روش دریافت وقت سفارت کانادا در تاجیکستان چیست؟

بهترین روش برای دریافت وقت سفارت کانادا، ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و پر کردن فرم های آنلاین مهاجرت است. زیرا معمولا درخواست های آنلاین زودتر از درخواست حضوری توسط کارکنان مرکز درخواست ویزای کانادا مورد بررسی قرار می گیرد.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در تاجیکستان چقدر است؟

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در دفاتر زیر مجموعه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا است.

برای انگشت نگاری سفارت کانادا در تاجیکستان چند روز وقت داریم؟

تنها ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل تایید، برای انگشت نگاری در سفارت کانادا مهلت دارید.

برای بازیابی پاسپورت و ویزای کانادا به چه مدارکی نیاز است؟

اگر گذرنامه خود را شخصاً دریافت می کنید، باید موارد زیر را به همراه داشته باشید:
1. یک کپی از صفحه بیوگرافی مهر شده گذرنامه شما
2. اصل رسید صادر شده توسط VAC
3. نوعی هویت دولتی
همچنین می‌توانید شخصی را به نمایندگی خود برای دریافت ویزای کانادا به این مرکز بفرستید که علاوه بر مدارک قبلی باید نوع رابطه وی با شما برای کارکنان مرکز  VFS کانادا مشخص گردد.

هنگام حضور در سفارت کانادا در تاجیکستان چه مدارکی لازم است؟

هنگام حضور در سفارت کانادا در تاجیکستان باید حتما رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید