سفارت کانادا در استانبول

سفارت کانادا در استانبول

در سال های اخیر، کانادا و ترکیه عمق و تنوع روابط دوجانبه خود را به عنوان شرکای استراتژیک در زمینه های سیاسی، تجاری و امنیتی افزایش داده اند. بنابراین ایرانیانی که به دنبال اخذ ویزای کانادا هستند، برای پردازش ویزای کانادا و انجام امور انگشت نگاری و همینطور مصاحبه ویزای کانادا، می توانند خیلی راحت از طریق سفارت کانادا در استانبول ترکیه، همسایه شمال غربی ایران اقدام نمایند.

سفارت کانادا در ترکیه مجموعه وسیعی از خدمات کنسولی مانند پردازش ویزا و پاسپورت و همچنین قانونی کردن اسناد را به شهروندان ترکیه ای، کانادایی و بین المللی ارائه می دهد. اگر به اطلاعاتی در مورد شرایط و فرآیند اخذ شهروندی کانادا نیاز دارید و یا مایل به درخواست و اخذ ویزای کانادا هستید می توانید مستقیما به آدرس این سفارت در خیابان Buyukdere در شهر استانبول مراجعه کنید. 

با این حال ما پیشنهاد می کنیم برای رزرو وقت سفارت کانادا در استانبول به وب سایت این سفارتخانه مراجعه کرده و به صورت انلاین درخواست خود را ثبت کنید. زیرا به درخواست های آنلاین معمولا سریع تر رسیدگی می شود. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد ویزا و پاسپورت کانادا می توانید با کنسولگری کانادا در استانبول تماس بگیرید.

شایان ذکر است سفارت کانادا در ترکیه علاوه بر شهر استانبول در شهر آنکارا نیز قرار دارد. بنابراین شما می توانید بنا به شرایط خود برای طی کردن روند اخذ ویزای کانادا و دریافت وقت سفارت کانادا یکی از این دو شهر را انتخاب نمایید.

در ادامه آدرس دقیق، شماره تلفن، ساعات کار و همینطور وب سایت سفارت کانادا در استانبول به همراه آدرس کامل مرکز VFS کانادا در استانبول خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد. با ما همراه باشید.

کتاب راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

وقت سفارت کانادا در استانبول

به منظور دریافت وقت سفارت کانادا در استانبول ترکیه می توانید از طریق ثبت نام اینترنتی یا مراجعه به مرکز کنسولگری اقدام کنید. البته وکلای ما در سازمان مهاجرتی تراست همواره توصیه می کنند که برای دریافت سریع تر وقت سفارت کانادا جهت انجام عملیات انگشت نگاری ویزای کانادا و همینطور مصاحبه ویزا در صورت لزوم، حتما به صورت آنلاین در سایت رسمی سفارت کانادا ثبت نام کرده و فرم های مربوط به نوع ویزای مورد نیاز خود را تکمیل نمایید.

در نهایت باید فرم سفارت کانادا را به همراه مدارک لازم که دارای ترجمه و مهر دادگستری هستند در این سایت بارگیری کنید تا کارکنان مرکز در اسرع وقت درخواست شما را مورد بررسی قرار دهند.

پس از اینکه درخواست شما مورد بررسی قرار گرفت و تایید شد، یک نامه تاییدیه برای حضور در سفارت کانادا در شهر استانبول دریافت خواهید کرد که تنها 30 روز از زمان دریافت این ایمیل مهلت دارید که در این مرکز حضور پیدا کنید. به این ترتیب باید با کلیه مدارک لازم به صورت حضوری به آدرس سفارت کانادا در استانبول مراجعه نمایید.

برای دریافت وقت سفارت کانادا در استانبول باید به این لینک در سایت VFS Global مراجعه کنید. هنگامی که وارد سایت این مرکز می شوید در وهله اول می توانید کلیه قوانین و محدودیت های مهاجرتی بروز شده را از این لینک دنبال کنید. شما باید برای دریافت وقت سفارت کانادا در استانبول این مراحل را طی کنید:

نوع ویزای مورد نیاز خود را مشخص کنید

در مرحله اول شما باید تعیین کنید که برای سفر به کانادا به کدام نوع ویزای کانادا (ویزای توریستی کانادا، ویزای اقامت موقت کانادا، مجوز تحصیل در کانادا، مجوز کار کانادا و غیره) احتیاج دارید.

همچنین بررسی کنید که آیا واجد شرایط درخواست آن ویزا هستید یا خیر. شما همچنین باید از اسناد و مدارک لازم برای درخواست ویزای کانادا، مدت زمان درخواست و هزینه های مربوط به درخواست ویزای کانادا مطلع باشید. هر درخواست باید با دستورالعمل های مربوط به دسته ویزای شما مطابقت داشته باشد. برای اطلاع از دستورالعمل های دقیق می توانید به آدرس وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) مراجعه کنید.

توجه: اگر می خواهید به درخواست شما در این مرکز رسیدگی شود حتما فرم رضایت نامه VFS را تکمیل و امضا کنید و همراه با درخواست خود ارسال نمایید.

برای اخذ ویزای مورد نظر خود درخواست دهید

شما می توانید فرم درخواست ویزای مورد نظر خود را دانلود کنید و پس از تکمیل فرم، آن را پرینت بگیرید. توجه داشته باشید که فرم تکمیل شده (شامل برگه های بارکد) باید با استفاده از چاپگر لیزری بر روی کاغذ سفید، با کیفیت و غیر براق پرینت شود.

لطفاً مطمئن شوید که بارکد دو بعدی (2 نسخه) به وضوح بر روی کاغذ با کیفیت بالا چاپ شده است. همچنین توجه داشته باشید که فرم های دست نویس به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.

شما باید مدارک پشتیبان را طبق چک لیست اسناد IRCC مربوط به دسته ویزای خود تکمیل کنید. اگر نمی توانید تمام مدارک پشتیبان را طبق این چک لیست ارائه دهید، باید فرم معافیت را پر کرده و آن را امضا کنید و آن را به فرم درخواست خود پیوست کنید.

برای کسب مشاوره در این زمینه همین امروز با کارشناسان مهاجرت به کانادا در شرکت مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

وقت سفارت کانادا در استانبول را رزرو کنید

در ادامه روند اخد وقت سفارت کانادا در استانبول پس از اینکه فرم درخواست ویزا تکمیل و به همراه مدارک لازم مطابق با نوع ویزای درخواستی ارسال گردید، باید جهت ملاقات با افسر مرکز VFS Global در استانبول یک وقت ملاقات درخواست دهید.

این قرار ملاقات برای ثبت اطلاعات بیومتریک یعنی اثر انگشت و عکس فرد متقاضی ویزای کانادا لازم است. همچنین در صورت نیاز ممکن است به مصاحبه با افسر ویزای کانادا نیز احتیاج داشته باشید. اگر قصد دارید به صورت خانوادگی به کانادا سفر کنید باید برای هر یک از اعضای خانواده قرار ملاقات جداگانه ای رزرو کنید.

پس از اینکه کارکنان مرکز VFS Global کانادا در استانبول درخواست شما را مورد بررسی قرار داده و تایید نمودند یک ایمیل تایید قرار به همراه نامه تاییدیه دریافت خواهید کرد که در آن یک مهلت ۳۰ روزه برای شما جهت انگشت نگاری ویزای کانادا در سفارت کانادا در استانبول و مصاحبه در صورت لزوم در نظر گرفته شده است.

توجه: اگر نیازی به ارسال اطلاعات بیومتریک و مصاحبه نداشته باشید نیازی به رزرو وقت سفارت کانادا نخواهید داشت. برای اطلاع از اینکه آیا نیاز به ارائه بیومتریک دارید یا خیر، لطفاً به آدرس www.cic.gc.ca مراجعه کنید.

هزینه های مربوطه را پرداخت کنید

پس از اینکه درخواست ویزای کانادا و تعیین وقت ملاقات با سفارت کانادا در ترکیه کامل شد، شما باید هزینه های مربوط به درخواست ویزای خود را پرداخت نمایید که این هزینه ها شامل هزینه درخواست ویزا و هزینه بیومتریک (در صورت لزوم) است.

شما همچنین می توانید فرم هزینه ها را پرینت گرفته و با خود به مرکز درخواست ویزا ببرید و به صورت حضوری پرداخت های لازم را انجام دهید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

به مرکز درخواست ویزا مراجعه کنید

اگر می خواهید به صورت حضوری برای ثبت وقت سفارت کانادا جهت اخذ ویزای این کشور اقدام نمایید باید شخصا فرم کامل درخواست ویزای خود را به کارکنان مرکز  VFSکانادا در استانبول ترکیه ارائه دهید. این مرکز از دوشنبه تا جمعه در ساعات 8 صبح الی 16:45 آماده پاسخگویی به متقاضیان ویزای کانادا می باشد.

پس از ورود به مرکز درخواست ویزای کانادا در استانبول و تایید درخواست شما، برای انجام عملیات بیومتریک و مصاحبه در صورت نیاز باید هزینه های لازم را بپردازید و رسید دریافت کنید.

این رسید حاوی شماره پیگیری منحصر به فرد شما است که به شما کمک می کند پیشرفت برنامه خود را به صورت آنلاین در سایت این مرکز پیگیری کنید. بنابراین با کلیک بر روی “ردیابی برنامه خود” وضعیت درخواست شما به راحتی قابل پیگیری است

روند درخواست ویزای کانادا را به صورت آنلاین پیگیری کنید

هنگامی که درخواست ویزای کانادا چه به صورت حضوری یا آنلاین در مرکز VFS کانادا در استانبول یا در سفارت کانادا در استانبول ثبت گردید، شما می توانید با استفاده از شماره پیگیری که این مراکز به شما ارائه می دهند نتایج پرونده مهاجرتی خود را به صورت آنلاین پیگیری کنید.

علاوه بر وب سایت شما می توانید از طریق ارسال یک ایمیل به [email protected] و یا تماس با شماره تلفن 902123735807 روند درخواست ویزای کانادا و همینطور زمان ملاقات با سفارت کانادا را پیگیری کنید.

پر كردن فرم سفارت کانادا در استانبول

فرم های درخواست ویزا در سفارت کانادا که در کنسولگری های این کشور در سراسر جهان پردازش می شوند، همه جا یکسان هستند. متقاضیان ویزای کانادا می توانند جدیدترین و به روزرترین فرم سفارت کانادا را از این لینک دانلود نمایند.

همچنین توجه داشته باشید که ماهیت این فرم ها را در اصل نوع ویزای مورد نظر شما که می تواند ویزای توریستی کانادا ، ویزای دانشجویی کانادا ، ورک پرمیت کانادا و غیره باشد تعیین می کند. بنابراین شما باید حتما فرم مهاجرتی متناسب با نوع ویزای مدنظر خود را دانلود و تکمیل کنید.

با توجه به اینکه تکمیل دقیق و بدون نقص فرم مهاجرتی کانادا، در شانس موفقیت شما برای اخذ ویزای کانادا بسیار موثر است بنابراین توصیه می کنیم اگر تاکنون تجربه ای در زمینه تکمیل فرم های مهاجرتی ندارید جهت جلوگیری از ریجکت ویزای کانادا، حتما این فرم را زیر نظر یک وکیل مهاجرتی تکمیل کنید. برای این منظور همین امروز با وکلای مجرب سازمان مهاجرتی تراست تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: سفارت کانادا در گرجستان ، سفارت کانادا در دبی

جواب سفارت کانادا در استانبول

همانطور که گفته شد جواب ویزای متقاضیانی که به صورت آنلاین برای دریافت وقت سفارت کانادا اقدام کرده اند توسط مرکز VFS کانادا در شهر استانبول ترکیه سریع تر اعلام می شود. بنابراین بعد از اینکه مراحل بالا را به درستی طی نمودید، مدارک و اطلاعات ثبت شده از سمت شما توسط کارکنان این مرکز مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار می گیرد.

سپس در صورت تایید یک ایمیل مبنی بر تایید حضور شما درکنسولگری به جهت انجام امور بیومتریک و مصاحبه (در صورت لزوم) ارسال خواهد شد.

شما باید بعد از اینکه ایمیل تایید را دریافت نمودید در یک بازه زمانی 30 روزه با در دست داشتن تمامی مدارک مورد نیاز مثل رسید انگشت نگاری، به این کنسولگری در شهر استانبول مراجعه کنید.

پس از انجام عملیات بیومتریک و مصاحبه در مراحل پایانی، ایمیلی مبنی بر قبولی کامل درخواست ویزا دریافت خواهید کرد که در نهایت باید برای دریافت ویزای کانادا، پاسپورت خود را به سفارت کانادا در استانبول پست کنید و دوباره پاسپورت خود را این بار با ویزای کانادا از طریق خدمات پستی یا به صورت حضوری تحویل بگیرید. این عمل اصطلاحا پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه نامیده می شود.

توجه داشته باشید که هزینه های پیکاب برای استرداد پاسپورت و ویزای کانادا جدا از هزینه خدمات اخذ ویزای کانادا است. همچنین شما باید هنگام دریافت ویزای کانادا جزئیات ویزای صادر شده را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که برای تاریخ ورود پیشنهادی به کانادا، تعداد ورودی های مورد نیاز و هدف سفر معتبر می باشد.

همچنین درباره مدت زمان صدور ویزای کانادا بعد از انگشت نگاری بخوانید.

کدام سفارت کانادا در ترکیه بهتر است؟

شعبه مرکزی سفارت کانادا در ترکیه در شهر آنکارا واقع شده است. با این وجود کانادا علاوه بر سفارت در آنکارا، یک سرکنسولگری نیز در استانبول دارد. تجربه متقاضیان مهاجرت به کانادا نشان می دهد که روند اخذ ویزا در سفارت کانادا در آنکارا آسان تر از شعبه‌ی دیگر آن در ترکیه است.

سفارت کانادا در استانبول یکی از مراکز شلوغ برای صدور ویزای کانادا به شمار می رود و ممکن است روند رسیدگی به درخواست ویزای شما در این مرکز طولانی‌تر از آنکارا باشد. از طرفی خوشبختانه میزان قبولی ویزای کانادا در آنکارا زیاد است. بنابراین بهتر است مراجعه به سفارت کانادا در آنکارا را در اولویت خود قرار دهید.

آدرس ها و اطلاعات سفارت کانادا در استانبول

همانطور که گفته شد در حال حاضر دو مرکز در شهر استانبول ترکیه در حال رسیدگی به پرونده های درخواست ویزای کانادا هستند. در ادامه آدرس و اطلاعات این دو مرکز آمده است:

سفارت کانادا در استانبول در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 08:30 تا 12:30 باز است. این مرکز ممکن است در روزهای تعطیل رسمی ترکیه و کانادا بسته باشد. همچنین با توجه به ادامه همه گیری کووید-19، ساعات کاری سرکنسولگری ممکن است تحت تأثیر قرار بگیرد. لطفا برای تایید ساعات کاری با کنسولگری تماس بگیرید.

تور سفارت کانادا در استانبول

هنگامی که باید برای انجام عملیات بیومتریک یا مصاحبه ویزای کانادا در سفارت کانادا در استانبول حضور پیدا کنید لازم است به مدت چند روز به کشور ترکیه سفر کنید و در شهر زیبای استانبول اقامت داشته باشید.

بنابراین برای این منظور به شرکت در تور سفارت کانادا در استانبول احتیاج پیدا می کنید تا هم برای کارهای سفارت به راحتی اقدام کنید و هم در مدت زمان حضور در این کشور در شهر مورد نظر خود یعنی شهر استانبول به تفریح بپردازید.

هزینه تور سفارت کانادا در استانبول بستگی به فاکتورهایی همچون رزرو هتل، بلیط هواپیما، ترانسفر فرودگاهی برای رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، تور لیدر، گشت شهری، ارائه سیم کارت و دیگر خدمات ارائه شده در تور دارد.

درباره رفع ریجکتی ویزای کانادا نیز، با مراجعه به لینک اطلاعات کاملی کسب کنید.

انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول

برای درخواست ویزای کانادا از ترکیه در شهر استانبول یا آنکارا مانند هر سفارتخانه دیگر کانادا باید مرحله انگشت نگاری یا بیومتریک را طی کنید. بنابراین باید به صورت حضوری در سفارت کانادا در این کشور حضور پیدا کنید. البته تنها ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل تایید، برای انگشت نگاری مهلت دارید و هنگام حضور در سفارت کانادا در ترکیه هم نباید رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را فراموش کنید.

توجه: قوانین و مدارک لازم برای بیومتریک سفارت کانادا در استانبول از قوانین شعب دیگر پیروی می کند. توجه داشته باشید که سفارت کانادا در استانبول یکی از مراکز شلوغ برای صدور ویزای کانادا به شمار می رود به همین خاطر ممکن است روند رسیدگی به درخواست ویزای شما در این مرکز طولانی‌تر از آنکارا باشد.

از طرفی بررسی ها نشان می دهد میزان قبولی ویزای کانادا در آنکارا بیشتر از استانبول است. بنابراین پیشنهاد می کنیم مراجعه به سفارت کانادا در آنکارا را در اولویت خود قرار دهید.

پروسه انگشت نگاری ویزای کانادا معمولا چند دقیقه طول می کشد. بعد از آن در صورتی که به مصاحبه نیاز باشد برای مصاحبه در سفارت کانادا در ترکیه احضار می شوید. در غیر این صورت باید به کشور خود بازگردید و منتظر نتیجه درخواست ویزا بمانید.

روند صدور ویزای کانادا و گذرنامه کانادا در سفارت کانادا در ترکیه ممکن است چندین هفته طول بکشد. چنانچه درخواست شما تایید شود یک ایمیل از سمت سفارت کانادا در استانبول با محتوای تایید درخواست ویزا دریافت می کنید که در نهایت باید برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: هزینه ویزای کانادا ، هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در دفاتر زیر مجموعه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا است. شایان ذکر است هزینه انگشت نگاری فقط از پدر و مادر خانواده دریافت می شود. به این ترتیب واضح است که حداکثر پرداختی هزینه انگشت نگاری برای خانواده ها ۱۷۰ دلار کانادا می باشد.

شما می توانید دستورالعمل‌های پرداخت مرکز VFS کانادا را در برگه هزینه‌های خدمات در درخواست ویزای خود مشاهده کنید. برای مشاهده دستورالعمل های کامل در مورد پرداخت هزینه دولت کانادا و هزینه های خدمات مرکز درخواست ویزا لطفا روی اطلاعات هزینه های ویزای کانادا کلیک کنید.

مصاحبه سفارت کانادا در استانبول

اداره مهاجرت کانادا ممکن است از شما بخواهد که برای انجام یک مصاحبه در مرکز درخواست ویزای کانادا حضور پیدا کنید. در این صورت با شما تماس گرفته می شود و یا از طریق ایمیل یا به روز رسانی هایی که در سیستم پیگیری درخواست آنلاین قابل پیگیری است این موضوع به شما اطلاع داده می شود.

طبق تجربه تیم مهاجرتی تراست در تمام روش های مهاجرت به کانادا در نامه ای که از طرف سفارت کانادا دریافت می کنید نیاز یا عدم نیاز به مصاحبه عنوان شده است بنابراین نباید نگران این مسئله باشید و می توانید از قبل برای مصاحبه آماده شوید. ما برای موفقیت هر چه بیشتر شما در مصاحبه ویزای کانادا همراهتان خواهیم بود.

 سوالات متداول در مصاحبه سفارت کانادا در استانبول مانند هر کنسولگری دیگر معمولا مربوط به همان فرم‌هایی می شود که هنگام ثبت نام آنلاین آنها را تکمیل کرده اید. هنگام مصاحبه حتما با یک لباس رسمی و مناسب به سفارت کانادا در کشور مورد نظر خود مراجعه کنید و با دقت به سوالات افسر مهاجرت پاسخ دهید.

مدارک لازم برای سفارت کانادا در استانبول

مدارک مورد نیاز برای سفارت کانادا در اصل به هدف شما از سفر بستگی دارد. برای اطلاع کامل از این مدارک لطفاً به بخش انواع ویزای کانادا مراجعه کرده و همینطور پیوندهای مربوطه را دنبال کنید. شما همچنین می توانید به روز ترین مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا را از وب سایت مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) پیدا کنید. در اینجا به برخی از متداول ترین مدارک برای درخواست ویزای کانادا اشاره خواهیم کرد.

 • شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه اصلی
 • قطعه عکس جدید ۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید
 • تکمیل جداگانه فرم سفارت کانادا برای هر یک از متقاضیان واجد شرایط
 • ارائه اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار (اگر دارای پاسپورت‌های قدیمی با درج مهر ویزا هستید حتما آنها را همراه داشته باشید)
 • ترجمه سند ازدواج برای همسر
 • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل برای فرزندان
 • ارائه نامه تمکن بانک به انگلیسی و ممهور به مهر امور بین‌الملل بانک، به همراه گردش چهار ماهه‌ی حساب متقاضی (برای تعیین میزان درآمد ماهیانه متقاضی ویزا)
 • ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر
 • ارائه رزرو بلیط هواپیما برای رفت و برگشت به کانادا

چنانچه کارمند هستید، ارائه گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر، مدت زمان مشخص شده با مرخصی به انضمام ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی، لازم است.

خدمات موسسه تراست برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

همراه شما در تمام مراحل!

تراست بسیار مفتخر است که وکلای مجربی را در تیم خود دارد که در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما هستند. همین حالا می‌توانید وقت مشاوره آنلاین یا تلفنی رزرو کنید.

سوالات متداول

آدرس سفارت کانادا در استانبول چیست؟

209 Buyukdere ave, Tekfen Tower, Levent 4, Istanbul, Turkey, 34394  

آدرس مرکز VFS Global در استانبول چیست؟

VFS Global, Haciahmet dist, Kurtulush Deresi ave, No:29 A Beyoghlu, Istanbul, Turkey

بهترین روش دریافت وقت سفارت کانادا در استانبول چیست؟

به طور کلی بهترین روش برای دریافت وقت سفارت کانادا، ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و پر کردن فرم های مهاجرتی به صورت انلاین است. زیرا معمولا درخواست های آنلاین زودتر از درخواست حضوری توسط کارکنان مرکز درخواست ویزای کانادا مورد بررسی قرار می گیرد.

هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول چقدر است؟

به طور کلی هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در دفاتر زیر مجموعه آن برای هر متقاضی، ۸۵ دلار کانادا است.

برای انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول چند روز وقت داریم و چه مدارکی لازم است؟

تنها ۳۰ روز بعد از دریافت ایمیل تایید درخواست ملاقات، برای انگشت نگاری در سفارت کانادا مهلت دارید. هنگام حضور در سفارت کانادا در استانبول ترکیه باید حتما رسید انگشت نگاری و اصل پاسپورت خود را به همراه داشته باشید.

برای بازیابی پاسپورت و ویزای کانادا به چه مدارکی نیاز است؟

اگر گذرنامه خود را شخصاً دریافت می کنید، باید موارد زیر را به همراه داشته باشید:
1. یک کپی از صفحه بیوگرافی مهر شده گذرنامه شما
2. اصل رسید صادر شده توسط VAC
3. نوعی هویت دولتی
همچنین می‌توانید شخصی را به نمایندگی خود برای دریافت ویزای کانادا به این مرکز بفرستید که علاوه بر مدارک قبلی باید نوع رابطه وی با شما برای کارکنان مرکز  VFS کانادا مشخص گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران تلفن کانادا واتساپ کانادا پیج اینستاگرام
https://t.me/TrustImmigrationhttps://www.instagram.com/trustimms/https://www.youtube.com/c/Trustimm

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به موسسه مهاجرتی تراست می باشد. استفاده از مطالب برای موارد غیرتجاری بلامانع است.